Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Samsung як перенести фото на карту пам’яті

Table of Contents

Як на Samsung перенести на карту пам’яті: фото, додатки, дані

Як відомо, придбані нами смартфони з часом починають працювати все повільніше. Нагромадження додатків, службових файлів, фото і оновлень споживає все більше системних ресурсів, що призводить до уповільнення роботи девайса, появи різних збоїв і зависань. Стосується це і телефонів компанії Samsung, надійних і функціональних, але також з роками втрачають в швидкості і стабільності своєї роботи. Ефективним засобом вирішення проблеми є звільнення вільного місця, що може бути досягнуто за рахунок перенесення файлів з телефону на СД-карту. Нижче розберемо, яким чином перенести на зовнішню карту пам’яті потрібні дані (фото, додатки) в смартфонах Samsung, і що для цього знадобиться.

Що потрібно пам’ятати при перенесенні даних на карту пам’яті

Як відомо, карта пам’яті (або SD-карта) є важливим функціональним елементом сьогоднішніх телефонів, дозволяючи розширити їх можливості по зберіганню даних. Підтримка карт пам’яті вбудована в функціонал операційної системи «Android», дозволяючи з версії 4.0 зберігати необхідні нам дані на карту пам’яті телефону.

Особливості SD-карт: Пояснення:
клас швидкості Кожна з карт пам’яті має свій клас швидкості. Використання SD-карти на Samsung без належного класу може бути зручним в разі використання її як базового сховища потрібних нам даних.
Неправильний підбір сховища Розширені функції у вигляді запису HD-відео, переміщення файлів або додатків, можуть привести до уповільнення, збоїв або помилок в роботі телефону. Якщо ви зустрілися з подібними проблемами при роботі з SD, придбайте більш швидку картку.
Можна вибрати будь-який обсяг Ви можете придбати SD від 4 до 512 Гб, вставити її в ваш девайс, і зберегти на ній потрібні вам дані. Важливо ознайомитися з технічними характеристиками телефону для з’ясування максимальних обсягів підтримуваних їм сховищ.

Нижче ми представимо інструкції по переміщенню файлів (фото, відео, додатків etc.) на зовнішню картку для телефонів Samsung на базі ОС Android 7.0 і пізніших моделей.

Переміщення файлів на SD-карту на Samsung

Для збереження вашої інформації на карту пам’яті в Samsung виконайте наступне:

 • Відкрийте програму «Мої файли» (My Files);
 • Виберіть «Внутрішнє сховище» (Internal Storage), і перейдіть до файлів (директорій), які ви хочете перемістити на карту пам’яті;

передача фотографій з Samsung на Samsung через Smart Switch

Smart Switch. це винахідливість додаток, розроблене Samsung для передачі всіх видів даних з будь-якого існуючого смартфона (iPhone / Android) на Samsung.

Залежно від вихідного пристрою він може передавати різні типи даних. Наприклад, якщо ви переключаєтеся з Samsung на Samsung, ви можете переміщати свої фотографії, відео, аудіо, повідомлення, контакти, журнали викликів, замітки, закладки та деякі дані додатків. Оскільки він підтримує всі види форматів фотографій, ви можете легко передавати зображення з Samsung на Samsung за допомогою Smart Switch.

Додаток дозволить вам підключати пристрої по бездротовій мережі через Wi-Fi або за допомогою USB-кабелю і адаптера.Чтоби дізнатися, як перенести фотографії з Galaxy в Galaxy, ви можете виконати наступні прості кроки:

Встановіть Samsung Smart Switch на свої пристрої і запускайте його, коли хочете перенести фотографії з Samsung на Samsung. Спочатку виберіть режим передачі. WI-FI або USB-з’єднання.

Після підключення обох пристроїв виберіть платформу вихідного пристрою. В даному випадку це буде телефон Android (Samsung).

Щоб продовжити, ви можете додатково вибрати, чи хочете ви передати файли з внутрішньої пам’яті пристрою або підключеної SD-карти, і підключити обидва пристрої.

Щоб встановити безпечне з’єднання, створюється унікальний код, який необхідно ввести на вихідному пристрої для перевірки.

Готово! Після підключення пристроїв просто виберіть «Фотографії» з доступних типів даних і перемістити їх на свій новий телефон Samsung.

 • У вільному доступі
 • Також підтримується бездротова передача
 • Вимагає більше часу
 • Трохи складно реалізувати

Як перенести фото на карту пам’яті Samsung

Мабуть, головною проблемою сучасних смартфонів можна вважати катастрофічно брак вільного місця через величезної кількості фотографій зроблених як на фронтальну, так і на основну камери. Видаляти їх все шкода, а перебирати. практично нереально. Як же перенести фото в Samsung на карту пам’яті і тим самим очистити внутрішню пам’ять мобільного пристрою?

Відкриваємо список всіх встановлених програм, запускаємо додаток “Мої файли” (також можна використовувати і будь-який інший файловий менеджер) і заходимо в розділ “Пам’ять пристрою”.

Далі шукаємо папку, де зберігаються необхідні файли і тривалим натисканням виділяємо один з них.

Активується режим масового вибору, де можна вибрати окремі файли або ж відразу все, натиснувши на однойменну кнопку.

Далі натискаємо на три крапки у верхньому правому куті екрану і в списку, вибираємо пункт “Перемістити” (якщо необхідно перенести файли або “Копіювати”, якщо хочете зробити їх копії та продублювати їх в інше місце).

Відкриється меню вибору шляху для перенесення (або копіювання), де вибираємо “Карта пам’яті” і папку, куди необхідно записати вибрані файли.

Після того, як папка обрана, натискаємо на кнопку “Готово” і чекаємо завершення перенесення файлів.

Точно також можна копіювати і переносити файли на флешку підключену через порт microUSB або USB Type-C (в залежності від того, який тип USB-порту встановлений в смартфоні).

Як скопіювати дані з Samsung на Samsung через USB-кабель?

Це може бути найпростіший спосіб передачі певних файлів з Samsung на Samsung за допомогою USB-кабелю. і вам не потрібно за це платіть.С його допомогою ви можете переміщати фотографії / відео / VCF (контакти) в новий Samsung Galaxy шляхом копіювання і вставки. Однак вам не рекомендується використовувати цей метод, якщо у вас є тонни фотографій і відео для передачі. Переміщення файлів великими партіями займе багато часу.

 • Підключіть старий Samsung Galaxy до PC за допомогою кабелю USB.
 • Зайдіть в «Мій комп’ютер» і натисніть на назву вашого пристрою.
 • Відкрийте SD-карту / внутрішнє сховище, на якому зберігаються потрібні вам фотографії, відео або VCF.
 • Ви можете знайти фотографії і відео в папці «DCIM» або переглянути VCF безпосередньо в папці зберігання.
 • Скопіюйте та вставте дані з вашого пристрою Samsung на PC.
 • Вимкніть старий телефон і підключіть новий Galaxy до PC.
 • Перетягніть файли з PC на SD-карту Samsung або у внутрішню пам’ять.
READ  Як встановити пісню на iPhone

Як ефективно передавати SMS з Samsung Galaxy на комп’ютер?

надішліть фотографії з Samsung на Samsung через Bluetooth або WI-FI

Якщо у вас є тільки кілька фотографій для передачі, ви також можете використовувати функцію Bluetooth або Wi-Fi на устройстве.Оба вони є вбудованими функціями телефонів Samsung і дозволяють передавати дані по бездротовій мережі. Хоча Wi-Fi швидше, ніж Bluetooth, обидва рішення працюють однаково. Хоча, якщо вам потрібно перенести багато фотографій, я б не рекомендував цей метод, так як він потребує багато часу. Щоб дізнатися, як відправляти фотографії з Samsung на Samsung по бездротовій мережі, виконайте наступні дії.

По-перше, розблокуйте обидва пристрої і перейдіть в «Налаштування» «Bluetooth», щоб включити цю функцію.Поместіте їх в безпосередній близькості, знайдіть найближчі пристрою і з’єднайте їх через Bluetooth.

Крім того, ви також можете перейти в їх Налаштування Wi-Fi Налаштування і також включити опцію Wi-Fi Direct. Знайдіть цільової телефон на вихідному пристрої та встановіть безпечне з’єднання.

Відмінно! Як тільки обидва пристрої будуть підключені, перейдіть в додаток «Фотографії» або «Галерея» на старому устройстве.Отсюда просто виберіть фотографії, які хочете відправити, і натисніть на значок «Поділитися».

Виберіть Bluetooth або Wi-Fi прямо з доступних тут варіантів і перенесіть зображення з одного пристрою Samsung на інший пристрій Samsung. Отримайте вхідні дані на цільовому пристрої, щоб завершити процес.

 • надзвичайно трудомісткий
 • Користувачі повинні вручну вибирати фотографії для передачі
 • Не рекомендується переміщати все фото відразу

Частина 2. Як обмінюватися даними між телефонами Samsung Galaxy за допомогою Smart Switch?

Smart Switch. це безкоштовний додаток для передачі даних з телефону Samsung на інший Samsung Galaxy. Крім того, цей додаток дозволяє передавати файли з телефонів Android, пристроїв iOS, Blackberry і Windows. Він автоматично просканує ваш телефон Samsung і видасть список типів даних, який займе деякий час до розміру файлів на вашому телефоні.

Згідно Google, деякі з вас можуть задатися питанням: чи передає Samsung Smart Switch програми? Перш ніж показати вам, як перемикати дані на новий телефон Samsung, давайте перевіримо підтримувані файли Samsung Smart Switch:

Контакти, журнали викликів, повідомлення, додатки, зображення, відео, аудіо, документи, настройки телефону, домашній екран і документи.

Якщо підтримувані файли містять типи даних, які ви хотіли, ви можете слідувати керівництву, щоб переключитися зі старого Samsung на новий.

 • Завантажте Smart Switch на відправляє і приймає пристроях Samsung.
 • Підключіть ваш Samsung до приймаючого пристрою через Wi-Fi.
 • Запустіть Smart Switch на обох пристроях, натисніть «Підключити» на одному з пристроїв, щоб встановити з’єднання.
 • Коли ці два телефони Samsung підключені, додаток просканує пристрій і покаже вам типи файлів.
 • На своєму старому телефоні Samsung виберіть елементи, які ви хочете передати, і натисніть кнопку «Перенести».
 • У новому Galaxy дозволити отримання вмісту з відправляє пристрої.
 • Коли закінчите процес, натисніть на «Готово».

(1) Якщо у вас є Galaxy S10 / S9 / S8 / S7 / Note 9 / Note 8, додаток встановлено на вашому Samsung. Вам просто потрібно запустити його з «Налаштування».У іншому випадку ви можете завантажити додаток з Google Play.

(2) Для підключення до Wi-Fi потрібно Android 4.0 або вище, а для провідної передачі потрібно Android 4.3 або вище. Використовуючи з’єднання Wi-Fi, тримайте два пристрої Samsung на відстані не більше 50 см один від одного.

Як перенести музику з iPhone на Samsung Galaxy S9 / S9

Як ефективно перенести контакти з Samsung на iPhone ? 5 шляхів

Як перенести фото на карту пам’яті в телефоні Samsung?

Якщо у вас зібралася велика кількість збережених фотографій в пам’яті смартфона, ви можете перенести їх на карту пам’яті (за умови, що остання підтримується вашим сенсорним пристроєм). Як це зробити на Samsung? А ось як.

Насамперед хотілося б нагадати, що смартфони Samsung дозволяють зберігати зроблені зображення відразу на карту пам’яті. Для цього вставте карту пам’яті в слот, слот. в смартфон.

Якщо ви хочете вручну перенести зображення, скористайтеся файловим менеджером «Мої файли».

Виберіть потрібні фотографії для копіювання або перенесення, тапнув по ним і утримуючи пальцем порядку секунди. Потім виберіть «Перенести» або «Копіювати». в залежності від необхідності.

Повертаєтеся на головну сторінку менеджера «Мої файли» і вибираєте «Карта пам’яті».

Виберіть папку або перенесіть файли в корінь флешки, натиснувши «Перемістити сюди».

Тепер фотографії можна перенести в неї.

Друзі! Якщо наш сайт допоміг вам або просто сподобався, ви можете допомогти нам розвиватися і рухатися далі. Для цього можна:

 • Підписатися на наш канал на YouTube.
 • Підписатися на нашу групу ВКонтакте.

Як перенести фото на карту пам’яті на Android-пристрої?

У сучасних телефонах і планшетах використовуються відмінні модулі камер, які часом дозволяють отримувати професійні знімки. Однак разом з ростом якості самих зображень зростає і розмір фотографій, які займають багато місця. Якщо на пристрої закінчується вільний простір, його слід звільнити. Зробити це можна в тому числі за допомогою карти пам’яті, на яку ми перенесемо фотографії та, відповідно, звільнимо місце на девайсе.

Переміщення фотографій з основної пам’яті на карту пам’яті

Для того, щоб перенести зображення на карту пам’яті, вам знадобиться сама карта пам’яті, встановлена ​​в ваш смартфон або планшет, і файловий менеджер.

Після того, як ви встановите карту пам’яті в свій смартфон, можете пересвідчитися в тому, що пристрій її «бачить». Для цього треба зайти в «Налаштування» і виберіть підрозділ «Пам’ять» (або «Обслуговування пристрою», як у випадку з Samsung і прошивкою One UI).

Тут знайдіть пункт «Карта пам’яті SD». Як бачите, наш пристрій карту розпізнало.

Тепер вам знадобиться файловий менеджер. Як файлового менеджера ви можете використовувати будь-який додаток на ваш смак, оскільки сам процес перенесення буде аналогічним. Якщо ФМ вже встановлений в вашу прошивку, можете скористатися ним. Якщо немає, скачайте за допомогою Google Play Маркет. Ми скористаємося вбудованим файловим менеджером Samsung. «Мої файли».

Виділяємо файли, які хочемо перемістити (натисніть і утримуйте файл, потім виберіть інші, якщо їх декілька). У нижній частині екрана натисніть «Копіювати» або «Перемістити». дивлячись що вам потрібно зробити.

READ  Як очистити пам'ять на Smart TV Samsung

Повертаємося на крок назад і вибираємо додану нами «флешку».

Якщо хочете додати файли в корінь карти пам’яті, просто натисніть «Перемістити сюди».

Можна створити папку, натиснувши на три точки і вибравши в меню «Створити папку».

Відкриваєте її і точно також переносите файли.

Як бачите, нічого складного. Таким способом ви можете переносити і інші файли на карту пам’яті за винятком додатків, а можете. з карти пам’яті в основну пам’ять.

Друзі! Якщо наш сайт допоміг вам або просто сподобався, ви можете допомогти нам розвиватися і рухатися далі. Для цього можна:

 • Підписатися на наш канал на YouTube.
 • Підписатися на нашу групу ВКонтакте.

Існує так багато способів імпорту фотографій з Samsung на PC, просто виберіть той, який вам здається простим і практичним для перенесення фотографій з Samsung на PC.Ми не тільки пропонуємо способи передачі фотографій з телефону на PC, але і ви можете отримати поради з цієї статті по перенесенню зображень з PC на пристрій Samsung. Якщо у вас виникнуть будь-які проблеми з вашим додатком або вашими пристроями під час передачі, запишіть подробиці проблеми, з якою ви зіткнулися. Чим більш детальним буде приклад, тим швидше буде вирішена проблема. На щастя, залиште свою думку в коментарях.

Як перенести фотографії з Samsung на Mac? [4 простих способи в 2019 році]

Як перенести фотографії з iPhone на Samsung?

Як перенести фотографії з телефону LG на комп’ютер? [5 простих способів]

[Швидка передача] Як ефективно перенести фотографії з iPhone на Android?

Як передавати відео між телефоном Samsung і комп’ютером [2 способи]

Як передавати фотографії між Motorola і комп’ютером

Як перенести фото на карту пам’яті Samsung

Як імпортувати фотографії з Samsung на PC за допомогою USB-кабелю

Якщо ви не хочете завантажувати будь-які програми на свій комп’ютер або телефон Samsung, то як перенести зображення з телефону Samsung на комп’ютер? Це неможливо? Розслабтеся і підготуйте для себе USB-кабель.

Підключіть Samsung до PC

Спочатку вам необхідно підключити пристрій Samsung до PC за допомогою USB-кабелю.

Знайдіть свій пристрій на комп’ютері

Коли з’єднання буде встановлено, перейдіть в «This PC» (або «My PC»), і ви побачите свій телефон як внутрішнє сховище на вашому комп’ютері.

Перейдіть в папку DCIM

Потім перейдіть в папку DCIM на жорсткому диску вашого пристрою Samsung.Войдіте в папку, натисніть «Фото» і виберіть фотографії, які ви збираєтеся скопіювати.

Скопіюйте фотографії та вставте на PC

Зрештою, вам потрібно скопіювати фотографії, які ви хочете передати, а потім вставити їх в місце на вашому комп’ютері.

Ключові особливості передачі даних Samsung:

Передача файлів з Android на Android: підтримка контактів, журналів викликів, текстових повідомлень, фотографій, відео, музики, документів і додатків.

Перехід з Android на iOS: підтримка контактів і документів.

Перенесення даних з iOS на Android: підтримка контактів, текстових повідомлень, фотографій, відео і музики.

Перенесення файлів з iOS на iOS: підтримка контактів, календарів, заміток і т. Д.

Сильна сумісність: підтримка Samsung Galaxy S10 / S9 / S8 / S7 / S6 / S5, Samsung Galaxy Note 9 / Note 8 / Note 7 / Note 6, Samsung Galaxy J8 / J7 / J6 / J5 / J4, Samsung Galaxy A9 / A8 / A7 / A5 і т. Д.

Він також працює на LG, Huawei, HTC, Sony, Motorola, OPPO, Xiaomi, OnePlus і інших брендах телефонів Android і планшетів Android.

Для iOS підтримує iPhone, iPad і iPod.

Як скопіювати дані з Samsung на Samsung через USB-кабель?

Це може бути найпростіший спосіб передачі певних файлів з Samsung на Samsung за допомогою USB-кабелю. і вам не потрібно за це платіть.С його допомогою ви можете переміщати фотографії / відео / VCF (контакти) в новий Samsung Galaxy шляхом копіювання і вставки. Однак вам не рекомендується використовувати цей метод, якщо у вас є тонни фотографій і відео для передачі. Переміщення файлів великими партіями займе багато часу.

 • Підключіть старий Samsung Galaxy до PC за допомогою кабелю USB.
 • Зайдіть в «Мій комп’ютер» і натисніть на назву вашого пристрою.
 • Відкрийте SD-карту / внутрішнє сховище, на якому зберігаються потрібні вам фотографії, відео або VCF.
 • Ви можете знайти фотографії і відео в папці «DCIM» або переглянути VCF безпосередньо в папці зберігання.
 • Скопіюйте та вставте дані з вашого пристрою Samsung на PC.
 • Вимкніть старий телефон і підключіть новий Galaxy до PC.
 • Перетягніть файли з PC на SD-карту Samsung або у внутрішню пам’ять.

Як ефективно передавати SMS з Samsung Galaxy на комп’ютер?

Як перенести фотографії з Samsung на PC за допомогою SideSync

SideSync завжди дозволяє вам ділитися своїм екраном і безліччю типових файлів між телефоном Samsung і PC / планшетом. Це додаток сумісно з Android версії 4.4 або вище, Wins XP SP3 або вище (підтримується 32/64 біт), Mac OS X 10.7 або більш пізньої версії 4.0.0.15095_2. Як завантажити фотографії з телефону Samsung на комп’ютер за допомогою SideSync? Будь ласка, уважно прочитайте інструкції.

Ось керівництво по SideSync:

Завантажте програму на PC і Samsung

Для початку вам необхідно завантажити SideSync на свій комп’ютер і телефон Samsung. Встановіть його, натисніть «Next» і «Start» на обох пристроях.

Как перенести фото андроид на карту памяти

Найпростіше підключення. через USB-кабель. При підключенні додаток автоматично підключить ваш Samsung до комп’ютера. Але якщо у вас немає USB-кабелю, ви також можете встановити з’єднання за допомогою QR або пін-коду, який з’явиться на вашому екрані.

Натисніть «OK» у спливаючому вікні підтвердження.

Повідомлення: Обидва пристрої повинні підключатися до одного і того ж Wi-Fi.

Телефон Samsung з’являється на комп’ютері

Після успішного підключення екран вашого телефону Samsung з’явиться на вашому комп’ютері, і ви зможете переміщати, збільшувати або зменшувати його на робочому столі.

Перетягніть фотографії з телефону Samsung на комп’ютер

На цьому етапі вам потрібно спочатку клацнути екран телефону Samsung на вашому PC.

Потім перейдіть в папку «Фотографії», яку ви хочете передати. Ви можете помістити ці зображення в ту ж папку.

Нарешті, перетягніть папку на робочий стіл свого комп’ютера або в потрібну папку.

Передача даних з пристрою Samsung на комп’ютер за допомогою кабелю USB.

Ми поставили цей метод на перше місце, тому що він найпростіший і, швидше за все, буде працювати практично з будь-яким пристроєм Samsung.В врешті-решт, всі мобільні пристрої використовують USB для зарядки, і кожна сучасна PC з Windows має хоча б один USB- порт, який ви можете використовувати.

Перш ніж надсилати зображення з пристрою Samsung на комп’ютер за допомогою кабелю USB:

Зйомка фото і відео на SD-карту

Перший крок (не обов’язково, якщо вам це не потрібно). налаштувати камеру так, щоб фото і відео знімалися на карту пам’яті MicroSD, зробити це дуже просто:

READ  Як налаштувати геймпад на телефоні

Как на Самсунге ПЕРЕМЕСТИТЬ фото и видео на SD карту памяти? Перенести ФОТКИ на флешку СД на Samsung

 • Відкрийте програму «Камера».
 • Відкрийте настройки камери (значок шестерінки).
 • В налаштуваннях камери знайдіть пункт «Місце зберігання» і замість «Пам’ять пристрою» виберіть «SD-карта».

Після цих дій все (майже) нові фото і відео будуть зберігатися в папку DCIM на карті пам’яті, папка буде створена в той момент, коли ви зробите перший знімок. Чому «майже»: деякі відео і фото, які вимагають високої швидкості запису (фото в режимі безперервної зйомки і відео 4k 60 кадрів в секунду) продовжать зберігатися у внутрішню пам’ять смартфона, але їх завжди можна перенести на SD карту вже після зйомки.

Примітка: при першому запуску камери після підключення карти пам’яті вам автоматично буде запропоновано зберігати фото і відео на неї.

Як знімати і перенести фото на карту пам’яті на Android

За замовчуванням фото і відео на Android знімаються і зберігаються у внутрішній пам’яті, що, при наявності карти пам’яті Micro SD не завжди раціонально, так як внутрішньої пам’яті майже завжди не вистачає. При необхідності ви можете зробити так, щоб фото знімалися відразу на карту пам’яті і перенести вже наявні файли на неї.

У цій інструкції докладно про налаштування зйомки на SD-карту і про перенесення фото / відео на карту пам’яті на Android телефонах. Перша частина керівництва. про те, як це здійснити на смартфонах Samsung Galaxy, друга. загальна для будь-яких Android-пристроїв. Примітка: якщо ви «дуже початківець» користувач Android, настійно рекомендую зберегти ваші фото і відео в хмарі або на комп’ютері, перш ніж приступати.

Як перенести фото і відео на MicroSD карту на Samsung Galaxy

За своєю суттю, методи перенесення фото для Samsung Galaxy і інших Android пристроїв не відрізняються, але я вирішив окремо описати цей спосіб з використанням тільки тих інструментів, які вже встановлені на пристроях цієї, однієї з найпоширеніших марок.

Перенесення знятих фото і відео на карту пам’яті

Для перенесення вже наявних фото і відео на карту пам’яті ви можете використовувати вбудований додаток «Мої файли», наявне на вашому Samsung або будь-який інший файловий менеджер. Покажу метод для вбудованого стандартного додатка:

 • Відкрийте програму «Мої файли», в ньому відкрийте «Пам’ять пристрою».
 • Натисніть і утримуйте палець на папці DCIM, поки папка не стане зазначеної.
 • Натисніть по трьом точкам справа вгорі і виберіть пункт «Перемістити».
 • Виберіть «Карта пам’яті».

Папка буде переміщена, а дані будуть об’єднані з уже наявними фото на карті пам’яті (нічого не зітреться, не переживайте).

Зйомка і перенесення фото / відео на інших Android телефонах

Налаштування зйомки на карту пам’яті майже на всіх Android телефонах і планшетах реалізована однаково, але, одночасно, в залежності від інтерфейсу камери (а виробники, навіть на «чистому» Android зазвичай ставлять свій додаток «Камера») злегка відрізняється.

Загальна суть. знайти спосіб відкрити настройки камери (меню, значок шестерінки, свайп з одного з країв), а вже там пункт для параметрів місця збереження фото і відео. Скріншот для Samsung був представлений вище, а, наприклад, на Moto X Play це виглядає як на скріншоті нижче. Зазвичай нічого складного.

Після настройки фото і відео починають зберігатися на SD-карту в таку ж папку DCIM, яка раніше використовувалася у внутрішній пам’яті.

Для перенесення вже наявних матеріалів на карту пам’яті ви можете використовувати будь-який файловий менеджер (див. Кращі файлові менеджери для Android). Наприклад, в безкоштовному і X-Plore це буде виглядати так:

Как перенести фото из памяти на карту памяти на смартфоне Samsung?

 • В одній з панелей відкриваємо внутрішню пам’ять, в іншій. корінь SD-карти.
 • У внутрішній пам’яті натискаємо і утримуємо папку DCIM, поки не з’явиться меню.
 • Вибираємо пункт меню «Перемістити».
 • Переміщаємо (за замовчуванням вона буде переміщатися в корінь карти пам’яті, що нам і потрібно).

Можливо, в деяких інших файлових менеджерах процес переміщення буде більш зрозумілим для початківців користувачів, але, в будь-якому випадку, всюди це порівняно проста процедура.

На цьому все, якщо залишаються питання або щось не виходить, питайте в коментарях, постараюся допомогти.

Перенесення фотографій на карту пам’яті в Samsung

У камері не можна переключитися на карту пам’яті

Якщо в розділі «Місце зберігання» відсутній пункт SD-карти, це говорить про те, що або телефон НЕ розпізнає підключений носій, або версія прошивки не підтримує перемикання. Останній випадок однозначний: треба або почекати, поки розробники додадуть відсутню функціональність, або встановити кастомними системне ПО, якщо таке можливо на вашій моделі Samsung. Перший же варіант в чомусь простіше, так як більшість проблем з картою пам’яті можна вирішити самостійно.

Зміна місця збереження знімків

Для того щоб змінити місце розташування створюваних фото, слід виконати такі дії:

  Відкрийте стічне додаток камери і перейдіть в його налаштування натисканням на кнопку з іконкою шестерінки внизу.

Прокрутіть перелік параметрів до позиції «Місце зберігання» і тапніте по ній.

Тепер всі зроблені вами знімки будуть зберігатися на зовнішній накопичувач.

Рішення можливих проблем

На жаль, але не завжди виходить скористатися однією або обома представленими вище інструкціями. Далі ми розглянемо найбільш часті причини проблем і розповімо про методи їх усунення.

Переміщення готових фото

Якщо вам потрібно перенести готові знімки, слід скористатися файловим менеджером. Такий вже вбудований в стандартну прошивку Samsung і називається «Мої файли».

  Відкрийте потрібну програму (вона може знаходитися на одному з робочих столів або в меню додатків) і перейдіть в категорію «Картинки» (в старих версіях програми називається «Зображення»).

Відкриється окреме вікно «Моїх файлів», в якому потрібно вибрати елемент «Карта пам’яті». Перейдіть на потрібне місце знімків (корінь microSD, папка DCIM або будь-який інший каталог) і натисніть «Готово».

Таким чином всі виділені вами зображення будуть перенесені на карту пам’яті.

При спробі перемістити фото з’являється повідомлення «Носій захищений від запису»

Іноді користувачі можуть зіткнутися з проблемою, коли карта пам’яті повідомляє, що на ній активна захист від запису. У випадку з microSD це означає, що через збій контролер носія перемкнув пам’ять в режим read-only. На жаль, але в більшості ситуацій це сигнал про вихід накопичувача з ладу, оскільки для повернення працездатності треба перепрошивати контролер, а дістатися до нього на такому мініатюрному пристрої майже неможливо фізично. Втім, дана проблема може з’явитися і по програмним причин, які вже можна усунути.

Крім цієї статті, на сайті ще 11996 інструкцій. Додайте сайт Lumpics.ru в закладки (CTRLD) і ми точно ще придамося вам.

Віддячите автора, поділіться статтею в соціальних мережах.

BETATECH.COM.UA 2022