Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Що робити якщо не працює телефон

Несправна зарядка. Само собою, друге, що слід перевірити. це справність зарядного пристрою. Тут все просто. беремо свідомо робочу зарядку і намагаємося зарядити свій смартфон. Якщо процес пішов, то купуємо нову і радіємо. Хоча звучить і банально, але допомагає кожному п’ятому.

Table of Contents

Не включається телефон Android. 5 способів вирішити проблему.

Якщо не включається телефон, то, можливо, він просто завис. Щоб оживити свій девайс, застосуємо давно відомий, але до сих пір актуальний спосіб. виймемо батарейку і вставимо її заново.

На жаль цей прийом не працює на багатьох сучасних телефонах з незнімним акумулятором. В такому випадку, для перезавантаження необхідно знайти кнопку скидання і натиснути на неї наприклад скріпкою. Вона може бути де завгодно, але, як правило знаходиться близько роз’єму для SIM карти або на задній частині смартфона або планшета. Близько кнопки скидання часом буває напис reset або off. На фото нижче приклад розташування такої кнопки в смартфоні Sony Xperia M5.

З власного досвіду скажу, що в 80% всіх випадків, якщо до мене приходять з проблемою, що не включається телефон, вся справа виявляється в розрядженою батареї. І я прекрасно розумію, коли мені кажуть, що заряджали смартфон весь день, а він все одно не включається. У деяких пристроїв є одна неприємна особливість. якщо дуже сильно розрядити акумулятор, то він не зарядиться, навіть якщо ви підтримаєте його на зарядці цілий день.

У цьому випадку нам допоможе зарядний пристрій типу жаба, які дозволяє зарядити практично будь-який акумулятор безпосередньо, вийнявши його з телефону. Досить підзарядити таким чином батарейку протягом 15 хвилин. Після чого вставляєте її назад і ставите телефон на зарядку як зазвичай, все повинно бути ОК.

Якщо дістати жабу для вас проблематично, то можна скористатися будь-старої зарядкою від мобільника. Відрізаємо старий штекер і захищаємо дроти.

Простежте, щоб зарядка не була в цей час підключена до розетки.

Оголені дроти фіксуємо на акумуляторі скотчем на кілька хвилин.

Цей метод можна застосовувати, якщо телефон у вас не те щоб не включається, але включається не до кінця. Наприклад, він завис у вас на логотипі Android і більше нічого не відбувається. Таке трапляється з збій в програмному забезпеченні смартфона. Тоді нам допоможе Hard Reset (hard reset) або, в перекладі, жорсткий скидання. Для кожної моделі пристрою робиться він по різному. Для того, щоб дізнатися як, введіть назву вашого телефону і слова Hard Reset, наприклад LG G3 hard reset, в гуглі або Яндексі і дотримуйтесь інструкцій. У майбутньому сподіваюся створити на блозі окремий розділ по цій темі.

На жаль не всі смартфони підтримують Hard Reset, це залежить від встановленого в пристрій рекавери (recovery). Якщо цікаво отримати додаткову інформацію що це таке, пошукайте в інтернеті.

Наприклад, такої функції немає за замовчуванням, у багатьох телефонах марки Sony, але виробник передбачив можливість відновити ПО за допомогою спеціальної утиліти Sony pc companion.

Не включається смартфон Android. Гарантоване вирішення проблеми.

робити, якщо, працює, телефон

Всім привіт. Сьогодні я хотів би розібрати всі найпоширеніші причини, за якими смартфон на Android може не включатися. Я не буду торкатися тих ситуацій, коли потрібне розбирання телефону і втручання в електронну начинку, так як це робота зовсім інших фахівців.

READ  Як відключити резервне копіювання на iPhone

Якщо ваш смартфон або планшет раптом несподівано перестав включатися, необов’язково відразу бігти в сервісний центр або майстерню і віддавати його в ремонт. Швидше за все, є шанс, що можна обійтися своїми силами і заощадити деяку суму (в економії вам також допоможуть програми для ведення домашньої бухгалтерії на Android, шукай їх на блозі). Нижче ми розглянемо основні заходи, які можна зробити, якщо не включається смартфон або планшет на Android. І так, приступимо.

Не часто, але все ж трапляється, що смартфон не включається через те, що контакти під батарейку не доходять. Щоб це виправити, потрібно за допомогою пінцетом або маленької викрутки підігнути контакти для поліпшення з’єднання з акумулятором. Тут головне без фанатизму, інакше тільки зробите ще гірше.

Якщо жоден із способів не допоміг і ваш телефон все ще не включається, то проблема, швидше за все, криється в самому залозі і допомогти вам зможуть тільки в сервісному центрі.

Буду вдячний, якщо ви поділитеся в коментарях своїми способами як можна оживити смартфон.

З повагою Іван Дербеньов.

Зігріти або остудити смартфон

Іноді телефон не включається і не заряджається через вплив несприятливих температур: наприклад, якщо ви довго були на морозі або залишили пристрій під сонцем в жаркий день. У першому випадку він міг вирубати через холод. деякі телефони все ще погано переносять низькі температури, особливо айфони. У другому сценарії акумулятор не буде заряджатися, поки не охолоне. це необхідно для захисту пристрою від перегріву.

Спробуйте зігріти або, навпаки, остудити телефон до кімнатної температури. Для цього не треба використовувати холодильник або класти його на батарею. просто залиште гаджет в приміщенні з постійним кліматом і трохи почекайте. Якщо збій був пов’язаний з температурним режимом, то смартфон повинен швидко прийти в себе і почати заряджатися. Зазвичай для цього потрібно не більше півгодини. Якщо він все також не включається. спробуйте інші методи з нашого матеріалу.

перевірити акумулятор

Як включити телефон, якщо він не включається і не заряджається ні з одним ЗУ? У цьому випадку варто перевірити, чи правильно підключений акумулятор. Згадайте. кидали ви свій пристрій останнім часом? При падінні могла пошкодитися кришка, яка притискає батарею до контактів. Це особливо актуально для старих моделей зі знімними акумуляторами, які закріплені в корпусі не особливо надійно.

Сенсор телефона не работает // Не работает сенсор после воды // Сенсор не реагирует что делать

Якщо телефон не падав, а батарея не має ніяких ознак пошкодження, спробуйте перезавантажити або скинути гаджет до заводських налаштувань.

Чому телефон не включається і що з цим робити: 6 рад

Розбираємося, що робити, якщо телефон не вмикається, і з’ясовуємо найчастіші причини проблеми.

Часом зі смартфонами трапляються неприємності. Наприклад, якщо телефон впав і не включається. що робити в такому випадку? Ще гірше, якщо гаджет не падав і взагалі нормально працював, а тепер заряджається, але не включається. На щастя, багато проблеми можна вирішити своїми руками, використовуючи скидання смартфона до заводських налаштувань або оновивши зарядний пристрій. Розповімо докладніше про те, які дії необхідно зробити, якщо пристрій не реагує на натискання кнопки включення.

Как перезагрузить телефон если не работает сенсор или смартфон завис и экран не реагирует на нажатия

зарядити смартфон

Найчастіша причина, по якій телефон вимкнувся і не включається. це банальний розряд батареї. Якщо смартфон не падав у воду і не піддавався дії дуже низьких або високих температур, його можна відразу підключити до зарядного пристрою. Про всяк випадок перевірте різні розетки і зарядки. можливо, з ладу вийшов адаптер або кабель, який ви використовуєте зі своїм смартфоном.

READ  Як повернутися до заводських налаштувань на телефоні

висушити пристрій

Якщо смартфон перестав працювати після того, як ви упустили його в воду або потрапили під дощ, швидше за все, вся справа в потрапила всередину корпусу вологи. Тим більше, якщо гаджет не має водозащитой, яка допомогла б йому пережити купання.

В цьому випадку необхідно відкрити кришку пристрою, вийняти сімку і карту пам’яті, протерти всі деталі сухою ганчіркою і залишити сохнути в розібраному вигляді. Сушити апарат феном або ховати в рис ми не радимо.

Детальніше про те, що робити, якщо впустив смартфон в воду, ми розповідали в окремій статті. Також буває, що «тонуть» навіть пристрої, сертифіковані по IP68. Ми розібралися, чи можна полагодити їх по гарантії:

перезавантажте смартфон

Що робити, якщо не включається телефон на Android або iPhone? Якщо ви перепробували всі способи, можна звернутися до ще одного. примусової перезавантаження. Можливо, гаджет вимкнувся і не хоче працювати через останнього встановленого додатка або оновлення прошивки, яке призвело до збою в системі. Смартфон міг просто зависнути і перестати реагувати на натискання кнопок. через що користувачеві буде здаватися, що він не включається.

Щоб перезавантажити старий iPhone (до шостої лінійки), треба одночасно натиснути і утримувати клавіші «Сон / Пробудження» і «Додому», поки не з’явиться логотип Apple. На айфонах сьомої серії варто використовувати інше поєднання: бічну кнопку включення і зменшення гучності. Моделі iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone SE, а також всі нові пристрої без кнопки «Додому» перевантажуються за допомогою наступної комбінації:

  • по черзі натисніть клавішу зменшення, а потім збільшення гучності;
  • натисніть і утримуйте бічну кнопку.

Вихід з ладу мікросхем

Це може бути, як ваша вина. в разі недбалого поводження з пристроєм, так і вина виробника, наприклад часто виходять з ладу мікросхеми пам’яті у телефонів Samsung. Детальніше вам може розповісти фахівець з ремонту. Розкривати телефон самостійно і намагатися там щось вивідати. зайвий раз йому нашкодити.

Проблема з карткою

Якщо в телефон вставлено карту пам’яті, при включенні вийміть її. Якщо пристрій включилося, значить, проблема ховалася в ній. Не виключено, що вам доведеться поміняти флеш-карту.

Потримайте кнопку включення трохи довше

Як такого технічного пояснення цього пункту немає, але народна мудрість говорить, що іноді, коли не включається телефон (а смартфон особливо), допомогти може саме тривале утримання кнопки включення / вимикання. Натисніть і потримайте секунд 10.

Можливі причини, за якими телефон не включається

Збій програмного забезпечення

Встановити цю причину можуть тільки майстри, тому радити тут що-небудь, сенсу немає. Крім як, несіть телефон на діагностику.

У телефон потрапила волога

Якщо в телефон потрапила вода, це вірний сигнал до того, що пристрій може працювати некоректно. У всіх випадках, коли є проникнення в гаджет води, особливо морський, солодкої, пива і т.д., апарат краще показати фахівцям з ремонту. Оскільки нормальна його робота може зійти нанівець в будь-який момент, а своєчасна чистка, якісна просушка і усунення корозії, допоможе уникнути більш глобальних наслідків. Так що якщо ви точно знаєте або здогадуєтеся, що пристрій міг з якоїсь причини намокнути (використання його у ванній, під дощем, не обов’язково його упускати в воду), це може стати причиною того, чому телефон не включається.

Якщо телефон вмикається і вимикається

Серед причин, чому телефон не вмикається або періодично вимикається, може бути і проблема з кнопкою включення / вимикання. Це відбувається через намокання і недостатньо якісної просушки, можливого заводського барака, сильного невдалого натискання, падіння і т.д. Зовні для вас це поломка може бути не очевидна.

Якщо телефон включається і відразу вимикається, не залежно від того на Android він, або це iPhone. це свідчить про несправність акумулятора або ж з’єднання між акумуляторними і телефонними контактами.

Сигналом про пошкодження внутрішніх елементів, в тому числі і внаслідок удару, можуть послужити наступні дії: гарненько натисніть на корпус, якщо телефон вимкнувся або завис, ймовірно пошкодження плати або інших елементів.

READ  Як приховати повідомлення на iPhone

Що робити, якщо телефон не вмикається: поради

Якщо ваш телефон не включається, або вимкнувся і не включається, цьому є певна причина. Ось тільки знайти її. завдання не з простих. Простіше, коли ви здогадуєтеся або знаєте, що сталося з пристроєм, через що смартфон перестав включатися. Ми ж спробували зібрати всі можливі причини і рекомендації, що робити якщо смартфон не включається: іноді ситуацію можна виправити своїми силами, іноді. допомога фахівців з ремонту неминуча. Як включити телефон і чи можливо це взагалі, постараємося розповісти.

примусовий перезапуск

Найчастіше телефон не включається через те, що він просто-напросто завис. У такій ситуації смартфон не реагує на будь-які дії. Тому для відновлення його роботи знадобиться перезапуск за допомогою апаратних клавіш. У айфонах для перезапуску необхідно одночасно на 10 секунд затиснути кнопку зменшення гучності і бічну клавішу. На телефонах на базі ОС Android примусовий перезапуск виконується шляхом одночасного утримання протягом 10-15 секунд клавіші зменшення гучності і кнопки харчування.

Перевірка на потрапляння рідини

Причиною несправності може бути і потрапляння води всередину телефону. В такому випадку бажано вимкнути і просушити смартфон. А ось спроба включити залитий телефон або поставити його на зарядку. це не найкраща ідея. Варто розуміти, що вода є провідником струму. Тому якщо він попрямує не туди, куди треба, контакти мікросхем можуть бути спалені. Якщо Ваш пристрій не включилося навіть після просушування, то в такому випадку знадобиться ремонт телефону.

Витяг «сімки» і карти пам’яті

Причиною «глюків» в роботі сучасних телефонів також можуть бути SIM-карти і карти пам’яті. Проблема може полягати в контактах, які з’єднують ці карти з пристроєм. Тому для відновлення роботи смартфона варто спробувати витягти «сімку» і «флешку». Після цього слід спробувати запустити пристрій без них. У разі успіху користувачеві бажано поміняти карту пам’яті. Те ж саме стосується і «сімки». Сьогодні послугу заміни SIM-карти надає будь-який мобільний оператор.

Пауза для «відпочинку»

Однією з найпоширеніших проблем в сучасних смартфонах є перегрів, викликаний тривалою роботою. Така проблема може виникнути і в результаті тривалого перебування пристрою на сонці або морозі. У подібній ситуації телефону необхідно час для відновлення нормальної роботи. Йому потрібно «відпочити» як мінімум 2-3 години. Після цього користувач може спробувати підключити пристрій до зарядки або включити його апаратними кнопками.

оновлення прошивки

Прошивку можна оновити шляхом скачування необхідного програмного забезпечення на PC. Для iPhone прошивку можна завантажити безпосередньо у iTunes. Для цього необхідно вибрати пункт «оновити», вказавши повний шлях до прошивці. Для оновлення прошивки необхідно підключити смартфон до PC і слідувати подальшим інструкціям.

Перевірка зарядка і розетки

Самою банальною причиною того, чому не включається смартфон, є відсутність заряду. Така проблема може виникнути в тому випадку, якщо власник телефону використовував неробочий зарядний пристрій. Відсутність заряду також може бути пов’язано з використанням неробочий розетки або невідповідного зарядника. В цьому випадку рекомендується по черзі перевірити коректність роботи як зарядки, так і розетки. Це можна зробити шляхом використання іншого зарядного пристрою (або power-банку) і підключення телефону до іншої розетки.

Підключення до ноутбука або PC

Цей метод відновлення роботи смартфона рідко буває ефективним, але якщо жоден з перерахованих вище способів не допоміг, то користувач може спробувати удачу і таким методом. Для підключення до PC або ноутбука знадобиться звичайний USB-провід. При підключенні програмне забезпечення комп’ютера виявить смартфон і передасть йому команди, які можуть посприяти пожвавленню даного пристрою.

BETATECH.COM.UA 2021