Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Що робити якщо не працює телевізор

Table of Contents

Варіанти телевізійних несправностей

Причин того, що TV не працює, буває безліч. Для усунення поломки необхідно звернутися за професійною допомогою, але деякі дефекти можна усунути самостійно.

Виявивши, що не працює TV, слід уважно оглянути всі елементи приладу. Вони підкажуть, чи потрібно викликати майстра:

  • телевізор відключається під час роботи. Можливо, хтось із членів сім’ї запрограмував таймер або випадково натиснув на пульт. Якщо ці фактори виключені, проблема полягає в збої програми телевізора;
  • прилад не вмикається взагалі. У підключеному до електромережі стані не працює телевізор. є три можливих пояснення. Пошкоджено елементи живлення (шнур, вилка, контакти), відсутня напруга або перегоріли деталі;
  • телевізор відключається відразу після включення. утворився дефект в контактах, пошкоджена розетка або сталося замикання;
  • замість зображення ви бачите чорний екран. В даному випадку TV не працює через несправність антени або постраждали важливі деталі всередині корпусу;
  • не працює телевізор і відсутня реакція при натисканні на пульт. Слід замінити батарейки. Якщо ситуація не змінюється, причина в телевізійному блоці. Коли телевізор реагує на окремі кнопки пульта, це свідчить про поломку мікросхеми.

Якщо не працює телевізор, і ви при самостійному огляді виявили наявність характерного запаху гару, то забороняється підключати техніку до електрики. це може привести до займання та ураження струмом.

Чи не працює телевізор

Незалежно від марки, моделі і терміну служби, з ладу може вийти будь-яке обладнання. Ситуація, коли не працює TV, досить неприємна, адже прилад є головним в будинку, і його вартість досить висока.

робити, якщо, працює, телевізор

Разбор на винтики.Тест-драйв Land Rover Defender 2021. Минтранс. (11.09.2021)

Перш ніж вирушити за новою технікою замість зламаної, варто розібратися, чому не працює телевізор. А головне. чи можливе проведення ремонту?

Куди звернутися, якщо не працює або відключається TV?

Ремонт техніки потрібно довіряти фахівцям. Компанія Майстер-Дону виробляє якісне обслуговування телевізорів, надаючи тривалу гарантію на встановлені деталі. Не має значення, з якої причини не працює TV: досвідчені майстри нашого центру повернуть до життя улюблену техніку.

Якщо у вас відключається телевізор, порушений сигнал або не відображається, спробуйте ми зробимо ремонт професійно, швидко і якісно.

Індикатор (лампочка) постійно хаотично блимає

Такий стан пристрою говорить лише про порушення його працездатності і не містить значущої інформації про можливі проблеми. Необхідно проводити діагностику всього апарату, починаючи з перевірки блоку живлення і вторинних перетворювачів на системній платі. Далі досліджуються шини обміну інформацією між процесором і мікросхемами пам’яті, подача команд процесором на включення і відпрацювання цих команд периферійними складовими телевізійного шасі.

Індикатор світить червоним кольором

Ситуація, коли телевізор неможливо включити з пульта або кнопок на самому пристрої, а індикатор горить, зустрічається часто. Зазвичай, в таких випадках кажуть: “Телевізор не виходить з чергового режиму”. Причин тому може бути декілька, але починати треба з найбільш очевидних. Замінити батарейки в пульті, згадати з якою кнопки телевізор включався раніше і, якщо це не допомагає, викликати майстра по телевізору або, при належному навичці, починати самостійний ремонт телевізора.

Світіння індикатора з більшим чи меншим ступенем імовірності говорить про працездатність блоку живлення. Однак діагностику цієї несправності, як і більшості інших, слід починати саме з аналізу роботи цієї плати. Перевірка напружень в черговому режимі, їх стабільності при спробах включення в робочий режим, вимір рівня фильтраций, візуальний огляд деталей допомагає оцінити працездатність і функціональність блоку живлення. Електролітичні конденсатори, верхня частина яких має характерні здуття, вимагають безумовної заміни.

У розділі “Несправності телевізорів” розглянуті реальні історії ремонтів телевізорів з подібним проявом дефекту на прикладі телевізорів Philips 42PFL7433S / 60, Samsung LE40R82B, Philips 20PF5121 / 58 та інших моделей. Характер поведінки у телеприймачів дещо відрізнявся, але причина була одна. Відбулась зміна властивостей електронних компонентів, в основному конденсаторів, при якому блок живлення не міг забезпечити впевнений запуск, впливаючи на роботу всієї системи так, що індикація була присутня, а телевізор не включався. Якщо в одному випадку несправність була видна неозброєним оком, то в іншому для її локалізації був потрібний тривалий процес діагностичних заходів та вимірювань.

Не завжди усунення явного дефекту в блоці живлення призводить до нормальної роботи телевізора в цілому. У деяких випадках нестабільне харчування призводить до втрати інформації в мікросхемах пам’яті Eeprom, SpiFlash. При цьому забезпечити включення телевізора і перехід його в робочий режим можна лише за допомогою оновлення програмного забезпечення (прошивок) на программаторе. Цими пристроями майстерня оснащена в достатній кількості під різні типи і корпусу мікросхем. При ремонті своїми руками можуть виникнути труднощі з прошивкою без обладнання та бази прошивок на телевізійні моделі, а звернення в сервісну організацію в такій ситуації морально і економічно виправдано.

READ  Який HDMI кабель вибрати для телевізора

На ЖК телевизоре нет изображения, черный экран.

Іноді подібні неприємності трапляються при несправності в ланцюгах харчування на системної платі телевізора. Зазвичай в цьому блоці розташовуються декілька вторинних джерел, виконаних за схемою DC-DC перетворювачів або стабілізаторів напруги. Неодмінною умовою коректної роботи процесора і пристроїв, з ним пов’язаних, є стабільне напруга живлення в діапазоні напруг при якому забезпечується їх нормальна функціональність. У випадках, коли ці умови не виконуються, наслідки можуть бути непередбачувані, а команда на включення пристрою може ігноруватися до забезпечення необхідних параметрів живлення.

робити, якщо, працює, телевізор

Телевізор не включається, індикація є

Індикатор змінює колір на зелений і знову на червоний

Подібна поведінка найчастіше говорить про те, що процесор формує команду на включення пристрою і відсилає її всім виконавцям. Якщо якийсь із блоків телевізора команду не виконує, наприклад, блок живлення не включається в робочий режим або інвертор не здатний запустити підсвічування, то процесор, не отримавши підтвердження про те, що все в порядку, скасовує включення і переводить апарат знову в режим очікування. В жк телевізорах Sharp при п’яти невдалих спробах включення підсвічування, процесор блокує запуск зовсім, до скидання помилок через сервісне меню або до заміни вмісту пам’яті Eeprom. Така поведінка буде тривати до тих пір, поки не буде усунена причина: замінені дефектні лампи, відремонтовано інвертор, блок живлення або інший несправний компонент телевізійного шасі.

Індикатор змінює колір на зелений, але нічого не відбувається

Ситуація неоднозначна і може мати багато причин такої поведінки. Для того, щоб переконатися в працездатності основної плати, вимірюються живлять напруги і досліджуються команди на включення живлення, підсвічування і т.д. Можливо, при перемиканні телевізора на канал з налагодженою програмою з’явиться звук, а це вже говорить про те, що причина несправності швидше за все криється в инвертор або блоці живлення LED підсвічуванням або в джерелах випромінювання.

Якщо світлодіод (лампочка) відображає робочий стан, але команди на включення з материнської плати не надходять, система не реагує на кнопки і пульт, цілком можливі збої програмного забезпечення пристроїв пам’яті на основній платі. Трапляються ситуації, коли процесор видає команду на включення блоку живлення, але не запускає інвертор або видає команду Dimm, визначальну яскравість підсвічування, при відсутності команди On / Off. В цьому випадку оновлення ПЗ, прошивка допомагають повернути нормальну послідовність логічним процесам, що виникає на системній платі.

У деяких випадках видимість того, що при включенні нічого не відбувається може створити системна плата, що блокує подачу сигналів на контролер матриці або передає таку інформацію, при якій екран залишається темним. Може бути несправний і сам T-con, втім як і сама жк матриця. Кожен варіант розглядається і діагностується окремо. Підсвічування при цьому включається, але має слабо виражений характер з огляду на заниженою яскравості зображення.

Індикатор блимає в певній послідовності

У телевізійних приймачах деяких виробників: Sony, Philips, Panasonic. передбачена самодіагностика телевізора в момент його включення. В результаті опитування по шинам SDA, SCL центральний процесор отримує інформацію про працездатність інших функціональних пристроїв: тюнера, звукового процесора, чіпів пам’яті, самої цифрової шини і т.д. У разі виявлення несправного вузла, команда на включення блокується, а приймач переходить в режим очікування з індикацією помилок. Світлові індикатори мигають в певній послідовності, бо свідчить про ту чи іншу помилку в пристрої.

Такий спосіб самодіагностики дозволяє швидше виявити несправний компонент. У сервісних інструкціях на конкретну модель наведені так звані коди помилок, в яких кожна комбінація миганий індикаторів відповідає можливих відмовлень різних вузлів телеприймача. Це значно полегшує життя ТВ техніка при діагностиці, направляючи його по вірному шляху. Наприклад, 13 спалахів світлодіода через паузу в телевізорі Sony на шасі FIX2 свідчить про проблеми з підсвічуванням. Несправними можуть бути інвертор або лампи, ось їх ми і будемо діагностувати. Як приклад приведу таблицю з кодами помилок телевізорів Philips на шасі Q552.1E LA. Перший рівень помилок (Layer 1) ми бачимо відразу при виникненні дефекту, другий рівень (Layer 2) можна спостерігати, якщо перевести приймач в сервісний режим.

Підводячи підсумок, можна сказати, що поведінка світлового індикатора в телевізорі при виникненні несправності може дати масу корисної інформації для успішної діагностики та локалізації дефекту в конкретному блоці, сприяючи успішному ремонту телевізора в цілому.

Що робити, якщо телевізор не включається?

Телевізор не показує зображення / не чути звук або не починається.

Запуск з режиму очікування

Увімкніть телевізор за допомогою кнопки / джойстика на телевізорі. Кнопка ON / OFF знаходиться на задній панелі або під екраном телевізора.

Зачекайте 2 хвилини для запуску телевізора. Якщо зображення, натисніть «кнопку включення», на пульті ДУ.

READ  Як під'єднати цифрову приставку до старого телевізора

Якщо телевізор не включиться, перейдіть до кроку 2.

Виконати цикл харчування

Вимкніть всі кабелі, аксесуари і пристрої від телевізора, включаючи модуль CAM, якщо це може бути застосовано

Зачекайте не менше однієї хвилини (після того, як світлодіодний індикатор вимкнувся)

Підключіть кабель живлення без повторного підключення будь-якого з відокремлених кабелів, аксесуарів і пристроїв. Екран телевізора залишається чорним, але світлодіод світиться. Коли світлодіодний індикатор залишається включеним, і телевізор не включається автоматично, телевізор можна включити за допомогою кнопки «standby» на пульті дистанційного керування.

Якщо телевізор не запускається, повторіть цикл харчування на кроці 3. Якщо телевізор не включиться, перейдіть до кроку 4.

Якщо телевізор запуститься, переконайтеся, що ви оновили програмне забезпечення телевізора, щоб поліпшити функціональність телевізора: Натисніть сюди щоб відвідати веб-сторінку підтримки Philips, і знайти останню версію програмного забезпечення інструкції по оновленню телевізора або перейти до наступної статті; «Як оновити програмне забезпечення телевізора?».

відповідь

Причина неможливості включення телевізора може бути викликана різними чинниками.

При виникненні одного з наступних сценаріїв виконайте дії, описані нижче:

Почему пропала подсветка телевизора? Как этого избежать?

Відсутня світло індикатора на передній панелі (очікування)

Індикатор переднього світлодіода (очікування) залишається включеним (див. Крок 3)

Перед натисненням кнопки на пульті дистанційного керування блимає індикатор переднього світлодіода (очікування) (див. Крок 3)

Перевірка

Вилка харчування надійно підключена як до телевізора, так і до розетки

Меню телевізора відтворюється (натисніть кнопку «додому») на пульті дистанційного управління. Якщо меню не відображається, виконайте дії, описані в наступній статті)

Перевірте роботу з іншого електричною розеткою

Не використовуйте стабілізатори напруги будь-якого типу для цього тесту. Безпосередньо підключіть кабель живлення телевізора до іншого електричного роз’єму.

Примітка. Переконайтеся, що протестовані сокети справні. Спробуйте інший електронний пристрій, щоб перевірити, наприклад, чи напруга в мережі досить.

Зверніться в Support Philips TV

Якщо телевізор не вмикається після описаних вище кроків, зверніться в спеціалізований відділ підтримки Philips.

Інформація на даній сторінці відноситься до моделей: 43PUS6503 / 60. 55PUS6503 / 60. 65PUS8503 / 12. 50PUS6503 / 60. 55POS9002 / 12. 32PHT4032 / 60. 24PHT4032 / 60. 65PUS7502 / 12. 55PUT6162 / 60. 49PUT6162 / 60. 32PHT4132 / 60. 43PUT6162 / 60. 43PFT4132 / 60. 32PFT4132 / 60. 65PUS6412 / 12. 65PUT6262 / 12. 43PUS6262 / 12. 49PUS6412 / 12. 55PUS6412 / 12. 55PUT6162 / 12. 32PHS5302 / 12. 43PFS5302 / 12. 32PHT5301 / 60. 49PFT5301 / 60. 43PFT5301 / 60. 32PHT5301 / 12. 49PFT5301 / 12. 22PFT4031 / 12. 43PFT4131 / 12. 32PHT4131 / 12. 32PFT4131 / 12. 24PHT4031 / 60. 24PHT4031 / 12. 22PFT4031 / 60. 75PUS7101 / 60. 32PFS6402 / 12. 65PUS7601 / 60. 43PUT6101 / 60. 55PUT6101 / 60. 49PUT6101 / 60. 32PFT4101 / 60. 40PFT5501 / 60. 32PHT4101 / 60. 32PHT4201 / 60. 48PFT4101 / 60. 65PUS6521 / 60. 43PUS6401 / 60. 55PUS6401 / 60. 49PUS6501 / 60. 49PFT5501 / 60. 24PFT5211 / 60. 43PFT4001 / 60. 32PHT4001 / 60. 32PFS6401 / 60. 40PFT4101 / 60. 32PFT5501 / 60. 49PUS7101 / 12. 55PUS6501 / 12. 43PUT4900 / 60. 49PUT4900 / 60. 55PUT4900 / 60. 65PUS8901 / 12. 55PUS8700 / 60. 65PUS8700 / 60. 48PUS7600 / 60. 65PUS7600 / 60. 55PUT6400 / 60. 55PUT6400 / 12. 55PUS7600 / 60. 50PUT6400 / 60. 24PHT5210 / 60. 40PUT6400 / 60. 65PUS7120 / 60. 49PUS7100 / 60. 65PFT6520 / 60. 50PFT6510 / 12. 50PFT6510 / 60. 43PUS7100 / 60. 55PUS7150 / 60. 55PUS7100 / 60. 49PUS7150 / 60. 40PUS6809 / 60. 40PFT6300 / 60. 48PFT6300 / 60. 55PFT6300 / 60. 32PFT5300 / 60. 40PFT5300 / 60. 50PFT5300 / 60. 48PFT4100 / 12. 48PFT4100 / 60. 22PFT4000 / 60. 40PFT4100 / 60. 32PHT4100 / 60. 32PFT4100 / 60. 55PFT6510 / 60. 24PHT4000 / 60. 32PFT6549 / 60. 50PUS6809 / 60. 40PFT4509 / 60. 40PFT4009 / 60. 49PUS7909 / 60. 65PUS9109 / 60. 55PUS9109 / 60. 55PUS8909C / 12. 55PUS7909 / 60. 65PUS9809 / 60. 48PFS8109 / 60. 55PFS8209 / 60. 55PFS8159 / 60. 55PFS8109 / 60. 48PFS8209 / 60. 48PFS8159 / 60. 55PUS8809 / 60. 24PHT5619 / 60. 55PFS7309 / 60. 40PFT4309 / 60. 55PFT6569 / 60. 32PHT4509 / 60. 55PUS7809 / 60. 49PUS7809 / 60. 32PFT6559 / 60. 32PFT4309 / 60. 32PHH4309 / 60. 24PHH4109 / 60. 40PFT4109 / 60. 32PHH4109 / 60. 22PFL3108H / 60. 22PFL4008T / 60. 22PFL4208T / 60. 22PFL2908H / 60. 22PFL2807H / 60. 22PFL2807H / 12. 22PFL3507T / 60. 22PFL3517T / 60. 22PFL3606H / 60. Натисніть тут, щоб побачити більше номерів продуктів Натисніть тут, щоб показати менше номерів продуктів

Виконати цикл харчування

Вимкніть всі кабелі, аксесуари і пристрої від телевізора, включаючи модуль CAM, якщо це може бути застосовано

Зачекайте не менше однієї хвилини (після того, як світлодіодний індикатор вимкнувся)

Підключіть кабель живлення без повторного підключення будь-якого з відокремлених кабелів, аксесуарів і пристроїв. Екран телевізора залишається чорним, але світлодіод світиться. Коли світлодіодний індикатор залишається включеним, і телевізор не включається автоматично, телевізор можна включити за допомогою кнопки «standby» на пульті дистанційного керування.

Якщо телевізор не запускається, повторіть цикл харчування на кроці 3. Якщо телевізор не включиться, перейдіть до кроку 4.

Якщо телевізор запуститься, переконайтеся, що ви оновили програмне забезпечення телевізора, щоб поліпшити функціональність телевізора: Натисніть сюди щоб відвідати веб-сторінку підтримки Philips, і знайти останню версію програмного забезпечення інструкції по оновленню телевізора або перейти до наступної статті; «Як оновити програмне забезпечення телевізора?».

Перевірте роботу з іншого електричною розеткою

Не використовуйте стабілізатори напруги будь-якого типу для цього тесту. Безпосередньо підключіть кабель живлення телевізора до іншого електричного роз’єму.

Примітка. Переконайтеся, що протестовані сокети справні. Спробуйте інший електронний пристрій, щоб перевірити, наприклад, чи напруга в мережі досить.

READ  Телевізор Samsung не відтворює avi

Перевірка

Вилка харчування надійно підключена як до телевізора, так і до розетки

Меню телевізора відтворюється (натисніть кнопку «додому») на пульті дистанційного управління. Якщо меню не відображається, виконайте дії, описані в наступній статті)

Запуск з режиму очікування

Увімкніть телевізор за допомогою кнопки / джойстика на телевізорі. Кнопка ON / OFF знаходиться на задній панелі або під екраном телевізора.

Зачекайте 2 хвилини для запуску телевізора. Якщо зображення, натисніть «кнопку включення», на пульті ДУ.

Якщо телевізор не включиться, перейдіть до кроку 2.

Що робити, якщо телевізор не включається?

Телевізор не показує зображення / не чути звук або не починається.

відповідь

Причина неможливості включення телевізора може бути викликана різними чинниками.

При виникненні одного з наступних сценаріїв виконайте дії, описані нижче:

Відсутня світло індикатора на передній панелі (очікування)

Індикатор переднього світлодіода (очікування) залишається включеним (див. Крок 3)

Перед натисненням кнопки на пульті дистанційного керування блимає індикатор переднього світлодіода (очікування) (див. Крок 3)

Зверніться в Support Philips TV

Якщо телевізор не вмикається після описаних вище кроків, зверніться в спеціалізований відділ підтримки Philips.

Інформація на даній сторінці відноситься до моделей: 24PHS4354 / 12. 24PHS4304 / 12. 65OLED803 / 12. 55OLED803 / 12. 65PUS7803 / 12. 65PUS8503 / 12. 65PUS8303 / 12. 50PFS5503 / 12. 65PUS6523 / 12. 50PFS5823 / 12. 50PFS5803 / 12. 43PFS5503 / 12. 50PUS6523 / 12. 49PUS7803 / 12. 43PFS5823 / 12. 43PFS5803 / 12. 43PUS6523 / 12. 75PUS7803 / 12. 55PUS7803 / 12. 55PUS6523 / 12. 49PUS8503 / 12. 49PUS8303 / 12. 32PFS5803 / 12. 55PUS8503 / 12. 55PUS8303 / 12. 32PHS4503 / 12. 32PFS5823 / 12. 24PFS5703 / 12. 65PUS7303 / 12. 65PUS6703 / 12. 65PUS6503 / 12. 22PFS5303 / 12. 55PUS7503 / 12. 55PUS6703 / 12. 55PUS6503 / 12. 50PUS6703 / 12. 50PUS6503 / 12. 49PUS7503 / 12. 43PUS6703 / 12. 24PFS5303 / 12. 43PUS6503 / 12. 50PUS7383 / 12. 50PUS7303 / 12. 22PFS5403 / 12. 55PUS7383 / 12. 55PUS7303 / 12. 43PUS7383 / 12. 43PUS7303 / 12. 32PFS5603 / 12. 24PFS5603 / 12. 65OLED873 / 12. 65OLED973 / 12. 39PHS4112 / 12. 22PFS4022 / 12. 55POS9002 / 12. 50PUT6162 / 12. 50PUS6162 / 12. 32PFT5362 / 12. 32PFS5362 / 12. 65PUS7502 / 12. 22PFT4022 / 12. 24PHS4022 / 12. 24PFT4022 / 12. 24PFT4032 / 12. 65PUS6412 / 12. 32PHS4032 / 12. 65PUS6162 / 12. 55PUS7502 / 12. 49PUS7502 / 12. 49PUS6482 / 12. 32PHT4032 / 12. 24PHS4032 / 12. 55PUS6482 / 12. 55PUS6262 / 12. 50PUS6262 / 12. 49PUS6412 / 12. 43PUS6412 / 12. 43PUS6262 / 12. 24PHT4032 / 12. 49PUS6162 / 12. 55PUT6162 / 12. 55PUS6412 / 12. 55PUS6162 / 12. 49PUS6262 / 12. 43PUS6162 / 12. 49PFS4132 / 12. 43PUT6162 / 12. 43PFS4132 / 12. 22PFS4232 / 12. 32PHT4132 / 12. 32PHS4132 / 12. 22PFT4232 / 12. 32PFS4132 / 12. 32PFT4132 / 12. 32PHS5302 / 12. 43PUS6201 / 12. 55PUS6201 / 12. 32PHS5301 / 12. 49PFT5301 / 12. 49PFS5301 / 12. 43PFT5301 / 12. 43PFS5301 / 12. 32PHT5301 / 12. 22PFS4031 / 12. 49PFS4131 / 12. 43PFT4131 / 12. 32PHT4131 / 12. 32PFT4131 / 12. 24PHT4031 / 12. 24PHS4031 / 12. 22PFT4031 / 12. 32PFS6402 / 12. 65PUS7601 / 12. 32PFH4101 / 88. 32PHT4101 / 12. 32PFT4101 / 12. 43PUH6101 / 88. 55PUS6101 / 12. 55PUH6101 / 88. 49PUS6101 / 12. 49PUH6101 / 88. 43PUS6101 / 12. 32PHH4201 / 88. 40PFT4201 / 12. 40PFS5501 / 12. 40PFH5501 / 88. 32PHT4201 / 12. 32PHS4001 / 12. 48PFT4101 / 12. 49PFS5501 / 12. 65PUS7101 / 12. 32PFS5501 / 12. 65PUS6521 / 12. 49PFH5501 / 88. 40PFH4101 / 88. 32PFT5501 / 12. 32PFH5501 / 88. 43PUS6401 / 12. 40PFT4101 / 12. 49PUS6401 / 12. 43PUS6501 / 12. 55PUS7181 / 12. 55PUS6401 / 12. 49PUS7181 / 12. 49PUS6501 / 12. 49PUS6561 / 12. 32PFS6401 / 12. 55PUS7101 / 12. 55PUS6561 / 12. 55PUS6501 / 12. 49PUS7101 / 12. 65PUS8901 / 12. 55PUS8601 / 12. 65PUS8601 / 12. 43PUT4900 / 12. 55PUT4900 / 12. 49PUT4900 / 12. 55PUS8700 / 12. 65PUS8700 / 12. 32PFT6500 / 12. 32PFH5500 / 88. 55PFT5500 / 12. 48PFT5500 / 12. 48PFH5500 / 88. 40PFT5500 / 12. 40PFH5500 / 88. 32PFT5500 / 12. 48PUS7600 / 12. 65PUS7600 / 12. 55PUT6400 / 12. 55PUS7600 / 12. 50PUT6400 / 12. 40PUT6400 / 12. 65PUS7120 / 12. 40PFT6550 / 12. 65PFT6520 / 12. 55PUS7170 / 12. 55PUS7100 / 12. 50PFT6550 / 12. 49PUS7170 / 12. 49PUS7150 / 12. 49PUS7100 / 12. 43PUS7150 / 12. 43PUS7100 / 12. 40PFT6510 / 12. 50PFT6510 / 12. 32PHT4200 / 12. 40PFT4200 / 12. 32PFH5300 / 88. 50PFT5300 / 12. 40PFT5300 / 12. 40PFH5300 / 88. 32PFT5300 / 12. 40PFT4100 / 12. 48PFT4100 / 12. 32PFH4100 / 88. 32PHT4100 / 12. 32PFT4100 / 12. 22PFT4000 / 12. 55PFT6510 / 12. 24PHT5210 / 12. 24PHT4000 / 12. 40PFS6909 / 12. 65PFS5909 / 60. 65PFS5909 / 12. 55PFS6909 / 12. 48PFS6909 / 12. 32PFT4009 / 12. 50PFT4009 / 12. 40PFT4009 / 60. 40PFT4009 / 12. 32PHT4009 / 12. 32PFT4009 / 60. 49PUS7909 / 12. 55PUS7909 / 60. 55PUS7909 / 12. 49PUS7909 / 60. 55PUS9109 / 12. 65PUS9109 / 12. 65PUS9809 / 12. 40PUS6809 / 12. 50PUS6809 / 12. 48PFS8109 / 12. 55PUS8809 / 12. 55PFS8209 / 12. 55PFS8109 / 12. 48PFS8209 / 12. 24PHT5219 / 12. 40PFT5509 / 12. 32PFS5709 / 12. 65PFS7559 / 12. 65PFS6659 / 12. 55PFT6309 / 12. 48PFS5709 / 12. 40PFT4509 / 12. 40PFT4109 / 12. 40PFS6409 / 12. 40PFS5709 / 12. 32PFT5509 / 12. 55PFT5209 / 12. 48PFS6609 / 12. 48PFT5509 / 12. 48PFS6719 / 12. 55PFS7109 / 12. 55PFS7199 / 12. 55PFS7189 / 12. 32PFT4309 / 12. 55PUS7809 / 12. 50PFT4309 / 12. 49PUS7809 / 12. 40PFT4319 / 12. 40PFT4309 / 12. 32PHT4509 / 12. 32PHT4319 / 12. 32PHT4309 / 12. 32PHT4109 / 12. 40PFS6609 / 12. 50PFT4509 / 12. 40PFS6719 / 12. 55PFS7509 / 12. 22PFT4109 / 12. 55PFT6109 / 12. 24PHT4109 / 12. 22PFL3108H / 12. 22PFL4008T / 12. 22PFL2908H / 12. 22PFL3517T / 12. 22PFL3517H / 12. 22PFL3507H / 12. 22PFL3206H / 58. 22PFL3606H / 58. Натисніть тут, щоб побачити більше номерів продуктів Натисніть тут, щоб показати менше номерів продуктів

BETATECH.COM.UA 2021