Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Що таке інше в пам’яті iPhone

Table of Contents

Як очистити кеш і «Інше» на iPhone і iPad. Робочі способи

Михайленко Сергій 19 Сен, 2020

Як почистити кеш і видалити «Інше» на iPhone і iPad.

Згодом iPhone і iPad починають працювати повільніше, а їх вбудована пам’ять забивається всяким мотлохом. Це відомий факт, який користувачів пристроїв Apple не влаштовує, але з ним доводиться миритися. Або ж боротися, наприклад, очищати кеш iPhone і iPad, видалення якого дозволяє і прискорити роботу, і звільнити цінне місце в пам’яті. У цій інструкції розповіли про те, як очистити кеш і «Інше» на iPhone і iPad. Зібрали тільки перевірені та ефективні способи.

Як ефективно очистити кеш на iPhone і iPad без втрат даних

Почнемо з найбільш оптимального та ефективного способу очищення кешу на iPhone і iPad за допомогою iTunes. Даний метод не видаляє весь кеш повністю, а видаляє тільки реальний «сміття». Наприклад, після використання способу вкладення в Viber або WhatsApp НЕ будуть видалені, так як iTunes не вважає їх “сміттям”. Однак вільне місце на пристрої все ж з’явиться і чимало.

 • Що видаляється? З iPhone або iPad віддаляється саме «шкідливий кеш». «сміття», який не потрібен в системі.
 • Скільки часу займає очищення? Від 10 до 30 хвилин в залежності від кількості встановлених додатків.
 • Що-небудь важливе віддалиться? Ні, весь контент на iPhone і iPad залишиться в цілості.
 • Чи потрібно буде вводити паролі в додатках? Ні, після відновлення ви відразу ж зможете користуватися будь-якими додатками без необхідності виконувати авторизацію.
 • Скільки місце звільняється? Від 1 до 4 ГБ.

Підключіть iPhone або iPad до комп’ютера, запустіть iTunes і виберіть мобільний пристрій на головному екрані програми.

Поставте прапорець на пункті «Шифрувати резервну копію iPhone» і введіть пароль для резервної копії. Важливо! Пароль обов’язково необхідно запам’ятати.

Натисніть «Створити копію зараз» для створення резервної копії вашого iPhone або iPad на комп’ютері. Дочекайтеся виконання операції.

Після створення резервної копії на iPhone або iPad перейдіть в меню «Налаштування» → [ваше_ім’я] → iCloud → «Знайти iPhone» і відключіть функцію «Знайти iPhone». Це необхідно для подальшого відновлення з щойно створеної резервної копії. Якщо функція «Знайти iPhone» буде включена, то iTunes не дозволить виконати відновлення.

Примітка: для відключення функції «Знайти iPhone» знадобиться ввести пароль від Apple ID.

В iTunes натисніть «Відновити з копії» і підтвердіть початок відновлення, ввівши раніше встановлений пароль. Забороняється відключати iPhone або iPad від комп’ютера до тих пір, поки мобільний пристрій не перезавантажений і не з’явиться в iTunes.

Коли iPhone або iPad включиться вам залишиться тільки ще раз ввести пароль від вашого облікового запису Apple ID, а також дочекатися, поки всі програми будуть встановлені.

Готово! Коли мобільний пристрій знову відобразиться в iTunes, ви зможете тут же побачити скільки місця було звільнено на ньому в результаті видалення кешу. У нашому випадку на iPhone з’явилися додаткові 900 МБ. Важливо відзначити, що це за умови, що на iPhone буквально місяць назад виконувався повний скидання. Якщо ваш iPhone або iPad знаходився в активному використанні тривалий час, то на пристрої виразно звільниться набагато більше пам’яті.

Як видалити кеш конкретного додатка на iPhone і iPad

Попередній спосіб хороший тим, що всі важливі для користувачів дані точно залишаються на iPhone або iPad. Документи і дані, наприклад, вже згадані вкладення в месенджерах (це найчастіше фотографії, багато з яких можуть бути пам’ятними) зберігаються. Однак користувачам найчастіше без різниці на кеш в більшості додатків, так як він не представляє з себе ніякої цінності. Спосіб видалити кеш конкретних програм існує, але назвати зручним його не можна.

Перейдіть в меню «Налаштування» → «Основні» → «Сховище iPhone».

Дочекайтеся завантаження списку додатків, після чого виберіть програму, кеш якого хочете повністю видалити. Всі встановлені додатки в списку відсортовані за розміром, що дозволяє швидше і простіше визначити «шкідників».

На сторінці додатка зверніть увагу на графу «Документи і дані». У ній і відображається розмір кешу програми. Для його очищення необхідно натиснути «Видалити програму», підтвердити видалення, а після знову встановити додаток з App Store.

На жаль, більш зручного способу очищення кеша додатків на iPhone і iPad в Apple поки не реалізували. Проте, цей трудомісткий спосіб цілком дає можливість розібратися з кешем більш детально.

Як видалити кеш Safari на iPhone і iPad

Дуже багато місця на iPhone і iPad займає кеш браузера Safari. Примітно, що зовсім активно користуватися браузером для цього зовсім необов’язково. Навіть відносно рідкісні відвідування веб-сторінок через Safari наповнюють “кошик з кешем” моментально. Для видалення кешу Safari в Apple передбачили функцію.

Перейдіть в меню «Налаштування» → Safari.

Внизу сторінки з параметрами натисніть «Очистити історію і дані». Ios попередить вас про те, в результаті очищення віддалиться історія переглядів, файли cookie та інші дані перегляду.

Очищення кешу Safari виконується миттєво, але підсумок вас неодмінно порадує. У нашому випадку в пам’яті iPhone звільнилося понад 700 МБ.

Як повністю видалити кеш на iPhone і iPad

Повністю видалити кеш, він же розділ «Інше», неможливо без виконання повного скидання iPhone або iPad. Жодна утиліта для комп’ютера, і тим більше, ні один додаток з App Store не здатна повністю розібратися з кешем. Тому, якщо кеш на вашому iPhone або iPad дійсно не дає жити, то цей радикальний метод по-справжньому виручить.

Для повного скидання iPhone або iPad необхідно перейти на ньому в меню «Налаштування» → «Основні» → «Скидання» → «Стерти контент і налаштування». Ios попросить вас підтвердити операцію шляхом введення пароля. Важливо! Система робить це не просто так. В результаті повного скидання з iPhone або iPad будуть видалені всі дані. Обов’язково створіть свіжу резервну копію в iTunes або iCloud для подальшого відновлення.

Після виконання повного скидання iPhone або iPad залишиться лише налаштувати. На етапі налаштування iOS запропонує виконати відновлення з резервної копії, що, звичайно ж, рекомендується, так як на мобільний пристрій буде відновлено всі важливі дані. Зрозуміло, кеш такими даними не вважається, і він не повернеться на пристрій. Якщо ж хочеться максимально “чистий” iPhone і iPad, то пристрій можна налаштувати як нове. Ваші дані в такому випадку не будуть збережені, але ніякого кеша і категорії “Інше” на гаджет точно не залишиться.

READ  Як приховати фото на iPhone 7

Як частково очистити кеш на iPhone і iPad без використання комп’ютера

Якщо у вас під рукою немає комп’ютера з iTunes, а очистити iPhone або iPad від кеша все ж хочеться, можна скористатися спеціалізованими програмами з App Store. Відразу ж підкреслимо, вони очищають кеш лише частково, так як Apple не дозволяє їх інструментам «залазити куди не потрібно».

Через обмеження такі програми не можуть впоратися з очищенням кеша так само ефективно, як iTunes. Проте, якщо використовувати iTunes можливості немає, додатки хоч якось, але зможуть допомогти. Найбільш ефективними з таких додатків є Magic Cleaner і Battery Saver.

Принцип їх роботи однаковий. Необхідно запустити додаток і натиснути Clena Junk або “Очистити сміття”. Обидві програми безкоштовні, але містять вбудовану рекламу. І ще раз зазначимо, що ефективно очищати кеш такі утиліти не в змозі, тому рекомендуємо скористатися першими трьома перевіреними способами.

Як дізнатися, скільки пам’яті займають «інші» дані на iPhone

На своєму iPhone або iPad зайдіть в Настройки Основні Сховище iPhone. Тут ви можете дізнатися, скільки пам’яті займають різні категорії даних. Наприклад, встановлені додатки, сама система і ін. Тут же буде і категорія «Інше».

таке, інше, iPhone
 • Аудіо: пісні, подкасти, аудіокниги, голосові замітки і рінгтони.
 • Фільми, кліпи і серіали.
 • Тепер ви знаєте, який обсяг пам’яті інші дані на вашому пристрої, і з чого вони складаються. Значить можете переходити до інструкції про те, як їх видалити.

  Є багато різних способів як очистити пам’ять з категорії «інше» на своєму iPhone або iPad. Ми розповімо про всі.

  Нашел скрытые настройки Play Market | Только так можно почистить свой Android

  Що таке це «Інше» в пам’яті iPhone?

  Згідно Apple, інші дані включають в себе налаштування пристрою, голоси Siri, системні дані і кеш-файли. З системних налаштувань грошової нічого не поробиш, але ось очистити кеш ви можете.

  Насамперед потрібно з’ясувати, скільки саме пам’яті займають інші дані на вашому iPhone або iPad. Це важливо, оскільки є «інші» дані, які не можна видалити, і вони завжди будуть залишатися на вашому пристрої. Проте, 10-12 ГБ пам’яті займати вони не повинні.

  Як очистити розділ «інше» на iPhone для звільнення пам’яті

  Чи не розумієте, чому «інше» займає так багато пам’яті на вашому iPhone? На старих моделях з 64 ГБ пам’яті і менше ці «інші» дані можуть займати по кілька гігабайт, що є проблемою. Якщо у вас ці дані теж займають занадто багато пам’яті, ми розповімо, що робити і як очистити інше на iPhone.

  Як почистити інше на iPhone без комп’ютера

  Вивантажувати додатки

  В iOS є корисна опція, яка вивантажує додатки, якими ви давно не користувалися. Можливо, на вашому iPhone є багато додатків, якими ви ніколи не користуєтеся. Система може знаходити їх і видаляти, щоб звільнити пам’ять.

  Завантажених додатки стають сірими на домашньому екрані. Щоб знову їх скачати, досить просто доторкнутися до них іконки. Всі ваші дані з цих додатків зберігаються.

  Щоб вивантажувати додатки на iPhone, зайдіть в Настройки Основні Сховище iPhone. Там буде рекомендація вивантажувати невикористовувані додатки.

  Очистіть свою музичну Бібліотеку

  Якщо ви використовуєте Apple Music, Spotify, Tidal або інші додатки з музикою, а також завантажуєте пісні, щоб слухати їх офлайн, то можете видалити їх. Це точно звільнить багато пам’яті.

  Коли ви видалите пісні, вам доведеться стрім їх онлайн. Відповідно, через мобільний інтернет краще цього не робити. Проте, таким чином ви точно звільніть багато пам’яті на пристрої. Тут вибір за вами.

  Ви можете скористатися нашою інструкцією про те, як очистити медіатеку Apple Music.

  Очистіть кеш

  Деякі з ваших улюблених програм зберігають тимчасові файли, які можуть займати досить багато пам’яті. Очистивши кеш цих додатків, ви звільните пам’ять. Це особливо корисно, якщо ви використовуєте Dropbox, Google Диск та інші додатки, які регулярно синхронізують файли на різних пристроях і платформах.

  таке, інше, iPhone

  Також можна очистити кеш Google Карт, YouTube Music, Spotify і інших додатків.

  Видаліть непотрібні фотографії

  У наш час все мають можливість вивантажувати фотографії і відео з iPhone в хмарне сховище. Можна користуватися Google Фото або iCloud Фото, щоб вивантажувати фото і відео з пристрою. Це звільнить пам’ять на пристрої.

  Якщо ви використовуєте iCloud, відкрийте Налаштування та зайдіть в секцію Фото. Увімкніть iCloud Фото, якщо ще цього не зробили. Всі ваші фото і відео будуть завантажені в iCloud. Після цього ви можете Оптимізувати сховище iPhone. Це замінить повні фото і відео на маленькі копії, які займають менше пам’яті. Ви в будь-який момент зможете скачати повні версії з iCloud.

  Якщо ви використовуєте Google Фото, ви теж можете видаляти фотографії з iPhone для економії пам’яті. Відкрийте програму Google Фото, виберіть меню в лівому кутку, а потім натисніть «звільнити пам’ять». Ви зможете видалити з пристрою всі фотографії, копії яких вже збережені в хмарі. Ви зможете переглядати і завантажувати їх коли завгодно.

  Видаліть старі повідомлення

  Інші дані також включають в себе файли з повідомлень, як фото і відео. Якщо у вас є старі непотрібні чати iMessage, ви можете видалити їх, щоб звільнити гігабайти пам’яті.

  Вимкніть iCloud Drive

  Якщо ви використовуєте iCloud Drive для синхронізації файлів на своїх пристроях, можете відключити сервіс, щоб звільнити пам’ять. Часто на iPhone потрапляють абсолютно непотрібні файли, які займають багато пам’яті.

  Как очистить память iPhone БЕЗ УДАЛЕНИЯ приложений? Чистим кэш на iOS!

  Відключити iCloud Drive можна через Налаштування Apple ID iCloud iCloud Drive.

  Очистіть кеш і список для читання Safari

  Якщо ви часто використовуєте Safari на iPhone, можете очистити кеш браузера. Це видалить вашу історію, cookie та інші дані із браузера. Можливо, якась кількість пам’яті це звільнить.

  Очистити кеш Safari можна через Налаштування Safari. Врахуйте, що ваш список для читання теж буде очищено.

  Зробіть скидання

  В ідеалі всі кроки вище допоможуть видалити «інші» дані з вашого iPhone. Якщо і цього вам мало, можете зробити скидання. Вам доведеться налаштовувати свій iPhone заново, зате всі непотрібні файли з нього точно будуть видалені.

  Як почистити розділ «Інше» на iPhone і iPad

  Оскільки вільне місце в сховищі iPhone і iPad має тенденцію закінчуватися, є сенс іноді виробляти невелику чистку пристрою від непотрібних файлів і додатків. Але що робити, якщо ви вже це зробили, а пам’ять гаджета все одно забита? В такому випадку настав час заглянути в розділ «Інше» сховища вашого смартфона або планшета.

  Для початку розберемося, що ж включає в себе цей розділ. По суті це агрегатор кешу всіх додатків, повідомлень, історії браузера, збережень ігор і багато чого іншого. І якщо видаляти всі повідомлення вам ніяк не можна, подібну операцію можна провести з іншими компонентами цього розділу.

  Перевіряємо «Інше» на iPhone, iPad і iPod Touch

  Для цього необхідно відкрити основні установки, а потім перейти в меню «Статистика». Тут ви можете подивитися не тільки кількість зайнятого і вільного місця, але і розмір кожної програми. Найбільше на моєму iPhone займають фотографії. Майже п’ять гігабайт.

  Перевіряємо «Інше» за допомогою iTunes

  Тут все ще простіше. Підключаємо гаджет до комп’ютера, відкриваємо iTunes, і в самому низу з’являється панель, де можна дізнатися розмір даного розділу.

  Як же видалити вміст розділу «Інше»? Існує кілька найпоширеніших способів, про які я хочу вам розповісти.

  Видаляємо і перевстановлюємо додатки, що займають найбільше місця

  Навіщо це потрібно? Дуже часто програми, які «важать» всього 20 мегабайт, здатні займати до 300 мегабайт з розділом «Документи і дані». У моєму випадку яскравим прикладом такого додатка є Tweetbot. Зверніть увагу, розмір клієнта становить 19,7 мегабайта, а різних даних. 160 мегабайт.

  Після перевстановлення додатка якийсь час «Документи і дані» не займатимуть більше двох мегабайт.

  Видаляємо повідомлення і чати

  Найчастіше почистити історію повідомлень на iPhone дуже навіть корисно. Ви не тільки звільните місце, але і полегшите собі подальшу навігацію по своєму листуванні. Навіщо, наприклад, всі ці інформаційні повідомлення від таксопарків?

  Очищаємо історію і дані Safari

  Заходимо в настройки, далі в меню браузера Safari. Після цього спочатку очищаємо історію додатки, а потім його cookie і дані.

  Видаляємо голосові записи

  Якщо ви часто використовуєте програму «Диктофон», буде не зайвим іноді переносити голосові записи на комп’ютер і видаляти їх з iPhone.

  Перезавантажуємо пристрій

  Після всіх перерахованих вище етапів, перезавантажте iPhone, iPad або iPod Touch, щоб зміни точно вступили в силу.

  За допомогою таких от простих способів можна зменшити розмір «Іншого» до одного або двох гігабайт. Тому якщо ви часто стикаєтеся з проблемою браку місця на смартфоні або планшеті, раджу скоріше зазирнути в налаштування.

  Лонгріди для вас

  Якщо iPhone почав швидко розряджатися ⚡️. Його акумулятор пора міняти. Але проблема не завжди криється тільки в акумуляторі iPhone. Якщо телефон сам вимикається або перегрівається, причини можуть бути зовсім інші.

  Macbook Pro дістав вас шумом свого кулера, який тільки що відразу розкручується як турбіна літака? Ви такий не один. Але вирішити проблему можна, забезпечивши лептоп набором для рідинного ❄ охолодження

  Теж втомилися від якості оригінальних чохлів Apple? Тоді вам точно буде цікава добірка недорогих і якісних чохлів не тільки для iPhone, але і для Airpods. Якщо міняти чохол кожні півроку, то хоча б за 300 , а не за 6 тисяч!

  Як почистити розділ «Інше» на iPhone і iPad

  Оскільки вільне місце в сховищі iPhone і iPad має тенденцію закінчуватися, є сенс іноді виробляти невелику чистку пристрою від непотрібних файлів і додатків. Але що робити, якщо ви вже це зробили, а пам’ять гаджета все одно забита? В такому випадку настав час заглянути в розділ «Інше» сховища вашого смартфона або планшета.

  таке, інше, iPhone

  Для початку розберемося, що ж включає в себе цей розділ. По суті це агрегатор кешу всіх додатків, повідомлень, історії браузера, збережень ігор і багато чого іншого. І якщо видаляти всі повідомлення вам ніяк не можна, подібну операцію можна провести з іншими компонентами цього розділу.

  Перевіряємо «Інше» на iPhone, iPad і iPod Touch

  Для цього необхідно відкрити основні установки, а потім перейти в меню «Статистика». Тут ви можете подивитися не тільки кількість зайнятого і вільного місця, але і розмір кожної програми. Найбільше на моєму iPhone займають фотографії. Майже п’ять гігабайт.

  Перевіряємо «Інше» за допомогою iTunes

  Тут все ще простіше. Підключаємо гаджет до комп’ютера, відкриваємо iTunes, і в самому низу з’являється панель, де можна дізнатися розмір даного розділу.

  Як же видалити вміст розділу «Інше»? Існує кілька найпоширеніших способів, про які я хочу вам розповісти.

  Видаляємо і перевстановлюємо додатки, що займають найбільше місця

  Навіщо це потрібно? Дуже часто програми, які «важать» всього 20 мегабайт, здатні займати до 300 мегабайт з розділом «Документи і дані». У моєму випадку яскравим прикладом такого додатка є Tweetbot. Зверніть увагу, розмір клієнта становить 19,7 мегабайта, а різних даних. 160 мегабайт.

  Після перевстановлення додатка якийсь час «Документи і дані» не займатимуть більше двох мегабайт.

  Видаляємо повідомлення і чати

  Найчастіше почистити історію повідомлень на iPhone дуже навіть корисно. Ви не тільки звільните місце, але і полегшите собі подальшу навігацію по своєму листуванні. Навіщо, наприклад, всі ці інформаційні повідомлення від таксопарків?

  Очищаємо історію і дані Safari

  Заходимо в настройки, далі в меню браузера Safari. Після цього спочатку очищаємо історію додатки, а потім його cookie і дані.

  Видаляємо голосові записи

  Якщо ви часто використовуєте програму «Диктофон», буде не зайвим іноді переносити голосові записи на комп’ютер і видаляти їх з iPhone.

  Перезавантажуємо пристрій

  Після всіх перерахованих вище етапів, перезавантажте iPhone, iPad або iPod Touch, щоб зміни точно вступили в силу.

  За допомогою таких от простих способів можна зменшити розмір «Іншого» до одного або двох гігабайт. Тому якщо ви часто стикаєтеся з проблемою браку місця на смартфоні або планшеті, раджу скоріше зазирнути в налаштування.

  Лонгріди для вас

  Якщо iPhone почав швидко розряджатися ⚡️. Його акумулятор пора міняти. Але проблема не завжди криється тільки в акумуляторі iPhone. Якщо телефон сам вимикається або перегрівається, причини можуть бути зовсім інші.

  Macbook Pro дістав вас шумом свого кулера, який тільки що відразу розкручується як турбіна літака? Ви такий не один. Але вирішити проблему можна, забезпечивши лептоп набором для рідинного ❄ охолодження

  Теж втомилися від якості оригінальних чохлів Apple? Тоді вам точно буде цікава добірка недорогих і якісних чохлів не тільки для iPhone, але і для Airpods. Якщо міняти чохол кожні півроку, то хоча б за 300 , а не за 6 тисяч!

  Що таке «Інше» на iOS

  Всі файли в пам’яті iPhone і iPad діляться на кілька категорій. Це Фото, Документи, Аудіо, Книги та Програми. Якщо який-небудь з завантажуються або створюваних системою файлів не потрапляє в перераховані розділи, він автоматично зберігається в папку «Інше».

  Тут може зберігається найрізноманітніша інформація:

  • Тимчасові файли.
  • Налаштування додатків.
  • Ігрові збереження.
  • Кеш браузера.
  • Історія переписки.
  • Встановлені з неофіційних джерел додатки (наприклад emu4ios).
  • Все, що завантажено в обхід iTunes.

  До речі, перервана синхронізація з iTunes (витягнути дріт, відключити комп’ютер, телефон під час цього процесу), також відмінно сприяє збільшенню даного розділу.

  Згодом «Інше» розростається до катастрофічних розмірів і приходить час задуматися над його очищенням. Давайте розглянемо декілька способів, що дозволяють навести порядок в цій папці.

  Розділ «Інше» в пам’яті iPhone і iPad

  Привіт! Пам’яті багато не буває. Це факт. І незалежно від того, скільки вбудованих гігабайт має iPad або iPhone, досить швидко їх стає недостатньо і приходить час для видалення непотрібних файлів. Відео, картинки, програми, ігри, музика. З цим все просто. Видалили. Місце звільнилося.

  Однак, аналізуючи інформацію про зайняте просторі (особливо наочно це продемонстровано в програмі iTunes), можна помітити, що дуже багато місця займає папка «Інше». І ось тут у непідготовленого користувача виникає цілком резонне питання. Це чого за дурниці такі? Apple, ти знову щось придумала? Придумала. А нам з вами розбиратися. Давайте подивимося. Що ж містить цей розділ і як очистити його від сміття?

  Як очистити «Інше» на iPad і iPhone

  Існує два підходи до вирішення даної проблеми. Це можна зробити за допомогою спеціальної програми, а також вручну. Найкраще скомбінувати обидва методи, ну а почати найпростіше зі спеціальної утиліти.

  Phoneclean

  Сама програма безкоштовна, є версія на «великому і могутньому». Підчищає все сміття, яке часто залишають за собою ігри та програми. Інтерфейс досить простий, тому докладно описувати весь процес чистки «Іншого» не стану. Єдине. Зверніть увагу, навпаки яких даних Ви ставите галочку на видалення. Інакше, є ймовірність зачепити будь-які потрібні особисті файли.

  Прибираємо «Інше» з iPhone і iPad самостійно

  В першу чергу варто звернути увагу на додатки, файли яких займають занадто багато вільного простору. Для цього потрібно перейти в меню Налаштування, відкрити вкладку Основне, вибрати розділ Статистика, а звідти перейти в Сховище. Пристрій завантажить список встановлених додатків. Натиснувши на нього, Ви побачите, скільки місця займає сама програма і який розмір сторонніх даних, створених цією програмою.

  Ось ця інформація зберігається в розділ «Інше», і часом ці файли важать в кілька разів більше самого додатка. Для позбавлення від сміття достатньо просто видалити програму і встановити її заново.

  • Imessage, SMS (ммс). Особливо якщо часто і багато спілкуєтеся (з передачею мультимедіа).
  • Диктофон. Записи необхідно своєчасно копіювати на комп’ютер.
  • Браузер. Історія пошуку, Cookie, кеш, дані про відвідані сторінки.
  • Дані навігації, нагадування, історія викликів, замітки, пошта.
  • Сторонні програми для відео і музики (весь контент завантажений в ці додатки, також буде розташовуватися в «Другом»).

  При необхідності, а також якщо є можливість, позбавляємося від усього перерахованого вище.

  Якщо і це не допомагає зменшити розмір «Іншого», то будемо вирішувати проблему кардинальним методом. Він грунтується на відновленні гаджета з резервної копії. При виконанні даної процедури система очищається від істотного обсягу тимчасових файлів. Досить просто створити резервну копію, після чого виконати відновлення iOS-гаджета за допомогою функції «Відновити».

  • Як це зробити за допомогою iTunes читаємо тут і тут.
  • Якщо комп’ютера немає під рукою або немає бажання ним користуватися, використовуємо iCloud.

  Сподіваюся, ці методи допоможуть Вам видалити з папки «Інше» все непотрібне, звільнивши таким чином пам’ять під необхідні системні і призначені для користувача файли.

  • Створити резервну копію даних на пристрої через Налаштування.
  • Вийдіть з iCloud, iTunes Store і App Store.
  • У розділі «Основні» меню «Налаштування» натисніть скидання, а потім виберіть пункт «Стерти контент і налаштування».
  • Спокійно продавайте чистий телефон.

  Розділ Інша містить кешированниє файли ОС Android, створені і кешированниє файли додатків, пакети даних ігор. Вони займають велику кількість пам’яті. Відкрийте додаток Диспетчер телефону / Диспетчер, потім натисніть Очищення пам’яті, щоб очистити пам’ять пристрою і видалити кеш для оптимізації продуктивності.

  Що таке «Інше» в пам’яті iPhone і як видалити?

  Пристрої від компанії Apple з кожним роком стають все популярнішими. Новенький iPhone. Кращий подарунок на будь-яке свято і для людини будь-якого віку. Якщо ви проведете невелику екскурсію по своєму смартфону iPhone, то зустрінете в настройках розділ «Інше». Що це таке в пам’яті iPhone і як видалити. Про це в подробицях буде написано в даній статті.

  Які типи даних є в iPhone

  Згодом пристрій з будь-якою операційною системою починає працювати повільніше. Так як його пам’ять захаращується різного виду файлами: кешем від ігор, папками з зображеннями і скріншотами, призначеними для користувача папками і файлами. Всі ці дані ми не помічаємо, тому що рідко входимо в налаштування телефону. Найчастіше ж використовуємо головне меню і бачимо тільки іконки програм для запуску. Проте, «цифровий сміття» продовжує накопичуватися. Далі ви дізнаєтеся, як ефективно з цим боротися.

  Компанія Apple на своєму сайті опублікувала інформацію про те, які типи даних зберігаються на смартфонах і планшетах з iOS.

  • Фотографії / зображення. «Медіатека», вміст альбомів;
  • Аудіофайли. Записи диктофона, системні рінгтони, аудіоподкасти, аудіокниги та композиції, які користувач завантажує з маркету;
  • Програми. Встановлені програми, а також кеш;
  • Відеофайли. Фільми, ролики та ін.;
  • Текстові файли. Ibooks, файли у форматі PDF і ін.;
  • Документи. Повідомлення, файли з програм та інші;
  • Інше.

  Що за розділ в пам’яті iOS. «Інше»

  Список файлів, які потрапляють в цей розділ пам’яті можна ще продовжувати. Але наведених прикладів, швидше за все, досить для повного розуміння призначення «Інше». Він є дуже корисним для системи, так як не підпускає до неї непотрібну інформацію. Яка, до того ж, може нашкодити. Незалежно від того, яку версію у вас iPhone, ви можете відчистити цей розділ. Для цього існують спеціальні програми, які автоматично видаляють подібний вантаж в телефоні.

  Але ми радимо вам навчитися робити це вручну. Так як встановлюючи сторонні додатки, ви надаєте доступ до ваших даних. Нехай навіть вже і не потрібним. Хто знає, як ці програми можуть їх використовувати. Адже напевно ж у вас в кошику фотографії, які ви видалили. Так як вони вам не сподобалися. Для початку давайте очистимо пам’ять вручну. Це не так складно, як ви можете собі уявити.

  Втечуть чи важливі дані, якщо почистити «Інше»?

  У вашому смартфоні, як уже було сказано, «Інше» є Кошика. Якщо ви власноруч не вилучили важливі файли, папки, музику і т.Д., то очищення розділу нічого важливого не видалить. У додатках вам не потрібно буде заново вводити дані для авторизації. Після очищення розділу пам’яті «Інше» ваш мобільний пристрій почне працювати помітно швидше.

  Від розміру пам’яті на пристрої, займана пам’ять розділом «Інше» може досягати десятки гігабайт. Чим більше в ньому даних, тим частіше смартфон починає «гальмувати» або «фриз». Робота всієї системи сповільнюється, включаючи додатки, що працюють через мережу (браузери, соц. Мережі). Перевірте цей розділ. Якщо в ньому вже накопичилося кілька гігабайт сміття. Це значить, що пора робити очистку. Розділ можна знайти так:

  • Відкрийте головне меню смартфона;
  • Виберіть іконку «Налаштування»;
  • Знайдіть рядок під назвою «Сховище iPhone».

  Як в iPhone очистити «Інше»?

  Одним з кращих, але не найпростіших способів очистити «Інше» в пам’яті вашого iPhone. Підключення до PC. Видаляти сміття з телефону ми будемо за допомогою iTunes. Підключіть смартфон до комп’ютера і відкрийте програму.

  • У новому вікні в блоці «Резервні копії» поставте галочку на пункті «Зашифрувати копію iPhone». Придумайте пароль для копії і запишіть його окремо, щоб не забути;
  • В налаштуваннях смартфона в iCloude потрібно вимкнути функцію «Знайти iPhone»;
  • Створіть резервну копію даних на комп’ютері;
  • Потім знову в цьому блоці програми потрібно натиснути «Відновити з копії».

  Скидання налаштувань iPhone до заводських

  Цей спосіб радикальний, але якщо іншими інструментами у вас не виходить спустошити папку «Інше». Він буде до речі. Запам’ятайте також, що скидання налаштувань до значення за замовчуванням на будь-якому пристрої видаляє всі дані начисто. Це означає, що ви більше ніколи не побачите свої фотографії, файли і відео, якщо не зробите їх резервну копію на флешці або хмарних сховищах. Всі контакти, настройки, теми, ігри. Все це буде видалено, якщо в даний момент знаходиться в пам’яті iPhone. Дані на підключених флешках, картах пам’яті, SIM-картах залишаться недоторканими. Але перед скиданням всі зовнішні пристрої краще відключити.

  • Щоб виконати скидання налаштувань до заводських на iPhone або iPad, виберіть у головному меню іконку «Налаштування»;
  • Виберіть пункт «Основні»;
  • Потім знайдіть внизу пункт «Скидання» і натисніть на нього;
  • І вибрати в цьому вікні рядок «Стерти весь контент і налаштування».

  При цьому розділ з назвою «Інше» в вашому мобільному пристрої Apple віддалиться повністю. Більш того, звільниться вся пам’ять. І ваш смартфон почне працювати, як новий. Цей варіант очищення пам’яті варто розглядати в останню чергу. Так як після його застосування вам потрібно буде довго налаштовувати смартфон, завантажувати і відновлювати файли, які були на ньому до скидання.

  Видалити файли з «Інше» безпечно для додатків

  Якщо додатки, які ви використовуєте на своєму iPhone вам дороги, і ви не хотіли б їх видаляти, можна очистити пам’ять з «Інше» в iPhone вручну. Перегляньте список встановлених програм в пристрої. Напевно ви знайдете ті, які давно не використовуєте. Або які вам більше не потрібні. Їх потрібно видалити стандартним способом. При їх видаленні з пам’яті смартфона стираються також файли, які причетні до тієї чи іншої програми.

  Ви також можете значно прискорити роботу мобільного телефону, якщо повторно додатки, якими найчастіше користуєтеся. Наприклад, якщо ви часто користуєтеся Телеграма, то в ньому залишається величезна кількість непотрібних даних: текст повідомлень, фотографії, відео, файли і т.Д. Якщо ви повторно месенджер або клієнт соціальної мережі, ви значно спростите життя своєму смартфону. І очистіть «Інше».

  Почистіть також інші програми, з яких ви виходите в інтернет. Вони точно будуть містити кеш і історію, які нерідко займають в пам’яті більше гігабайти.

BETATECH.COM.UA 2021