Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Що значить інше в сховище iPhone

Table of Contents

Що таке «Інше» на iPhone і iPad

До 2015 року цей розділ сховища iДевайсов заповнювався величезною кількістю не сортований даних, в ньому зберігалася: вся кореспонденція з прикріпленими вкладеннями, календарі, нагадування, замітки, контакти, дані програм, налаштування iOS і багато іншого. Тому, якщо на вашому гаджеті встановлена ​​iOS 8 або раніша версія операційної системи, то обсяг займаного розділом «Інше» простору може досягати будь-яких розмірів.

З виходом iOS 9 ситуація значно покращилася, тепер в розділ «Інше» потрапляють:

 • кеш;
 • Дані про пристрій і самої iOS;
 • Оновлення ПО;
 • Голоси Siri;
 • Недовантажені файли;
 • Результати невдалої або перерваної синхронізації;
 • Оригінали фотографій з застосованими фільтрами;
 • І т.д.

Як дізнатися точний розмір розділу «Інше»

Як вже говорилося вище, детальну статистику про використання вбудованого iPhone або iPad сховища можна дізнатися як в десктопном клієнта iTunes (скачати), так і безпосередньо на самому пристрої.

«Інше» в пам’яті iPhone: звідки береться і як його очистити

Якщо ви жодного разу не заглядали в статистику збережених на вашому iPhone або iPad даних, то перейшовши в Установки → Основні → Місце iPhone або відкривши меню «Огляд» в iTunes на комп’ютері, ви, швидше за все, здивуєтеся обсягом розділу «Інше», який може займати кілька гігабайт, залежно від терміну використання операційної системи. Що це за «Інше», і з чим його їдять. розбираємося далі в матеріалі.

Коли в смартфонах з’явилися перші накопичувачі об’ємом понад 1 ГБ, а також підтримка карт пам’яті мікроформатів великої місткості, здавалося, що проблема зберігання даних на мобільних пристроях вирішена на десятиліття вперед, а розвиток хмарних сервісів і зовсім віщувало райдужні перспективи. Однак на практиці і в нинішній час більшість користувачів як і раніше змушені економно витрачати цифрове простір, що особливо актуально для власників iPhone і iPad з мінімальним об’ємом вбудованої пам’яті.

Отже, якщо для вас актуальна проблема нестачі місця для завантаження нових додатків або, наприклад, фотографування та відео в максимальній якості, то не буде зайвим регулярно позбавлятися від вмісту розділу «Інше». Даний сегмент сховища перманентно заповнюється непотрібними в більшості своїй даними в міру активного використання iPhone або iPad.

Як дізнатися розмір розділу «Інше» прямо на iPhone або iPad

На iOS-пристрої, відкрийте додаток Налаштування та перейдіть по шляху Основні → Місце iPhone.

значить, інше, сховище, iphone

Зверніть увагу, що обсяг розділу «Інше» в iTunes і в iOS може відрізнятися в силу різних критеріїв сортування кешу мультимедіа.

Як дізнатися розмір розділу «Інше» в iTunes на комп’ютері

Підключіть гаджет до комп’ютера за допомогою кабелю, почекайте поки він визначиться в програмі натисніть на що з’явився значок пристрою:

Перейдіть в розділ Огляд і в самому низу буде знаходитися графічна діаграма використання сховища. Для перегляду точних даних про займаному місці, натисніть на ділянку.

Чи потрібно проводити очищення розділу «Інше»?

В iOS передбачена спеціальна функція, яка автоматично видаляє непотрібні дані з розділу «Інше» в разі необхідності (наприклад, якщо не вистачає місця для завантаження програм й інших контенту).

У цьому випадку зі сховища будуть видалені лише ті файли, які система вважає абсолютно марними або поновлюваними, а до них відноситься далеко не весь цифровий сміття, який зберігається на вашому смартфоні або планшеті.

При цьому Apple не надає користувачеві інструментів для самостійної очищення розділу «Інше» та, більш того, забороняє це робити стороннім додаткам.

Стало бути, порятунок потопаючих в руках самих потопаючих. Нижче ви знайдете кілька методів очищення розділу «Інше» на iPhone і iPad різного ступеня ефективності і трудомісткості. кому-то буде досить регулярно позбавлятися від основного сміття, а хтось віддасть перевагу зрідка проводити генеральне прибирання з протиранням пилу в усіх куточках системи.

Що означає інше в сховище iPhone?

До 2015 року цей розділ сховища iДевайсов заповнювався величезною кількістю не сортований даних, в ньому зберігалася: вся кореспонденція з прикріпленими вкладеннями, календарі, нагадування, замітки, контакти, дані програм, налаштування iOS і багато іншого.

Що буде якщо натиснути на iPhone стерти контент і налаштування?

При виборі команди «Стерти контент і налаштування» з пристрою будуть стерті всі дані, в тому числі відомості про кредитні або дебетові картки в Apple Pay, фотографії, контакти, музика і додатки. Служби iCloud, iMessage, FaceTime, Game Center і інші також будуть відключені.

Що таке інше в сховище Samsung?

Розділ Інша містить кешированниє файли ОС Android, створені і кешированниє файли додатків, пакети даних ігор. Вони займають велику кількість пам’яті. Відкрийте додаток Диспетчер телефону / Диспетчер, потім натисніть Очищення пам’яті, щоб очистити пам’ять пристрою і видалити кеш для оптимізації продуктивності.

Як очистити від сміття iPhone?

Як позбутися від сміття і звільнити місце на iPhone

 • Виконайте примусову перезавантаження
 • Видаліть кеш в настройках
 • Видаліть кеш в самих додатках
 • Переінсталюйте додатки, що з’їдають місце
 • Почніть все спочатку
 • Використовуйте додатки для очищення місця
 • Використовуйте можливості iOS.

Як скинути дані гри на iPhone?

Якщо під обнуленням iPhone мається на увазі повне скидання. налаштувань, вмісту і облікового запису, то необхідно зайти в Налаштування, і вибрати розділ Основне. У меню знаходимо пункт Скидання і вибираємо Стерти контент і налаштування. Після цього смартфон можна буде налаштувати на новий обліковий запис.

Як звільнити місце в сховищі на iPhone?

Натисніть «Налаштування» → «Основні» → «Сховище iPhone» → «Safari». Для початку натисніть на кнопку «Очистити історію і дані сайтів».

Що таке інше в сховище Samsung?

У папці «Інше» зберігається інформація про кеші з різних додатків: музика, картинки, архіви Google Play. Ті файли, які не можна систематизувати. Об’єкти оновлення та файли, які не були оптимізовані, потрапляють в інше.

Як очистити iPhone 7 від сміття?

Як позбутися від сміття і звільнити місце на iPhone

 • Виконайте примусову перезавантаження
 • Видаліть кеш в настройках
 • Видаліть кеш в самих додатках
 • Переінсталюйте додатки, що з’їдають місце
 • Почніть все спочатку
 • Використовуйте додатки для очищення місця
 • Використовуйте можливості iOS.

Як очистити кеш в додатках на iPhone?

Як очистити кеш додатка Safari на iPhone і iPad

 • розблокувати смартфон
 • Відкриття програми «Налаштування»
 • Опуститися вниз і знайти додаток «Safari»
 • Тепер вам потрібно відшукати рядок «Очистити історію і дані веб-сайту»
 • Підтвердити свій вибір

Що таке інше в сховище iPhone?

До 2015 року цей розділ сховища iДевайсов заповнювався величезною кількістю не сортований даних, в ньому зберігалася: вся кореспонденція з прикріпленими вкладеннями, календарі, нагадування, замітки, контакти, дані програм, налаштування iOS і багато іншого.

Другое в памяти iPhone! Как удалить Другое в памяти iPhone?

Як очистити від сміття iPhone?

 • Створити резервну копію даних на пристрої через Налаштування.
 • Вийдіть з iCloud, iTunes Store і App Store.
 • У розділі «Основні» меню «Налаштування» натисніть скидання, а потім виберіть пункт «Стерти контент і налаштування».
 • Спокійно продавайте чистий телефон.

Як очистити папку інше на Android?

Розділ Інша містить кешированниє файли ОС Android, створені і кешированниє файли додатків, пакети даних ігор. Вони займають велику кількість пам’яті. Відкрийте додаток Диспетчер телефону / Диспетчер, потім натисніть Очищення пам’яті, щоб очистити пам’ять пристрою і видалити кеш для оптимізації продуктивності.

READ  Як прибрати подряпини з корпусу телефону

Що означає інше сховище?

У той час як деякі категорії зберігання прості в управлінні, наприклад, видалення старих резервних копій iPhone, найскладніше підтримувати іншу категорію. Це пов’язано з тим, що Other Storage включає всі ваші кешированниє дані, такі як логіни вашого веб-сайту, URL-адреси автозаповнення, попередньо завантажені веб-сайти для більш швидкого перегляду, а також призначені для користувача дані для ваших додатків потокового мультимедіа, таких як Podcast і Netflix. Перш ніж видаляти будь-які додатки, мультимедійні файли або кешированниє дані, ви повинні подивитися на сховище вашого iPhone, щоб побачити, скільки місця займає кожна категорія на вашому iPhone.

Щоб дізнатися, скільки місця на вашому iPhone зайняте іншим сховищем:

 • відкрито налаштування.
 • натисніть Загальна.
 • Вибрати Зберігання iPhone.
 • На графіку світло-сіра смуга являє Інша Зберігання.

Синхронізація з iTunes

Ніхто вже давно не синхронізує телефони з огидним комбайном, але це дійсно допомагає. При синхронізації iTunes підчищає крашлогі, невикористовувані кеші і інший непотріб, який займає місце.

Синхронізація допомагає лише частково, але зате відносно швидко і безболісно.

Забити пам’ять до кінця

Звучить як повна нісенітниця, але працює. Як тільки система впирається в обмеження ємності, включаються вбудовані автоматичні механізми очищення кешей.

Після завантаження та одноразового запуску гри можна видаляти і радіти звільнився простору.

Другое iPhone как удалить? Если Другое весит много, смотри видео! Как освободить память iPhone?

Як очистити кеш Safari

Коли ви переглядаєте веб-сторінки на своєму iPhone, ви створюєте кешированниє дані, які зберігаються в іншому сховищі. Ці дані використовуються для автозаповнення імен і паролів, а також URL-адрес. Більшість ваших улюблених веб-сайтів вже попередньо завантажені в кешированниє дані. Це прискорює роботу в Інтернеті, але з часом накопичені дані в іншому сховищі уповільнюють роботу вашого iPhone. Цей метод видаляє URL-адреси, які ви не зберегли в закладках, і всі облікові дані, які не були збережені в вашій ланцюжку для ключів Apple. Незважаючи на деякі незначні незручності, рекомендується регулярно очищати кеш браузера. Ось як:

 • відкрито налаштування.
 • натисніть Загальна.
 • Вибрати Зберігання iPhone.
 • Прокрутіть вниз до натисніть Safari в списку додатків.
 • Натисніть Дані сайту.
 • Вибрати Видалити всі дані сайту.

Перегляньте свої замітки і голосові замітки

Інше сховище створюється при збереженні або відкритті замітки, пов’язаної з вашим обліковим записом iCloud. Те ж саме відноситься і до додатка Voice Memos. На жаль, звичайний метод видалення цих програм не працює, якщо ви хочете видалити кешовані дані з Notes або голосових заміток. Замість цього ви повинні видалити окремі замітки і голосові замітки, щоб звільнити інше сховище. Рекомендується періодично переглядати додатки «Нотатки» і «Голосові нотатки» і видаляти непотрібні файли.

Як очистити інше на iPhone без iTunes?

Щоб скинути до заводських установок перейдіть в Налаштування. Основні. Скидання і виберіть «Стерти контент і налаштування». При підключенні iPhone, iPad або iPod до iTunes ми можемо спостерігати рядок стану, яка показує обсяг вільної та використаної пам’яті за категоріями контенту, включаючи розділ «Інше».

Як очистити Mac від іншого?

Відкрийте меню Apple. «Про це Mac» і виберіть вкладку «Сховище». Тут ви побачите, скільки місця зайнято розділом. Якщо обсяг непотрібних файлів великий, використовуйте поради нижче, щоб його скоротити. Видаліть непотрібні файли.

Що зберігається в розділі Інша iPhone?

В розділ «Інше» потрапляє досить багато різних даних. Там зберігаються настройки, голоси Siri, системні дані і кешированниє файли, які зберігаються при прослуховуванні потокової музики, перегляді відео або фотографій.

Як очистити iPhone 7 від сміття?

Як позбутися від сміття і звільнити місце на iPhone

 • Виконайте примусову перезавантаження
 • Видаліть кеш в настройках
 • Видаліть кеш в самих додатках
 • Переінсталюйте додатки, що з’їдають місце
 • Почніть все спочатку
 • Використовуйте додатки для очищення місця
 • Використовуйте можливості iOS.

Як очистити папку інше на Android?

Розділ Інша містить кешированниє файли ОС Android, створені і кешированниє файли додатків, пакети даних ігор. Вони займають велику кількість пам’яті. Відкрийте додаток Диспетчер телефону / Диспетчер, потім натисніть Очищення пам’яті, щоб очистити пам’ять пристрою і видалити кеш для оптимізації продуктивності.

Що таке інше в сховище Android?

Як очистити папку «Інше» на Android і навіщо?

 • Коли кеш очищується на смартфоні, користувач може помітити, що майже такий же розмір займає папка «Інше».
 • У папці «Інше» зберігається інформація про кеші з різних додатків: музика, картинки, архіви Google Play.
 • Яку папку можна видаляти:

Як видалити інші з iPhone за допомогою iPhone Eraser

Щоб оптимізувати iPhone як новий, ви встановлюєте рівень стирання як низький або середній. Він буде видаляти інші і інші дані iPhone за один або два рази. І тоді ви можете переконатися, що інші дані повністю очищені від iPhone. Ось докладний процес, щоб очистити Other від iPhone декількома клацаннями миші.

 • Завантажити та встановити Tipard iPhone Eraser
 • Просто завантажте останню версію Tipard iPhone Eraser з офіційного сайту. А потім встановіть запуск програми як наступний знімок екрана.
 • встановіть рівень стирання для видалення
 • Після цього ви можете встановити рівень стирання як низький або середній. Як уже згадувалося, програма перезапише Other iPhone, щоб переконатися, що iPhone працює як новий.
 • почніть видалення іншого на iPhone
 • Якщо ви вже створили резервні копії файлів, ви можете натиснути Start щоб перезаписати інші, додатки, TV-шоу і всі файли iPhone.

Щоб уникнути стирання Інша на iPhone в повному обсязі, будь ласка, не відключайте пристрій під час стирання. Якщо ви отримаєте повідомлення як Зберігання майже повністю повідомлення на вашому пристрої, ви можете просто натиснути Готово продовжувати.

Як перевірити інше сховище на iPhone

Якщо ви хочете видалити Other на iPhone, ви повинні дізнатися, як спочатку перевірити Other Storage. Просто дотримуйтесь інструкцій, щоб дізнатися про зберігання Other на iPhone, як показано нижче.

 • 1. Запустити Налаштування Додаток на головному екрані вашого iPhone.
 • 2. Натисніть Загальні можливість доступу до Зберігання та використання iCloud сторінку з розбивкою по списку.
 • 3. Натисніть Управління зберігання щоб перевірити місце для Іншого. Рекомендується використовувати або Whatsapp.
 • 4. І тоді ви можете знайти Документи і дані показує загальний розмір даних, що зберігаються в додатку.

Наприклад, візьміть Whatsapp. Сам додаток є не більше 20MB, тоді як дані можуть досягати 100MB або близько того. Інші дані включають історію перегляду, файли cookie, журнали, кеши фотографій, відеофайли, а також файли бази даних, що зберігаються в додатках.

Це спосіб перевірити сховище Other для кожної програми вашого iPhone або іншого iDevice. Крім того, ви можете дізнатися більше про загальний сховище в iTunes, підключивши iDevice до комп’ютера.

 • 1. Коли ви підключаєте iPhone до комп’ютера за допомогою USB-кабелю, iTunes з’явиться автоматично.
 • 2. Відкрийте iTunes, якщо він не відкривається автоматично. Потім виберіть iDevice в верхньому лівому меню.
 • 3. Натисніть на Висновок в меню в лівій частині вікна iTunes. Тепер ви можете побачити інше сховище в iTunes.
 • 4. Наведіть покажчик миші на Другое в нижній частині iTunes, щоб отримати докладний сховище iTunes.

Що стосується комп’ютера Mac, це налаштування за замовчуванням для USB-пристрої Apple Mobile Device USB. Після установки драйвера для PC з ОС Windows ви можете усунути пов’язані з драйвером проблеми, пов’язані з тим, що iTunes не розпізнає проблеми з iPhone.

Що таке інше на моєму iPhone-сховище

Коли вам потрібно випустити свій iPhone, ви можете знайти Audio, Photos, Apps, Books, Free and Other. Ти можеш видалити пісні з iPhone, очищення фотографій і відео iPhone або видаляти додатки на iPhone, Але ви, можливо, не знаєте іншого на iPhone зберігання і детально метод, щоб позбутися від іншого на iPhone. Якщо у вас є план звільнити більше місця або оптимізувати iPhone, ви можете прочитати статтю, щоб дізнатися більше про інше на iPhone.

Що таке інше на моєму iPhone-сховище

Як Apple визначає Інша на iPhone iTunes? Перш ніж ви дізнаєтеся, що таке Other на iPhone, ви повинні знати стандартні категорії даних 8, перераховані в рядку даних iTunes. Нижче наведено стандартні категорії даних 8: Музика, фільми, подкасти, телешоу, програми, книги, фотографії та Інфо. За винятком вищевказаних 8 стандартних категорій даних, інші файли можуть бути віднесені до категорії «Інші» в iTunes. І інше на iPhone, включаючи наступні дані:

Кеш браузера, поштовий ящик, поштові повідомлення, поштові вкладення, список читання Safari, резервні копії iTunes, crud, що виникають із-за джейлбрейка вашого iDevice, ігрових даних, збережених файлів даних, історії викликів, заміток, носіїв, голосових заміток і т. Д.

І тепер ви знаєте, що ще знаходиться на iPhone, ви можете перевірити місце розташування вашого кеша, налаштування, налаштування, збережені повідомлення, голосову замітку. Коли вам потрібно очистити кеш на iPhone, ви можете видалити деякі дані Other, щоб звільнити більше місця.

READ  Скільки мегапікселів в iPhone 11 pro max

Краще рішення для видалення з iPhone

Це складно для очистити кеш на iPhone з різними типами, ви повинні витратити багато часу на оптимізацію iPhone. Більш того, ви також не зможете видалити всі інші на iPhone. Щоб видалити «Інше» з iPhone, спочатку необхідно зробити все для iCloud, iTunes або Google Photos. І потім використовуйте Tipard iPhone Eraser щоб очистити всі iPhone для вас відповідно. Просто дізнайтеся докладніше про Tipard iPhone Eraser, як показано нижче.

 • 1. Протріть всі дані з iPhone назавжди, в тому числі на iPhone. Це повинен бути кращий вибір для повного видалення всіх даних на вашому iPhone і захисту вашої особистої інформації від крадіжки.
 • 2. Крім додатків і інших з iPhone, ви також можете стерти музику, фотографії, повідомлення, закладки Safari, контактів та іншої інформації з iPhone.
 • 3. Після того, як ви видалите Other, Music, TV Shows і все, починаючи з iPhone, ви можете відновити дані з файлу резервної копії і запустити iPhone як новий iPhone.
 • 4. Ви можете використовувати Tipard iPhone Eraser для iPhone, iPad і інших iDevice. І ви можете одночасно стерти кілька iPhone, iPad, iPod touch.

Інші можливі профілактичні рішення

Так як в інших можуть бути деякі важливі файли, ви можете вибрати деякі альтернативні методи для видалення Other from iPhone. 1. Зазвичай фото і відеофайли займають великий обсяг пам’яті, ви можете використовувати додаток Google Фото для їх резервного копіювання. І потім видаліть деякі непотрібні файли з iPhone, щоб звільнити більше місця. 2. Очищення деяких небажаних кешей. ще один спосіб зберігання більшої кількості файлів на iPhone. 3. Передача текстових повідомлень з iPhone і iPhone або комп’ютера також може забезпечити більше місця для iPhone. Якщо у вас є запит, пов’язаний з іншим на iPhone, ви можете кричати в коментарях.

Коли вам потрібно відправити повідомлення друзям, ви повинні знати деякі важливі поради про формат міжнародного телефонного номера.

Коли вам складно мати справу з vCard, вам потрібно знати, що таке vCard. Просто знайдіть спосіб використання vCard в Microsoft Outlook.

Як знайти серійний номер iPhone в деталях. Більш того, ви можете перевірити, вкрадений чи ваш старий iPhone чи ні.

З керівництвом Siri для iPhone ви можете активувати і використовувати Siri. Крім того, є альтернативне голосове додаток Siri.

Copyright © 2021 Тіпард Студія. Всі права захищені.

Як видалити інші на вашому iPhone вручну

Тепер ви знаєте, що таке Інший, давайте подивимося, як видалити Інший з вашого iPhone двома способами. Один з них. це резервне копіювання і скидання налаштувань вашого iPhone, а інший спосіб. окремо видалити кеши Safari і автономний список читання, дані додатків і кеши пошти. Перед тим як видалити Other з вашого iPhone, переконайтеся, що ви зробили резервну копію свого iPhone, на випадок, якщо ви хочете відновити щось, що ви помилково видалили.

резервне копіювання та скидання iPhone за допомогою iTunes

Після видалення кешей Safari, даних додатків і пошти на вашому iPhone, обсяг сховища збільшиться. Але якщо ви вважаєте, що місце для зберігання все ще недостатньо велика, ви можете зробити резервну копію і скинути iPhone за допомогою iTunes щоб звільнити більше місця для зберігання вашого iPhone.

Крок 1. Запустіть iTunes і підключіть ваш iPhone до комп’ютера. Вам може бути запропоновано натиснути кнопку «Довіра» і ввести пароль на своєму iPhone, щоб дозволити комп’ютеру доступ до вашого iPhone.

Крок 2. Натисніть піктограму телефону в лівому верхньому кутку і натисніть Висновок в лівому списку. З Резервні копії. виберіть Цей комп’ютер. і перевірте Шифрування резервної копії iPhone для захисту ваших даних. Потім натисніть Назад Вгору під Резервне копіювання і відновлення вручну.

Крок 3. Після закінчення резервного копіювання вимкніть iPhone. Потім відкрийте свій iPhone і перейдіть до Налаштування Загальні Скинути. і натисніть Видалити вміст і налаштування.

Крок 4. Після скидання вашого iPhone, відновити iPhone з резервної копії iTunes, Повторно підключіть ваш iPhone до комп’ютера. Натисніть значок телефону в лівому верхньому кутку і натисніть Висновок в лівому списку. З Резервні копії Створення резервних копій та відновлення вручну натисніть кнопку Відновлення резервної копії. Виберіть файл резервної копії, який ви тільки що створили, потім натисніть Відновити кнопку.

Коли відновлення буде завершено, ваш iPhone отримає більше місця для зберігання.

Що означає інше в iPhone Storage

Коли ваш iPhone старіє без достатнього обсягу пам’яті, вам може знадобитися його очистити. Ви можете піти в Настройки Загальні Зберігання iPhone перевірити ваше iPhone сховище, де зберігаються такі типи контенту:

 • Додатки: Встановлені програми
 • Медіа: пісні, аудіоподкасти, фільми, музичні кліпи, телешоу і т. Д.
 • Фотографії: вміст Фотоплівки, Фотопоток і Бібліотека фотографій
 • Книги: книги iBooks і файли PDF
 • Інша: кеші Safari і автономний список читання, дані додатків, поштові кеші і т. Д.

На додаток до таких знайомим категоріям, як «Додатки», «Мультимедіа», «Фотографії» та «Книги», категорія «Інше» трохи загадкова. Категорія «Інше». це справжня універсальна категорія, в якій зберігаються всі кеши, налаштування параметрів, кеши Safari, автономний список читання, контент, створений за допомогою додатків, поштові кеши і інші дані. А інше сховище на вашому iPhone буде займати все більше і більше місця, тому що розмір надлишкових файлів і кешей не зменшиться, якщо ви не очистите їх. Тоді сховище вашого iPhone буде ставати все менше і менше. Але не хвилюйтеся, у вас є кілька способів видалити Інше, щоб звільнити місце на iPhone. Подивимося, як видалити інші на вашому iPhone.

Що таке інше сховище на iPhone і як його видалити?

«Немає нічого більш розчаровує, ніж поява спливаючого повідомлення« Сховище майже заповнене »на вашому iPhone. Особливо, коли ви виявляєте, що багато місця займає Інший, і здається, що воно стає більше, але ви навіть не знаєте що таке Інший і як його видалити. Сьогодні я розповім вам, що означає Інше в сховище iPhone, і покажу, як видалити Інший на вашому iPhone. Крім того, ми також надаємо прямий і простий спосіб глибоко і ефективно видаліть Other і звільніть місце для вашого iPhone на той випадок, якщо вам не вдалося повністю видалити Other з вашого iPhone ».

Очищення кешей Safari, даних програми та пошти окремо

Видалити кеши Safari і автономний список читання

Safari буде записувати те, що ви коли-небудь шукали, щоб наступного разу швидко отримати до них доступ. Але це заощадить багато непотрібних кешей і даних веб-сайтів, які будуть займати місце на вашому iPhone. Так що корисно видалити кеши Safari. При очищенні кеша Safari ще одна область, яку не можна обійти увагою з Safari. це список автономного читання.

 • 1.Go to Налаштування Загальні Зберігання iPhone Safari.
 • 2.Tap Сайт даних. Потім натисніть «Видалити всі дані веб-сайту».
 • 3. Повернутися до Safari. проведіть вліво на Автономний список читання. Потім натисніть Видалити.

Це воно! Сподіваюся, ваша планка зберігання трохи зменшиться.

Дані багатьох додатків займають досить багато місця в сховищі, але прямого способу видалити це немає. Тому вам потрібно видалити додаток, а потім повторно завантажити його.

 • 1. Йти до Налаштування Зберігання iPhone.
 • 2. Натисніть на назву програми.
 • 3. Потім натисніть Видалити.
 • 4. Повторно завантажте додаток.

Ви можете знайти інший варіант: розвантажити додаток. Оскільки ми говоримо про те, щоб видалити дані певних додатків, Delete App буде служити меті. У цьому різниця між Offload App та Delete App:

 • Вивантаження програми: вивантаження додатків на вашому пристрої iOS звільнить сховище, яке використовується додатком, але збереже його дані. І коли ви повторно додаток, ви зможете відновити свої дані.
 • Видалити додаток: це видалить додаток і всі пов’язані дані.

Якщо ви використовуєте програму «Пошта» кеші всіх переглянутих документів, зображень і відео зберігаються на вашому iPhone. Більшість з них ви ніколи не відкриєте, тому ці кеши не потрібно залишати на вашому iPhone. Що ще більш важливо, поштові кеші можуть займати досить багато місця для зберігання. Щоб позбутися від цього, просто видаліть свій обліковий запис електронної пошти з вашого iPhone, а потім повторно додайте його.

 • 1. Йти до Налаштування Пароль і облікові записи.
 • 2. Натисніть на саму обліковий запис.
 • 3. Потім натисніть Видалити аккаунт.
 • 4. Після видалення облікового запису натисніть кнопку «Назад», а потім натисніть Додати обліковий запис повторно додати свій аккаунт.

Як видалити інші на вашому iPhone глибоко і ефективно

Якщо вам все ще не вдалося звільнити досить пам’яті для вашого iPhone після видалення Other, дотримуючись зазначених вище методів, ви можете використовувати інструмент гумки iOS, який допоможе вам видалити Other і звільнити більше місця для зберігання. Apeaksoft iPhone Eraser. ваш кращий вибір, щоб назавжди стерти весь контент і налаштування на iPhone одним клацанням миші. iPhone Eraser. один з професійних інструментів для стирання даних iPhone. Він захищає вашу особисту інформацію та безпечно видаляє всі дані і настройки з вашого iPhone. Крім того, ви також можете вибрати рівні стирання відповідно до ваших потреб. Тепер подивимося, як видалити Other назавжди.

READ  Як знімає відео iPhone 11

iPhone Eraser зітре всі дані на вашому iPhone. Якщо у вас є важливі дані для збереження, ви можете спочатку зробити їх резервну копію за допомогою резервних копій та відновлення даних Apeaksoft iOS. Це допоможе вам швидко і безпечно резервний iPhone / iPad / дані iPod, включаючи повідомлення, документи, фотографії, замітки, журнали викликів, відео, аудіо та багато іншого.

Крок 1. Безкоштовно завантажити iPhone Eraser. Встановіть та запустіть цей ластик iPhone на вашому комп’ютері. Якщо в повідомленні запитується пароль вашого пристрою або довіряти цьому комп’ютеру, дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Крок 2. Виберіть рівень стирання з трьох рівнів стирання, включаючи Низький рівень, Середній рівень і Високий рівень, щоб видалити всі на вашому iPhone. Ви можете вибрати Високий рівень, якщо хочете видалити свої дані назавжди.

Крок 3. Після вибору рівня стирання натисніть «Пуск», щоб очистити «Інше», а також весь контент і налаштування iPhone.

Сподіваємося, що після виконання деяких з цих методів ви звільните простір, займане непотрібними іншими даними. Якщо вам потрібно стерти iPhone Повністю, Apeaksoft iPhone Eraser допоможе вам безпечно і швидко видалити всі дані, включаючи інші. Дайте нам знати, які методи працювали краще для вас в коментарі.

Що таке «інше» сховище на iPhone?

«Інше» сховище на вашому iPhone складається з різних форм даних (таких як журнали, файлові індекси і кеши додатків), які операційна система iPhone. iOS. використовує для підтримки працездатності. Однак кешированниє дані додатки майже завжди складають основну частину цього сховища.

Ви можете переглянути точний обсяг «Інший» пам’яті на вашому iPhone, прокрутивши екран iPhone «Сховище» вниз. Характерно знайти «Інше» десь в діапазоні 2-5 ГБ, і воно повинно збільшуватися і зменшуватися в міру використання вашого iPhone.

iOS досить розумний, щоб управляти кешами додатків, не випускаючи їх з-під контролю. Наприклад, припустимо, що ви почали потокове відео через Netflix або Apple TV. Ваш iPhone буде кешувати цей контент локально, що призведе до збільшення «іншого» сховища. Але iOS очистить ці дані, як тільки ви закінчите перегляд.

Однак в окремих випадках ситуація може вийти з-під контролю, і «інше» сховище може перерости в двозначні числа. Вам слід спробувати зменшити «Інше» сховище на вашому iPhone, якщо вам майже не вистачає місця.

Що таке інше сховище на iPhone і як його зменшити

iPhone надає чітке уявлення про різні типи даних. повідомленнях, додатках, фотографіях і т. Д які заповнюють його внутрішню пам’ять. Ви можете побачити це в будь-який час, зайшовши в «Налаштування» «Основні» «Сховище iPhone».

Візуальний індикатор у верхній частині екрану сховища iPhone дозволяє зосередити увагу на областях, що роблять найбільший вплив на управління сховищем. Але ви також побачите категорію даних, позначену. що збиває з пантелику. як «Інше», що займає місце на вашому iPhone.

Як зменшити «інше» сховище

iOS не надає вбудованих опцій, призначених для звільнення «іншого» сховища на вашому iPhone. Однак ви можете скористатися наведеними нижче пропозиціями. Це допоможе вам видалити кешовані дані додатки, що також зменшить обсяг «іншого» сховища.

Якщо ви часто переглядаєте веб-сторінки за допомогою Safari, то на вашому iPhone повинен бути накопичений значний обсяг кешованих даних сайту. iOS класифікує майже всі ці дані як «Інші», тому ви можете зажадати назад кілька сотень мегабайт. в більшості випадків. очистивши їх.

Почніть з відкриття додатка «Налаштування» на вашому iPhone. Потім виберіть Safari і виберіть Очистити історію і дані веб-сайтів, щоб видалити кешовані дані перегляду в Safari.

Крім Safari, ви також можете спробувати очистити кеши інших додатків. Однак більшість нативних і сторонніх додатків на iPhone не пропонує таку можливість через здатність iOS автоматично обробляти кешированниє дані.

За рідкісним винятком включають OneDrive, де ви можете очистити кеш через сторінку налаштувань програми. Якщо ви вже знаєте про такі додатках, очистіть їх кеши і подивіться, чи допоможе це.

Нижче ви дізнаєтеся про обхідний шлях, який можна використовувати для очищення кеша усіх програм.

Якщо ви часто використовуєте iMessage, велика ймовірність, що на вашому iPhone накопичилося багато вкладень у вигляді відео, звукових повідомлень і документів. На екрані сховища iPhone є окрема категорія повідомлень, але iOS вважає деякі з цих даних як «Інше».

Ви можете спробувати видалити великі вкладення iMessage, щоб зменшити «Інше» сховище. Виберіть «Налаштування» «Основні» «Сховище iPhone» «Повідомлення». Потім виберіть «Переглянути великі вкладення» і видаліть все, що вам не потрібно. Ви можете змахнути вкладення вправо і вибрати «Видалити» або використовувати параметр «Змінити» для масового видалення елементів.

Ви також можете налаштувати iPhone на видалення повідомлень (включаючи вкладення) по закінченні певного часу. Перейдіть в «Налаштування» «Повідомлення» і виберіть при необхідності від 1 року до 30 днів. Це повинно допомогти тримати в секреті «інше» сховище в майбутньому.

Хоча ви не можете очистити кеши в більшості додатків безпосередньо, ви можете спробувати вивантажити їх у якості тимчасового рішення. Це дозволяє позбутися від додатків і пов’язаних з ними кешей без видалення локальних файлів або документів. Потім ви можете повторно завантажити додатки пізніше і продовжити з того місця, на якому зупинилися, тому немає ніяких недоліків в тому, щоб спробувати це.

Виберіть «Налаштування» «Основні» «Сховище iPhone». Потім виберіть кілька несуттєвих програм і виберіть «вивантажити додаток». Якщо це має значення для «Інше» сховище, продовжуйте вивантажувати більше додатків.

Після вивантаження програми ви як і раніше будете бачити його значок на головному екрані або в бібліотеці додатків. Просто торкніться його, щоб повторно завантажити додаток, коли захочете.

Ви також можете налаштувати свій iPhone на розвантаження додатків, які ви давно не використовували. Перейдіть в «Налаштування» «Магазин додатків» і включіть перемикач поруч з «Вивантажувати невикористовувані додатки». Якщо на вашому iPhone встановлено безліч додатків, це повинно тримати «Інше» сховище, а також інше сховище на вашому iPhone в цілому. під контролем.

Рекомендації по використанню сховища

Час від часу ви будете бачити одну або кілька рекомендацій по зберіганню на екрані «Сховище iPhone», які допоможуть вам звільнити місце. Ви вже дізналися про деякі з них вище. скорочення великих вкладень iMessage і розвантаження додатків. які впливають на «Інше» сховище.

Спробуйте більше. наприклад, ті, що пов’язані з додатком «Фото», і перевірте, зменшує це значення «Інше» ще більше.

Примусовий перезапуск iPhone може усунути будь-які збої і аномалії, пов’язані з незвичайно великою сховищем «Інше». Щоб виконати примусовий перезапуск, натисніть комбінації кнопок нижче відповідно до моделі вашого пристрою.

 • iPhone 8 і новіше: швидко натисніть і відпустіть кнопку збільшення гучності, а потім кнопку зменшення гучності. Відразу ж виконайте, утримуючи бічну кнопку, поки не з’явиться логотип Apple.
 • Тільки для iPhone серії 7: натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності і бічні кнопки, поки на екрані iPhone чи не з’явиться логотип Apple.
 • iPhone 6s і старше: натисніть і утримуйте кнопки «Додому» і «Бічні», поки не побачите логотип Apple.

Помилки і технічні проблеми, пов’язані з системним програмним забезпеченням iPhone, є ще однією причиною, через яку категорія даних «Інше» може займати більше місця, ніж зазвичай. Застосування останніх оновлень iOS може допомогти виправити це.

Перейдіть в «Налаштування» «Основні» «Сховище» і виберіть «Завантажити та встановити», щоб застосувати до iPhone очікують поновлення системного програмного забезпечення.

У тому ж дусі ви також повинні застосовувати будь-які оновлення додатків. Натисніть і утримуйте значок App Store на головному екрані iPhone і виберіть «Оновлення», щоб оновити додатки вашого iPhone.

Створення резервних копій та відновлення

Якщо ви маєте справу з роздутим сховищем «Інше» на iPhone, вам слід подумати про скидання вашого iPhone до заводських налаштувань. Це повинно дозволити пристрою почати роботу з найменшим обсягом «іншого» сховища, одночасно вирішуючи будь-які основні проблеми, які спочатку привели його до несанкціонованого використання.

Перед початком обов’язково створіть резервну копію iCloud або iTunes / Finder. Потім перейдіть в «Налаштування» «Основні» «Скидання» і виберіть «Стерти весь вміст і налаштування».

Після того, як ваш iPhone завершить відновлення заводських налаштувань, використовуйте параметри «Відновлення з резервної копії iCloud / Відновлення з Mac або PC» при налаштуванні пристрою для відновлення даних.

Ви не можете позбутися від усього цього

Хоча немає надійних способів зменшити «Інше» сховище на вашому iPhone, більшість наведених вище пропозицій повинні допомогти вам скоротити його.

Однак, якщо на вашому iPhone багато вільного місця, немає причин турбуватися про «другом» сховище. Просто залиште все як є, і iOS все зробить сама.

BETATECH.COM.UA 2022