Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Що значить на Samsung vo lte

Переваг і недоліки

Розберемо докладніше Vo LTE, що це таке в телефоні, які плюси і мінуси має в порівнянні з попереднім форматом. плюси:

 • Скорочується час на здійснення дзвінка. Здавалося б час, що походить від набору номера до встановлення контакту мінімально, але у випадку з Vo LTE, цей проміжок ще менше. Вся справа в тому, що при здійсненні дзвінків без сервісу смартфони автоматично перемикаються з режиму 4G в 3G. Процедура займає 3-4 секунди. А з підтримкою Voice over LTE зв’язок встановлюється миттєво.
 • На порядок покращилася якість звуку при голосовому спілкуванні. В історію пішли сторонні шуми і фонування, при розмові співрозмовника чути чистіше і чіткіше, причому, навіть якщо його телефоні не підтримує стандрат.
 • Тепер при дзвінку інтернет дані будуть передаватися по мережі 4G, а не 3G, так як раніше ми говорили, що телефон без Vo LTE автоматично перемикається між стандартами.
 • Останній плюс стосується швидше постачальників зв’язку. Збільшиться кількість людей, які користуються однією станцією.
 • Технологія безкоштовна, не вимагає спеціальних погоджень і підключень.
значить, samsung

При плюсах сервіс у Vo LTE виділяють ряд мінусів. В першу чергу, тепер при виїзді з міста, де LTE мережі не підключаються, на телефоні можна буде здійснювати дзвінки. Доведеться вручну перемикати мережу на 3G. Та й зона покриття LTE в Росії знаходиться на початковому рівні, ще багато областей потребують встановлення обладнання, і будівництві супутньої інфраструктури.

Крім того, користувачі побоюються зрослим показниками енергоспоживання при використанні «Голосового LTE». Правда, експерти запевняють, що зарядка буде витрачатися трохи більше, але не так критично, щоб бити на сполох.

Що таке Vo LTE

Розробки нової технології бездротового зв’язку почалися ще в 2014 році. Причому, першими смартфонами, на яких тестувалася мережа LTE, стали Самсунги. Перехід на новий режим зайняв вже 4 роки і процес не завершений. Проблеми поширення пов’язані зі складною інфраструктурою, яка потрібна для повноцінної роботи системи. Наприклад, в Росії мережі 4G підтримують далеко не всі регіони, особливо ті, що в центральній, густонаселеній території. Але роботи з розвитку тривають, і в найближчі роки варто щільного покриття новими мережами.

Власників смартфонів насторожує поява незнайомих написів на дисплеї. Виникає питання. що означає значок на телефоні Vo LTE? Наведемо основні терміни сервісу:

 • У перекладі з англійської Voice over LTE означає «Голос по LTE». 4G представляється, як технологія для прийому і передачі інтернет сигналу, тоді як потенціал технології ширший.
 • Vo LTE передає голосові повідомлення з високошвидкісної мережі LTE. У порівнянні з попередніми способами передачі за допомогою 3G або навіть 2G, Vo LTE відрізняється більшою ємністю, крім того забезпечує велику пропускну здатність сигналу.
 • Важливо не тільки факт підтримки Vo LTE смартфоном, потрібно також, щоб оператор надавав подібний тариф. Наприклад, в Білйне досі немає відповідних пропозицій.

Для передачі звуку використовується технологія IP Multimedia Subsystem (IMS), тобто для роботи використовується протокол IP.

Які смартфони підтримують Vo LTE

Чуток про нові формати зв’язку та голосового спілкування більше, ніж правди. Тому постараємося дізнатися не тільки про Vo LTE, що це таке в телефоні, але і які пристрої підтримують технологію. Сьогодні смартфони з підтримкою 4G і всіх супутніх форматів не рідкість, перерахуємо деякі з них:

 • Samsung, серії Galaxy, включаючи такі, як S3 і S4.
 • Айфони, починаючи з «шістки».
 • LG G Pro, Optimus.
 • ZTE.
 • Xiaomi.
 • Huawei, Sony Meizu.

Цей список постійно розширюється. Виробники розуміють, що ще 2-3 роки і мережі 4G стануть поза конкуренцією в світі, тому ребрендинг потрібен вже сьогодні. Vo LTE має єдиний стандарт, так що купуйте будь-який з телефонів, що підтримують сервіс, різниці в якості немає.

На телефоні з’явився значок Vo LTE: що це?

Voice over LTE. технологія передачі голосового сигналу за допомогою 4G. Високошвидкісні мережі четвертого покоління впевнено завойовують нові країни по всьому світу. З приходом 4G в рази збільшилася швидкість передачі інтернету, в кращу сторону змінилася якість зв’язку. Модернізація торкнулася і звуковий складової. З появою Vo LTE сервісу користувачі змогли відчути новий, поліпшений формат голосового спілкування. Зі статті ви дізнаєтесь про Vo LTE, що це і які перспективи має в порівнянні з попередніми стандартами голосового зв’язку.

Що означає Vo LTE на Samsung і як його відключити

Не всі користувачі оцінили появу нового стандарту для передачі голосу через IP-трафік справа в тому, що така розмова набагато простіше відстежити і прослухати. Захистити конфіденційність особистої життя можна тільки одним способом. відключити технологію на смартфоні.

Якщо у вас з’явився значок Vo LTE на Samsung, це означає, що ви перебуваєте в зоні покриття мережі LTE, ваш оператор надає послуги з обслуговування сервісу, і ви можете зателефонувати іншому абоненту не звично, по мобільній мережі, а свого роду по інтернету. Якщо з яких-небудь причин вас не влаштовують подібні можливості, вимкніть мережу. Для цього треба зайти в «Налаштування» → виберете «Підключення» → «Мобільні мережі» → виберете Опції (у верхньому правому куті три точки) і натисніть «Відключити».

READ  Як зняти блокування екрану з телефону Samsung

Коли ви виїдете за межі покриття мережами LTE, мережа автоматично перейде з 3G на 4G.

У перші місяці тестування сервіс Vo LTE зарекомендував себе, як сучасне, вигідне рішення для смартфонів. Якщо побачили такий значок на смартфоні сміливо підключайтеся і відчуєте різницю в розвитку технологій 3 останніх років.

відключення VoLTE

На даний момент практично у всіх великих містах знаходяться LTE-мережі. На теоретичному рівні телефон міг би працювати виключно в їх, не витрачаючи енергію на перемикання між різними еталонами зв’язку. Але що виходить або вхідний дзвінок примушує систему використовувати 3G-з’єднання. Будь-яка така синхронізація відбирає якийсь обсяг заряду.

 • Жваве з’єднання. Якщо пристрій перебуває витрачає час на перехід до 2G або 3G, то дзвінок здійснюється помітно швидше. Час від часу виграш в швидкості досягає 30 секунд.
 • Дзвінки можуть стати безкоштовними. Практично розмова засобом VoLTE витрачає тільки інтернет-трафік. Якщо підключений безлімітний інтернет, то вихідний дзвінок не витратить ні 1-го зайвого рубля. Можна говорити хоч день безперервно.
 • Збільшення властивості голосу. Яким би якісним мікрофоном ні наділений телефон, все псує 3G-з’єднання. З цього ідеалу зв’язку просто нереально передати бездоганний звук. А VoLTE обмежений тільки стабільністю прийому сигналу. Якщо апарат підтримує кодек HD Voice, то голос стане великим, а сторонні шуми пропадуть.
 • Збільшення ємності стільникових мереж. До кожної 3G-базі може підключитися обмежена кількість абонентів. Якщо межа вичерпаний, то апарат підключається до більш далекій базі, а зв’язок посилюється. У LTE-обладнання ємність втричі вище, ніж у 3G, і в 6 разів вище, ніж у 2G.
 • Одночасна передача голосу і трафіку. Коли відбувається розмова по телефону, жодна з програм не може отримати дані з глобальної мережі. Отримання трафіку відновиться тільки після того, як абонент покладе трубку. Розробка VoLTE такого завдання вирішена. надходження повідомлень в месенджерах продовжиться навіть під час розмови.

Підтримка нового виду зв’язку є в багатьох пристроях, навіть у відносно дешевих. Наприклад, відповідна розробка вбудована в Xiaomi Redmi 4X. Цей телефон заходить в число найбільш продаваних на AliExpress. Людям подобаються низький цінник і раціональні властивості.

Звичайно, підтримкою технології VoLTE наділені багато флагмани. В теорії говорити засобом LTE-мереж дозволяють Samsung Galaxy S8, iPhone 8 і Xiaomi Mi6. У найменш дорогих пристроях VoLTE теж зустрічається. відповідної технологією наділені, припустимо, Meizu M5 Note і iPhone SE.

Деякі люди вважають за краще відключати всі модулі, які з якихось причин не вживаються. Дезактивація VoLTE не має сенсу, адже вона не буде витрачає додаткові обсяги енергії. Навпаки, дана розробка дбатиме зберегти свою заряд батареї, якщо оператор раптом почне її підтримувати.

Тим не менш, відключити VoLTE зовсім не складно. Для цього перейдіть по шляху: «Настройкі.gt; Подключенія.gt; Мобільні сеті.gt; Виклики VoLTE ». Тут залишається тільки дезактивувати відповідний перемикач. Зверніть увагу, що на деяких телефонах шлях може відрізнятися.

Також варто нагадати, що функція доступна тільки жителям Москви і Московської області. А тепер поговоримо про те, як включити і як відключити VoLTE на Samsung S8 і інших моделях.

Якщо ви прийняли рішення використовувати новітню опцію, ваш пристрій відповідає заявленим вимогам, а ви перебуваєте. розповімо, як включити функцію:

 • Відкрийте меню телефону і натисніть на значок опцій;
 • Оберіть пункт «Підключення»;
 • Перейдіть до блоку «Мобільні мережі»;
 • Знайдіть назву функції і переведіть перемикач в положення «Включено».

Прибрати ярлик не важче, ніж активувати роботу послуги. Розглянемо, як відключити VoLTE на Samsung:

 • Знову перейдіть до налаштувань;
 • Оберіть блок «Підключення» і відкрийте меню «Мобільні мережі»;
 • Натисніть на іконку функції і натисніть “Відключити”,

Ми розповіли, що це значить. VoLTE на Samsung, як використовувати технологію і що для цього потрібно. Читайте нашу статтю і починайте розмовляти в новому режимі вдосконаленого властивості.

Volte: що ж все-таки це таке в телефоні?

VoLTE (Voice over LTE. глас по LTE). інноваційна технологія, що дозволяє виробляти голосовий зв’язок за технологією LTE. За своєю суттю, глас при використанні такої технології, перетворюється в потік даних, який передається по мережі LTE.

Забезпечує найкращу якість зв’язку, має ряд інших плюсів перед стандартними системами передачі. У перший раз була запущена в Сінгапурі в 2014 році. саме там був розроблений 1-ий цілком автоматичний автономний сервіс для втілення зв’язку таким чином.

У Російській Федерації такі послуги надає:

 • Оператор Мегафон (лише на території Москви).
 • МТС (з березня 2018. фактично на всій території Росії).
 • Білайн і Теле2 надають послугу також лише на території Москви.
 • Регіональний оператор Мотив. Свердловська, Курганська області, Ханти-Мансійський, Ямало-Ненецький АО.

Функція підтримується наступними моделями пристроїв:

 • Apple: iPhone SE і все таке.
 • Alcatel: Idol 4.
 • Meizu M3 (Note, Max, s, s mini), Pro 6, MX 6, U10, U20.
 • HTC Desire.
 • Huawei Ascend (P7, D2 LTE).
 • LG: G-лінійка, Optimus-лінійка, VU-лінійка.
 • Google: Nexus і все наступні.
 • Nokia Lumia 830.
 • Samsung. вся лінійка Galaxy.
 • Sony. вся лінійка Xperia.
 • Xiaomi. всі пристрої.
 • Деякі інші моделі телефонів маловідомих китайських брендів.

В даний час на території Російської Федерації і більшості європейських держав цей стандарт доступний тільки в великих містах, тому що вимагає значної модернізації всього обладнання, що бере участь в здійсненні двосторонньої голосового телефонного зв’язку.

 • Більш високу якість голосу. У мережах другого і третього покоління швидкість передачі аудіоданих обмежена. Вона рідко перевищує 16 Кбіт / с, а такій швидкості недостатньо для отримання високої якості голосу. Впровадження кодеків HD Voice в VoLTE дозволяє забезпечити більш високу якість звуку, надати голосові об’ємності і зменшити кількість паразитних шумів.
 • Збільшення швидкості з’єднання. При здійсненні дзвінка в мережі LTE відбувається перемикання телефону на GSM або 3G для установки комутованого з’єднання. Це вимагає часу, тому з’являється затримка, час від часу досягає більш 20 секунд.
 • Збільшення ємності стільникових мереж. Кількість абонентів, які можуть одночасно підтримувати зв’язок з однією базисної станцією, обмежена. Через це при перевантаженні БС можуть з’являтися препядствия зі зв’язком, такі як неможливість додзвонитися або прийняти виклик. Застосування VoLTE нарощує дуже підтримуване базою число абонентів в 3 рази, в порівнянні з 3G. Ємність 4G мережі до 6 разів вище, ніж у 2G GSM.
 • Можливість одночасної передачі даних і голосу. У мережах GSM і 3G оператори зазвичай не дозволяють створювати передачу даних в момент активності телефонного дзвінка. При надходженні або здійсненні виклику абонентом інтернет-з’єднання «заморожується». Техно можливість не робити цього в операторів є, і випробувана ще 10 років тому. Але при її використанні збільшується навантаження на мережу, а якість зв’язку погіршується. Завдяки великій ємності мереж LTE застосування VoLTE дозволяє зняти це обмеження.
 • Можливість безкоштовних дзвінків. При використанні VoLTE комутаційна зв’язок не застосовується. Це означає, що голос передається через систему передачі пакетних даних. При здійсненні дзвінка витрачається тільки інтернет-трафік. Таким чином, для господарів телефонів з VoLTE (якщо оператор підтримує цю послугу), що використовують безлімітний Інтернет, дзвінки безкоштовні. Це стосується спілкування як всередині мережі, так і з абонентами 2G і 3G операторів.
READ  Як знайти телефон Samsung по геолокації

Что такое VoLTE в телефоне? Преимущества и недостатки.

На жаль, не позбавлений протокол VoLTE і декількох недоліків. Основний з них. це збільшення навантаження на телефон. Щоб уникнути її, необхідно на рівні чіпсета втілити метод роботи. З цієї причини розробка не підтримується багатьма існуючими пристроями. Вона реалізована в iPhone, починаючи з 5s, флагмани Sony, LG, Samsung, Google Nexus. Що стосується китайських виробників. тут потрібно уточнювати.

Ще один мінус VoLTE. потреба в тому, щоб всі оператори перейшли на його впровадження. З’єднання LTE абонента з користувачами 2G і 3G є складною технічно процедурою. Тому звичайна робота технології можлива лише в тому випадку, якщо всі оператори введуть її, а 4G стане домінуючим поколінням мереж.

Плюси і мінуси технології

Як і будь-яка інша розробка, Voice over LTE має низку плюсів і недоліків. Посеред сильних сторін технології слід виділити наступні:

 • Жваві виклики. Зараз користувачі не роблять зайві операції і не перемикають телефон в інший режим роботи з метою втілення необхідного дзвінка. Економія по часу на підключення варіюється від 3 до 6 секунд.
 • Високоякісний звук. Під час дзвінка користувач не відчуває незручностей, пов’язаних з шипінням і тріском, сторонніми звуками і шумами, з якими стикався раніше.
 • Передача даних. Чи не перемикаючись з дзвінка на інші функції, користувачі передають дані по 4G. Якість звуку і швидкість передачі не роблять вплив один на одного, відповідно робота робиться на порядок швидше.
 • Груповий дзвінок. Зрештою, завдяки VoLTE абонент веде діалог не з одним, а відразу з декількома співрозмовниками. Це комфортно в організації групових дзвінків та конференцій.

Але нарівні з перевагами все таки слід вказати і недоліки. Їх всього три. 1-ий недолік полягає в наступному: далеко не всі телефони до цього часу підтримують технологію. 2-ий недолік. розробка підтримується не в кожному містечку, хоча розвиток відбувається так швидко, і швидше за все зовсім скоро розробка стане правилом, а не винятком. 3-ий мінус. висока навантаження на пристрій. Наприклад, ви плануєте кілька годин поспіль вести бесіду з абонентами, і даний фактор впливає на заряд. Але дана подія зрідка кого-небудь зупиняє, і розробка тому визнається швидше корисною, якщо проблемної, і питань до неї з дня на день виникає менше.

Що означає значок Volte на смартфоні Samsung

Що за значок Vo LTE на телефонах Samsung? Це сповіщення про підключення до технології голосової передачі даних в мережах 4G зі швидкісного IP-каналу. Розповімо про механізм роботи Волта, його переваги та недоліки, методі відключення.

Переваги і порівняння VoLTE і 4G

4G VoLTE
1. Передача даних. Для передачі голосу. перемикання на 3Джі. Одночасна передача голосових та інших даних.
2. Зниження якості звуку при виконанні дзвінка, якщо веб активований. Характеристики звуку приголомшливі, немає перешкод і шумів.
3. Для дзвінків потрібні особливі додатки. Додатки не потрібні.
4. Для з’єднання з абонентом потрібно деякий час. З’єднання відбувається одномоментно.
5. Витрачається мобільний трафік. Хвилинки включені в тариф оператора.
 • маленьке поширення. Це відбувається з різних причин: від здібностей операторів зв’язку до складнощів з технічною реалізацією. У віддалених територіях, користувачеві телефону доведеться самостійно виконати перемикання на 3Джі, щоб виконати дзвінок. Це не зовсім комфортно;
 • впровадження таких дзвінків стрімко розряджає акумуляторну батарею телефону.

Что такое VoLTE и на каких смартфонах работает

як відключити

 • Мегафон. відключається укупі з тарифом Включайся!
 • МТС.USSD-запит 111601 # і кнопку виклику.
 • Білайн. на iOS дезактивувати функцію LTE, на Android. відключається автоматом при зміні мобільного оператора.
 • Теле2. надішліть запит з клавіатури 2190 #.

Відключення послуги потрібно виключно в разі, якщо ви підключали її примусово.

Вже багато років я дивлюся за новинками в області мобільних технологій. Раніше це було моїм хобі, але зараз переросло в проф блог, де з радістю ділюся з вами напрацьованої інформацією. Все анотації, Лайфхак, вибірки найкращих програм і тарифних планів я інспектував особисто на собі.

аналоги

Крім VoLTE, в світі розвивають сервіс ViLTE. Принцип пего роботи аналогічний попередникові, тільки замість голосу передають сигнал. Коли у абонента немає виходу в Інтернет, він знаходиться поза зоною дії мережі або закордонній поїздці, на допомогу приходить Wi-Fi Calling. Назва означає, що передача голосових викликів відбувається через Wi-Fi-мережу, навіщо вживають додаток-клієнт.

READ  Як зробити скрін робочого столу на комп'ютері

Останній варіант є недосконалим, тому що може стягувати плату за розмову. В такому випадку практичніше користуватися мессенджерами, які встановлюють зв’язок єдиним способом доступу в веб.

Що за функція VoLTE?

VoLTE. голосовий зв’язок нового покоління

Технологія Voice over LTE передає дзвінок з високошвидкісної мережі 4G (LTE).

Що означає на телефоні значок VoLTE?

VoLTE (з англ. Voice over LTE. голос по LTE) перетворює голос в потік даних, за рахунок чого ви можете дзвонити і отримувати дзвінки через високошвидкісний IP-канал. При цьому гаджет не витрачає час на перемикання між системами зв’язку, тому і з’єднання відбувається за 1-1,5 секунди.

Як відключити VoLTE мтс?

Як підключити або відключити VoLTE на МТС

 • USSD комбінація 1116 # підключає дзвінки по VoLTE;
 • Комбінація 111601 # відключає;

Що значить VoLTE мтс на телефоні?

VoLTE. технологія нового покоління, яка дозволяє дзвонити через мережу 4G / LTE. При цьому дзвінки через VoLTE тарифікуються, як звичайні дзвінки. додатково нічого оплачувати не потрібно. Технологія VoLTE доступна, якщо на номері активована «Інтернет-дзвінки. Технологічна мітка »і послугою« Мобільний Інтернет ».

Як відключити VoLTE на Honor 10?

Ось як можна відключити VoLTE на Honor:

 • Відкрийте розділ налаштувань, а в ньому перейдіть у вкладку “SIM-карти і мобільні мережі”.
 • Натисніть на свій номер в підрозділі “Налаштування SIM-карт”.
 • Знайдіть функцію “Включити VoLTE” в нижній частині екрана, переведіть перемикач в режим “вимкнено”.

Як відключити VoLTE на Xiaomi?

 • Відкрийте розділ «SIM-карти і мобільні мережі».
 • Знаходьте рядок «Включити VoLTE» і переводите перемикач в положення «Викл».
 • Буває так, що цього пункту в меню немає, проте функціонал VoLTE включений.
 • Тапніте по рядку «Регіон».
 • Виберіть «Індія».

Як включити режим VoLTE?

Знайдіть і торкніться Установки → Мережа та Інтернет → Мобільна мережа → Тип мережі → 4G (переважно) / 3G / GSM. Торкніться перемикача Включити VoLTE, щоб включити функцію. Якщо параметр Увімкнути VoLTE відсутня, зверніться до оператора мережі.

Як прибрати значок VoLTE на телефоні?

Якщо ж опція вам набридла, і ви не потребуєте поліпшення зв’язку, розповідаємо, як прибрати функцію VoLTE:

 • Відкрийте «Налаштування»;
 • Виберіть пункт меню «Стільниковий зв’язок»;
 • Натисніть на рядок «Параметри даних»;
 • Натисніть на «Включити ЛТЕ»;
 • Виберіть параметр «Дані» або «Викл.».

розвиток VoLTE

Мережі 4G спочатку працювали тільки для вивантаження / завантаження даних. При здійсненні дзвінка смартфон автоматично переключався на 2G / 3G, що займало додаткові 3-6 секунд і переривали / уповільнювало швидкість виходу в інтернет. Рішенням стала поява технологи VoLTE, яка в перекладі на російську означає «голосові дзвінки по ЛТЕ».

 • при виклику абонент підключається до високошвидкісного IP-каналу, який забезпечує передачу звуку в діапазоні 7000 Гц: голос передається без перешкод, шумів. Звичайна телефонія забезпечує 3400 гц;
 • активація VoLTE входить у вартість тарифного плану;
 • дзвінок не перериває передачу даних.

Технологія працює тільки при наборі абонента в міжнародному форматі 7 (номер для зв’язку).

Можливість зробити розмову по Vo LTE1 буде залежати:

 • від покриття оператора: обидва учасники дзвінка повинні бути підключені до тарифних планів з підтримкою технології і перебувати в зоні її дії (залежить від області);
 • підтримки VoLTE на рівні прошивки смартфона.

При спілкуванні через IP-канал у користувача списують не Інтернет-трафік, а що залишилися пакетні хвилини.

Незважаючи на всі переваги, це не означає, що у рішення немає мінусів. Ключовим недоліком виступає збільшена витрата батареї, на відміну від зв’язку з 2G / 3G-мереж. Це обумовлено передачею даних по IP-косильною волосіні.

аналоги

Крім VoLTE, в світі розвивають сервіс ViLTE. Принцип пего роботи аналогічний попередникові, тільки замість голосу передають відеосигнал. Коли у абонента немає виходу в інтернет, він знаходиться поза зоною дії мережі або закордонній поїздці, на допомогу приходить Wi-Fi Calling. Назва означає, що передача голосових викликів відбувається через Wi-Fi-мережу, для чого використовують додаток-клієнт.

Останній варіант є недосконалим, оскільки може стягувати плату за розмову. В такому випадку практичніше скористатися мессенджерами, які встановлюють зв’язок за допомогою доступу в інтернет.

Що означає значок Volte на смартфоні Samsung

Що за значок Vo LTE на смартфонах Samsung? Це сповіщення про підключення до технології голосової передачі даних в мережах 4G зі швидкісного IP-каналу. Розповімо про принцип роботи Волта, його переваги та недоліки, способі відключення.

Як вмикати та вимикати

Поява значка Vo LTE2 на екрані в момент виклику позначає, що технологія активна. При відсутності іконки або бажанні вимкнути функцію:

 • перейдіть в «Налаштування» і виберіть «Підключення»;
 • в списку тапніте по «Мобільні мережі»;
 • переведіть перемикач «Виклики VoLTE» в активну або негативне становище;

Спосіб, як включити або відключити VoLTE на Samsung A10 і A50, буде відрізнятися від рішення в Samsung Galaxy S6. Це обумовлено різними версіями користувальницької прошивки: смартфони, випущені з 2019 року, працюють на базі фірмового інтерфейсу One UI.

VoLTE. актуальний в 2020 році спосіб передавати голосові дзвінки в оцифрованному якості без перешкод, шумів і іншого. Технологію підтримують всі флагмани Samsung починаючи з Galaxy S4. Бюджетні та среднебюджетние девайси почали отримувати сумісність з VoLTE починаючи з 2018 року. Хто хоче прибрати роботу функції, може відключити її в налаштуваннях девайса. Аналогом функції виступає Wi-Fi Calling, який вимагає підключення до Wi-Fi-мереж замість 4G.

BETATECH.COM.UA 2022