Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Що значить вивантажити додаток в iPhone

Table of Contents

Відновлення або переустановка вивантажених додатків

Розібравшись, як відключити «вивантажувати невикористовувані програми» на iPhone, знадобиться інструкція відновлення вже пішли файлів. Як правило, програмне забезпечення не передбачає повного видалення програми. Іконка також зберігається на екрані. Якщо системі вже вдалося його вивантажити, на зображенні з’являється знак хмари. Щоб відновити оригінальну програму потрібно знайти потрібне і вивантажене, позначене хмарою. Далі необхідно натиснути на іконку. програма почне відновлюватися автоматично.

Якщо іконка з екрану пропала, необхідно здійснити трохи інші дії. Щоб завантажити додаток знову, слід провести по домашньому екрану вниз для відкриття пошукового рядка. У неї вводять назву програми, яку потрібно відновити. Як тільки вона буде знайдена, власнику пропонується завантажити її знову для використання. Погоджуються з пропозицією і користуються додатком за призначенням.

Что делать “ненадежный сертификат” на iPhone iOS 13 – Не удается проверить приложение

значить, вивантажити, додаток, iphone

відключення вивантаження

Вивантаження непотрібних файлів здійснюється відповідно до побажань власника iPhone. автоматично це відбувається або вручну. Який спосіб вибрати, вирішувати тільки власникові пристрою. Якщо він вирішив відключити автоматичну операцію, необхідно виконати наступні дії:

 • Знайти в своєму iPhone вкладку «Налаштування».
 • Вибрати в запропонованому списку App Store або iTunes.
 • Буде виведений список можливих функцій для пристрою. Щоб вимкнути описуваний інструмент, треба вибрати «вивантажувати невикористовувані».
 • Потрібно придивитися до встановлених налаштувань. часто стоїть галочка або бігунок в активованому стані. Щоб відключити функцію, необхідно прибрати галочку або пересунути бігунок в неактивний стан.

Зверніть увагу! Після відключення вивантаження програми не будуть йти непоміченими в архів. Але власнику доведеться постійно проводити чистку пам’яті пристрою, щоб підтримувати швидку роботу ПО.

Що значить вивантажити програму

Для початку слід розібратися з поняттям «вивантажили програму iPhone». що це таке і навіщо воно потрібне. При детальному розгляді питання все стає на свої місця.

В першу чергу необхідно уточнити момент, що під час використання додатків iPhone. офісних розширень, WhatsApp, браузера інтернету та іншого програмне забезпечення поповнюється додатковою інформацією. Це файли завантаження, які зберігаються в пам’яті протягом певного часу. Якщо порівнювати пристрій з комп’ютером, то власники періодично чистять кеш-пам’ять, що покращує роботу оперативної системи.

В iPhone програма діє аналогічно комп’ютера. при наявності величезної кількості старої інформації пристрій починає погано працювати. Наслідки помічають всі власники. сайти повільно завантажуються або не відчиняються зовсім, поновлення даних неможливо переглянути та інше. Чистка допомагає вирішити проблему, а автоматичне очищення пам’яті підтримує якісну роботу системи.

Зверніть увагу! Автовидалення доставляє власникам незручності, тому краще перевірити, чи підключена функція. Якщо вона включена, краще відмовитися від автоматичного видалення файлів і робити це вручну. Перевіряти підключення функції слід кожен раз після оновлення ПЗ.

Вивантаження файлів можлива тільки при використанні програмного забезпечення не раніше iOS 11. При завантаженні операційної системи ця функція вимкнена. Її можна включити помилково, але нерідко активація інструмента відбувається автоматично внаслідок оновлень iOS. Тому виникають курйози, коли давно не використані додатки раптово пропадають.

Як відключити функцію

Функцію рекомендується перевіряти регулярно, і не тільки після події оновлення ПЗ. При активації краще вимкнути налаштування, щоб в подальшому не зіткнутися з зниклої іконкою.

Як відключити «вивантажувати невикористовувані додатки» в iPhone

Найчастіше власники iPhone не помічають, як у них пропадають додатки і файли зі смартфона. Пояснення неприємності просте. система самостійно і автоматично очищає пам’ять пристрою, для чого вивантажує невикористовувані програми. Якщо власнику подібні автоматичні дії не подобаються, він може змінити налаштування. Для цього рекомендується ознайомитися з інструкцією, як відключити «вивантажувати невикористовувані додатки» в iPhone.

Чому додатки йдуть в хмару

Не рекомендується відключати автоматичне завантажених програм, оскільки власники часто забувають про очищення. Але можна самостійно подбати про стан свого iPhone і завантажити додаток, яке буде проводити сканування диска і оповіщати про необхідність очищення пам’яті. Представлені дії необхідні. Щоб зрозуміти, чому відбувається автоматичне очищення пам’яті, слід розібратися в роботі програмного забезпечення пристрою.

Коли власник використовує iPhone, в його прихованої пам’яті залишається інформація про вчинені дії. Розмова, перегляд фотографій або відео, вхід в браузер інтернету і багато іншого. все це тягне активацію системних файлів. Вони необхідні для роботи, але також займають місце на диску. Тому потрібно періодично їх видаляти.

У прихованій пам’яті також зберігаються резервні копії повідомлень, фотографій, відео та інших даних, викачаних на iPhone або зроблених самостійно. У разі помилкового їх видалення можна відновити файли зі сховища.

Як вивантажувати вручну

Якщо власник скористався інструкцією, як скасувати і iPhone тепер не вивантажує програми автоматично, потрібно вивчити послідовність дій для роботи вручну. Очищення пам’яті вимагає:

 • Активувати дисплей iPhone і знайти вкладку «Налаштування». Вибрати розділ «Основні», перейти в сховище iPhone.
 • Відкриється список всіх додатків, які вже були сгружени в сховище. Програми розташовані в послідовності по зайнятому простору на диску.
 • Далі вибираються додатки, які необхідно вивантажувати, якщо вони не використовуються за призначенням і з достатньою частотою. Перед вивантаженням потрібно ознайомитися з інформацією. система формує дані про частоту використання програми, вказує дату останнього використання. Цим слід керуватися, щоб не сталося завантажених потрібного додатка.
 • Натиснути на кнопку «вивантажили програму». З’явиться форма з питанням, чи дійсно прибрати додаток з iPhone. Необхідно підтвердити свої дії.
 • На іконі завантажених додатки з’явиться зображення хмари, що буде означати факт минулого «видалення» і можливість відновлення.
READ  Як прибрати блокування з кнопкового телефону

Зверніть увагу! Не слід виключати автоматичне завантажених файлів, якщо власник пристрою погано розбирається в очищенні пам’яті. Відключення спровокує виникнення помилок і повільну роботу програмного забезпечення.

Чим завантажених додатки відрізняються від віддалених

Вивчення, як вивантажити додаток з iPhone, має бути доповнене відмінностями понять «завантажених» і «видалення». Завантажених. це переміщення файлів на резервний диск. В результаті пам’ять звільняється, але переміщені додатки можна відновити. Недолік представлених дій полягає в тому, що завантажених очищає менше пам’яті пристрою.

Видалення має на увазі остаточне видалити всі файли і додатків. Іконка зникає з екрану повністю, а пам’яті звільняється більше. Недолік представлених дій полягає в неможливості відновлення програм.

Розібравшись, що означає «вивантажили програму» в iPhone і як це робити самостійно, можна сформувати свої переваги представлених дій. Тепер кожен власник має можливість відновити втрачені додатки, якщо він ними користується, хоч і нечасто.

Видалити або вивантажити. переваги і недоліки

Вивантаження. При вивантаженні вихідний файл програми видаляється, але зберігаються всі пов’язані з ним документи і дані. Також на домашньому екрані залишається іконка програми, так що відновити її не складе труднощів. У порівнянні з видаленням вивантаження не так ефективна в аспекті звільнення простору, зате пов’язані з вивантаженим додатком дані зберігаються на пристрої.

Видалення. При видаленні додатків з пристрою повністю видаляються файл додатка, пов’язані з ним дані і документи, що дозволяє очистити більше місця. Значок програми також буде видалений з домашнього екрану і якщо ви захочете повторно встановити його, потрібно завантажити програму з App Store і заново її налаштувати.

Основна перевага вивантаження полягає в економії часу. вам не буде потрібно повторно конфігурувати додаток. Даний функціонал буде корисний власникам iOS-пристроїв, що не вдаються до iCloud Drive для організації файлів або використовують додатки з можливістю зберігання документів в «яблучному» хмарі.

Відео з фото на iPhone і iPad. кращі програми для створення відеороликів з фотографій.

Як повторно встановити вивантажені додатки

Іконки вивантажених додатків зберігаються на домашньому екрані. Повторна їх установка повертає всі дані, пов’язані з додатком. Якщо програма відсутня в App Store, ви не зможете знову встановити її.

Існує кілька способів інсталювати раніше вивантажені програми:

Тапніте на додаток, а потім натисніть на значок паузи.

Підказка: Просто попросіть Siri завантажити додаток. Якщо ви попросите помічника відкрити програму, на екрані відобразиться помилка.

Як завантажувати файли, документи, відео і музику на iPhone і iPad з Інтернету.

Пошук

Вивантажені програми відображаються в пошуку iOS.

Змахніть вниз в будь-якому місці дисплея для виклику функції пошуку.

Введіть перші літери назви програми, а потім виберіть його в результатах пошуку. iOS автоматично перезавантажить обрану програму з App Store, а далі додаток автоматично синхронізується з даними резервування.

повідомлення iCloud

І iOS 11, і macOS High Sierra підтримують функцію Повідомлення iCloud. Вона автоматично зберігає копії і синхронізує всі ваші повідомлення в iCloud. Тепер Повідомлення працюватимуть за принципом WhatsApp і стануть надійніше. Великий плюс цієї функції. багато вільної пам’яті.

Коли всі ваші повідомлення (включаючи фото і відео) завантажаться в iCloud, ви зможете видалити їх з вашого пристрою. А якщо вони вам знадобляться, просто перегорніть вгору, і повідомлення автоматично завантажуються з iCloud.

Якщо ви користуєтеся Повідомленнями довгий час, вони можуть займати до 5 Гб пам’яті.

На iOS 11 Beta 5 Apple прибрала цю функцію, але її обіцяли незабаром повернути. Є ймовірність, що функція повернеться тільки з фінальним релізом iOS 11.

Ми будемо тримати вас в курсі подій. Коли функцію повернуть, ви зможете знайти її в секції iCloud і Сховище iPhone.

Як зрозуміти, що додаток було сгружено

Поруч з назвою програми, яку було вивантажено автоматично, з’явиться іконка з зображенням «хмарки і стрілки». Якщо Ви побачили такий значок, знайте, що додаток було вивантажено і його дані все ще зберігаються на пристрої.

Найскладніші паролі: як правильно складати і не забувати їх. 2 ради від хакера.

Як вивантажувати невикористовувані програми на iPhone?

Що це все може означати? Припустимо у вас на телефоні величезна кількість програм і всі вони «потрібні». Але якщо все точно проаналізувати, то стає очевидним. одні з них використовуються вами постійно, а інші дуже рідко. Так ось, ви за допомогою цього нововведення може рідко використовуються проги закинути в iCloud. Тобто фактично їх не буде на вашому телефоні, вони буду в так званому сейфі, звільнять тим самим місце. При цьому ви будете бачити їх на робочому столі, просто біля них з’явиться іконка хмарки. Але якщо раптом вони знадобляться, то можна їх буде звідти витягти назад. Як це зробити докладніше розкажемо нижче.

Як користуватися цією фішкою?

Увага, цей варіант для тих, хто хоче, щоб телефон сам автоматично вибрав рідко використовуються і відправив їх у сховище. Якщо ви хочете самі вручну вибирати кожен додаток, то вам підійде спосіб нижче. А для тих кому потрібен автоматичних помічник підійде і цей, для того, щоб це зробити знадобиться кілька секунд. Наступні дії:

 • Переходимо до налаштувань. знаходимо iTunes Store і App Store;
 • Кількома на «вивантажити неиспользуемое», щоб активувати цю функцію. Ось і все, можете подивитися на екрані, що змінилося і кого він «відібрав».

До речі, такий варіант ще підходить, коли часу особливо думати ніколи. Просто потрібно терміново вільне місце, дві кнопки клікнув і готово. І якщо потрібно повернув все як було.

Вивантажувати невикористовувані програми. як відключити?

Для цього є два варіанти і всі вони виконуються швидко і легко. перший:

 • Просто клікнути на іконку потрібної нам гри, і вона почне завантаження. Після чого знову стане доступною.

Друге поритися в налаштуваннях додатків. Вибираємо потрібно і в розділі «все про програму» буде «перевстановлення програми». Кількома і все повертається на місце.

Вибираєте зручний для вас спосіб і користуєтеся, сподіваємося, що ми все доступно пояснили і показали.

Вивантажити програму, вивантажувати невикористані на iPhone. що це значить?

Недолік пам’яті на телефоні викликає великий дискомфорт у використанні. Повною мірою це робити стає неможливо. Немає місця, щоб сфотографувати щось або зняти відео на пам’ять. Так навіть банально завантажити потрібну програму. І видаляти все з телефону не хочеться, ніби як все потрібно. Витрачаємо величезні суми грошей на айфони з гігантським розміром пам’яті, а в підсумку і цього нам мало. Адже кожен третій блогер і використовує 50 різних додатків, плюс тисячі фоток. В одному обрізати фотку, в іншому фільтр накласти, в третьому потертості і так до нескінченності. Тому розробники Apple не стоять на місці і допомагають нам звільнити пам’ять за допомогою своїх нових розробок. А саме нових функцій «вивантажили програму» і «вивантажувати неиспользуемое». Що це таке і як цим користуватися. сьогодні і розберемося.

Пробуємо вивантажити програму

А точніше відбираємо вручну, що ми хотіли б на час заховати:

  Переходимо до налаштувань. натискаємо на «основне». сховище:

Сьогодні ми розглянули нову і як виявилося дуже зручну фішку. Можна завантажувати скільки завгодно додатків і всіма ними користуватися. Знадобиться лише інтернет, якщо захочете знову використовувати програму. Сподіваємося, що наша міні інструкція була для вас корисною, якщо це так. напишіть в коментарях. Ми намагаємося все читати і по можливості відповідати. Також наші читачі все дуже активні і з радістю допомагають відповідями, якщо знають рішення. Спасибі, що читаєте нас.

READ  Як очистити сховище iCloud на iPhone 6

Що значить вивантажувати Whatsapp

Ця функція дозволяє активним користувачам iPhone перемішати рідко використовуються програми, ігри та програми в iCloud. При цьому, фізично месенджер буде відсутній у внутрішній пам‘яті, а після відновлення програми користувач отримає все те ж додаток з архівом листувань.

Що значить вивантажити додаток Whatsapp на iPhone

Компанія Apple навіть на більш старих девайсах не надає можливості користувачам вставляти карту microSD. Тому з об’єктивних причин власники iPhone страждають через недостатню пам’яті.

У свою чергу виробник не залишився в стороні, надаючи в оновленнях додаткові функції девайса. Однією з них є вивантажити додаток. Дана розробка дозволяє тимчасово звільняти пам’ять в телефоні за допомогою програм.

Як включити / відключити вивантажили Whatsapp в iPhone

Щоб перенести Whatsapp в облочное сховище користувачеві буде потрібно:

 • знайти розділ Установки та
 • вибрати пункт «Основні»;
 • потім потрібно клікнути на «Сховище iPhone»;
 • в відкрилися меню знаходимо Whatsapp і вибираємо його;
 • натискаємо на клавішу «вивантажили програму», дія повторити два рази.

Як відновити месенджер

Рано чи пізно користувачеві буде потрібно відновлювати додаток в зв’язку з тим, що даний месенджер по праву займає провідні позиції серед всіх доступних. Для відновлення є два варіанти.

Перший, найпростіший спосіб: зайти в меню користувача, натиснути на ярлик і та завантажити програму. Після завантаження користувачеві будуть доступний весь функціонал і повний архів листування, якщо вона не була видалена раніше.

Є альтернативний метод активації месенджер:

 • знайти розділ «Налаштування»;
 • вибрати пункт «Основні»;
 • потім потрібно клікнути «Сховище iPhone»;
 • в відкрилися меню знаходимо Whatsapp і вибираємо його;
 • натискаємо на клавішу «перевстановити програму».

Вивантажити програму / вивантажувати невикористовувані на iPhone. що це означає?

Давайте уявимо собі ситуацію, що на вашому iPhone постійно завершується місце і ви вже прям не розумієте, що можна видалити і як очистити пам’ять.

Apple піклується про власні юзерів і постійно додає дуже комфортні фичи. Одними з них є функції «вивантажили програму» і «вивантажувати невикористовувані».

Сьогодні ми поговоримо про те, що все-таки це значить, як вони працюють і найголовніше. як включити або вимкнути їх у міру потреби.

Зараз ми розглянули новітню і як виявляється дуже комфортну фішку. Можна закачувати скільки завгодно додатків і всіма ними скористатися. Стане в нагоді тільки веб, якщо захочете знову використовувати програму. Покладаємо надії, що наша міні анотація була вам корисною, якщо це так. напишіть в коментах. Ми намагаємося все читати і по можливості відповідати. Також наші читачі все дуже активні і з радістю допомагають відповідями, якщо знають рішення. Спасибі, що читаєте нас.

Кількість методів, що дозволяють вивільнити пам’ять на iPhone, помітно зросла з приходом iOS 11. У цій інструкції ми розповіли про більш дієвому методі звільнення місця на iPhone, який з’явився в iOS 11. Мова піде про функції «вивантажили програму».

огляд. Видалити або вивантажити. переваги і недоліки

Вивантаження. При вивантаженні початковий файл додатка видаляється, але зберігаються всі пов’язані з ним документи і дані. Також на домашньому екрані залишається іконка програми, так що повернути її не складе труднощів. У порівнянні з видаленням вивантаження не так ефективна в аспекті звільнення місця, зате пов’язані з вивантаженим додатком дані зберігаються на пристрої.

Видалення. При видаленні додатків з пристрою на сто відсотків видаляються файл додатка, пов’язані з ним дані і документи, що дозволяє очистити більше місця. Значок програми також буде видалений з домашнього екрану і якщо ви захочете повторно встановити його, буде потрібно завантажити програму з App Store і заново її налаштувати.

Основна перевага вивантаження полягає в економії часу. для вас не буде потрібно повторно змінювати додаток. Даний функціонал буде корисний власникам iOS-пристроїв, що не вдаються до iCloud Drive для організації файлів або використовують додатки з можливістю зберігання документів в «яблучному» хмарі.

Як вивантажувати невикористовувані програми на iPhone?

Що це все може означати? Припустимо у вас на телефоні необмежену кількість програм і вони все «потрібні». Але якщо все точно проаналізувати, то стає очевидним. одні з них використовуються вами постійно, а інші дуже зрідка. Так от, ви за допомогою цього нововведення може зрідка застосовуються проги закинути в iCloud. Іншими словами практично їх не буде на вашому телефоні, вони буду в так званому сейфі, звільнять тим місце. При цьому ви будете бачити їх на робочому столі, просто в них з’явиться іконка хмарки. Але якщо раптом вони стануть в нагоді, то можна їх буде звідти вийняти назад. Як це зробити докладніше розповімо нижче.

Як повторно встановити вивантажені додатки

Іконки вивантажених додатків зберігаються на домашньому екрані. Повторна їх установка повертає всі дані, пов’язані з додатком. Якщо програма відсутня в App Store, ви не можете знову встановити її.

Існує кілька методів інсталювати раніше вивантажені програми:

Яка різниця між видаленням і вивантаженням?

Для початку зазначимо, що видалення і вивантаження. незначно різні процеси. При видаленні програми видаляються і всі пов’язані з нею дані, тоді як під час вивантаження пов’язані з додатком інформація, опції і документи зберігаються на пристрої. Вивантажене додаток можна з легкістю повернути, якщо воно є в наявності в App Store. Можливість вивантаження доступна в iOS 11 і більше пізніх версіях ОС.

Дані, пов’язані з вивантаженими додатками, також зберігаються в запасних копіях, які користувачі автоматом або вручну зберігають в iCloud або iTunes. При відновленні пристрої з резервної копії також будуть відновлені опції і дані. У деяких випадках при відновленні з резервної копії iOS може затребувати ввести тривалий час не використовувався Apple ID, якщо користувач перейшов з більш ранньої моделі пристрою на животрепетну. Це може означати, що запасна копія включає вивантажені додатки, прив’язані до старенького ідентифікатором.

Як зрозуміти, що додаток було сгружено

Поруч з назвою програми, яку було вивантажено автоматом, з’явиться іконка з зображенням «хмарки і стрілки». Якщо Ви побачили такий знакок, знайте, що додаток було вивантажено і його дані все ще зберігаються на пристрої.

Winline для Android

Основним змінам піддався інтерфейс сервісу букмекерської компанії. Він акцентує на жваву і комфортну навігацію, яка реалізована як велика частина додатків на Android. Що дозволяє власникам пристроїв з системою Android стрімко пристосуватися і розібратися в функціоналі програми.

Хотів би звернути окрему увагу на втілення трансляції. Треба віддати належне розробникам за виконання даного інструменту для перегляду матчів в прямому ефірі. Виглядає все на відповідному рівні.

 • Android версії 4 і вище;
 • Вільного місця на пристрої. 13,8 МБ.

Чому додатки на iPhone видаляються?

Нова iOS 11 видаляє з iPhone додатки, щоб розчистити пам’ять В iOS 11 з’явилася функція автоматичного видалення рідко використовуваних додатків для розчищення пам’яті. Віддалене додаток можна відновити, натиснувши на його іконку, яка залишається на робочому столі, просто темніє.

Як очистити кеш в iPhone?

Як очистити кеш додатка Safari на iPhone і iPad

 • розблокувати смартфон
 • Відкриття програми «Налаштування»
 • Опуститися вниз і знайти додаток «Safari»
 • Тепер вам потрібно відшукати рядок «Очистити історію і дані веб-сайту»
 • Підтвердити свій вибір
READ  Xiaomi перенесення даних на новий телефон

Чому додатки на iPhone в хмарі?

Якщо під іконкою додатки з’явився значок у вигляді хмари, це означає, що воно було сгружено з вашого пристрою і тепер зберігається в iCloud (а точніше в App Store). Ви в будь-який момент можете знову завантажити його на пристрій.

Як виходити з додатків на iPhone?

Як закрити кілька програм на iPhone одночасно:

 • Натисніть кнопку Home два рази
 • Прикладіть пальці на плитки додатків, які ви хочете закрити
 • Одним свайпом «смахніте» їх вгору
 • Повторіть при необхідності для інших трьох додатків

Як відключити автоматичне видалення програм на iPhone?

Як вимкнути автоматичне видалення програм та ігор

 • Відкрийте «Налаштування».
 • Перейдіть в розділ «iTunes Store і App Store».
 • Переведіть в неактивний стан перемикач «вивантажувати невикористовувані».

Як відключити вивантажувати неиспользуемое?

Для відключення автоматичного вивантаження додатків слід перейти в меню Налаштування. iTunes Store і App Store і відключити перемикач вивантажувати невикористовувані. Саме тут знаходиться дана опція, а по шляху Настройки. Основні. Сховище iPhone перемикач з’являється лише при відключеною вигрузке.27 травня 2018 р.

Что установлено в моем iPhone и почему это важно

Чому додатки на iPhone в хмарі?

Якщо під іконкою додатки з’явився значок у вигляді хмари, це означає, що воно було сгружено з вашого пристрою і тепер зберігається в iCloud (а точніше в App Store). Ви в будь-який момент можете знову завантажити його на пристрій.

Як відключити вивантаження фото на iPhone?

Щоб відключити функцію «Фото iCloud» на всіх пристроях, виконайте наступні дії.

 • На iPhone, iPad або iPod touch перейдіть в розділ «Налаштування» [ваше ім’я] iCloud «Керувати сховищем» «Фото», потім натисніть «Відключити і видалити».
 • На комп’ютері Mac перейдіть в меню Apple «Системні налаштування» iCloud.

Як очистити кеш додатка на iPhone?

Як очистити кеш додатка Safari на iPhone і iPad

 • розблокувати смартфон
 • Відкриття програми «Налаштування»
 • Опуститися вниз і знайти додаток «Safari»
 • Тепер вам потрібно відшукати рядок «Очистити історію і дані веб-сайту»
 • Підтвердити свій вибір

Чому додатки на iPhone видаляються?

Чому додатки з iPhone видаляються самі

Одна з таких функцій. «вивантажувати невикористовувані». Іконки таких додатків не пропадають з домашнього екрану iPhone або iPad, але відображаються зі значками у вигляді хмари поруч з ім’ям. Вони вказують, що гра або програма була видалена, щоб очистити сховище устройства.16 травня 2018 р.

Чи можна видалити стандартні програми на iPhone?

На пристрої з iOS натисніть і злегка утримуйте програми, поки він не почне тремтіти. Якщо значок програми не почне тремтіти, переконайтеся, що натискання було не дуже сильним. на значку програми, потім натисніть «Видалити».

Які програми на iPhone можна видалити?

Якщо на пристрої встановлено ОС iOS 12, iOS 13 або iPadOS 13, з нього можна удаліть1 наступні програми:

 • активність
 • Apple Books.
 • калькулятор
 • Календар
 • COMPASS
 • Контакти
 • FaceTime.
 • файли

Що робити якщо не вистачає пам’яті на iPhone?

10 порад, як звільнити місце в пам’яті iPhone і iPad

 • Очистити історію Safari і дані веб-сайтів
 • Відключити Фотопоток
 • Включити Медіатека iCloud.
 • Видалити і перевстановити програми
 • Видалити треки і слухати музику в потоковому режимі
 • Видалити великі листування в iMessage.
 • Оновитися на останню версію iOS.
 • видалити скріншоти

Як користуватися цією фішкою?

Увага, цей варіант для тих, хто хоче, щоб телефон сам автоматично вибрав рідко використовуються і відправив їх у сховище. Якщо ви хочете самі вручну вибирати кожен додаток, то вам підійде спосіб нижче. А для тих кому потрібен автоматичних помічник підійде і цей, для того, щоб це зробити знадобиться кілька секунд. Наступні дії:

 • Переходимо до налаштувань. знаходимо iTunes Store і App Store;
 • Кількома на «вивантажити неиспользуемое», щоб активувати цю функцію. Ось і все, можете подивитися на екрані, що змінилося і кого він «відібрав».

До речі, такий варіант ще підходить, коли часу особливо думати ніколи. Просто потрібно терміново вільне місце, дві кнопки клікнув і готово. І якщо потрібно повернув все як було.

Що значить «вивантажувати невикористовувані програми» в iPhone?

Припустимо ви дуже активний юзер програм та ігор. Їх просто море на вашому «iPhone» і через це часто зустрічаєтеся з проблемою нестачі пам’яті на пристрої.

Щоб трохи полегшити вам життя і звільнити пам’ять, є функція «вивантажувати невикористовувані». Якщо ви її активуєте, то все рідко використовуються програми та ігри будуть автоматично вивантажені в iCloud.

Таким чином, фізично вони не знаходиться на вашому пристрої. Але якщо буде необхідність відновити одну з них, з усіма даними і прогресом, то ви зможете зробити це в будь-яку секунду (останній пункт статті).

Ярлики на робочому столі до речі теж залишаються, просто біля них з’являється маленьке хмарка, що і означає знаходження всіх даних програми / гри в хмарі.

Вивантажувати невикористовувані програми. як відключити?

Для цього є два варіанти і всі вони виконуються швидко і легко. перший:

 • Просто клікнути на іконку потрібної нам гри, і вона почне завантаження. Після чого знову стане доступною.

Друге поритися в налаштуваннях додатків. Вибираємо потрібно і в розділі «все про програму» буде «перевстановлення програми». Кількома і все повертається на місце.

Вибираєте зручний для вас спосіб і користуєтеся, сподіваємося, що ми все доступно пояснили і показали.

Сьогодні ми розглянули нову і як виявилося дуже зручну фішку. Можна завантажувати скільки завгодно додатків і всіма ними користуватися. Знадобиться лише інтернет, якщо захочете знову використовувати програму. Сподіваємося, що наша міні інструкція була для вас корисною, якщо це так. напишіть в коментарях. Ми намагаємося все читати і по можливості відповідати. Також наші читачі все дуже активні і з радістю допомагають відповідями, якщо знають рішення. Спасибі, що читаєте нас.

Кількість способів, що дозволяють звільнити пам’ять на iPhone, помітно збільшилася з приходом iOS 11. У цій інструкції ми розповіли про найбільш ефективний спосіб звільнення місця на iPhone, який з’явився в iOS 11. Йтиметься про функції «вивантажили програму».

Вивантажити програму / вивантажувати невикористовувані на iPhone. що це означає?

Давайте уявимо собі ситуацію, що на вашому iPhone постійно закінчується місце і ви вже прям не знаєте, що можна видалити і як очистити пам’ять.

Apple піклується про своїх користувачів і постійно додає вельми зручні фичи. Одними з них є функції «вивантажили програму» і «вивантажувати невикористовувані».

Сьогодні ми поговоримо про те, що ж це означає, як вони працюють і найголовніше. як включити або виключити їх при необхідності.

Що таке вивантажити програму в iPhone

Як включити / відключити «вивантажили програму» в iPhone?

Незважаючи на те, що функції дуже схожі, місцезнаходження пунктів в настройках абсолютно різні. Тому, ось інструкція:

 • знову відкриваємо Установки та
 • знаходимо Основні і вибираємо Сховище iPhone;

Все готово і тепер, як я вже говорив, ярлик на робочому столі залишається, але з маленьким хмаркою. Що власне і означає знаходження даних гри в хмарі.

BETATECH.COM.UA 2022