Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Шнур щоб підключити ноутбук до телевізора

Table of Contents

Miracast

Це спеціальна технологія, яка дозволяє підключати комп’ютер до телевізора або інших пристроїв без проводів. Головне, щоб обидва гаджета підтримували таку функцію. Така технологія присутня тільки в процесорах Інтел від другого покоління і старше. Але навіть її наявність не гарантує, що все вийде.

Справа в тому, що Windows по-різному підтримують таку функцію, саме тому рекомендується заздалегідь перевірити. Для цього необхідно зробити наступне:

 • На телевізорі зайти в налаштування. Перейти в розділ, який пов’язаний з мережею або інтернетом. Якщо в списку є рядок Miracast, то пристрій підтримує технологію, в іншому випадку підключитися до ноутбука вийде.

шнур, підключити, ноутбук, телевізора

 • На ноутбуці потрібно відкрити параметри. З меню в лівій частині екрана перейти в розділ проектування на комп’ютер. Можна просто в пошуку знайти слово Miracast і відкриється те, що потрібно. Якщо PC не підтримує таку технологію, буде червоне повідомлення, його відсутність говорить про те, що функція присутня.

Якщо на одному або відразу двох пристроях відсутня підтримка даної технології, то цілком можливо придбати приймач Miracast.

Налаштування DLNA на ноутбуці

Для цього необхідно буде завантажити і встановити на комп’ютер спеціальну програму «Домашній медіа сервер». Рекомендується завантажувати інсталяційний файл утиліти з офіційного сайту. Далі потрібно зробити наступне:

 • Запустити програму і перейти в настройки через верхню панель.
 • Відкриється вікно медіа ресурсів. В поле необхідно додати ті папки і файли, які потрібно переглянути. Зробити це можна при кліці на кнопку «Додати».

Как подключить пк к телевизору по vga кабелю

 • Поставте галочки для «Локальні диски» і все їх вміст стане доступним на великому екрані.
 • Щоб вказати окрему папку, наприклад, з серіалом або музикою, потрібно клікнути на кнопку «Додати» і відзначити необхідне.
 • Щоб зміни вступили в силу, необхідно клікнути на «ОК». З’явиться вікно для підтвердження сканування файлів, потрібно відповісти позитивно.
 • Дочекатися закінчення процесу. Відразу після цього на верхній панелі запустити сервер за допомогою спеціальної кнопки. Відразу ж з’явиться повідомлення про завершення цієї дії.
 • Після всіх налаштувань і вибору папок для доступу потрібно включити телевізор. Необхідно, щоб він був знайдений програмою. Для цього потрібно перейти в розділ пристроїв відтворення і оновити. Через деякий час значок у вигляді TV відобразиться в знайдених.
 • У колонці головного вікна програми відображаються всі файли, які були обрані раніше. Відтворити їх на екрані телевізора можна прямо з програми. Для цього потрібно вибрати аудіо або відео файл і клацнути по ньому правою кнопкою мишки. Вибрати пункт «Відтворити на” і вказати пристрій.

Якщо необхідно захистити деякі файли від сторонніх людей або дитини, то допоможе функція батьківського контролю. Для цього потрібно виділити папку і клікнути на кнопку «Змінити». Відкриється вікно контролю, в якому можна приховати певний контент саме в цій папці. Для цього потрібно виставити червоний колір.

Важливо зберігати налаштування після кожної зміни. Перед установкою зв’язку між пристроями сервер повинен бути запущений.

способи підключити ноутбук до телевізора без проводів

Розумні гаджети зараз є у всіх, і до них відноситься телевізор. Користувач може не підозрювати, що його TV можна підключити до комп’ютера, не використовуючи кабель. Але потрібно детально розібратися в тому, як підключити ноутбук до телевізора без проводів для різних цілей.

Є два способи з’єднати комп’ютер з телевізором, не використовуючи при цьому додаткове обладнання. Обидва вони прості, так що впоратися може будь-яка людина.

Запуск перегляду файлів

При правильному виконанні всіх дій в попередніх етапах файли комп’ютера будуть виведені на монітор телевізора. Щоб приступити до перегляду файлів з великого екрану, потрібно зробити наступне:

 • У ноутбуці відкрити спеціальну програму, яка була встановлена ​​раніше, запустити сервер. У ній вже повинні бути додані всі файли і папки для доступу.
 • На телевізорі потрібно зайти в додаток, яке відповідає за зв’язок з сервером.
 • У лівій частині вікна з’явиться каталог. Потрібно перейти в саму нижню вкладку, де відображаються всі підключені гаджети. Відкриється вікно, в якому потрібно вибрати сервер DLNA.
 • Після цього потрібно зайти в папку «Мій комп’ютер». Там будуть відображені всі файли з ноутбука.
 • Для запуску відео або аудіо потрібно вибрати необхідний файл і відтворити.

Таким чином підключається ноутбук до телевізора без кабелю. Спосіб не дуже зручний в разі, якщо на екрані присутнє браузер. З нього можна дивитися серіали без зв’язку з ноутбуком.

Також можна подивитися відео з інструкцією по підключенню TV Samsung до ноутбука через WiDi:

Бездротова мережа і DLNA

Про налаштування медіа сервера дивіться наступне

Как подключить ноутбук к телевизору

Найпростіший і популярний спосіб під’єднати ноутбук до телевізора через Wi-Fi (без проводів). використання технології DLNA. Це простий набір стандартів, які дозволяють пристроям, сумісним між собою, обмінюватися файлами (відео, аудіо та фотографії).

Цей стандарт не працює з гаджетами Apple і BridgeCo. У них є своя власна технологія.

Технологія дозволяє обмінюватися файлами по локальній мережі. Тобто при налаштуванні на телевізорі можна буде переглядати заздалегідь дозволені файли, які є на PC.

При такому способі не вийде подивитися фільми онлайн з ноутбука і доведеться їх заздалегідь завантажувати. Якщо це головна мета в приєднанні, то рекомендується перейти відразу до другого методу.

Установка моста зв’язку між пристроями

Підключення компа до телевізора без проводів відбувається в кілька етапів. Потрібно, щоб TV і ноутбук були підключені до бездротової мережі. Якщо з компом все зрозуміло, то на TV необхідно зробити наступні дії:

 • Зайти в налаштування телевізора. Це можна зробити натисненням спеціальної кнопки на пульті управління.
 • Після цього потрібно за допомогою клавіш управління перейти у вкладку «Мережа».
 • Натиснути на сходинку мережею та налаштувати.
 • Пристрій почне пошук бездротових мереж. Потрібно вибрати ту, до якої підключений ноутбук.
 • Клікнути на необхідний рядок. Для підключення необхідно ввести пароль. Важливо робити це уважно, так як символи вводяться з пульта і легко щось наплутати.
 • Якщо зробити все правильно, то пристрій швидко підключиться до мережі і на екрані з’явиться повідомлення про це.

Бажано також перевірити, що Інтернет працює коректно. Для цього можна зайти в Smart TV і відкрити браузер. Сторінки сайтів повинні відкриватися зі звичною швидкістю. Також рекомендується перевірити швидкість інтернету на телевізорі.

Підключення ноутбука до телевізора

Після перевірки можна перейти до безпосереднього підключення. Щоб підключити ноутбук до TV без проводів, потрібно:

 • Увімкнути телевізор і зайти в налаштування.
 • Далі перейти в розділ, відповідальний за підключення до бездротових мереж і інтернету.
 • Тут необхідно запустити технологію Miracast, для цього потрібно просто виділити рядок і натиснути «ОК» на пульті управління TV.
 • Дочекатися системного повідомлення про те, що TV видно для інших пристроїв.
 • Потрібно включити комп’ютер і підключитися до мережі, що створив телевізор.
 • Для цього потрібно зайти в параметри. Можна піти безпосередньо через панель управління або знайти потрібне в пошуку.
 • Перейти в розділ підключених пристроїв і додати нове. Система самостійно почне пошук всіх доступних гаджетів для підключення.
 • Коли комп’ютер видасть список знайдених гаджетів, необхідно клікнути по телевізору. Після цього почнеться синхронізація і по її закінченню на екрані телевізора відразу ж відобразиться робочий стіл ноутбука і весь його вміст стане доступним.

Такий метод найбільш зручний, так як немає потреби попередньо завантажувати контент для відображення на телевізорі. Технологія Miracast як би проектує робочий стіл комп’ютера на екран TV, а також всі дії, зокрема звук, відео і т. Д.

У наступному відео описані ще 2 способи для підключення TV до ноуту:

Ми описали найпростіші рішення статті. Якщо є питання, чи потрібна в допомогу в з’єднанні пристроїв, обов’язково задайте їх у коментарях! Завжди раді допомогти!

Підключення ноутбука до телевізора через HDMI

Найпростіший варіант підключення ноутбука до телевізора через HDMI. Для цього необхідно лише наявність відповідних роз’ємів на обох пристроях, а також відповідний кабель. Серед основних переваг даного способу підключення можна назвати зручність, необхідність мінімальних навичок, а також мінімум налаштувань. Можливість дивитися фільми в 3D, теж є плюсом цього виду підключення.

Отже, щоб вивести зображення вашого ноутбука на екран телевізора, потрібно виконати наступні дії:

 • З’єднати пристрої необхідним кабелем, вставивши його в HDMI роз’єм;
 • На телевізорі вибираємо режим пристрою, що підключається і вибираємо номер входу, куди вставлений кабель;
 • На ноутбуці натискаємо комбінацію з клавіш, яка складається з Fn кнопка перемикання відео. Найчастіше, це кнопка F8, але все залежить від виробника пристрою. На такий кнопці повинна бути іконка з зображенням двох моніторів.
READ  Як підключити телефон Samsung до магнітоли

Після виконання вищевказаних дій на телевізорі має з’явитися зображення, які в даний момент відображає монітор ноутбука. На деяких моделях телевізорів може бути кілька виходів HDMI. ви можете сміливо вибирати будь-який, щоб підключити ноутбук до телевізора.

Може трапитися так, що зображення на екрані не з’явиться. Причиною цього може бути невірно обраний джерело сигналу на телевізорі. Для виправлення ситуації, викличте перелік сигналів натисканням кнопки INPUT на пульті, і далі виберіть той варіант, який відповідає поточному підключенню.

Ще одна причина, чому картинка на телевізорі не виникає, може критися в налаштуваннях ноубук. Натисніть на праву кнопку мишки на вільній частині екрану, і перейдіть в меню «Дозвіл». Знайдіть підменю «Кілька екранів». Там буде вибір варіантів відображення картинки, а також вибір можливих екранів, якості зображення та інші настройки.

Як підключити ноутбук до телевізора через VGA

Якщо у вас на ноутбуці відсутній роз’єм HDMI, можна синхронізувати пристрої за допомогою VGA роз’єму.

Алгоритм з’єднання виглядає наступним чином:

 • З’єднуєте пристрою відповідним кабелем;
 • На TV вибираєте спеціальний режим вхідного зображення, натиснувши кнопку INPUT на пульті управління;
 • На ноутбуці активуєте показ на двох екранах, одночасно натиснувши клавіші Fn кнопку, відповідну вашій моделі ноутбука.

Істотним мінусом даного виду передачі зображення є відсутність звуку на телевізорі. Тобто, за допомогою VGA можна передати лише відеосигнал, аудіо буде йти через динаміки ноутбука або ж підключені до нього колонки. Що стосується якості відео, то найчастіше передається зображення буде 1600 х 1200 точок на дюйм.

Як підключити ноутбук до телевізора через USB

Трапляються такі ситуації, що на ноутбуці не працює або взагалі відсутні роз’єми HDMI або VGA. Є тільки USB і непереборне бажання підключити ноутбук до телевізора за допомогою цього інтерфейсу. Важливо сказати, що безпосередньо не можна з’єднати ноутбук і телевізор за допомогою USB кабелю з технічної точки зору. Навіть, якщо такий роз’єм є на вашому TV, він призначений для підключення зовнішніх носіїв, але не потокового відео з ноутбука. Тому, на питання, як підключити ноутбук до телевізора через USB, є лише одна відповідь. за допомогою перехідника, який зможе перетворити USB сигнал в HDMI або VGA сигнал.

Необхідно, щоб телевізор мав HDMI або VGA вихід, в іншому випадку, такий експеримент приречений на провал. Отже, для початку, слід придбати перетворювач, який з одного боку буде підключений до ноутбука через USB інтерфейс, а з іншого боку до телевізора через HDMI або VGA інтерфейс. Підбирайте перехідник таким чином, щоб наявність виходів відповідало наявності роз’ємів на вашому телевізорі. Також слід зазначити, що через HDMI кабель аудіо та відеосигнали можуть бути доставлені проблем, а ось через VGA кабель буде тільки відео, звук буде виходити, як і раніше з ноутбука.

Підключення портативного комп’ютера до телевізора через USB вимагає виконання наступних кроків:

 • Підключіть USB-кабель до одного з портів вашого портативного пристрою;
 • Другий край дроти включите в USB порт, розташований на перетворювачі. Можливий також варіант, що деякі перетворювачі мають вбудований USB-шнур без можливості відключення. В такому випадку, цей крок пропускаємо;
 • З іншого боку відео-перехідника підключіть HDMI або VGA кабель (в залежності від того, який перехідник ви вибрали);
 • Вставте другий кінець шнура у відповідний роз’єм телевізора.

Як підключити ноутбук до телевізора через WI-FI

Підключити ноутбук до телевізора можна і не вдаючись до використання проводів і кабелів. Зробити це можна бездротовим способом, але для цього буде потрібно наявність WI-FI в обох пристроях. Якщо WI-FI в портативних комп’ютерах справа звична, то телевізори, часто не оснащені бездротовими засобами зв’язку. Виняток становлять нові моделі, в також Smart телевізори.

У разі передачі зображення з ноутбука на телевізор через WI-FI, потрібно, щоб обидва пристрої були підключені до одного роутеру. Хоча, якщо ваш телевізор підтримує Wi-Fi Direct, з’єднання з роутером необов’язково. В такому випадку, не потрібно виконувати будь-які настройки, пристрої знайдуть і підключаться один до одного самостійно. Отже, для настройки з’єднання буде потрібно настройка сервера DLNA. Щоб ви змогли дивитися відео з ноутбука, важливо встановити параметри таким чином, щоб біля телевізора був доступ до папкам.Лучше всього підключатися через Панель управління в розділі Мережа й Інтернет.

Після того, як з’єднання налаштовано, потрібно подивитися перелік пристроїв, що підключаються в налаштуваннях TV. Наприклад, в телевізорах Sony, ви можете зробити це, натиснувши кнопку Додому і вибравши відповідний розділ. В телевізорах бренду LG, в настройках присутній розділ SmartShare, для з’єднання з периферійними пристроями. На моделях інших виробників, розділи меню і дії практично ідентичні, і знайти їх не складе труднощів.

Як вивести зображення з ноутбука на телевізор

Телевізор досить часто використовуються в якості зовнішнього дисплея для ноутбука. Це зручно, так як можна дивитися фільми та інші відеоролики на великому екрані, а також використовувати телевізор під час презентацій та інших дій по роботі. Існує кілька варіантів, як підключити ноутбук до телевізора: через провід, або «по повітрю». за допомогою бездротового з’єднання. Але навіть підключень з використанням кабелю буває кілька.

Основні причини підключення ноутбука до телевізора:

 • Використання великого екрану;
 • Перегляд фільмів і інших відеороликів;
 • Організація презентацій;
 • Спілкування в месенджерах;
 • Відео гри.

В даному питанні головне послідовність дій. Тільки в цьому випадку можна сподіватися на робоче підключення та якісне зображення. Все тому, що кожен із запропонованих нижче варіантів передбачає певні маніпуляції. Перед тим, як ви вирішили вивести зображення з ноутбука на телевізор, будь ласка, уважно ознайомтеся з інструкціями.

Як підключити ноутбук Apple до телевізора

З’єднати по портативну техніку Apple з телевізором цього ж бренду Apple TV, не складе ніяких проблем. Але якщо ви хочете підключити макбук до телевізора іншої марки, вам знадобиться HDMI кабель і такий же роз’єм на TV-пристрої. Поєднавши обидва пристрої кабелем, ноутбук Apple розпізнає телевізор в якості зовнішнього екрана і буде транслювати зображення на обидва монітора. Якщо такої необхідності немає, то в настройках слід відключити дзеркальне зображення відео.

Підключаючи ноутбук до телевізора будь-яким з перерахованих вище способів, ви не застраховані від збоїв. Слід правильно підбирати тип підключення виходячи з технічних можливостей пристроїв, а також уважно стежити за видами використовуваних кабелів.

Всі методи підключення схожі між собою, досить прості і швидкі. Ви зможете підключити ноутбук до телевізора без особливих зусиль і технічних навичок. Важливо також правильно підібрати програвач відео на ноут, щоб максимально якісно налаштувати передане відео для комфортного перегляду.

Як називається шнур від ноутбука до телевізора

Багато користувачів люблять підключати ноутбук до телевізора, навіщо вони це роблять? Ви можете клонувати зображення з екрану ноутбука на телевізор, у другого часто може бути краще якість зображення і будь-який фільм буде дивитися набагато приємніше. Ще екран телевізора завжди більше, а значить ви можете працювати довгий час не напружуючи погляду. Також якщо підключити ноутбук до телевізора, то ви можете зробити цілу медіа-систему, це буває корисно якщо необхідно одночасно працювати і вести переговори по скайпу.

Для того щоб підключити ноутбук до телевізора необхідно скористатися спеціальним кабелем або налаштувати бездротове з’єднайте. Про другий поговоримо пізніше, зараз розберемося які види шнурів є для передачі цифрового сигналу і на користь якого шнура віддати перевагу?

Як називається шнур від ноутбука до телевізора

Залежно від функціоналу ноутбука і телевізора є кілька видів шнурів, розглянемо кожен з них.

VGA-вихід знайдете практично в кожному ноутбуці не залежно від року випуску, а ось в телевізорах він мало зустрічається. Якщо ваш телевізор оснащений входом для такого кабелю. Те ви можете підключити телевізору ноутбуку використовуючи стандартний кабель. Але також не забувайте, що і в цьому випадку ви можете використовувати перехідники.

Навіщо потрібен такий шнур

Всі ці шнури потрібні для передачі цифрового сигналу, але кожен має сої особливості. Наприклад, шнур HDMI має кращу якість передачі картинки і через нього можна передавати як відео, так і звук. Що не можна сказати про двох інших шнурах. По-перше, якість відео у них помітно гірше. А по-друге, вони здатні передавати тільки відео сигнал.

Якщо мета показати презентацію або просто попрацювати в текстовому редакторі, то вони цілком згодитися, до того ж як уже зазначалося часто йдуть в комплекті з технікою. А якщо ви хочете подивитися фільм на великому екрані або пограти у відео ігри зі звуком, то доведеться підключати колонку від ноутбука або використовувати навушники, також можете додатково до телевізора підключити портативні колонки.

Для того щоб правильно виконати підключення, необхідно визначитися який тип шнура підтримує ваша техніка. Але ми все ж рекомендуємо користуватися кабелем HDMI, просто купите відповідний перехідник.

Підключення до телевізора по Wi-Fi Direct

Ця функція добре працює на сучасних телевізорах починаючи з 5 покоління, в яких виробники вже впровадили уніфіковані драйвери бездротового прямого підключення. Це т.зв. підключення другого бездротового монітора, де телевізор виступає в ролі зовнішнього пристрою відображення всього, що відбувається на екрані вашого мобільного пристрою, наприклад ноутбука або смартфона.

READ  Як підключити USB модем до комп'ютера

У першому випадку необхідно мати ОС Windows 7, 8 або 10. Домашня мережа при такому підключенні не потрібно, а аутентифікація і з’єднання здійснюється через запит на підключення на екрані самого телевізора.

Таке з’єднання зручно тим, що ви можете бачити на великому екрані все те, що робиться на екрані вашого PC або ноутбука, в тому числі робота в браузері, перегляд фото або відео, а також процес гри. Єдиним мінусом тут є невелика затримка відображення контенту на TV і трохи менша кількість квітів, ніж на дисплеї PC.

Як з’єднати ноутбук з телевізором по WI-FI? Виконати Wi-Fi Direct підключення досить просто. Для цього включіть телевізор і ноутбук. На обох пристроях повинні бути активовані Wi-Fi адаптери.

Тепер на ноутбуці з Windows 10 зайдіть в «Пуск | параметри | система | Дисплей »і в правій частині в розділі« Кілька дисплеїв »натисніть на« Підключитися до бездротового дисплея ». У правій частині з’явиться вертикальна шторка з меню «підключити» і списком виявлених пристроїв. У нашому випадку це Samsung 6 series (49). Натисніть на обрану модель, після чого на самому телевізорі погодьтеся із запитом на підключення. Треба відзначити, що з’єднання може відбутися не з першої і навіть не з другої спроби, тому що комп’ютера необхідний час для передачі TV ключів шифрування сигналу. Але після того, як телевізор буде підключений до ноутбука по WI-FI, ви можете транслювати відео хоч з іншої кімнати.

Для того, щоб відключити передачу бездротового відеосигналу на TV, знову натисніть на «Підключитися до бездротового дисплея» і в правій шторкою меню натисніть на кнопку «Відключити».

Що потрібно для підключення ноутбука до TV по Wi-Fi

Багато хто задається питанням: як ноутбук підключити до телевізора через WI-FI? Головною умовою можливості такого з’єднання є наявність в самому телевізорі технології Smart TV і модуля Wi-Fi з підтримкою ним функцій Wi-Fi Direct і DLNA. Перша дозволяє підключити ноутбук до телевізора, без використання домашньої мережі і роутера. Однак, не до всіх телевізорів (особливо старих моделей) ноутбуки можуть таким чином підключиться. Друга технологія. DLNA, дає можливість зайти з самого телевізора на мережеве сховище (наприклад, папку на жорсткому диску PC, підключеного до домашньої мережі) і запустити з нього відтворення мультимедіа контенту. перегляд фото або відео. Також можна з самого ноутбука запустити медиасервер з трансляцією на телевізор.

Різниця між цими двома способами підключення досить істотна і нижче ми розповімо, в чому відмінність і як організувати такі підключення та як ноут підключити до телевізора через WI-FI.

Підключення до телевізора через DLNA

Даний тип підключення полягає в тому, що на комп’ютері або ноутбуці, що входить в домашню мережу, організовується доступ до певних папок, де ви розміщуєте мультимедіа-файли. фото і відео. Тільки їх може відтворити своїм вбудованим плеєром ваш телевізор. Умовою для цього є підтримка телевізором технології DLNA. набір стандартів, що дозволяють пристроям, підключеним до домашньої мережі, передавати і приймати по різний медіа-контент.

Це можна виконувати як зі смартфона і планшета на Android, а також з телевізора (тільки функції відтворення). Постає також питання, як синхронізувати ноутбук з телевізором через WI-FI. В общем-то, все відбувається автоматично.

Головне завдання. організувати на ноутбуці загальну папку. Для цього вам буде потрібно зробити її доступною для інших пристроїв в домашній мережі, а також призначити в роутері постійні IP-адреси для підключаються до мережі гаджетів. Це потрібно для того, щоб телевізору наступного разу галерея переглядати мережу в пошуку цієї папки.

Для цього на жорсткому диску ноутбука створіть папку для загального доступу c назвою англійською мовою, наприклад, MediaTV. Перейдіть на вкладку «Доступ» в її властивості. Далі натисніть «Розширена настройка», поставте галочку поруч з фразою «Відкрити спільний доступ» і підтвердіть дію натисканням «ОК».

Якщо ваш телевізор з Smart TV старої моделі і його система не дозволяє підключатися до пристроїв на ОС Windows, а саме. телевізор просто не бачить розшарений папку з файлами, є ще один варіант організувати трансляцію медіаконтенту на його екран. Але спочатку треба переконатися, що ваш телевізор видно в домашній мережі.

Для цього клікніть в Провіднику зліва на значку «Мережа». Після цього в правій області з’являться пристрої, доступні в мережі. Тепер виберіть в будь-якій папці відеофайл в форматі MP4, клікніть по ньому правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть «Передати на пристрій», в нашому випадку на Samsung.

Після цього запуститься Windows медиасервер, в якому відобразиться список файлів, що передаються на TV. Не пропустіть запит на самому телевізорі на відтворення файлу з зовнішнього джерела.

Як ноут підключити до телевізора через Wi-Fi

Підключення ноутбука до телевізора по Wi-Fi без проводів. заповітна мрія всіх любителів онлайн-кінотеатрів і ігроманів. Ми розповімо, як це зробити швидко і без складних налаштувань.

Як це не дивно, але мало хто знає, що підключити ноут до телевізора можна і без проводів буквально за пару кліків мишею. Це дозволить сидячи на дивані транслювати на великий екран фотографії, зроблені у відпустці або відеофільм. Ви також можете грати в свої улюблені ігри з використанням не маленького дисплея ноутбука, а виводити картинку на пристрій з величезною діагоналлю. Правда, в останньому випадку, варто врахувати, що картинку транслюватиметься на телевізор з невеликим запізненням. При перегляді фільмів і фото ви цього не помітите. Нижче ми дамо покрокову інструкцію, як з’єднати ноутбук з телевізором по WI-FI.

Підключення за допомогою Wi-Fi адаптерів

Якщо вам не вдалося підключити ноут до телевізора по Wi-Fi, але цей спосіб для вас залишається кращим, в порівнянні з підключенням по HDMI, ви можете спробувати під’єднати ноутбук з телевізора за допомогою посередника. TV приставки на Android або Wi-Fi донгла, наприклад, Google Chromecast. В такому випадку вам просто потрібно підключатися в Wi-Fi-мережі, організованої цим адаптером і транслювати сигнал саме на нього.

Однак настільки екстравагантне рішення буде виправдано, якщо підключення кабелю практично неможливо, як наприклад, для підвішеного до стелі відеопроектора. Набагато дешевше і надійніше все ж використовувати HDMI-підключення та з’єднувати ноут з телевізора через відповідний кабель.

Як підключити ноутбук до телевізора через HDMI кабель

Сьогодні багато підключають ноутбук до телевізора для того, щоб насолоджуватися переглядом відео на великому екрані. Існує багато способів підключити ноутбук до телевізора. У цій статті ми розповімо про один з найпопулярніших способів. як підключити ноутбук до телевізора через HDMI кабель. Цей спосіб досить простий. Просто дотримуйтесь вказівок, поданих далі 4 кроків, і у вас все вийде з першого разу.

Увімкніть ноутбук і телевізор (обидва повинні мати HDMI вхід) і підготуйте HDMI кабель.

Вставте HDMI кабель в порт на ноутбуці і телевізорі.

На екрані телевізора ви побачите блакитний фон з повідомленням “No signal” (Ні сигналу).

На пульті від телевізора натисніть кнопку INPUT або SOURCE.

Потім за допомогою стрілок на пульті виберіть HDMI 1.

На екрані телевізора з’явиться робочий стіл ноутбука.

Якщо його немає, виконайте дії, описані нижче, щоб використовувати інші настройки.

1 На клавіатурі ноутбука натисніть разом клавіші Windows R, щоб відкрити командне вікно.

2 В командному вікні введіть control і натисніть Enter, щоб відкрити панель управління.

3 Виберіть Екран в режимі «великі значки»

5 У списку Дисплея виберіть TV

6 Міняйте настройки дозволу, поки не підберете ідеальне зображення на екрані телевізора. Як тільки це вийде, натисніть ОК, щоб настройки збереглися.

Що робити, якщо немає звуку з динаміків телевізора?

Перевірте, чи не натиснута вимкнений (кнопка mute), і рівень гучності на ноутбуці і телевізорі встановлено на мінімум.

Також встановіть аудіо вихід HDMI як пристрій за умовчанням.

1 Клацніть правою кнопкою миші значок звуку в правому нижньому кутку екрану вашого ноутбука. Потім натисніть Відтворення пристроїв.

2 Виділіть аудіо вихід HDMI і натисніть Встановити за замовчуванням.

Якщо ви не бачите аудіо вихід HDMI, клацніть правою кнопкою миші на порожню область і встановіть прапорець Показати відключені пристрої.

Звук все-одно не з’явився?

Якщо після виконання всіх вищевказаних налаштувань звук з динаміків телевізора не з’явився, ми настійно рекомендуємо оновити драйвер пристрою аудіо виходу HDMI. Ви можете завантажити останню версію драйвера на сайті виробника вашого пристрою.

підготовка

Все більш-менш нові пристрої мають HDMI-вихід і HDMI-вхід. Це означає, що ноутбук будь-якого виробника (Asus, HP, Lenovo і т. Д.) Можна підключити до телевізора, в якому є відповідний роз’єм. Популярна на сучасних телевізорах функція Smart TV в даному випадку абсолютно не потрібна. Операційна система комп’ютера може бути будь-який, але бажано мати останні оновлення Windows, наприклад, Windows 7. Універсальність підключення також полягає в тому, що за допомогою HDMI можна передавати не тільки зображення, а й звук.

Телевізор може виступати в якості додаткового робочого столу або його розширення, що зручно, наприклад, при одночасній роботі за ноутбуком і перегляді фільму. Також можна просто вивести зображення з метою показу презентацій або для комп’ютерних ігор, а також для відеозв’язку з допомогою різних месенджерів. Єдиним недоліком є ​​наявність проводів і неможливість управління на відстані.

Іноді такий шнур може йти в комплекті з гаджетом. У більшості випадків варто лише звернути увагу на кілька моментів при підготовці.

ноутбука

Щоб підготувати ноутбук до підключення, необхідно переконатися, що в пристрої є необхідний дистрибутив, який дозволить автоматично встановити драйвер HDMI. У більшості девайсів з останніми оновленнями операційної системи Windows драйвер буде встановлений автоматично безпосередньо при підключенні. Правильного приєднання в цьому випадку буде досить.

READ  Телевізор Samsung вмикається і вимикається

Але іноді операційна система може не включати в себе будь-якої дистрибутив. У такому випадку потрібно самостійно вирішити проблему, оновивши систему через «Центр оновлень» (Windows 7) або «Параметри» (Windows 10). Після приєднання і запуску поновлення операційна система самостійно встановить відсутній сторонній компонент.

Також драйвер можна завантажити самостійно з різних джерел, головне. уважно вибрати той, який буде підходити по характеристикам (ОС, розрядність і т. Д.). Також в ноутбуці може бути відсутнім роз’єм HDMI, але при цьому є DVI. В такому випадку необхідний перехідник одного кабелю в іншій.

підключення

Підключити ноутбук до телевізора і передати через HDMI на екран зображення і звук можна дуже швидко. Саме підключення і процес синхронізації складаються з декількох етапів. Потрібно знайти на корпусі ноутбука HDMI-вихід. Зазвичай він розташовується збоку, зрідка ззаду. Далі знайдіть відповідний роз’єм на корпусі телевізора (HDMI-вхід). Якщо їх кілька, можна вибрати будь-який, який більше подобається. Головне, подивитися і запам’ятати номер роз’єму, це знадобиться надалі для настройки підключення.

Как подключить ноутбук к телевизору по HDMI

Варто взяти шнур і підключити його до ноутбука. Потім з’єднати його цим проводом з телевізором.

Щоб його правильно під’єднати, важливо заздалегідь відключити девайси, щоб уникнути перегоряння дроти. Також рекомендується відключити Wi-Fi і кабельне телебачення. Включіть обидва пристрої.

Далі необхідно виконати настоянку телевізора, зайшовши в його налаштування за допомогою потрібної кнопки на пульті дистанційного керування, вибрати HDMI-підключення з необхідним номером роз’єму, до якого і був підключений кабель, тим самим переключити пріоритетний джерело сигналу.

Щоб правильно вивести зображення на весь екран при першому підключенні, потрібно налаштувати на ноутбуці дозвіл екрана. У Windows 7 це робиться так: використовуючи праву кнопку миші зайти в «Управління екрану», натиснути на пункт «Дозвіл» і налаштувати якість і дозвіл зображення.

телевізора

У більшості сучасних телевізорів є кілька входів HDMI, тому все, що потрібно зробити, це переконатися в тому, що телевізор робочий, і вимкнути його безпосередньо перед підключенням.

Можливі проблеми

Якщо на телевізор не передається звук або ж екран не показує або неправильно показує зображення, це може говорити про збої в синхронізації. Найчастіше ці проблеми вдається вирішити самостійно.

Як підключити ноутбук до телевізора через HDMI?

Серед усіх варіантів підключення ноутбука до телевізора HDMI є переважним. При цьому ми підключаємо ноутбук до телевізора через кабель і можемо вивести зображення і звук. Іноді телевізор не бачить ноутбук, чи ні звуку, але при правильному підключенні результат вражає.

Немає зображення

Якщо ноутбук не бачить телевізор, цілком можливо, що в операційній системі відсутні необхідні драйвера. Вирішення цієї проблеми описано вище. Як би там не було, до самостійної установці драйверів слід ставитися скептично, тому що, встановивши зайвий, непотрібний або не той драйвер, можна тільки погіршити ситуацію.

Якщо ж видно чорний екран телевізора, який пише «немає сигналу», не виходить налаштувати підключення, екран взагалі не працює, то це може говорити про пошкодження роз’єму або несправності кабелю. У цьому випадку варто спробувати підключити провід до іншого роз’єму або поміняти провід.

Якщо користувача не влаштовує настройка самого зображення, його якість або виконувана екраном телевізора функція, можна зробити наступне:

 • перевірити в настройках «Дозволи зображення» навпроти пункту «Екран» наявність двох моніторів, також там може бути зазначено назву підключається телевізора;
 • налаштувати потрібний спосіб зображення: відкрити вікно способів виведення, де можна вибрати необхідні варіанти зображення, при функції дублювання екран телевізора використовується в якості додаткового монітора, тобто повторює всі проведені на ноутбуці дії;
 • функція проектування відключає екран ноутбука і повністю переносить зображення на екран телевізора, що зручно для, наприклад, комп’ютерних ігор;
 • при виборі способу «Дублювати» часто виникають проблеми з якістю зображення, адже дозвіл ноутбука в більшості випадків значно поступається телевізійного екрану, з цієї причини рекомендується перевести настройки екрану в спосіб проектування, після чого встановити необхідний дозвіл.

З’єднуємо і налаштовуємо

Для настройки підключення вам знадобиться протягнути шнур від ноутбука до телевізора, попередньо відключивши обидва пристрої. Після включення в ідеальній ситуації ви побачите картинку з ноутбука на телеекрані. Для перемикання між дисплеями використовуйте одну з функціональних клавіш із позначкою двох моніторів. зазвичай це F4 або F5. На телевізорі відкрийте перелік джерел сигналу, замість TV виберіть назву порту, до якого приєднали кабель. Якщо зображення немає або воно спотворене, переходите до детальним налаштувань.

Як підключити комп’ютер проводом до телевізора: по правому кліку мишкою на робочому столі запустіть «Параметри екрану», в Windows 8 і молодше пункт називається «Дозвіл».

Для кожного монітора виставте правильне вирішення, встановіть режим спільного використання:

 • дублювання. однакова картинка на обох екранах, підходить для запуску ігор, можуть виникати шуми при великій різниці в розширеннях;
 • відображення тільки на один. другий дисплей відключиться;
 • розширення екрану. TV стане другим монітором, що розширює робочий стіл вліво або вправо (порядок залежить від розташування дисплеїв 1 і 2 в настройках, їх можна міняти місцями перетягуванням). Переміщайте будь-які додатки на другий монітор, витягуючи їх за кордон столу. запустіть фільм в відеопрогравачі на TV, продовжуючи працювати на ноут.

Подібне меню можна відкрити в ноутбуці після натискання клавіш WinP. Вам запропонують вибрати варіант використання другого екрану. дублювання або розширення.

через USB

Обмін відеокліпом через порти USB не вийде, вони не призначені для такого типу сигналу. Але використовувати такий роз’єм можна для підключення на ноутбуці, тільки знадобиться перехідник на HDMI.

Як підключити ноутбук до телевізора через USB: крім USB-шнура знадобиться перехідник. компактна зовнішня відеокарта, яка допоможе транслювати зображення з робочого столу. При її покупці зверніть увагу на підтримку fullHD і характеристики переданого аудіосигналу. Після з’єднання пристроїв встановіть на комп’ютер драйвера від відеокарти і виберіть на TV в якості джерела сигналу USB.

Як підключити ноутбук безпосередньо до телевізора

На великому телеекрані зручніше дивитися фільми або фотографії, ніж на компактному ноутбуку. Якщо у вас є домашній кінотеатр, перегляд нового кіно стане ще комфортніше. Також ви можете запускати комп’ютерні ігри, передаючи зображення на TV-екран. Розберемося, як підключити ноутбук до телевізора. вам потрібен спеціальний кабель або налаштування бездротового з’єднання.

по кабелю

Приєднати ноутбук до телевізора по кабелю нескладно:

 • Визначте, які відео-порти є в PC і TV.
 • Виберіть тип підключення.
 • Купуйте відповідний йому кабель і з’єднайте пристрої.
 • Налаштуйте передачу зображення.

Точно також ви можете підключити TV до стаціонарного системного блоку PC, але тоді пристрої повинні розташовуватися досить близько одна від одної, щоб вистачило довжини шнура.

Miracast і WiDi

Для цих технологій не доведеться відкривати доступ до папок, але ноутбук повинен задовольняти ряду вимог, щоб виводити картинку через Wi-Fi:

 • процесор мінімум Intel 3;
 • встановлена ​​Windows 8.1 і вище з Wi-Fi. для Miracast;
 • бездротової адаптер Intel HD Graphics. для WiDi;
 • телевізор повинен підтримувати одну з цих технологій.

Як вивести зображення ноутбука на телевізор через WiDi: завантажте і відкрийте утиліту Intel Wireless Display, щоб розпочати пошук бездротового дисплея. Для з’єднання впишіть код безпеки, показаний на TV.

Для під’єднання через Miracast в Windows 8.1 розкрийте панель Charms і активуйте в списку пристроїв «Проектор». Виберіть додавання бездротового екрана.

визначаємо порти

Спочатку огляньте роз’єми ноутбука. Знайдіть один з відеовиходів:

 • HDMI. сучасний інтерфейс, дозволяє передавати відео у високій роздільній здатності і аудиоканал. Відсутня в бюджетних і старих моделях. У телевізорі може бути кілька портів цього типу, в цьому випадку запам’ятайте номер отвори, в яке вставите дріт.
 • DVI. цифровий відеовихід. Сигнал з нього легко перевести в аналоговий вигляд через недорогий перехідник. Шнур цього типу допоможе з’єднати пристрої, на яких є порти DVI або VGA на одному з них.
 • VGA. поширений роз’єм, передає тільки аналоговий відеосигнал, без звуку, максимальний дозвіл 1600х1200 пікселів. Порт такого типу на TV часто маркують як PC, для з’єднання можна використовувати стандартний кабель для монітора комп’ютера. Для передачі аудіо знадобиться додатковий шнур.
 • S-video. застарілий порт, дає не кращу якість картинки. Підходить для з’єднання зі старими TV, відеопрогравачами VHS.

Один з цих портів ви повинні знайти як на ноутбуці, так і на телевізорі. Вони не обов’язково повинні бути одного типу, в разі різних роз’ємів на допомогу прийдуть перехідники.

Apple TV

Приставка Apple TV дозволяє відправляти потокове відео з комп’ютера на телеекран. Найпростіше під’єднати ноутбук з Mac OS X, але налаштувати передачу можна і на PC з Windows.

Як підключити Макбук: підключіть Apple TV до телевізора, приєднайте приставку до мережі Wi-Fi. У системних настройках PC виберіть «Дисплеї», в списку виставте Apple TV. на телеекрані з’явиться зображення з ноутбука. Якщо ви хочете передати один фільм, запустіть його в програвачі, в нижньому рядку меню клікніть на іконку зі стрілочкою і клікніть на «AirPlay». Відео перейде на TV.

Для PC з Windows встановіть фірмовий iTunes. У меню «Файл» активуйте пункт «Домашня колекція», в плеєрі з’явиться значок AirPlay. Всі фільми та музику з вашої бібліотеці можна буде передати на TV.

BETATECH.COM.UA 2021