Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Швидкий перенесення з iPhone на iPhone

Table of Contents

Хитрий спосіб. Прямий перенесення даних по кабелю

швидкий, перенесення, iphone

Дана фішка буде доступна, якщо на обох смартфонах встановлена ​​iOS 12.4 або більш пізня версія мобільної операційної системи. Перевагою даного способу є можливість швидко передати дані без довгої завантаження програм та ігор з хмари.

Включаємо Wi-Fi і Bluetooth на обох девайсах і поміщаємо їх недалеко один від одного.

На “старому” iPhone з’явиться вікно з пропозицією активувати функцію «Швидке початок». підтверджуємо операцію.

Скануємо анімацію з екрану “нового” смартфона за допомогою камери “старого”.

Далі на вибір буде доступно два варіанти перенесення: бездротового і дротового.

У першому випадку смартфони потрібно підключити до зарядки і вони повинні перебувати в зоні дії однієї Wi-Fi мережі.

У другому випадку потрібно парочка аксесуарів: кабель USB-Lightning і перехідник Lightning з USB входом. Простий “шнурок” знайдете в комплекті з кожним iPhone, а ось кабель для підключення USB доведеться придбати.

Надалі він стане в нагоді для підключення дротових аксесуарів або флешок.

У випадку з перенесенням через кабель збираємо не найбільшу красиву конструкцію і підтверджуємо перенесення даних.

На “новому” iPhone доведеться здійснити кілька стартових налаштувань і активувати Touch ID або Face ID.

Коли “новий” iPhone перезавантажиться. процес відновлення даних завершиться.

В результаті отримаємо смартфон з ідентичними налаштуваннями і контентом всередині.

Перенесення даних з одного iPhone на інший безпосередньо

Якщо на обох iPhone встановлена ​​iOS 12.4 або більш пізньої версії, ви можете виконати міграцію iPhone, щоб перенести дані безпосередньо зі старого пристрою на новий. Це можна зробити бездротовим способом або за допомогою кабельного підключення пристроїв один до одного. Кабельне підключення краще, якщо використовувана бездротова мережа передає дані на низькій швидкості або перевантажена.

Для бездротового перенесення даних досить покласти старий iPhone поруч з новим на час цієї процедури і дотримуватися наведених нижче інструкцій. Обидва пристрої повинні бути підключені до джерела живлення.

Для перенесення даних через кабельне підключення вам буде потрібно адаптер Lightning / USB 3 для підключення камери і кабель Lightning / USB. Підключіть адаптер Lightning / USB 3 для камери до поточного iPhone, перш ніж підключати один кінець кабелю Lightning / USB до нового iPhone, а інший до адаптера. Підключіть адаптер Lightning / USB 3 для камери через порт Lightning до блоку живлення потужністю 12 Вт або більше, потім виконайте наступне.

У цій статті описується процедура налаштування нового пристрою iOS за допомогою резервної копії даних старого iPhone, iPad або iPod touch.

Звичайний спосіб. Перенесення даних за допомогою iCloud

Для спрацьовування фішки необхідно два смартфона Apple під управлінням iOS 11 або новіше. Один iPhone повинен знаходитися на етапі початкового налаштування, а другий. це вже робочий апарат, з якого і будемо переносити дані.

Включаємо Wi-Fi і Bluetooth на обох девайсах і поміщаємо їх недалеко один від одного.

На “старому” iPhone з’явиться вікно з пропозицією активувати функцію «Швидке початок». підтверджуємо операцію.

На “новому” iPhone з’явиться гарна анімація, яку слід відсканувати камерою “старого” iPhone.

Після цього запуститься процес перенесення даних, паролів і налаштувань. Разом з цим потрібно провести первинне налаштування смартфона, задати пароль розблокування, увійти в iCloud і налаштувати Touch ID або Face ID.

Після перенесення система запропонує відновити інші дані з доступних резервних копій в iCloud.

Швидкий перенесення даних з iPhone на iPhone

Автоматично налаштуйте новий пристрій iOS за допомогою iPhone, iPad або iPod touch з iOS 11 або пізніших версій.

Функція «Швидке початок» дозволяє швидко налаштувати новий пристрій iOS, використовуючи дані на старому пристрої. Потім на новому пристрої можна відновити залишилися дані і вміст з резервної копії iCloud.

Якщо ви налаштовуєте новий iPhone, використовуючи свій старий (і на цих пристроях встановлена ​​iOS 12.4 або більш пізньої версії), функція «Швидкий початок» пропонує виконати міграцію iPhone. Ця функція дозволяє бездротовим способом перенести всі дані з поточного iPhone на новий.

Функція «Швидке початок» задіє обидва пристрої, тому необхідно вибрати час, коли поточний пристрій не знадобиться вам протягом декількох хвилин.

вибір способу

Виберіть один із таких способів перенесення даних.

За допомогою функції Швидке початок: для автоматичної настройки нового пристрою використовуйте iPhone або iPad, на якому вже встановлена ​​ОС iOS 11 або пізнішої версії.

За допомогою хмарного сховища iCloud: перенесіть персональні дані і набутий контент з резервної копії iCloud зі старого пристрою на новий.

За допомогою програми iTunes: перенесіть дані і набутий контент на новий пристрій з резервної копії, створеної за допомогою iTunes.

Після покупки нового смартфона активні користувачі техніки Apple відразу ж переносять на нього все улюблені програми, дані і інший контент. Раніше для цього використовували комп’ютери з встановленим додатком iTunes, пізніше з’явився більш зручний спосіб з резервною копією в хмарі.

READ  Навушники Xiaomi AirDots pro Неможливо зарядити телефон

Далеко не всі знають, що купертіновци придумали ще більш простий і зручний спосіб копіювання даних. Зараз розповімо, як це працює.

Дякую re: Store за корисну інформацію.

Перенесення музики через iTools

Крім перерахованого вище методу є й інші, інші методи перенесення музики з комп’ютера на iPhone. Наприклад, можна користуватися програмою iTools. Дана програма не є офіційною, її розробляють китайські програмісти. З цього випливають як гідності, так і недоліки. З одного боку, програма iTools набагато простіше ніж iTunes, а з іншого у неї бувають препядствия з сумісністю, час від часу вона просто відмовляється працювати.

Завантажити програму iTools можна на веб-сайті pro.Itools.Cn або на форумі 4PDA. Там же можна отримати більше інформації про цю програмці.

Для того щоб перенести музику з комп’ютера на iPhone за допомогою програми iTools, необхідно підключити iPhone, запустити програму iTools і перейти на вкладку Music. Тут необхідно натиснути на кнопку Import і вибрати потрібну музику.

Офіційне додаток від Apple Move to iOS

Даний метод підійде для використання на нових iPhone або скинутих до промислових опцій. Якщо ви вже користуєтеся здавна своїм телефоном, то подивіться краще інші варіанти.

Ретельно ми вже розглядали це додаток в матеріалі перенесення даних з дроида на iPhone.

Після скидання iPhone під час первинної його опції необхідно зайти в пункт передачі даних з Android і дійти до екрану з введенням коду.

На пристрої Android потрібно встановити додаток Move to iOS з Google Play. Зайти в опції бездротових мереж і видалити приєднану Wi-Fi мережу, потім зробити з’єднання з тією, яку зробив iPhone, пароль назву мережі.

Відкрийте програму і вкажіть код, позначений на iPhone, далі дотримуйтесь анотації майстра опції і дочекайтеся закінчення процесу.

Використовуємо комп’ютер і браузер через iCloud

Принципово! В цьому випадку повинна бути включена функція синхронізації фото з iCloud в настройках.

Зайдіть в опції iPhone перейдіть в групу Фото і подивіться чи включена функція Фото iCloud.

Підключіть Android пристрій до PC в режимі передачі файлів, зайдіть в папку DCIM і скопіюйте всі фото в якусь директорію. Телефон можна відключити від PC.

Відкрийте в браузері на комп’ютері веб-сайт https://www.iCloud.com/, введіть свої дані від аккаунта і перейдіть в розділ з фото.

Клацніть по значку завантаження фото у верхній панелі і в провіднику виберіть всі фото, які бажаєте перекинути. Відразу після того, як відбудеться синхронізація НЕ iPhone все фото стануть доступні на пристрої.

Як перенести музику з комп’ютера на iPhone

У користувачів, які раніше користувалися телефонами на базі Android, а зараз придбали iPhone, нерідко з’являються завдання з перенесенням різних файлів з комп’ютера на iPhone і назад. Наприклад, дуже часто користувачі не знають, як перенести з комп’ютера кохану колекцію музики. Саме про це ви і дізнаєтеся в цій статті.

Як перенести фото з одного iPhone на інший

Більш складним, але так само офіційним методом є iTunes. Метод не такий простий і просить підключення телефону до PC зі встановленою утилітою. Але, з його допомогою можна скинути фото з iPhone на iPhone якщо немає Інтернет-з’єднання.

Підключіть включений iPhone до PC і запустіть iTunes.

Зачекайте закінчення синхронізації або скасуйте її. Після чого перейдіть розділ фото і відзначте ті фото, які бажаєте синхронізувати.

Зараз почніть синхронізацію у вкладці вашого телефону. Після її закінчення все фото будуть перенесені на комп’ютер.

Підключіть 2-ий iPhone до PC. Перейдіть у вкладку з фото, виберіть ті, які бажаєте перенести на iPhone і запустіть синхронізація. Готово.

Даний метод зажадає більше часу і мало пізнання інтерфейсу, також механізму роботи утиліти iTunes. Сама утиліта є офіційною програмою від Apple для роботи з усіма мобільними пристроями найвідомішого американського виробника телефонів. Утиліта цілком безкоштовна і її останню версію можна скачати на офіційному веб-сайті. Є версія під будь-яку операційну систему, беручи до уваги Linux. iTunes працює з будь-якої версій iPhone або будь-якого іншого незвичайного мобільного пристрою від Apple.

iTunes містить в собі бібліотеку з 45 музичних треків, також кінофільмів і телесеріалів. Контент бібліотек платний і ліцензійний тому для прослуховування музики може потребувати передплати.

Как перенести данные с iPhone на iPhone, iPad или iPod touch «Быстрое начало», использование функции

Як перенести контакти з iPhone на iPhone через iTunes

Якщо з якоїсь причини користуватися методом перенесення контактів з iPhone на iPhone за допомогою iCloud ви не зможете, доведеться використовувати iTunes. Цей метод так само не є складним, але, для його використання буде потрібно підключати пристрої до PC.

Підключіть ваш старий iPhone до PC і запустіть iTunes.

Порада! Рекомендується оновити iTunes до останньої версії. На PC перевірити наявність оновлень можна в меню Довідка → Оновлення, а на Mac перейшовши на вкладку Оновлення в Mac App Store.

Оберіть iPhone в меню iTunes і перейдіть на вкладку Відомості.

Активуйте галочку Синхронізувати контакти з і натисніть Застосувати. Відзначаємо, що синхронізація контактів з iCloud при цьому повинна бути виключена.

Після закінчення синхронізації відключіть старий iPhone і підключіть до PC новий.

Оберіть iPhone в меню iTunes, перейдіть на вкладку Відомості та активуйте пункт Синхронізувати контакти с.Пролістайте сторінку опцій вниз до розділу Доповнення і активуйте пункт Контакти. Принципово iTunes поміняє контакти, наявні на новенькому iPhone.

Готово! Ось таким легким чином ви зможете перенести контакти з iPhone на iPhone за допомогою iTunes.

За допомогою додатків

Є особливі додатки, які допомагають передавати інформацію. Наприклад, можна користуватися Send Anywhere.

Встановіть та запустіть додаток на обидва пристрої: SA для Android і SA для iPhone.

Оберіть фото, які бажаєте передати в додатку і натисніть на Вислати. Відкриється вікно з QR кодом.

READ  Як припинити підписку на додаток до iPhone

На другому телефоні перейдіть в розділ Отримати і відскануйте QR код. Розпочнеться передача даних, дочекайтеся її закінчення.

Як перенести замітки з одного iPhone на інший за допомогою iTunes

Чи не підтримується перенесення заміток з iPhone на iPhone з використанням iTunes. Ви можете використовувати iTunes backup для повного відновлення всіх файлів iPhone на вашому новому пристрої iOS. Пам’ятайте, що обидва телефони Apple повинні працювати під управлінням однієї і тієї ж ОС. Таким чином, вам потрібно оновити старий iPhone до iOS 13, iOS 14 або iOS 15 перед синхронізацією з iTunes.

Крок 1: Оновлення iTunes до останньої версії. Потім підключіть старий iPhone до комп’ютера.

Крок 2: Довіртеся цього комп’ютера на вашому iPhone. Пізніше натисніть значок iPhone в верхньому лівому кутку iTunes.

Крок 3: Натисніть «Створити резервну копію зараз» в розділі «Створення резервної копії та відновлення вручну», щоб створити резервну копію.

Крок 4 Відключити старий iPhone. Потім підключіть новий iPhone до того ж комп’ютера.

Крок 5: У розділі «Зведення» натисніть «Відновити резервну копію», щоб відновити iPhone за допомогою резервної копії iTunes. Ну, ви можете передавати не тільки замітки, а й інші файли на ваш новий iPhone.

Як перенести замітки з iPhone на iPhone повністю або вибірково

За допомогою програми Notes ви можете записувати графіки, робити нотатки і швидко записувати свої ідеї. Таким чином, коли ви купуєте новий iPhone 12, iPhone 12 Pro або iPhone 12 Pro Max, ви не повинні забувати переносити замітки на свій новий iPhone. У цій статті 3 розповідає про прості способи перенесення заміток з одного iPhone на інший. Таким чином, ви все ще можете отримувати свої замітки на новий iPhone без втрати даних.

Перш за все, необхідно скопіювати музику з CD перед передачею на iPhone

Якщо ви хочете перенести всі свої замітки на новий iPhone, ви можете використовувати професійне програмне забезпечення для передачі з iPhone на iPhone під назвою AnyMP4. iPhone Transfer Pro. Якщо ви хочете перемістити вибрані замітки, ви можете отримати певні замітки зі свого старого iPhone.

Пізніше ви можете перенести ці замітки на інший iPhone в рамках програми. Вбудована функція «Телефон на телефон» може допомогти вам швидко перемикати дані з одного телефону на інший. Ну, ви можете надсилати нотатки з iPhone на iPhone в лічені секунди.

Підтримуються майже всі типи файлів. Таким чином, ви можете легко переносити замітки, фільми, мелодії дзвінків, плейлисти, альбоми, фотографії, відео, музику та багато інших файли між iPhone / iPad / iPod і Windows / Mac.

  • Передавайте замітки зі старого iPhone на новий iPhone 12 або комп’ютер за вибором.
  • Діліться файлами між пристроями iOS безпосередньо, включаючи замітки, фотографії, відео, музику, контакти, SMS і багато іншого.
  • Синхронізація замітки iPhone з бібліотекою iTunes, що не стираючи існуючі дані.
  • Безпечний, чистий і простий у використанні.

Безкоштовно скачайте, встановіть і запустіть програмне забезпечення для iPhone. Підключіть старі і нові пристрої iPhone до одного комп’ютера за допомогою USB-кабелю. Програма може розпізнавати ваші пристрої iOS відразу.

Как перенести данные с Айфона на Айфон? (ПРОСТОЙ СПОСОБ) iPhone/iPad

Виберіть вхід iPhone зі списку вгорі. Потім виберіть «Нотатки» в розділі «Інші». Двічі клацніть на нотатках iPhone, щоб переглянути деталі.

Виберіть замітки в залежності від ваших потреб. Натисніть значок телефону на верхній панелі інструментів. Виберіть ваш новий iPhone в якості пристрою виводу. Пізніше ви можете легко передавати замітки між iPhone.

Примітка: У розділі «Робота в один клік» натисніть «Телефон на телефон» для прямої передачі заміток зі старого iPhone на новий iPhone. Ви також можете вибрати «Пристрій на PC» для передачі заміток з iPhone на комп‘ютер. Ви можете натиснути «Панель інструментів» на лівій панелі, щоб отримати ці опції.

Як перенести замітки на новий iPhone за допомогою iCloud

Якщо ви хочете перенести замітки з iPhone на iPhone без комп’ютера, ви також можете використовувати iCloud в якості альтернативи. Пізніше вам потрібно відновити з резервної копії iCloud, щоб отримати резервну копію iPhone notes.

У вашому старому iPhone спочатку встановіть з’єднання з Wi-Fi. Пізніше натисніть «Налаштування» ваше ім’я користувача «iCloud» «Створення резервної копії iCloud» «Створення резервної копії зараз» для резервного копіювання iPhone за допомогою iCloud.

Вирушай на свій новий iPhone. Дотримуйтесь процесу установки, поки не побачите екран «Програми та дані».

Натисніть «Відновити з iCloud Backup». Увійдіть в свій Apple ID і пароль. Виберіть останню резервну копію iCloud для перенесення заміток з iPhone на iPhone за допомогою iCloud.

Хоча iTunes і iCloud безкоштовні, ви можете отримати обмежені можливості по передачі файлів iOS. Переміщати всі дані iOS незручно, особливо якщо ви не хочете прати збережені дані на вашому новому iPhone. Таким чином, ви можете використовувати AnyMP4 iPhone Transfer Pro для безпечної і простий передачі заміток з iPhone на iPhone без iTunes або iCloud. Програма коштує скачати безкоштовно і спробувати.

Як перекинути фото з iPhone на iPhone через Tenorshare iTransGo

Найбільш простим і інтуїтивно зрозумілим способом для переміщення фото (або будь-яких інших даних) з iPhone на iPhone є утиліта iTransGo від компанії Tenorshare. Утиліту можна скачати для комп’ютерів з операційною системою Windows або MAC на офіційному сайті tenorshare.com. Інструкція вкрай проста. У нових версіях продукту є російська мова, що полегшує роботу.

Підключіть обидва смартфона у включеному стані до PC і запустіть утиліту. Зачекайте поки вона визначить пристрої.

Стрілка вказує куди будуть переноситься файли. Натисніть «далі» або «next» для англомовної версії.

Перед вами з’явитися список всіх файлів, які ви хочете перенести. Якщо галочки будуть стояти за всіма пунктами, то буде повністю перенесено всі дані. Тому, виберіть тільки «фото» у вкладці «медіафайли».

Натисніть на кнопку «start transfer» або «почати трансфер». Після його завершення фото будуть перенесені другий смартфон. При цьому перенесені будуть повністю всі фотографії.

READ  Як видалити акаунт Google з телефону Android

МАГИЯ APPLE. СТАРЫЙ IPHONE ➡️ НОВЫЙ IPHONE. Перенос ДАННЫХ, ФОТО, КОНТАКТЫ, SMS.

Такий спосіб перенесення актуальний для тих, у кого немає бажання розбиратися з Apple ID і iCloud. Утиліта iTransGo дозволяє переносити і будь-які інші файли з iPhone на iPhone включаючи контакти і налаштування. Недоліком є ​​те, що вам буде потрібно комп’ютер і два дроти для iPhone, а також два вільних USB порту.

Як перенести фото з iPhone на iPhone через iCloud

Перекинути фото через iCloud. найсучасніший і перспективнішою спосіб. Все, що потрібно для цього. просто два iPhone і стабільне інтернет з’єднання (підійде і мобільний).

Зайдіть в налаштування свого смартфона і відкрийте пункт з iCloud. У більш нових версіях iOS потрібно знайти в пункт з вашим ім’ям або назвою смартфона, де вже буде знаходитися меню iCloud.

В даному меню включіть синхронізацію фотографій з хмарним сховищем. Також ви можете поставити галочку напроти пункту «скачати і зберегти оригінали». Після цього, всі ваші фотографії автоматично будуть синхронізуватися з iCloud.

У самому додатку відкрийте папку з фотографіями. Тепер ви можете поділитися тим фотографіями, які ви хотіли перекинути на інший iPhone. Також всі фотографії будуть автоматично доступні для перегляду та скачування на іншому iPhone якщо він використовується з вашим же Apple ID. Тобто підв’язані до одного облікового запису.

Нюансом даного способу є необхідність наявності Інтернет-з’єднання. А також складності при передачі великої кількості даних через iCloud по мобільній мережі. Наприклад, на Android можна як встановити такі обмеження, так і зняти. Але, на iPhone перекинути архів фотографій на кілька гігабайт не вийде.

Сам сервіс iCloud є повністю офіційним. І на даний момент компанія Apple надає до 5 Гб місця на хмарному сервері безкоштовно. Надалі, безкоштовне простір буде розширюватися в залежності від політики компанії. Сервіс має російськомовну версію і відрізняється безпекою, а також захистом даних, як від несанкціонованого доступу, так і втрати. Тому, ваші фото будуть у повній цілості.

Важливою перевагою є можливість скинути фото з iPhone на Android смартфон.

Як перенести фото з одного iPhone на інший

Більш складним, але так само «офіційним» способом є iTunes. Спосіб не такий простий і вимагає підключення смартфона до комп’ютера з встановленою утилітою. Але, з його допомогою можна скинути фото з iPhone на iPhone якщо немає Інтернет-з’єднання.

Підключіть включений iPhone до комп’ютера і запустіть iTunes.

Зачекайте закінчення синхронізації або скасуйте її. Після цього перейдіть розділ фото і відзначте ті фотографії, які потрібно синхронізувати.

Тепер почніть синхронізацію у вкладці вашого смартфона. Після її завершення всі фотографії будуть перенесені на комп’ютер.

Підключіть другий iPhone до комп’ютера. Перейдіть у вкладку з фотографіями, виберіть ті, які хочете перенести на iPhone і запустіть синхронізація. Готово.

Даний спосіб зажадає більше часу і трохи знання інтерфейсу, а також принципу роботи утиліти iTunes. Сама утиліта є офіційною програмою від Apple для роботи з усіма мобільними пристроями найвідомішого американського виробника смартфонів. Утиліта повністю безкоштовна і її останню версію можна скачати на офіційному сайті. Є версія під будь-яку операційну систему, крім Linux. iTunes працює з будь-версій iPhone або будь-якого іншого оригінального мобільного пристрою від Apple.

iTunes включає в себе бібліотеку з 45 музичних треків, а також фільмів і серіалів. Контент бібліотек платний і ліцензійний тому для прослуховування музики може потребувати передплати.

Скинути фото з iPhone на iPhone. 3 способу

Перенесення фото з iPhone на iPhone, особливо коли їх багато, процес, з яким постійно стикаються любителі фотографувати. А з урахуванням якості фотографій, яке забезпечує основна камера iPhone стає зрозуміло чому таких чимало.

Передати фото з iPhone на iPhone здається простим процесом, які не займе і хвилини. Але, з іншого боку зробити це офіційними способами, а тим більше через утиліту iTunes. не найпростішим процес. До того ж, далеко не самий зрозумілий для тих, хто рідко стикався з продукцією Apple раніше або ще не витрачав час на розбір всіх тонкощів її використання. Тому, для того, щоб легко і швидко перекинути фото і одного iPhone на інший, ознайомтеся з усіма представленими нижче способів і виберіть той, який підійде саме вам.

Заключна частина

Перекинути фото з одного iPhone на інший вкрай просто. Використовуючи офіційний хмарний сервіс iCloud ви можете перекинути фото на свій iPhone або iPhone іншої людини перебуваючи в протилежних кінцях земної кулі. Головне. наявність стабільного Інтернет-з’єднання, а бажано Wi-Fi мережі. Використовуючи iCloud можна не тільки переслати фотографії на інший iPhone, але також і на Android смартфон або на комп’ютер.

Використання iTunes для передачі є також способом, який рекомендує компанія Apple. Сама утиліта дозволяє виконувати величезну кількість дій зі смартфонів аж до оновлення прошивки. Втім, в останніх версіях це можна робити і по Wi-Fi. В результаті, зараз iTunes стало більше медіа-бібліотекою музики, книг, фільмів і серіалів. Весь контент ліцензійний і платний, хоча є окремі безкоштовні фрагменти. Сам спосіб перекидання фото через утиліту iTunes складніший ніж через iCloud і не має таких явних переваг.

Компанією Tenorshare була розроблена утиліта iTransGo спеціально для передачі файлів, налаштувань і в цілому перенесення системи з одного смартфона на інший за все в кілька кліків. Утиліта інтуїтивно зрозуміла і проста у використанні. Сам процес не займе і декількох хвилин.

Крім iTransGo компанією Tenorshare був розроблений ряд утиліт для роботи з мобільного продукцією Apple, які повністю включають в себе функціонал iTunes, але набагато простіше для розуміння.

BETATECH.COM.UA 2022