Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Скільки пам’яті в iPhone 11 pro

Table of Contents

Як подивитися скільки пам’яті на iPhone

Сьогодні навіть в провінційних містах дуже рідко можна зустріти людину, яка сказала б, що телефон йому потрібен тільки для дзвінків. Таких людей з кожним роком стає все менше, тому що світ змінюється, і разом з ним змінюється ставлення людей до функцій різних речей.

Для сучасної людини смартфон служить не тільки як засіб для дзвінків. Він виконує ще величезна кількість функцій, які раніше були просто недоступні для мобільних пристроїв, за рахунок недостатнього рівня розвитку технологій.

Такі потужні, з точки зору технічних характеристик, гаджети як iPhone 7 швидко стають для людини незамінною річчю, за рахунок того широкого функціоналу, який вони надають.

З iPhone можна переглядати пошту, відео у високій якості, робити неймовірні знімки, використовувати мільйони додатків з App Store і так далі. Повний список вийде досить великим, тому немає сенсу його перераховувати.

Як дізнатися скільки оперативної пам’яті на iPhone

Якщо ви не знаєте точну назву вашого iPhone, то ви можете дізнатися обсяг оперативної пам’яті за допомогою додатків. Для цього потрібно зайти в App Store і встановити додаток для перегляду характеристик пристрою. Наприклад, ви можете встановити додаток AIDA64.

Відкрийте програму AIDA64 і перейдіть в розділ «Memory».

скільки, iPhone

В даному розділі буде доступна інформація про пам’ять вашого iPhone.

У рядку «Total RAM» буде вказано загальний обсяг оперативної пам’яті, а в рядку «Available» обсяг вільної оперативної пам’яті.

Коробка

Припустимо, ви тільки плануєте придбати iPhone, а сам гаджет упакований в коробку, і, відповідно, доступу до нього немає. В цьому випадку дізнатися кількість пам’яті можна саме завдяки тій самій коробці, в яку він упакований. Зверніть увагу на дно упаковки. У верхній області повинен бути зазначений загальний розмір пам’яті пристрою. Також ця інформація продубльована нижче. На спеціальній наклейці, де міститься й інша інформація про телефон (номер партії, серійний номер і IMEI).

Будь-який з двох наведених у статті способів дозволить точно знати, яким розміром сховища оснащений ваш iPhone.

Скільки пам’яті в iPhone. Коробка

Ви читаєте про фізичну пам’ять, але багатьом так само цікавий обсяг оперативної пам’яті, про який можна дізнатися тут. Скільки ОЗУ в iPhone.

Дізнаємося кількість пам’яті за допомогою серійного номера

За допомогою номера ви зможете дізнатися загальний розмір сховища вашої моделі.

Де подивитися серійний номер? Він вказані в iTunes, а також на коробці апарату. Дивіться на наклейку в нижній частині. Саме на ній знаходиться шукані написи. Далі його необхідно ввести на сайті виробника в даному розділі. З’явиться повна інформація про пристрій, його гарантії, інші деталі. Це один з найскладніших методів перевірити пам’ять на iPhone 6. У розділі налаштувань «Інформація про пристрій» також розміщена необхідна інформація.

Вільна і зайнята пам’ять. Прошивка iOS

Якщо iPhone активований і виконано перше включення, то зайдіть в додаток:

 • Налаштування. Основні. Про пристрій. Ємність пам’яті і Доступно

Тут ви побачите загальну ємність пам’яті і доступну (вільну для запису). В останніх прошивках з’явився розділ Сховище iPhone, він знаходиться тут:

 • Налаштування. Основні. Сховище iPhone

Сховище відображає не тільки загальну і активну пам’ять, тут, можна подивитися чим зайнята пам’ять iPhone, а нижче, яка програма скільки займає місця. У цьому розділі можна відразу ж звільнити пам’ять, очистивши непотрібні програми за допомогою видалення.

Почистити пам’ять iPhone можна повністю, використовуючи. Повне скидання. Або просто поудалять додатки. Без яких можна обійтися.

Як перевірити пам’ять в iFile

Скачайте програму з Apple Store для перегляду і управління файлами. Перейдіть на головний екран, де і буде відображена необхідна інформація. Також ви можете затиснути кореневу вкладку, подивившись розгорнуті дані про вміст. Подивіться на

Ще один спосіб дізнатися скільки загальної пам’яті, можна за допомогою комп’ютерної програми iTunes:

 • Підключаємо до комп’ютера свій iPhone, використовуючи комплектний кабель, якщо кабель не рідний, то бажано сертифікований
 • У комп’ютері запускаємо програму iTunes
 • У програмі тиснемо значок iPhone. Огляд. Дивимося ємність пам’яті iPhone

У випадку з iTunes доведеться округляти, наприклад, якщо показує 29,8 ГБ, то це модель з 32 ГБ пам’яті. Використовуючи перераховані способи, ви зможете подивитися скільки пам’яті в iPhone 4, 5, 6, 7, 8 і в інших моделях. А так же в iPod Touch і планшетах iPad.

Різновиди iPhone. Cерии, комплектації

Для того, щоб вибрати собі відповідний iPhone необхідно розуміти, в чому особливості кожної моделі. Якщо ми говоримо про номерних версіях, наприклад, iPhone 5, iPhone 6 і iPhone 7, варто відзначити, що це абсолютно різні телефони, як з технічної точки зору, так і з точки зору сприйняття користувачем. У них використовуються технології різних поколінь, тому вибирати, який краще, а який гірше не має сенсу.

Те ж саме і з S версіями. По суті, S версія iPhone. Це злегка вдосконалена версія попереднього покоління, однак в цьому випадку нова модель дійсно стає потужнішою і продуктивної в технічному плані, а іноді і набуває нові функції.

Насправді нічого дивного тут немає, і для того, щоб відповісти на це питання, потрібно детальніше розібратися в тому, яким чином люди можуть використовувати iPhone 7.

Яка пам’ять буває у iPhone 7 і як її використовувати?

Незважаючи на те, що продуктивність і технічні характеристики пристрою не змінюються зі збільшенням пам’яті, на неї все ж варто звернути увагу, і для того, щоб не помилитися з вибором, потрібно виходити з того, як iPhone буде використовуватися. Різні версії мають свої переваги, тому про них слід поговорити детальніше.

Чи достатньо 32 ГБ пам’яті?

Якщо ваш ранок починається з постійних повідомлень з попередженнями про майже заповненої пам’яті вашого iPhone з 16 ГБ, то запитайте себе, чи вистачить вам 32 ГБ?

У сьомому з’явилася нова функція «Спогади», що доступна в додатку Фото, а новий додаток Повідомлення. Переповнене всілякими стікерами і фото. Не варто забувати і про завантаження плейлистів з Apple Music, для автономного прослуховування улюблених треків, завантаження відео в YouTubeRed, а так само запис 4К відео і фото у високій роздільній здатності.

128 ГБ. Куди подіти

Раніше, такий обсяг пам’яті здавався розкішшю, адже це у вісім разів більше, раніше стандартних, 16 ГБ! Але в сучасному світі, це просто достатню кількість місця для зберігання 4К відео, якісних фотографій і бібліотеки музики. З таким обсяг оперативної пам’яті, ви назавжди можете забути про вічні роздумах, що треба залишити і що треба видалити.

З 128 ГБ пам’яті можна не турбуватися про брак пам’яті.

256 ГБ. Для особливо вимогливих

Якщо ваш телефон. Ваша зв’язок із зовнішнім світом і за сумісництвом робочий комп’ютер, а ще ви не любитель хмарного зберігання інформації, то цей обсяг для вас.

256 ГБ можуть зберігати документи, фотографії, фільми, відео, пісні, ігри та програми, залишаючи при цьому велику кількість місця про запас.

При виборі iPhone 7 слід пам’ятати про те, що Apple не передбачає можливості використання карт пам’яті. Так що, обраний спочатку обсяг оперативної пам’яті буде єдиним максимально доступним варіантом з моменту покупки. Вибирайте ретельно, адже цінова різниця між ними становить 100. Саме ці гроші вирішують основну проблему головного болю власників всіх гаджетів. Управління місцем зберігання потрібної інформації.

Об’єм оперативної пам’яті (RAM) в різних моделях iPhone

Якщо вам потрібно дізнатися, скільки оперативної пам‘яті в тій чи іншій моделі iPhone, то ви можете звіритися з цією таблицею. Тут вказано обсяг оперативної пам’яті і її тип для всіх моделей iPhone, починаючи з першої.

Якщо ж вас цікавить не тільки обсяг оперативної пам’яті, то пропонуємо ознайомитися з більш докладною таблицею. Тут зібрані всі основні характеристики всіх випущених моделей iPhone.

Оптимізація сховища iOS і iPadOS

Якщо на пристрої залишилося мало вільного місця, система автоматично звільняє його при установці програм, оновленні iOS або iPadOS, завантаження музики, записи відео і т. Д.

Щоб збільшити обсяг сховища, система може видаляти деякі елементи, наприклад потокову музику та відео, файли в iCloud Drive, а також непотрібні елементи програм. Крім того, видаляються тимчасові файли і очищається кеш пристрою. Але видаляються тільки елементи, які більше не потрібні або можуть бути завантажені повторно.

Що робити, якщо не вистачає пам’яті в iPhone 7?

Багато користувачів стикаються з такою проблемою, що пам’ять пристрою заповнюється, і вони вже не можуть завантажувати і встановлювати ті додатки, які їм необхідні. Вихід з цієї ситуації дуже простий: потрібно видалити невикористовувані додатки.

Можливо деякі користувачі будуть збентежені тим, що в iPhone можна збільшити пам’ять за допомогою технічного втручання. Насправді, напевно, можна, але це не раціонально для звичайної людини. Якщо потрібно багато пам’яті, краще відразу купувати відповідну версію, або стежити за тим, щоб пам’ять не засмічується непотрібними іграми і додатками.

Існують спеціальні програми, які дозволяють очистити пам’ять пристрою і підтримувати її в пристойному вигляді. Їх дуже легко знайти в App Store.

Огляд флагманського смартфона Apple iPhone 11 Pro Max

Головним героєм вересневої презентації Apple став, без сумніву, новий iPhone 11 Pro Max. Тут вперше використовується три тильних камери, вперше допускається занурення в воду на глибину до чотирьох метрів, та й сама назва відрізняється від попередніх поколінь: приставка Pro раніше до iPhone не додають. Отже, наскільки вдався флагман?

Загальну інформацію і всі подробиці, озвучені Apple, ми викладали і аналізували в репортажі за підсумками вересневої презентації, тому не будемо повторюватися і перейдемо до тестування. Хіба що нагадаємо для початку характеристики новинки.

Технічні характеристики Apple iPhone 11 Pro Max

І ось традиційне порівняння характеристик новинки з іншими смартфонами Apple.

Apple iPhone 11 Pro / 11 Pro Max Apple iPhone XS / XS Max Apple iPhone 11 екран

SoC (процесор)

Флеш-пам’ять

зв’язок

тильні камери

Фронтальна камера

захист корпусу

Робота від батареї (за інформацією виробника)

Швидка зарядка

Габарити (мм)

Маса (г)

5,8 “, OLED, 2436 × тисячу сто двадцять п’ять, 458 ppi / 6,5”, OLED, 2688 × 1242, 458 ppi 5,8 “, OLED, 2436 × тисячу сто двадцять п’ять, 458 ppi / 6,5”, OLED, 2688 × 1242, 458 ppi 6,1 “, IPS, 1792 × 828, 326 ppi
SoC Apple A13 Bionic, 6 ядер система Neural Engine третього покоління SoC Apple A12 Bionic, 6 ядер система Neural Engine другого покоління SoC Apple A13 Bionic, 6 ядер система Neural Engine третього покоління
64/256/512 ГБ 64/256/512 ГБ 64/128/256 ГБ
Gigabit LTE, Wi-Fi 802.11ax (Wi-Fi 6) LTE Advanced, Wi-Fi 802.11ac Gigabit LTE, Wi-Fi 802.11ax (Wi-Fi 6)
3 модуля по 12 Мп (відео. 4K 60 к / с): стандартний, з телеоб’єктивом і ширококутний (120 градусів) 2 модуля по 12 Мп (відео. 4K 60 к / с): стандартний і з телеоб’єктивом 2 модуля по 12 Мп (відео. 4K 60 к / с): стандартний і ширококутний (120 градусів)
12 Мп (відео. 4K 60 к / с), покращене розпізнавання особи FaceID 7 Мп (відео. Full HD), розпізнавання особи FaceID 12 Мп (відео. 4K 60 к / с), розпізнавання особи FaceID
IP68 (посилений захист від води і пилу) IP68 (посилений захист від води і пилу) IP68 (посилений захист від води і пилу)
у iPhone 11 Pro Max до 5 годин довше, ніж у iPhone XS Max / у iPhone 11 Pro до 4 годин довше, ніж у iPhone XS до 1 години довше, ніж у iPhone XR
є немає є
144 × 71 × 8,1 / 158 × 78 × 8,1 144 × 71 × 7,7 / 157 × 77 × 7,7 151 × 76 × 8,3
188/226 174/208 194

За підсумками презентації ми розбирали всі деталі характеристик, так що зараз перейдемо вже безпосередньо до тестування.

Упаковка і комплектація

Смартфон поставляється в ефектною чорній коробці і контрастним світлим зображенням задньої поверхні корпусу смартфона. Зауважимо, що в якийсь момент Apple стала робити Accent в Pro-версії своїх пристроїв саме на чорний колір. Досить згадати чорну мишку та клавіатуру в iMac Pro. І ось тепер це докотилося і до iPhone. Втім, чому б і ні?

Комплектація iPhone Pro майже нічим не відрізняється від iPhone 11, за одним істотним винятком: замість стандартної зарядки 5 В 1 А тут є швидка зарядка. 9 В 2 А. Причому, з роз’ємом USB-C.

Точно такими ж зарядками комплектуються iPad Pro. І це дуже зручно: якщо, наприклад, у вас є і iPad, і iPhone, ви можете взяти з собою в поїздку тільки один зарядний блок і два кабелі. Але зручно і те, що кабель в комплекті з iPhone Pro. Lightning / USB-C, тому якщо у вас є MacBook останніх поколінь, то ви можете заряджати свій iPhone від ноутбучной зарядки.

Дизайн

У нас на тестуванні був iPhone 11 Pro Max. Тут і далі ми будемо говорити саме про цю модель. Втім, iPhone 11 Pro повинен відрізнятися від неї тільки тривалістю автономної роботи і, зрозуміло, розміром / дозволом екрану. Все інше. Ідентично.

Отже, зовнішність новинки багато в чому успадковує iPhone XS Max, спереду їх відрізнити майже неможливо. Всі візуальні відмінності зосереджені на тильній стороні. Перш за все, звичайно, це блок з камерами. Він розташовується на прозорій скляній платформі, яка трохи піднімається над рівнем основного скла. Але і самі камери трохи виступають.

Відразу після презентації інтернет наповнився мемамі, що обігрують їх розташування. З чим тільки не порівнювали iPhone 11 Pro: з плитою, де камери. Конфорки, з електробритвою, зі зброєю Термінатора. Треба визнати, що це рішення дійсно виглядає досить екстравагантно. Але зате це забезпечує стовідсоткову впізнаваність моделі.

Друга особливість Pro. Матеріали корпусу. Пристрій виконаний з нержавіючої сталі і полірованого матового скла. Тим, кому не до душі слизька поверхня iPhone XS Max, повинен припасти до смаку новий дизайн. По-перше, передбачається, що він більш надійний з точки зору утримання смартфона в руці, і по-друге, це просто красиво. У нас була на тестуванні срібляста версія, і в ній спинка має майже перламутровий відтінок.

Apple стверджує, що новий корпус, до того ж, міцніше. Ми, звичайно, не наважилися влаштувати краш-тест апарату за 132 тисячі .

Розташування кнопок, слотів і роз’ємів нітрохи не змінилося в порівнянні з XS Max, тому навіть не будемо зупинятися на цьому. А ось що відразу відчувається, коли береш Pro Max в руки, так це що він став важчим. Можливо, не дуже сильно, але відчуваєш це відразу.

Добре це чи погано? Кожен вирішує сам. Багато, як відомо, люблять апарати важчі. «щоб рука відчувала». Деякі, навпаки, вважають за краще легку вагу і компактність. Загалом, це справа смаку. Але нам сподобалося.

Екран

Iphone 11 Pro Max має екран OLED з діагоналлю 6,5 “і дозволом 2436 × тисячі сто двадцять п’ять, що дає пристойну щільність точок 458 ppi. Ті ж параметри, що у iPhone XS Max. Однак ми вирішили протестувати дисплей новинки по всій строгості нашої методики. За справу взявся редактор розділів «Монітори» і «Проектор і TV» Олексій Кудрявцев.

Лицьова поверхня екрану виконана у вигляді скляної пластини з дзеркально-гладкою поверхнею, стійкою до появи подряпин. Судячи з відображення об’єктів, противідблискуючі властивості екрану трохи краще, ніж у екрану Google Nexus 7 (2013) (далі просто Nexus 7). Для наочності наведемо фотографію, на якій в виключених екранах відбивається біла поверхня (зліва. Nexus 7, праворуч. Apple iPhone 11 Pro Max, далі їх можна розрізняти за розміром):

Екран у Apple iPhone 11 Pro Max трохи темніше (яскравість по фотографіям 107 проти 111 у Nexus 7). Двоїння відображених об’єктів в екрані Apple iPhone 11 Pro Max дуже слабке, це свідчить про те, що між шарами екрану (конкретніше між зовнішнім склом і поверхнею матриці) немає повітряного проміжку. За рахунок меншого числа кордонів (типу скло / повітря) з сильно розрізняються коефіцієнтами заломлення такі екрани краще виглядають в умовах інтенсивної зовнішньої засвітки, але ось їх ремонт у разі потрісканого зовнішнього скла обходиться набагато дорожче, так як міняти доводиться екран цілком. На зовнішній поверхні екрану є спеціальне олеофобним (жіроотталківающее) покриття (ефективне, краще, ніж у Nexus 7), тому сліди від пальців видаляються значно легше, а з’являються з меншою швидкістю, ніж у випадку звичайного скла.

При ручному управлінні яскравістю і при виведенні білого поля на весь екран максимальне довгострокове значення яскравості склало близько 750 кд / м² (заявлено до 800 кд / м² в звичайному режимі і до 1200 кд / м² в режимі HDR), мінімальне. 1,9 кд / м². Максимальна яскравість дуже висока, і, з огляду на відмінні від осліплення властивості, читаність навіть в сонячний день поза приміщенням буде на хорошому рівні. У повній темряві яскравість можна знизити до комфортного значення. В наявності автоматичне регулювання яскравості по датчику освітленості (він знаходиться над прорізом фронтального гучномовця), яка включена за замовчуванням. В автоматичному режимі при зміні зовнішніх умов освітленості яскравість екрану як підвищується, так і знижується. Ця функція залежить від положення повзунка регулювання яскравості: їм користувач виставляє бажаний рівень яскравості для поточних умов. Якщо нічого не змінювати, то в повній темряві яскравість знижується до 1,9 кд / м² (дуже темно), в умовах освітленого штучним світлом офісу (близько 550 лк) яскравість екрану встановлюється на 100-115 кд / м² (прийнятно), в дуже яскравому оточенні (відповідає висвітлення ясним днем ​​поза приміщенням, але без прямого сонячного світла. 20000 лк або трохи більше) піднімається до 750 кд / м² (до максимуму, так і потрібно). Результат нас не зовсім влаштував, тому спочатку в темряві, а потім і в умовах офісу ми трохи посунули повзунок яскравості вгору (в меню швидкого доступу), і для трьох зазначених вище умов отримали 13, 130 і 750 кд / м² (ідеально). Виходить, що функція автопідстроювання яскравості працює адекватно, і є можливість відрегулювати характер зміни яскравості під вимоги користувача. На будь-якому рівні яскравості присутня модуляція з частотою приблизно 240 Гц. На малюнку нижче наведені залежності яскравості (вертикальна вісь) від часу (горизонтальна вісь) для декількох значень керування яскравістю (приблизні значення):

Видно, що на максимальній і середній яскравості амплітуда модуляції не дуже велика, в результаті видимого мерехтіння немає. Однак при сильному зниженні яскравості з’являється модуляція з великою відносною амплітудою, її наявність вже можна побачити в тесті на присутність стробоскопічного ефекту або просто при швидкому русі очей. Залежно від індивідуальної чутливості таке мерехтіння може викликати підвищену стомлюваність. Втім, фаза модуляції різниться по площі екрану, тому негативний ефект від мерехтіння знижений.

READ  Як оновити iPhone без вайфая

У цьому екрані використовується матриця Super AMOLED. Активна матриця на органічних світлодіодах. Повнокольорове зображення створюється за допомогою субпикселей трьох кольорів. Червоного (R), зеленого (G) і синього (B), але червоних і синіх субпікселів в два рази менше, що можна позначити як RGBG. Це підтверджується фрагментом мікрофотографії:

Для порівняння можна ознайомитися з галереєю мікрофотографій екранів, які використовуються в мобільній техніці.

На фрагменті вище можна нарахувати 4 зелених субпікселя, 2 червоних (4 половинки) і 2 синіх (1 цілий і 4 четвертинки), при цьому, повторюючи ці фрагменти, можна викласти весь екран без розривів і перехлеста. Для таких матриць компанія Samsung ввела найменування PenTile RGBG. Дозвіл екрану виробник вважає за зеленим субпикселов, по двом іншим воно буде в два раз нижче.

Екран характеризується чудовими кутами огляду. Правда, білий колір при відхиленні навіть на невеликі кути набуває легкий синюватий відтінок, але чорний колір залишається просто чорним під будь-якими кутами. Він настільки чорний, що параметр контрастності в даному випадку непридатний. Для порівняння наведемо фотографії, на яких на екрани Apple iPhone 11 Pro Max і другого учасника порівняння виведені однакові зображення, при цьому яскравість екранів спочатку встановлена ​​приблизно на 200 кд / м², а колірний баланс на фотоапараті примусово переключений на 6500 К.

Відзначимо хорошу рівномірність яскравості і колірного тону білого поля.

Колірний баланс трохи різниться, насиченість кольорів в нормі. Нагадаємо, що фотографія не може служити надійним джерелом відомостей про якість передачі кольору і наводиться тільки для умовної наочної ілюстрації. Зокрема, виражений червонуватий відтінок білого і сірого полів, присутній на фотографіях екрану Apple iPhone 11 Pro Max, при перпендикулярному погляді візуально відсутня, що підтверджується апаратними тестами за допомогою спектрофотометра. Причина в тому, що спектральна чутливість матриці фотоапарата неточно збігається з цією характеристикою людського зору.

Тепер під кутом приблизно 45 градусів до площини і до сторони екрану. Біле поле:

Яскравість під кутом у обох екранів помітно зменшилася (щоб уникнути сильного затемнення, витримка збільшена в порівнянні з попередніми фотографіями), але в разі Apple iPhone 11 Pro Max падіння яскравості виражено значно менше. В результаті при формально однаковою яскравості екран Apple iPhone 11 Pro Max візуально виглядає набагато більш яскравим (в порівнянні з ЖК-екранами), так як на екран мобільного пристрою часто доводиться дивитися як мінімум під невеликим кутом.

Видно, що кольори не сильно змінилися в обох екранів і яскравість у смартфона Apple iPhone 11 Pro Max під кутом помітно вище. Зміна стану елементів матриці виконується практично миттєво, але на фронті включення може бути присутнім сходинка шириною приблизно 17 мс (що відповідає частоті оновлення екрану в 60 Гц). Наприклад, так виглядає залежність яскравості від часу при переході від чорного до білого і назад:

У деяких умовах наявність такої сходинки може призводити до шлейфів, що тягнуться за рухомими об’єктами. Втім, динамічні сцени у фільмах на екранах OLED відрізняються високою чіткістю і навіть деякою «смикання» рухів.

Побудована по 32 точкам з рівним інтервалом за чисельним значенням відтінки сірого гамма-крива не виявила завалу ні в світлі, ні в тінях. Показник апроксимуючої статечної функції дорівнює 2,20, що дорівнює стандартному значенню 2,2. При цьому реальна гамма-крива дуже мало відхиляється від статечної залежності:

Такі спектри типові для матриць OLED. Компоненти добре розділені, що дозволяє досягти широкого колірного охоплення. Однак в даному випадку колірний обхват акуратно коригується до кордонів sRGB. У підсумку візуально кольору мають природну насиченість.

Це відноситься до тих зображень, в яких прописаний профіль sRGB або не прописано взагалі ніякого профілю. Однак рідним для сучасних топових пристроїв Apple є колірний простір Display P3 з трохи більш насиченими зеленим і червоним кольорами. Простір Display P3 засноване на SMPTE DCI-P3, але має точку білого D65 і гамма-криву з показником приблизно 2,2. Крім того, виробник заявляє, що починаючи з iOS 9.3 на системному рівні підтримується управління кольором, це полегшує додатків під iOS завдання правильно виводити на екран зображення з прописаним колірним профілем. Дійсно, доповнивши тестові зображення (файли JPG і PNG) профілем Display P3, ми отримали колірний обхват ширше sRGB (висновок в Safari):

Відзначимо, що координати первинних квітів практично в точності збіглися з тими, що прописані для стандарту DCI-P3. Дивимося на спектри в разі тестових зображень з профілем Display P3:

Видно, що в цьому випадку є невелике перехресне підмішування компонент в червоній області, тобто рідне для екрану Apple iPhone 11 Pro Max колірний простір трохи ширше, ніж Display P3.

Баланс відтінків на шкалі сірого дуже хороший, так як колірна температура близька до стандартних 6500 К, а відхилення від Spectra абсолютно чорного тіла (ΔE) менше 10, що для споживчого пристрою вважається прийнятним показником. При цьому колірна температура і ΔE мало змінюються від відтінку до відтінку. Це позитивно позначається на візуальній оцінці колірного балансу. (Найтемніші області шкали сірого можна не враховувати, так як там баланс кольорів не має великого значення, та й похибка вимірювань колірних характеристик на низькій яскравості велика.)

У цьому пристрої Apple є функція Night Shift, яка вночі робить картинку тепліше (наскільки тепліше. Вказує користувач). Опис того, чому така корекція може бути корисною, приведено в статті про iPad Pro 9,7 “. У будь-якому випадку, при розвазі з планшетом або смартфоном проти ночі краще знизити яскравість екрану до мінімального, але ще комфортного рівня, а жовтий екран налаштуванням Night Shift немає ніякого сенсу.

Присутня функція True Tone, яка, якщо її включити, підлаштовує колірний баланс під умови навколишнього середовища.

Наприклад, ми її активували і помістили планшет під світлодіодні світильники з холодним білим світлом, отримавши в підсумку значення 2,1 для ΔE і 6800 К для колірної температури. Під галогеновой лампою розжарювання (тепле світло). 3,2 і 4900 К відповідно, тобто колірна температура стала нижче. Функція працює так, як і очікувалося. Відзначимо, що зараз склалися стандартом є калібрування пристроїв відображення до точки білого в 6500 К, але в принципі, корекція під колірну температуру зовнішнього світла може принести користь, якщо хочеться домогтися кращої відповідності зображення на екрані того, що видно на папері (або на будь-якому носії. На якому кольору формуються за рахунок відбиття падаючого світла) в поточних умовах.

За критерієм виведення кадрів якість відтворення відеофайлів на екрані самого пристрою дуже гарне, так як кадри (або групи кадрів) можуть виводитися з більш-менш рівномірним чергуванням інтервалів і без пропусків кадрів аж до файлів 4К і 60 кадр / с. Під час відтворення відеофайлів з роздільною здатністю 1920 на 1080 (1080p) на екрані смартфона зображення власне відеофайлу виводиться точно по висоті екрану (при ландшафтній орієнтації). Чіткість картинки висока, але не ідеальна, так як від інтерполяції до дозволу екрану нікуди не дітися. Відображається на екрані діапазон яскравості відповідає фактичному для даного відеофайлу, хіба що в тінях пара-друга відтінків зливається з чорним. Відзначимо, що в цьому смартфоні є підтримка апаратного декодування файлів H.265 з глибиною кольору 10 біт на колір, при цьому висновок градієнтів на екран здійснюється з набагато кращою якістю, ніж в разі 8-бітних файлів. Також підтримується відображення файлів HDR: кольори насичені, кількість градацій відтінків не знижуючи.

Підведемо підсумки. Екран має дуже високу максимальну яскравість і володіє відмінними антивідблисків властивостями, тому пристроєм без особливих проблем можна користуватися поза приміщенням навіть річним сонячним днем. У повній темряві яскравість можна знизити до комфортного значення. Допустимо використовувати режим з автоматичним підстроюванням яскравості, що працює адекватно. До переваг екрану також потрібно віднести ефективне олеофобним покриття, підтримку колірного охоплення sRGB (за участю ОС) і дуже хороший колірний баланс. Заодно нагадаємо про загальні гідності OLED-екранів: істинний чорний колір (якщо в екрані нічого не відображається), помітно менше, ніж у ЖК, падіння яскравості зображення при погляді під кутом. До недоліків можна віднести модуляцію яскравості екрану, з’являється на низькій яскравості. У користувачів, особливо чутливих до мерехтіння, через це може виникати підвищена стомлюваність. Проте, в цілому якість екрану дуже високе.

Продуктивність

Як і iPhone 11, моделі Pro працюють на новій платформі. Тепер це Apple A13. Об’єм оперативної пам’яті у iPhone 11 Pro Max, за даними Geekbench 5, становить 3,65 ГБ. Стільки ж, скільки і у iPhone XS Max. Там що ми маємо ідеальні умови для порівняння продуктивності двох SoC.

Почнемо з браузерних бенчмарков: SunSpider 1.0.2, Octane Benchmark, Kraken Benchmark і JetStream другий версій. На всіх смартфонах ми використовували браузер Safari. При цьому iOS на iPhone XS Max була поновлення до актуальної версії 13.1.

Apple iPhone 11 Pro Max
(Apple A13) Apple iPhone XS Max
(Apple A12) SunSpider 1.0.2
(Менше. Краще)

Octane 2.0
(Більше. Краще)

Kraken Benchmark 1.1
(Менше. Краще)

JetStream 2
(Більше. Краще)

104 мс 124 мс
49137 балів 34019 балів
611 мс 750 мс
129 балів 113 балів

Новинка помітно швидше, причому це видно у всіх браузерних бенчмарках. Приріст в середньому. Відсотків 20, але це теж непогано.

У комплексних бенчмарках AnTuTu і Geekbench 5 результати вийшли теж зрозумілі та передбачувані. У Geekbench новинка швидше приблизно на 20%.30%. А ось в AnTuTu розрив ще більше: майже два рази.

Apple iPhone 11 Pro Max
(Apple A13) Apple iPhone XS Max
(Apple A12) AnTuTu
(Більше. Краще)

Geekbench 5 Single-Core Score
(Більше. Краще)

Geekbench 5 Multi-Core Score
(Більше. Краще)

Geekbench 5 Metal Score
(Більше. Краще)

454707 266967
1333 1 113
3501 2399
6359 4290

Остання група бенчмарков присвячена тестуванню продуктивності GPU. Ми використовували 3DMark, GFXBenchmark Metal, а також Basemark Metal, створений спеціально для пристроїв з підтримкою технології Metal.

У GFXBenchmark Metal всі тести Offscreen здійснюють рендеринг картинки в фіксованому дозволі, незалежно від реального дозволу екрану (таким чином зручно порівнювати пристрої з різними екранами).

Apple iPhone 11 Pro Max
(Apple A13) Apple iPhone XS Max
(Apple A12) GFXBenchmark Aztec Ruins (High Tier)

GFXBenchmark 1440р Aztec Ruins (High Tier Offscreen)

GFXBenchmark Aztec Ruins (Normal Tier)

GFXBenchmark 1080р Aztec Ruins (Normal Tier Offscreen)

GFXBenchmark Car Chase

GFXBenchmark 1080p Car Chase Offscreen

GFXBenchmark 1440p Manhattan 3.1.1 Offscreen

GFXBenchmark Manhattan 3.1

GFXBenchmark 1080p Manhattan 3.1 Offscreen

GFXBenchmark Manhattan

GFXBenchmark 1080p Manhattan Offscreen

40 fps 22 fps
27 fps 16 fps
58 fps 37 fps
75 fps 48 fps
48 fps 31 fps
63 fps 40 fps
56 fps 36 fps
59 fps 49 fps
100 fps 63 fps
60 fps 59 fps
157 fps 97 fps

Як ви пам’ятаєте, при тестуванні iPhone 11 ми виявили багато дивного в результатах GFX Benchmark. Тут же все рівно так, як і повинно бути. Різниця. Приблизно в півтора рази, причому майже у всіх тестах!

Наступний тест. 3dmark. Всі результати наведені в балах.

Apple iPhone 11 Pro Max
(Apple A13) Apple iPhone XS Max
(Apple A12) 3DMark (режим Sling Shot Extreme)

3DMark (режим API Overhead. Opengl ES 3.0 / Metal)

5164 3092
410767/1922145 тест зависав

З 3DMark у нас було далеко не все гладко. Sling Shot не пішов на обох смартфонах, API Overhead зависав на XS Max, але хоча б порівняння в Sling Shot Extreme вдалося. І картина вийшла дуже приємна для новинки.

Наостанок. Basemark Metal. І тут ми бачимо повністю аналогічну картину

Apple iPhone 11 Pro Max
(Apple A13) Apple iPhone XS Max
(Apple A12) Basemark Metal Pro

3463 бали 2162 бали

За підсумками всіх тестів можна зробити висновок, що Apple забезпечила стабільний приріст продуктивності, який очевидний у всіх бенчмарках. Не скрізь він величезний. В більшості випадків можна говорити приблизно про 20-відсоткове перевагу новинки по частині CPU і 40-відсотковому. По GPU, але і це хороший результат. Не можна сказати, що ми вражені, але так, все так, як і повинно бути в новому поколінні iPhone.

Камери

Як уже зазначалося, в iPhone 11 Pro Max три тильні камери: широкоугольная, надширококутний і телеоб’єктив. Крім того, як і в iPhone 11, тут є нічний режим. Ми зробили порівняльні знімки на iPhone 11 Pro Max і XS Max. Результати прокоментував Антон Соловйов.

Галерея iPhone 11 Pro Max (26 мм)

Галерея iPhone XS Max (26 мм):

Основну камеру ми вже детально обговорили в статті про iPhone 11. Як можна помітити за результатами лабораторного тесту, наведеними нижче на графіку, основні камери в смартфонах однакові. Хіба що при випробуваннях нічного режиму камері Pro Max пощастило трохи більше.

Більш високий результат Pro Max «в ночі». Дійсно випадковість, оскільки працюють камери молодшої і старшої моделей в цьому режимі однаково. У минулій статті ми вже обговорили так званий «нічний режим» і простоту отримання знімків цього режиму зі знімків торішнього флагмана за допомогою найпростішого графічного редактора. Ймовірно, нічний режим в нових камерах намагається використовувати стабілізацію для зйомки на більш довгих витримках при меншій чутливості. Теоретично це повинно підвищувати деталізацію, на практиці ж різниця з камерою iPhone XS Max ледь помітна навіть при тому, що був оброблений JPEG-знімок XS Max.

Про нове поповнення в лінійці фокусних відстаней. 14 мм. Ми знову ж розповіли в статті про iPhone 11. Крім результатів лабораторного тесту, наведеного вище, додати більше нічого. На перший погляд, роздільна здатність в 70% на 130 люкс. Непоганий результат. Однак тут вся справа в контрастною світі, з якої добре справляється алгоритм шарпенінга. При цьому з реальними дрібними деталями, начебто трави і листя, програма не справляється, і ми отримуємо кашу з слабоконтрастних деталей навіть при хорошому освітленні. Втім, для Instagram і такої якості буде достатньо.

Галерея iPhone 11 Pro Max (14 мм):

А ось телемодуль залишився тільки в топових версіях. За рік над ним грунтовно попрацювали, і тепер він став майже на 10% краще в лабораторному тесті, ніж iPhone XS рік тому. Різницю видно і на польових знімках: об’єктив тепер помітно менше милить, а сенсор менше шумить. Причому, судячи з характеристик, модуль практично не змінився: діагональ сенсора все та ж 1 / 3,4 “, а діафрагма стала трохи більше. F / 2,0 замість f / 2,4. Недолік освітлення і раніше критичний для камери, але вже не так сильно.

Галерея iPhone 11 Pro Max (52 мм):

Галерея iPhone XS Max (52 мм):

Оскільки боке в портретному режимі створюється програмно, результат практично не залежить від фокусної відстані. Однак з роками програма стає розумнішою, і зараз результат виглядає дійсно непогано. Це як і раніше синтетика, очевидна будь-якому досвідченому фотографу, але на невеликому екрані виглядає правдоподібно.

Також відзначимо, що фронтальна камера тепер знімає відео 4К і фото 12 Мп.

Автономна робота і нагрів

Ми покористувалися близько тижня iPhone 11 Pro Max в звичайному режимі, експлуатуючи його саме як основний смартфон. Результат вийшов наступний: два дня він проживає, більше. Навряд чи. Принципового приросту в порівнянні з попередником ми не помітили.

Результати тестів автономної роботи в різних режимах при яскравості екрану 100 кд / м² представлені в таблиці.

Iphone 11 Pro Max iPhone XS Max Читання книг

Перегляд YouTube-відео 1080р

Гра (батарейний подтестов GFXBenchmark Manhattan 3.1.1)

22 години 40 хвилин 21 годині 10 хвилин
11 годині 30 хвилин 10 годині 35 хвилин
4 годині 28 хвилин 4 години 15 хвилин

Що ж, новинка демонструє непоганий результат. Але виграшу радикального, який би серйозно вплинув на враження користувача, немає. До того ж, в повсякденному житті ми використовуємо смартфон інакше: ніхто не грає на iPhone за кілька годин і не дивиться по десятку годин відео. Тобто не факт, що ви відчуєте різницю.

Інша справа, що режим швидкої зарядки дійсно працює і дозволяє зарядити апарат на 50% приблизно за півгодини. А ось щоб зарядити iPhone цілком, буде потрібно не менше півтори години.

Тепер поговоримо про нагріванні. Нижче наведено теплоснімок задньої поверхні, отриманий після 15 хвилин роботи тесту акумулятора Manhattan 3.1 в бенчмарке GFX Benchmark Metal:

Нагрівання локалізована в правій частині апарату, що, мабуть, відповідає розташуванню мікросхеми SoC. За даними теплокамера, максимальний нагрів склав 45 градусів (при температурі навколишнього повітря в 24 градуси). У Apple iPhone XS Max нагрів такий же.

Косметично оновлений дизайн, прекрасні нові матеріали корпусу, очікувано зросла продуктивність, три камери з нічним режимом і поліпшеним телеоб’єктивом, а також трохи збільшена тривалість автономної роботи. Ось головні плюси iPhone 11 Pro Max в порівнянні з попередником. Поки ми не впевнені в тому, що вони виправдовують ефектну приставку Pro. Це бачиться, скоріше, маркетинговим трюком, тому що все перераховане вище цілком тягне на звичайне «номерний» оновлення. Простіше кажучи, можна було з тим же успіхом назвати пристрій iPhone 11 Max. Новинка демонструє логічні, закономірні поліпшення, але результат навряд чи сприймається як якісно новий рівень, перехід на інший щабель. На ділі різниця не така велика, як між iMac і iMac Pro, iPad і iPad Pro.

Вищесказане не скасовує того факту, що сам по собі iPhone 11 Pro Max. Прекрасний апарат, у якого практично немає недоліків, зате безліч не самих очевидних переваг. Нові матеріали корпусу не кидаються в очі, але в руці відчуваються як щось більш вагоме. Плюс посилена вологозахист і противоударность. Нові камери забезпечують дуже гідну картинку в темряві, що до недавніх пір було великою проблемою для смартфонів. Так, наше тестування показало, що це багато в чому програмний фокус, який при володінні графічним редактором не так складно повторити. Однак чи багато користувачів iPhone обробляють його знімки в Photoshop? Переважній більшості якраз і потрібно, щоб фотографія відразу вийшла досить гарна, щоб її можна було без зайвих зусиль завантажити в Instagram /. І з цим завданням iPhone 11 Pro Max справляється прекрасно.

Загалом, це справжній флагман. Чи не винятковий, але такий, яким і повинен бути новий iPhone. Одне засмучує: величезна ціна в Росії. Тут ми ніяких порад давати не будемо. Зрозуміло, що флагманами обзаводяться не з міркувань вигоди, і тут вже кожному треба буде самостійно вирішувати, чи готовий він викласти таку суму (майже 100 тисяч за модель з найменшим обсягом пам’яті) чи ні.

Огляд флагманського смартфона Apple iPhone 11 Pro Max

Головним героєм вересневої презентації Apple став, без сумніву, новий iPhone 11 Pro Max. Тут вперше використовується три тильних камери, вперше допускається занурення в воду на глибину до чотирьох метрів, та й сама назва відрізняється від попередніх поколінь: приставка Pro раніше до iPhone не додають. Отже, наскільки вдався флагман?

Загальну інформацію і всі подробиці, озвучені Apple, ми викладали і аналізували в репортажі за підсумками вересневої презентації, тому не будемо повторюватися і перейдемо до тестування. Хіба що нагадаємо для початку характеристики новинки.

Технічні характеристики Apple iPhone 11 Pro Max

І ось традиційне порівняння характеристик новинки з іншими смартфонами Apple.

Apple iPhone 11 Pro / 11 Pro Max Apple iPhone XS / XS Max Apple iPhone 11 екран

SoC (процесор)

Флеш-пам’ять

зв’язок

тильні камери

Фронтальна камера

захист корпусу

Робота від батареї (за інформацією виробника)

Швидка зарядка

Габарити (мм)

Маса (г)

5,8 “, OLED, 2436 × тисячу сто двадцять п’ять, 458 ppi / 6,5”, OLED, 2688 × 1242, 458 ppi 5,8 “, OLED, 2436 × тисячу сто двадцять п’ять, 458 ppi / 6,5”, OLED, 2688 × 1242, 458 ppi 6,1 “, IPS, 1792 × 828, 326 ppi
SoC Apple A13 Bionic, 6 ядер система Neural Engine третього покоління SoC Apple A12 Bionic, 6 ядер система Neural Engine другого покоління SoC Apple A13 Bionic, 6 ядер система Neural Engine третього покоління
64/256/512 ГБ 64/256/512 ГБ 64/128/256 ГБ
Gigabit LTE, Wi-Fi 802.11ax (Wi-Fi 6) LTE Advanced, Wi-Fi 802.11ac Gigabit LTE, Wi-Fi 802.11ax (Wi-Fi 6)
3 модуля по 12 Мп (відео. 4K 60 к / с): стандартний, з телеоб’єктивом і ширококутний (120 градусів) 2 модуля по 12 Мп (відео. 4K 60 к / с): стандартний і з телеоб’єктивом 2 модуля по 12 Мп (відео. 4K 60 к / с): стандартний і ширококутний (120 градусів)
12 Мп (відео. 4K 60 к / с), покращене розпізнавання особи FaceID 7 Мп (відео. Full HD), розпізнавання особи FaceID 12 Мп (відео. 4K 60 к / с), розпізнавання особи FaceID
IP68 (посилений захист від води і пилу) IP68 (посилений захист від води і пилу) IP68 (посилений захист від води і пилу)
у iPhone 11 Pro Max до 5 годин довше, ніж у iPhone XS Max / у iPhone 11 Pro до 4 годин довше, ніж у iPhone XS до 1 години довше, ніж у iPhone XR
є немає є
144 × 71 × 8,1 / 158 × 78 × 8,1 144 × 71 × 7,7 / 157 × 77 × 7,7 151 × 76 × 8,3
188/226 174/208 194
READ  Як завантажити вайбер на iPhone

За підсумками презентації ми розбирали всі деталі характеристик, так що зараз перейдемо вже безпосередньо до тестування.

Упаковка і комплектація

Смартфон поставляється в ефектною чорній коробці і контрастним світлим зображенням задньої поверхні корпусу смартфона. Зауважимо, що в якийсь момент Apple стала робити Accent в Pro-версії своїх пристроїв саме на чорний колір. Досить згадати чорну мишку та клавіатуру в iMac Pro. І ось тепер це докотилося і до iPhone. Втім, чому б і ні?

Комплектація iPhone Pro майже нічим не відрізняється від iPhone 11, за одним істотним винятком: замість стандартної зарядки 5 В 1 А тут є швидка зарядка. 9 В 2 А. Причому, з роз’ємом USB-C.

Точно такими ж зарядками комплектуються iPad Pro. І це дуже зручно: якщо, наприклад, у вас є і iPad, і iPhone, ви можете взяти з собою в поїздку тільки один зарядний блок і два кабелі. Але зручно і те, що кабель в комплекті з iPhone Pro. Lightning / USB-C, тому якщо у вас є MacBook останніх поколінь, то ви можете заряджати свій iPhone від ноутбучной зарядки.

Дизайн

У нас на тестуванні був iPhone 11 Pro Max. Тут і далі ми будемо говорити саме про цю модель. Втім, iPhone 11 Pro повинен відрізнятися від неї тільки тривалістю автономної роботи і, зрозуміло, розміром / дозволом екрану. Все інше. Ідентично.

Отже, зовнішність новинки багато в чому успадковує iPhone XS Max, спереду їх відрізнити майже неможливо. Всі візуальні відмінності зосереджені на тильній стороні. Перш за все, звичайно, це блок з камерами. Він розташовується на прозорій скляній платформі, яка трохи піднімається над рівнем основного скла. Але і самі камери трохи виступають.

Відразу після презентації інтернет наповнився мемамі, що обігрують їх розташування. З чим тільки не порівнювали iPhone 11 Pro: з плитою, де камери. Конфорки, з електробритвою, зі зброєю Термінатора. Треба визнати, що це рішення дійсно виглядає досить екстравагантно. Але зате це забезпечує стовідсоткову впізнаваність моделі.

Друга особливість Pro. Матеріали корпусу. Пристрій виконаний з нержавіючої сталі і полірованого матового скла. Тим, кому не до душі слизька поверхня iPhone XS Max, повинен припасти до смаку новий дизайн. По-перше, передбачається, що він більш надійний з точки зору утримання смартфона в руці, і по-друге, це просто красиво. У нас була на тестуванні срібляста версія, і в ній спинка має майже перламутровий відтінок.

Apple стверджує, що новий корпус, до того ж, міцніше. Ми, звичайно, не наважилися влаштувати краш-тест апарату за 132 тисячі .

Розташування кнопок, слотів і роз’ємів нітрохи не змінилося в порівнянні з XS Max, тому навіть не будемо зупинятися на цьому. А ось що відразу відчувається, коли береш Pro Max в руки, так це що він став важчим. Можливо, не дуже сильно, але відчуваєш це відразу.

Добре це чи погано? Кожен вирішує сам. Багато, як відомо, люблять апарати важчі. «щоб рука відчувала». Деякі, навпаки, вважають за краще легку вагу і компактність. Загалом, це справа смаку. Але нам сподобалося.

Екран

Iphone 11 Pro Max має екран OLED з діагоналлю 6,5 “і дозволом 2436 × тисячі сто двадцять п’ять, що дає пристойну щільність точок 458 ppi. Ті ж параметри, що у iPhone XS Max. Однак ми вирішили протестувати дисплей новинки по всій строгості нашої методики. За справу взявся редактор розділів «Монітори» і «Проектор і TV» Олексій Кудрявцев.

Лицьова поверхня екрану виконана у вигляді скляної пластини з дзеркально-гладкою поверхнею, стійкою до появи подряпин. Судячи з відображення об’єктів, противідблискуючі властивості екрану трохи краще, ніж у екрану Google Nexus 7 (2013) (далі просто Nexus 7). Для наочності наведемо фотографію, на якій в виключених екранах відбивається біла поверхня (зліва. Nexus 7, праворуч. Apple iPhone 11 Pro Max, далі їх можна розрізняти за розміром):

Екран у Apple iPhone 11 Pro Max трохи темніше (яскравість по фотографіям 107 проти 111 у Nexus 7). Двоїння відображених об’єктів в екрані Apple iPhone 11 Pro Max дуже слабке, це свідчить про те, що між шарами екрану (конкретніше між зовнішнім склом і поверхнею матриці) немає повітряного проміжку. За рахунок меншого числа кордонів (типу скло / повітря) з сильно розрізняються коефіцієнтами заломлення такі екрани краще виглядають в умовах інтенсивної зовнішньої засвітки, але ось їх ремонт у разі потрісканого зовнішнього скла обходиться набагато дорожче, так як міняти доводиться екран цілком. На зовнішній поверхні екрану є спеціальне олеофобним (жіроотталківающее) покриття (ефективне, краще, ніж у Nexus 7), тому сліди від пальців видаляються значно легше, а з’являються з меншою швидкістю, ніж у випадку звичайного скла.

При ручному управлінні яскравістю і при виведенні білого поля на весь екран максимальне довгострокове значення яскравості склало близько 750 кд / м² (заявлено до 800 кд / м² в звичайному режимі і до 1200 кд / м² в режимі HDR), мінімальне. 1,9 кд / м². Максимальна яскравість дуже висока, і, з огляду на відмінні від осліплення властивості, читаність навіть в сонячний день поза приміщенням буде на хорошому рівні. У повній темряві яскравість можна знизити до комфортного значення. В наявності автоматичне регулювання яскравості по датчику освітленості (він знаходиться над прорізом фронтального гучномовця), яка включена за замовчуванням. В автоматичному режимі при зміні зовнішніх умов освітленості яскравість екрану як підвищується, так і знижується. Ця функція залежить від положення повзунка регулювання яскравості: їм користувач виставляє бажаний рівень яскравості для поточних умов. Якщо нічого не змінювати, то в повній темряві яскравість знижується до 1,9 кд / м² (дуже темно), в умовах освітленого штучним світлом офісу (близько 550 лк) яскравість екрану встановлюється на 100-115 кд / м² (прийнятно), в дуже яскравому оточенні (відповідає висвітлення ясним днем ​​поза приміщенням, але без прямого сонячного світла. 20000 лк або трохи більше) піднімається до 750 кд / м² (до максимуму, так і потрібно). Результат нас не зовсім влаштував, тому спочатку в темряві, а потім і в умовах офісу ми трохи посунули повзунок яскравості вгору (в меню швидкого доступу), і для трьох зазначених вище умов отримали 13, 130 і 750 кд / м² (ідеально). Виходить, що функція автопідстроювання яскравості працює адекватно, і є можливість відрегулювати характер зміни яскравості під вимоги користувача. На будь-якому рівні яскравості присутня модуляція з частотою приблизно 240 Гц. На малюнку нижче наведені залежності яскравості (вертикальна вісь) від часу (горизонтальна вісь) для декількох значень керування яскравістю (приблизні значення):

Видно, що на максимальній і середній яскравості амплітуда модуляції не дуже велика, в результаті видимого мерехтіння немає. Однак при сильному зниженні яскравості з’являється модуляція з великою відносною амплітудою, її наявність вже можна побачити в тесті на присутність стробоскопічного ефекту або просто при швидкому русі очей. Залежно від індивідуальної чутливості таке мерехтіння може викликати підвищену стомлюваність. Втім, фаза модуляції різниться по площі екрану, тому негативний ефект від мерехтіння знижений.

У цьому екрані використовується матриця Super AMOLED. Активна матриця на органічних світлодіодах. Повнокольорове зображення створюється за допомогою субпикселей трьох кольорів. Червоного (R), зеленого (G) і синього (B), але червоних і синіх субпікселів в два рази менше, що можна позначити як RGBG. Це підтверджується фрагментом мікрофотографії:

Для порівняння можна ознайомитися з галереєю мікрофотографій екранів, які використовуються в мобільній техніці.

На фрагменті вище можна нарахувати 4 зелених субпікселя, 2 червоних (4 половинки) і 2 синіх (1 цілий і 4 четвертинки), при цьому, повторюючи ці фрагменти, можна викласти весь екран без розривів і перехлеста. Для таких матриць компанія Samsung ввела найменування PenTile RGBG. Дозвіл екрану виробник вважає за зеленим субпикселов, по двом іншим воно буде в два раз нижче.

Екран характеризується чудовими кутами огляду. Правда, білий колір при відхиленні навіть на невеликі кути набуває легкий синюватий відтінок, але чорний колір залишається просто чорним під будь-якими кутами. Він настільки чорний, що параметр контрастності в даному випадку непридатний. Для порівняння наведемо фотографії, на яких на екрани Apple iPhone 11 Pro Max і другого учасника порівняння виведені однакові зображення, при цьому яскравість екранів спочатку встановлена ​​приблизно на 200 кд / м², а колірний баланс на фотоапараті примусово переключений на 6500 К.

Відзначимо хорошу рівномірність яскравості і колірного тону білого поля.

Колірний баланс трохи різниться, насиченість кольорів в нормі. Нагадаємо, що фотографія не може служити надійним джерелом відомостей про якість передачі кольору і наводиться тільки для умовної наочної ілюстрації. Зокрема, виражений червонуватий відтінок білого і сірого полів, присутній на фотографіях екрану Apple iPhone 11 Pro Max, при перпендикулярному погляді візуально відсутня, що підтверджується апаратними тестами за допомогою спектрофотометра. Причина в тому, що спектральна чутливість матриці фотоапарата неточно збігається з цією характеристикою людського зору.

Тепер під кутом приблизно 45 градусів до площини і до сторони екрану. Біле поле:

Яскравість під кутом у обох екранів помітно зменшилася (щоб уникнути сильного затемнення, витримка збільшена в порівнянні з попередніми фотографіями), але в разі Apple iPhone 11 Pro Max падіння яскравості виражено значно менше. В результаті при формально однаковою яскравості екран Apple iPhone 11 Pro Max візуально виглядає набагато більш яскравим (в порівнянні з ЖК-екранами), так як на екран мобільного пристрою часто доводиться дивитися як мінімум під невеликим кутом.

Видно, що кольори не сильно змінилися в обох екранів і яскравість у смартфона Apple iPhone 11 Pro Max під кутом помітно вище. Зміна стану елементів матриці виконується практично миттєво, але на фронті включення може бути присутнім сходинка шириною приблизно 17 мс (що відповідає частоті оновлення екрану в 60 Гц). Наприклад, так виглядає залежність яскравості від часу при переході від чорного до білого і назад:

У деяких умовах наявність такої сходинки може призводити до шлейфів, що тягнуться за рухомими об’єктами. Втім, динамічні сцени у фільмах на екранах OLED відрізняються високою чіткістю і навіть деякою «смикання» рухів.

Побудована по 32 точкам з рівним інтервалом за чисельним значенням відтінки сірого гамма-крива не виявила завалу ні в світлі, ні в тінях. Показник апроксимуючої статечної функції дорівнює 2,20, що дорівнює стандартному значенню 2,2. При цьому реальна гамма-крива дуже мало відхиляється від статечної залежності:

Такі спектри типові для матриць OLED. Компоненти добре розділені, що дозволяє досягти широкого колірного охоплення. Однак в даному випадку колірний обхват акуратно коригується до кордонів sRGB. У підсумку візуально кольору мають природну насиченість.

Це відноситься до тих зображень, в яких прописаний профіль sRGB або не прописано взагалі ніякого профілю. Однак рідним для сучасних топових пристроїв Apple є колірний простір Display P3 з трохи більш насиченими зеленим і червоним кольорами. Простір Display P3 засноване на SMPTE DCI-P3, але має точку білого D65 і гамма-криву з показником приблизно 2,2. Крім того, виробник заявляє, що починаючи з iOS 9.3 на системному рівні підтримується управління кольором, це полегшує додатків під iOS завдання правильно виводити на екран зображення з прописаним колірним профілем. Дійсно, доповнивши тестові зображення (файли JPG і PNG) профілем Display P3, ми отримали колірний обхват ширше sRGB (висновок в Safari):

Відзначимо, що координати первинних квітів практично в точності збіглися з тими, що прописані для стандарту DCI-P3. Дивимося на спектри в разі тестових зображень з профілем Display P3:

Видно, що в цьому випадку є невелике перехресне підмішування компонент в червоній області, тобто рідне для екрану Apple iPhone 11 Pro Max колірний простір трохи ширше, ніж Display P3.

Баланс відтінків на шкалі сірого дуже хороший, так як колірна температура близька до стандартних 6500 К, а відхилення від Spectra абсолютно чорного тіла (ΔE) менше 10, що для споживчого пристрою вважається прийнятним показником. При цьому колірна температура і ΔE мало змінюються від відтінку до відтінку. Це позитивно позначається на візуальній оцінці колірного балансу. (Найтемніші області шкали сірого можна не враховувати, так як там баланс кольорів не має великого значення, та й похибка вимірювань колірних характеристик на низькій яскравості велика.)

У цьому пристрої Apple є функція Night Shift, яка вночі робить картинку тепліше (наскільки тепліше. Вказує користувач). Опис того, чому така корекція може бути корисною, приведено в статті про iPad Pro 9,7 “. У будь-якому випадку, при розвазі з планшетом або смартфоном проти ночі краще знизити яскравість екрану до мінімального, але ще комфортного рівня, а жовтий екран налаштуванням Night Shift немає ніякого сенсу.

Присутня функція True Tone, яка, якщо її включити, підлаштовує колірний баланс під умови навколишнього середовища.

Наприклад, ми її активували і помістили планшет під світлодіодні світильники з холодним білим світлом, отримавши в підсумку значення 2,1 для ΔE і 6800 К для колірної температури. Під галогеновой лампою розжарювання (тепле світло). 3,2 і 4900 К відповідно, тобто колірна температура стала нижче. Функція працює так, як і очікувалося. Відзначимо, що зараз склалися стандартом є калібрування пристроїв відображення до точки білого в 6500 К, але в принципі, корекція під колірну температуру зовнішнього світла може принести користь, якщо хочеться домогтися кращої відповідності зображення на екрані того, що видно на папері (або на будь-якому носії. На якому кольору формуються за рахунок відбиття падаючого світла) в поточних умовах.

За критерієм виведення кадрів якість відтворення відеофайлів на екрані самого пристрою дуже гарне, так як кадри (або групи кадрів) можуть виводитися з більш-менш рівномірним чергуванням інтервалів і без пропусків кадрів аж до файлів 4К і 60 кадр / с. Під час відтворення відеофайлів з роздільною здатністю 1920 на 1080 (1080p) на екрані смартфона зображення власне відеофайлу виводиться точно по висоті екрану (при ландшафтній орієнтації). Чіткість картинки висока, але не ідеальна, так як від інтерполяції до дозволу екрану нікуди не дітися. Відображається на екрані діапазон яскравості відповідає фактичному для даного відеофайлу, хіба що в тінях пара-друга відтінків зливається з чорним. Відзначимо, що в цьому смартфоні є підтримка апаратного декодування файлів H.265 з глибиною кольору 10 біт на колір, при цьому висновок градієнтів на екран здійснюється з набагато кращою якістю, ніж в разі 8-бітних файлів. Також підтримується відображення файлів HDR: кольори насичені, кількість градацій відтінків не знижуючи.

Підведемо підсумки. Екран має дуже високу максимальну яскравість і володіє відмінними антивідблисків властивостями, тому пристроєм без особливих проблем можна користуватися поза приміщенням навіть річним сонячним днем. У повній темряві яскравість можна знизити до комфортного значення. Допустимо використовувати режим з автоматичним підстроюванням яскравості, що працює адекватно. До переваг екрану також потрібно віднести ефективне олеофобним покриття, підтримку колірного охоплення sRGB (за участю ОС) і дуже хороший колірний баланс. Заодно нагадаємо про загальні гідності OLED-екранів: істинний чорний колір (якщо в екрані нічого не відображається), помітно менше, ніж у ЖК, падіння яскравості зображення при погляді під кутом. До недоліків можна віднести модуляцію яскравості екрану, з’являється на низькій яскравості. У користувачів, особливо чутливих до мерехтіння, через це може виникати підвищена стомлюваність. Проте, в цілому якість екрану дуже високе.

Продуктивність

Як і iPhone 11, моделі Pro працюють на новій платформі. Тепер це Apple A13. Об’єм оперативної пам’яті у iPhone 11 Pro Max, за даними Geekbench 5, становить 3,65 ГБ. Стільки ж, скільки і у iPhone XS Max. Там що ми маємо ідеальні умови для порівняння продуктивності двох SoC.

Почнемо з браузерних бенчмарков: SunSpider 1.0.2, Octane Benchmark, Kraken Benchmark і JetStream другий версій. На всіх смартфонах ми використовували браузер Safari. При цьому iOS на iPhone XS Max була поновлення до актуальної версії 13.1.

Apple iPhone 11 Pro Max
(Apple A13) Apple iPhone XS Max
(Apple A12) SunSpider 1.0.2
(Менше. Краще)

Octane 2.0
(Більше. Краще)

Kraken Benchmark 1.1
(Менше. Краще)

JetStream 2
(Більше. Краще)

104 мс 124 мс
49137 балів 34019 балів
611 мс 750 мс
129 балів 113 балів

Новинка помітно швидше, причому це видно у всіх браузерних бенчмарках. Приріст в середньому. Відсотків 20, але це теж непогано.

У комплексних бенчмарках AnTuTu і Geekbench 5 результати вийшли теж зрозумілі та передбачувані. У Geekbench новинка швидше приблизно на 20%.30%. А ось в AnTuTu розрив ще більше: майже два рази.

Apple iPhone 11 Pro Max
(Apple A13) Apple iPhone XS Max
(Apple A12) AnTuTu
(Більше. Краще)

Geekbench 5 Single-Core Score
(Більше. Краще)

Geekbench 5 Multi-Core Score
(Більше. Краще)

Geekbench 5 Metal Score
(Більше. Краще)

454707 266967
1333 1 113
3501 2399
6359 4290

Остання група бенчмарков присвячена тестуванню продуктивності GPU. Ми використовували 3DMark, GFXBenchmark Metal, а також Basemark Metal, створений спеціально для пристроїв з підтримкою технології Metal.

У GFXBenchmark Metal всі тести Offscreen здійснюють рендеринг картинки в фіксованому дозволі, незалежно від реального дозволу екрану (таким чином зручно порівнювати пристрої з різними екранами).

Apple iPhone 11 Pro Max
(Apple A13) Apple iPhone XS Max
(Apple A12) GFXBenchmark Aztec Ruins (High Tier)

GFXBenchmark 1440р Aztec Ruins (High Tier Offscreen)

GFXBenchmark Aztec Ruins (Normal Tier)

GFXBenchmark 1080р Aztec Ruins (Normal Tier Offscreen)

GFXBenchmark Car Chase

GFXBenchmark 1080p Car Chase Offscreen

GFXBenchmark 1440p Manhattan 3.1.1 Offscreen

GFXBenchmark Manhattan 3.1

GFXBenchmark 1080p Manhattan 3.1 Offscreen

GFXBenchmark Manhattan

GFXBenchmark 1080p Manhattan Offscreen

40 fps 22 fps
27 fps 16 fps
58 fps 37 fps
75 fps 48 fps
48 fps 31 fps
63 fps 40 fps
56 fps 36 fps
59 fps 49 fps
100 fps 63 fps
60 fps 59 fps
157 fps 97 fps

Як ви пам’ятаєте, при тестуванні iPhone 11 ми виявили багато дивного в результатах GFX Benchmark. Тут же все рівно так, як і повинно бути. Різниця. Приблизно в півтора рази, причому майже у всіх тестах!

Наступний тест. 3dmark. Всі результати наведені в балах.

Apple iPhone 11 Pro Max
(Apple A13) Apple iPhone XS Max
(Apple A12) 3DMark (режим Sling Shot Extreme)

3DMark (режим API Overhead. Opengl ES 3.0 / Metal)

5164 3092
410767/1922145 тест зависав
READ  Як роздрукувати документ з iPhone на принтері

З 3DMark у нас було далеко не все гладко. Sling Shot не пішов на обох смартфонах, API Overhead зависав на XS Max, але хоча б порівняння в Sling Shot Extreme вдалося. І картина вийшла дуже приємна для новинки.

Наостанок. Basemark Metal. І тут ми бачимо повністю аналогічну картину

Apple iPhone 11 Pro Max
(Apple A13) Apple iPhone XS Max
(Apple A12) Basemark Metal Pro

3463 бали 2162 бали

За підсумками всіх тестів можна зробити висновок, що Apple забезпечила стабільний приріст продуктивності, який очевидний у всіх бенчмарках. Не скрізь він величезний. В більшості випадків можна говорити приблизно про 20-відсоткове перевагу новинки по частині CPU і 40-відсотковому. По GPU, але і це хороший результат. Не можна сказати, що ми вражені, але так, все так, як і повинно бути в новому поколінні iPhone.

Камери

Як уже зазначалося, в iPhone 11 Pro Max три тильні камери: широкоугольная, надширококутний і телеоб’єктив. Крім того, як і в iPhone 11, тут є нічний режим. Ми зробили порівняльні знімки на iPhone 11 Pro Max і XS Max. Результати прокоментував Антон Соловйов.

Галерея iPhone 11 Pro Max (26 мм)

Галерея iPhone XS Max (26 мм):

Основну камеру ми вже детально обговорили в статті про iPhone 11. Як можна помітити за результатами лабораторного тесту, наведеними нижче на графіку, основні камери в смартфонах однакові. Хіба що при випробуваннях нічного режиму камері Pro Max пощастило трохи більше.

Більш високий результат Pro Max «в ночі». Дійсно випадковість, оскільки працюють камери молодшої і старшої моделей в цьому режимі однаково. У минулій статті ми вже обговорили так званий «нічний режим» і простоту отримання знімків цього режиму зі знімків торішнього флагмана за допомогою найпростішого графічного редактора. Ймовірно, нічний режим в нових камерах намагається використовувати стабілізацію для зйомки на більш довгих витримках при меншій чутливості. Теоретично це повинно підвищувати деталізацію, на практиці ж різниця з камерою iPhone XS Max ледь помітна навіть при тому, що був оброблений JPEG-знімок XS Max.

Про нове поповнення в лінійці фокусних відстаней. 14 мм. Ми знову ж розповіли в статті про iPhone 11. Крім результатів лабораторного тесту, наведеного вище, додати більше нічого. На перший погляд, роздільна здатність в 70% на 130 люкс. Непоганий результат. Однак тут вся справа в контрастною світі, з якої добре справляється алгоритм шарпенінга. При цьому з реальними дрібними деталями, начебто трави і листя, програма не справляється, і ми отримуємо кашу з слабоконтрастних деталей навіть при хорошому освітленні. Втім, для Instagram і такої якості буде достатньо.

Галерея iPhone 11 Pro Max (14 мм):

А ось телемодуль залишився тільки в топових версіях. За рік над ним грунтовно попрацювали, і тепер він став майже на 10% краще в лабораторному тесті, ніж iPhone XS рік тому. Різницю видно і на польових знімках: об’єктив тепер помітно менше милить, а сенсор менше шумить. Причому, судячи з характеристик, модуль практично не змінився: діагональ сенсора все та ж 1 / 3,4 “, а діафрагма стала трохи більше. F / 2,0 замість f / 2,4. Недолік освітлення і раніше критичний для камери, але вже не так сильно.

Галерея iPhone 11 Pro Max (52 мм):

Галерея iPhone XS Max (52 мм):

Оскільки боке в портретному режимі створюється програмно, результат практично не залежить від фокусної відстані. Однак з роками програма стає розумнішою, і зараз результат виглядає дійсно непогано. Це як і раніше синтетика, очевидна будь-якому досвідченому фотографу, але на невеликому екрані виглядає правдоподібно.

Також відзначимо, що фронтальна камера тепер знімає відео 4К і фото 12 Мп.

Автономна робота і нагрів

Ми покористувалися близько тижня iPhone 11 Pro Max в звичайному режимі, експлуатуючи його саме як основний смартфон. Результат вийшов наступний: два дня він проживає, більше. Навряд чи. Принципового приросту в порівнянні з попередником ми не помітили.

Результати тестів автономної роботи в різних режимах при яскравості екрану 100 кд / м² представлені в таблиці.

Iphone 11 Pro Max iPhone XS Max Читання книг

Перегляд YouTube-відео 1080р

Гра (батарейний подтестов GFXBenchmark Manhattan 3.1.1)

22 години 40 хвилин 21 годині 10 хвилин
11 годині 30 хвилин 10 годині 35 хвилин
4 годині 28 хвилин 4 години 15 хвилин

Що ж, новинка демонструє непоганий результат. Але виграшу радикального, який би серйозно вплинув на враження користувача, немає. До того ж, в повсякденному житті ми використовуємо смартфон інакше: ніхто не грає на iPhone за кілька годин і не дивиться по десятку годин відео. Тобто не факт, що ви відчуєте різницю.

Інша справа, що режим швидкої зарядки дійсно працює і дозволяє зарядити апарат на 50% приблизно за півгодини. А ось щоб зарядити iPhone цілком, буде потрібно не менше півтори години.

Тепер поговоримо про нагріванні. Нижче наведено теплоснімок задньої поверхні, отриманий після 15 хвилин роботи тесту акумулятора Manhattan 3.1 в бенчмарке GFX Benchmark Metal:

Нагрівання локалізована в правій частині апарату, що, мабуть, відповідає розташуванню мікросхеми SoC. За даними теплокамера, максимальний нагрів склав 45 градусів (при температурі навколишнього повітря в 24 градуси). У Apple iPhone XS Max нагрів такий же.

Косметично оновлений дизайн, прекрасні нові матеріали корпусу, очікувано зросла продуктивність, три камери з нічним режимом і поліпшеним телеоб’єктивом, а також трохи збільшена тривалість автономної роботи. Ось головні плюси iPhone 11 Pro Max в порівнянні з попередником. Поки ми не впевнені в тому, що вони виправдовують ефектну приставку Pro. Це бачиться, скоріше, маркетинговим трюком, тому що все перераховане вище цілком тягне на звичайне «номерний» оновлення. Простіше кажучи, можна було з тим же успіхом назвати пристрій iPhone 11 Max. Новинка демонструє логічні, закономірні поліпшення, але результат навряд чи сприймається як якісно новий рівень, перехід на інший щабель. На ділі різниця не така велика, як між iMac і iMac Pro, iPad і iPad Pro.

Вищесказане не скасовує того факту, що сам по собі iPhone 11 Pro Max. Прекрасний апарат, у якого практично немає недоліків, зате безліч не самих очевидних переваг. Нові матеріали корпусу не кидаються в очі, але в руці відчуваються як щось більш вагоме. Плюс посилена вологозахист і противоударность. Нові камери забезпечують дуже гідну картинку в темряві, що до недавніх пір було великою проблемою для смартфонів. Так, наше тестування показало, що це багато в чому програмний фокус, який при володінні графічним редактором не так складно повторити. Однак чи багато користувачів iPhone обробляють його знімки в Photoshop? Переважній більшості якраз і потрібно, щоб фотографія відразу вийшла досить гарна, щоб її можна було без зайвих зусиль завантажити в Instagram /. І з цим завданням iPhone 11 Pro Max справляється прекрасно.

Загалом, це справжній флагман. Чи не винятковий, але такий, яким і повинен бути новий iPhone. Одне засмучує: величезна ціна в Росії. Тут ми ніяких порад давати не будемо. Зрозуміло, що флагманами обзаводяться не з міркувань вигоди, і тут вже кожному треба буде самостійно вирішувати, чи готовий він викласти таку суму (майже 100 тисяч за модель з найменшим обсягом пам’яті) чи ні.

Скільки оперативної пам’яті в iPhone 11, 11 Pro і 11 Pro Max

Однією з характеристик iPhone, яку Apple воліє не розкривати ні на презентації, ні після неї, є обсяг оперативної пам’яті. Не те щоб у Купертіно вважали її марною, просто до недавнього часу фірмові смартфони компанії не могли похвалитися чимось особливим. Зрештою, 2 ГБ ОЗУ. Це те, про що краще взагалі не говорити, навіть якщо твоя операційна система супер-раціонально відноситься до ресурсів пристрою. В цьому році Apple продовжила традицію, а даремно.

За словами інсайдера Стіва Хеммерстоффера, так само відомого, як OnLeaks, в цьому році Apple суттєво наростила обсяг оперативної пам’яті своїх смартфонів. Так, iPhone 11 отримав 4 ГБ, а 11 Pro і 11 Pro Max. По 6 ГБ. Такий апгрейд і справді можна вважати значимим, оскільки минулорічний iPhone XR мав всього лише 3 ГБ оперативної пам’яті, яких хоч і вистачало для стабільної роботи, для хвастощів явно було недостатньо.

Оперативна пам’ять iPhone 11

Частково інформація OnLeaks підтвердилася ще до релізу новинок. За кілька днів до презентації в Мережу потрапили результати синтетичного тестування iPhone 11, які показали, що смартфон оснащений процесором A13, приблизно на 13% потужнішим, ніж A12, а також 4 ГБ оперативної пам’яті. Ця новина не викликала особливого ажіотажу, оскільки рівно стільки ж було у iPhone XS і XS Max, за якими не помічалося особливого приросту швидкодії в порівнянні з iPhone XR.

Крім обсягу оперативної пам’яті Хоммерстоффер розкрив дані про ємності акумуляторів iPhone 2019 модельного року. Само собою, найвідчутніший апгрейд торкнувся iPhone 11 Pro Max.

Який акумулятор у iPhone 11

 • Iphone 11. 3110 мАг, iPhone XR. 2942 мАг;
 • Iphone 11 Pro. 3190 мАг, iPhone XS. 2658 мАг;
 • Iphone 11 Pro Max. 3500 мАг, iPhone XS Max. 3174 мАг.

Iphone 11 Pro — Обзор Смартфона / Так ли хорош?

У випадку з акумуляторами приріст виявився більш помітний. У всякому разі стосовно iPhone 11 Pro і 11 Pro Max, які отримали додаткові 4 і 5 годин автономної роботи в порівнянні з попередниками. Ну, і хто тепер скаже, що апгрейд новинок виявився прохідним?

Насправді складно однозначно сказати, чому Apple зважилася відразу на дворазове збільшення оперативки. Навряд чи за рік ситуація на ринку додатків могла змінитися настільки, щоб вони почали вимагати більше 3 ГБ оперативної пам’яті. Тому я б зробив ставку на те, що в Купертіно просто піддалися загальному тренду, звичайно, за умови, що ця інформація відповідає дійсності. Адже такої компанії, як Apple, було б соромно демонструвати настільки істотне відставання від флагманів на Android, які вже мають по 12 ГБ оперативної пам’яті.

Раніше, коли оперативка вимірювалася сотнями мегабайт, переносити перевагу конкурентів було простіше. Я б навіть сказав, що оснащуючи iPhone планками з меншим об’ємом ОЗУ, Apple навіть кидала виклик виробникам Android-смартфонів. Мовляв, подивіться, як швидкий і плавний наш новий iPhone навіть при вдвічі меншому обсязі оперативки. Але тепер, коли Android став по-справжньому швидким, те ж саме вже не прокатує і починає по-справжньому здаватися, що в Купертіно банально відстають. Довести, що це не так, можна було, тільки пішовши на поводу у споживачів і давши те, про що вони так мріяли, тим більше, що ціна цієї мрії. Зайві 3 ГБ ОЗУ. Джерело

Скільки оперативної пам’яті в iPhone 11, 11 Pro і 11 Pro Max

Однією з характеристик iPhone, яку Apple воліє не розкривати ні на презентації, ні після неї, є обсяг оперативної пам’яті. Не те щоб у Купертіно вважали її марною, просто до недавнього часу фірмові смартфони компанії не могли похвалитися чимось особливим. Зрештою, 2 ГБ ОЗУ. Це те, про що краще взагалі не говорити, навіть якщо твоя операційна система супер-раціонально відноситься до ресурсів пристрою. В цьому році Apple продовжила традицію, а даремно.

Iphone 11 Pro. Iphone з найбільшим обсягом оперативки

За словами інсайдера Стіва Хеммерстоффера, так само відомого, як OnLeaks, в цьому році Apple суттєво наростила обсяг оперативної пам’яті своїх смартфонів. Так, iPhone 11 отримав 4 ГБ, а 11 Pro і 11 Pro Max. По 6 ГБ. Такий апгрейд і справді можна вважати значимим, оскільки минулорічний iPhone XR мав всього лише 3 ГБ оперативної пам’яті, яких хоч і вистачало для стабільної роботи, для хвастощів явно було недостатньо.

Оперативна пам’ять iPhone 11

Частково інформація OnLeaks підтвердилася ще до релізу новинок. За кілька днів до презентації в Мережу потрапили результати синтетичного тестування iPhone 11, які показали, що смартфон оснащений процесором A13, приблизно на 13% потужнішим, ніж A12, а також 4 ГБ оперативної пам’яті. Ця новина не викликала особливого ажіотажу, оскільки рівно стільки ж було у iPhone XS і XS Max, за якими не помічалося особливого приросту швидкодії в порівнянні з iPhone XR.

Крім обсягу оперативної пам’яті Хоммерстоффер розкрив дані про ємності акумуляторів iPhone 2019 модельного року. Само собою, найвідчутніший апгрейд торкнувся iPhone 11 Pro Max.

Який акумулятор у iPhone 11

У випадку з акумуляторами приріст виявився більш помітний. У всякому разі стосовно iPhone 11 Pro і 11 Pro Max, які отримали додаткові 4 і 5 годин автономної роботи в порівнянні з попередниками. Ну, і хто тепер скаже, що апгрейд новинок виявився прохідним?

Насправді складно однозначно сказати, чому Apple зважилася відразу на дворазове збільшення оперативки. Навряд чи за рік ситуація на ринку додатків могла змінитися настільки, щоб вони почали вимагати більше 3 ГБ оперативної пам’яті. Тому я б зробив ставку на те, що в Купертіно просто піддалися загальному тренду, звичайно, за умови, що ця інформація відповідає дійсності. Адже такої компанії, як Apple, було б соромно демонструвати настільки істотне відставання від флагманів на Android, які вже мають по 12 ГБ оперативної пам’яті.

Раніше, коли оперативка вимірювалася сотнями мегабайт, переносити перевагу конкурентів було простіше. Я б навіть сказав, що оснащуючи iPhone планками з меншим об’ємом ОЗУ, Apple навіть кидала виклик виробникам Android-смартфонів. Мовляв, подивіться, як швидкий і плавний наш новий iPhone навіть при вдвічі меншому обсязі оперативки. Але тепер, коли Android став по-справжньому швидким, те ж саме вже не прокатує і починає по-справжньому здаватися, що в Купертіно банально відстають. Довести, що це не так, можна було, тільки пішовши на поводу у споживачів і давши те, про що вони так мріяли, тим більше, що ціна цієї мрії. Зайві 3 ГБ ОЗУ.

Скільки оперативної пам’яті в iPhone 11, 11 Pro і 11 Pro Max

Однією з характеристик iPhone, яку Apple воліє не розкривати ні на презентації, ні після неї, є обсяг оперативної пам’яті. Не те щоб у Купертіно вважали її марною, просто до недавнього часу фірмові смартфони компанії не могли похвалитися чимось особливим. Зрештою, 2 ГБ ОЗУ. Це те, про що краще взагалі не говорити, навіть якщо твоя операційна система супер-раціонально відноситься до ресурсів пристрою. В цьому році Apple продовжила традицію, а даремно.

За словами інсайдера Стіва Хеммерстоффера, так само відомого, як OnLeaks, в цьому році Apple суттєво наростила обсяг оперативної пам’яті своїх смартфонів. Так, iPhone 11 отримав 4 ГБ, а 11 Pro і 11 Pro Max. По 6 ГБ. Такий апгрейд і справді можна вважати значимим, оскільки минулорічний iPhone XR мав всього лише 3 ГБ оперативної пам’яті, яких хоч і вистачало для стабільної роботи, для хвастощів явно було недостатньо.

Оперативна пам’ять iPhone 11

Частково інформація OnLeaks підтвердилася ще до релізу новинок. За кілька днів до презентації в Мережу потрапили результати синтетичного тестування iPhone 11, які показали, що смартфон оснащений процесором A13, приблизно на 13% потужнішим, ніж A12, а також 4 ГБ оперативної пам’яті. Ця новина не викликала особливого ажіотажу, оскільки рівно стільки ж було у iPhone XS і XS Max, за якими не помічалося особливого приросту швидкодії в порівнянні з iPhone XR.

Крім обсягу оперативної пам’яті Хоммерстоффер розкрив дані про ємності акумуляторів iPhone 2019 модельного року. Само собою, найвідчутніший апгрейд торкнувся iPhone 11 Pro Max.

Який акумулятор у iPhone 11

 • Iphone 11. 3110 мАг, iPhone XR. 2942 мАг;
 • Iphone 11 Pro. 3190 мАг, iPhone XS. 2658 мАг;
 • Iphone 11 Pro Max. 3500 мАг, iPhone XS Max. 3174 мАг.

У випадку з акумуляторами приріст виявився більш помітний. У всякому разі стосовно iPhone 11 Pro і 11 Pro Max, які отримали додаткові 4 і 5 годин автономної роботи в порівнянні з попередниками. Ну, і хто тепер скаже, що апгрейд новинок виявився прохідним?

Насправді складно однозначно сказати, чому Apple зважилася відразу на дворазове збільшення оперативки. Навряд чи за рік ситуація на ринку додатків могла змінитися настільки, щоб вони почали вимагати більше 3 ГБ оперативної пам’яті. Тому я б зробив ставку на те, що в Купертіно просто піддалися загальному тренду, звичайно, за умови, що ця інформація відповідає дійсності. Адже такої компанії, як Apple, було б соромно демонструвати настільки істотне відставання від флагманів на Android, які вже мають по 12 ГБ оперативної пам’яті.

Раніше, коли оперативка вимірювалася сотнями мегабайт, переносити перевагу конкурентів було простіше. Я б навіть сказав, що оснащуючи iPhone планками з меншим об’ємом ОЗУ, Apple навіть кидала виклик виробникам Android-смартфонів. Мовляв, подивіться, як швидкий і плавний наш новий iPhone навіть при вдвічі меншому обсязі оперативки. Але тепер, коли Android став по-справжньому швидким, те ж саме вже не прокатує і починає по-справжньому здаватися, що в Купертіно банально відстають. Довести, що це не так, можна було, тільки пішовши на поводу у споживачів і давши те, про що вони так мріяли, тим більше, що ціна цієї мрії. Зайві 3 ГБ ОЗУ. Джерело

Свого часу ми вже пояснювали причину, по якій у iPhone менше оперативної пам’яті, ніж у iPhone. Android, різниця в ємності між пристроями останнім часом дуже помітна. Підводячи підсумок, можна сказати, що iOS, операційна система iPhone, вимагає менше ресурсів для роботи, і тому Apple може дозволити собі встановити меншу пам’ять на свої пристрої і при цьому гарантувати її правильну роботу без уповільнення або збоїв додатків, якщо багато хто з них відкриваються одночасно. Саме з цієї причини Apple не дає офіційної інформації про це.

На рівні зображення дуже погано бачити, що iPhone останнього покоління має менше оперативної пам’яті, ніж Android конкурента, і хоча це має своє пояснення в тому, що ми обговорювали вище, можливо, багато хто не дуже обізнані користувачі схильні вважати, що у них будуть проблеми з ваш пристрій з цієї причини. Але як тоді дізнатися, скільки оперативної пам’яті у iPhone? Що ж, спасибі за розбирання цього обладнання і можливість перевірити, які деталі у нього всередині. Можливо, користувач неозброєним оком не зможе це виміряти, але професіонали можуть. Існують також інструменти, які перевіряють продуктивність телефонів і можуть надавати дані оперативної пам’яті.

RAM пам’ять iPhone

Ось обсяг оперативної пам’яті, який є на всіх iPhone Apple, від першого до останнього:

 • Iphone (оригінал): 128 МБ.
 • Iphone 3G: 128 МБ.
 • Iphone 3GS: 256 МБ.
 • Iphone 4: 512 МБ.
 • Iphone 4s: 512 МБ.
 • Iphone 5: 1 Гб.
 • Iphone 5 с: 1 Гб.
 • Iphone 5s: 1 Гб.
 • Iphone 6: 1 Гб.
 • Iphone 6 Plus: 1 Гб.
 • Iphone 6s: 2 Гб.
 • Iphone 6s Plus: 2 Гб.
 • Iphone SE (1-го покоління): 2 Гб.
 • Iphone 7: 2 Гб.
 • Iphone 7 Plus: 3 Гб.
 • Iphone 8: 2 Гб.
 • Iphone 8 Plus: 3 Гб.
 • Iphone X: 3 Гб.
 • Iphone XS: 3 Гб.
 • Iphone XS Max: 3 Гб.
 • Iphone XR: 3 Гб.
 • Iphone 11: 4 Гб.
 • Iphone 11 Pro: 4 Гб.
 • Iphone 11 Pro Max: 4 Гб.
 • Iphone SE (друге покоління): 3 Гб.

Чи можна встановити більше оперативної пам’яті?

Ні. На відміну від того, що відбувається з багатьма комп’ютерами, неможливо розширити оперативну пам’ять iPhone, що також відбувається з будь-яким іншим смартфоном на ринку. Основна причина. Складність придбання цього типу деталей, оскільки ті, які можна знайти, не є оригінальними і, отже, не оптимізовані для правильного функціонування iPhone. Можливо, ви бачили в Інтернеті відеоролик, в якому описується цей процес, але вони завжди виконуються професіоналами з повним знанням предмета і є просто рекомендаціями. У будь-якому випадку, ми наполягаємо на тому, щоб підкреслити, що, особливо в останніх моделях, оперативної пам’яті, яку вони включають в стандартну комплектацію, більш ніж достатньо, щоб без праці виконувати будь-які дії.

BETATECH.COM.UA 2021