Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Смартфон Xiaomi redmi 8 32 гб огляд

Дизайн

За розмірами Redmi 8 майже не відрізняється від свого попередника Redmi 7. Різниця символічна. Задня частина нового пристрою глянсова і приємно чіпати. Градієнт квітів прекрасний, коли світло падає на корпус. Цей ефект не гірше, ніж той, який ми отримуємо від флагманських пристроїв на ринку. Замість скла Xiaomi вибрав пластик. Якщо у вас є звичка носити телефон з чохлом, ви не відчуєте різницю в матеріалі.

дисплей

Смартфон має 6,22-дюймовий дисплей, виконаний за технологією IPS LCD. Дозвіл складає 1520 x 720 пікселів, а співвідношення сторін становить 19: 9. Щільність пікселів. 270.

Xiaomi Redmi 8. ЧЕСТНЫЙ ОБЗОР

Екран Redmi 8 захищений склом Gorilla Glass 5. Його поверхня здорова і врятує його від невинних падінь. Однак захисне скло не захистить вас від дрібних подряпин. Таким чином, ви можете подбати про підвищення рівня захисту. Наприклад, додаткове захисне скло!

Огляд Xiaomi Redmi 8

Огляди дорогих смартфонів завжди цікавіше, ніж бюджетних. Є більше функцій, які описати, більше можливостей і кожна інновація в них викликає захоплення. Бюджетні моделі проте мають свою вагу. Вони складають більшість продажів. Споживачі найбільше купують телефони низького класу.

сканер

У Redmi 8 типовий сканер відбитків пальців. Він розташований на задній панелі телефону. Він працює не гірше, ніж той, який ми знаємо з Redmi 7. Іншими словами, швидко і стабільно.

камери

Що може запропонувати вам бюджетний Redmi 8? Основна камера 12-мегапіксельна з апертурою f / 1,8 і доповнена 2-мегапіксельним модулем для обробки глибини кадру. Це корисно знати, коли у вас предпочітанія як робити портрети. Фронтальна камера 8-мегапіксельна і широкоугольная.

Автономна робота

Смартфон отримав акумулятор ємністю 5000 мАг. Досить значна цифра для телефонів цього класу. Якщо ви з людей, які грають в ігри на телефоні, очікуйте швидко розрядку акумулятора. При стандартному використанні вам необхідно заряджати Redmi 8 раз в три дні.

відтворення відео

Для тестування «всеїдності» при відтворенні відео (включаючи підтримку різних кодеків, контейнерів та спеціальних можливостей, наприклад субтитрів) нами застосовувалися найбільш поширені формати, які складають основну масу наявного в Мережі контенту. Зауважимо, що для мобільних пристроїв важливо мати підтримку апаратного декодування відеороликів на рівні чіпа, оскільки обробити сучасні варіанти за рахунок одних лише процесорних ядер найчастіше неможливо. Також не варто чекати від мобільного пристрою декодування всього-всього, оскільки лідерство по гнучкості належить PC, і ніхто не збирається його оскаржувати. Всі результати зведені в таблицю.

формат Контейнер, відео, звук MX Video Player штатний відеоплеєр
1080p H.264 MKV, H.264 1920 × 1080, 24 fps, AAC відтворюється нормально відтворюється нормально
1080p H.264 MKV, H.264 1920 × 1080, 24 fps, AC3 відтворюється нормально відео відтворюється нормально, звуку немає
1080p H.265 MKV, H.265 1920 × 1080, 24 fps, AAC відтворюється нормально відтворюється нормально
1080p H.265 MKV, H.265 1920 × 1080, 24 fps, AC3 відео відтворюється з помітними ривками відео відтворюється нормально, звуку немає

Подальше тестування відтворення відео виконав Олексій Кудрявцев.

Інтерфейсу MHL, як і Mobility DisplayPort, ми в даному смартфоні не виявлено, тому довелося обмежитися тестуванням виведення зображення відеофайлів на екран самого пристрою. Для цього ми використовували набір тестових файлів з переміщаються на одну поділку за кадр стрілкою і прямокутником (див. «Методика тестування пристроїв відтворення і відображення відеосигналу. Версія 1 (для мобільних пристроїв)»). Знімки екрану з витримкою в 1 з допомогли визначити характер виведення кадрів відеофайлів з різними параметрами: варіювалися дозвіл (1280 на 720 (720p), 1920 на 1080 (1080p) і 3840 на 2160 (4K) пікселів) і частота кадрів (24, 25, 30, 50 і 60 кадр / с). У тестах ми використовували відеоплеєр MX Player в режимі «Апаратний». Результати тесту зведені в таблицю:

файл рівномірність пропуски
4К / 60p (H.265) не відтворюється
4К / 50p (H.265) не відтворюється
4К / 30p (H.265) не відтворюється
4К / 25p (H.265) не відтворюється
4К / 24p (H.265) не відтворюється
4К / 30p не відтворюється
4К / 25p не відтворюється
4К / 24p не відтворюється
1080 / 60p не відтворюється
1080 / 50p не відтворюється
1080 / 30p відмінно немає
1080 / 25p відмінно немає
1080 / 24p відмінно немає
720 / 60p відмінно немає
720 / 50p добре немає
720 / 30p відмінно немає
720 / 25p відмінно немає
720 / 24p відмінно немає

Примітка: Якщо в обох стовпчиках Рівномірність і Пропуски виставлені зелені оцінки, то це означає, що, швидше за все, при перегляді фільмів артефактів, викликаних нерівномірним чергуванням і пропуском кадрів, або не буде видно зовсім, або їх кількість і помітність не впливатиме на комфортність перегляду. Червоні позначки вказують на можливі проблеми, пов’язані з відтворенням відповідних файлів.

За критерієм виведення кадрів якість відтворення відеофайлів на екрані самого смартфона хороше, так як в разі підтримуваних файлів кадри (або групи кадрів) можуть (але не зобов’язані) виводитися з більш-менш рівномірним чергуванням інтервалів і без пропусків кадрів. Під час відтворення відеофайлів з роздільною здатністю 1280 на 720 (720p) на екрані смартфона зображення власне відеофайлу виводиться точно по межі екрану, один до одного по пікселям, тобто в початковому дозволі. Відображається на екрані діапазон яскравості відповідає стандартному діапазону 16-235: в тінях десь за все пара відтінків зливаються з чорним, але в світлі відображаються всі градації.

Огляд смартфона Xiaomi Redmi 4X. Симпатичний і збалансований представник сімейства Redmi середнього рівня

Зовнішній вигляд і зручність використання

За пропорціям і габаритам корпусу Xiaomi Redmi 4X найбільше нагадує iPhone 6 / 6s. Ці два пристрої дуже схожі за формою і розмірами, та й в руці апарат лежить точно так же. Redmi 4X отримав обтічний з усіх боків корпус з сильно закругленими боковинами і кутовими частинами, тільки він, на відміну від iPhone, які не суцільнометалевий, а збірний.

смартфон, xiaomi, redmi, огляд

Верхній і нижній торці Xiaomi Redmi 4X повністю пластмасові, саме в них встановлені всі інтерфейсні роз’єми. Такий корпус, звичайно, ніяк не можна назвати металевим, проте в офіційному описі корпус Xiaomi Redmi 4X названий саме повністю металевим, а про наявність пластмасових торців. ні слова.

Завдяки невеликим розмірам смартфон в цілому комфортний для утримання в руках. Не можна сказати, що на його матових поверхнях зовсім не залишається відбитків, в чорному варіанті забарвлення вони досить добре помітні. Але навіть незважаючи на це, смартфон продовжує довго зберігати презентабельний вигляд. До того ж, він абсолютно не ковзає в пальцях, так що в чохлі особливої ​​потреби немає.

Передня панель повністю прикрита 2.5D-склом з похилими краями, які органічно переходять в округлі боковини корпусу, роблячи форму корпусу закінченою, а межі. більш зручними для утримання в пальцях. Під склом можна знайти стандартний набір сенсорів і світлодіодний індикатор подій. Цікаво, що в даній моделі світлодіод індикатора розмістити не нагорі, як зазвичай, а внизу, під екраном. Маленька квадратна точка індикатора світить досить яскраво.

Тим більше прикро, що звичний ряд сенсорних кнопок управління, розташований тут же, власної підсвічування не отримав зовсім. Відповідно, піктограми кнопок ледь проглядаються навіть на світлі, не кажучи вже про темряву. Що стосується функціональності кнопок, то вона, як правило, розширена за рахунок додаткових налаштувань інтерфейсу MIUI, тому кнопки реагують і на тривалі торкання теж. Призначення кожної з кнопок можна задати на свій розсуд.

Тильна сторона корпусу звично віддана під камеру зі спалахом. Невелике округле віконце об’єктива має трохи виступає назовні тонкий обідок, цим смартфон ще більше нагадує згаданий iPhone 6. Спалах має лише один світлодіод, але світить надзвичайно яскраво, може працювати як ліхтарик, що включається в шторці повідомлень.

Тут же, на тильній стороні корпусу, розташований і сканер відбитків пальців. Майданчик дактилоскопічного датчика трохи втоплена для зручності знаходження на дотик. Але звичайно, у лежачого на столі смартфона нічого намацати не вийде, тому що до датчика не дістати. На твердій поверхні апарат лежить стійко, що не погойдується при дотиках до екрану.

READ  Як поставити пісню на дзвінок iPhone 7

До роботи самого сканера претензій немає, розпізнавання відбувається швидко і чітко, палець можна підносити під будь-яким кутом. Програма дозволяє реєструвати один і той же палець кілька разів, але все можна запам’ятати лише п’ять відбитків. Також за допомогою відбитка пальця можна розблокувати особистий простір, окремі конфіденційні документи і керувати спуском затвора камери.

Картки вставляються в бічній роз’єм зліва. Тут все стандартно: горезвісний гібридний роз’єм розрахований на дві SIM-карти, одну з них можна замінити на карту пам’яті microSD. В даному випадку один з слотів підтримує формат Micro-SIM, а в другій можна вставити Nano-SIM. Підтримується гаряча заміна карт.

Кнопки на правій бічній грані досить великі, податливі, не надто жорсткі, але відгук мають цілком виразний. Клавіші легко знаходяться наосліп, в цілому до даних елементів немає жодних претензій.

У нижньому торці встановлений роз’єм Micro-USB, підтримується підключення зовнішніх флеш-накопичувачів в режимі USB OTG. По обидва боки від цього роз’єму в торці симетрично виконані два ряди отворів, але динамік ховається тільки за одним з них (ближче до правого боку).

На верхньому торці розміщені 3,5-міліметровий аудіовихід на навушники і допоміжний мікрофон для роботи системи шумозаглушення. Дещо несподівано, але від того не менш приємно, що среднеуровневий, майже бюджетний апарат Redmi 4X НЕ поскупилися оснастити інфрачервоним портом для роботи в якості пульта дистанційного керування побутовою технікою. Практика показала, що вбудована програма впоралася навіть зі стареньким телевізором Philips. правда, їй довелося для початку перебрати чимало варіантів, зошитах в пам’яті.

Xiaomi Redmi 4X випускається в декількох колірних модифікаціях, в тому числі і рожевої. «Основними» ж можна назвати два варіанти: повністю чорний, як на тестових фотографіях, а також золотистий з білою передньою панеллю.

екран

Xiaomi Redmi 4X оснащений дисплеєм IPS, прикритим 2.5D-склом Corning Gorilla Glass з похилими краями. Фізичні розміри екрану становлять 62 × 110 мм при діагоналі 5 дюймів. Дозвіл дорівнює 1280 × 720, щільність точок становить близько 293 ppi. Рамка навколо екрану має загальну ширину з боків приблизно по 4 мм, знизу. 15 мм, зверху. 13 мм.

Яскравість дисплея можна підлаштовувати вручну або задавати автоматичні настройки, засновані на роботі датчика зовнішнього освітлення. Тест AnTuTu діагностує підтримку 5 одночасних дотиків мультитач.

Детальну експертизу з використанням вимірювальних приладів провів редактор розділів «Монітори» і «Проектор і TV» Олексій Кудрявцев. Наводимо його експертну думку про екран досліджуваного зразка.

Лицьова поверхня екрану виконана у вигляді скляної пластини з дзеркально-гладкою поверхнею, стійкою до появи подряпин. Судячи з відображення об’єктів противідблискуючі властивості екрану не гірше, ніж у екрану Google Nexus 7 (2013) (далі просто Nexus 7). Для наочності наведемо фотографію, на якій в виключених екранах відбивається біла поверхня (зліва. Nexus 7, праворуч. Xiaomi Redmi 4X, далі їх можна розрізняти за розміром):

Екран у Xiaomi Redmi 4X трохи темніше (яскравість по фотографіям 119 проти 123 у Nexus 7). Двоїння відображених об’єктів в екрані Xiaomi Redmi 4X дуже слабке, це свідчить про те, що між шарами екрану (конкретніше між зовнішнім склом і поверхнею РК-матриці) немає повітряного проміжку (екран типу OGS. One Glass Solution). За рахунок меншого числа кордонів (типу скло / повітря) з сильно розрізняються коефіцієнтами заломлення такі екрани краще виглядають в умовах інтенсивної зовнішньої засвітки, але ось їх ремонт у разі потрісканого зовнішнього скла обходиться набагато дорожче, так як міняти доводиться екран цілком. На зовнішній поверхні екрану є спеціальне олеофобним (жіроотталківающее) покриття (по ефективності навіть краще, ніж у Nexus 7), тому сліди від пальців видаляються значно легше, а з’являються з меншою швидкістю, ніж у випадку звичайного скла.

При ручному управлінні яскравістю і при виведенні білого поля на весь екран максимальне значення яскравості склало близько 490 кд / м², мінімальне. 1,1 кд / м². Максимальна яскравість висока, і, з огляду на відмінні від осліплення властивості, читаність навіть в сонячний день поза приміщенням повинна бути на хорошому рівні. У повній темряві яскравість можна знизити до комфортного значення. В наявності автоматичне регулювання яскравості по датчику освітленості (він знаходиться лівіше прорізи фронтального гучномовця). В автоматичному режимі при зміні зовнішніх умов освітленості яскравість екрану як підвищується, так і знижується. Ця функція залежить від положення повзунка регулювання яскравості. Якщо він на 100%, то в повній темряві функція автояркость зменшує яскравість до 160 кд / м² (забагато), в умовах освітленого штучним світлом офісу (близько 400 лк) встановлює на 380 кд / м² (теж багато), в дуже яскравому оточенні ( відповідає висвітлення ясним днем ​​поза приміщенням, але без прямого сонячного світла. 20000 лк або трохи більше) яскравість підвищується до 490 кд / м² (до максимуму. так і треба); якщо регулювання приблизно на 50%, то значення наступні: 20, 230 і 490 кд / м² (відповідні значення), регулятор на 0%. 1,1, 45 і 490 кд / м² (два перших значення занижені). Виходить, що функція автопідстроювання яскравості працює більш-менш адекватно і в якійсь мірі дозволяє користувачеві налаштовувати свою роботу під індивідуальні вимоги. На будь-якому рівні яскравості значуща модуляція підсвічування відсутній, тому немає і ніякого мерехтіння екрану.

В даному смартфоні використовується матриця типу IPS. Мікрофотографії демонструють типову для IPS структуру субпикселей:

Для порівняння можна ознайомитися з галереєю мікрофотографій екранів, які використовуються в мобільній техніці.

Екран має хороші кути огляду без значного зсуву кольорів навіть при великих відхиленнях погляду від перпендикуляра до екрану і без інвертування відтінків. Для порівняння наведемо фотографії, на яких на екрани Xiaomi Redmi 4X і Nexus 7 виведені однакові зображення, при цьому яскравість екранів спочатку встановлена ​​приблизно на 200 кд / м², а колірний баланс на фотоапараті примусово переключений на 6500 К.

Відзначимо хорошу рівномірність яскравості і колірного тону білого поля.

Кольори на екрані Xiaomi Redmi 4X мають трохи завищену насиченість, колірний баланс у Nexus 7 і тестованого екрану трохи різниться. Фотографія отримана після вибору профілю Стандартна в налаштуваннях екрану:

У профілі Яскрава насиченість ще вище, що досягається за допомогою збільшення кольорового контрасту, без зміни координат первинних квітів.

Тепер під кутом приблизно 45 градусів до площини і до сторони екрану:

Видно, що кольори не сильно змінилися в обох екранів, але у Xiaomi Redmi 4X контраст зменшився в більшій мірі через сильний висветленія чорного.

Яскравість під кутом біля екранів зменшилася, але в разі Xiaomi Redmi 4X зниження яскравості менше (щоб уникнути сильного затемнення, для знімків під кутом витримка збільшена в порівнянні з попередніми фотографіями). Чорне поле при відхиленні по діагоналі сильно висвітлюються, але залишається умовно нейтрально-сірого відтінку або злегка синіє. Фотографії нижче це демонструють (яскравість білих ділянок в перпендикулярному площині екранів напрямку однакова!):

При перпендикулярному погляді рівномірність чорного поля погана:

Контрастність (приблизно в центрі екрану) нормальна. близько 770: 1. Час відгуку при переході чорний-білий-чорний одно 20 мс (12 мс вкл. 8 мс викл.). Перехід між півтонами сірого 25% і 75% (за чисельним значенням кольору) і назад в сумі займає 30 мс. Побудована по 32 точкам з рівним інтервалом за чисельним значенням відтінки сірого гамма-крива не виявила завалу ні в світлі, ні в тінях. Показник апроксимуючої статечної функції дорівнює 2,33, що трохи вище стандартного значення 2,2. При цьому реальна гамма-крива трохи відхиляється від статечної залежності:

Наявності динамічної підстроювання яскравості підсвічування відповідно до характеру виведеного зображення ми не виявили, що дуже добре.

Спектри показують, що світлофільтри матриці в помірному ступені підмішують компоненти один до одного:

У підсумку кольору мають більш-менш природну насиченість і відтінок, але невелике підвищення кольорового контрасту все ж має місце бути. Баланс відтінків на шкалі сірого середній, так як колірна температура не сильно вище стандартних 6500 К, але відхилення від Spectra абсолютно чорного тіла (ΔE) в основному вище 10, що навіть для споживчого пристрою вважається поганим показником. При цьому обидва параметри мало змінюються від відтінку до відтінку. це позитивно позначається на візуальній оцінці колірного балансу. (Найтемніші області шкали сірого можна не враховувати, так як там баланс кольорів не має великого значення, та й похибка вимірювань колірних характеристик на низькій яскравості велика.)

У цьому пристрої є можливість скорегувати колірний баланс за допомогою перемикача відтінку теплий-натуральний-холодний (див. Знімок з екрану вище). Необхідну в даному випадку зниження температури кольору (варіант Теплий) не приводить до зростання ΔE, тому таку корекцію має сенс виконувати.

READ  Xiaomi redmi note 8t відмінності від 8

Підіб’ємо підсумки: екран має високу максимальну яскравість і володіє відмінними антивідблисків властивостями, тому пристроєм без особливих проблем можна буде користуватися поза приміщенням навіть річним сонячним днем. У повній темряві яскравість можна знизити до комфортного рівня. Допустимо використовувати і режим з автоматичним підстроюванням яскравості, що працює більш-менш адекватно. Також до достоїнств екрану потрібно віднести наявність ефективного олеофобним покриття, відсутність повітряного проміжку в шарах екрану і мерехтіння, а також близький до sRGB колірний обхват. До недоліків. низьку стабільність чорного до відхилення погляду від перпендикуляра до площини екрану і погану рівномірність чорного поля. Крім того, нам не сподобалося деяке завищення кольорового контрасту. Проте, з урахуванням важливості характеристик саме для цього класу пристроїв, якість екрану можна вважати високим.

Теплоснімкі

Нижче наведено теплоснімок задньої поверхні, отриманий після 10 хвилин роботи тесту акумулятора в програмі GFXBenchmark:

Видно, що нагрів більше локалізована у верхній частині апарату, що, мабуть, відповідає розташуванню мікросхеми SoC. За даними теплокамера, максимальний нагрів склав 40 градусів (при температурі навколишнього повітря в 24 градуси), це відносно небагато.

Програмне забезпечення та мультимедіа

Як би там не було, інтерфейс MIUI нам добре знайомий, нічого нового в цьому плані в Redmi 4X покупець не знайде. У прошивці присутні всі сервіси Google і традиційні для смартфонів з Android і MIUI програми, підтримується російська мова, а в якості віртуальної клавіатури встановлена ​​SwiftKey, але можна і переключитися на звичайну Gboard, яка також підтримує введення методом Swype. Ще з характерних особливостей: тут немає окремого меню програм, ярлики встановлених додатків автоматично розкидаються по робочих столів, з можливістю угруповання по папках. Робочі столи можна оформити вручну (розмістити на них віджети, вибрати фон, ефекти переходу), але простіше скористатися готовими темами на вибір.

Додаткових сторонніх додатків дуже мало, є корисні утиліти типу компаса, QR-сканера, а також програма для поділу акаунтів, що дозволяє двічі встановити один і той же додаток. Для запуску будь-якої програми можна включити авторизацію за відбитком пальця. Є системний менеджер, в якому можна налаштовувати енергозбереження, антивірусний захист, звільнення пам’яті і т. Д.

Для прослуховування музики встановлений знайомий музичний плеєр MIUI зі звичним набором спеціалізованих профілів для різних моделей вушних телефонів. Про звучання смартфона можна сказати, що воно у всіх випадках чисте і дуже гучне, шумів практично немає, а запас гучності достатній для будь-якої навколишнього оточення. З іншого боку, від основного динаміка, звичайно, особливої ​​якості звучання чекати не доводиться: на відміну від звуку в навушниках, тут зовсім не чути низьких частот, звук тонкий і дзвінкий. У навушниках звучання більш густе і насичене, є і низькі, і баси, в цілому для свого рівня Redmi 4X з підключеними навушниками звучить вельми гідно.

Диктофон є, мікрофон володіє хорошою чутливістю і якісною системою фільтрації шумів, під час запису лекцій та інтерв’ю на нього можна покластися. FM-радіо в смартфоні є, вміє вести запис програм з ефіру. Навушники необхідні в якості зовнішньої антени, хоча сама програма не відмовляється запускатися без них, як в інших смартфонах.

продуктивність

Апаратна платформа Xiaomi Redmi 4X будується на однокристальної системі Qualcomm Snapdragon 435, виконаної по 28-нанометровій технології. До складу цієї SoC входять вісім 64-бітових ядер ARM Cortex-A53 з частотою до 1,4 ГГц. За обробку графіки відповідає GPU Adreno 505. Обсяг ОЗУ складає 2, 3 або 4 ГБ, а вбудованої флеш-пам’яті. відповідно 16, 32 або 64 ГБ. У нашому варіанті смартфона спочатку було вільно 22 ГБ сховища і 1,7 ГБ ОЗУ.

Є можливість розширення вбудованої пам’яті за рахунок установки карт microSD, але для цього доведеться вийняти одну з SIM-карт. На практиці наша перевірочна карта Transcend Premium microSDXC UHS-1 об’ємом 128 ГБ впевнено вибирати користувача для обміну. Встановлювати і переносити додатки на карту пам’яті не можна, апарат пропонує відформатувати карту тільки в якості сховища для медіафайлів.

За результатами тестів платформа Qualcomm Snapdragon 435 очікувано виявилася не набагато швидше Qualcomm Snapdragon 425/430 і при цьому істотно повільніше інших популярних на поточний момент мобільних платформ середнього рівня, таких як MediaTek Helio P10, Kirin 655 і тим більше Snapdragon 625. У комплексному тесті AnTuTu Snapdragon 435 набрала всього близько 43К очок.

Доводиться визнати, що Qualcomm Snapdragon 435. це рішення навіть не середнього, а нижче середнього рівня. Втім, в реальних сценаріях використання даної SoC поки вистачає для виконання основних завдань, можна навіть пограти в ігри. Modern Kombat X практично не пригальмовує, інші ігри йдуть ще більш гладко. В цілому смартфон на Qualcomm Snapdragon 435 поки актуальне, але запасу потужності на майбутні оновлення тут немає, це смартфон на один сезон.

Тестування в комплексних тестах AnTuTu і GeekBench:

Всі результати, отримані нами при тестуванні смартфона в найсвіжіших версіях популярних бенчмарков, ми для зручності звели в таблиці. У таблицю зазвичай додається кілька інших апаратів з різних сегментів, також протестованих на аналогічних останніх версіях бенчмарков (це робиться лише для наочної оцінки отриманих сухих цифр). На жаль, в рамках одного порівняння можна представити результати з різних версій бенчмарков, тому «за кадром» залишаються багато гідних і актуальні моделі. через те, що вони свого часу проходили «смугу перешкод» на попередніх версіях тестових програм.

Xiaomi Redmi 4X (Qualcomm Snapdragon 435) Lenovo K6 Note (Qualcomm Snapdragon 430) HTC One X10 (MediaTek Helio P10 (MT6755)) Honor 6X (HiSilicon Kirin 655) Asus Zenfone 3 (Qualcomm Snapdragon 625)
AnTuTu (v6.x) (більше. краще) 43239 44418 50597 56991 63146
GeekBench (v4.x) (більше. краще) 683/2063 635/2071 757/2071 787/3300 831/4092

XIAOMI REDMI 8. СТОИТ ЛИ ПОКУПАТЬ? ПЛЮСЫ И МИНУСЫ!

Тестування графічної підсистеми в ігрових тестах 3DMark, GFXBenchmark і Bonsai Benchmark:

При тестуванні в 3DMark для найпродуктивніших смартфонів тепер є можливість запускати додаток в режимі Unlimited, де дозвіл рендеринга фіксоване на 720p і відключений VSync (через що швидкість може підніматися вище 60 fps).

Xiaomi Redmi 4X (Qualcomm Snapdragon 435) Lenovo K6 Note (Qualcomm Snapdragon 430) HTC One X10 (MediaTek Helio P10 (MT6755)) Honor 6X (HiSilicon Kirin 655) Asus Zenfone 3 (Qualcomm Snapdragon 625)
3DMark Ice Storm Sling Shot ES 3.1 (більше. краще) 292 288 421 378 466
GFXBenchmark Manhattan ES 3.1 (Onscreen, fps) 10 4 5 5 6
GFXBenchmark Manhattan ES 3.1 (1080p Offscreen, fps) 4,5 4 5 5 6
GFXBenchmark T-Rex ES 2.0 (Onscreen, fps) 26 15 17 19 22
GFXBenchmark T-Rex ES 2.0 (1080p Offscreen, fps) 16 16 17 19 23

Браузерні крос-платформні тести:

Обзор Xiaomi Redmi 8 3/32GB

Що стосується бенчмарков для оцінки швидкості движка javascript, то варто завжди робити знижку на те, що в них результати істотно залежать від браузера, в якому запускаються, так що порівняння може бути істинно коректним тільки на однакових ОС і браузерах, а така можливість є при тестуванні не завжди. У випадку з ОС Android ми завжди намагаємося використовувати Google Chrome.

Xiaomi Redmi 4X (Qualcomm Snapdragon 435) Lenovo K6 Note (Qualcomm Snapdragon 430) HTC One X10 (MediaTek Helio P10 (MT6755)) Honor 6X (HiSilicon Kirin 655) Asus Zenfone 3 (Qualcomm Snapdragon 625)
Mozilla Kraken (мс, менше. краще) 10848 11298 9992 9587 8179
Google Octane 2 (більше. краще) 3375 3191 3928 4428 5036
SunSpider (мс, менше. краще) 1297 одна тисяча триста шістьдесят п’ять 1104 1 084 877

Результати тесту AndroBench на швидкість роботи з пам’яттю:

Камера

Фронтальний модуль у Xiaomi Redmi 4X має сенсор з роздільною здатністю 5 Мп і об’єктивом з діафрагмою f / 2,2, з фіксованим фокусом і без власної спалаху. Природно, є режим ретуші портрета, можна вибирати співвідношення сторін і якість, а також є стандартний для всіх смартфонів Xiaomi режим визначення статі і віку об’єкта зйомки. Сама якість на максимальних налаштуваннях у цілому середнє для рівня Селфі. НЕ провальне, але і не ідеальне. Є недоліки в плані різкості і деталізації, зображення трохи білясте, фарби бляклі, а автобаланс білого часом помиляється.

Основна камера використовує модуль з 13-мегапіксельною матрицею і 5-елементний об’єктив з діафрагмою f / 2,0, оснащена швидким фазовим автофокусом PDAF. Спалах однотонна, але світить яскраво. Системи стабілізації немає.

READ  Як підключити телевізор до вай фаю телефону

Цікаво, що ручних налаштувань тут менше, ніж у більш дорогих моделях Xiaomi. Наприклад, у того ж Mi Mix в ручному режимі з’являються чотири повзунки (баланс білого, типи фокусування, витримка і світлочутливість). Тут же присутні лише дві опції: можна впливати на світлочутливість (до ISO 3200) і баланс білого. Також тут немає таких режимів, як групове Селфі і квадрат 1: 1, присутніх у Mi Mix. У загальних настройках, що викликаються після натискання піктограми з шестерінкою, все стандартно: є доступ до змінним значенням чіткості, насиченості і контрастності, є функції визначення осіб, віку, статі, можна використовувати камеру як сканер QR-кодів. Традиційно, вибрати вручну здатність знімка можна, є лише три готових пресета і два співвідношення сторін кадру. У розділі режимів є деяка кількість сюжетних сцен, HDR виокремлений, даний режим завжди доступний на екрані видошукача для швидкого включення.

Камера може знімати відео з максимальною роздільною здатністю Full HD @ 30 fps, функції стабілізації немає. Зйомку з рук на ходу краще не здійснювати, але в іншому з відеозйомкою камера справляється досить успішно. Зображення плавне, без ривків і артефактів, яскравість достатня, різкість в нормі, до деталізації претензій немає. Зі звуковим супроводом також повний порядок: мікрофони чутливі, явних спотворень в запису не помічено, з шумом вітру система шумозаглушення справляється успішно.

 • Ролик (44 МБ, 1920 × 1080 @ 30 fps, H.264, AAC)
 • Ролик (29 МБ, 1920 × 1080 @ 30 fps, H.264, AAC)

Далі представлені приклади фотографій з нашими коментарями за якістю. Роботу фотокамери прокоментував наш фахівець Антон Соловйов.

Камера добре справляється з більшістю стандартних сюжетів. Програма непогано пригнічує шуми і при цьому практично не псує деталі. Причепитися тут можна лише до зон нерізкості, періодично виникають в кутах кадру. В цілому камера непогано впорається з документальної і навіть художньої зйомкою.

Дизайн, розміри, керуючі елементи

Якщо дивитися на лицьову панель Xiaomi Redmi 5, то практично у всіх зовнішній вигляд апарата викликає позитивні емоції. Дисплей 18: 9 із закругленими кутами, мінімальні рамки, виглядає пристрій свіжо і цікаво, особливо якщо ви знаєте його вартість. Системні клавіші в апараті віртуальні, користувач може змінити їх розміщення, а також приховати з екрану.

Над екраном розташовані голосовий динамік під сіточкою, об’єктив фронтальної камери зі спалахом, датчик освітлення і наближення, світловий індикатор.

Лицьова панель в двох колірних рішеннях корпусу білого кольору і в одному колірному рішенні вона чорна. Екран прикриває 2.5D скло Gorilla Glass, краї якого плавно переходять в корпус. Перехід між склом і корпусом відчутний, але тільки в разі, якщо ви спеціально починаєте перевіряти його, під час роботи цього не помічаєш. Скло має якісне олеофобним покриття, палець легко ковзає по екрану, а відбитки, що залишилися на ньому, легко стираються.

На тлі лицьової панелі боковини і задня частина пристрою виглядають не так цікаво, типове для Xiaomi оформлення, схоже з іншими моделями виробника. Створюється враження, що розробники кинули працювати над дизайном після того, як попрацювали над лицьовою частиною пристрою.

Модель пропонується в трьох колірних рішеннях корпусу: золотий, синій, чорний.

Боковини корпусу, а також верхня та нижня частини виконані з пластика, центральна ж частина задньої стінки є вставку з металу. До матеріалів і якості збірки немає ніяких нарікань, всі деталі підігнані впритул один до одного, люфту або скрипів не спостерігається.

На правій боковині розташована здвоєна клавіша регулювання гучності, а нижче. кнопка включення виключення. Клавіші досить сильно виступають з корпусу, так що немає проблем при роботі з ними наосліп.

На лівій боковині знаходиться гібридний лоток під дві nanoSIM або nanoSIM і карти пам’яті microSD. Витягується лоток традиційно за допомогою скріпки.

На задній стінці по центру знаходиться об’єктив 12 МП камери, який виступає з корпусу, під ним знаходиться LED-спалах. Виробник не зробив бортика у камери, так що коли ви кладете апарат спинкою на стіл, об’єктив залишається нічим не захищений. Тут же на задній стінці знаходиться сканер відбитків пальців, працює він добре, за час тестування з ним не виникало проблем.

Верхній торець займають аудіороз’єм 3.5 мм, другий мікрофон і ІК-порт.

На нижньому ж торці розташувалися основний мікрофон, динамік і роз’єм microUSB. Хотілося б, щоб виробники вже перейшли повністю на USB Type-C, але, мабуть, цей перехід ще затягнеться на кілька років.

 • Технічні характеристики
 • Комплект поставки
 • Дизайн, розміри, керуючі елементи
 • дисплей
 • акумулятор
 • комунікаційні можливості
 • Чіпсет, пам’ять, карта пам’яті, продуктивність
 • Камера
 • Програмне забезпечення
 • враження
Технічні характеристики
Розміри і вага 151,8 x 72,8 x 7,7 мм, 157 грам
матеріали корпусу Скло, метал, пластик
дисплей 5.7 дюйма, 720х1440 пікселів (HD), 282 PPI, IPS LCD, співвідношення сторін 18: 9; яскравість 450 нт і контрастність 1000: 1
Операційна система MIUI 9 на базі ОС Android 7.1.2
платформа Qualcomm Snapdragon 450, 8 ядер Cortex-A53, частота до 1.8 ГГц; графіка Adreno 506
пам’ять 2 ГБ оперативної пам‘яті 16 ГБ вбудованої пам’яті, 3 Гб оперативної пам’яті 32 ГБ вбудованої пам’яті, карта пам’яті microSD до 128 ГБ
бездротові інтерфейси Wi-Fi b / g / n, Bluetooth 4.2
Мережа 2G: 850/900/1800/1900 Мгц 3G: 850/900/1900/2100 4G бенди 1/3/7/8/20 Дві SIM-карти
Навігація GPS, ГЛОНАСС, BeiDou
Датчики і роз’єми Сканер відбитків пальців на тильній стороні, освітлення / наближення, microUSB
Основна камера 12 МП, f / 2.2
Фронтальна камера 5 МП
акумулятор Li-Ion 3300 мАг, мережевий адаптер 5В / 2А
колір Золотий, синій, чорний

Чіпсет, пам’ять, карта пам’яті, продуктивність

Апарат випускається в двох варіантах: 2/16 ГБ і 3/32 ГБ, у нас на тесті був другий варіант. В обох випадках використовується восьміядерний чіпсет Qualcomm Snapdragon 450 до 1.8 ГГц і графічна система Adreno 506. Рішення середнє по продуктивності, особливо не пограєш, але в повсякденних завданнях продуктивності вистачає за очі.

комунікаційні можливості

Апарат підтримує Wi-Fi 802.11 b / g / n тільки в діапазоні 2.4 ГГц. Модуль Bluetooth версії 4.2. До роботи модулів немає ніяких нарікань, все працює без проблем, не вистачає хіба що другого діапазону Wi-Fi.

Для навігації в апараті є модель GPS і ГЛОНАСС, робота в режимі пересування пішки та автомобілем не викликає проблем.

З LTE також ніяких складнощів, здебільшого апарат тестувався в мережі оператора Tele2, тут передача даних не викликала нарікань.

Програмне забезпечення

Смартфон працює під управлінням MIUI 9 на базі ОС Android 7.1.2. Детально ознайомитися з можливостями оболонки MIUI 9 можна в окремому матеріалі на нашому сайті.

Камера

В апараті встановлена ​​основна 12 МП камера з розміром пікселя 1.25 мкм, 5 лінзами і діафрагмою? /2.2. По специфікаціях камера цікава, але в реальності не все так райдужно, отримати якісний знімок можна тільки при хорошому освітленні, і то вони виходять через раз. Є простенький ручний режим зйомки, при якому ви можете налаштувати баланс білого і виставити ISO в діапазоні від 100 до 3200. Режим HDR може бути або включений або виключений, автоматичного режиму роботи немає. Рекомендую знімати завжди саме з HDR, так як без нього якість знімків може вас сильно розчарувати. Інтерфейс камери мінімалістичний, всі доступні настройки прості і зрозумілі.

Фронтальна камера 5 МП, є можливість прикрасити себе, але, чесно сказати, після таких дій виглядати ви починаєте як інопланетний гість.

дисплей

В апараті встановлений 5.7-дюймовий дисплей 18: 9, виконаний за IPS-технології, з роздільною здатністю HD (1440×720 точок), 282 PPI, яскравість 450 нт. Яскравості трохи не вистачає, на сонце це відразу стає помітно. Якість дисплея хороша, а кути огляду, на перший погляд, ідеальні, але як тільки ви почнете дивитися на смартфоні кіно, то помітите, що вони не такі великі і смартфон постійно доводиться вирівнювати на рівні очей. У меню передбачена настройка колірного тону (теплий, натуральний, холодний) і контрастності (автонастройка, підвищена, стандартна). Є авторегулювання яскравості, працює вона коректно, і жодних проблем з нею немає. Варто зазначити, що у смартфонів Xiaomi від партії до партії може відрізнятися якість екранів, тому рекомендуємо дивитися на якість дисплея при покупці.

BETATECH.COM.UA 2022