Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Sony vaio як завантажитися з флешки

Table of Contents

Зі збереженням нових параметрів

Щоб зберегти змінені параметри натискаємо «F10» (або «F4»)

При появі контекстного меню з підтвердженням виходу натисніть «OK» (або клавішу «Y»), щоб зберегти зміна налаштувань і вийти.

Натискаємо «OK» (або клавішу «Y»), щоб зберегти установки та вийти

 • Перейдіть у вкладку «Save Exit» ( «Exit»).

Далі переходимо до рядку «Save Changes and Reset» (або «Exit Save Changes»). При появі контекстного меню з підтвердженням натискаємо «ОК» (або клавішу «Y»).

Вибираємо «Save Changes and Reset» (або «Exit Save Changes») і натискаємо «ОК»

як увійти

Зайти в BIOS Sony vaio можна кількома способами, залежить від моделі пристрою:

 • Використовуючи спеціальну клавішу Assist.
 • Натисканням на F2.
 • Потрапити в BIOS (БСВВ, набір мікропрограм) можна поєднанням EscF2.
 • Запустити BIOS, набираючи F2F3 Delete.

Увага! Перш ніж натискати обрану комбінацію, пристрій не планується використовувати. Яким способом відкрити БСВВ залежить від року випуску ноутбука.

Якщо ноутбук придбаний офіційно, то подивіться до нього документацію. Це можна зробити на офіційному сайті. Треба використовувати пошукову систему і там прописати номер моделі. Часто допомагає визначити потрібну комбінацію підказка при запуску пристрою «Please use (необхідна кнопка) to enter setup».

Как переустановить Windows 7 на ноутбуке Sony Waio PCG-61A12L

кнопка F2

На більшості моделей Sony Vaio включає набір мікропрограм клавіші F2, DELETE, F3. Можливо поєднання F2DEL, F3DEL. У нових моделях Sony Вайо може за відкриття BIOS відповідати поєднання клавіш F8 і F12.

 • запускаємо ноутбук;
 • по черзі натискаємо F2DEL;
 • робимо це швидко;
 • вхід відбувається за пару секунд.

Увага! Завжди за відкриття системних мікропрограм відповідає тільки одна клавіша F2, поєднання. це код входу. Для нього потрібну клавішу натискаємо періодично, поки не відкриється підпрограма. Коли застосовується комбінація, треба пробувати натискати не дві «позиції», а по черзі, затиснути одну, а інший натискати з коротким інтервалом часу.

З’явиться екран налаштування параметрів BIOS.

На замітку! Якщо цього не відбулося, то запустіть ноутбук і неодноразово натискайте клавішу «F2», коли напис VAIO з’явиться знову.

Nekrasov 18 Гру 2011

Це явна ознака перегріву. Очевидно, в результаті хронічного перегріву ноут в кінці кінців не витримав неподобства і помер.

Flashers for DOS BIOSBIOS цей http://www.Sony.ru/sFE21SR/updatesBIOS. Питання по прошивці і відновленню BIOS

Входимо в BIOS на Sony

На щастя, моделі серії Vaio мають спеціальну кнопку на клавіатурі, яка носить назву ASSIST. При натисканні на неї під час завантаження комп’ютера (до появи логотипу ОС) відкриється меню, де потрібно вибрати пункт «Start BIOS Setup». Також навпроти кожного пункту підписано, яка клавіша відповідає за його виклик. Усередині даного меню можна пересуватися за допомогою клавіш зі стрілками.

sony, vaio, завантажитися, флешки

У моделях Vaio розкид невеликий, і потрібну клавішу легко визначити за віком моделі. Якщо вона відноситься до застарілих, то спробуйте клавіші F2. F3 і Delete. Вони повинні спрацювати в більшості випадків. Для більш нових моделей актуальні будуть клавіші F8. F12 і ASSIST (особливості останньої розглянуті вище).

Якщо ж ні одна з цих клавіш не спрацювала, то доведеться використовувати стандартний список, який досить великий і включає в себе ці клавіші: F1, F2, F3, F4, F5, F6, F7, F8, F9, F10, F11, F12, Delete, Esc. У деяких випадках він може бути поповнений різними комбінаціями з використанням Shift. Ctrl або Fn. За вхід відповідає тільки одна клавіша або їх поєднання.

Ніколи не варто виключати варіант з отриманням необхідних відомостей про вхід в технічній документації до пристрою. Керівництво користувача може перебувати не тільки в документах, що йдуть разом з ноутбуком, але і на. В останньому випадку доведеться скористатися рядком пошуку, де вписується повна назва моделі і в результатах шукається різна документація, серед якої має бути керівництво для користувача в електронному вигляді.

Також на екрані при завантаженні ноутбука може з’явиться повідомлення з наступним м «Please use (потрібна клавіша) to enter setup». по якому і можна дізнатися необхідні відомості про вхід в BIOS.

Компанія Sony має головний офіс в Токіо. транснаціональна корпорація. Для щасливих володарів ноутбука Sony Vaio іноді стає утрудненням включити на Sony BIOS (підпрограму ОС). Розглянемо кілька варіантів, як це можна зробити.

GUNman 18 Гру 2011

ну і точно не BIOS, так як BIOS припиняє роботу після початку завантаження ОС, і відключення машини під час звичайної роботи не може спровокувати.

Я не кажу, що вирубування викликав BIOS. У мене є підозри, що він навіть включатися перестав через що злетілися биоса. Малоймовірно, звичайно, але гріх не спробувати.

Клавіші для входу в BIOS

Ось таблиця клавіш для входу в BIOS для більшості виробників материнських плат:

READ  Як очистити оперативну пам'ять на ПК

До речі, натискати кнопку потрібно багато разів, поки не з’явиться віконце БІОС, інакше ви можете пропустити етап його запуску.

Як завантажитися з флешки

Розглянемо, як завантажитися з флешки для установки Windows або відновлення системи.

Ремонт ноутбуків Sony Vaio за 1 день

Замовте ремонт в нашому сервісному центрі, і отримаєте справний пристрій в той же день, з гарантією до 1 року

Дізнатися точний час і вартість ремонту Спасибі, не треба

Як правильно вибрати носій для переустановлення?

Також обов’язково потрібно вибрати, з якого носія буде відбуватися завантаження, так як ми виконуємо установку з флешки, яку потрібно встановити апріорі перед завантаженням, то потрібно вибрати пункт «External Device» і поставити його за допомогою кнопок F6 і F5 вгору списку.

Після цього потрібно вийти на вкладку «Exit» і двічі натиснути на «Enter». Щоб остаточно закріпити всі настройки, потрібно натиснути клавішу F 10. Далі дотримуйтеся вказівок майстра настройки, вибравши повну установку. Дочекайтеся закінчення процедури і перезавантажте ноутбук HP.

Ну ось, власне, і все, після цих процедур можна вважати, що операція установки Windows 7 з флешки на ноутбук Sony Vaio успішно завершена.

Ви можете задати питання майстрам з нашого сервісного центру, зателефонувавши по телефону або написавши своє питання на форму зворотного зв’язку.

Можливо вас також зацікавить

Як встановити Windows 7 з флешки на ноутбук Sony Vaio

Почати установку слід з повного виключення гаджета, після чого потрібно знайти кнопку «assist» і відповідно її натиснути.

Якщо ви все зробили правильно, то після натискання даної кнопки засвітяться три лампочки, це говорить про те, що ви успішно запустили на своєму ноутбуці «Режим порятунку».

У процесі завантаження даного режиму на дисплеї свого гаджета ви побачите меню, в якому вам потрібно буде знайти і натиснути на опцію «« Запустити настройки BIOS ».

Після того, як «BIOS» завантажиться, нам потрібно перейти на вкладку під назвою «BOOT». Саме на даному етапі нам потрібно буде змінити налаштування BIOS, якщо конкретно, то потрібно вибрати «Legacy» [Режим сумісності]. Це дасть можливість здійснити повноцінну процедуру переустановлення операційної системи.

Як завантажитися з флешки

Вставте завантажувальний флешку в USB-порт і перезавантажте комп’ютер. Ваша основна задача на даному етапі. змінити пріоритет завантаження таким чином, щоб спочатку запускалася флешка, а не жорсткий диск. Робиться це двома способами:

Перший спосіб набагато зручніше, так як не вимагає подальшого повернення завантаження з жорсткого диска. Вам потрібно лише вибрати пристрій (DVD або USB) зі списку, щоб запустити його завантаження і натиснути Enter. Виглядає воно приблизно так:

Натискаємо F10 і потрапляємо в завантажувальний меню:

Однак на деяких старих комп’ютерах Boot Menu не запускається, тому давайте про всяк випадок детально розглянемо порядок зміни пріоритету завантаження через BIOS. Розкрийте меню «Пуск» і виконайте перезавантаження комп’ютера. Коли з’явиться емблема треба натиснути певну клавішу.

На деяких моделях материнських плат для входу в BIOS використовується не Delete, а інша клавіша. F1, Esc, F10, Ctrl Alt S. Виникає резонне питання. як дізнатися потрібну кнопку? Є кілька способів:

 • Знайти в інтернеті відомості про вхід в BIOS для вашої материнської плати.
 • Прочитати інструкцію від виробника материнської плати.
 • Звернути увагу на повідомлення, яке з’являється відразу після включення комп’ютера. Повідомлення це має вигляд «Press to run setup ». Замість трьох крапок буде вказана конкретна клавіша (Del, F1, Esc), натиснувши яку запускає BIOS.

Vaio завантаження з флешки

Добридень! Зловив ідіотський банер-вимагач, потрібно з флешки завантажитися і запустити утилітки Касперського. Але ось біда: не можу зайти в BIOS. Відомі клавіші (F1, F2 і т.д.) не помогают.Кроме того, коли натискаєш кнопку Assist, вилазить це ідіотське вікно і нічого не вибереш. Підкажіть, як все-таки дістатися до Біосил або до Boot-меню.

Sony Vaio Ultrabook SVT131A11V, ОС. Windows 8.

Тобто такі варіанти: 1. Утримуючи F2, натиснути кнопку включенія.2. Утримуючи assist, натиснути кнопку включенія.3. Натиснути послідовно Esc, F2, кнопку включення.

MakovЕкран гасне, а кнопка включення горить. Ось-ось. так було налаштоване! Вимкніть його, а то Ви кожен раз в сон його виводьте. Після усунення проблем, налаштуйте кнопку нормально. на вимикання ноутбука.

У мене зараз на 8, але файлова система. fat32.Ещё ось знайшов на форумах таку думку:

«Щоб потрапити в BIOS при завантаженні нам потрібно натиснути F-2, на першій вкладці-Main нам робити нічого і за допомогою стрілок на клавіатурі переходимо на вкладку Boot

І тут ми бачимо перший пункт External device Boot (завантаження з зовнішнього пристрою) вимкнений (Disabled), ставимо його в положення Включено, виділяємо стрілками, натискаємо Enter і вибираємо Enabled

Тепер пункт Boot Priority або вибір пріоритетного пристрої для завантаження комп’ютера, зараз у нас стоїть Hard Disk Drive. жорсткий диск, виділяємо цей перший пункт і тиснемо Enter

У випадаючому меню вибираємо External device або, іншими словами, зовнішнє завантажувальний пристрій, натискаємо Enter, саме зараз ми з вами поставили завантаження ноутбука з флешки

Переходимо на вкладку Exit, на питання зберегти зміни перед перезавантаженням відповідаємо Yes

Phoenix78Так цей банер каже, що ви вірус схопили.Це ми здогадалися. Тільки це нісенітниця.

Makov немає доступу до системних дисків. чомусь їх не бачуІнший вірус міг бути ще.

MNBДа я з цього диска Касперського і гружусь.Насколько я зрозумів, основна проблема в тому, що не видно жорсткого диска через всі програми. що через Касперського, що через Live CD Win XP. як зробити так, щоб вони бачилися?

Автоматическая загрузка с флешки. BIOS. Ноутбук Sony Vaio.

А на ubuntu ссилочку НЕ кинете? Я просто їй ніколи в житті не користувався і навіть не знаю, що завантажувати.

READ  Як підключити телевізор Sony до Bluetooth

Вообщем скачав ubuntu, записав на диск, намагаюся завантажитися з нього. процес йде, а потім помилка: ubuntu unable to find a medium containing a live file system

Щодо біоса. там такий BIOS, що в ньому взагалі нічого не настроїш. практично немає ніяких налаштувань. виходить, що це і є так? або як-то можна зайти в «повну версію» биоса?

Завантажився з alkid live dvd, але в Провіднику немає гвинта!!

До речі, сподіваюся, ноут нема на акумуляторі весь час працює, а постійно підключений через адаптер до мережі 220V?

MNBДа немає, ноут в розеточку включений) А що, це має значення?

Доведеться витягувати HDD з нього, по іншому ніяк?

Та й ті програми, наприклад, dmde та ін теж побачать.

Що зроблено: 1. Спроба завантаження з флешки. як в uefi, так і в legacy. помилка «operating system nou found».2. Завантаження з CD (DVD). грузиться тільки в режимі legacy, але жорсткий диск не доступний у всіх програмах (касперский, анти-SMS, операційка live cd, Dr. Web)

Так перевірка Касперського нічим не кончілась.нужно все-таки в ноут це делать.2. АнтіSMS НЕ запустілся.3. Чи не завантажувався.

Мені потрібна відповідь тільки на одне питання: ЧОМУ НЕ ВИДНО жорсткого диска? Хоча він в повному здравіі.В пошуку якось натикався на думку, що ще якісь драйвери для HDD потрібно підсовувати, коли робиш образ на флешці або CD. Що-небудь знаєте про це?

MNBДа все я так і роблю. Тільки потім на флешці файл образу, а не папки і файли. Це нормально?

Все-таки мені потрібна відповідь тільки на одне питання: Якого не бачить вінчестера. Чому. Це у всіх Vaio видно така фігня. проблема в цьому вся. Треба на це питання відповідати.

Треба на це питання відповідати

Makovа потім помилкаЩо пише щось?

MakovТолько зауважив. там цей нещасний secure boot, вимкніть його. А uefi включите.

цитата: MNB: MakovЗ адаптера не пробувавА коли. справ тут не в гвинті, а в самому ноутпоки теорія.може якихось драйверів не вистачаєНехай пишуть. Так схоже Ви самі не знаєте, що радите. Почитайте тут: http: //forum.kasperskyclub.ru/index.php? Showtopic = 38214

Справа в дровах. Мені потрібно на флешку або CD інтегрувати дрова для жорсткого диска, щоб він «побачився». Про BIOS забудьте, немає там налаштувань ніяких. Тому, якщо знаєте, то поясніть будь ласка, де взяти дрова і як їх інтегрувати в збірку з Касперського. Більше мені нічого не треба.

Не знаю, чому Ви не пробували з адаптера, якщо писали, що там диск видно.

MNBВчера ось перевірив повністю диск Касперського, вийнявши його з ноутбука, знайшов пару троянів, але потім вставив, запустив вінду. і знову ця ошібка.sge65Да це все сто раз робив.

Спробував ще сьогодні Windows Defender Offline, він видав таку помилку: Я не можу знайти системний диск Windows. Це могло статися через відсутність драйверів, шифрування диска або пошкодження установки Windows. Код помилки. 0x8004cc01

@diksrv @ MakovПеред тим як купувати Vaio довго думав. Поспіль купив 2 vaio: VPC F13S1E SVS1511C5E. обома задоволений, кожним по своему.Как програміст розумію проблеми сумісності, тому _не_ намагаюся навіть використовувати сторонні розробки по управленіюадміністрірованію сістемой.Перед тим як втручатися в систему треба знати про «навороти», які використовуються в Vaio і в сучасному залозі (uEFI та ін.), _не_ ігнорувати рекомендації від виробника по догляду за працездатністю системи.

Наприклад, я при першій же можливості просто поміняв цілком диск, відклавши оригінальний і ще зробив 2 копії рекавери двд дисків. Як плюс вже 2 рази виконував повне відновлення системи через проблеми не простий міграції на Windows 8.

Упевнений Vaio вам ще сподобається, якщо будете користуватися дотримуючись рекомендації виробника.

Бажаю швидше перемогти ваші проблеми і слідувати далі рекомендаціями виробникам. Сайт виробника і технічна підтримка вам на допомогу.

MNBВсё круто тепер)) Перевіряв я раніше з вінди !! А тепер завантажився з диска і підключив жорсткий з ноутбука через адаптер по USB.Вивод такий: якщо виникає така фігня, треба витягувати Hard і перевіряти його на іншому PC або ноуте.sge65Да все що Ви говорите. це звичайно добре, але від цієї зарази вимагачів ніхто не затрахован. Тому єдиний вірний вихід. купувати нормальний ноут, поки вони ще є. що це такий за BIOS, де ніфіга налаштувань немає? Сто раз пробував завантажуватися з різних дисків, флешок. не бачить жорсткий і все. Я нічого не маю проти Sony, вони виробляють багато дуже хорошої апаратури, але в ноута вони явно переборщили.

Ось три рази перезавантажив. і знову вилізла. Знову відкручувати жёскій диск, витягувати. І нафіга мені такий ноут потрібен питається. Коротше, Windows 8 і Vaio повне лайно!

Купіть новий диск, поставте чисту систему (драйвера на сайті vaio візьміть, там же на форумі радою допоможуть). Потім зможете перенести з дані з вихідного підключеним зовнішнім. BIOS працює в режимі uEFI з новим типом розміщення розділів діскf GPT, тому робота з дисками стала інший як на попередньому поколінні комп’ютерів.

sge65Упевнений Vaio вам ще сподобається, якщо будете користуватися дотримуючись рекомендації виробника.

Бажаю швидше перемогти ваші проблеми і слідувати далі рекомендаціями виробникам. Сайт виробника і технічна підтримка вам в помощь.Хрень це, а не підтримка. Чи не увійти в BIOS. Вже два тижні не можу код отримати. Суперспеци навіть не знають, що буває два різні способи 1-з 16ти значним кодом, а другий просто 7-8 знаків. У мене другий, бесконца запитує 16-значний. Навіть скріни вислав вікна після 3х неправильних вводов.В сервіс їздив. Взяли 1200 задіагностіку і п’ят открученную гвинтів. Просив BIOS оновити. Спец. а навіщо вам BIOS? Думав в налаштуваннях дату змінити, виставити Натів иде. Не підтримує АСРI. Ні систему не поставити, ні восстановіть.Бегіте від ваіо, як від страшного сна.Виключіл харчування. здрастє, посрамші знову 2001 рік.

READ  Створити новий акаунт Apple ID

Як зайти в BIOS на ноутбуці Sony vaio | Sony vaio завантаження з флешки або cd-rom

Привіт, друзі! У цій статті хочу показати Вам як зайти в BIOS на ноутбуці Sony vaio і виставити пріоритет, що б завантажитися з флешки або cd-rom. Багато питань з даної теми, користувачі не можуть зрозуміти як в Боїса Sony vaio зробити так що б завантаження відбувалася з флешки або cd-rom.

Відразу хочу відзначити, що виробник Sony vaio не стоїть на місці і моделі ноутбуків модернізуються, тому BIOS може трохи відрізнятися, але суть залишається однаковою. Я на прикладі буду показувати BIOS Sony vaio, модель PCG-71812V.

Наступний розділ. Advanced. В цьому розділі всього одна вкладка. Технологія віртуалізації. Ви можете її відключити (Disabled) або включити (Enable). Що б це зробити натисніть клавішу Enter і стрілочками на клавіатурі виберіть функцію. Відключити / Включити, після цього натисніть клавішу F10 і Enter.

Наступний розділ. Security. В даному розділі Ви можете задати паролі.

Set machine password. Встановити пароль при вході в BIOS. Set user password. Встановити пароль користувача. Password when power on. Встановити пароль для входу в систему.

Що б встановити пароль, як зазвичай обираєте вкладку на що хочете поставити пароль, натискаєте клавішу Enter і прописуєте пароль. Після всього зробленого натискаєте клавішу F10 для збереження налаштувань.

І так найголовніший і потрібний розділ биоса.

останні коментарі

Завантаження ноутбуків VAIO з USB зовнішнього носія

Ви можете завантажити ноутбук Vaio з флеш-накопичувача, як і з установочного (оптичного) диска або навіть з USB-флоппі дисковода (так-так, дискети), використовуючи BIOS. Підключіть USB-пристрій до виключеного комп’ютера, і натисніть кнопку живлення. Під час завантаження (до появи логотипу VAIO) натисніть клавішу F11. почнеться процес завантаження з зовнішнього накопичувача. Якщо завантаження не розпочалася, слід вимкнути комп’ютер і включити його заново. Якщо пристрою для роботи потрібне додаткове харчування, слід переконатися, що він підключений.

Завантаження Sony Vaio Windows 10, 8.1, 8

Натискаємо кнопку Assist, завантажуємося в режим VaioCare. Після завантаження. вибираємо пункт Start from Media [F11]

! Слід мати на увазі, що деякі пристрої можуть бути несумісні з ноутбуками Vaio.

Який клавішею здійснюється перехід в Меню завантаження на ноутбуках Sony Vaio (Windows Vista, Windows XP)

2 рази натиснути Esc. після першого натискання ховається логотип, після другого. з’являється меню завантаження Sony.

Виробник моделі Перехід в Boot Menu Клавіша BIOS / UEFI порядок завантаження
Sony
VAIO Duo, Pro, Flip, Tap, Fit Assist button assist button
VAIO, PCG, VGN F11 F1, F2, F3
VGN Esc, F10 F2 BIOS “BOOT” section, “External Device Boot” enabled

Якщо ноутбук підтримує завантаження з USB-носія “з коробки”, то шукати слід в BIOS

Завантаження з флешки ноутбука Sony Vaio

Для моделей, що підтримують завантаження з флешки в биосе, як правило, послідовність дій схожа (якщо не однакова) і виглядає наступним чином:

Слід вимкнути комп’ютер, якщо він працює Увійти в BIOS. під час завантаження натиснути клавішу F2 (до того, як відбувся перехід до завантаження операційної системи) Використовуючи клавіші курсора, перейти на вкладку Advanced Навпаки пункту External Drive Boot вибираємо Enabled На вкладці Boot слід вибрати потрібний USB Device. нашу флешку, щоб в списку завантаження була вище, ніж internal hard drive Перед виходом з BIOS-а слід зберегти зміни. Save Changes

Як зробити завантаження з флешки?

Класичний метод організації завантаження також працює:

 • Підключіть USB пристрій до запуску комп’ютера.
 • Зайдіть в меню BIOS, розділ «Завантаження» (Кнопки Del, F2, F12).
 • Поставте на перше місце Завантаження з USB або назва Вашої флешки.
 • Збережіть зміни перед виходом.
 • запустіть комп’ютер.

Як зайти в Boot Menu на ноутбуці Sony VAIO?

А запуск Boot Menu на ноутбуках Sony VAIO здійснюється за допомогою F12. Також для зручності написані кнопки для входу в BIOS. Якщо з якоїсь причини у Вас не вийде відкрити Boot Menu, завжди можна змінити пріоритет завантаження пристроїв стандартним способом. через BIOS.

Як встановити Windows з флешки на ноутбук Sony Vaio?

Як встановити Windows 7 з флешки на ноутбук Sony Vaio

 • Натисніть кнопку Assist для запуску режиму порятунку
 • Запустіть настройки BIOS.
 • Виберіть режим сумісності Legacy.
 • Виставите пріоритет завантаження з флешки на ноутбуці Sony.

Як на ноутбуці Sony VAIO завантажитися з флешки?

Підключіть USB-пристрій до виключеного комп’ютера, і натисніть кнопку живлення. Під час завантаження (до появи логотипу VAIO) натисніть клавішу F11. почнеться процес завантаження з зовнішнього накопичувача. Якщо завантаження не розпочалася, слід вимкнути комп’ютер і включити його заново.

Як зробити завантаження з флешки на ноутбуці?

Тиснемо при завантаженні клавішу F12 і потрапляємо в завантажувальний меню ноутбука, там просто вибираємо нашу флешку і завантажуємо ноутбук з флешки. Якщо F12 при завантаженні не спрацьовує, то тиснемо F2, рідше F6 і потрапляємо в BIOS UEFI ноутбука, тут йдемо у вкладку Boot.

Як зробити завантаження з флешки без биоса?

Якщо завантажувальний меню недоступне, тиснемо при завантаженні клавішу DEL і входимо в BIOS, далі йдемо у вкладку Boot. вибираємо нашу флешку і не відпускаючи Shift натискаємо на. цим пересуваючи нашу флешку на першу позицію. Натискаємо F10 для збереження налаштувань, налаштування зберігаються і відбувається завантаження ноутбука з флешки.

Як зайти в BIOS на ноутбуці Sony VAIO sve151j11v?

Привіт. Кнопка F2 або на нових ноута кнопка Assist.

BETATECH.COM.UA 2022