Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Телефон не бачить внутрішню пам’ять

Table of Contents

Android не бачить пам’ять телефону

Чому телефон не бачить вбудовану пам’ять і як виправити цю проблему?

Всі мобільні телефони мають вбудованою пам’яттю. Дисковий простір призначений для зберігання операційної системи, призначеної для користувача інформації і встановлених додатків. Щоб подивитися вбудований накопичувач, досить запустити стандартний провідник. Така програма є на кожному мобільному пристрої і зазвичай знаходиться в головному меню. Якщо її немає, встановіть будь-який файловий менеджер з Google Play (Google Files Go або ES Провідник), через який можна видаляти, створювати, копіювати або перейменовувати файли.

Іноді користувачі стикаються з проблемою, коли телефон відмовляється бачити вбудовану пам’ять. Після запуску провідника не відображається відповідний розділ, в якому міститься інформація. Також не допомагає використання сторонніх файлових менеджерів. Таким чином, користувач не може подивитися фотографії, відео або іншу збережену інформацію.

Така проблема може бути викликана кількома причинами. Зазвичай проблема виникає після неправильної установки операційної системи. Також користувачі спостерігають несправність після оновлень.

телефон, бачить, внутрішню

Що варто зробити в першу чергу, якщо телефон перестав бачити MicroSD?

Є кілька основних причин, по яким флеш-картка не зчитується пристроєм. Перш ніж шукати відповідь на питання, чому телефон не бачить СД-карту, необхідно спробувати відновити роботу носія самостійно. Для цього дотримуйтеся інструкції:

 • Перезапустіть пристрій. Для цього утримуйте кнопку живлення декілька секунд, а потім виберіть пункт «Перезапуск» в меню.
 • Багато пристроїв, що підтримують карту пам’яті, мають знімний акумулятор. Якщо у вас така модель, що на кілька секунд видаліть батарею, а потім встановіть її на місце.
 • Після чергової перевірки працездатності картки, не увінчалася успіхом, проведіть інший тест. витягніть microSD і очистіть її контакти м’якою серветкою. Перевірте також якість контактів в слоті (вони не повинні бути деформовані або окислені).

Якщо попередні заходи не дали результат, то можна шукати причину, чому телефон не бачить карту пам’яті. Причина може бути в самому носії або в пристрої. Якщо справність таїться у флешці, то її доведеться замінити. ремонту карти не придатні. Що стосується самих смартфонів, то їх при несправності можна спробувати полагодити самостійно або в сервісному центрі.

Комп’ютер не бачить тільки фото

Якщо при підключенні до PC розпізнаються знімки і зображення, зробіть наступне:

 • Переконайтеся, що пристрій знаходиться в режимі МТР для передачі даних. тільки в цьому випадку ви побачите інформацію і з зовнішньої карти пам’яті, і з внутрішньої.
 • Перегляньте каталоги в за допомогою файлового менеджера, наприклад, TotalCommander. Якщо фото не відображаються і в цій утиліті, значить, вони були видалені або трапилося пошкодження системи.

Несумісність карти пам’яті

Купуючи нову карту пам’яті для свого смартфона, необхідно звертати увагу на рекомендації виробника. Однією з частих причин, чому телефон Samsung не бачить карту пам’яті, є неправильний вибір її розміру.

Наприклад, модель J120 підтримує тільки носії з об’ємом пам’яті до 64 ГБ, тоді як користувачі, бажаючи по максимуму «прокачати» пристрій встановлюють в нього карти з 128 ГБ. Таку флешку смартфон сприймати не буде, навіть після форматування її в правильному форматі.

Рішення проблеми через Recovery

Для вирішення проблеми необхідно скористатися системним меню Recovery. Вимкніть телефон, натисніть кнопку живлення одночасно з клавішею регулювання гучності. В результаті на екрані з’явиться кілька системних функцій.

Важливо зауважити, що режим Recovery не передбачає використання сенсорного екрану, тому дисплей не реагуватиме на натискання. Щоб переміщатися по меню, потрібно натискати кнопки регулювання гучності. Для підтвердження будь-якої дії коротко використовуйте вимикач.

Знайдіть в системному меню пункт Wipe data / factory reset, який очистить всю інформацію, що зберігається в телефоні. По суті, це буде повний програмний скидання смартфона до заводських налаштувань. Підтвердіть дію натисканням на «Yes all media data».

В результаті будуть відформатовані розділи вбудованої пам’яті. Процедура буде проводитися протягом декількох хвилин, а після завершення очищення смартфон перезавантажиться. Тепер досить відкрити файловий менеджер і переконатися, що вбудований накопичувач інформації працює правильно.

Пристрій не хоче підключатися: як уникнути такої проблеми

Якщо хочете убезпечити себе від труднощів в експлуатації пристрою на Аndroid, досить дотримуватися простих правил.

 • Ставтеся уважно до USB-кабелю. Не стискаючи його, щоб не пошкодити.
 • Не кидайте девайс, уникайте попадання рідини в роз’єми.
 • Довіряйте прошивку пристрою професіоналам, використовуйте перевірені прошивки і патчі.
 • Встановлюйте ПО, викачане з офіційних джерел.
 • Регулярно очищайте пам’ять гаджета, використовуйте спеціальні програми і утиліти.

Якщо ви випробували всі описані способи діагностувати проблему, але жоден з них не приніс результату, довірте усунення проблеми професіоналам. Так ви зможете зберегти свій час і не завдасте пристрою ще більшої шкоди.

Незважаючи на широку модельну лінійку смартфонів з великим об’ємом внутрішньої пам’яті, варіанти телефонів, що підтримують установку карт пам’яті, не втрачають популярності. На такому знімному носії можна зберігати різну інформацію, фото, текстові файли та інші види. У активних користувачів таких носіїв часто виникає питання, чому не видно флешка на телефоні.

Видаляємо кеш додатків

Кеші програми в ряді випадків займає нереальна кількість простору в пам’яті телефону.

 • Дізнатися, скільки саме споживає ту чи іншу програму, можна через розділ Settings. Apps.
 • У списку встановлених додатків натисніть на потрібний елемент.
 • Перевірте вільне місце в секції Storage.
 • Для очищення кешу натисніть однойменну кнопку Clear Cache.
READ  Honor 10 Неможливо зарядити телефон телефон

Перенесення файлів на карту пам’яті

Внутрішня пам’ять телефону, як вже сказано, має фіксований обсяг, тому необхідно постійно перевіряти, чи вистачає вільного місця для коректної роботи додатків і ОС.

Взагалі, пам’ять Android ділиться на внутрішню і зовнішню. Зовнішню пам’ять легко “наростити”, благо що SD-карти сьогодні коштують недорого (за 25 можна придбати карту пам’яті на 256 Гб).

Радимо перенести на карту пам’яті фотографії та відео, документи та інші об’ємні файли, які не обов’язково зберігати у внутрішній пам’яті. Більш того, зберігати на карті пам’яті їх надійніше.

Власне, перенести файли можна через будь-який файловий менеджер. через телефон або PC.

Переміщаємо непотрібні додатки з внутрішньої на зовнішню карту пам’яті

Перенести додатки можна через менеджер додатків Android. Зручність полягає в тому, що ви звільняєте внутрішню пам’ять, не деінсталліруя непотрібні додатки.

За рахунок перенесення додатків ви заощадите пару сотень мегабайт вільного простору. Оскільки разом з додатком переноситься також і кеш, економія суттєва.

Взагалі, починаючи з версії Android Marshmallow все стало простіше. Досить відформатувати карту пам’яті як internal storage через настройки. Робити більше нічого не потрібно, ОС Android самостійно визначить, які програми зберігати на карті пам’яті.

Порада. Встановіть додаток FolderMount. “розширювач” внутрішньої пам’яті телефону. Працює в тому числі на Android 4.2.1 і вище, в той час як аналоги не підтримують багато користувачів режим. Для роботи програми потрібен root.

Переносимо фотографії та відео на сервіс Google Photos

Саме фотографії та відео “з’їдають” найбільше місця на телефоні, за рахунок їх можна швидко звільнити місце на карті пам’яті або у вбудованому сховищі. Якщо ваш телефон не підтримує карту пам’яті, перенести файли, до яких ви звертаєтеся нечасто, в хмару. Найкраще для цього підходить додаток Photos, або Google Photos. Воно автоматично завантажує фотографії на сервіс, де вони доступні в початковій якості через браузер або додаток.

Крім Google Photos, можна звернути увагу на такі альтернативи як Dropbox, Flickr або Microsoft OneDrive.

Навіть коли фотографії будуть доступні тільки на сервері, ви легко отримаєте до них доступ, якщо у вас працює інтернет. І головне, це дійсно зручний і швидкий спосіб звільнити пару гігабайт внутрішньої пам’яті!

Як збільшити пам’ять на Android вручну

Для ручної очистки пам’яті телефону підійде будь-який файловий менеджер. Ми радимо ES Explorer або Total Commander.

Будьте уважні і видаляйте тільки непотрібні призначені для користувача файли у внутрішній пам’яті Android, які ви створювали / копіювали самі.

Отже, відкриваємо файловий менеджер, заходимо корінь внутрішньої пам’яті, починаємо шукати і видаляти непотрібне.

Які файли бажано видалити (перенести на карту пам’яті) в першу чергу:

 • Фотографії, відео, записи на диктофон і інші документи, збережені нема на SD, а у внутрішній пам’яті;
 • Документи, отримані поштою або через соціальні мережі (найчастіше вони зберігаються в папку Download);
 • Електронні книги та інші файли, збережені сторонніми додатками в пам’ять пристрою;
 • Вміст папок DCIM, bluetooth, sounds.

Помилка: недостатньо пам’яті на мобільному пристрої

Зазвичай Android видає таке повідомлення, якщо процесу або додатком не вистачає вільного місця у внутрішній пам’яті телефону.

Недолік пам’яті може дати про себе знати постійними зависаннями. Якщо при покупці телефону це непомітно, то з часом, після установки десятків мобільних додатків і обростання “сміттям” ви починаєте це помічати.

Мимоволі виникає питання: характеристики телефону “брешуть”? Якщо немає, то чому у інших цей же смартфон / планшет працює стабільно?

Використовуємо Storage Analyzers (для наочності)

Для наочності радимо використовувати додаток Files Go або будь-який інший storage analyzer для Android, який покаже, які файли займають найбільше місця на диску і де вони розташовані, у вигляді діаграми. Серед таких додатків відзначимо:

Очищення внутрішньої пам’яті телефону

Видалити зайве можна через вбудовані інструменти операційної системи і за рахунок сторонніх додатків. Вони аналізують зайняте простір, допомагають визначити файли, які можуть бути безпечно видалені.

Комп’ютер не бачить внутрішню пам’ять телефону

У разі якщо ваш комп’ютер не розпізнає внутрішню пам’ять пристрою, але при цьому ідентифікує і прекрасно читає знаходиться всередині карту пам’яті. ви маєте справу з проблемою, дозволяється за все в пару торкань.

 • Відсуньте шторку смартфона (фліп зверху вниз) і виберіть «Медіа-пристрій (MTP)».
 • Вимкніть телефон від комп’ютера і підключіть його заново. Ця помилка виникає в вкрай вузькому колу смартфонів і тому найпростіше рішення цієї проблеми знайти не завжди просто, а за витрачені нерви можете дякувати розробників вашого пристрою, що забезпечили прекрасну оптимізацію під нову версію Android.

Компьютер не видит внутреннюю память HTC

Можливі проблеми з розпізнаванням

Самих частотних проблем, які виникають при підключенні телефону до комп’ютера, всього кілька. Вирішити їх не так вже й складно, головне, знати, як це зробити.

Комп не розпізнає пристрій, але зарядка йде

При такій неполадку необхідно переконатися, що гаджет виявляється комп’ютером. Якщо повідомлення про підключення пристрою не з’являються, виконайте наступне:

 • З’єднайте гаджет з іншим портом на PC.
 • Використовуйте USB-кабель, який сумісний з пристроєм. Найчастіше проблема полягає саме в проводі.
 • Згадайте, чи не пошкоджували ви роз’єм для USB на гаджет, не потрапляла чи в нього рідину, чи не проводилися ремонтні роботи.
 • Спробуйте підключити телефон або планшет до іншого комп’ютера. Якщо проблема збереглася, значить, справа в пристрої або дроті. У такому випадку варто звернутися до фахівців для усунення неполадки. Якщо ж на іншому комп’ютері все працює, то має місце дефект PC. Проведіть невеликий тест: вставте в порт звичайну флеш-карту. При відсутності результату виконайте наступне: зайдіть в Панель управління Усунення неполадок налаштування пристрою (для автоматичного усунення неполадок).

Потім перезавантажте комп’ютер і спробуйте підключити телефон знову. Якщо проблема збереглася, вирушайте в сервісний центр з PC.

Смартфони з новими версіями Android за замовчуванням розпізнаються в режимі зарядки. Тому потрібно натиснути на повідомлення «Зарядка через USB» і вибрати пункт «Передача файлів».

Пристрій не хоче підключатися: як уникнути такої проблеми

Якщо хочете убезпечити себе від труднощів в експлуатації пристрою на Аndroid, досить дотримуватися простих правил.

Что делать, если файлы на смартфоне не видны на компьютере, подключение по USB?

 • Ставтеся уважно до USB-кабелю. Не стискаючи його, щоб не пошкодити.
 • Не кидайте девайс, уникайте попадання рідини в роз’єми.
 • Довіряйте прошивку пристрою професіоналам, використовуйте перевірені прошивки і патчі.
 • Встановлюйте ПО, викачане з офіційних джерел.
 • Регулярно очищайте пам’ять гаджета, використовуйте спеціальні програми і утиліти.

Якщо ви випробували всі описані способи діагностувати проблему, але жоден з них не приніс результату, довірте усунення проблеми професіоналам. Так ви зможете зберегти свій час і не завдасте пристрою ще більшої шкоди.

READ  Як очистити телефон Samsung від сміття

Проблеми з підключенням смартфона або планшета до комп’ютера, не дивлячись на простоту цієї дії, виникають досить часто і, як правило, в найнесподіваніших місцях. І хоча рішення їх досить прості, вони не завжди очевидні.

Комп’ютер зовсім не бачить пристрій і зарядка не йде

Якщо комп’ютер не бачить пристрій і зарядка не йде, то проблема може полягати в Слуда:

USB-кабель Потрібно переконатися в працездатності кабелю, підключивши смартфон заряджатися до розетки. Якщо зарядка йде, значить кабель справний, і слід шукати причину в іншому. USB-порт Пошкодженість порту не завжди буває очевидною. Дуже часто багато користувачів використовують USB-порт для підключення всього одного пристрою. Це може бути флешка, яка з яких-небудь причин (наприклад, при деформації USB-роз’єму) читається краще за інших пристроїв. У разі виникнення такої проблеми слід поміняти USB-кабель.

Пристрій не розпізнається, Неможливо зарядити телефон і не включається

В цьому випадку виконайте всі кроки з попереднього розділу. При відсутності результату витягніть акумулятор з пристрою. Батарея виходить з ладу після тривалого використання. найчастіше її вилучення допомагає вирішити проблему. Огляньте акумулятор на предмет пошкоджень, нерівностей. Якщо є деформації, то деталь необхідно замінити.

Причина може критися і в програмному забезпеченні. Спробуйте виправити помилку так:

 • Вимкніть програми та служби на час зарядки.
 • Встановіть утиліту для оптимізації роботи пристрою, наприклад, Clean Master, Smart Manager. Вони видаляють зайву й непотрібну інформацію на гаджет, знижують навантаження на систему.
 • Відкотити ОС до стартової версії.
 • Перепрошити пристрій. Можливо, до некоректної роботи апарату привела непрофесійна прошивка.

Як уникнути подібних проблем у майбутньому

Щоб подібні проблеми не виникли в подальшому, слід дотримуватися деяких правил:

Комп’ютер не бачить смартфон, карту пам’яті або пам’ять телефону. найпоширеніші проблеми з’єднання телефону з комп’ютером. Якщо самостійно немає можливості виправити виниклі проблеми, слід звернутися в сервісний центр або техпідтримку вашого пристрою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть CtrlEnter.

Ваш PC не бачить телефон або планшет на Android через USB? Це досить поширена проблема, але її можна вирішити самостійно. У даній статті ви знайдете корисні рекомендації як це зробити. Крім способів вирішення, наведених нижче, є ще кілька, про які ми вже розповідали на нашому сайті! Якщо телефон не вдалося підключитися до комп’ютера по USB, спробуйте через Wi-Fi: спосіб 1.

Також зверніть увагу на додатки для передачі файлів через Інтернет: Pushbullet і AirDroid. Одним словом, є гідні альтернативи підключенню через USB (якщо, звичайно, вас не цікавлять інші можливості на зразок налагодження).

Що стосується проблеми з підключенням мобільних пристроїв по USB до комп’ютера, то вона буває тільки двох видів:

 • Телефон Комп’ютер не розпізнає, але заряджається від нього;
 • PC (або ноутбук) повністю не розпізнає смартфон.

Обидва варіанти ми детально розглянемо і спробуємо допомогти вам все виправити!

Комп’ютер не бачить внутрішню пам’ять смартфона

Персональний комп’ютер відображає толькофлешкутелефона без внутрішньої пам’яті?

 • Перевірте, розпізнається чи пристрій як медіа-пристрій або сховище даних в установках з’єднання (докладніше в 4 пункті попередньої інструкції статті).
 • Скиньте налаштування до заводських (див. Пункт 5).
 • Увімкніть функцію ActiveSync, вибравши «Налаштування». «Підключення». «USB з’єднання».

Є ще кілька загальних порад. Дістаньте батарею смартфона і почекайте 10-15 хвилин, спробуйте підключитися знову. Перезапустіть PC і телефон- допоможе, коли стався невеликий програмний збій. Що робити, якщо все ще комп’ютер не бачить телефон Android через USB? Спробуйте застосувати способи з інших підпунктів статті, які не описують Вашу ситуацію. Зверніться в майстерню або використовуйте альтернативні способи передачі файлів, які були названі на початку даної статті.

Щодня ми використовуємо планшети для навчання, роботи, спілкування та інших цілей, в зв’язку з чим є крайня зацікавленість в працездатному стані пристрою. Причин для розлади у власника компактного комп’ютера може виникати безліч, і кожна проблемна задача повинна обов’язково знаходити відповідь. Що робити, якщо планшет не бачить внутрішню пам’ять? На цей рахунок є певна послідовність дій. Але перш варто дізнатися про поширені зобов’язання, при яких виникає розглянута ситуація.

Зазвичай описане рішення проблеми відрізняється високою ефективністю. Але якщо перераховані дії не допомогли відновити вбудовану пам’ять, можливо, проблема має інші причини. тут все індивідуально.

Буває, при спробі файлообміну трапляється проблема: комп’ютер не бачить Android через USB-кабель. Ця неполадка часто турбує користувачів. На щастя, її можливо виправити в домашніх умовах. Перш ніж ми приступимо, давайте розберемося, чому Android пристрій не сприймається комп’ютером як зовнішній диск. Можливих причин декілька:

 • Невідповідні настройки на смартфоні;
 • Несправне гніздо Android-пристрої;
 • Неробочий USB-шнур;
 • Зламаний або невідповідний порт в комп’ютері;
 • Відсутність або старіння драйверів PC;
 • Відхилення від норми в програмному забезпеченні.

Звичайно, на око так просто не вдасться визначити причину, тому будемо діяти послідовно, відштовхуючись від ситуації.

Відразу скажу, що не обов’язково використовувати USB-шнур для передачі даних між пристроями. є альтернативні способи:

 • Bluethooth;
 • Wi-Fi;
 • Хмарні сховища. Наприклад, DropBox, Mega, OneDrive, Box, pCloud;
 • Альтернативні програми для файлообміну за допомогою інтернету (AirDroid, Pushbullet);
 • Устаткування для зчитування даних комп’ютером з карти пам’яті.

При бажанні можна сміливо використовувати один з методів, не розбираючись з USB. Можливо, вони виявляться зручніше конкретно Вам.

Комп’ютер не виявляє телефон Android по USB

 • Скиньте налаштування смартфона, попередньо зберігши важливі дані. Контакти з телефону скопіюйте на SIM-карту або синхронізуйте з аккаунтом Google. Скидання налаштувань можна виконати приблизно таким шляхом: «Налаштування». «Відновлення та скидання». «Скидання налаштувань».
 • Встановіть більш сучасну версію ОС на Android.
 • Акуратно очистіть отвір USB від шерсті або інших маленьких частинок дуже тонкою голкою.
 • Телефон не бачить внутрішню пам’ять Android

  Чому телефон не бачить вбудовану пам’ять і як виправити цю проблему?

  Всі мобільні телефони мають вбудованою пам’яттю. Дисковий простір призначений для зберігання операційної системи, призначеної для користувача інформації і встановлених додатків. Щоб подивитися вбудований накопичувач, досить запустити стандартний провідник. Така програма є на кожному мобільному пристрої і зазвичай знаходиться в головному меню. Якщо її немає, встановіть будь-який файловий менеджер з Google Play (Google Files Go або ES Провідник), через який можна видаляти, створювати, копіювати або перейменовувати файли.

  Іноді користувачі стикаються з проблемою, коли телефон відмовляється бачити вбудовану пам’ять. Після запуску провідника не відображається відповідний розділ, в якому міститься інформація. Також не допомагає використання сторонніх файлових менеджерів. Таким чином, користувач не може подивитися фотографії, відео або іншу збережену інформацію.

  Така проблема може бути викликана кількома причинами. Зазвичай проблема виникає після неправильної установки операційної системи. Також користувачі спостерігають несправність після оновлень.

  READ  Чи можна залишати телефон на зарядці

  Заряджається, недоступна передача файлів

  Послідовно пробуйте варіанти вирішення. Все ще комп не бачить телефон Android через USB а зарядка йде? Приступайте до наступного варіанта. Швидше за все, труднощі устранятся.

  • Не забудьте розблокувати смартфон, якщо на ньому стоїть графічний ключ, пін-кодом або пароль. Без цього передача файлів з метою безпеки не доступна, толькоідет зарядка.
  • Переконайтеся, чи немає спливаючих налаштувань на «шторкою» або відразу ж на екрані смартфона. Повинно бути повідомлення на кшталт «USB-підключення встановлено». Натисніть на нього і включіть накопичувач.
  • Комп не реагує на телефон з новою прошивкою, тому що спочатку в останніх версіях стоїть режим «Тільки зарядка». Він відображається на таскбару (та ж «шторка»). Торкніться назви режиму і змініть на «Дисковод».
  • Є повідомлення, що смартфон визначено як камера? Тапніте на нього і змініть режим на медіа-пристрій. У більш ранніх версіях прошивки краще «USB Mass Storage», який можна вибрати там же. Після цього буде доступна передача файлів, а не толькоідті зарядка.
  • Може, Ваш телефон перебуває в режимі «USB-модем» і визначається як мобільна точка доступу? Змініть його, і проблема вирішиться. Для цього потрібно перейти в «Налаштування». «Інші мережі». «Модем і точка доступу» і зняти галочку поруч з пунктом «USB-модем».
  • Спробуйте приєднати смартфон до іншого комп’ютера, при можливості до двох. Не вийшло? Потрібно звернутися в сервіс. Можна зробити навпаки. приєднати до PC інший пристрій. Якщо вийшло, причина не в PC.
  • Активуйте режим налагодження. «Налаштування». «Параметри розробників» ( «Розробка»). У версіях старіше шлях відрізняється. «Налаштування». «Про систему». Натисніть по номеру збірки 8 разів. З’явиться повідомлення про включений режим розробки. В налаштуваннях активуйте режим налагодження.

  Чому телефон не бачить пам’ять?

  Найпоширеніша причина. неправильна прошивка смартфона. Деякі користувачі самостійно прошивають телефон після виникнення неполадок, щоб заощадити на відвідуванні сервісного центру. Як результат. виникнення різних проблем з мобільною системою.

  У деяких ситуаціях пам’ять пропадає після маніпуляцій з розділом / data. Також проблема іноді проявляється після установки оновлень. Щоб вирішити проблему, не обов’язково звертатися до фахівців. Можна спробувати самостійно відновити пам’ять, виконавши кілька простих дій.

  Рішення проблеми через Recovery

  Для вирішення проблеми необхідно скористатися системним меню Recovery. Вимкніть телефон, натисніть кнопку живлення одночасно з клавішею регулювання гучності. В результаті на екрані з’явиться кілька системних функцій.

  Важливо зауважити, що режим Recovery не передбачає використання сенсорного екрану, тому дисплей не реагуватиме на натискання. Щоб переміщатися по меню, потрібно натискати кнопки регулювання гучності. Для підтвердження будь-якої дії коротко використовуйте вимикач.

  Знайдіть в системному меню пункт Wipe data / factory reset, який очистить всю інформацію, що зберігається в телефоні. По суті, це буде повний програмний скидання смартфона до заводських налаштувань. Підтвердіть дію натисканням на «Yes all media data».

  Картридер не видит флешку SD компьютер не видит карту памяти

  В результаті будуть відформатовані розділи вбудованої пам’яті. Процедура буде проводитися протягом декількох хвилин, а після завершення очищення смартфон перезавантажиться. Тепер досить відкрити файловий менеджер і переконатися, що вбудований накопичувач інформації працює правильно.

  Як вчинити?

  Деякі користувачі скаржаться щодо збоїв, що відбуваються при видаленні файлів з внутрішньої пам’яті планшетного комп’ютера. Планшет може давати збої і з інших причин, видаючи подібну несправність.

  Важливо: всі описані надалі дії призведуть до видалення інформації, що міститься у вбудованій пам’яті планшетного комп’ютера!

  Найбільш часто усунути проблему вдається в такий спосіб:

  • Для початку вимкніть планшетний комп’ютер
  • Далі затисніть кнопку зменшення гучності на корпусі апарату, включіть планшет (необхідно натискати дві кнопки одночасно)
  • Почекайте кілька секунд, після чого з’явиться меню «Рекавері»
  • Опустіться до пункту «Wipe media partition», використовуючи згадану вище кнопку зменшення гучності на корпусі планшета
  • Щоб вибрати даний пункт знадобиться натиснути на кнопку харчування. Проведіть одне нетривалий натискання
  • Опускаємося до пункту «Згоден», а потім вибираємо його, використовуючи клавішу живлення пристрою
  • Тепер потрібно вибрати перший пункт меню під назвою «Reboot device»
  • Далі планшетний комп’ютер перезавантажиться в нормальний режим, після чого основна пам’ять пристрою з імовірністю 90% відновиться

  Якщо ви з якоїсь причини не можете усунути несправність пристрою самостійно, рекомендується звернутися до компетентного знайомому або в сервісний центр, де вам нададуть якісний ремонт, усунення несправності подібного характеру. Самостійні кроки некомпетентного користувачеві можуть привести до додаткових проблем! Якщо дії по інструкції, викладеної вище, не принести очікуваний результат і пам’ять знову невидно для планшета, знадобиться звернутися в сервісний центр.

  Що таке внутрішня пам’ять телефону і як її використовувати

  Навіть старі кнопкові моноблоки з монохромними дисплеями мають власну пам’ять. Що вже говорити про смартфони та планшети, в які виробники розміщують до 16, а то і 32, 64 і навіть більше гігабайт власної пам’яті. А навіщо вона? Що таке внутрішня пам’ять телефону? Давайте розбиратися.

  Що в ній зберігається за замовчуванням

  За замовчуванням всередині телефону обов’язково базується на апаратному забезпеченні, ядро ​​системи і драйвера для роботи з апаратною частиною. Все це називається прошивкою, яка для сучасних смартфонів може займати і 100 мегабайт, і 300, і більше.

  Крім цього, навіть на зовсім старих і простих телефонах обов’язково повинна бути внутрішня пам’ять телефону для зберігання контактів, повідомлень та зі списку дзвінків, а також вільна зарезервована пам’ять для відображення інформації на екрані телефону.

  Скільки вся ця пам’ять може займати? Від сотень кілобайт до десятків гігабайт. Згадайте курси інформатики в середній школі, а краще ще й універовскіе пари пригадати. Скільки займає один символ пам’яті? Кілька байт. Тобто для зберігання особистої текстової інформації потрібно не так багато місця, все інше відводиться системі.

  Як використовувати внутрішню пам’ять телефону

  Внутрішню пам’ять телефону можна використовувати для банального зберігання файлів (музики, відео, текстових файлів, будь-яких інших файлів). Але вона в першу чергу призначена для установки необхідних і корисних користувачеві додатків. Саме сюди, а не на флешку краще встановлювати гри і робочі програми. В такому випадку вони не будуть лага, при вильоті або вийманні флеш-карти з телефону не потрібна буде їх перевстановлення або перезавантаження самого смартфона.

  По суті, що ж таке внутрішня пам’ять? Це та ж флешка (microSD або будь-яка інша), “запаяна” всередину телефону. Змінити її розмір, вийняти або видалити неможливо. Якщо це і можна якось зробити, то це як мінімум вимагає відмінних знань техніки та спеціалізованих програм.

  BETATECH.COM.UA 2022