Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Телефон не тримає зарядку що робити

Table of Contents

Використовуйте тільки оригінальні компоненти зарядки

Це важливо, тому що деякі апарати з швидкою зарядкою погано сприймають підключення до сторонніх блокам харчування. Також дуже велика потужність, під що її заточені комплектуючі, може нашкодити батареї, і вона почне сідати швидше.

Ми описали найважливіші методи. Не всі з них вдасться виконати, але мета цієї статті була ще і в тому, щоб пояснити вам, що найбільше впливає на розряд, і ви, знаючи причини, змогли б самостійно розробити енергоефективний і комфортний профіль роботи з пристроєм.

Видаліть непотрібне ПО і рекламу

Програми часто залишають свої сервіси висіти в тлі, вони завантажують оперативну пам’ять і навантажують процесор, зменшуючи час роботи від одного заряду. Видаліть зайві додатки, особливо непотрібні месенджери і все, що намагається підключитися до інтернету. Щоб потрапити в меню видалення, перейдіть в «Налаштування. Додатки».

Часто буває, що вбудована в софт реклама змушує смартфон активно розряджатися через додаткових подгрузок матеріалу з мережі. Щоб її нейтралізувати, використовуйте блокувальник реклами, наприклад, Adguard. Завантажити його можна з Play Market.

Способи продовжити час роботи смартфона на несправній батареї

Можливість зарядити пристрій є далеко не завжди, тому, якщо ваш Android жере батарею не так повільно як раніше, слід трохи підкоригувати роботу системи. Що конкретно потрібно зробити і як, ми розглянемо далі.

Чому сідає батарея на телефоні дуже швидко і як цього уникнути 20 порад?

Добрий день друзі. Чому сідає батарея на телефоні дуже швидко? Якщо це дійсно так, хвилюватися передчасно не варто. Зараз ми будемо застосовувати методи, які на максимум допоможуть затримати заряд акумулятора. Ми займемося оптимізацією частини налаштувань смартфона. Іншими словами, ми розглянемо, як потрібно поступати, коли швидко розряджається батарея на Android.

Програма для економії заряду батареї

Щоб спростити здійснення всіх вищеописаних дій, було створено велику кількість сторонніх програм. Вони дозволяють через зручний інтерфейс вибрати, які саме функції вам на даний момент потрібні, а за рахунок чого пристрій заощаджуватиме.

READ  Поганий звук в навушниках на телефоні

Кращим серед подібних програм є Battery Doctor. Ця програма безкоштовна і доступна всім бажаючим. У неї досить широкий функціонал, що дозволяє максимально гнучко оптимізувати настройки і здійснювати контроль над ними.

Крім цього, програма показує час, що залишився роботи апарату.

Додатки та фонові служби

Деякі додатки розряджають батарею швидше за інших. Першим в списку будуть і будь-які додатки для перегляду відео та стрімінга. Якщо ви хочете заощадити батарею, то доведеться звернути увагу і на ігри. чим вище якість графіки в них, тим швидше розряджається акумулятор смартфона.

телефон, робити

Багато додатків здатні посадити батарею навіть без активного використання. Наприклад, Messenger, Viber, WhatsApp або Instagram постійно оновлюють дані, щоб тримати вас в курсі всіх останніх змін. Додатки-месенджери працюють у фоновому режимі, використовують мобільні дані, визначають ваше місце розташування, відправляють повідомлення і так далі. Плюс, ми самі витрачаємо багато часу на листування в них, а значить, зберігаємо їх активність.

Що робити?

 • Використовуйте мінімум додатків. Швидше за все, вам потрібно 20-30% тих програм, що встановлені на смартфони. Деякі з невикористовуваних при цьому продовжують працювати і витрачати заряду.
 • Зупиніть роботу в тлі. Це робиться за наступною адресою: Установки Додатки та повідомлення Вибираєте конкретне додаток Розширені Батарея Передача даних Відключити «Фонові». Але важливо розуміти, що в цьому випадку ви втрачаєте частину можливостей.
 • Закривайте програми. Налаштування Додатки Вибираєте додаток Зупинити. Це примусово зупинить процес, який може вести себе не так, як було задумано.

Проблема з новим смартфоном

Новий мобільник порадував користувача протягом 5-8 годин і запросив зарядки. це, звичайно, дуже прикро. Тут може бути виробничий брак.

Але причина може бути і в некоректних налаштуваннях операційної системи. Варто включити економний заряд або провести корекцію самостійно.

Високий рівень яскравості екрана

Екран мобільного девайса на Android. основний споживач енергії. Чим яскравіше він підсвічений, тим швидше сідає батарея.

Знизити витрату заряду допомагає використання адаптивної підсвічування, яка змінюється в залежності від зовнішнього освітлення (доступна тільки на пристроях, обладнаних датчиком освітленості). Щоб її включити, встановіть в налаштуваннях яскравості екрану прапорець «Авто». А щоб екран не залишався включеним, коли ви не користуєтеся гаджетом, налаштуйте його перехід в сплячий режим через 30-60 секунд бездіяльності.

Системний або апаратний збій

Деякі користувачі PC і ноутбуків стикалися з такою несправністю, як неповне вимикання комп’ютера, коли при завершенні роботи операційної системи гасне екран, але частина пристроїв залишається в активному стані. продовжує обертатися кулер, згасання індикаторів і т. Д. Точно така ж проблема зустрічається і на мобільних девайсах, просто її не так легко помітити, адже на смартфонах і планшетах немає кулера, а індикатор показує тільки стадію зарядки. При подібних несправності пристрій по суті залишається включеним постійно і, відповідно, навіть в «як би вимкненому» стані активно споживає енергію акумулятора.

READ  Як дізнатися скільки років номеру телефону

Причинами таких неполадок можуть бути збійні додатки, віруси, помилки операційної системи і несправність в апаратній частині девайса (включаючи під’єднані пристрої. карти пам’яті, SIM-карти та інше).

Эти СОВЕТЫ Реально ТЕБЕ Помогут!!! Батарея не будет больше садится быстро на смартфоне!

Єдиний симптом, який дозволяє запідозрити неповне вимикання апарату. занадто велика витрата заряду батареї в той час, коли він повинен бути мінімальним. А щоб упевнитися, чи дійсно це ваш випадок, досить зняти кришку телефону (планшета) і перевірити пальцями температуру процесора. Якщо девайс продовжує працювати після вимкнення, його процесор буде залишатися теплим. Іноді при такому стані злегка нагрівається корпус пристрою, але іноді немає. це залежить від його конструкції.

Що в подібних випадках може зробити користувач без звернення до майстрів:

 • Видалити додатки, встановлені перед появою проблеми (якщо вдалося зафіксувати час її початку).
 • Провести антивірусне сканування.
 • Від’єднати всі підключені пристрої.
 • Скинути системи на заводські настройки.
 • Витягти акумулятор (якщо він знімний), 20-30 секунд потримати клавішу живлення і встановити акумулятор на місце.
 • Перепрошити апарат свідомо працездатною прошивкою.

Після кожної маніпуляції перевіряйте гаджет вимиканням. Якщо проблема не вирішиться, доведеться віднести його в сервіс на ремонт, так як сама по собі несправність не зникне, а батарея виробить свій ресурс набагато швидше, ніж при нормальній роботі.

телефон, робити

Неправильна і «злетіла» прошивка телефону

Це ще одна поширена проблема, через яку телефон може швидко розряджатися, невірно «бачити» зарядний пристрій і рівень заряду самого акумулятора. Помилки і збої в операційній системі, можуть призводити і до інших глюків і Багам, але на зарядку вони впливають звичайно в такий спосіб: при включенні гаджета в мережу, відображається стандартна смуга зарядки і відсотки, однак після від’єднання від розетки, телефон знову показує низький заряд батареї.

телефон, робити

Як самострельное рішення може допомогти відкат до попередньої версії операційної системи до останнього поновлення, або відновлення заводських налаштувань.

Зараження мобільними вірусами

Шкідливі програми, атакуючі Android-пристрої, не завжди діють відкрито. Найчастіше вони ведуть діяльність, непомітну для користувача, а ознаками їх присутності бувають лише спустошені рахунки і дуже швидка розрядка батареї, в тому числі в режимі очікування.

READ  Як зробити інтернет на телефоні

Виключати приховане вірусне зараження слід при будь-якому нестандартному поведінці гаджета, наприклад:

Не заряжается смартфон? 5 причин и решений. Отходит зарядка.

 • Телефон або планшет виходить з режиму очікування без активних дій з вашого боку.
 • Пристрій, що знаходиться в сплячому режимі, нагрівається.
 • На пристрої без вашої участі включаються модулі Wi-Fi, геолокації, мобільного Інтернету та інші. Або їх неможливо вимкнути.
 • У списку вихідних дзвінків і SMS з’явилися невідомі номери, а в історії браузера. перегляди сайтів, які ви не відвідували.
 • Будь-яке додаток без вашого відома призначило себе адміністратором пристрою.
 • З невідомих причин перестали запускатися Google Play антивірус і інші захисні програми.
 • Перестали працювати будь-які системні функції.
 • Безпричинно збільшився обсяг мережевого трафіку пристрої.

Про те, як знайти і видалити мобільний вірус, читайте в цій статті на нашому сайті. Інструкція актуальна для Android-телефонів і планшетів самих різних марок: Samsung, LG, Xiaomi, Philips, Lenovo і інших.

Нестабільна стільниковий зв’язок

Можливо, ви помічали, що при довгому знаходженні в місцях, де телефон погано ловить сигнал базової станції оператора, наприклад, за містом, акумулятор розряджається швидше, ніж звичайно. Це відбувається тому, що на підтримку нестабільною, що пропадає зв’язку витрачається більше енергії.

Батарея буде розряджатися швидше, навіть якщо проблема спостерігається тільки з одного з двох SIM-карт. Для збереження заряду таку сімку краще на час відключити.

Чому телефон швидко розряджається? Всі причини і рішення

Будь-який власник смартфона одного разу може зіткнутися з проблемою, коли його девайс починає швидко розряджатися. Що ж робити, як вирішити проблему, та й з чим це взагалі може бути пов’язано? Саме на ці питання постарається відповісти дана стаття.

Часті перезавантаження і включення-виключення апарату

Бажаючи зберегти заряд, деякі користувачі регулярно вимикають мобільний гаджет. Іноді навіть кілька разів протягом дня. Це ще одна причина занадто швидкої розрядки батареї, так як при запуску пристрою і завантаженні операційної системи витрата енергії близький до максимального.

Не заряжает ? Чистим гнездо зарядки / передачи данных https://youtu.be/Ifiw6z5JsJQ

Поки ви не користуєтеся смартфоном або планшетом на Android, не варто виключати його повністю. досить гасити екран, завершити ресурсомісткі завдання, відключити комунікативні функції (Wi-Fi, GPRS, 3G-4G Інтернет, GPS, NFC і Bluetooth), фонову передачу даних, датчики і вібромотор. Для цього на більшості мобільних гаджетів передбачений режим енергозбереження, кнопка включення якого може знаходитися в різних розділах меню налаштувань (параметрів).

BETATECH.COM.UA 2021