Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Телефон впав і не включається що робити

Table of Contents

Несправний блок живлення або USB-кабель

Зараз, в більшості смартфонів, зарядний пристрій складається з 2-х одиниць: USB-кабелю і блоку живлення. Тому несправність може бути або в блоці живлення, або в кабелі.

Не включається телефон, що робити?

Телефон. це найбільш популярне і необхідний засіб для комунікації. Коли він починає барахлити, то власнику доводиться неабияк понервувати. А коли мобільний пристрій зовсім не включається, то користувач вже буквально мчить за покупкою нового і надійного девайса. Але не треба поспішати, адже з вашим мобільним телефоном може не все так сумно. Сьогодні розбираємося з причинами, чому не включається телефон, і чи все так безнадійно?

Чи не працює кнопка включення і виключення пристрою

Якщо телефон не включається, але заряджається, то причинами для цього може стати падіння телефону або попадання в нього вологи, в результаті чого перестала працювати кнопка включення. Якщо не працює кнопка включення, тобто варіант, що і клавіатура телефону не працюватиме.

Перевірте справність кнопок включення і виключення

Ця кнопка може знаходиться на гранях корпусу, зверху або з боків, в залежності від моделі телефону, має форму клавіші або кнопки. Без розтину корпусу і розбирання телефону кнопку не змінити.

Але для деяких телефонів, у яких знімна батарея, можна спробувати включити гаджет без використання кнопки. Для цього буде потрібно USB-шнур, який треба підключити до PC, і після того, як з’явиться другий індикатор зарядки, дуже швидко відключаємо кабель і виймаємо, потім вставляємо акумулятор. І потім, телефон може включитися, але робити це треба дуже швидко.

Можна спробувати включити телефон за допомогою кнопки Home. У цьому випадку також знадобиться USB-кабель, підключений або до PC, або до блоку живлення. Для того, щоб перевірити справність кнопки включення, одночасно затисніть кнопку зменшення гучності, кнопку Home і підключіть USB, потім з’являється попередження меню і натискаєте кнопку зменшення гучності. Після цього, телефон увімкнеться. Якщо ж ці методи не допомогли або на телефоні незнімна батарея, то тоді його доведеться нести в ремонт, щоб дізнатися, чи єдина це причина того, що не включається телефон.

Дістаньте акумуляторну батарею

Якщо після закінчення тривалого часу знаходження на зарядці, телефон не увімкнено і не просигналізував про підключення зарядного пристрою, то тоді дістаньте акумулятор (якщо це можливо). Для багатьох власників телефонів це не складе особливих труднощів, так як батарея легко знімається, але є смартфони, у яких батарея не знімається, і щоб її зняти треба скористатися викруткою або ж віднести телефон в сервісний центр по ремонту телефонів і дочекатися висновків фахівців.

Огляньте і перевірте батарею на працездатність

Для початку виконайте візуальний огляд акумулятора, він повинен бути рівний, без надути. Якщо батарея здулася, то терміново її замініть. Вона може бути небезпечною. Також металеві контакти акумулятора повинні бути чистими.

Для перевірки, чи в порядку акумулятор у смартфона, що працює на базі ОС Android, є кілька способів. Перший. за допомогою комбінації. Для цього наберіть на своєму Android комбінацію ### і клавішу виклику, і ви отримаєте повну інформацію про поточний стан вашої батареї.

Другий. використовуючи додатки. Для Android є ряд додатків для оцінки стану акумулятора. Їх можна завантажити в Play Market. Це Battery Life, Power Battery і ін.

Для iPhone, які працюють на базі iOS, також є ряд додатків, що дозволяють оцінити працездатність батареї. Це, наприклад, Battery Pro. додаток, яке демонструє номінальні характеристики батареї і% її зносу. Також працездатність батареї на iPhone можна подивитися в його налаштуваннях, перейшовши в розділ Акумулятор → Стан акумулятора. У цьому меню відобразиться значення максимальної ємності батареї щодо нової. Чим нижче це значення, тим гірше стан акумулятора і вище потреба його заміни.

Також, підключивши iPhone до PC і встановивши спеціальну програму, наприклад, FullChargeCapacity, можна продіагностувати стан батареї на смартфоні.

Якщо батарея на телефоні знімна, то її стан можна перевірити за допомогою мультиметра. Для цього акумулятор необхідно підключити до тестеру, і якщо він покаже нульові значення, то батарея неробоча. Якщо тестер показує невеликі значення, наприклад, близько 3,5 В, то це означає, що просто розрядився акумулятор. Для зарядженої батареї характерні значення 4,1-4,5 В.

Зігріти або остудити смартфон

Іноді телефон не включається і не заряджається через вплив несприятливих температур: наприклад, якщо ви довго були на морозі або залишили пристрій під сонцем в жаркий день. У першому випадку він міг вирубати через холод. деякі телефони все ще погано переносять низькі температури, особливо айфони. У другому сценарії акумулятор не буде заряджатися, поки не охолоне. це необхідно для захисту пристрою від перегріву.

Спробуйте зігріти або, навпаки, остудити телефон до кімнатної температури. Для цього не треба використовувати холодильник або класти його на батарею. просто залиште гаджет в приміщенні з постійним кліматом і трохи почекайте. Якщо збій був пов’язаний з температурним режимом, то смартфон повинен швидко прийти в себе і почати заряджатися. Зазвичай для цього потрібно не більше півгодини. Якщо він все також не включається. спробуйте інші методи з нашого матеріалу.

зарядити смартфон

Найчастіша причина, по якій телефон вимкнувся і не включається. це банальний розряд батареї. Якщо смартфон не падав у воду і не піддавався дії дуже низьких або високих температур, його можна відразу підключити до зарядного пристрою. Про всяк випадок перевірте різні розетки і зарядки. можливо, з ладу вийшов адаптер або кабель, який ви використовуєте зі своїм смартфоном.

перевірити акумулятор

Як включити телефон, якщо він не включається і не заряджається ні з одним ЗУ? У цьому випадку варто перевірити, чи правильно підключений акумулятор. Згадайте. кидали ви свій пристрій останнім часом? При падінні могла пошкодитися кришка, яка притискає батарею до контактів. Це особливо актуально для старих моделей зі знімними акумуляторами, які закріплені в корпусі не особливо надійно.

Якщо телефон не падав, а батарея не має ніяких ознак пошкодження, спробуйте перезавантажити або скинути гаджет до заводських налаштувань.

висушити пристрій

Якщо смартфон перестав працювати після того, як ви упустили його в воду або потрапили під дощ, швидше за все, вся справа в потрапила всередину корпусу вологи. Тим більше, якщо гаджет не має водозащитой, яка допомогла б йому пережити купання.

В цьому випадку необхідно відкрити кришку пристрою, вийняти сімку і карту пам’яті, протерти всі деталі сухою ганчіркою і залишити сохнути в розібраному вигляді. Сушити апарат феном або ховати в рис ми не радимо.

Детальніше про те, що робити, якщо впустив смартфон в воду, ми розповідали в окремій статті. Також буває, що «тонуть» навіть пристрої, сертифіковані по IP68. Ми розібралися, чи можна полагодити їх по гарантії:

READ  Як розблокувати телефон без пін коду

Чому телефон не включається і що з цим робити: 6 рад

Розбираємося, що робити, якщо телефон не вмикається, і з’ясовуємо найчастіші причини проблеми.

Часом зі смартфонами трапляються неприємності. Наприклад, якщо телефон впав і не включається. що робити в такому випадку? Ще гірше, якщо гаджет не падав і взагалі нормально працював, а тепер заряджається, але не включається. На щастя, багато проблеми можна вирішити своїми руками, використовуючи скидання смартфона до заводських налаштувань або оновивши зарядний пристрій. Розповімо докладніше про те, які дії необхідно зробити, якщо пристрій не реагує на натискання кнопки включення.

перезавантажте смартфон

Що робити, якщо не включається телефон на Android або iPhone? Якщо ви перепробували всі способи, можна звернутися до ще одного. примусової перезавантаження. Можливо, гаджет вимкнувся і не хоче працювати через останнього встановленого додатка або оновлення прошивки, яке призвело до збою в системі. Смартфон міг просто зависнути і перестати реагувати на натискання кнопок. через що користувачеві буде здаватися, що він не включається.

Щоб перезавантажити старий iPhone (до шостої лінійки), треба одночасно натиснути і утримувати клавіші «Сон / Пробудження» і «Додому», поки не з’явиться логотип Apple. На айфонах сьомої серії варто використовувати інше поєднання: бічну кнопку включення і зменшення гучності. Моделі iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone SE, а також всі нові пристрої без кнопки «Додому» перевантажуються за допомогою наступної комбінації:

 • по черзі натисніть клавішу зменшення, а потім збільшення гучності;
 • натисніть і утримуйте бічну кнопку.

Рішення проблем коли після падіння не працює сенсор в телефоні Android або iPhone

Крім того, що чим новіше смартфон, тим легше розбити скло або екран в них використовуються все більш тонкі матеріали, які, природно, мають меншу стійкість до механічних пошкоджень.

На це також впливає конструкція самого пристрою. використання скла на всьому екрані може виглядати вражаюче, але в разі падіння це гарантує дороге пошкодження.

У разі деяких моделей з цільним корпусом навіть невелике застосування сили, наприклад, коли телефон лежить у кишені, призводить до необоротного вигину пристрої.

Наслідком цього є пошкодження внутрішньої електроніки, захисного скла або екрану. Найпростіша захист за високу ймовірність того, що ваш смартфон рано чи пізно впаде. це, звичайно, профілактика.

Простий корпус, загартоване скло або, принаймні, плівка екрану не коштують дорого, і значно знижують ризик механічного пошкодження.

Тільки, якщо стався нещасний випадок і у телефону тріснув екран або не працює сенсор варто подумати про різні способи ремонту.

Ви не завжди будете змушені змінювати весь екран, що зазвичай є найдорожчим рішенням.

Якщо після падіння дисплей цілий, а сенсор не працюють належним чином частково, то часто можна полагодити без заміни. При чому в сервісі така послуга становить до 50 відсотків нижче, ніж заміна всього екрану.

Упав телефон не працює сенсор. як вчинити

Перше що хочу сказати, що це точно не програмний збій і ніякі зміни налаштувань вам не допоможуть.

Це 100% апаратна частина. Що робити. Ви можете продовжувати користуватися ним. Так, ви правильно прочитали. можете продовжувати користуватися ним навіть якщо сенсор не працює. ось інструкція.

Якщо просто впав, то могли відійти контакти дігітайзера, тоді потрібно оглянути і поправити, але доведеться телефон розібрати, що не кожен зможе.

Якщо намочили, то швидше за все знадобиться сенсор замінити і це не буде найгіршим що могло трапиться.

Упав телефон не працює сенсор. рішення є

Телефони поточного покоління дуже делікатні пристрої, особливо з-за матеріалів, з яких вони виготовлені.

Одні з найбільш поширені явищ, з якими стикаються невдачливі користувачі мобільних пристроїв. падіння в воду і в результаті не працює сенсор екрану.

Я також не виняток. У мене першим впав у воду «Нокія» (старий, дешевий, водопроникний, кнопковий). Звичайно, мови про те, що перестав працювати сенсор бути не могло, але дивно інше.

Це було на рибалці і після того, як я його втопив він почав дзвонити з-під води, і я лише після цього виявив пропажу.

Я його витягнув, витрусив, поговорив і поклав в кишеню. працює до цих пір. Мені навіть сьогодні дивно, як після води, коли він повністю намок з ним нічого не сталося.

Другим телефоном, який впав у воду був сучасний Samsung і в ньому сенсор дійсно з часом перестав працювати. Я його розібрав і сенсор поміняв. він намочився і окислився.

Третій був iPhone 5, тільки впав не воду, а на асфальт. екран став чорний, а сенсор виявилося працює.

Є ще один відмінний спосіб усунути проблеми в телефоні Android навіть якщо він не включаться. Рекомендую запам’ятати. Потім скажете «Спасибі!»

Найгірше була ситуація після дощу (був в кишені), тоді в нього просто потрапила волога (не багато), але в ньому не те, що сенсор не працює, він взагалі ремонту не підлягає.

До чого я все це веду? Якщо ви намочили телефон, то ситуації в наслідку можуть бути найрізноманітніші і оскільки як ви вже повинні помітити досвід у мене є, і я з вами їм нижче поділюся.

Контакт телефону з природою. волога і низька температура

Усередині кожного телефону встановлені спеціальні датчики вологості, зазвичай у вигляді паперових стікерів, змінюють колір.

Тому будь-яка, навіть найменша волога не вислизне від уваги техніка. Варто пам’ятати, що так звані Рідкі перешкоди можуть виникати не тільки після того, як телефон впаде в воду на море.

Це також має місце, наприклад, при використанні телефону під дощем або у ванній кімнаті і багато хто забуває, що досить принести взимку з вулиці в теплу кімнату, щоб телефон, як окуляри, запітнів.

Низькі температури можуть також призвести до пошкодження смартфона або скоротити термін служби батареї. Довгостроковий ефект від морозу може стати летальним для батареї.

Чи не працює сенсор екрану в телефоні. замініть

Витрати на ремонт смартфона в сервісі занадто високі? Пошкоджений екран або сенсор можна замінити самостійно.

Невдале падіння може привести до швидкої тріщині, пошкодження сенсорного екрану, рідше самого дисплея.

Неважко здогадатися, що на такі інциденти, в яких користувач явно винен, гарантія виробника не поширюється.

телефон, включається, робити

У деяких випадках сервіс може нарахувати вам до такої суми, що ремонт пристрою в авторизованому пункті буде просто невигідний.

Компоненти для найпопулярніших моделей смартфонів знайдете швидко. Хорошим прикладом може Samsung Galaxy S II, колись високо оцінений.

Перший етап. покупка відповідних запчастин і слід пам’ятати, що на відміну від сервісу ви не зможете дати самому собі гарантію.

НЕ ВКЛЮЧАЕТСЯ СМАРТФОН. Что делать?

На жаль, неможливо замінити екран без розбирання всього пристрою. Треба відключити дисплей і сенсор від материнської плати. недостатньо просто зняти передню панель.

Абсолютний мінімум. це базовий набір точних викруток, пластиковий шпатель, пінцет, двостороння клейка стрічка хорошої якості для склеювання елементів і ємність зі стисненим повітрям для очищення електроніки.

У разі деяких смартфонів може також знадобитися апарат з контролем температури і утримувач для присоски.

Сенсорний екран (дігітайзер) на смартфоні не збігається з LCD або AMOLED дисплеями. Дигитайзер перехоплює сенсорні команди і в той же час захищає дисплей, який сам по собі не є сенсорним.

Тому, якщо після падіння ваш смартфон має потрісканий екран, він не реагує на дотики, але відображає зображення правильно. вам, ймовірно, потрібно тільки замінити скло і сенсор.

Перед лицем катастрофи це досить хороші новини. Чому? Дисплеї просто дорожче, ніж сенсори.

Дигитайзер зазвичай являє собою сенсорний екран зі спеціальною рамкою, який підключений до материнської плати. Не плутайте його з LCD або AMOLED дисплеєм

Варто пам’ятати, що універсального керівництва по ремонту смартфонів не існує. Окремі пристрої можуть кардинально відрізнятися один від одного, а деякі виробники використовують різні типи рішень, які перешкоджають самостійної розбиранні смартфона.

Телефон упал и не включается. Упал телефон и не включается что делать

З іншого боку, якщо хтось колись розбирав і складав iPhone 4, то у нього, ймовірно, не повинно бути проблем з моделлю iPhone 5S.

Смартфони Samsung Galaxy виглядають так само. У мережі знайдете безліч відеогід, що показують, як підійти до пристроїв певних виробників.

Крім відеороликів, знятих аматорами, також є багато професійних матеріалів з цінними коментарями.

READ  Як перевести мегабайти на інший телефон

Деякі сайти навіть підготували готові керівництва, що показують, як крок за кроком змінювати цифровий дисплей або сенсор саме в тому смартфоні, який вас може зацікавити.

Нарешті, в кінці варто згадати одне ключове питання. Самостійний ремонт смартфона, на який поширюється гарантія, призводить до її втрати в 100% випадках.

На жаль, заміна сенсорного екрану пов’язана з розбиранням пристрою. В результаті ви також порушите гарантію. успіхів.

Упав iPhone і не включається: що робити, як відремонтувати

Мобільного телефон є невід’ємною частиною життя більшості людей. Його носять з собою всюди: на роботі, відпочинку, займаючись побутовими справами, і, звичайно, непоодинокі випадки, коли пристрій падає. У більшості випадків при падінні телефон залишається цілим, але що ж робити, якщо iPhone впав і не включається?

телефон, включається, робити

Деформація корпусу і невидимі дефекти

У кращому випадку після сильного падіння на корпусі з’явиться вм’ятина, що не відбивається на функціональності девайса. Однак буває це рідко. Деформації, що впливають на відмову у включенні мобільного пристрою, як правило, пошкоджують внутрішню комплектацію: процесор, мікросхему, шлейф, модуль управління, плату, пристрій подачі живлення і інші деталі. Виявити поломку можна самостійно, розібравши гаджет, але навіть при визначенні зламаного елемента замінити його можна, тільки маючи спеціальне обладнання і навички.

У деяких випадках реанімувати мобільний пристрій після падіння допомагає одночасне натискання клавіші «Додому» і кнопки включення. Їх утримують кілька секунд до тих пір, поки не почнеться перезавантаження. Ще один варіант. це підключення iPhone до комп’ютера через iTunes і настройка операційної системи. Якщо смартфон знаходиться на гарантійному обслуговуванні і зовнішніх дефектів немає, то його краще за все віднести в сервісний центр, де по гарантії абсолютно безкоштовно усунуть поломку.

Самостійно проводити заміну корпусу iPhone не рекомендується, оскільки користувач не завжди може зробити це акуратно. Найчастіше можливі такі нюанси:

Проблеми з батареєю

У всіх моделей «яблучних» пристроїв є вбудована акумуляторна батарея, тому при її псування пристрій доведеться розкривати і міняти деталь. Що робити, впав iPhone і не включається? Спочатку розглянемо, що може статися з батареєю. Пристрій вже може замкнутися контакти або справа тільки в відійшов шлейфі.

Якщо заміна акумулятора виконується самостійно, необхідно запастися невеликої присоскою з кільцем і п’ятипелюсткової викруткою, а потім слідувати покрокової інструкції:

 • З боків корпусу відкручують два гвинтика. Внизу дисплея кріплять присосок і, тримаючи за кільце, дбайливо відтягують фронтальну панель під прямим кутом. Дисплей кріпиться до основної плати трьома шлейфами за допомогою кронштейна. Утримуючи екран, по черзі відкручують гвинтики і від’єднують кронштейн і провід дисплея. Потім передню панель прибирають в сторону.
 • На кронштейні викручують гвинти і звільняють провід. Щоб вийняти акумулятор, необхідно висмикнути його різким рухом, оскільки під час складання його клеять до корпусу.
 • Потім батарею замінюють на нову. Слідуючи описаним вище діям в зворотному напрямку, збирають пристрій. Щоб не заплутатися і не забути черговість дій, під час розбирання все фіксують схематично або фотографують.

Материнська плата

Однією з найважливіших деталей в мобільному пристрої є материнська плата, це свого роду «серце» iPhone. Вона складається з безлічі деталей і модулів, кожен з яких володіє своїми функціями. Виявити конкретну поломку можна, тільки скориставшись спеціальним обладнанням. Тому якщо iPhone впав і не включається ніяким способом, то варто віднести його в сервісний центр.

Наприклад, якщо проблема пов’язана з периферійним елементом, то лагодження системної плати і відновлення функцій пристрою, існують. Якщо ж з ладу вийшла сама материнська плата, гаджет доведеться утилізувати. Звичайно, завжди можна придбати окрему деталь, але її вартість і послуги з ремонту в сумі будуть дорівнюють ціні нового пристрою.

У кожному поколінні iPhone материнська плата має свою ступінь міцності і число модулів на ній. У момент падіння може постраждати будь-який з них і привести до поломки девайса.

Що робити відразу після падіння?

Залежно від того, в якій ситуації відбулося падіння, виділяють деякі особливості дій:

  Якщо мобільний пристрій впало в воду, його необхідно негайно витягнути. Включати смартфон можна, з нього виймають акумулятор і розміщують на сонці або батареї. iPhone повинен перебувати в знеструмленому стані не менше доби. Після просушування акумулятор вставляють в пристрій і включають. Якщо ви не знаєте, як зняти задню кришку на iPhone, пропонуємо ознайомитися з відео нижче.

модуль зарядки

Між акумулятором і основною платою знаходиться модуль зарядки, його функція полягає в подачі і розподілі енергії до всіх комплектуючих смартфона. Якщо iPhone впав при зарядці і не включається, то справа може бути саме в цьому компоненті.

Замінити його можна самостійно після придбання відповідної деталі або, щоб уникнути неякісної лагодження, довірити роботу професіоналу. Якщо ви вирішили виконати всі своїми руками, пропонуємо ознайомитися з відео. Інструкція представлена ​​на прикладі «iPhone» 6 моделі.

Проблеми з екраном після падіння

При падінні екран може тріснути, частково функціонувати, відображати картинку, при цьому сенсор не реагує, дисплей стає білим або чорним, повна поломка з неможливістю його включення.

Якщо екран тріснув, але це не позначилося на працездатності пристрою, ремонт можна відкласти і продовжувати користуватися iPhone. Найчастіше поломка носить виключно естетичний характер. Іноді від регулярної вібрації тріщини на дисплеї можуть розширюватися, що в підсумку призводить до спотворення зображення або поганому функціонуванню сенсора. Тому затягувати з ремонтом не варто.

Якщо після падіння iPhone працює, але екран став чорним, можна спробувати відновити його самостійно:

 • Зарядити мобільний пристрій.
 • виконати перезавантаження.
 • Кілька разів активувати беззвучний режим і вимкнути його.

Якщо iPhone впав і не включається за допомогою описаних маніпуляцій, значить, це пов’язано з внутрішніми поломками. Пристрій необхідно показати фахівцеві.

Якщо на вашому пристрої є захисне скло і при падінні воно тріснуло, то досить замінити елемент.

 • Через тріщин міцність зчеплення захисного екрану і скла знижується, а значить, роз’єднати їх не складе труднощів.
 • Для цього беремо зубну нитку і акуратно підводимо під скло. Коли нитка пролізла, необхідно просунути зубочистку або аркуш паперу, щоб захист не прилипла знову.
 • Потихеньку піднімаємо аркуш паперу, акуратно відчіплюючи залишився захисне скло від екрану.

Або можна скористатися спеціальною присоском з кільцем, як показано на фото нижче.

Телефон включається і відразу вимикається, що робити.

Дуже часто буває так, що ваш телефон після оновлення або установки будь-якої програми включається і відразу вимикається. Зазвичай це виглядає наступним чином: телефон включається, з’являється логотип, проходить завантаження і телефон йде в вічну перезавантаження або вимикається. Тут проблем може бути дуже багато, починаючи від прошивки і закінчуючи акумулятором. Якщо у вас проблема з телефоном з’явилася після перепрошивки або оновлення пристрою, то виконайте відкат до попередньої прошивки або виконайте скидання налаштувань. допоможе.

Іноді телефон вимикається, ще на етапі завантаження пристрою. Вважайте телефон у вас не включається і вам допоможуть поради з попереднього пункту. Ви повинні виконати HARD RESET або перепрошивку пристрою за допомогою комп’ютера.

Якщо ви не оновлювали прошивку, то вся справа може бути в кнопці харчування, яка “заїдає” і вимикає телефон. На жаль, це дуже часто буває, особливо якщо телефон опинився у воді. Практично у всіх смартфонах кнопка припаяна до системної плати і її можна замінити.

Якщо телефон вимикається і відразу вимикається після повного завантаження, коли ви бачите робочий стіл і іконки, то спробуйте видалити останні встановлені програми, якщо звичайно ж вистачить часу на це.

Телефон може відразу ж вимикається через акумулятора. Перевірте шлейф акумулятора і системної плати. Навіть якщо у смартфона “незнімний” акумулятор, зняти його не так вже й складно. У будь-якому випадку, якщо ви впевнені, що проблема не в прошивці, то точно з’ясувати проблему, через яку телефон включається і відразу вимикається можна буде з великою часткою ймовірності в сервісному центрі. Знову ж таки, проблема або в прошивці, або в ланцюзі харчування.

Зовсім недавно ви користувалися своїм телефоном, але раптово він виключився і тепер не включається. Просто чорний екран без ознак життя. Не варто переживати. є способи повернути його до життя!

Ваш телефон може не включатися, тому що відійшов який-небудь контакт на платі і тоді слід віднести його в сервісний центр. Але якщо проблема з програмним забезпеченням, то цю проблему можна вирішити самостійно. Дозвольте нам розповісти про причини, за якими це може статися, і що потрібно робити, якщо ваш Android не включається.

READ  Як зробити два whatsapp на одному телефоні

Телефон не вмикається після падіння. Механічні пошкодження.

Виробники смартфонів люблять говорити, що їх телефони неможливо подряпати, втопити або розбити. Виробники дають своїх телефонів захисні екрани Gorilla Glass, водонепроникність рівня IP67, ударостійкий корпус і так далі. Незважаючи на всі заходи захисту телефонів, вжиті компаніями, часто трапляється так, що телефон не включається після падіння. Наприклад, об асфальт або падіння в воду. На жаль, все що можна зробити в домашніх умовах після падіння, так це подивитися, чи не відійшов чи акумулятор, шлейф харчування або шлейф дисплея, в разі, якщо є звуковий і вібросигнал включення.

Зробити щось більше, з падінням телефоном в домашніх умовах навряд чи вийде. Для цього потрібно перевіряти напругу на акумуляторі і на системній платі. Якщо впав телефон і не включається, а вдома необхідних інструментів немає, то доведеться відносити телефон в сервісний центр.

Перевірте акумулятор. Телефон може не включатися через несправний акумулятора.

Це обов’язкова умова. Якщо у вас знімний акумулятор і є можливість поставити інший. зробіть це. Іноді, хоча й не часто, проблема, через яку не включається смартфон, може бути в акумуляторі. До речі, а акумулятор у вас повністю заряджений? Може в цьому справа?

У деяких телефонів, особливо якщо телефону кілька років, фактичний заряд акумулятора може не збігатися з тим, що показує ваш телефон. Якщо у вас не включається телефон, спробуйте потримати його на зарядці кілька годин. Цілком можливо, що акумулятор зарядитися і телефон увімкнеться.

Акумулятор дуже швидко виходить з ладу. Багато виробників мобільних телефонів дають на сам пристрій гарантію один рік, а на акумулятор пів року. Причина виходу з ладу акумулятора досить проста. дуже сильне навантаження на нього. Ми постійно заряджаємо телефон, а як відомо, акумулятори втрачають свій заряд з кожним циклом зарядки-розрядки. Так, наприклад, стандартні літій-іонні акумулятори, встановлені в наших телефонах справно працюють при навантаженні не більше двох з половиною років.

телефон, включається, робити

очищення кешу

Очищення кеш-пам’яті звільняє додаткове місце в пам’яті пристрою, усуває проблеми з запуском або роботою додатків, видаляє пошкоджені файли, які могли викликати відключення телефону. Увійдіть в режим відновлення натисканням комбінації клавіш, яка варіюється для різних пристроїв. Ось деякі приклади:

 • Samsung: Power, Volume Down і Home;
 • Nexus: Power, Volume Down і Volume Up;
 • LG і HTC: Power і Volume Down.

Щоб очистити кеш, виконайте наступні дії (на прикладі Samsung Galaxy):

 • Натисніть і утримуйте кнопки Power, Volume Down і Home одночасно.
 • При появі заставки Android відпустіть кнопку Power, але продовжуйте натискати і утримувати дві інші кнопки, поки не з’явиться екран відновлення системи.
 • Ви побачите меню з великою кількістю опцій. За допомогою кнопок зі Volume Down, щоб виділити параметр Wipe Cache Partition, і виберіть опцію за допомогою кнопки Power.

Після завершення очищення телефон автоматично перезавантажиться і будуть створені нові файли кешу. Якщо апарат не вмикається або не заряджається, слід розглянути можливість скидання до заводських налаштувань.

Після прошивки телефон не включається.

Одна з найпоширеніших причин, по якому телефон може не включатися, полягає в неправильно встановленої прошивці або оновленні. Після прошивки або поновлення телефон не включається через неправильну установку файлів. В цьому випадку, вам буде потрібно виконати перепрошивання телефону. Наприклад, якщо у вас не включається телефон Samsung, то вам буде потрібно завантажити прошивку з офіційного сайту Samsung і програму-прошивальщик Odin. За допомогою цієї програми можна прошити телефон. У вас втечуть всі налаштування і файли на внутрішній пам’яті, але зате є ймовірність того, що телефон увімкнеться.

Якщо не включається телефон Lenovo, то в цьому випадку буде потрібно зайти в режим Recovery, затиснувши одночасно кнопку живлення та збільшення гучності. У Recovery-меню потрібно вибрати пункт меню wipe data / factory reset, а потім Yes. delete all user data. На жаль, у різних телефонів зайти в Recovery меню можна по-різному. Якщо ви впевнені, що встановлювали офіційну прошивку або офіційне оновлення, то зверніться в авторизований сервісний центр виробника, вони виконають відновлення прошивки.

Але ми рекомендуємо вам спробувати виконати Hard Reset, скинувши телефон до заводських налаштувань. Дуже часто це допомагає, якщо телефон не включається. Нижче ми підібрали комбінації клавіш для популярних телефонів.

Не включається телефон Samsung: затисніть одночасно гойдалку гучності вгору, центральну кнопку меню і кнопку включення.

Не включається телефон LG: затисніть одночасно кнопку включення і гойдалку гучності вниз, потім виберіть wipe data / factory reset.

Не включається телефон Huawei: затисніть одночасно клавішу гучності вгору і кнопку живлення. Можна спробувати натискати кнопку додому, клавішу гучності вгору і кнопку живлення.

Якщо у вас не включається після перепрошивки інший телефон, напишіть точну модель в коментарях. Постараємося Вам допомогти.

Інший спосіб зарядки

Вразливою частиною зарядного пристрою є кабель: пошкоджений від постійних перегинів, він може стати причиною того, що телефон не заряджається. Якщо стандартна зарядка не допомагає, використовуйте USB-кабель для підключення до комп’ютера. Якщо нічого не відбувається, спробуйте зарядити інший смартфон, використовуючи той же зарядний пристрій. Зробивши це, ви з’ясуєте, чи пов’язана проблема з телефоном або зарядним пристроєм.

Як виправити проблему в пару кліків

Після кількох невдалих спроб включення рекомендуємо скористатися програмою Dr.Fone. Цей інструмент відновлення системи Android інтуїтивно зрозумілий, не вимагає технічних знань і швидко вирішує всі проблеми, особливо вдало на всіх останніх пристроях Samsung. Не забудьте про резервної копії пристрої.

Не включається смартфон після повної розрядки.

Ця проблема спостерігається у деяких сучасних смартфонів. Зокрема у телефонів Sony. У деяких телефонів Sony була така особливість, що їх неможливо включити після повної розрядки, якщо телефон довго був в такому стані. Допомагає одне. довга зарядка акумулятора з силою струму в 2А. А це практично всі зарядні пристрої.

У будь-якому випадку, як я вище вже писав, необхідно поставити смартфон на зарядку на кілька годин. Зазвичай проблема проходить самостійно. Можна спробувати зарядний пристрій з більшою силою струму, наприклад, 1.5 або 2 Ампера.

Також спробуйте зробити hard-rеset вашого смартфона.

Що робити якщо у iPhone чорний екран але він працює?

Повернути до життя чорний екран на працюючому iPhone можна перезавантаженням. При зависанні пристрої рестарт, як правило, допомагає. Затисніть одночасно кнопку живлення і «Додому» і утримуйте секунд 20, до моменту, коли з’явиться фірмовий логотип. Якщо темний екран після цього не зник, то проблему потрібно шукати в іншому.

Що робити якщо чорний екран на телефоні?

Чорний екран на телефоні. явна ознака системної або апаратної поломки. Виправити це простий перезавантаженням пристрою навряд чи вийде. Перше, що потрібно зробити. це зробити глибоку перезавантаження за допомогою одночасного натискання клавіші гучності і кнопки Power.

Що робити якщо в мікрофон телефону потрапила вода?

 • Залишити гаджет на підвіконні під сонячним світлом або біля батареї.
 • Щільно обернути рушником.
 • Помістити телефон в банку з рисом і дати йому полежати.
 • Просушити феном, але дуже обережно, щоб не перегріти смартфон.

Що робити якщо не включається телефон Samsung?

Що робити, якщо Samsung Galaxy не включається

 • Заряджайте оригінальної зарядкою Підключіть оригінальну зарядку до пристрою і почекайте 15. 20 хвилин.
 • Спробуйте перезавантажити пристрій Для цього одночасно натисніть клавіші «Харчування» «Гучність вниз» і тримайте їх 7. 10 секунд.
 • Зверніться в сервісний центр Samsung.

Як екстрено включити Samsung телефон?

1 Одночасно натисніть клавіші «Харчування» «Гучність вниз» і тримайте їх 7-10 секунд.

Чому телефон не включається після зарядки?

Поламана зарядка Блок живлення може поламатися. Іноді відбувається обрив проводу або виникають внутрішні проблеми. Якщо телефон коштує на зарядці, але не включається, рекомендується скористатися іншим зарядним пристроєм або під’єднати смартфон до USB-порту комп’ютера.

Що робити якщо екран не реагує на дотик?

Сенсор не реагує на дотики. технічні причини

 • Протерти поверхню екрану від пилу, бруду, вологи і слідів від пальців.
 • Переконатися, що під захисною плівкою немає здуття і патьоків.
 • При великих перепадах температури, доки пристрій кілька хвилин.
BETATECH.COM.UA 2021