Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Телевізор LG як дивитися фільми через інтернет

Table of Contents

Як включити і налаштувати DLNA на телевізорі LG Smart TV

Технологія DLNA (Digital Living Network Alliance) дозволяє поєднувати пристрої (підтримують цю опцію) в локальні мережі для швидкого обміну інформацією різних типів. Простіше кажучи, за допомогою DLNA можна на одному пристрої дивитися фільми і серіали, слухати музику, переглядати фото, фізично знаходяться на іншому пристрої. Наприклад, можна дивитися фільм, скачаний з інтернету на ноутбук або планшет, на великому екрані телевізора або відправити фотографію на принтер прямо з цифрового фотоапарата, не завантажуючи знімок на комп’ютер.

DLNA використовує UPnP-протоколи. Інформація передається за допомогою локальної IP-мережі. Можливе використання як через кабель (Ethernet-з’єднання), так і бездротовим способом за допомогою Wi-Fi.

Як дізнатися, що телевізор підтримує DLNA?

Функцію DLNA підтримують всі сучасні моделі телевізорів LG з опцією Smart TV. На упаковці пристрою, а також в Керівництві користувача шукайте дисклеймер DLNA Certified.

Всі пристрої, що підтримують DLNA, прийнято ділити на три групи:

 • HomeNetworkDevices. Сюди відносяться телевізори, принтери, музичні центри, медіаплеєри і т.д.
 • MobileHandheldDevices. Мобільні гаджети, включаючи смартфони, планшети, цифрові фотоапарати.
 • HomeInteroperabilityDevices. Гаджети, які можуть конвертувати формати контенту, а також підтримують додаткові стандарти зв’язку.

Налаштувати DLNA на телевізорі LG Smart TV дуже легко своїми руками. Це займе не так багато часу і не вимагає особливих зусиль. Все, що потрібно, слідувати нескладним інструкції. До того ж здійснити підключення та налаштування DLNA на телевізорі LG Smart TV можна кількома способами.

Програма Smart Share була розроблена LG спеціально для того, щоб дозволити власникам телевізорів марки відтворювати контент з комп’ютера, ноутбука або планшета на екрані телевізора. Ось як налаштувати DLNA за допомогою Smart Share.

 • Переконайтеся, що обидва ваші пристрої (телевізор LG Smart TV і ноутбук / комп’ютер / планшет) підключені до одного роутеру (через мережевий кабель або за допомогою бездротового з’єднання). Також можна з’єднати комп’ютер і телевізор безпосередньо за допомогою HDMI-кабелю.
 • Cкачать програму Smart Share на комп’ютер, який ви збираєтеся синхронізувати. Завантажувати рекомендується на офіційному сайті LG. (https://www.LG.com/ru/support/Smart-share). Встановіть її, слідуючи інструкціям. Smart Share буде запускатися автоматично при кожному включенні PC.
 • Налаштуйте програму. Для цього після завершення процесу установки на панелі повідомлень натисніть на інформацію, що з’явилася піктограму Smart Share правою кнопкою миші і виберіть розділ «Налаштування програми Smart Share». Виберіть режим «Вкл.» і увімкніть її. Цей режим надає телевізору доступ до інформації (не всієї, а тільки фільмів, музики і фото), що зберігається на комп’ютері.
 • Зайдіть в розділ «Мої загальні файли» (Меню в лівій частині спливаючій панелі Smart Share). У цьому пункті можна вручну вибрати, до яких папок відкривати доступ. За замовчуванням додані загальні папки. Щоб додати в цей список додаткові папки, натисніть на значок у вигляді папки з плюсом, що знаходиться в правому верхньому куті спливаючої панелі. Завершіть налаштування, натиснувши кнопку «Застосувати».
 • Якщо хочете змінити ім’я вашого пристрою (наприклад, щоб полегшити пошук в подальшому), зайдіть в розділ «Параметри мого пристрою». Якщо цього не зробити, ім’я пристрою буде присвоєно автоматично.
 • У розділі «Дозволити / заблокувати інші пристрої» ви побачите свій телевізор LG, якщо він підключений до DLNA. У цьому ж розділі ви можете заблокувати інші пристрої (наприклад, якщо у вас більше одного телевізора в квартирі або будинку, а ви не хочете відкривати доступ до інформації на комп’ютері для всіх).

Як запустити фільм з комп’ютера на телевізорі LG?

Після закінчення процесу налаштування та підключення DLNA ви можете дивитися фільми з ноутбука на вашому телевізорі. Ось, як це зробити:

 • На пульті дистанційного керування натисніть на кнопку Smart TV.
 • Знайдіть і виберіть пункт Smart Share.
 • Відкрийте папку «Підключення пристрою» і виберіть віртуальний сервер, створений на PC.
 • У папці «Все папки» ви побачите свій контент, до якого ви відкрили доступ на комп’ютері.
 • Запустіть потрібний вам фільм, серіал, відеокліп звичайним способом.

Проблеми, які можуть виникнути при підключенні телевізора до DLNA через Smart Share:

Якщо ваш телевізор при включеному Smart Share «не бачить» папки з комп’ютера, але всі умови виконані вірно, проблема може бути в антивірусі або брандмауер. Спробуйте відключити їх, перезавантажити телевізор і комп’ютер і спробуйте знову.

Також можна налаштувати DLNA на телевізорі LG Smart TV за допомогою програвача Windows Media

 • Знайдіть на комп’ютері в меню «Пуск» програвач Windows Media, натисніть на розділ «Потік».
 • У меню, активуйте розділи «Дозволити віддалене управління програвачем» і «Автоматично дозволяти пристроям відтворювати моє мультимедіа».
 • Знайдіть у верхній частині панелі Windows Media кнопку «метод». Виберіть розділ «Управління бібліотеками». Виберіть з меню види контенту, яким ви хочете ділитися. «Фонотека» для аудіофайлів, «Відео». для відеофайлів, «Галерея». для зображень різних форматів. Потім натисніть на кнопку «Додати» в правій частині панелі і вручну додайте папки з потрібними файлами. Це необхідно, тому що за замовчуванням Windows Media дає доступ телевізору тільки до загальних папок.
 • Алгоритм роботи з телевізором той же, що і для способу з Smart Share: знайти в меню на телевізорі LG розділ Smart Share, відрити папку «Підключення пристрою» і вибрати потрібний мультимедійний в папках.

Налаштування IPTV

Використовуючи приставку, ви можете дивитися онлайн-TV через m3u-плейлисти або сталкер-портали. В розділ “Додатки” вручну додаються чотири порталу. Крім того, “за замовчуванням” встановлено п’ятий портал, який не можна видалити або змінити.

При переході в розділ “IPTV” ви потрапляєте в установлений портал каналів. Меню викликається кнопкою “Ок” на пульті. Тут все телеканали відсортовані за тематичними папок. Програма передач певного каналу відображається в лівій частині екрана.

Якщо натиснете на пульті кнопку “VOD”, то замість каналів з’явиться список трансльованого контенту: передачі, фільми, кліпи, шоу.

Підключення приставки для IPTV

телевізор, дивитися, фільми, інтернет

Спочатку ресивер потрібно правильно з’єднати з TV і домашньою мережею. Підключати обладнання потрібно тільки у вимкненому стані, щоб не допустити поломки.

 • Один кінець кабелю HDMI вставте в приставку, інший. у відповідний роз’єм на тильній стороні телевізора.
 • Підключіть блок живлення до TV-боксу і помістіть вилку в розетку.
 • На пульті ДК натисніть кнопку “Input” і виберіть той роз’єм, до якого підключили приставку: бічний HDMI або HDMI 1, 2, 3.
 • Підключаємо тюнер до мережі інтернет. З’єднання може бути дротове (через шнур Ethernet) і по Wi-Fi. Якщо проводите мережу безпосередньо від роутера, один кінець патч-корду вставте в порт LAN маршрутизатора, інший. в аналогічний вхід ресивера. Якщо вибираєте бездротове з’єднання:
 • на пульті натисніть клавішу “Settings” і зайдіть в розділ “Налаштування”;
 • знайдіть пункт “Мережа”,
 • зі списку доступних підключень виберіть домашню волосінь, натисніть “Підключити” і введіть захисний пароль.

На цьому стадія підключення закінчена і можна налаштовувати IPTV.

Щоб встановити програму “Vintera TV

Безкоштовні канали Smart TV доступні через безліч додатків. У нашому матеріалі ми розберемо тонкощі налаштування двох програм. “Vintera TV” і “SS IPTV”.

Утиліта “Vintera TV”. мабуть, найпопулярніший софт серед користувачів. У додатку зібрані більше ста каналів, відтворюється відео з роздільною здатністю SD, HD і 3D. Підтримка пакетів udpxy дозволяє безкоштовно дивитися інтернет-TV на мобільних пристроях з різними операційними системами.

А якщо збираєтеся дивитися безкоштовні канали на планшеті або смартфоні Apple, можете скачати Vintera TV для iOS.

Покажемо, як встановлювати додаток з маркету.

Для початку Увійдіть у “LG Smart World”:

 • Натисніть на пульті ДУ кнопку “Smart” і зайдіть в зазначений розділ.
 • На верхній панелі інструментів клацніть іконку “Вхід” і потім “Реєстрація”.
 • Введіть свій e-mail і придумайте пароль.
 • На поштову скриньку відправиться лист з підтвердженням реєстрації. Відкрийте його і в тілі листа натисніть “Завершити реєстрацію”.

Знову увійдіть в маркет і знайдіть потрібну програму через рядок пошуку.

Клацніть по іконці “Встановити”, дочекайтеся завершення завантаження і запустіть програму.

Телеканали розбиті на два списки: “Інтернет TV” і “TV провайдера”. Усередині папок. тематичні добірки, налаштовується загальний список каналів. Відео не “пригальмовує”, працює стабільно.

Як на Smart TV LG дивитися IPTV безкоштовно через інтернет

Роботою телевізора управляє фірмова операційка Webos, можливості якої досить широкі: вихід в інтернет, встановлені додатки, різні джерела каналів (цифрове, кабельне, супутникове TV). Панель автоматично змінює джерело сигналу.

Спробуємо розібратися в нюансах підключення та налаштування IP-телебачення на телевізорах марки “LG”.

Користуватися функцією IPTV на телевізорі “LG” можна тільки з підключеною інтернет-лінією. На Smart-TV “LG” IPTV підключається двома способами: через інтегровані додатки або за допомогою приставки. Ми розглянемо ці методи по черзі. Як дивитися IPTV на телевізорі LG Smart TV безкоштовно, покажемо на моделях “LG” 49LK6000 і TV-боксу “Tiger i250”.

Щоб встановити програму “SS IPTV

Ще один плеєр для перегляду безкоштовного відеоконтенту на панелі LG WebOs. “SS IPTV Player”. Встановлювати його потрібно точно так же, як і попередній програвач.

Деякі відмінності криються в наборі функцій. У цьому додатку присутня “Батьківський контроль”.

Відрізняється і процес налаштування, вона складніше, ніж “Вінтера”. Підемо по порядку. Отже, як дивитися IPTV на телевізорі:

 • Запустіть встановлений плеєр і натисніть значок “шестерінки”. пункт “Налаштування”.
 • На першій вкладці “Загальні” знайдіть поле “Код підключення” натисніть “Отримати код”. На екрані з’явиться набір з п’яти букв, запишіть його на листок.
 • У мобільному або десктопном браузері пропишіть адресу ss-IPTV.com і переходите на сайт.
 • Відкрийте розділ “Користувачі” і знайдіть меню “Редактор плейлиста”.
 • У порожній рядок введіть отриманий код і натисніть “Додати пристрій”.

Тепер телевізор зафіксований на сайті. Завантажуйте потрібні плейлисти, і вони автоматично додадуться в додаток на TV. На головному екрані з’явиться папка “Мій плейлист”.

Щоразу після додавання плейлиста програвач потрібно оновлювати.

Інший спосіб додати плейлист. вказати пряме посилання:

 • Скопіюйте посилання на потрібний плейлист і відкрийте сайт програвача.
 • Відкрийте розділ “Зовнішні плейлисти” і вставте адресу в поле “Джерело”. За бажанням задайте назву, обкладинку.
 • Клацніть “Ок” і “Зберегти”.
 • Поверніться до програвача на TV і обновіть програму.

Сподіваємося, наш матеріал допоміг підключити і налаштувати безкоштовне IP-телемовлення. Любіть грати в азартні ігри? Тоді вам життєво необхідно знайти найкращі казино. Де знайти кращі казино? Все просто.лучшіе казино для гри на гроші зібрані на нашому азартному портале.Заходіте і вибирайте те що вам максимально підходить.

Маю великий досвід в налаштуванні і підключенні систем контролю доступу (СКУД) і систем обліку робочого часу. А також займаюся налаштуванням серверів, комп’ютерів, робочих місць. Працюю в інженером в компанії «Технооткритіе».

Інші можливості Smart Share: управляємо відтворенням фільмів на комп’ютері

Я показав вам тільки настройки програми Smart Share. Там є ще можливість управляти відтворенням відео, музики, або переглядом фото прямо з комп’ютера (ноутбука). Для цього, досить натиснути правою кнопкою на значок програми (в правому нижньому кутку) і вибрати Відкрити Smart Share.

З’явиться невелике вікно, в якому потрібно вибрати MOVIE, PHOTO, або MUSIC. В принципі, без різниці. Переключиться між видами контенту можна в самій програмі.

Відкриється вікно, зі списком наприклад Фільмів (якщо ви вибрали вкладку MOVIE). У програмі буде відображатися все відео, яке було знайдено в папках, які ми додали в процесі настройки (дивіться вище). Що б запустити перегляд фільму (фото, або відтворення пісні) на телевізорі LG, досить натиснути на потрібний нам файл правою кнопкою миші, і вибрати Відтворити за допомогою, і назва вашого телевізора. Нагадаю, що він повинен бути включений і підключений до однієї мережі з комп’ютером.

Відтворення відразу почнеться на телевізорі. А на комп’ютері з’явиться нове вікно, в якому можна управляти відтворенням.

Як бачите, зовсім не обов’язково шукати фільм на самому телевізорі.

У самій програмі є ще багато цікавих функцій. Наприклад, можна додавати фільми в список відтворення. Ставити їх в чергу. Там все просто, думаю розберетеся. А їли що, задавайте питання в коментарях.

READ  Вибрати телевізор Samsung

Запускаємо перегляд фільму з комп’ютера на телевізорі LG

Після настройки програми, саме час запустити на телевізорі фільм, який знаходиться на комп’ютері, у відкритій нами папці. Заходимо в Smart TV (на старих пультах, це синенькая кнопка). Потім, шукаємо і вибираємо там пункт Smart Share.

Але нових моделях з Web OS, це виглядає приблизно ось так:

Далі, відкриваємо вкладку Підключення пристрою, і вибираємо сервер, який ми створили на комп’ютері.

Далі, вибравши папку Все папки, ми побачимо папки, до яких відкрили доступ на комп’ютері.

Відкриваємо потрібну нам папку, і запускаємо фільм, фото, або пісню.

От і все. Відкривши вкладки, Фотографії і Музика, які можна побачити на телевізорі, буде відображатися весь контент, наприклад відео, яке буде знайдено в усіх відкритих на комп’ютері папках.

Як на телевізорі LG дивитися фільми з комп’ютера (по wi-fi, або мережі)? Налаштування DLNA через Smart Share

Вітання! У цій статті ми дуже детально розглянемо процес налаштування DLNA сервера на комп’ютері, або ноутбуці, який працює на Windows 7, 8, або Windows 10. Налаштовувати DLNA будемо для телевізора, що б можна було на телевізорі LG дивитися фільми, які знаходяться на комп’ютері ( а так само дивитися фото, і слухати музику). І все це по Wi-Fi, або при підключенню з мережевого кабелю. У цій статті розглянемо саме телевізори LG з функцією Smart TV, або просто з підтримкою DLNA. До речі, Smart TV може бути як більш старої версії, так і нової. Web OS, на якій працюють всі нові телевізори LG з підтримкою Smart функцій.

Налаштувати можна декількома способами, і за допомогою різних програм.

 • Налаштування DLNA для перегляду фільмів на LG за допомогою спеціальної, фірмової програми Smart Share.
 • Налаштування DLNA стандартним засобом, через плеєр Windows Media.
 • За допомогою програми «Домашній медіа-сервер (UPnP, DLNA, HTTP)».

Щоб не плутатися, в цій статті ми розглянемо настройку за допомогою фірмової програми Smart Share. Про інших способах я напишу в окремих статтях. Мені здається, що варіант з Smart Share найпростіший, і точно робочий. Перевірено.

Що нам знадобиться для настройки DLNA:

 • Стаціонарний комп’ютер, або ноутбук. На ньому ми запустимо сервер. На телевізорі будуть відображатися фільми, які знаходяться на цьому комп’ютері.
 • Телевізор LG з підтримкою DLNA. Якщо на вашому телевізорі є Smart TV, то він точно підтримує DLNA.
 • Домашня мережа до якої підключений комп’ютер і телевізор. Простіше кажучи, комп’ютер і TV повинні бути підключені до одного роутеру.

До речі, телевізор до роутера може бути підключений як по Wi-Fi мережі, так і з мережевого кабелю. Комп’ютер (ноутбук) так само може бути підключений по кабелю, або Wi-Fi. Є можливість з’єднати телевізор з комп’ютером безпосередньо, без роутера, за допомогою мережевого кабелю. Чесно кажучи, сенсу в цьому не багато. Вже краще з’єднати комп’ютер з телевізором по HDMI кабелю.

У випадку з DLNA, на телевізорі буде відображатися тільки сам фільм, або фото. Ну і музика буде грати. Повністю робочий стіл, папки і т. Д. Виводиться не будуть. Для цього, потрібно підключатися по HDMI, або за бездротовою технологією Miracast.

Налаштування DLNA за допомогою Smart Share

Перший спосіб, цей настройка DLNA за допомогою фірмової програми Smart Share, яку нам потрібно завантажити і встановити на комп’ютер. Завантажити програму Smart Share можна про офіційного сайту: http://www.LG.com/ua/support/Smart-share. Розмір приблизно 182 МБ, версія на момент написання статті. 2.3.1507.2802.

Скачайте архів з програмою, і запустіть установку, запустивши файл setup.exe з архіву. Установка дуже проста, є російська мова. Нічого не міняйте, просто натискайте Далі.

Запустити програму можна ярликом на робочому столі. Smart Share речі буде запускатися автоматично при включенні комп’ютера.

Порада! Автозапуск проводиться через планувальник завдань Windows (Керування комп’ютером / Utilities / Планувальник завдань / Бібліотека планувальника завдань / [Файл. SmartShare] [Стан. Готово] [Тригери. При включенні комп’ютера]). При видаленні цього завдання автозавантаження більше проводитися не буде!

Після запуску Smart Share, на панелі повідомлень (в правому нижньому кутку) з’явиться значок. Натисніть на нього правою кнопкою миші, і виберіть пункт Налаштування програми Smart Share.

Відразу ставимо перемикач в положення ВКЛ. І натискаємо кнопку Застосувати.

Цим ми відкриваємо загальний доступ до файлів на вашому комп’ютері, що б вони відображалися і відкривалися на телевізорі LG. Якщо ви потім захочете закрити загальний доступ до файлів, то просто виберіть пункт ВИКЛ.

Далі переходимо на найголовнішу вкладку Мої загальні файли. Тут можна вказати, які папки, або диски, будуть доступні на телевізорі. Тобто, ми наприклад можемо додати лише одну папку з фільмами, фото, або музикою. Або відкрити доступ до локального диску.

За замовчуванням, вже додані загальні папки. Що б додати потрібні нам папки, натискаємо спеціальну кнопку, і виділяємо галочками папки, або диски, до яких хочемо відкрити загальний доступ. Я, наприклад, відкрив тільки папку Фільми, яка знаходиться на диску D. Коли виберіть потрібні папки, натисніть Ok. Потім, натисніть на кнопку Застосувати.

Ви можете видаляти непотрібні папки, просто виділивши її, і натиснувши спеціальну кнопку. Можете відкривати доступ до нових папок.

На вкладці Параметри мого пристрою, ви можете змінити ім’я вашого DLNA сервера, який буде відображатися на телевізорі. А можете залишити стандартне.

Ну і остання вкладка Дозволити / заблокувати інші пристрої. На цій вкладці, ви повинні побачити свій телевізор. Якщо він включений і підключений до однієї мережі з ноутбуком.

Ви можете заблокувати потрібний пристрій. Якщо, у вас наприклад будинку два телевізори, і ви не хочете для одного з них відкривати загальний доступ до файлів.

Ось і все настройки Smart Share. Натискаємо ще раз кнопочку Застосувати і Ok. Якщо в подальшому ви захочете відкрити нові папки, або видалити, то зможете зробити це в настройках, як я показував вище. Іконка програми Smart Share буде відображатися на панелі повідомлень.

Можливі проблеми при перегляді фільмів по DLNA на телевізорі

Комп’ютер не бачить телевізор, а телевізор не бачить комп’ютер. Що робити? Перевірте підключення на комп’ютері і TV. Вони повинні бути підключені через один маршрутизатор. Вимкніть на комп’ютері антивірус, або брандмауер (на час). перезапустіть устрйоства.

При перегляді великих фільмів все гальмує і підвисає в чому проблема? Проблема може бути в тому, що недостатньо швидкості. Дуже часто, таке спостерігається при перегляді фільмів по Wi-Fi мережі. Спробуйте підключиться за допомогою мережевого кабелю. Якщо фільми дуже великі, в хорошій якості, то можете дивитися їх з зовнішнього жорсткого диска, або флешок. А ще, можна підключиться по HDMI кабелю. Так, не по повітрю, зате надійно.

Насправді, настройка дуже швидка і проста. Це просто я розписав все 🙂 Будуть питання. питайте в коментарях. І не забувайте ділиться порадами Як там у вас працює технологія DLNA на телевізорі LG, як використовуєте, які фільми дивитеся?

Як налаштувати 4K на телевізорі LG

Технологія 4K, що дозволяє дивитися відео в форматі HDR (High Dynamic Range) на домашньому телевізорі і насолоджуватися фільмами якості, який можна порівняти з кінотеатром, ще кілька років тому була доступна виключно для покупців телевізорів преміального сегмента. Однак, на сьогоднішній день цією функцією оснащуються більшість моделей телевізорів LG.

Кількість пікселів в телевізорах з підтримкою 4K Ultra HD в чотири рази перевищує їх кількість в моделях минулого покоління з підтримкою Full HD, а технології OLED і Quantum Dot роблять зображення ще більш чітким і деталізованим. Також 4K підтримують сучасні ігрові консолі, наприклад PlayStation 4, Xbox One S, що робить враження від ігор ще більш реалістичними.

Дивитися контент в 4K на телевізорі LG можна з декількох джерел. Це можуть бути фільми, записані на Blu-Ray диски, які можна дивитися з Blu-Ray HD плеєрі, підключеного до телевізора, або фільми, передачі зі стрімінгових сервісів, що передають контент в відповідній якості (наприклад Netflix, Apple TV.).

При купівлі телевізора потрібно врахувати кілька важливих нюансів.

 • Дозвіл. Повинно бути 3840х2160 пікселів. Якщо дозвіл нижче, то дивитися контент HDR не вийде.
 • можливість поддержкіHDR.
 • Наявність технологійWCG (WideColorGamut) / QuantunDot. розширення гами кольорів.
 • Наявність современногоHDMI-роз’єму. Він потрібен для того, щоб дивитися контент в 4K з зовнішніх носіїв (Blu-Ray плеєра, приставки та т. Д.).
 • CовременнийAV-ресивер. Багатоканальний підсилювач з декодерами цифрового аудиопотока, тюнером і комутатором аудіо- і відеосигналів, що підтримує 4K.

Головна особливість HDR в тому, що ця технологія збільшує максимальну контрастність зображення і колірний діапазон, завдяки чому воно стає глибше, яскравіше і деталізовані. Технологія WCG також розширює колірну палітру, завдяки їй на екрані можна побачити більше відтінків червоного, синього, жовтого та інших квітів. Ще один ключовий плюс технологій. кольору на екрані телевізора виглядають натурально, а зображення наближене до того, яким його сприймає людське око.

Купівля сучасного телевізора не завжди означає, що ви зможете дивитися фільми в якості 4K без додаткової настройки. На щастя, налаштувати телевізор LG, щоб дивитися фільми в 4K дуже просто.

У ряді моделей телевізорів LG, що працюють на WebOs, потрібно активувати підтримку HDR.

 • Зайдіть в меню «Зображення» (Picture).
 • Виберіть пункт «Додаткові настройки» (Additional Settings).
 • У розділі Ultra HD Deep Color активуйте для всіх HDMI функцію роботи з HDR-контентом.

На телевізорах, випущених після 2018 року, потрібно також включити функцію Dynamic Tone Mapping, яка оптимально розподілить навантаження яскравості в HDR-відео.

Після того, як ви включите функцію HDR на телевізорі, слід підключити Blu-ray плеєр (приставку, ігрову консоль.) Зробити це можна за допомогою HDMI-роз’єму. Після цього необхідно переконатися в правильності підключення. Найчастіше формат зображення налаштовується автоматично завдяки функції Edid. Але якщо цього не сталося, зробити це можна і вручну.

 • Знайдіть налаштування зображення плеєра (або іншого пристрою) і визначте параметри вихідного сигналу. Якість має бути не нижче, ніж 2160p (що відповідає 4K).

На деяких бюджетних моделях телевізорів LG не все HDMI-порти підтримують 4K. Тому якщо при підключенні Blu-Ray плеєра дозвіл не Ultra-HD, потрібно підключитися через сусідній роз’єм HDMI.

Після настройки 4K ви можете відкалібрувати зображення виходячи зі своїх переваг. Для цього вам потрібно зайти в налаштування зображення (крос-лінк: Як настроїти зображення на телевізорі LG), запустити на телевізорі фільм або будь-який інший контент в якості HDR і виставити настройки яскравості, контрастності, кольору, баланс білого і т.д.

Власникам OLED-телевізорів окремо слід звернути увагу на налаштування TruMotion. Вона знаходиться в розділі Picture Options. Активуйте цю функцію, так як інакше є ймовірність, що зображення почне мерехтіти. Це пов’язано з тим, що через частоти оновлень в 120 Гц на них не завжди добре відображаються фільми з частотою 24 кадрів в секунду. Функція TruMotion интерполирует кадри для того, щоб зробити зображення більш плавним. При цьому інші параметри повинні бути виставлені на 0.

У моделях LG OLED 2018, 2019 і 2020 років випуску передбачена функція TruMotion Pro, він же Black Frame Insertion. Він занижує штучну частоту оновлення телевізора до 60 Гц.

Якщо під час налаштування 4K на телевізорі щось пішло не так, ви завжди можете скинути все ручні настройки до автоматичних і спробувати знову (або звернутися до фахівця).

Проблеми, які можуть виникнути під час налаштування 4K на телевізорі LG

 • Низька швидкість інтернету. Якщо середня швидкість вашого домашнього інтернету дозволяє без проблем дивитися контент в 4K, а проблема виникає час від часу, то можна знизити якість фільму в налаштуваннях вручну до 1080p. Якщо проблема виникає постійно, то потрібно змінити провайдера або тарифний план.
 • Проблеми з HDMI-кабелем. Вам знадобиться сучасна модель кабелю не нижче HDMI 2.0.
 • Проблеми з переглядом відео з флешки або дисків. Телевізори LG підтримують формати H.265 або H.264 4K. Апаратний плеєр LG обмежений не тільки кодеками, а й певними розширеннями. Крім того, LG 4K TV також обмежує аудіокодек: AC3 (Dolby Digital), HE-AAC, EAC3, MP2, AAC. В даному випадку можна дивитися відео, додатково підключивши до телевізора 4K медіаплеєр або комп’ютер зі спеціальною відеокартою з виходом не нижче HDMI 1.4.

Як підключити телевізор LG до інтернету по кабелю LAN

Функціонал сучасних телевізорів LG дає можливість використовувати їх не тільки для перегляду телевізійних каналів, але і в якості мультимедійних розважальних центрів: дивитися фільми і серіали, а також слухати музику на стрімінгових сервісах, завантажувати на свій телевізор ігри та програми. Все це стало можливо завдяки функції Smart TV.

Для того, щоб користуватися усіма можливостями телевізора LG сповна, необхідно підключити його до Інтернету. Зробити це можна кількома способами, як бездротовим за допомогою Wi-Fi, так і через мережевий кабель LAN. Останнім часом більшість власників телевізорів віддає перевагу бездротовому спосіб, але іноді в силу різних умов він неможливий. До того ж у підключення через LAN-кабель є важлива перевага: сигнал інтернету буде надійніше і стабільніше, ймовірність виникнення перешкод істотно нижче, ніж при бездротовому підключенні.

підключення телевізора LG Smart TV до інтернету за допомогою кабелю LAN: покрокова інструкція

Підключати телевізор за допомогою мережевий кабель можна двома способами: через роутер або безпосередньо. Кращим є перший спосіб. Ось, що для цього потрібно зробити:

 • Мережевий кабель зазвичай поставляється в комплекті з телевізором або роутером.
 • Підключіть кабель до відповідних роз’ємів роутера і телевізора LG (RJ-45). У телевізорах LG він знаходиться на задній панелі і позначений абревіатурою LAN.
 • Дочекайтеся, поки на екрані телевізора загориться попередження “Підключення до дротової мережею”, це буде означати, що ваш телевізор підключений до інтернету, і всіма його можливостями можна користуватися без обмежень.
 • Для деяких моделей телевізорів LG, випущених до 2018 року може знадобитися ручна активація підключення. Для цього натисніть на пульті дистанційного керування телевізора кнопку Smart. У меню, виберіть розділ «Мережа», в ньому знайдіть пункт «Налаштувати підключення» і активуйте «Проводную мережу». Підтвердіть дію, натиснувши на кнопку «Готово».
READ  Як з жк монітора зробити телевізор

У разі відсутності роутера підключити телевізор LG Smart TV можна і безпосередньо. Перед цим вам знадобиться переконатися, чи використовує ваш провайдер динамічний IP (DHCP), підключення можливе тільки в цьому випадку.

З сполуками типу PPoE, L2TP або PPTP телевізор працювати не буде. В даному випадку необхідно використовувати варіант підключення телевізора до інтернету через роутер.

Алгоритм підключення такої ж: підключити кабель LAN до гнізда телевізора і, в залежності від моделі, дочекатися, поки підключення буде активовано автоматично, або активувати його вручну через меню налаштувань телевізора.

У рідкісних випадках інтернет-провайдери використовують статичний IP. У цьому випадку підключення телевізора до інтернету через LAN-кабель також можливо, але доведеться ставити IP і DNS адреси вручну в процесі налаштувань.

 • Підключіть кабель LAN до відповідного роз’єму телевізора.
 • На пульті дистанційного керування натисніть кнопку Smart (Input, якщо у вас пульт LG Magic Remote) и.
 • У меню, виберіть розділ «Мережа», в ньому знайдіть пункт «Налаштувати підключення» і активуйте «Проводную мережу».
 • У правому нижньому кутку спливаючого меню ви побачите кнопку «Налаштування вручну». натисніть її.
 • Вам знадобиться задати необхідний IP-адреса, маску підмережі, шлюз і в деяких случах DNS.
 • Телевізор сам побудує карту мережі і видасть результат з’єднання. У разі, якщо ви все зробили правильно, з’явиться спливаюче повідомлення «Підключення до дротової мережею».

Визначити ваш IP-адресу можна в комп’ютері. Для цього потрібно:

 • відкрити панель управління комп’ютером,
 • знайти розділ «Мережа та інтернет»,
 • в ній зайти в пункт «Перегляд стану Мережі і завдань»,
 • клікнути на сходинку «Підключення по локальній мережі»,
 • У підрозділі меню «Стан» натиснути на меню “Про.

Як дивитися онлайн відео на телевізорі LG Smart TV?

Якщо у вас є телевізор з технологією Smart TV, вам повинно бути цікаво, як можна подивитися на ньому відео з інтернету, ролики з YouTube, онлайн фільми і серіали. Тут все досить просто, думаю, що більшість користувачів своїх телевізорів вже самі розібралися, як це зробити. Але все ж, у багатьох можуть ще залишитися певні питання. Як приклад, для цієї статті, був узятий телевізор LG 32LN575U. В принципі, у інших моделей все настройки досить схожі з цієї. У інших виробників все теж має подібну логіку, відмінності лише в оформленні меню. З цього, навіть в такому випадку ця стаття може виявитися корисною.

Слід зауважити, що тут ми розглядаємо можливість перегляду відео безпосередньо з інтернету. Якщо ви хочете дивитися на телевізорі відео з комп’ютера, то для цього необхідно налаштовувати DLNA сервер і після цього запускати перегляд відео на телевізорі. Подробиці того, як це зробити, шукайте в одній зі статей на цьому сайті.

І так, для того що б дивитися відео з інтернету на своєму телевізорі, нам знадобиться:

 • Сучасний телевізор, з функцією Smart TV;
 • Швидкісний і стабільний інтернет (2мб / с повинно вистачати).

Якщо у вас є ці два головні компоненти, то необхідно їх між собою об’єднати. Телевізор до інтернету підключається за допомогою мережевого кабелю, або через Wi-Fi.

До речі, на телевізорах LG є одна особливість, при роботі з Інтернетом. Ви можете спокійно, через браузер, дивитися сторінки і навіть запускати на них відео, але воно через деякий час перерветься і телевізор видасть помилку «Не достатньо пам’яті».

На таких телевізорах, відео з інтернету, необхідно дивитися через спеціальні програми. Ці додатки, вже встановлені виробником, з цього досить зайти в них, вибрати потрібний ролик і запустити його.

Як дивитися LG Smart TV фільми онлайн

Забігаючи на перед, хочеться відзначити, що в таких додатках досить часто трапляються фільми з платним переглядом. Для таких речей можна оформити підписку і дивитися їх. Але навіть без платної підписки, можна спокійно дивитися величезна кількість відео контенту.

Для початку, необхідно зайти в меню Smart TV, натиснувши відповідну кнопку на пульті.

Можете натиснути на кнопку Premium і запустіть відразу потрібно отримати доступ. А можна клацнути по кнопці «Ще», розгорнувши тим самим повний список всіх додатків.

Тут досить багато цікавих програм, в яких можна знайти відео, фільми і кліпи на будь-який смак.

Заглянемо в see.ua, де можна знайти купу музичного відео і кліпів.

Так ось, як дивитися онлайн відео. Для цього вибираєте додаток, запускаєте його. Потім, якщо є меню з різними категоріями (серіали, мультики, фільми), вибираємо потрібну, запускаємо обраний фільм і спокійно його дивимося. Все просто!

Як я вже зазначив вище, деякі відео можуть бути платними. У такому випадку, ви побачите повідомлення, яке попереджає про це. При бажанні, можна оплатити підписку і дивитися навіть платний контент.

До слова про платні підписках, якщо ви досить часто переглядаєте фільми, то буде вигідно придбати їх. Вони не дуже дорого коштують. Але це не обов’язково, адже є дуже багато безкоштовного контенту, якого може цілком вистачити.

телевізор

Увімкніть телевізор і натисніть кнопку Smart на пульті дистанційного керування.

телевізор

Увімкніть телевізор і натисніть кнопку Menu на пульті дистанційного керування. 2. Перейдіть в “Меню” на вкладку “Мережа” і виберіть “Налаштування мережі”.

Натисніть кнопку «Пуск”, потім виберіть тип підключення до мережі “Бездротове”, точку доступу “ASHW”, в моєму прикладі це ASHW, у Вас природно інша, введіть Пароль і після закінчення “ОК”.

Після вдалого підключення, майстер повідомить, що підключення до Інтернету виконано, в іншому випадку, запропонує перезавантажити точку доступу і перевірити (повторити) введення пароля!

Тут показані скріншоти для телевізорів Samsung, які логічно, легко адаптувати під будь-яку модель!

смартфон

Запустіть Play Market клацнувши на ярлику в смартфоні. У пошуковий рядок почніть вводити Video TV-Cast, потім виберіть знайдене додаток і натисніть кнопку “Встановити”.

І так, ви встановили додаток TV-Cast на телевізор і смартфон, залишилося налаштувати з’єднання і почати користуватися.

смартфон

Сподіваюся Ви вже вміти підключати смартфон до точки доступу Wi-Fi, якщо немає, то просто натисніть на значку “Підключення Wi-Fi”, потім виберіть потрібну мережу, в моєму прикладі це ASHW, у Вас природно буде інша, введіть “Пароль” і натисніть “Підключити”.

Обов’язково дочекайтеся повідомлення про підключення, в іншому випадку, перезавантажте смартфон і повторіть введення пароля.

Тут показані скріншоти для смартфона MEIZU, які логічно, легко адаптувати під будь-яку модель!

І так, Ви підключили обидва пристрої, телевізор і смартфон до однієї точки доступу ASHW, що має вихід в Інтернет.

Налаштування з’єднання телевізора і смартфона в додатку TV-Cast

Перед тим, як налаштовувати додатки переконайтеся, що обидва пристрої, телевізор і смартфон підключені до однієї точки доступу, і на обох пристроях встановлена ​​програма TV-Cast.

До початку використання програми TV-Cast, необхідно на обох пристроях налаштувати з’єднання, ввівши IP-адресу на телевізорі, отриманий з програми на смартфоні.

Відкрийте програму TV-Cast на смартфоні, а потім натисніть кнопку або посилання для отримання поточного IP-адреси.

Тепер запустіть додаток TV-Cast на телевізорі, і за допомогою пульта дистанційного керування і клавіш “/ вгору / вниз / вліво / вправо / цифри /” введіть IP-адресу, отриманий на смартфоні.

Як тільки з’єднання буде налаштоване значок “Not Connected” зміниться на “Connected”.

При кожному наступному підключенні, змінюються лише останні цифри IP-адреси.

Як дивитися фільми з Інтернету на Smart телевізорі Samsung

Телевізор Samsung з технологією Smart і 3D, я придбав, десь у 2012 році, на той момент це була флагманська модель, що увібрала в себе всі останні технологічні новинки. Якщо технологію 3D, я став використовувати майже відразу, то функції розумного телевізора Smart TV зовсім недавно.

А все тому, що всі принади розумного телевізора зводяться нанівець, без хорошого швидкісного Інтернету. Тому, як тільки у мене з’явився “нормальний” Інтернет, я відразу задумався про можливість перегляду різного роду відео, на екрані телевізора.

Загалом, хочу з вами поділитися (покроково), як дивитися “будь-яке” відео зі своїх улюблених сайтів, на екрані телевізора 3D Samsung Smart TV Model UA40D6600WR.

Для того щоб налаштувати підключення необхідно мати:

 • Телевізор Smart TV з підключенням по Wi-Fi
 • Смартфон під Android або iOS
 • Налаштовану точку доступу або Wi-Fi модем-роутер з виходом в Інтернет

сервіс Megogo.net

Один з найпопулярніших порталів на просторах СНД від українських авторів. На Megogo.net більше 3 500 різних фільмів, 1 800 мультиків, 850 серіалів і ще багато чого.

Деякі фільми можна дивитися безкоштовно, а за деякі доведеться трохи заплатити.

Налаштування

Щоб налаштувати Smart TV, необхідно підключити телевізор до інтернету. Найлегше використовувати для цього свій домашній wi-fi.

Як це робиться, розберемо на прикладі телевізора Philips моделі 32PFL5007H (в залежності від моделі зовнішній вигляд вікна може відрізнятися, але дії все одно залишаються тими ж самими).

Отже, покрокова інструкція по налаштуванню Smart TV виглядає наступним чином:

 • Після натискання на кнопку Smart TV користувачу повідомляють, що йому потрібно підключення до інтернету. Натискаємо «Далі».

Вікно запуску Smart TV на телевізорі Philips 32PFL5007H

 • Вибираємо варіант підключення до інтернету. бездротової або провідний. У другому випадку до телевізора потрібно буде підключити звичайний кабель з коннектором RJ У розглянутому прикладі будинку є wi-fi, тому вибираємо перший варіант.

Вибір варіанту підключення до інтернету

Вибір пункту сканування wi-fi при налаштуванні Smart TV

Меню Smart TV після вибору своєї мережі wi-fi

 • Натискаємо кнопку «Введення ключа» і бачимо вікно, показане на зображенні. В поле, обведене червоним кольором, потрібно ввести пароль від своєї мережі і натиснути кнопку «Готово», обведену Зелена рамка.

Введення пароля від домашньої мережі wi-fi в Smart TV

 • Після цього користувач побачить приблизно таке вікно, яке показано на зображенні. Там потрібно вибрати один із сайтів, які дозволяють дивитися фільми безкоштовно. У нашому випадку в стандартному меню вже є один такий сайт. Zoomby.

Вам це може бути цікаво:

Запуск Smart TV

Для того щоб дивитися Smart TV, не потрібні ніякі додатки. ця функція повинна бути вбудована в телевізор. І для її запуску на пульті є кнопка.

Тому щоб запустити Smart TV, необхідно просто знайти на своєму пульті відповідну кнопку і натиснути на неї.

Ось так ця кнопка виглядає на телевізорах фірми Samsung.

Кнопка Smart TV на пультах від телевізорів Samsung

Кнопка Smart TV на пульті від телевізора Philips

Загалом, після того як користувач натискає на потрібну кнопку, йому потрібно ще налаштувати це додаток.

сервіс oll.TV

Цей сервіс дуже схожий на Megogo, але oll.TV співпрацює з офіційними трансляторами футбольних матчів і телеканалів, тому може на рівних змагатися зі звичайними телевізійними каналами.

Наприклад, там завжди показують футбольну Лігу Чемпіонів і Лігу Європи в якості HD (деякі матчі, на які була придбана ліцензія).

До речі, щоб дивитися фільми на іншому, а не тільки Zoomby, в той меню, яке показано на малюнку можна просто додати закладку.

Робиться це точно так же, як в звичайному браузері. натискаємо на порожнє місце, вводимо адресу сайту і готово.

сервіс ivi.ru

У Росії, ivi.ru одне з найбільших сховищ фільмів і телепередач. більше 60 000 різних файлів, причому більшість з цього надається безкоштовно.

Хоча пропозиція оформити підписку тут є.

Підписка дає можливість не тільки мати доступ до всіх можливих файлів ivi.ru, але і дивитися фільми без реклами.

Без підписки будь-який фільм час від часу буде перериватися на рекламну паузу, прямо як на звичайному телебаченні.

Втім, це характерно і для того ж Zoomby, і для інших сайтів Smart TV. Ось так виглядає вікно ivi.ru.

сервіс Zoomby.ru

У вищеописаному прикладі ми відразу ж потрапили на сторінку Zoomby.ru, одного з сайтів, які дозволяють безкоштовно дивитися фільми і телепередачі за допомогою Smart TV.

Як бачимо на зображенні, з лівого боку є зручне меню, де можна вибрати жанр фільму або знайти його за назвою.

Головна перевага цього сервісу в тому, що в ньому є дійсно величезний вибір фільмів.

Правда, як і в більшості інших сайтів для Smart TV, тут є дуже багато низькопробних фільмів, які знімаються любителями.

Але і щось вартісне тут теж можна відшукати. На деяких сайтах можна знайти навіть 3d фільми. Інші популярні сайти для Smart TV розглянемо далі.

Де дивитися фільми?

сервіс Tvigle

Ще один вельми популярний сервіс. У tvigle.ru Accent зроблений на російських фільмах, дуже багато радянської класики. Всі файли розділені по рубриках (всього їх 18 штук).

Правда, нові фільми тут практично не з’являються, зате все інше абсолютно безкоштовно.

Тут взагалі немає ніяких підписок, але реклама все одно присутній.

Як дивитися фільми на телевізорі LG з комп’ютера

Всім привіт. Сьогодні у нас на розборі знову тема по Smart TV, і на цей раз будемо розбиратися з телевізорами LG. Саме будемо розбирати всі кроки на прикладі моделі LG 49UK6400, що має на борту версію WebOS 4.0. І саме в цій статті розберемо як дивитися фільми на телевізорі з комп’ютера. Це дуже зручно. скачав фільми, а потім дивишся коли тобі захочеться. Так, звичайно можна дивитися онлайн фільми та безпосередньо з TV і про це ми поговоримо в наступній статті, але в даному випадку:

 • не потрібно витрачати час на пошук фільму. це раз,
 • часом, просто немає потрібної якості, у великій якості. це два,
 • ну і по-третє, банально може інтернет “подлагівать” або взагалі бути повільним, так що, даний варіант досить зручний.
 • Перше. потрібно, щоб телевізор і PC / ноутбук були підключені до однієї мережі. Не важливо, по Wi-Fi або через кабель.
 • Друге. налаштувати спеціальний загальний доступ на своєму комп’ютері, щоб TV зміг “побачити” ці мультимедіа файли.

З першим пунктом, я думаю, все зрозуміло, тому відразу перейдемо до другого

Ще корисні статті по налаштуванню Smart TV на LG:

Щоб вивести зображення з PC на телевізор по локальній мережі, нам потрібна спеціальна програма. У LG. це LG Smart Share. Завантажити можна на офіційному сайті або ж з мого сайту, за цим посиланням.

READ  Як підключити навушники до телевізора Philips

Завантажуєте, встановлюєте, все стандартно, все, як завжди і далі приступимо до невеликої налаштування. При першому запуску програми, виберіть будь-який пункт, байдуже якої, це не має значення:

і далі в верхньому правому куті натисніть пункт “Параметри”:

на вкладці “Служби” (пункт 1 на скріншоті нижче) включаємо загальний доступ. “ВКЛ” (2):

Далі перемикається на вкладку “Мої загальні файли” і натискаємо іконку папки з зеленим плюсом, як на скріншоті нижче:

і вказуєте шлях до потрібних каталогах з вашими Фото і Відео, за один раз можна вибрати відразу кілька, відзначаєте чекбоксів:

Також, при бажанні, можете змінити мережне ім’я свого комп’ютера. вкладка “Параметри мого пристрою”. пункт “Ім’я використовуваного пристрою”:

Все, на цьому настройка LG Smart Share закінчена.

Тепер переходимо до телевізора, заходимо в Smart TV і вибираємо Smart Share, для новіших TV починаючи з WebOS 3.5. потрібно зайти в пункт “Фото і Відео”:

і якщо ви все правильно зробили, то повинні побачити свій PC:

Заходьте сюди і вибираєте “Все папки” (тут кому як зручніше, мені особисто зручніше дивитися в такому порядку, в якому файли зберігаються у мене на ноут):

Далі все як на звичайному комп’ютері вибираєте потрібний каталог з музикою, фільмом або фотографіями:

І ось вони всі фільми, які є у мене на PC:

Натискаємо на будь-якому і дивимося на великому телевізорі фото або фільм, які знаходяться на комп’ютері.

От і все. Насправді все досить просто, і налаштовується за лічені хвилини Але якщо раптом виникнуть складності. звертайтеся, будемо пробувати розбиратися разом.

Якщо телевізор не бачить фільми, які знаходяться на комп’ютері або взагалі не бачить ваш PC в мережі

Причиною цього, найчастіше, може бути стандартний брандмауер Windows або ж Антивірус / фаєрвол.

Для початку вимкніть стандартний брандмауер: Панель управління. Брандмауер Windows:

Буває так що він відключений, а все одно телевізор не бачить ваш комп’ютер, в такому випадку може допомогти прийом. заходите ще раз в відключення цього ж самого брандмауера і. проходите по всьому колу і натискаєте “ОК”. Або ж можна спочатку включити його, підтвердити (натиснувши ОК), а потім зайти і відключити його.

Другою проблемою, може бути встановлений Фаєрвол. В даному випадку спробуйте просто на час відключити його і якщо запрацює, то додати в виняток програму LG Smart Share.

У ряді випадків, спробуйте просто перезавантажити свій PC іноді це теж допомагає

Ось ще одна стаття на тему як телевізор підключити до комп’ютера через WI-FI за допомогою Home Media Server. читайте тут. Мені особисто саме цей варіант, з HMS більш зручний і працює стабільніше, так що якщо з LG Smart Share у вас не все гладко. спробуйте варіант з Хоум Медіа сервером, ще раз посилання на статтю.

Як дивитися фільми на телевізорі за допомогою телефону?

Як з телефону дивитися фільми на телевізорі

 • Найпростіший спосіб. підключити телефон до телевізора за допомогою USB-кабелю. Для цього на телевізорі повинен бути присутнім USB-порт (є на всіх сучасних моделях).
 • Пристрої можна з’єднати і за допомогою HDMI-кабелю.
 • Бездротову синхронізацію можна здійснити через Bluetooth.

Як дивитися фільми на TV приставці?

Кращі програми, що дозволяють безкоштовно дивитися фільми і IPTV канали на Android TV приставках

 • aForkPlayer. aForkPlayer надає можливість знаходити і переглядати фільми в режимі online з використанням відкритих джерел.
 • HD VideoBox.
 • XSMART.
 • SeasonHit.
 • Kodi.
 • Торрент TV
 • Тorrent Stream Controller (TSC)
 • LOL TV.

Як дивитися фільми на телевізорі через Google?

Як дивитися відео з Google Play на телевізорі і управляти ними

 • На головному екрані Android TV знайдіть рядок «Додатки» (для цього перейдіть екран вниз).
 • Виберіть програму «Google Play Фільми».
 • Знайдіть потрібний фільм або серіал. Щоб вимовити пошуковий запит, перейдіть екран вгору і натисніть на значок мікрофона.
 • Виберіть фільм або серіал.

Як дивитися фільми на телевізорі через Інтернет?

3 способи дивитися фільми з інтернету відразу на TV

 • Знаходимо фільм або серіал в інтернеті, завантажуємо його онлайн або завантажуємо в пам’ять компьтера;
 • Підключаємо ноутбук або стаціонарний PC до телевізора за допомогою HDMI кабелю;
 • У телевізорі вибираємо HDMI в якості джерела (кнопка Source на пульті);

Як безкоштовно дивитися телебачення на Smart TV?

Перше, що потрібно зробити. підключити телевізор до інтернету. Налаштування IPTV

Як підключити телефон до телевізора через USB Щоб дивитися фільми?

 • З’єднайте телевізор з телефоном за допомогою USB-кабелю.
 • Виберіть на телевізорі як джерело сигналу (Source) USB-порт.
 • При необхідності підтвердіть режим підключення на телефоні.
 • На великому екрані відобразиться структура папок або список файлів, які просканував і розпізнав телевізор.

Чи можна дивитися фільми на Smart TV через браузер?

Можна, звичайно, задіяти і вбудований браузер, але працюють вони, як правило, не важливо, а тому варто уважніше придивитися до спеціального софту і дізнатися, як безкоштовно дивитися передачі з їх допомогою.

Як дивитися фільми на телевізорі через комп’ютер по WI-FI і Lan-кабелю. повторення теми

Всім привіт! У цій статті автор знову підніме вже давно пройдену тему. А звучить вона так: як дивитися фільми на телевізорі через комп’ютер по WI-FI і Lan. Чому повторюємося? Та тому що залишилися прогалини.

Серйозно, до сих пір люди в коментарях досить часто задають питання по підключенню телевізора до домашнього ноутбука або PC. Так що давайте заново розбиратися, адже інформаційна база для цього на блозі є.

Отже, мабуть, почнемо ми з самого початку. Для того щоб можна було дивитися фільми на телевізорі, які фізично зберігаються на PC, потрібно з’єднати ці два пристрої в одну медіа-мережу:

Але перед цим потрібно уточнити, чи підтримує ваш телевізор функцію DLNA, за допомогою якої і буде відбуватися обмін даними між пристроями. Як правило, всі сучасні моделі, навіть не Smart TV, мають її на своєму борту.

Тепер переходимо до об’єднання наших пристроїв в одну медіа-мережу. Як правильно підключати їх стандартному модему ми докладно розглядали в цій статті:

 • Швидка настройка модему Промзв’язок М-200 A для роботи в домашній медіа-мережі

Там розказано про те, як налаштовувати дротову мережеву карту PC, а також WI-FI. Другим етапом буде підключення до загальної мережі самого телевізора. Як це зробити, на прикладі Samsung Smart TV, було розглянуто тут:

 • Як підключити Smart TV Samsung до Інтернету кабелем і через WI-FI. покрокова настройка

У разі якщо у вас телик від іншого виробника, то все можна здійснити за аналогією. Шукайте в головному меню налаштувань розділ “Мережа”, або інший пункт зі схожою змістом і просто повторюйте всі налаштування.

І третій, заключний крок, буде полягати в установці на комп’ютер програмного медіа-сервера. Саме з його допомогою і буде здійснюватися доступ з телевізора до фільмів на комп’ютері. І тут на вибір аж три варіанти:

 • Home Media Server. домашній медіа-сервер з великими можливостями. Як завантажити і налаштувати
 • Twonky Server. простий і зручний медіа-сервер. Інструкція з встановлення та налаштування
 • Де скачати Plex Media Server російською. Або гнучкий медіа-сервер для будинку і не тільки

Самий наворочений і складний з них, це Home Media Server. Найпростіший і легко настроюється. Twonky Server. Третій варіант також вельми цікавий і підтримує навіть мобільні гаджети на Android.

Ось і все, хлопці, питання про те, як дивитися фільми на телевізорі через комп’ютер по WI-FI і Lan знятий. Як бачите, все дуже навіть просто вийшло. І головне, що вищеописана схема підходить для всіх марок телевізорів і PC.

Можна сказати, що це універсальне рішення, для якого взагалі не важливі бренди пристроїв. Якщо дивитися в бік якихось конкретних марок, то для телевізорів фірми Samsung, можна спробувати вивчити ще один медіа-сервер:

 • LmodServer. Як дивитися онлайн торрент фільми, без стомлюючого скачування

А на завершення, пропоную подивитися десять корисних рішень для справжнього російського мужика.

Як дивитися фільми онлайн на телевізорі LG Smart TV в хорошій якості. установка ForkPlayer

Всім привіт. Продовжуємо тему Smart TV і сьогодні розберемо, як за допомогою однієї програми. ForkPlayer відкрити повний доступ до світу онлайн фільмів. Розбираємо установку ForkPlayer на телевізорі LG.

ForkPlayer. це браузер з адаптованим під ваш пристрій переглядом сайтів і створених вами XML, M3U (IPTV) плейлистів. Ця програма, дійсно відкриває доступ до величезної кількості контенту: онлайн фільмів, IPTV каналах, інтернет радіо та іншим корисним сервісів. Встановивши тільки форкплеер, вам вже буде більш ніж достатньо. Це такий собі комбайн.

Ще корисні статті по налаштуванню Smart TV на LG:

Для початку заходимо в Smart меню і встановлюємо додаток Tvigle. саме через нього і буде здійснений доступ до форк плеєра.

Заходьте в налаштування TV. Мережа. входите в активне з’єднання (якщо підключені через LAN кабель. значить заходите в “Проводове підключення”, якщо по WI-FI. то соответсnвенно в даний пункт заходите), у мене, наприклад, по Wi-Fi:

далі заходите в пункт “Додаткові налаштування WI-FI:

Якщо встановлено на “Автоматично”. знімаєте прапорець, натиснувши кнопку “ОК” на пульті і опускаетесь в самий низ, нам потрібен пункт DNS. ставите курсор на дане поле. тиснете “ОК” на пульті. і вводите ДНС сервер (інші поля не чіпаємо ), в моєму випадку спрацював сервер: 85.17.30.89, ось як у мене це виглядає:

і в кінці натискаєте “Підключення”. виходимо з налаштувань. і запускаємо додаток Tvigle. Якщо все нормально, то повинен запуститися наш форк плеєр:

Якщо ж не працює, то пробуйте прописати інші сервера DNS, ось ще вам для проби:

 • 217.79.190.156
 • 46.36.222.114
 • 46.36.218.194
 • 46.36.220.208
 • 195.88.208.101
 • 79.190.156;
 • 36.222.114;
 • 36.218.194;
 • 36.220.208;
 • 101.118.43;

Тут такий момент, що різні сервера, можуть працювати з різними додатками, наприклад, 85.17.30.89. запускається через Твігл, 217.79.190.156. через Росія 24. Якщо ніяк не виходить налаштувати, то зайдіть на офіційний сайт, ось посилання. можливо там вам вдасться знайти рішення своєї проблеми.

Якщо у вас з першого разу все вийшло. відмінно, тепер можна перейти до перегляду. Тільки цього однієї програми буде більш ніж достатньо для перегляду онлайн фільмів, онлайн радіо, торрент фільмів, IPTV каналів та іншого. Це дійсно приголомшливе ПО, що відкриває доступ до величезної кількості медіа контенту.

І так як, по початку, може бути не все зрозуміло, то я вирішив написати докладний посібник як працювати з ForkPlayer, як його налаштовувати, дам кілька важливих порад і щоб не сильно роздувати статтю, то вирішив розділити їх на дві частини, з налаштування форкплеера читайте в цій статті.

Розповідаємо про кращих додатки для Smart TV від LG, Samsung, Sony і не тільки. Там все. від безкоштовних серіалів і фільмів до кардинального оновлення інтерфейсу.

Телевізори перестали бути тупими вже давно. LG і Samsung вже приблизно 10 років випускають екрани з власними операційними системами, які значно розширюють функціонал пристроїв. На зорі “розумні” зомбоящики, або, якщо хочете, Smart TV, були розкішшю, а сьогодні вони повсюдно. Влітку 2019 року група компаній “М. Відео-Ельдорадо” заявила, що 50 відсотків продаваних телевізорів в Росії. з Smart TV.

“Розумними” телевізорів дозволяють бути операційні системи, які вміють запускати всілякі додатки. Останні, в свою чергу, частіше роблять можливості пристроїв ширше, ніж передбачено виробником. Або ж просто дозволяють проводити тонке налаштування екранів відповідно до потреб користувача.

Популярних операційних систем для Smart TV сьогодні три: webOS, Tizen і Android TV. Можна згадати ще PatchWall від Xiaomi, але повноцінної ОС її вважати некоректно, тому що фактично це ПО є оболонкою для Android TV. Простіше кажучи, на PatchWall запускається все те, що працює і на Android TV. Що, на жаль, не тотожне для LG і Samsung.

Проте і для них існує ряд цікавих утиліт, які спрощують життя власникам телевізорів. Власне, про них і поговоримо.

Неофіційний онлайн-плеєр, однією з функцій якого є відтворення відео через torrent-трекери. Простіше кажучи, утиліта дозволяє дивитися всі фільми і серіали безкоштовно і онлайн. Одне “але”. Так як додаток неофіційне, під час установки і настройки доведеться потанцювати з бубном в лівій руці і комп’ютерною мишкою в правій. Хоча, звичайно, перший необов’язковий. Краще руку зайняти смартфоном. він точно стане в нагоді. Втім, складності наполегливих людей чи зупинять. Та й на просторах Інтернету дуже багато докладних інструкцій. Навіть російською мовою.

Ще один плеєр з незвичайним функціоналом. Його головна перевага в тому, що він може відтворювати відеоплейлісти в форматі m3u. У ньому зазвичай в Мережі поширюються трансляції телеканалів. Таким чином, в OttPlayer можна дивитися телеефіри без антени і приставки. потрібен тільки Інтернет. Причому, якщо добре пошукати, в Мережі можна знайти плейлисти не тільки федеральних каналів, але і супутникових, за які зазвичай беруть гроші. OttPlayer можна скачати в офіційному LG Store.

Dstore. це не просто додаток, а цілий каталог оних. Причому неофіційних. За фактом, щоб не морочитися з установкою і налаштуванням окремо ForkPlayer, можна відразу розібратися з Dstore. Уже через нього буде набагато простіше підключитися до торрентів. Крім плеєрів в цьому каталозі багато інформаційних віджетів. Вони дозволяють читати новини з багатьох популярних онлайн-видань, в тому числі і LIFE. Так, ми теж злегка дивуємося від того, кому це може стати в нагоді, але раз є, значить користуються.

BETATECH.COM.UA 2021