Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Телевізор не бачить фільм на флешці

Table of Contents

Підключення до телевізора і відтворення

 • Тепер включаємо TV апарат;
 • Іноді система відразу ж починає відображати нове підключення. А іноді його потрібно вибрати, для цього на пульті дистанційного керування вибираємо кнопку «SOURCE», вона також може називатися «INPUT»;
 • Якщо у вас новий телефон, ви можете просто зайти в «Налаштування» і вибрати розділ «Джерело». Далі ви побачите все підключення і порти. вибираємо потрібний USB порт.
 • Тепер ви повинні побачити відео файл. Просто запустіть його.

Якщо у вас виникли якісь труднощі з запуском файлу, або телевізор не бачить флешку, то йдемо вирішувати цю проблему.

Підключення через USB

Спосіб, що називається «простіше простого», ніяких додаткових маніпуляцій виробляти звичайно не потрібно, але і підводні камені теж є. У найзагальнішому випадку нам досить підключити флешку до гнізда на спеціальній панелі телевізора і переключитися в режим AV за допомогою відповідної кнопки. Панель може бути справа, зліва, знизу, ззаду. де завгодно, в залежності від конкретної моделі конкретного виробника. При такому, здавалося б, простому підключенні, можуть з’явитися проблеми, зазвичай вони пов’язані з розпізнаванням самого накопичувача або його вмісту.

Застаріле програмне забезпечення

Єдиний вихід. оновити ПЗ. Тут може бути два варіанти:

 • Перше: якщо TV має можливість виходу в Інтернет і може самостійно оновлювати програмне забезпечення, тоді просто проблем з перепрошивкой НЕ буде.
 • Друге: скачати ПО з офіційного сайту виробника техніки і встановити його вручну, виконуючи вказівки.

Якщо Ви не впевнені, що впораєтеся із завданням оновлення софта самостійно, телефонуйте в сервісний центр.

Телевізор не бачить флешку

Швидше за все проблема саме в форматі файлової системи вашого накопичувача. Нам потрібно переформатувати його для потрібного формату і вже потім закачати на нього фільм.

 • Натискаємо правою кнопкою на флешку, після того як вставите її в комп’ютер. Далі виберіть «Форматувати»;
 • Найголовніше. це правильно вибрати тип «Файлової системи». Проблема ще в тому, що зрозуміти з якою саме файлової системою працює ваш телик. можна тільки експериментами. Так що для початку беремо і форматіруем в «NTFS». Розмір кластера залиште за умовчанням. Приберіть галочку «Швидке (очищення змісту)». Далі натискаємо почати.
 • Після форматування, закачуємо файл і знову намагаємося підключитися до TV;
 • Якщо це не допоможе, то Форматуйте в «FAT32», а потім спробуйте. «exFAT» (якщо цей параметр є). На жаль, тут потрібно просто пробувати.

ПРИМІТКА! Якщо ви форматуєте в файлову систему FAT 32, то закачати туди фільми більше 4 ГБ неможливо.

Також я говорив, що деякі телевізори не можуть працювати з великими флешками. Тому якщо після форматування ящик все одно не бачить флеш-накопичувач, то візьміть флешку поменше з меншим об’ємом.

Ще один момент. якщо у вас новий апарат, то подивіться, щоб накопичувач був вставлений в потрібний роз’єм. Є два типи USB 2.0 і 3.0, вони сумісні, але на деяких телевізорах чомусь флешка 2.0 не запускається під час підключення до 3.0 порту. Тому просто під’єднайте до версії 2.0 або 3.0 (зазвичай має блакитний колір).

Телевізор не читає даний формат

Якщо Ваш прилад має функцію відтворення відео з USB-накопичувачів, але в якийсь момент Ви зіткнулися з проблемою, коли в ньому не відтворюється один із звичних для комп’ютерів і ноутбуків формат файлів. В даному випадку можна зробити наступне:

 • Обробити файл на комп’ютері за допомогою спеціальної програми, конвертувати його в інший, підтримуваний пристроєм, файл (mp4, mov).
 • Використовувати спеціальний HDMI-кабель, за допомогою якого Ви зможете підключити TV до комп’ютера. У цьому випадку екран буде виконувати функцію монітора. головне правильно налаштувати відеокарту і перевірити установки на самому пристрої.

Також можна вивчити інструкцію, уточнивши, які формати підтримує Ваш телевізор.

Телевізор не бачить флешки

У цьому випадку може бути кілька проблем, розглянемо кожну:

 • Невідповідна файлова сістема.Две основні файлові системи, які використовуються на Windows: NTFS і FAT Якщо одна файлова система не підходить телевізору, то Форматуйте її в іншу стандартними засобами операційної системи. Для цього потрібно вставити флешку в порт комп’ютера, в меню «Мій комп’ютер» натиснути правою кнопкою миші по влаштуванню і вибрати пункт «Форматувати». З’явиться нове вікно, де можна налаштувати, в якій файловій системі форматувати носій. Зверніть увагу, всі дані на флешці будуть стерті. У FAT32 є обмеження за обсягом файлів, фільм важче 4 Гб подивитися її можливостями не можна. У NTFS таких обмежень немає, швидше за все, ваш телевізор буде працювати з нею.
 • Занадто велика ємність флешкі.Обично біля телевізорів є поріг підтримуваного обсягу накопичувачів. Якщо ви користуєтеся флешкою ​​на 64 Гб, то спробуйте носій трохи меншою ємності.
 • Сервісний USB-раз’ём.На деяких моделях є тільки такий роз’єм, визначити його можна за відповідною маркування service only або remote control.

Чому немає звуку на телевізорі з флешки?

Для початку визначимося з причиною такої поведінки телевізора. Справа в тому, що він просто не підтримує звуковий кодек, вбудований в фільм. Що це означає? У будь-якому ролику є кілька доріжок: як мінімум це аудіо і відео. І якщо TV не підтримує аудіоформат, який стоїть в нашому фільмі, але підтримує формат доріжки відео, то користувач буде бачити картинку без звуку. Раз ми вже заговорили про доріжках, то варто згадати, що в відео можуть бути дві аудиодорожки. Тоді спробуйте переключити їх за допомогою кнопок пульта дистанційного керування (докладніше можете дізнатися в керівництві користувача телевізора).

Щоб такої проблеми не було, необхідно перевіряти завантажувати файл. Подивіться формат його доріжок і зіставте його з тими, які підтримує телевізор. Цей список можна подивитися в керівництві користувача або на офіційному сайті виробника. Вам знадобиться лише назва моделі пристрою. Тобто на цьому моменті проблем бути не повинно. Зверніть увагу, що найчастіше використовується формат XviD, як універсальний для всіх девайсів. Дивіться на цей момент при завантаженні фільмів.

Але ось що робити, якщо кодеки не підходять взагалі, а скачати інший фільм немає можливості? Тоді ви можете перекодувати формат аудіо в необхідний вам за допомогою сторонніх утиліт. У ролі таких програм можуть виступити такі:

 • Format Factory;
 • Total Video Converter;
 • Virtual dub.

Природно, краще просто завантажити інший ролик, ніж псувати вже наявний. Тим більше що такі програми можуть робити перекодування дуже довго. Особливо якщо ви міняєте формат відео розміром більше двох гігабайт в якості 1080p. Враховуйте і цей момент теж.

Як виправити відсутність звуку з флешки при підключенні до телевізора

Дорогі друзі, сьогодні ми з вами постараємося вирішити питання з тим, що робити, якщо телевізор з флешки не відтворює звук. Не скажемо, що проблема досить серйозна: TV не доведеться відносити до якомусь майстрові на перших етапах. Це слід робити при явних поломки, але про це трохи пізніше. Для початку давайте розберемося з правильною роботою пристрою зберігання і передачі. флешки. на телевізорі.

Усунути помилку з відтворенням звуку при перегляді TV можна, вивчивши причину виникнення проблеми.

Флешка в TV

Такими портами зазвичай оснащуються девайси, які відносяться до сімейства Smart TV або ж вийшли незадовго до їх появи. Тобто ваш телевізор може бути не «розумним» з виходом в інтернет через бездротовий зв’язок, з можливістю завантаження і запуску додатків, але з портами USB, куди можна підключити пристрої периферії. Зазвичай користувачі дивляться таким чином фільми: вони завантажують їх з інтернету на комп’ютері, потім переносять дані на флешку і включають на великому екрані. Це дійсно дуже зручна річ.

Але нерідко люди стикаються з проблемою відтворення фільмів або відео на TV. Наприклад, телевізор Philips не чути звук з флешки, що тоді робити? З чим це може бути пов’язано? Як виправити цю неполадку? Чи варто відразу бігти в сервісний центр і кричати про гарантійному ремонті? Відповіді на всі ці питання ми з вами отримаємо далі.

Дивимося фільми на телевізорі з флешки

Для початку розберемося з тим, яким чином працює система відтворення роликів на TV з флешки. Природно, для початку, як уже було відзначено вище, користувач завантажує необхідне відео з інтернету (підходить будь-який спосіб отримання потрібного файлу. можна переписати з диска або іншого джерела інформації), потім копіює цей документ на флешку. Після чого пристрій можна підключити до телевізора за допомогою порту USB і перемкнути приймач на вставлене пристрій.

Для цього натискаємо на пульті дистанційного керування кнопку Source і за допомогою клавіш навігації переносимо вибір на нашу флешку (там буде її назва). Кількома ОК і чекаємо появи меню. Зазвичай на таких TV програма просить користувача вибрати тип файлів, які потрібно буде відкрити. Наприклад, на екрані з’явиться меню з кнопками «Відео», «Фотографії» тощо. Нам слід вибрати «Відео».

Тепер система пристрою просканує дані на флешці. Вона виведе на екран тільки файли з форматами відео. Це зроблено для більшої зручності по відношенню до користувача: якщо на флешці буде більше ста фотографій і лише один фільм, то уявіть, як буде важко шукати його серед величезного числа інших файлів.

телевізор, бачить, фільм, флешці

Отже, ми вибрали фільм, поставили його, але на телевізорі немає звуку при підключенні флешки. І тут починаються ваші проблеми. Але їх можна вирішити, тому не турбуйтеся, а приготуйтеся виправляти недобре.

Дорогі друзі, ми з вами дізналися, чому немає звуку на телевізорі через флешку і як виправити цю проблему. Підсумувавши все, що було сказано раніше, можна виділити наступні ключові моменти:

 • Будь відеоролик має кілька шарів доріжок, тому не варто хвилюватися, якщо ви бачите картинку без звуку.
 • Для коректного відтворення файлу варто зіставити його підтримку завантажується фільму.
 • Аудіодоріжку можна перекодувати, але не забувайте про витрачений час і деякої втрати якості файлу. Тому краще буде заново правильно завантажити необхідний файл.
READ  Чи можна розмовляти по бездротових навушників

Зверніть увагу, що використовувана флешка не повинна містити в собі ніяких вірусів. Тому спочатку перевірте її на комп’ютері і тільки потім вставляйте в порт телевізора.

Сподіваємося, що у вас все вийшло. Розкажіть в коментарях, як ви побороли цю проблему, які кошти вам допомогли?

Можливі проблеми та варіанти їх вирішення

Основною проблемою при підключенні флеш карти є відсутність самого з’єднання. Пристрій може не бачити сам накопичувач, а також не відтворювати файли на ньому. Слід зупинитися на цих проблемах детальніше.

через медіаплеєр

На відміну від програвача, медіаплеєр відрізняється тим, що здатний підтримувати більшість популярних форматів, це дозволяє уникнути необхідності в конвертації в якийсь конкретний тип файлу.

Для того щоб підключити USB через медіаплеєр до пристрою досить здійснити простий алгоритм.

 • Підключити обидва пристрої за допомогою відповідних роз’ємів.
 • Вставити накопичувач до відповідного порт.
 • За допомогою ПДУ зайти в розділ «Відео»
 • Вибрати потрібний файл і запустити його кнопкою «ОК».

Після цього відео або аудіофайл повинен запуститься.

 • Невідповідний формат файлу. Щоб усунути цю проблему слід скористатися спеціальною утилітою, яка дозволяє конвертувати файл з одного формату в інший без втрати в якості.
 • Чи не бачить флешку. Можливо, формат флешки не підходить для відтворення. Вирішення цієї проблеми буде розглянуто далі.

Через DVD програвач

Більшість сучасних DVD програвачів мають USB роз’ємів, це означає, що він читає матеріал з флеш носія. Саме цей пристрій може допомогти користувачеві підключити флеш карту до TV альтернативним методом. Для цього спочатку слід під’єднати DVD програвач через відповідні роз’єми (через компонентний вхід або HDMI, це залежить від віку програвача).

Після з’єднання двох пристроїв, слід підключити накопичувач в порт DVD. Після цього інформація і медіафайли на ньому стануть доступними для програвання. Цей спосіб є найоптимальнішим, оскільки він дозволяє підключити пристрій до TV, не використовуючи ніяких додаткових програм або налаштувань. Однак в такому простому алгоритмі можливі неполадки. Ось найбільш часті з них:

 • TV не бачить DVD. Слід зайти в налаштування TV і вибрати пункт «Джерела сигналу» і вибрати роз’єм, до якого підключений програвач. У деяких пристроях для того щоб вивести сигнал з DVD на екран слід натиснути кнопку «TV \ AV».
 • Якщо в меню телевізора DVD ніяк не відображається, можливо, проблема має апаратний характер. Несправність може бути викликана порушенням цілісності кабелю або роз’ємів. У цьому випадку користувач може спробувати усунути неполадку самостійно або віднести пристрій в спеціальний сервісний центр.
 • Якщо ж програвач не може відтворити будь-які файли, можливо, що пристрій не підтримує даний формат. Для уточнення можливостей програвача слід звернутися до інструкції.

Чому телевізор не бачить фільм на флешці

У разі якщо TV пристрій не може виявити деякі файли, можливо, вони не підходять по формату. Для того, щоб уточнити, які формати підтримує даний телевізор, слід звернутися до інструкції.

Як дивитися фільми з флешки на телевізорі через USB порт

Щоб почати програвання фільму, записаного на накопичувачі, досить знайти його в папках накопичувача і відтворити його. Керувати відтворенням фільму можна за допомогою пульта від телевізора, який дозволяє здійснювати перемотування, а також ставити на паузу або продовжувати відтворення. У разі якщо підключення накопичувача до телевізора через USB порт не вдалося, або ж TV не володіє відповідним входом можна скористатися іншими способами щоб подивитися кіно.

Використовуючи комп’ютер або ноутбук

Для підключення PC до TV використовують кілька основних способів.

VGA. Цей спосіб дозволяє здійснити комутацію між PC і телевізором за допомогою відповідного кабелю. Щоб підключити комп’ютер до TV пристрою слід з’єднати їх обраним кабелем і зробити налаштування на обох пристроях.

Налаштування на TV полягає у виборі роз’єму VGA як джерело сигналу.

УВАГА. Слід пам’ятати, що VGA порт не здатний здійснити передачу аудіоінформації, і для відтворення звуку користувачеві доведеться окремо підключати акустичну систему або користуватися перехідником.

Для настройки комп’ютера користувачеві слід зайти в меню «Екран» і вибрати один з чотирьох режимів взаємодії між TV і PC.

 • Дублювання екрану. У цьому випадку на екрані телевізора буде відображатися також інформація, що і на моніторі.
 • Режим тільки для підключеного пристрою. У цьому випадку зображення буде тільки на TV, а монітор буде вимкнений.
 • Зображення тільки на моніторі. У цьому випадку інформація буде відображатися тільки на екрані комп‘ютера, а дисплей телевізора буде порожній.
 • Режим розширення робочого столу. В цьому випадку TV пристрій буде сприйматися системою як додатковий монітор, і на ньому буде окремий робочий стіл. Це розширює багатозадачність використання цих двох пристроїв при комутації.

ВАЖЛИВО. Всі варіації взаємодії цих двох пристроїв забезпечені інтуїтивно зрозумілими ілюстраціями. Щоб зробити підключення більш комфортним.

Найбільш універсальний роз’єм, який, дозволяє забезпечити не тільки трансляцію зображення високої якості, але і передачу аудіоінформації, що вигідно відрізняє його від VGA. Підключення нічим не відрізняється від перерахованих вище, за винятком додавання додаткового пункту в якості опції звуку.

Для того щоб налаштувати звук при HDMI з’єднанні (якщо він не налаштувався автоматично), слід зайти в налаштування «Звук» і вибрати серед можливих підключених пристроїв наявну акустичну систему. В даному випадку вона буде позначатися моделлю пристрою.

Для Wi-Fi комутації, на PC і телевізор знадобляться спеціальні модулі. Які здатні забезпечити швидке і якісне бездротове з’єднання, для передачі зображення і звуку. Детальна інструкція по підключенню і налаштуванню даних модулів, йде в комплекті з самим пристроєм.

Телевізор не бачить флешку

Пристрій може не розпізнати пристрій з кількох причин.

 • Поганий роз’єм. Можливо, мало місце порушення цілісності порту, і він несправний. Щоб виключити ймовірність цієї неполадки, слід спробувати підключити до TV інший пристрій. Якщо підключення відбулося успішно, значить, проблема в флешці.
 • Формат флешки не підходить до формату USB. Можлива причина, чому телевізор не розпізнає підключений накопичувач. це різниця форматів. Зазвичай на TV використовуються формати типу FAT32 або FAT16, в той же час накопичувач може мати формат вигляду NTFS, EXT3. Для того, щоб усунути цю проблему досить просто переформатувати накопичувач. Зробити це можна за допомогою комп’ютера за допомогою простого алгоритму.
 • вставити флешку.
 • Зайти в «Мій комп’ютер», натиснути правою кнопкою миші по накопичувача і вибрати пункт «Форматувати».
 • Дотримуючись подальших інструкцій вибрати необхідний формат.

Як підключити флешку до телевізора

В даний час телевізор є універсальним пристроєм, який дозволяє користувачеві не тільки переглядати фільми і серіали за допомогою ефірного або супутникового TV, а й також, підключаючи сторонні пристрої. Зараз телевізор. це багатофункціональний девайс, який здатний замінити собою навіть монітор комп’ютера. Для здійснення багатьох операцій на задній панелі TV є безліч різних входів, які відрізняються і за виглядом і за функціоналом. У багатьох користувачів виникає потреба підключення додаткових накопичувачів до TV пристрою. В основному такими накопичувачем є флеш-карта або зовнішній жорсткий диск. При підключенні, у користувачів виникає багато проблем. У цій статті буде докладно розглянуто основні причини проблем, які виникають при підключенні зовнішніх носіїв до TV пристрою, а також найоптимальніші методи їх вирішення.

Підключення до телевізора і відтворення

 • Тепер включаємо TV апарат;
 • Іноді система відразу ж починає відображати нове підключення. А іноді його потрібно вибрати, для цього на пульті дистанційного керування вибираємо кнопку «SOURCE», вона також може називатися «INPUT»;
 • Якщо у вас новий телефон, ви можете просто зайти в «Налаштування» і вибрати розділ «Джерело». Далі ви побачите все підключення і порти. вибираємо потрібний USB порт.
 • Тепер ви повинні побачити відео файл. Просто запустіть його.

Якщо у вас виникли якісь труднощі з запуском файлу, або телевізор не бачить флешку, то йдемо вирішувати цю проблему.

Чи не програє фільм або відео

Це найчастіша проблема і зустрічається майже на всіх навіть найновіших, і дорогих телевізорах. Проблема банальна. ваш TV швидше за все не може читати цей формат. Тому найпростішим способом буде скачати з інтернету даний фільм або відео в іншому форматі. Також ви можете самі подивитися, які формати відео підтримує саме ваша модель. Це можна дізнатися з технічного паспорта або з інтернету. Покажу на прикладі телевізора LG 49UK6390.

Ще один варіант, чому телевізор не може програти ваше відео. тому що воно сильно велике. Наприклад, є фільми великих форматів і важать від 30 або 40 Гб. Старі телевізори просто не в змозі відкрити такі великі файли, тому тут потрібно просто знайти і скачати в інтернеті фільм з меншим розміром. Краще використовувати файли від 4 до 10 Гігабайт. максимум.

Телевізор не бачить флешку

Швидше за все проблема саме в форматі файлової системи вашого накопичувача. Нам потрібно переформатувати його для потрібного формату і вже потім закачати на нього фільм.

телевізор, бачить, фільм, флешці
 • Натискаємо правою кнопкою на флешку, після того як вставите її в комп’ютер. Далі виберіть «Форматувати»;
 • Найголовніше. це правильно вибрати тип «Файлової системи». Проблема ще в тому, що зрозуміти з якою саме файлової системою працює ваш телик. можна тільки експериментами. Так що для початку беремо і форматіруем в «NTFS». Розмір кластера залиште за умовчанням. Приберіть галочку «Швидке (очищення змісту)». Далі натискаємо почати.
 • Після форматування, закачуємо файл і знову намагаємося підключитися до TV;
 • Якщо це не допоможе, то Форматуйте в «FAT32», а потім спробуйте. «exFAT» (якщо цей параметр є). На жаль, тут потрібно просто пробувати.

ПРИМІТКА! Якщо ви форматуєте в файлову систему FAT 32, то закачати туди фільми більше 4 ГБ неможливо.

Також я говорив, що деякі телевізори не можуть працювати з великими флешками. Тому якщо після форматування ящик все одно не бачить флеш-накопичувач, то візьміть флешку поменше з меншим об’ємом.

Ще один момент. якщо у вас новий апарат, то подивіться, щоб накопичувач був вставлений в потрібний роз’єм. Є два типи USB 2.0 і 3.0, вони сумісні, але на деяких телевізорах чомусь флешка 2.0 не запускається під час підключення до 3.0 порту. Тому просто під’єднайте до версії 2.0 або 3.0 (зазвичай має блакитний колір).

Як дивитися фільми через флешку на телевізорі: покрокова інструкція

Всім доброго часу турок! І сьогодні розбираємо черговий цікаве питання. як включити фільм на телевізорі з флешки. Начебто процедура досить проста, але іноді можуть виникати деякі труднощі. Зокрема, на телику не виявляється заповітний порт або телевізор не бачить флешку. Почнемо ми з звичайного підключення і відтворення, далі я розповім ще пару способів. як можна відтворити ваш улюблений відео. Якщо у вас будуть якісь питання. то можете сміливо писати в коментарях.

Закачуємо фільм на флешку

Щоб дивитися фільми і відтворити відео. візьміть флеш носій і вставте його в один з USB портів комп’ютера або ноутбука. Також є переносні жорсткі диски, якщо він є, то можна використовувати його. Але є невеликий мінус в тому, що не всі «ящики» можуть працювати з такими об’ємами даних. У деяких систем є обмеження в 64 або 32 гігабайти. Тобто більшу флешку або жорсткий диск він може не побачити. Але якщо у вас більше нічого немає, то беремо цей варіант.

 • Тепер відкриваємо «Мій комп’ютер» або «Комп’ютер». назва залежить від версії «Windows»;
 • Серед усього списку має почати відображатися новий накопичувач. Якщо його немає, а система взагалі ніяк не реагує, то візьміть флешку і переставте в інший порт. На комп’ютері буває, що передні входи не працюють, так що краще переставити в задній.
 • Відкриваємо носій і закидаємо туди будь-яке відео, фільм, кіно або навіть музику. Але краще спробувати з фільму.
READ  Фітнес браслет 115 plus як заряджати

інші способи

Якщо на вашому телевізорі немає USB порти, то спробуйте використовувати старий DVD програвач або цифрову приставку. На них найчастіше є USB. Для підключення досить перемкнутися на приставку або DVD привід. А далі використовуючи пульт саме від приставки вибрати USB підключення і фільм. Як бачите запуск приблизно такий же як на телевізорі.

Підключаємо до комп’ютера або ноутбука

Останній спосіб складно віднести до підключень через флешку, але він може врятувати, якщо інші способи з тих чи інших причин нереальні. Підключення до комп’ютера. це тема окремої статті, тут можна розвернутися, ми можемо використовувати велику кількість з’єднань:

 • S-Video;
 • VGA;
 • HDMI;
 • бездротове з’єднання.

Кожне з’єднання має свої плюси і мінуси, але найпоширенішим і якісним можна вважати HDMI-з’єднання. В результаті телевізор стане монітором, фактично відтворення буде проводитися на комп’ютері.

Телевізор бачить не всі файли

Деякі недосвідчені користувачі навіть не знають про існування різних розширень і форматів файлів. В інструкції до телевізора можна знайти формати, які він підтримує. Якщо ви хочете подивитися фільм з іншим розширенням, то доведеться конвертувати його в потрібне або скачати фільм заново з іншим розширенням. Конвертувати файли можна за допомогою спеціалізованих програм, в інтернеті їх більш ніж достатньо. Ці проблеми можуть з’явитися при будь-якому підключенні, знати про них необхідно. рухаємося далі.

Підключення флешки до телевізора для перегляду фільмів

Ще кілька десятиліть тому кольоровий телевізор в будинку могли собі дозволити тільки найбагатші люди, зараз же величезні плазмові панелі. звичайна справа. Досвідченому телеглядачеві вже недостатньо кілька сотень каналів і різноманітної програми на кожному з них, було б непогано дивитися саме той фільм або передачу, яку ти хочеш. Благо така можливість є, на сучасних телевізорах USB-порт вбудовується без розмов, але як бути з більш старими моделями, де цього порту немає? Питання актуальне, тому в цій статті ми розберемося, як на телевізорі дивитися фільми з флешки.

Для перегляду фільмів з flash-USB на TV можна використовувати кілька способів підключення пристрою.

Стаття розбита на частини, по кожному із способів підключення скажемо кілька слів, почнемо з найпростішого.

Телевізор не бачить флешки

У цьому випадку може бути кілька проблем, розглянемо кожну:

 • Невідповідна файлова система. Дві основні файлові системи, які використовуються на Windows: NTFS і FAT Якщо одна файлова система не підходить телевізору, то Форматуйте її в іншу стандартними засобами операційної системи. Для цього потрібно вставити флешку в порт комп’ютера, в меню «Мій комп’ютер» натиснути правою кнопкою миші по влаштуванню і вибрати пункт «Форматувати». З’явиться нове вікно, де можна налаштувати, в якій файловій системі форматувати носій. Зверніть увагу, всі дані на флешці будуть стерті. У FAT32 є обмеження за обсягом файлів, фільм важче 4 Гб подивитися її можливостями не можна. У NTFS таких обмежень немає, швидше за все, ваш телевізор буде працювати з нею.
 • Занадто велика ємність флешки. Зазвичай біля телевізорів є поріг підтримуваного обсягу накопичувачів. Якщо ви користуєтеся флешкою ​​на 64 Гб, то спробуйте носій трохи меншою ємності.
 • Сервісний USB-роз’єм. На деяких моделях є тільки такий роз’єм, визначити його можна за відповідною маркування service only або remote control.

використовуємо медіастанцію

Медіастанція. це універсальний пристрій. Грубо кажучи, це програвач з великою кількістю портів. У нього можна під’єднати майже всі пристрої, які можуть передавати звук або відео, в тому числі і флешку. Особливих проблем з нею виникнути не повинно, просто вставляємо накопичувач в медіапрогравач, його, в свою чергу, в телевізор.

Підключення через USB

Спосіб, що називається «простіше простого», ніяких додаткових маніпуляцій виробляти звичайно не потрібно, але і підводні камені теж є. У найзагальнішому випадку нам досить підключити флешку до гнізда на спеціальній панелі телевізора і переключитися в режим AV за допомогою відповідної кнопки. Панель може бути справа, зліва, знизу, ззаду. де завгодно, в залежності від конкретної моделі конкретного виробника. При такому, здавалося б, простому підключенні, можуть з’явитися проблеми, зазвичай вони пов’язані з розпізнаванням самого накопичувача або його вмісту.

Ми розібралися, як подивитися на телевізорі фільм через флешку, розглянули кілька способів і виявили підводні камені в кожному з них. Якщо у вас сучасний девайс, то особливих проблем виникнути не повинно, а ось зі старими моделями доведеться повозитися.

Якщо у вас з’явилися питання. задайте їх у коментарях!

Телевізор не бачить флешку USB. чому і що робити?

Якщо ви вирішили підключити USB флешку з фільмами, фото або власними відео до TV, ви можете зіткнутися з тим, що телевізор не бачить флешку, хоча на комп’ютері вона видна і справно читається. Найчастіше це буває з флешками 64 Гб, 128 Гб і більше, але не обов’язково. Причому зовнішні жорсткі диски куди більшого обсягу зазвичай справно читаються.

У цій інструкції докладно про те, чому TV не бачить флешку з USB і як це можна виправити, а також деяка додаткова інформація, наприклад про те, як бути, якщо накопичувач визначається, але фільми на ньому не показуються. Увага: якщо на вашому телевізорі є USB роз’єм, підписаний як Service, Service Only і аналогічним чином, він не підходить для підключення флешки з вашими даними, а призначений для сервісних цілей. Також може бути цікаво: Як підключити телевізор до комп’ютера або ноутбука.

Використання хабів, подовжувачів, підключено кілька пристроїв, стандарти USB

Якщо до вашого телевізора підключено кілька пристроїв по USB або для підключення флешки ви використовуєте якийсь кабель-подовжувач або USB-хаб, спробуйте відключити все це і після цього підключити тільки флешку і нічого більше до гнізда USB на самому телевізорі.

Якщо в обраному роз’ємі флешка все так же не видно, спробуйте інший роз’єм на TV (за умови, що їх кілька). А в разі, якщо на телевізорі присутні роз’єми USB 3.0 (зазвичай, синього кольору) і USB 2.0, перевірте роботу накопичувача і в тих і в інших. Також, за можливості, переконайтеся, що телевізор визначає інші флешки (щоб зрозуміти, з якого боку проблема).

Обсяг флешки більше підтримується телевізором

Деякі телевізори мають обмеження на розмір підключаються USB накопичувачів. Більш того, дивним чином, ці обмеження відрізняються в залежності від типу накопичувача, наприклад, якщо відкрити сторінку офіційної підтримки телевізорів LG, то там виявиться наступна інформація:

 • Підтримуваний розмір зовнішніх USB дисків. 1 Тб.
 • Підтримуваний розмір USB флешки. 32 Гб.

Дивно, але і у інших телевізорів іноді спостерігається така ж картина. Причому для деяких марок, таких як Samsung, Sony або Philips на офіційному сайті вдається знайти лише верхню межу стосовно USB HDD і нічого про флешках, хоча з досвіду на деяких з них флешки великих обсягів перестають визначатися. Якщо ви не впевнені, про всяк випадок ознайомтеся з інструкцією (в ідеалі. паперової, яка була в комплекті з TV) конкретно до вашої моделі телевізора, можливо, там знайдеться необхідна інформація.

Чому телевізор не бачить флешку і як це виправити

Серед основних причин, за якими TV може не бачити підключену USB флешку:

 • Непідтримувана файлова система
 • Кілька розділів на флешці
 • Обсяг накопичувача більше підтримуваного, особливо на старих телевізорах
 • Використання кабелів-подовжувачів і USB-хабів для підключення флешки до телевізора
 • Коли до телевізора під’єднано кілька USB пристроїв
 • Велика кількість файлів і папок зі складною структурою на накопичувачі
 • Флешка визначається не як знімний накопичувач, а як локальний диск
 • флешка несправна

Можливо, вже опису основних причин того, чому може бути не видно флешка на телевізорі виявиться достатнім, але про всяк випадок по кожному пункту окремо.

Непідтримувана файлова система або кілька розділів на флешці

Сучасні телевізори зазвичай підтримують читання з усіх поширених файлових система. FAT32, ExFAT і NTFS (остання зазвичай не підтримується для запису). Однак, деякі старі моделі, а можливо і окремі марки сучасних TV не працюють з NTFS.

Додатково, буває так, особливо якщо флешка більше певного обсягу (наприклад, 64 Гб або раніше використовувалася для створення завантажувального накопичувача), що на флешці більше одного розділу, причому ви можете цього не бачити, через те, що другий розділ дуже малий і не відображається на комп’ютері. У такій ситуації TV може не прочитати цю флешку.

Загальна інструкція тут. видалити всі розділи з флешки і відформатувати її в FAT32 або ExFAT на комп’ютері (увага: всі поточні дані з неї будуть видалені), а вже потім підключити до телевізора і перевірити, чи працює вона тепер. Кроки виглядають наступним чином:

 • Підключіть флешку до комп’ютера і запустіть командний рядок від імені адміністратора. У командному рядку по порядку введіть наступні команди.
 • diskpart
 • list disk (команда видасть список дисків, вам потрібно подивитися номер того диска, який відповідає вашій флешці. Будьте дуже уважні, щоб не переплутати).
 • select disk N (тут замість N вкажіть номер флешки з попередньої команди).
 • clean (очищення флешки від всіх даних)
 • format fs = FAT32 quick (форматування в файлову систему FAT32 як найбільш підтримувану. Можна спробувати і ExFAT, якщо вас не влаштовує обмеження в 4 Гб на розмір одного файлу, але деякі телевізори, наприклад не самі нові Samsung, не підтримують цю файлову систему. Більшість нових TV підтримують і NTFS як мінімум для читання).
 • exit

Після цього закрийте командний рядок, скопіюйте на флешку будь-які файли відео (причому краще використовувати найбільш поширені формати mp4 з кодеком H.264) і фото, підключіть накопичувач до телевізора і перевірте, чи видно він тепер.

Інші причини проблеми з підключенням флешки до TV

Серед інших причин, за якими TV не бачить флешку (або її вміст) і методів вирішення проблеми можна виділити наступні:

 • Складна структура папок, велика кількість файлів (у LG заявлене обмеження. 1000, у Samsung. 4000), для деяких телевізорів. російські літери в іменах файлів і папок (найчастіше стосується телевізорів, несертифікованих для використання в РФ).
 • Деякі телевізори (наприклад, деякі не нові Samsung) підтримують тільки флешки, які визначаються як «Сумний накопичувач» (USB Mass Storage Class). Перевірити флешку можна на комп’ютері: якщо вона видна в провіднику як знімний накопичувач. все в порядку. Якщо як жорсткий диск. це може бути причиною проблеми.
 • Недолік харчування по USB від телевізора, але це зазвичай відбувається при підключенні зовнішніх жорстких дисків, а не флешок.
 • Несправність роз’єму USB на телевізорі (тоді він не буде бачити і інші флешки).
 • Несправність самого накопичувача, в цьому випадку працювати з ним не вийде і на інших пристроях, наприклад, на комп’ютері.
READ  Комп'ютер не бачить дисковод Windows 7

І ще один момент: іноді в разі подібних проблем допомагає перезавантаження (так, саме так) телевізора. вимкніть флешку, вимкніть TV, вимкніть його з розетки на кілька хвилин, потім знову ввімкніть, підключіть USB накопичувач.

Додаткова інформація про підключення USB флешки до телевізора

Крім усього іншого, слід враховувати, що телевізор може бачити флешку, але не показувати її вміст, якщо воно не підтримується. Найчастіше це стосується файлів відео з непідтримуваними кодеками (незалежно від їх розширення файлів). Якщо ви не впевнені, в цьому річ, можна скопіювати в корінь флешки кілька фотографій JPG. майже будь-який телевізор вміє їх відкривати, а потім перевірити її роботу на TV.

Також враховуйте, що існують файли mp3 і відео, контент яких захищений від копіювання: деякі телевізори не зможуть їх програвати або навіть не відобразять у списку доступних.

TV не призначений для перегляду файлів на флешці

Для багатьох це може здатися дивним, але навіть якщо порт підключення USB присутній, це ще не означає, що Ви можете дивитися фільми і ролики, записані на флеш-карту або зовнішній диск. Виникає закономірне питання: «А навіщо тоді потрібен вхід?». Відповідь проста. він призначений виключно для того, щоб оновлювати програмне забезпечення пристрою.

При цьому, звернувшись за допомогою до досвідченого майстра, який професійно займається ремонтом телевізорів, Ви можете знайти вихід з положення:

 • Перепрошити Ваш прилад. Тут важливо пам’ятати, що не кожна модель піддається такого роду апгрейду. Більш того, робити це потрібно з великою обережністю. адже один неправильний крок може привести до повної поломки Вашого TV.
 • Зайти в інженерне меню. Тут також є певні складності. зробити це можна, лише спеціальним сервісним пультом. Деякі користувачі пропонують виконати цей маневр, використовуючи два інфрачервоних діода, проте цей шлях досить небезпечний. Довірити вихід в інженерне меню рекомендують тільки професіоналам, так як при виборі в ньому не тієї функції, Ви ризикуєте збити всі настройки TV, в результаті чого його функціональні та експлуатаційні характеристики можуть постраждати.

Втручання в роботу техніки. небезпечна затія, особливо, якщо Ваші знання обмежуються лише тим, як його включити і вибрати потрібний канал. Тому, наважуючись на цей серйозний крок, довірте всю роботу досвідченим телемайстром.

Застаріле програмне забезпечення

Єдиний вихід. оновити ПЗ. Тут може бути два варіанти:

 • Перше: якщо TV має можливість виходу в Інтернет і може самостійно оновлювати програмне забезпечення, тоді просто проблем з перепрошивкой НЕ буде.
 • Друге: скачати ПО з офіційного сайту виробника техніки і встановити його вручну, виконуючи вказівки.

Якщо Ви не впевнені, що впораєтеся із завданням оновлення софта самостійно, телефонуйте в сервісний центр.

Телевізор не читає даний формат

Якщо Ваш прилад має функцію відтворення відео з USB-накопичувачів, але в якийсь момент Ви зіткнулися з проблемою, коли в ньому не відтворюється один із звичних для комп’ютерів і ноутбуків формат файлів. В даному випадку можна зробити наступне:

телевізор, бачить, фільм, флешці
 • Обробити файл на комп’ютері за допомогою спеціальної програми, конвертувати його в інший, підтримуваний пристроєм, файл (mp4, mov).
 • Використовувати спеціальний HDMI-кабель, за допомогою якого Ви зможете підключити TV до комп’ютера. У цьому випадку екран буде виконувати функцію монітора. головне правильно налаштувати відеокарту і перевірити установки на самому пристрої.

Також можна вивчити інструкцію, уточнивши, які формати підтримує Ваш телевізор.

Обмеження, встановлені виробником

Деякі моделі сучасних РК TV (LG, Samsung, Sony, Philips) мають збережені виробником параметри, що обмежують розмір відтворюваних файлів. Це може бути 1,5, 2, 3, 4 ГБ, залежно від бренду і збірки.

На жаль, обійти це обмеження неможливо, щоб подивитися кіно у відмінній якості, обзаведіться HDMI кабелем і підключайте до телевізора комп’ютер.

Телевізор не відтворює відео з флешки

Якщо Ви виявили, що Ваш телевізор не відтворює відео (найчастіше це mkv, avi), не потрібно відразу шукати причини в несправності приладу. Насправді причиною тому можуть послужити багато чинників, які не завжди мають відношення до поломки обладнання. Перш ніж везти техніку в ремонт, потрібно постаратися виявити причину поломки самостійно, тим більш що це під силу навіть не просунутому користувачеві. Звертатися за допомогою до ТВ техніка коштує в тому випадку, якщо Ваші спроби налагодити відеотрансляцію не увінчалися успіхом.

Професійний ремонт

Якщо Ваш телевізор не показує деякі формати відео, а самостійно впоратися з цією проблемою Ви не зможете, негайно телефонуйте в сервісний центр «Ремонтано». Якість роботи наших фахівців на висоті, всі роботи ми виконуємо швидко і оперативно:

 • Виконаємо первісну діагностику Вашого приладу, виявимо неполадки.
 • При необхідності встановимо ліцензійне ПЗ і всі необхідні драйвери.
 • Поправимо настройки TV, перевіримо підтримку Вашим пристроєм тих чи інших форматів відео.
 • Проведемо консультацію з питань конвертації файлів, а також по встановленим обмеженням на розмір відео (якщо такі є).

Також причиною, по якій не працює відтворення відео, може стати і людський фактор. невірно записані на носій файли (при цьому відео відтворюється, але немає звуку при перегляді), фізичні ушкодження флеш-карти тощо. Якщо це так, наш фахівець діагностує ці несправність.

Для того, щоб продовжити термін служби пристрою, потрібно також ретельно стежити за його станом:

 • Виключити підвищену вологість повітря в приміщенні.
 • Своєчасно очищати від пилу та інших забруднень.
 • Слідкуйте за тим, щоб програмне забезпечення не піддавалося атаці вірусів. для цього не використовуйте підозрілі носії. Якщо TV має вихід в інтернет, подбайте про встановлення антивірусної програми для Вашої моделі.

Часто буває, що в процесі діагностики виявляються приховані дефекти, які можуть привести до серйозної поломки. Наші майстри відремонтують Ваш прилад, а також, при необхідності, виконають поточний його обслуговування.

інші причини

Є сучасні ЖК-телевізори, які принципово зберігають параметри обмеження розмірів відтворення відео. Наприклад, і LG, і Samsung, і Sony, і Philips працюють з обмеженою кількістю розмірів відео. І обійти такі рамки неможливо. Тому власники таких моделей телевізорів найчастіше купують HDMI-кабель і підключають комп’ютер до телевізора.

Що ще може бути причиною відмови відтворення відео?

 • Може бути, ім’я файлу неправильно вказано. Деякі телевізори не «розуміють» кирилицю, а тому файли варто називати цифрами або латиницею.
 • Трапляються помилки файлової системи. Наприклад, якщо раніше телевізор без проблем читав флешку, але раптово перестав її розпізнавати, це вказує на помилки на самому накопичувачі. Слід підключити флешку до комп’ютера, викликати контекстне меню, натиснути праву кнопку миші і пройти по такому ланцюжку: «Властивості. Сервіс. Перевірка диска. Виконати перевірку». Далі потрібно буде поставити «пташки» у рядок «Автоматично виправляти системні помилки».
 • USB-порт несправний. Може бути, з перевірки роботи порту і варто почати. Якщо він не бачить ніякої флешки, кабелю, можливо, потрібно звертатися в сервісний центр для виправлення неполадки.

Буває, що телевізор не розпізнає аудиодорожки відеофайлів (не підтримує певні кодаки). У цьому випадку також потрібно переконвертувати відео або завантажити той же фільм в іншому форматі.

Що робити, якщо телевізор не відтворює відео з USB-флеш-накопичувача?

Записали відео на флеш-карту з USB-портом, вставили її у відповідний роз’єм на телевізорі, але програма показує, що відео немає. Або просто не відтворює відео конкретно на телевізорі. Така проблема. випадок не рідкісний. Є кілька можливих тому причин.

Не підтримує даний формат відео

Ще один варіант пояснення проблеми, коли телевізор просто не бачить відео і в результаті не показує фільм або інший відеоролик. У такій ситуації спробувати виправити ситуацію можна так.

 • Відеофайл слід обробити на комп’ютері спеціальною програмою, т. Е. Піддати його конвертації. Тобто сам ролик потрібно перевести в той формат, який телевізор підтримує.
 • Можна використовувати HDMI-кабель, що підключається до комп’ютера. Так можна домогтися того, що телевізор буде виконувати функцію монітора. Важливо при цьому грамотно налаштувати відеокарту, перевіривши установки на пристрої.

Нарешті, варто почати з інструкції. прочитати, які формати телевізор підтримує, і завантажувати відео тільки цих форматів. Або попередньо конвертувати відео в потрібний файл, щоб труднощів з переглядом не виникало.

невідповідна модель

Якщо телевізор не відтворює відео з флешки, швидше за все, вхід для флеш-карти дійсно не призначений для цієї мети. Модель телевізора не передбачає такі функції. Чим новіший пристрій, тим менше шансів, що саме така причина пояснює неможливість переглянути відео. Але вихід все одно є.

 • Можна перепрошити прилад. Правда, не кожен телевізор підходить для такого апгрейда, безумовно, сам користувач навряд чи з цим впорається. А ось майстер може взятися за справу і перетворити на перший погляд безнадійний випадок в розв’язні ситуацію. Самим в перепрошивку краще не лізти, наслідки можуть бути незворотними.
 • Звернутися до інженерного меню. Але і це не дуже просто, тому як зробити такий крок можна тільки за допомогою спеціального сервісного пункту. На форумах можна прочитати «хакерський» рада: виконати вхід за допомогою двох інфрачервоних діодів. Але це дуже небезпечний крок. Інженерне меню слід довірити професіоналам. Якщо сам користувач випадково вибере не ту функцію, він може випадково збити всі настройки.

Тому втручатися в роботу техніки варто тільки тим, хто має в цьому солідний досвід і чітко розуміє, що він робить. Решті краще звернутися до досвідченого майстра.

Старе програмне забезпечення

Тут варіанти, крім як оновити програмне забезпечення, немає. Якщо телевізор має функцію виходу в інтернет, то зробити це можна самостійно, швидко і без проблем. Але є й інший варіант: завантажити з сайту виробника офіційну інструкцію і встановити ПО вручну, звіряючись з приписами інструкції.

Якщо і тут виникли проблеми, потрібно зателефонувати в сервісний центр, і фахівці-оператори пояснять, як вирішити питання. Дуже часто телевізор не програє відео на флешці саме через неоновлення ПО, тому варто просто зробити корисною звичкою регулярно перевіряти оновлення. Буває, що користувач просто скидає сервісні пропозиції щодо оновлення програмного забезпечення і не знає, що телевізор готовий працювати в більш комфортному режимі.

Проблеми та їх усунення

Один з найпопулярніших і, на жаль, нерозв’язних варіантів. USB-вхід просто не передбачений для обслуговування флеш-карти. У це важко повірити, але таке буває. Такий вхід в телевізорі роблять строго для оновлення програмного забезпечення пристрою.

Поради

Обов’язково слід перевіряти, скільки важить фільм. Якщо на флешці відео, яке важить 20,30 і навіть 40 Гб, не всі телевізори зможуть підтримати такий розмір відео. Старі моделі рідко забезпечені такими можливостями. Файли від 4 до 10 Гб найбільш зручні в цьому відношенні.

Якщо ж на телевізорі немає зовсім USB-порту, можна взяти старий DVD-програвач або цифрову приставку. На них зазвичай є потрібний вхід. Щоб підключитися, досить зробити перемикання на приставку або DVD. А потім, взявши пульт від цього пристрою, вибрати USB-підключення. Тобто запуск буде фактично таким же, як на телевізорі.

На відео нижче розглянуті причини не відтворення відео з USB- флеш-накопичувача і способи їх усунення.

BETATECH.COM.UA 2021