Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Телевізор Samsung не вдалося підключитися до WI-FI

Table of Contents

Неправильні налаштування DNS.

Іноді проблема «Телевізор Samsung не вдалося підключитися до Wi-Fi» може виникати через неправильні налаштування DNS. Якщо параметри DNS на вашому пристрої визначені неправильно, можуть виникнути мережеві конфлікти. Буває, коли роутер і телевізор намагаються зв’язатися один з одним. Тому в цьому випадку вручну змініть настройки DNS і відновите з’єднання.

Тепер, коли базове розуміння проблеми отримано, ми можемо рухатися далі. Це означає, що ми можемо продовжити пошук рішень. Ми згадали всі рішення нижче, і рекомендується дотримуватися їх в тому ж порядку. В іншому випадку можуть виникнути конфлікти.

PS: давайте дізнаємося більше про те, як виправити відповіді Alexa буде підключатися до Wi-Fi і горизонтальний розподіл iPad не вдалося підключитися до Wi-Fi легко.

Оновлення прошивку, щоб виправити помилку «Телевізор Samsung не вдалося підключитися до Wi-Fi»

Як ми вже згадували раніше, прошивка вашого телевізора вимагає своєчасного оновлення. В іншому випадку мікропрограма почне працювати зі збоями, а потім викличе різні проблеми з підключенням. Отже, якщо ваш телевізор Samsung не вдалося підключитися до Wi-Fi, переконайтеся, що мікропрограму оновлено. Для цього вам необхідно завантажити прошивку і встановити її на свій телевізор Samsung. Однак, оскільки ваш телевізор Samsung не вдалося підключитися до Wi-Fi, спочатку необхідно завантажити мікропрограму на інший пристрій. Для цього вам необхідно зробити наступне.

 • Спочатку перейдіть до офіційний сайт Samsung і виберіть модель свого телевізора.
 • Тепер ви повинні натиснути на опцію «Завантажити» І дочекайтеся його завершення.
 • Після цього ви повинні розпакувати відповідний файл на USB-накопичувач. Перед цим переконайтеся, що на USB-пристрої немає даних.
 • Тепер вам слід позбутися додаткових символів і чисел, які додаються.
 • Після цього слід підключити USB до несправного телевізора і натиснути «Меню» На пульті дистанційного керування.
 • Тепер виберіть опцію «Підтримка” Через меню, а потім перейдіть до “Оновлення програмного забезпечення”.
 • Після цього ви повинні вибрати опцію «За USB,» Який знаходиться в методах.
 • Тепер ви повинні натиснути на «OK”, Якщо на екрані телевізора з’являється запит про новий оновленні. В результаті відповідне оновлення буде встановлено. Просто дочекайтеся завершення процесу.
 • Тепер спробуйте використовувати телевізор Samsung і перевірте, чи працює він.

Через застарілої прошивки

Можливо, ви вже знаєте, що на вашому телевізорі Samsung є прошивка, що забезпечує його роботу. Ця прошивка повинна працювати відмінно. Однак іноді він може працювати зі збоями і час від часу викликати проблеми з телевізором. І «Samsung TV не вдалося підключитися до Wi-Fi» може бути однією з таких проблем. Отже, ви повинні обов’язково оновити прошивку, щоб знову почати користуватися телевізором. Після оновлення прошивки телевізора до останньої версії він зможе ідентифікувати компоненти обладнання.

Як з легкістю виправити «телевізор Samsung не вдалося підключитися до Wi-Fi»

Заблокований MAC-адресу

Кожен раз, коли пристрій підключається до маршрутизатора WI-FI, для кожного пристрою використовується певну адресу. Це необхідно для запобігання потенційних мережевих конфліктів. У деяких випадках відповідний MAC-адресу може бути заблокований для підключення до маршрутизатора. Його може заблокувати як адміністратор мережі, так і інтернет-провайдер. Якщо ви зіткнулися з подібною проблемою, вам слід розблокувати MAC-адресу, щоб відновити доступ.

перезавантажте маршрутизатор, щоб виправити помилку «Samsung TV не вдалося підключитися до WI-FI»

Іноді ваш пристрій не може підключитися до Wi-Fi тільки через несправність маршрутизатора. Наприклад, якщо настройки DNS на маршрутизаторі блокують ваш телевізор, проблема може виникнути. Отже, вам слід спробувати перезапустити маршрутизатор і подивитися, чи працює він. У будь-якому випадку перезавантажити роутер зовсім нескладно. Отже, вам варто спробувати це зараз. Нижче наведені кроки, які необхідно використовувати для виключення і виключення вашого інтернет-маршрутизатора.

 • По-перше, ви повинні вимкнути ваш роутер.
 • Після цього ви повинні чекати якийсь час (близько 10 хвилин) і включіть його.
 • Почекай і дивіться, таким чином роутер завантажує настройки. Як тільки доступ в Інтернет буде дозволений, ви повинні спробувати з’єднуватися надійна Samsung TV до маршрутизатора.
 • Перевірте якщо питання залишається невирішеним.

жорстко перезавантажте телевізор, щоб виправити помилку «Телевізор Samsung не вдалося підключитися до Wi-Fi»

Іноді ви можете вирішити проблему за допомогою апаратної перезавантаження вашого пристрою. Нижче згадується, як слід примусово перезавантажити телевізор.

 • Спочатку візьміть пульт від телевізора Samsung. Натисніть і утримуйте потужність кнопку.
 • Просто продовжуйте натискати кнопку харчування, щоб телевізор перезавантажився. Потім, коли ви побачите Samsung Logo, ви повинні відпустити кнопку.
 • Після перезавантаження просто перевірте, чи зберігається проблема.

Що заважає телевізору Samsung підключитися до Wi-Fi?

За даними нашого розслідування, причина проблеми не конкретна і може виникнути з ряду причин. Деякі з найбільш помітних з них:

телевізор, samsung, вдалося, підключитися
 • Застаріла прошивка: Якщо прошивка вашого телевізора застаріла і не була оновлена ​​до останньої версії, вона може не працювати належним чином, тому що телевізор потребує оновлення до останньої версії прошивки для правильного налаштування всіх параметрів в залежності від регіону.
 • Загальна помилка: Було багато повідомлень про загальну помилку в програмному забезпеченні телевізорів Samsung Smart TV, коли, якщо телевізор був вимкнений за допомогою пульта дистанційного керування на період більше 10-15 хвилин, настройки мережі були пошкоджені, і їх необхідно скинути, щоб підключення повинно працювати правильно.
 • Блок Mac-адреси: Кожен пристрій, який підключається до маршрутизатора Wi-Fi, використовує для цього певну адресу. Іноді ця адреса може бути заблокований для підключення до маршрутизатора Wi-Fi або користувачем, або інтернет-провайдером. Якщо це так, телевізор більше не зможе підключатися до цього маршрутизатора Wi-Fi, якщо заборона не буде знятий інтернет-провайдером.
 • Налаштування DNS: В деяких випадках налаштування DNS на телевізорі неправильно налаштовані і призводять до конфлікту між маршрутизатором і телевізором при спробі підключення до Інтернету. Налаштування повинні бути змінені користувачем вручну для правильного підключення до Інтернету.

Тепер, коли у вас є базове уявлення про природу проблеми, ми перейдемо до її рішенням. Рекомендується спробувати ці рішення в тому порядку, в якому вони надаються, щоб уникнути конфліктів.

перезавантаження телевізора

Іноді через помилки з телевізорами Samsung настройки мережі можуть бути пошкоджені, якщо телевізор вимкнений за допомогою пульта дистанційного керування і залишається вимкненим більше 15 хвилин. Тому на цьому етапі ми будемо перезапускати телевізор нетрадиційним методом, який скине окремі установки. Для цього:

 • Зміна на телевізорі звичайним способом і нехай бігти за 5 хвилин.
 • Замість того, щоб вимикати його за допомогою пульта дистанційного керування, вілкаіз в кабельпрямо від стіни.
телевізор, samsung, вдалося, підключитися
 • Зачекайте на термін не менше 20 хвилин і рестарт Це.
 • Увійти в Wi-Fiпароль якщо він пропонує ввести його і чек щоб дізнатися, чи зберігається проблема.
 • оновлення прошивки

  Прошивка пристрою повинна бути оновлена ​​до останньої версії в залежності від моделі телевізора і регіону. Якщо прошивка без оновлення, у вас виникнуть проблеми при спробі підключитися до Інтернету. Оскільки ви не можете підключитися до Інтернету, щоб завантажити правильну прошивку вашого пристрою, ми будемо робити це через комп’ютер. Для цього:

   відкрито ця посилання і Вибрати в верниймодель з Samsungтелевіденіе що ви використовуєте.

  Зміна підключення до Інтернету

  Якщо Mac-адресу телевізора заблокований інтернет-маршрутизатором, ви не зможете підключитися до Wi-Fi-з’єднання, що забезпечується цим маршрутизатором. Тому на цьому етапі ми перевіримо, чи так це. Для цього:

  • Зміна телевізор на і переміщатися до Wi-Fi Налаштування.
  • Візьміть свій мобільний і включіть Точка доступу.
  READ  Який смартфон Samsung Galaxy краще вибрати
 • Коли ім’я точки доступу, наданою мобільним телефоном, відображається в списку доступних підключень, підключіться до нього і перевірте, чи зберігається проблема.
 • Якщо телебачення підключений до точки доступу мобільного пристрою правильно, то, швидше за все, Телевізор MAC-адреса є заблокований за допомогою Інтернетмаршрутізатор.
 • Ви можете контакт твій Інтернет-провайдер до розблокувати в MAC-адреса з Телебачення.
 • Виправлено: телевізор Samsung не вдалося підключитися до Wi-Fi

  Fix Samsung TV Not Connecting WI-FI

  Samsung. транснаціональна південнокорейська компанія, відома в основному своїми електронними продуктами, від мобільних телефонів до телевізорів, мікрохвильових печей і т. д Smart TV Samsung також дуже популярний завдяки своїм високоякісним екранів і простоті підключення. Телевізор Samsung надає можливість підключення до Wi-Fi, щоб занурити телевізор в сучасний технологічний світ. Однак зовсім недавно стало надходити багато повідомлень про користувачів, які не можуть підключити телевізор до Wi-Fi.

  У цій статті ми надамо вам набір рішень, які були протестовані для вирішення проблеми для більшості наших користувачів. Крім того, ми повідомимо вам причини, за якими функція Wi-Fi на телевізорі може працювати неправильно.

  Оновлення налаштувань DNS

  Можливо, настройки DNS на телевізорі викликають конфлікт з інтернет-маршрутизатором і не дозволяють вам підключитися до Інтернету. Тому на цьому етапі ми повторно инициализируем настройки Інтернету. Для цього:

  • Натисніть ‘Меню »На пульті дистанційного керування, а потім« Налаштування Кнопка.
  • Тепер виберіть «Мережа ‘а потім’ Мережа Налаштування».
  • Натисніть на ‘Початок’ і виберіть «IPНастройкі ‘.
  • Тепер виберіть «DNS режим» і переконайтеся, що зелена галочка стоїть на «Довідник» І натисніть «Добре ‘

  Перейдіть до опції «Ввести вручну» і натисніть OK.

 • Ввійти ‘8888 »І натисніть« Добре’
 • Тепер ти отримаєш Інтернетдоступ якщо проблема була в DNS налаштування, і ви можете натиснути на “SamsungУмнаяКонцентратор», Щоб автоматично оновити телевізор і скинути старі програми.
 • перезапуск Інтернету

  Також можливо, що в Інтернеті можуть виникнути певні проблеми, і служба Wi-Fi може працювати неправильно або настройки DNS на маршрутизаторі можуть блокувати доступ телевізора в Інтернет. Тому на цьому етапі ми повністю відключимо і відключимо харчування інтернет-маршрутизатора. Для цього:

  • Переменавиключен в потужність до Інтернет-маршрутизатора.
  • Зачекайте на термін не менше 10хвилин перед включенням харчування назад на.
  • Зачекайте щоб маршрутизатор завантажив настройки Інтернету, коли доступ до Інтернету, спробуйте підключитися в телебачення до Wi-Fi і чек щоб дізнатися, чи зберігається проблема.

  помилки DNS

  Після виконання вищевказаних процедур і не зникає проблеми, переходять до наступного пункту. прописку статичного DNS-сервера:

  • Після входу в IP-параметри налаштування DNS вносяться вручну.
  • В поле прописується «8888» або «8844».
  • Потім в основному меню відкривається розділ «Control», з нього переміщуються «Sub Option» і «RF Mute Time».
  • В останньому блоці задається періодичність перемикання каналів, дані вводяться в мілісекундах. Стандарт. «600».

  Важливо! Процес завершується перевіркою працездатності обладнання. Якщо сигнал продовжує зникати, потрібна повторна перезавантаження апаратури.

  Скидання мережі в налаштуваннях Smart TV

  Функціонал існує не у всіх моделях приймачів даного виробника. Він зустрічається в сучасних версіях телевізорів, налагодження проходить по стандартному алгоритму:

  • Для скидання установок системи потрібно зайти в меню і переміститися в блок «мережу».
  • У списку знаходиться команда «скидання налаштувань», після його активізації апаратура повернеться до первісних, заводських налаштувань.
  • Завершується процедура перевіркою доступності мовлення.

  Важливо! При закінченні скидання система самостійно проводить відключення телеприймача. Якщо процес не пройшов автоматично, приймач вимикають вручну.

  Після завершення будь-ремонтної маніпуляції необхідно залишити телевізор на 10 хвилин в неробочому стані. Тільки після короткого «відпочинку» проводиться повторна перевірка доступу.

  Не работает Wi-Fi в Samsung Smart TV: проверка беспроводного подключения к интернету, замена модуля

  процес скидання

  Samsung Smart TV не знаходить Wi-Fi мережі

  Проблема з неможливістю підключитися може бути пов’язана:

  • з неправильно вибрано параметр параметрів;
  • неякісним мережевим обладнанням;
  • збоєм у програмному забезпеченні.

  Якщо телевізор Samsung не бачить Wi-Fi, то питання вирішується через переустановку прошивки. Фахівці радять використовувати не вбудований сервіс телевізора, а провести процедуру через флешку, попередньо скачавши програму з офіційного сайту виробника.

  Другий варіант. відключення телеприймача від електрики. Через 15 хвилин приймач перезавантажиться і повернеться до стабільної роботи.

  КАК ПОДКЛЮЧИТЬСЯ К WI-FI НА ТЕЛЕВИЗОРЕ SAMSUNG

  Важливо! Якщо найпростіші дії не допомогли, то потрібно шукати більш серйозне джерело неполадок.

  TV не підключається до Wi-Fi роутера, хоча і бачить його

  У ситуаціях, коли Samsung Smart TV не вдалося підключитися до інтернету через Wi-Fi, використовуються додаткові способи вирішення проблем:

  • проводиться перезавантаження всієї системи;
  • телеприймач повертається до заводських, вихідні установки;
  • оновлюється програмне забезпечення телевізора;
  • перевіряється стан модуля і апарату;
  • виконується пошук помилок DNS;
  • всі відомості для створення пари вводяться в ручному режимі.

  Важливо! Іноді питання з працездатністю пов’язані з неполадками в маршрутизаторі. В цьому випадку потрібно перевірити обладнання на наявність механічного типу пошкоджень.

  Повний скидання налаштувань або скидання Smart Hub

  Повернення апарату до попередніх установок проводиться поетапно:

  • Користувач входить в підрозділ підтримки і переміщається в меню самодіагностики пристрої.
  • Там він входить в систему скидання і вводить пароль для проведення процедури. Якщо раніше не проводилися зміни, то стандартним шифром буде набір чотирьох нулів.

  Другим варіантом налагодження стають зміни, проведені через блок самодіагностики Smart Hub. Новітні моделі працюють тільки з зазначеним функціоналом.

  Важливо! Основні проблеми при поверненні апаратури до первісного стану полягають в особливостях налагодження для окремих модифікацій телеприймачів Samsung. Уточнити можливості обладнання можна в доданому до нього інструкції з експлуатації або через службу технічної підтримки компанії.

  універсальні рішення

  Для кожної моделі телеприймача існує власний список неполадок, хто наважився відповідно до рекомендацій з інструкції. Але є великий список універсальних рішень, що дозволяє самостійно знайти і виправити причину збоїв при підключенні або під час роботи.

  Телевізор Samsung не вдалося підключитися до Wi-Fi. способи вирішення проблеми

  Купівля нового приймача зіштовхує власників з проблемою, при якій телевізор Samsung не вдалося підключитися до Wi-Fi. Існує кілька причин, що викликають подібні неполадки. При точному виконанні інструкцій можна легко повернути TV в робочий стан.

  Проблеми з входом

  Несправності адаптера Wi-Fi

  Телевізори з функцією Smart TV оснащені вбудованим функціоналом, в роботі якого іноді зустрічаються збої. Перевірка проходить в сервісному центрі. в домашніх умовах її зробити практично неможливо. В крайньому випадку можна провести зміни за допомогою зовнішнього пристрою (Samsung, Ростелеком або МТС), його використовують для перевірки стану внутрішнього.

  Апарат приєднують до порту USB. Якщо в процесі роботи неполадки не виявляються, то питання полягає у вбудованому модулі. Перевірка стану обладнання проводиться двома способами:

  • Підключати до мовлення за допомогою незалежного пристрою. планшета, ноутбука, мобільного телефону. Якщо апаратура легко приєднується до смуги мовлення, то потрібно діагностувати стан модуля. Операція проходить при зверненні до технічної підтримки.
  • Користувач повинен знайти в обладнання блок меню підтримки і перейти до підрозділу «звернення до Samsung». Основні знаки прописані в адресному рядку. Якщо замість них проставлені нулі або рисочки, то напис повідомляє про несправності обладнання.

  Важливо! У складних випадках, якщо апарат продовжує втрачати зв’язок, простіше звернутися до співробітників сервісу обслуговування. Викликаний на будинок майстер швидше розбереться в неполадках і вкаже, чому не можна підключити мовлення або зміг прірву сигнал. Самостійна налагодження без потрібних знань часто стає причиною тривалого ремонту телеприймача, а іноді закінчується покупкою нового обладнання.

  Smart TV стають з кожним днем ​​популярнішим, адже телевізори з операційною системою і можливістю з’єднання з інтернетом дозволяють завантажувати додатки і користуватися різними TV сервісами. Все що потрібно. підключити телевізор до мережі інтернет. Зробити це можна як безпосередньо, використовуючи кабель, так і через Wi-Fi. Але кому хочеться тягнути кабель, який буде залучати непотрібну увагу і псувати зовнішній вигляд? Тому куди частіше люди вдаються у віддаленому підключенню. Але що робити, якщо телевізор Samsung не бачить мережу Wi-Fi або при спробі підключення видає помилку? Існує кілька причин виникнення подібних помилок, і кожна з них має свій спосіб вирішення.

  Телевізор бачить Wi-Fi, але не може підключитися

  Ще одна поширена проблема. пристрій розпізнає потрібну мережу, але при спробі виконати підключення вибиває помилку. Якщо виникає така проблема. це вже добре, тому що розв’язати цю проблему куди простіше, ніж якби телевізор взагалі не бачив мережу. Як правило, пристрій видає помилку «Помилка підключення» або «Некоректний / Невірний пароль». Користувачі часто забувають пароль мережі, і користуються автоматичним підключенням, або діляться мережею за допомогою QR коду.

  READ  Який телевізор краще жк або плазма

  Важливо! Телевізор, як правило, виконувати не пароль від домашньої мережі, а «Ключ мережі». це, по суті, різні цифри.

  Пароль від мережі можна подивитися в настройках мережі PC, підключеному до цього Wi-Fi, або в налаштуваннях роутера. Що гойдається саме ключа мережі, то він прописується на даному маршрутизаторі, як правило, в його нижній частині. Найчастіше телевізор запитує саме цифри, які прописані на роутері. Ключ мережі також може бути змінений в процесі експлуатації, при цьому користувачі найчастіше забувають встановлений ключ. Тому оптимальний спосіб підключення наступний:

  • Скидаємо настройки маршрутизатора до заводських. Необхідно натиснути і утримувати кнопку «RST» ( «Reset») на роутері протягом 10 секунд, поки все сигнальні світлодіоди не почнуть мигати.
  • Оновити пошукове вікно доступних Wi-Fi мереж на телевізорі.
  • виконати підключення.
  • У вікні «Пароль» вказати ключ мережі, прописаний на роутері.

  Після цього підключення завжди здійснюється успішно. У деяких випадках підключення до інтернету може бути відсутнім, але підключення до LAN-мережі буде виконано.

  Телевізор Samsung не бачить тільки потрібну мережу Wi-Fi

  Якщо телевізор бачить сусідські або сторонні мережі, але ігнорує потрібну мережу, то проблема може бути або в маршрутизаторі, або в налаштуваннях самої мережі. Насамперед слід переконатися, що мережі бачать інші пристрої. спробуйте підключитися з телефону. Важливо робити це поруч з телевізором, а не біля роутера. Існує поширена проблема, коли сигнал просто не добиває до телевізора, або при спробах підключитися повністю переривається. Якщо, підключивши телефон до Wi-Fi, якість сигналу слабке, або повністю відсутній, то проблема вирішується дуже легко будь-яким з чотирьох способів:

  • Перенести роутер ближче до телевізора.
  • Перенести телевізор ближче до роутера.
  • Використовувати виносну Wi-Fi антену.
  • Замінити маршрутизатор на більш потужну модель.

  Якість сигналу повинно бути стійким завжди, так як у вечірній час навантаження на мережу завжди зростає, а сильні осідання можуть негативно позначитися на підключенні Smart TV.

  Якщо ж смартфон або ноутбук вдається безпроблемно підключити Wi-Fi, але телевізор при цьому мережа не бачить, слід зробити наступні дії:

  • Підключаємо маршрутизатор до PC або ноутбука через виту пару.
  • Заходимо в настройки роутера, вказавши відповідну адресу в пошуковому рядку будь-якого браузера.
  • Відразу ж звертаємо увагу на параметр «Гостьовий вхід». При підключенні до Smart TV він повинен бути завжди відключений.
  • Встановлюємо будь-статичний канал і вибираємо змішаний режим роботи.
  • У графі ширина каналу встановлюємо пункт «Автоматичний».

  Застосовуємо настройки і перезавантажуємо роутер, знеструмивши його на кілька секунд. Попутно також необхідно перевантажити і телевізор. Після чого вмикаємо телевізор і дивимося на перелік відображуваних мереж. Якщо серед них є необхідна домашня мережа. виконуємо підключення.

  Важливий момент! Багато сучасних моделей Smart TV від Samsung розраховані на підключення до мережі з частотою 5 ГГц. Підключити його можна буде тільки до маршрутизатора, який також підтримує цю частоту. Такі роутери створюють відразу дві однойменні мережі, при цьому одна з них має приставку «5» або «5G». Також вкрай важливо, щоб в настройках роутера був встановлений змішаний вирішимо роботи, а не «Тільки N».

  У деяких випадках режим підключення за новим стандартом доводиться самостійно активувати в налаштуваннях телевізора. Як правило, це відбувається при покупці пристрою їх країн, де така частота заборонена, на російський ринок найчастіше потрапляють телевізори, де частота активована за замовчуванням, але і тут можуть виникнути збої після некоректних оновлень або змін у налаштуваннях.

  Щоб налаштувати підключень в телевізорі, потрібно відкрити сервісне меню і зайти в «Налаштування», де потрібно бути вибрати вкладку «Локальна мережа» ( «Local S.»). Далі вибираємо пункт «CIR RUSSIA», і задаємо наступні параметри: Lenguage Set. CIS, Region. PANEURO, PnP Lenguge. RUS. Після застосування настрої досить перезавантажити телевізор, і він буде розпізнавати мережі з необхідною частотою. Як тільки відобразитися домашня мережа, можна виконувати підключення.

  Телевізор ні бачить доступні мережі

  Якщо потрібної мережі безпроблемно відображається на інших пристроях, але телевізор її ігнорує, більш того не бачить жодну з сусідських мереж, найімовірніше проблема в самому телевізорі. Насамперед необхідно переконатися в справності виносного Wi-Fi адаптера і переконатися у відсутності механічних пошкоджень корпусу TV в разі вбудованого W-Fi модуля.

  Якщо все в порядку, телевізор не пошкоджений, Wi-Fi адаптер підключений або пристрій має вбудований модуль, рекомендується включити і вимкнути телевізор. Причому зробити це необхідно не пультом управління, а безпосередньо знеструмити телевізор, витягнувши з розетки шнур живлення. Повторне підключення виконується не раніше, ніж через 10 хвилин. Якщо і після цього телевізор не бачить Вафа, варто скинути настройки до заводських через сервісне меню.

  Для того, щоб вийти в сервісне меню на телевізорах Samsung, необхідно послідовно натиснути кнопки «Info». «Menu». «Mute». «Power».

  У сервісному меню необхідно відкрити вкладку «Опції» ( «Options») і знайти кнопку «Повернутися до заводських налаштувань» ( «Faktory Rezet»). Після скидання налаштувань потрібно буде вимкнути телевізор пультом, і включити назад. Далі налаштовуємо мережу: дивимося, відображаються чи мережі. Якщо проблема була в збитих настройках, то пристрій повинен побачити доступні Wi-Fi мережі. Якщо ж цього не відбувається, продовжуємо робити спроби позбутися від помилки.

  Варто згадати, коли востаннє виконувалася перепрошивка телевізора і наскільки коректно пристрій працював після установки оновлень. Часто проблема криється в некоректній роботі ОС і вимагає повного переустановлення програмного забезпечення. Існує два способи перепрошивки: через автозагрузку оновлень з мережі інтернет (спосіб недоступний через відсутність інтернет-підключення), і з USB носіїв. Тому можна скачати на флешку прошивку з офіційного сайту Samsung і повністю оновити систему.

  Якщо і перепрошивка телевізора не дала ніяких результатів і як і раніше не мереж WLAN, значить проблема має технічний характер і вирішити її вийде тільки за допомогою фахівців. Це може бути:

  • Порушення з’єднань плати і Wi-Fi модуля.
  • Порушення шлейфу, який з’єднує плати.
  • Що вийшов (або свідомо бракований) модуль.

  Тут потрібне втручання у внутрішні елементи телевізора, монтаж плати, перевірка з’єднань на цілісність і при необхідності пайка нових елементів. У домашніх умовах такий ремонт виконати важко, так як необхідно мати і відповідне обладнання і досвід. Тому варто звернутися в сервісний центр. Якщо ж телевізор не оснащений вбудованим модулем, замість якого використовується виносної адаптер, варто спробувати замінити адаптер або перевірити працездатність старого.

  Увага! Самостійний ремонт плати телевізора або заміна Wi-Fi модуля без належної кваліфікації може привести до більш серйозних поломок, аж до повного виходу телевізора з ладу. Потрібно тверезо оцінювати свої здібності і розуміти, що робити, навіщо, і як.

  Телевізор підключився до мережі, але інтернет-з’єднання відсутня

  Коли телевізор Samsung не вдалося підключитися до інтернету при наявності успішного з’єднання з Wi-Fi мережею, слід перевірити, чи є інтернет-з’єднання на інших пристроях, можливо, проблема виявиться з боку провайдера. Якщо ж не виходить підключити тільки телевізор, слід спробувати вручну прописати DNS. Для цього:

  • Відкриває сервісне меню.
  • Відкриває розділ «Мережа» і вибираємо вкладку «Налаштування».
  • Натискаємо на кнопку «Параметри IP».
  • Вводимо публічний DNS від Google. 8.8.8.8.
  • Перевантажуємо Smart TV і виконуємо повторне підключення.

  Вручну переписувати IP адреса і номер порту (повія) не рекомендується, так як це не призведе до результату. При підключенні до мережі ці дані заповнюються автоматично. При зміні DNS з’єднання з інтернетом в більшості випадків відновлюється. Якщо цього не відбулося, варто скинути внутрішні налаштування мережі в телевізорі.

  Для скидання налаштувань необхідно також перейти в сервісне меню і відкрити розділ «Мережа». Вибираємо «Налаштування», «Назад до заводських налаштувань». Відразу після цього з’єднання з мережею буде скинуто і телевізор під час наступного з’єднання може знову зажадати ключ мережі. Скидання до заводських налаштувань мережі передбачений не на всіх моделях Smart TV від Samsung, в деяких випадках доведеться повністю скидати все настройки (скидання Smart Hub).

  Скидання загальних налаштувань телевізора виконує наступним чином:

  • У сервісному меню відкриваємо розділ «Налаштування».
  • Вибираємо вкладку «Підтримка» (на деяких моделях дана вкладка винесена в окремий розділ).
  • Натискаємо на кнопку «Самодиагностика».
  • Вибираємо «Скидання налаштувань».

  Система може зажадати пароль, який прописаний в сервісній книжці телевізора. Як правило, це або «0000», або «1111». Після скидання налаштувань перенавантажуємо пристрій і виконуємо підключення, вказавши ключ від мережі.

  Чому Samsung не вдалося підключитися до Wi-Fi

  Видимих ​​причин помилки підключення може бути кілька. Найчастіше проблеми виникають з боку маршрутизатора або внутрішніх налаштувань мережі. Перш ніж шукати причини відсутності підключення, необхідно провести поверхневу діагностику:

  • Переконатися, що телевізор має вбудований Wi-Fi модуль. У залежності від моделі для підключення до бездротового інтернету був потрібний Wi-Fi адаптер, який під’єднувався до пристрою. Інформацію про наявність необхідного обладнання можна дізнатися в сервісній книжці телевізора, або на офіційному сайті Samsung.
  • Переконатися, що шукана мережу взагалі існує. Часто користувачі намагаються підключити телевізор до мережі, якої немає. Для перевірки наявності мережі можна використовувати будь-який інший пристрій з Wi-Fi модулем: телефон, ноутбук або планшетний комп’ютер. Необхідно переконатися, що інші пристрої бачать мережу і успішно виконують до неї підключення.
  • Підключається чи телевізор до інших мереж. Якщо проблема криється в налаштуваннях мережі, то підключення TV до інших мереж не викличе ніяких складнощів. Якщо ж телевізор бачить все мережі, але не може підключитися до жодної з них. потрібно змінити налаштування самого телевізора.
  READ  Як підключити av ресивер до телевізора

  Якщо телевізор Samsung не вдалося підключитися до інтернету, при цьому підключення до бездротової мережі було виконано успішно, рекомендується перезавантажити маршрутизатор і знеструмити телевізор на 10-15 хвилин. Після чого буде потрібно виконати повторне підключення та в більшості випадків проблема зникає. Якщо ж телевізор як і раніше не підключається до інтернету, потрібно буде визначити проблему та виправити помилку.

  Можливі проблеми і способи їх вирішення

  Чому телевізор не підключається до домашньої мережі? Причин дуже багато. Іноді навіть професійному майстру вкрай важко визначити причину збою. Розглянемо основні причини виникнення проблем з інтернетом:

  • мережеве обладнання налаштоване некоректно;
  • неправильно встановлені параметри Smart TV;
  • неполадки в операционке телевізора;
  • проблеми у провайдера;
  • слабкий сигнал.

  Щоб оперативно зрозуміти, чому не працює інтернет, погляньте на цю таблицю, в якій зібрані основні причини відсутності підключення і способи усунення збоїв.

  Вимкніть роутер і телевізор, а потім оберіть нову; скиньте мережеві настройки; встановіть оновлення операційної системи.

  Користувач підключається не до своєї Wi-Fi мережі

  Поверніться до розділу мережевих налаштувань, а потім виберіть назву домашньої мережі

  Повторно введіть у відповідне поле код безпеки

  Некоректна робота динамічної конфігурації мережного вузла

  Налаштуйте автоматичне присвоєння значень DNS і налаштувань IP-адреси. Зайдіть в «Мережа», потім у вкладку «Стан мережі». Виберіть «Налаштувати IP», а потім встановіть значення «Отримати автоматично». Проблема не зникла? Введіть налаштування вручну: IP, маска, шлюз, DNS. цю інформацію надає провайдер.

  Програмний збій і системні помилки в роботі TV

  Проблема усувається шляхом оновлення прошивки

  Щоб роутер без помилок і збоїв роздавав сигнал, розташуйте маршрутизатор якнайдалі від джерел, що випромінюють електромагнітні хвилі: радіотелефони, мікрохвильовки та інші пристрої.

  Підключення TV Samsung до інтернету по Wi-Fi мало чим відрізняється від приєднання пристроїв, випущених іншими популярними виробниками. Єдина відмінність. різні назви підрозділів головного меню.

  Скидання налаштувань на телевізорі і роутере

  Скидання налаштувань мережі здійснити досить просто. Як приклад розглянемо покрокову інструкцію для Samsung Smart TV:

  • Увімкніть TV-пристрій.
  • Швидко натискайте кнопки у відповідній послідовності: Info, Menu, Mute, Power, щоб відкрити системне меню.
  • Виберіть розділ «Option», натиснувши на кнопку Введення.
  • Увімкніть «Factory Reset».
  • Вимкніть телевізор, щоб закрити сервісне меню.

  �� Телевизор Samsung не может подключиться к wi-fi ��

  Увімкніть TV і повторно налаштуйте пристрій, попередньо змінивши назву домашньої мережі і пароль до неї.

  Якщо з’єднання до Wi-Fi не здійснюється як і раніше, виконайте наступні дії:

  • змініть вручну значення DNS на параметри: 8.8.4.4 або 8.8.8.8. Попередньо потрібно відключити на маршрутизаторі опцію «DHCP»;
  • відкрийте головне меню, а потім розділ «Control», перейдіть на підрозділ «Sub Option», а потім на вкладку «RF Mute Time». Задайте періодичність, з якою буде відбуватися перемикання на наступний телеканал (вказувати час потрібно в мілісекундах). Спочатку задано значення в 600 мілісекунд.

  Якщо підключення до мережі по Wi-Fi, як і раніше відсутня, потрібно скинути параметри маршрутизатора. Зробити це дуже просто, але робити це варто тільки в тому випадку, якщо ви впевнені, що зможете налаштувати його заново. При включенні роутера затисніть і утримуйте кнопку WPS / Reset (приблизно 10 секунд), поки індикатор SYS не почне швидко блимати. Відпустіть кнопку і зачекайте завершення відкоту пристрої до базових параметрах.

  Коротка інструкція підключення TV Samsung до Wi-Fi

  Щоб визначити причини появи проблем з підключенням до бездротових мереж, потрібно спочатку ретельно вивчити основні особливості налаштування Wi-Fi інтерфейсу. Не можна виключати, що телевізор не приєднується до роутера через неправильні дій користувача. Дотримуйтесь простий інструкції:

  • Увімкніть маршрутизатор.
  • Візьміть пульт дистанційного керування і відкрийте головне меню телевізора.
  • Перейдіть до підрозділу «Мережа», а потім виберіть «Мережева настройка».
  • Виберіть оптимальний спосіб підключення. «Бездротовий зв’язок».
  • Підключіться до домашньої бездротової мережі.
  • Введіть пароль і натисніть «ОК».

  Покрокова інструкція наочно демонструє, що підключення до інтернету через Wi-Fi. дуже простий і зрозумілий процес. У користувачів не повинно виникнути жодних проблем.

  Як вчинити, якщо інтернет був, але потім перестав працювати? Необхідно визначити причину збою. На основі цього визначаються відновлювальні заходи.

  Неробочий Wi-Fi адаптер

  Щоб визначити ймовірну причину несправної роботи модуля бездротового зв’язку, огляньте телевізор на предмет механічних пошкоджень. Перевірте продуктивність і працездатність пристрою.

  Далеко не всі TV Samsung оснащені вбудованим Wi-Fi адаптером. Тому перевірте наявність необхідного модуля. Вся інформація вказана в призначеній для користувача інструкції та технічні характеристики. Завжди можна обзавестися зовнішнім адаптером для подальшої настройки підключення до Wi-Fi мережі. Він вставляється в USB інтерфейс.

  Якщо телевізор обладнаний вбудованим модулем, то перевірка працездатності апаратної комплектуючої здійснюється так:

  • Спробуйте підключитися до домашньої мережі зі смартфона або планшета. Якщо під’єднатися за допомогою іншого пристрою вийде, це означає, що вбудований Wi-Fi модуль не працює. Зверніться до фахівців, щоб вони вирішили проблему.
  • Відкрийте головне меню на телевізорі, натиснувши на опцію «Підтримка». Тепер виберіть «Звернення до Samsung». Скрольте web-сторінку вниз. У рядку MAC-адресу буду вказані відповідні цифри. Якщо комбінація складається з нулів або прокреслень, то модуль несправний.

  Іноді телевізор Samsung не вдалося підключитися до інтернету через некоректні параметрів, які були задані користувачем. Їх можна скинути. Як це зробити? зараз дізнаєтеся.

  Зміна розташування маршрутизатора

  Що робити, якщо телевізор не бачить роутер або інтернет періодично пропадає. Якість сигналу безпосередньо залежить від відстані між TV і маршрутизатором. Стіни, меблі. все це перешкоди, які негативно позначаються на якості з’єднання.

  Тому якщо телевізор не знаходить вашу домашню мережу, тоді спробуйте розташувати роутер трохи ближче. Це стосується випадків, коли TV і маршрутизатор знаходяться в різних кімнатах, які розділені великим коридором.

  Після зміни розташування роутера TV буде бачити домашню мережу. Користувачеві не доведеться шукати альтернативних способів вирішення даної проблеми. Рішення дуже просте, до того ж не вимагає наявності спеціальних навичок.

  Що робити, якщо телевізор Samsung не вдалося підключитися до інтернету по Wi-Fi

  Завдяки налаштування інтернет-підключення платформа Smart TV стала користуватися колосальною популярністю. Переважно користувачі купують пристрої з підтримкою цієї функції. Однак що робити, якщо телевізор Samsung не вдалося підключитися до Wi-Fi? Через що з’являється ця проблема і як її можна вирішити?

  Існує кілька типів несправностей. Наприклад, телевізор не бачить роутер або ж потрібна мережа визначається, але при цьому TV-пристрій не вдається з’єднатися з нею. Тепер проаналізуємо збої в бездротовому підключенні до інтернету.

  Дуже часто проблеми з підключенням виникають з вини користувача. Далеко не кожен знає, як під’єднується телевізор до домашньої мережі.

  прошивка телевізора

  Щоб служби Smart TV функціонували коректно і без будь-яких збоїв, потрібно своєчасно оновлювати ПО. Існує 2 основні методи оновлення прошивки операційної системи: через інтернет або за допомогою flash-накопичувача. Покрокова інструкція по установці оновлень на TV Samsung з флешки:

  • Відкрийте офіційний web-портал виробника.
  • У рядок пошуку введіть назву моделі, використовуваного пристрою.
  • Перейдіть на вкладку «Підтримка».
  • Перейдіть в розділ «Програмне забезпечення».
  • У списку оберіть останню версію прошивки.
  • Перейдіть по посиланню, щоб завантажити файли оновлення.
  • Створіть папку «Samsung_dtv», а потім закиньте туди завантажені файли.
  • Вставте флешку в USB роз’єм телевізора.
  • Система автоматично запропонує встановити системні оновлення.
  • Натисніть на кнопку «Виконати».

  Ні в якому разі не вимикайте телевізор до тих пір, поки процес установки оновлень не буде завершено. Бажано використовувати бесперебойник. Оскільки не можна виключати перепади напруги.

  Тепер ви знаєте, що потрібно робити, якщо на телевізорі Samsung пропав Wi-Fi. Якщо TV-пристрій перестало ловити сигнал або швидкість інтернету дуже погана, скористайтеся одним з перерахованих способів вирішити цю проблему.

  Якщо користувач підключив зовнішній Wi-Fi адаптер, а телевізор не бачить пристрій, то це свідчить про наявність проблеми сумісності. Щоб уникнути подібних труднощів, купуйте тільки фірмові пристрої. Бажано придбати девайс тієї ж фірми, що і TV.

  BETATECH.COM.UA 2021