Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Телевізор Samsung перестав бачити флешку

Table of Contents

Усунення несумісності форматів систем

Причина проблеми, через яку флешка не розпізнає телевізором, може критися в різному типі файлової системи. Справа в тому, що більшість подібних пристроїв сприймає тільки файлову систему «FAT 32». Логічно, що якщо Ваш флеш-накопичувач відформатований під «NTFS», використовувати його не вийде. Тому обов’язково ознайомтеся з інструкцією до телевізора.

Якщо дійсно файлова система у флешки відрізняється, то її потрібно переформатувати.

 • Вставте флешку в комп’ютер.
 • Відкрийте «Цей комп’ютер».
 • Правою кнопкою миші натисніть на піктограму з флешкою.
 • Виберете пункт «Форматувати».
 • У вікні, виберете тип файлової системи «FAT32» і натисніть кнопку «Почати».
 • По закінченню процесу флешка готова до використання.
 • Тепер знову спробуйте використовувати її. Якщо телевізор все одно не сприймає накопичувач, використовуйте наступний спосіб.

  Виправлення конфлікту форматів

  Можливо, телевізор не підтримує той формат файлів, які Ви хочете не ньому відкрити. Особливо часто така ситуація виникає на відеофайлах. Тому знайдіть в інструкції до телевізора список підтримуваних форматів і переконайтеся в наявності цих розширень на вашій флешці. Іншою причиною, через яку телевізор не бачить файли, може бути їх ім’я. Для телевізора краще переглядати файли, названі латиницею або цифрами. Деякі моделі телевізорів не сприймають кирилицю і спецсимволи. У будь-якому випадку, не зайвим буде спробувати перейменувати всі файли.

  телевізор, samsung, бачити, флешку

  Інструкція на випадок, коли телевізор не бачить флешку

  Завдяки наявності USB-портів у сучасних телевізорів кожен з нас може вставити в такі пристрої свою флешку і переглядати фотографії, записаний фільм або музичний кліп. Це комфортно і зручно. Але можуть виникнути проблеми, пов’язані з тим, що телевізор не сприймає флеш-носій. Це може відбуватися з різних причин. Розглянемо, що робити в подібній ситуації.

  Перевірка на обмеження обсягу пам’яті

  У деяких моделях телевізорів є обмеження за максимальним обсягом пам’яті пристроїв, що підключаються, в тому числі і флешок. Багато телевізори не сприймають знімні накопичувачі об’ємом понад 32 ГБ. Тому, якщо в інструкції з експлуатації вказано граничний обсяг пам’яті і Ваш флеш-накопичувач не відповідає цим параметрам, потрібно обзавестися іншим. На жаль, іншого виходу в такій ситуації немає і бути не може.

  Порт «USB service only»

  У деяких моделях телевізорів, поруч з USB портом стоїть напис «USB service only». Це означає, що такий порт використовується в сервісних службах виключно для ремонтних робіт. Такі роз’єми можна використовувати, якщо їх розблокувати, але для цього потрібне втручання спеціаліста.

  телевізор, samsung, бачити, флешку

  Що робити, якщо телевізор не бачить флешку

  Основними причинами в цій ситуації можуть стати такі проблеми:

  • вихід з ладу самої флешки;
  • поломка USB роз’єму на телевізорі;
  • телевізор не розпізнає формат файлів на знімному носії.

  Как подключить USB флешку к телевизору

  Перш, ніж вставити носій інформації в телевізор, обов’язково ознайомтеся з інструкцією по його експлуатації, і зверніть увагу на наступні нюанси:

  Можливо, в інструкції до пристрою вдасться знайти відповідь на питання, пов’язане з тим, що телевізор не сприймає USB-накопичувач. Якщо немає, доведеться перевірити працездатність флешки, а зробити це досить просто. Для цього досить вставити її в комп’ютер. Якщо вона робоча, то потрібно буде розібратися, чому її не бачить телевізор.

  Збій файлової системи флешки

  Іноді трапляється і така ситуація коли Ви вже неодноразово підключали конкретну флешку до телевізора, а потім вона раптом перестає визначатися. Найбільш імовірною причиною може бути знос файлової системи вашого flash-накопичувача. Для перевірки битих секторів можна скористатися стандартними засобами ОС Windows:

  • Зайдіть в «Цей комп’ютер».
  • Правою кнопки мишкою клацніть по зображенню флешки.
  • У випадаючому меню натисніть на пункт «Властивості».
  • У новому вікні відкрийте вкладку «Сервіс»
  • У розділі «Перевірка диска» натисніть «Виконати перевірку».
  телевізор, samsung, бачити, флешку
 • У вікні відзначте пункти для перевірки «Автоматично виправляти системні помилки» і «Перевіряти і відновлювати пошкоджені сектори».
 • Натисніть на «Запуск».
 • Після закінчення перевірки система видасть звіт про наявність помилок на флешці.
 • Якщо всі описані способи не вирішили проблему, то, можливо, несправний USB-порт телевізора. В такому випадку слід звернутися за місцем покупки, якщо ще діє гарантія, або ж в сервісний центр для ремонту і заміни такого. Успіхів у роботі! Якщо у Вас є будь-які питання, пишіть їх в коментарях.

  Крім цієї статті, на сайті ще 12223 інструкцій. Додайте сайт Lumpics.ru в закладки (CTRLD) і ми точно ще придамося вам.

  Віддячите автора, поділіться статтею в соціальних мережах.

  конфлікт форматів

  Дуже часто трапляються ситуації, коли інформація на флешці відтворюється частково. Наприклад, музика прекрасно програється, фотографії проглядаються, а ось коли справа доходить до відео, пристрій відмовляється його відтворювати. Таку проблему можна з легкістю вирішити. Для цього варто знайти в інструкції, які файли може прочитати телевізор, а потім на комп’ютері за допомогою спеціальної програми здійснити конвертацію медіа файлів.

  первісна перевірка

  Якщо все підключено вірно, то варто зробити наступні дії.

  • Необхідно перевірити флешку на іншому пристрої, якщо вона відображається на PC, то причина точно в TV.
  • При використанні подовжувача або хаба варто виключити, що причина в них. для цього слід під’єднувати безпосередньо.
  • Варто перевірити працездатність флешки у всіх USB роз’єми, можливо, один з них просто зламаний.
  • Часом порти можуть використовуватися для сервісних робіт (оновлення ПЗ, установка прошивки та інше). Зазвичай вони підписані Service або RemoteControl. Якщо це так, то флешку такий роз’єм не прочитає.
  • Якщо є можливість, то варто перевірити порт іншим USB накопичувачем.
  • Іноді відключення телевізора від харчування на декілька хвилин усуває збої, через які флешка могла не читатися.

  Як підключити правильно

  Перед тим як шукати складні шляхи вирішення і маніпулювати з флешкою, переконайтеся, що підключення зроблено вірно.

  • На задній панелі (іноді збоку) слід знайти USB вихід. Це прямокутний роз’єм з язичком сірого або синього кольору. Краще вибирати другий варіант, так як синій колір означає версію USB 3.0. Вона більш швидкісна і подає більше харчування, що при підключенні може мати значення.
  • Флешка або кабель від жорсткого диска вставляються в обраний роз’єм. Варто уважно подивитися на штекер. є лише одне положення, при якому він увійде.
  • При правильному підключенні на екрані автоматично з’явиться повідомлення про підключеному накопичувачі. Іноді цього не відбувається, тоді за допомогою ПДУ потрібно відкрити «джерела сигналу» і вибрати той USB роз’єм, до якого підключений накопичувач.
  READ  Як перевести телевізор на цифрове мовлення

  Чому телевізор перестав бачити флешку

  Сучасні моделі телевізорів, наприклад, Samsung, Philips, LG, оснащені можливістю додаткового підключення карт пам’яті або простіше. флешок. Однак користувачі часто стикаються з тим, що флешка не читається. Виною тому не підтримуються формати або файлові системи накопичувачів, великий обсяг пам’яті та інші фактори. Нижче розказано, чому телевізор не бачить флешку, і як це виправити.

  Флешка не читається після неодноразового застосування

  Телевізор не бачить карту, яку раніше відтворював? Така проблема теж не рідкість. Здається, що зовсім недавно все було в порядку: дивилися улюблені фільми, слухали інформацію. Але ось флешка початку переставати розпізнає. Причин може бути декілька.

  Найімовірніше, що телевізор перестав бачити флешку, тому що зносилася файлова система або з’явилися пошкоджені сектора на носії. Якщо пошкодження не суттєві, і причина саме в файлової системі, то допоможе форматування носія. Але варто пам’ятати, що така процедура знищує всі дані на флешці. Та й при форматуванні варто вибрати файлову систему, яка сумісна з телевізором.

  Бувають ситуації, коли карта пам’яті просто вийшла з ладу. вона теж не вічна. Іноді причиною стає ураження вірусами файлів. Тут може допомогти хороший антивірусний продукт і знову ж форматування. При використанні карти пам’яті з різними пристроями і скачування файлів з інтернету, ймовірність проникнення вірусу на носій висока.

  Варто відзначити, що іноді багато телевізори не сприймають файли, імена яких написані російською. Тому краще, якщо все назви будуть набраними на латиниці.

  Несумісність файлових систем

  Практично кожен телевізор прошитий під використання додаткових карт пам’яті певного формату, а точніше файлової системи. Саме така особливість досить часто стає причиною того, що телевізор не бачить флешку. Якщо телевізор налаштований на читання пристроїв з файловою системою NTFS, а флешка відформатована під FAT32, то, природно, використовувати їх спільно не вийде. Тому перш, ніж підключати знімні носії, варто подивитися в інструкції «переваги» пристрою.

  Розмір карт пам’яті

  Ще однією особливістю сучасних телевізорів є наявність обмеженого обсягу флешок, що можна використовувати в пристрої. В такому випадку також знадобиться інструкція. Саме в ній вказані особливості карт пам’яті, які допустимо використовувати. Якщо обмежень за обсягом немає, то причину варто шукати в невідповідність форматів або їх конфлікті.

  Новий TV не бачить накопичувач

  Якщо телевізор новий і використання флеш-накопичувача проводиться вперше, то спочатку варто почитати інструкцію до телевізора, може, є якісь особливості, що були враховані при підключенні. Розглянемо основні моменти, чому в цьому випадку телевізор не бачить флешку.

  Порт «USB service only»

  У деяких моделях телевізорів, поруч з USB портом стоїть напис «USB service only». Це означає, що такий порт використовується в сервісних службах виключно для ремонтних работ.Такіе роз’єми можна використовувати, якщо їх розблокувати, але для цього потрібне втручання спеціаліста.

  Наявність порту з написом «USB service only»

  На деяких моделях приладів можна зустріти USB-порт з написом «USB service only». Вона означає, що даний вихід використовується тільки в сервісних центрах для ремонту даної моделі, а від зчитування інформації з звичайних носіїв він заблокований. Блокування можна зняти, звернувшись для цього за допомогою до фахівця або спробувати це зробити самостійно, але лише в тому випадку, якщо у вас є певні навички щодо даної операції. Пробувати зняти блокування, не маючи уявлення про те, як це робиться, не варто, оскільки так можна вивести з ладу весь прилад. Наприклад, для зняття блокування з порту телевізорів LG, необхідно зробити наступні дії:

  • Підготувати інструмент для роботи. В обов’язковому порядку будуть потрібні паяльник і індикатори.
  • Відкрити меню «сервіс».
  • Спаяти два індикатора і зробити їх підключення до акустичної системи телевізора.
  • Завантажити аудіофайли і встановити їх на пристрій.
  • Запустити їх відтворення, піднісши до інфрачервоного випромінювача індикатори.
  • Встановлюємо на мобільному телефоні програму контролю сервісу
  • Заходимо в неї і вибираємо вкладку Tooloption.
  • Міняємо встановлені параметри, виставивши замість 0 цифру 1. Так ви зможете переглядати зображення та прослуховувати аудіофайли з будь-яких портативних пристроїв.
  • Для отримання можливості дивитися відео, змінюємо Divx на HD. Інші параметри чіпати не потрібно.
  • Зберігаємо змінені параметри.
  • Вмикаємо телевізор і підключаємо флешку.

  Виправлення конфлікту форматів

  Можливо, телевізор не підтримує той формат файлів, які Ви хочете не ньому відкрити. Особливо часто така ситуація виникає на відеофайлах. Тому знайдіть в інструкції до телевізора список підтримуваних форматів і переконайтеся в наявності цих розширень на вашій флешке.Другой причиною, через яку телевізор не бачить файли, може бути їх ім’я. Для телевізора краще переглядати файли, названі латиницею або цифрами. Деякі моделі телевізорів не сприймають кирилицю і спецсимволи. У будь-якому випадку, не зайвим буде спробувати перейменувати всі файли.

  Проблеми з файлової системою флешки

  Досить часто користувачі стикаються з ситуацією, коли TV відкривав файли з флешки, але потім різко перестав визначати знімний носій. Що стає причиною появи цієї проблеми. Найпростіше пояснення чому телевізор перестав бачити флешку. знос файлової системи знімного носія. Щоб провести діагностику і визначити биті сектори, використовуйте доступні за замовчуванням сервіси операційної системи Windows:

  Обов’язково відформатуйте флешку, а потім вже запишіть на неї необхідні файли і вставте у відповідний роз’єм телевізора. Перевірте, якщо до TV підключено кілька носіїв одночасно, тоді вимкніть ті, якими ви не плануєте користуватися конкретно в даний момент.

  Перевірка на обмеження обсягу пам’яті

  У деяких моделях телевізорів є обмеження за максимальним обсягом пам’яті пристроїв, що підключаються, в тому числі і флешок. Багато телевізори не сприймають знімні накопичувачі об’ємом понад 32 ГБ. Тому, якщо в інструкції з експлуатації вказано граничний обсяг пам’яті і Ваш флеш-накопичувач не відповідає цим параметрам, потрібно обзавестися іншим. На жаль, іншого виходу в такій ситуації немає і бути не може.

  Обмеження на зчитування обсяг пам’яті зовнішнього пристрою

  Певні моделі телевізорів мають обмеження щодо пам’яті підключається до них зовнішнього пристрою. вони не здатні вважати дані з накопичувача розміром більше 32 гб. Для визначення допустимого обсягу підключається накопичувача зверніться до інструкції телевізора. Якщо носій друку не потрапляє в допустимі критерії, доведеться шукати йому заміну.

  Формати телевізора і флешки не сумісні

  Причиною виникнення помилки читання телевізором флешки може виступати несумісність типу завантажених на неї файлів з програмною прошивкою TV. Легко читаються приладом файли системи FAT 32. Якщо накопичувач був форматувати із застосуванням до нього NTFS системи, телевізор вже не зможе його прочитати.

  Якщо виявлено, що причина в цьому, то єдиним рішенням проблеми буде зробити повторне форматування флешки. Щоб це зробити:

  • Підключаємо носій до комп’ютера;
  • Відкриваємо папку «Мій комп’ютер»;
  • Клацаємо правою кнопкою мишки по значку флешки;
  • Знаходимо команду «відформатувати» і клацаємо по ній. Починаючи форматувати флешку, не забудьте скопіювати всі наявні на ній файли, оскільки після завершення даного процесу, всі файли на носії інформації будуть видалені;
  • У віконці, що з’явилося в рядку «Тип файлової системи» вибираємо «FAT 32» і натискаємо «форматувати»;
  • Після завершення процесу форматування флешку можна використовувати.
  • Пробуємо знову встановити її в телевізійний порт. Якщо і тепер він її не бачить, значить проблема в чомусь іншому.

  Телевізор не бачить флешку. причини, способи усунення збою

  Досить поширена проблема. телевізор не бачить флешку. При цьому, часто PC успішно розпізнає USB-накопичувач або раніше вона працювала, а зараз немає, хоча нічого особливого з нею не робили. У проблеми досить багато першоджерел: починаючи від некоректної файлової системи і закінчуючи фізичними ушкодженнями. Однак, за допомогою дій в нашій інструкції, в більшості випадків (близько 80-90%), вирішити проблему все ж вдається, при чому без вкладень грошей і з мінімальними витратами часу.

  READ  Телевізор Sony показує чорно білим

  Телевізор не читає флешку, що робити?

  Дуже сильно скоротить час, якщо вдасться приблизно припустити, чому Smart TV Philips, Xiaomi або інший не працює з накопичувачем. Це можемо зробити на підставі підказок: чи були дії з файлової системою на флешці, чи підтримується інший пристрій на цьому телевізорі, що зберігається на накопичувачі і т. П. Ми ж не будемо покладатися на удачу або інтуїцію і будемо використовувати метод виключення, починаючи від найпростіших способів вирішення проблеми і закінчуючи більш складними способами.

  Що робити, якщо телевізор Samsung не бачить флешку USB:

  • Перезавантажити телевізор. Це дозволить виключити ризик випадкового збою.
  • Відмовитися від використання USB-хабів і подовжувачів. Часом підтримка USB-пристрої неможлива тільки тому, що додаткові девайси працюють неправильно. Варто спробувати відключити все зайве і підключити накопичувач безпосередньо до роз’єму.
  • Перемістити флеш-пристрій. Якщо Smart TV не бачить флешку. рекомендуємо переключити її в інший кінець. Може справа в версії USB або порт має поганий контакт.
  • Відключаємо всі додаткові пристрої. Коли телевізор перестав бачити флешку, а комп’ютер бачить рекомендуємо виключити ризик конфліктів і неправильної роботи декількох пристроїв, при використанні одночасно і інших USB-роз’ємів.
  • Полегшити структуру папок. По-перше, варто знизити кількість зайвих бібліотек і файлів, по-друге. перейменувати російські каталоги в англійські. У TV може бути обмеження на кількість елементів. Так LG може відмовитися працювати з флешкою, де більше 1000 файлів, а т елевізор Samsung не відтворює відео з флешки при перевищенні позначки в 4000 елементів.
  • Перевірити, чи телевізор флешки даного обсягу. Якщо телевізор не бачить флешку, а комп’ютер бачить. дуже часто справа в даному обмеження. Перевірити гіпотезу можемо в паперовій документації до TV. Багато старі телевізори успішно працюють тільки з USB-флешками обсягом 32 Гб, при цьому верхня межа для зовнішніх HDD досягає 1 Тб. Якщо флеш-накопичувач має обсяг 64 Гб, він працювати не буде, але можна спробувати відформатувати його в FAT32 (він обмежить розмір до 4 Гб).
  • Відформатувати флешку. Першою дією, якщо телевізор LG не бачить флешку. є форматування файлової системи. Для цього відкриваємо «Цей комп’ютер» на PC, тиснемо правою кнопкою миші по флешці і вибираємо «Форматувати». Пропонуємо вибрати варіант ExFAT. Ця файлова система підтримується більшістю пристроїв, а також не має обмежень за обсягом накопичувача.
  • Перевірити справність флешки і роз’єму. Для початку варто перевірити, чи працює накопичувач на інших пристроях. Потім перевіряємо, що в даному порте телевізора працюють альтернативні USB-аксесуари. Це дозволить виключити або підтвердити наявність фізичних проблем.

  Чому телевізор не бачить флешку?

  Причини того, що телевізор не читає флешку. досить різноманітні, серед них:

  • невідповідна файлова система;
  • накопичувач розбитий на розділи;
  • телевізор не підтримує флешки з таким обсягом даних (в старих пристроях є обмеження на обсяг накопичувача);
  • проблеми з USB-хабами або подовжувачами;
  • конфлікт між 2-3 пристроями, підключеними по USB;
  • складна структура даних на флешці;
  • неправильне визначення пристрою;
  • несправність накопичувача або самого роз’єму.

  Кілька порад по підключенню флешки до телевізора LG / Samsung

  Здається, що кожен знає. як підключити флешку до телевізора LG або іншому, але навіть в цьому питанні бувають труднощі. По-перше, варто перевірити версію роз’єму. Якщо накопичувач новий, він може краще працювати з USB 3.0. це нова версія, яка встановлюється на сучасних телевізорах. Працювати зі старим USB 2.0 теж повинен, але так буває не завжди. По-друге, краще не використовувати різні перехідники і подовжувачі, хоча деколи без них не обійтися, в такому випадку варто перевірити їх працездатність окремо.

  Перераховані рішення повинні допомогти знайти причину, по якій TV не бачить флешку, а також допомогти у виправленні проблеми. Якщо зовсім нічого не допоможе, доведеться замінити накопичувач або навіть віддати телевізор на ремонт роз’єму. Зазвичай до цього справа не доходить і вдається все вирішити самостійно.

  Перевірка на обмеження обсягу пам’яті

  Багато моделей телевізорів, особливо Smart TV, мають ліміти пам’яті для пристроїв, що підключаються. Флешка може бути і справній, але телеприймач все-одно її не побачить. Багато телевізори Philips, Dexp, навіть Sony і Samsung здатні розпізнати накопичувачі з об’ємом пам’яті не більше 32 Гб.

  Щоб дізнатися про подібні обмеження, відкривають інструкцію до телевізора і там знаходять інформацію про допустимі межі розміру пам’яті. Якщо сказано, що пристрої більше 32 Гб не сприймаються. з цим нічого не поробиш. Звичайно, є умільці, які перепрошивати телевізори, але це вимагає певних навичок роботи з технікою.

  Нові телеприймачі здатні зчитувати файли з флешок об’ємом до 128 Гб. Тому обмеження більш актуальні для старих моделей.

  Основні причини проблеми

  Чому телевізор не бачить флешку, а комп’ютер бачить:

  • TV не підтримує файлову систему USB-накопичувача;
  • на флешці кілька розділів;
  • великий обсяг;
  • флешка підключається не безпосередньо, а через шнур-подовжувач або USB-хаб;
  • до телевізора вже підключені декілька USB-пристроїв;
  • на накопичувач записано багато файлів і папок, що мають складну структуру;
  • несправність флешки.

  Перш ніж брати собі USB-накопичувач, який буде підключатися до телевізора, слід уточнити ряд моментів:

  • чи може TV сприймати пристрій такого обсягу (для старих моделей діють обмеження, про які можна дізнатися з інструкції);
  • сумісний телеприймач з файлової системою накопичувача;
  • чи працює взагалі USB-роз’єм.

  Старі моделі телевізорів можуть не бачити флешки.

  Збій файлової системи флешки

  Буває, накопичувач довгий час розпізнав, працював, з нього без проблем відтворювалися файли, а потім він перестав читатися. Поясненням такого збою є знос осередків флешки. на ній з’явилися биті сектора.

  Усунути несправність можна силами ОС Windows:

  • До PC підключають флешку.
  • Заходять в «Мій комп’ютер».
  • Правою кнопкою миші тиснуть на іконку флешки, клацають на вкладку «Сервіс».
  • Там є «Перевірка диска на наявність помилок», тиснуть «Виконати».
  • З’явиться вікно, де галочкою позначають «Автоматично виправляти системні помилки», «Перевіряти і відновлювати пошкоджені сектори».
  • Тиснуть «Запуск».

  Перевірка флешки на комп’ютері.

  Після закінчення діагностики на моніторі відобразиться інформація про знайдені помилки. Перш ніж використовувати «відремонтовану» флешку, її форматують і тільки потім записують на неї файли.

  Описані проблеми з flash-накопичувачами зустрічаються на телевізорах різних виробників. Пристрої просто можуть бути несумісні.

  Прошивка телевизора Samsung при помощи USB флешки

  Виправлення конфлікту форматів

  У такій ситуації флешка відкривається, але користувач не може відтворити відео або інший файл, який і зовсім може пропасти. Причина. телевізор не підтримує формат запускається файлу. Дізнатися про це можна з інструкції. в технічних характеристиках вказані формати, які підходять для конкретної моделі TV.

  Что делать, если Smart TV, Smart Box, цифровая приставка не видит флешку или диск

  Так що робити, якщо, наприклад, хочеться подивитися фільм, а він не відкривається. просто потрібно завантажити його ж, але тільки в іншому форматі, підтримуваному. Інший спосіб. скористатися конвертером, щоб переформатувати файл. Один з таких, що працюють онлайн. Convertio.

  Іноді телевізор не бачить файл через його імені. більшість моделей не здатні зчитувати кирилицю або спецсимволи. Тому, записуючи фільм на флешку, краще використовувати латиницю або цифри.

  READ  Телефон Samsung не включається як включити

  Телевізор не бачить флешку. чому і що робити?

  До нових телевізорів Samsung, LG, Sony і інших виробників можна підключити додаткову карту пам’яті, простіше кажучи, флешку. Це дозволяє слухати улюблену музику, переглядати фільми та фотографії, причому на великому екрані, в порівнянні з монітором комп’ютера. От тільки часом бувають моменти, що телевізор не бачить флешку, і неважливо, який її обсяг пам’яті: 64 Гб, 128 Гб або більше. Така ситуація трапляється навіть на нових TV і причин тому кілька, про що і піде мова в статті.

  Усунення несумісності форматів систем

  Файлова система буває різних типів, тому деякі телевізори просто не бачать підключений накопичувач. Як правило, телеприймачі вміють працювати тільки з системою FAT32. Відповідно, якщо флешка відформатована в NTFS, використовувати її для перегляду фільмів на великому екрані не вийде. Зазвичай про це йдеться в інструкції до техніки.

  Навіть якщо файлова система відмінна від тієї, яку сприймає TV, вихід є. переформатувати flash-накопичувач:

  • Флешку підключають до PC.
  • Відкривають «Мій комп’ютер».
  • Правою кнопкою миші тиснуть на іконку флешки, в списку клікають на «Форматувати».
  • Відкриється вікно, де вибирають тип файлової системи FAT.
  • Тиснуть «Почати».

  форматування флешки.

  Зазвичай після цих маніпуляцій проблема зникає і flash-пристрій читається. Якщо не допомогло. переходять до наступного способу.

  Що робити

  Перевірити флешку досить просто. достатньо підключити її до комп’ютера. Якщо вона відкрилася, значить, з нею все в порядку. Нижче будуть приведені рекомендації, що робити, якщо телевізор не читає накопичувач.

  Порт «USB service only»

  Чи не до всіх USB-портів телевізора можна підключити користувальницький зовнішнє джерело інформації. Якщо поруч зі входом є напис «service only» або «remote control». вставляти туди флеш-накопичувач сенсу немає, так як такий роз’єм використовується для ремонтних і сервісних робіт, наприклад, для перепрошивки.

  На деяких моделях TV цей порт все ж можна розблокувати. в інтернеті про це достатньо інформації, але будуть потрібні знання в електроніці. Якщо досвіду немає, а телевізор на гарантії. краще взагалі відмовитися від цієї ідеї.

  Вірусне ураження файлів

  Smart-TV іноді раптом перестає визначати накопичувач, з яким успішно працював досить тривалий час. На жаль, але подібний збій не рідкість. Джерела бувають різні. Можливо, що прийшла в непридатність файлова система або утворилися зіпсовані сектора на флешці. Якщо вони не такі значущі, а причина конкретно в системі, то зможе допомогти стандартна операція переформатування. Користувачеві потрібно пам’ятати, що цей процес губить абсолютно всі відомості на носії. Крім того, при цьому потрібно правильно встановлювати сумісний файловий стандарт з телеприймачем.

  Трапляються проблеми, коли флешка просто-напросто вичерпалася фізично, оскільки не є вічною. Найчастіше, причиною серйозних збоїв в роботі накопичувачів, стає руйнування флеш-системи шкідливими вірусами. У даній ситуації може надати допомогу якісний антивірусний програмний продукт і вторинне форматування. При застосуванні флеш-карти з різних мобільних телефонів і завантаження файлів з мережі, можливість попадання вірусу на flash-накопичувач дуже висока.

  USB порт в телевізорі заблокований

  Буває, що знімний flash функціонує безвідмовно, але телевізор все одно його не бачить. Проблема може носити апаратний характер, наприклад, несправний роз’єм, вихід з ладу USB, механічні дефекти і КЗ електронних плат.

  Далеко не всі USB-порти, розташовані на зворотному панелі, здатні застосовуватися для під’єднання призначених для користувача зовнішніх джерел інформації. Застосовувати флеш-накопичувач з портом «service only» / «remote control» не представляється можливим, оскільки у них зовсім інше призначення.

  Їх застосовують при проведенні ремонтних робіт пристроїв або для перепрошивки Smart-TV. Хоча умільці вже навчилися розблокувати подібні порти. З даного питання вже існує маса посібників з позначенням модифікацій, піддаються програмуванню.

  У тому випадку, коли після завершення апробації кожного з перерахованих вище пунктів, зовнішній носій як і раніше не визначається, і при цьому добре виявляється на будь-якому іншому пристрої, то проблема полягає в самому TV. Якщо в ньому просто не функціонує USB-порт, потрібно спробувати зробити ремонт TV власними силами, або ж застосувати в ролі носія інформації інший пристрій. Більш того, у сучасних моделей TV є можливість переглядати кінофільми безпосередньо з призначеного для користувача ноутбука, приєднавши його до Smart TV.

  несумісність форматів

  Що робити, якщо телевізор не бачить флешку? Переважно ця проблема виникає через різні файлових систем на flash-накопичувачі і TV. Переважно телевізори здатні прочитати flash-накопичувачі в форматі «FAT 32». Якщо ви відформатували флешку під «NTFS», тоді з неї відтворити файли не вийде. Тому перед тим, як записувати контент на знімний диск, обов’язково загляньте в інструкцію до телевізора, щоб дізнатися про можливі обмеження.

  Проблема несумісності форматів файлової системи вирішується досить просто. Користувачеві необхідно переформатувати флешку. Робиться це в такий спосіб:

  • Підключіть знімний накопичувач інформації до ноутбука або комп’ютера.
  • Зайдіть в «Мій комп’ютер», клікнувши двічі ЛКМ по відповідній іконці.
  • Натисніть ПКМ по іконці вашої флешки.
  • З випадного контекстного меню необхідно вибрати команду «Форматувати».
  • У діалоговому вікні вибирається тип файлової системи. У нашому випадку. «FAT 32».
  • Натисніть лівою кнопкою миші на кнопку «Почати». Після завершення процесу flash-накопичувач буде готовий до використання

  Спробуйте знову вставити знімний накопичувач в телевізор, а потім відтворити аудіо, фото або відео з флешки. Якщо цей варіант не допоміг вирішити проблему, тоді обов’язково перевірте працездатність роз’єму USB.

  Іноді користувачі стикаються з проблемою, що телевізор визначає flash-накопичувач, але не відкриваються певні файли. Подібні збої можуть виникнути через те, що TV не підтримує певний формат файлів. Переважно проблема виникає при спробах відтворити відеофайли. Тому вивчіть інструкцію телевізора, щоб знати, які саме розширення підтримує модель TV.

  Навіть назва файлу може стати причиною того, що телевізор не відтворює контент. Щоб знизити ймовірність появи проблем при відкритті контенту, називайте файли цифрами або латинськими літерами. Багато телевізори банально не читають файли, папки, які містять літери кирилиці або спецсимволи.

  Проблеми з файлової системою накопичувача

  Неодноразово користувачі потрапляють в ситуацію, коли TV спочатку працював з флешкою, переглядаючи будь-які файли, але пізніше переставав розпізнавати носій. Саме аргументоване пояснення виникненню даного збою. це фактичний знос осередків, після чого телевізор перестав читати документи на носії.

  Для того, щоб усунути збій, потрібно підключати діагностичну перевірку і встановити биті сектори, використовуючи безкоштовні сервіси ОС Windows:

  • Відкривають «Мій комп», зробивши подвійне натискання лівої кнопкою миші по належної іконці.
  • Правою кнопкою мишки натискають по флеш-драйву.
  • У меню, що розкрилося вибирають вкладку «Сервіс».
  • У вкладці «Перевірка» натискають правило «Виконати».
  • У відкритому вікні будуть відображатися діагностичні показники.
  • Проставляють «пташки» перед. «Automatic update of system errors», «Search and recovery of bad sectors», щоб виявити і виправити зіпсовані сектора.
  • Для того, щоб почати діагностичну перевірку і виправити помилки, потрібно зробити натискання клавіші миші на кнопку «Пуск».
  • Після закінчення діагностики flash на моніторі буде видний звіт про виявлені помилки.

  Потім потрібно буде відформатувати флеш-накопичувач, і тільки потім розміщувати на ньому потрібні файли і встановлювати в належний роз’єм TV. У тому випадку, коли на панелі телевізора одночасно працюють кілька флешок, відключають, ті які не потрібні, в даний момент.

  BETATECH.COM.UA 2021