Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Телевізор Samsung пульт не переключає автоматично канали

Table of Contents

Немає збігу частоти сигналу

Індикатор світиться, але за допомогою пульта не включається телевізор? Така несправність, як стверджує статистика, частіше відбувається з виробами марки Sony і LG, ніж у інших виробників. Треба перевірити пульт на частоту сигналу на аналогічній моделі у знайомих або відразу звернутися в сервіс. досвідчені майстри перевірять пристрій.

телевізор, samsung, пульт, переключає, канали

Проблема полягає в TV

В результаті численних перевірок ви з’ясували, що пульт справний, а телевізор як і раніше не збирається вимикатися при натисканні на відповідну кнопку на ПДУ? Варіантів тут небагато: некоректно працює фотоприймач, або сталася поломка в процесорі керування пристрою. Самостійно таку несправність усувати не можна. своїми діями ви можете нанести ніжною техніці непоправної шкоди. Вона просто може вимкнутися назавжди, і ніякої чарівник її реанімувати буде не в змозі, а вам належить похід за новим телевізором.

Чому телевізор не включається і не вимикається з пульта

Сучасні користувачі вже забули ті далекі часи, коли треба було вставати з затишного крісла, щоб переключити канали, зробити звук голосніше або налагодити яскравість. сьогодні в цьому надає неоціненну допомогу ПДУ (пульт дистанційного керування). Тому, якщо раптом телевізор не реагує на команди пульта управління, це викликає певний дискомфорт. Чому це відбувається, і як реанімувати пристрій, розглянемо нижче.

Перевірте справність пульта

Іноді виникає така проблема, що не працює пульт дистанційного керування телевізора. Найчастіше причина неполадок полягає в ньому самому. Звичайно, якщо пульт впав або пошкоджений механічно, то полагодити його не так просто. Спочатку потрібно перевірити спільну роботу телевізійного приймача і ПДУ. Для цього виконуємо наступні дії.

 • Переконайтеся, що телевізор підключено до мережі. Якщо ж ні, підключаємо вилку в розетку.
 • Переконайтеся, що напруга в мережі присутній. Можливо, через перебої спрацював запобіжний клапан, або електрику було відключено.
 • Перевірте роботу телеприймача без пульта. Для цього задавайте різні команди, користуючись панеллю керування TV. Якщо з апаратом все в порядку, значить, проблема криється в пульті.

пропадає сигнал

Вимкнення / вмикання TV за допомогою дистанційного керування не відбувається, індикатор при цьому реагує, але ніякого дії немає, або телевізор починає реагувати тільки після багаторазового натискання на будь-яку кнопку. Така несправність частіше з’являється у марок телевізорів Philips і Samsung. спробуйте вирішити цю проблему з одночасним натисканням Program і Volume на передній панелі TV. Якщо проблема залишається. треба перепрошити систему вироби до останньої версії програмного забезпечення, тоді ваш TV буде включатися з першого разу.

сторонні перешкоди

Вони дуже рідко зустрічаються, але виключати їх не можна. Просто переконайтеся, що роботі пульта нічого не заважає: миготіння ламп денного світла, інші побутові прилади типу СВЧ-печі або мікрохвильовки. Наприклад, така ситуація може виникнути при неправильному розміщенні телевізора на кухні: багато користувачів ставлять TV на мікрохвильовку, не замислюючись, чи можна це робити. Можливо, ці дії допоможуть відповісти на питання, чому телевізор не вимикається і не включається з пульта.

світлодіод

Крім елементів живлення, несправність може полягати в інфрачервоному світлодіоді. Він може відламана або просто вийти з ладу. Просто так визначити, в порядку прилад чи ні, неможливо: для цього знадобиться смартфон.

Для перевірки роботи пульта за допомогою мобільного пристрою необхідно виконання наступних умов.

 • Пульт управління телевізором повинен мати інфрачервоний датчик.
 • Вам знадобиться смартфон з камерою.

Послідовність дій перевірки роботи ІК-датчика за допомогою телефону така.

 • Увімкніть камеру мобільного пристрою. При цьому на екрані буде відображатися те, що потрапляє в зону дії камери.
 • Направте пульт на пристрій увімкнено і натискайте довго одну з кнопок. Найкраще натиснути включення / вимикання телеприймача.
 • Якщо ПДУ діючий, і ІК-датчик працює, на екрані смартфона буде видно червоний або синьо-фіолетовий світло від нього. Чим слабкіше світло, тим гірше працює пульт. Слабка робота може бути від проблем з батарейками або окислення контактів. Починка цих елементів допоможе приладу знову діяти справно.

Увага! У момент перевірки роботи світлодіода в кімнаті має бути темно.

За допомогою цієї методики можна виявити ті кнопки пульта, які не працюють, та відремонтувати їх. Іноді потрібна консультація фахівців. Якщо не можна телефонувати починають, потрібно придбати новий пульт ДУ.

батарейки

Найбільш поширена причина припинення роботи пристрою. розряд батарей. Це показує і статистика звернень клієнтів в пункти лагодження побутової техніки. Але заміна джерел живлення. найбільш проста справа, з яким впоратися неважко. Знаходимо на зворотному боці пристрою кришку, під якою знаходяться батарейки. На кришці є спеціальна рифлена поверхню, натиснувши на яку, її можна легко зрушити. Рух відбувається в сторону, в яку вказують стрілки. Після відкривання відсіку старі елементи живлення виймаємо і утилізуємо, а нові вставляємо на їх місце, дотримуючись полярності.

Можлива й інша причина: самі батареї в порядку, але окислились або розхиталися контакти у відсіку живлення. Щоб перевірити їх стан, знімаємо кришку, як описано вище. Трохи покачаємо елементи живлення. Якщо вони слабо закріплені, бовтаються в гнізді, їх потрібно підтягнути. Вийнявши батарейки, викруткою підтягуємо контакти, потім встановлюємо харчування назад.

Окислилися сталеві деталі не пропускають електричний струм. Окислення відбувається від бруду, пилу, вологості. Звичайною ватною паличкою, змоченою в спирті або одеколоні, протріть місця контактів. Якщо цього недостатньо, і корозія не видаляється до кінця, зніміть її гострої металевої паличкою. Підійде голка або викрутка.

Що робити якщо телевізор не реагує на пульт?

Що робити, якщо телевізор не реагує на інфрачервоний пульт дистанційного керування?

 • Перевірка
 • Відповідь
 • Перевірте, чи включена кнопка включення / вимикання телевізора.
 • Перевірте функціональність пульта дистанційного керування
 • Перевірте функціональність телевізора
 • фінальне дію

Чому не працює пульт?

Якщо це так, щоб відремонтувати пульт дистанційного керування телевізором своїми руками, її потрібно почистити наждачним папером. Наступна можлива причина. забруднення контактів кнопок маслянистої брудом. можливо бруд замикає контакти, в результаті чого кнопки на пульті дистанційного керування від телевізора не працюють.

Що робити якщо телевізор не реагує на пульт Samsung?

Samsung TV: пульт дистанційного керування не працює

Після цього натисніть кнопку живлення на передній панелі телевізора. Пристрій включиться, і сполучення виконається автоматично. При включеному телевізорі перевірте, чи працює пульт. Якщо немає, натисніть на ньому кнопку скидання (Reset-Button).

Що робити якщо пульт не переключає автоматично канали?

Якщо телевізор не реагує на пульт, переконайтеся, що справні елементи живлення. Якщо заміна не допомогла, зверніться в майстерню «Ленбах». Це може бути поломка самого телевізійного приймача, а не пульта дистанційного керування. Найпоширеніші причини несправності пульта

 • поломки пристрої.
 • сторонні перешкоди.
 • Збої в TV.

Як розблокувати пульт від телевізора DEXP?

Для початку спробуйте подивитися інструкцію до телевізора «DEXP», зазвичай там прописують спеціальний код, ввівши який пульт розблокується. Можна спробувати натиснути одночасно кнопки «Р» і «», після чого ввести комбінацію з однакових цифр, наприклад, «1111» або «2222».

Як перезавантажити пульт від телевізора Samsung?

Натисніть кнопку зменшення гучності «-» на передній панелі телевізора і утримуйте протягом десяти секунд. ПДУ почне видавати сигнал, і у вас буде півхвилини на пошуки. Щоб припинити сигнал натисніть будь-яку кнопку на пульте.14 травня 2012 р.

відповідей до питання “Телевізор не реагує на пульт

Так, напевно непосильне завдання я поставив нашим Фахівцям служби підтримки 😉 Хотів вирішити одну проблему. прибрати мелодію включення / вимикання, придбав іншу проблему. телевізор не реагує на пульт

Добрий день! Якщо Ви натискали на кнопку МЕНЮ, то просто поміняли домашній режим, на демо. Такі маніпуляції ніяк не діють на роботу пульта. Може бути просто слід замінити в ПДУ батарейки? А якщо вимкнути звуковий ефект до сих цікавить, то можу написати, як це зробити.

телевізор працює але коли користуєшся пультом пропадає звук

Спасибі NastyaNastya, мелодію я відключив. Але ось з рішенням завдання запізнілою реакцією на пульт б’юся до сих пір. 8- (

Проблема знята. Запросив працівника гарантійного сервісу на будинок. Той нічого не зміг зробити. Запитав його про можливість скидання ВСІХ призначених для користувача налаштувань. Він заліз у якесь спеціальне меню (меню сервісного обслуговування). Вибрав пункт RESET. Потім замінив батарейки на пульті і все в порядку! Запрацювало! Удачі всім.

у мене схожа проблема, іноді відмовляється реагувати на пульт, я знайшов рішення варто тільки легенько клацнути пальцями по тому місцю де спалахує червоний індикатор (на телевізорі) він тут же починає реагувати на пульт, але це не зовсім те і я хотів би знати, в чому справа і як це вирішити

Спасибі за ваш рада, Fugas. У мене була та ж сама проблема. Гарантійна майстерня МВідео вирішити проблему не змогла. Гарантія скінчилася, проблема залишилася. Ваша порада працює. Я не фахівець, але схоже в цьому місці телевізора є роз’єм і в ньому сопля. Ще раз дякую.

READ  Як зробити телевізор своїми руками

Блін рада допоміг, клацнув по телеку все запрацювало. Цікаво а по гарантії Samsung зробити зможуть або телек візьмуть, а шлюб не виявлять і закінчать на цьому?

Велике спасибі за пораду. Спрацювало! Правда, не знаю, чи на довго вирішена ця проблема.

Блін, вот спасибо, ніколи б не здогадався, але допомогло.

іноді відмовляється реагувати на пульт, я знайшов рішення варто тільки легенько клацнути пальцями по тому місцю де спалахує червоний індикатор (на телевізорі) він тут же починає реагувати на пульт, але це не зовсім те і я хотів би знати в чому справа і як це вирішити ? UE40 ES 5507

Сергій, у мене пульт перестав працювати, для Smart TV, я трохи непоняла, Ви пальцями клацнули на самому пульті, звідки йде сигнал або на телевізорі, який приймає сигнал, і де це місце на TV?

Жесть) допомогло. але що так завжди робити?)

Сергій, та ж проблема і TV такий же, 2 рази здавав по гарантії. дефект не підтвердився.

Before trying to EEPROM reset, please try a factory reset, that might revive your TV also. Press “EXIT” button for 12 seconds (15 is better since you can not see TV), than press “Left” and “Enter”

Допомогло! Тривале натискання на джойстик (15сек) весь цей час блимає червоний світлодіод на телевізорі, а після на кнопку сполучення на пульті. І вуаля.

поясніть будь ласка на який джостик ви натискали і що за кнопка сполучення

Так секунд 15 натисни на джойстик вгору і все запрацювало

Дякую. Читаючи коментарі попередніх, випробувала все, що могла.Помогло!

У мене LCD TV Асер перестав реагувати на пульт (і на клавіатуру).Громкость максімальная.Прі натисканні на клавішу.громкость (на пульті) відсоток на шкалі смикається зі 100-а на 99 відсотків і обратно.На пульті працює тільки кнопка “вкл- викл “.У чому може бути причина?

Добридень! У нас Smart-телевізор Samsung 8 покоління. У парі з TV підключений саундбар тієї ж фірми. У комплекті до даного устаткування є два пульта великоформатних і один смартпульт. Користуємося одним з тих двох. Його можна перемикати на TV або бар і жати кнопки. А сьогодні TV перестав реагувати на натискання з цього пульта в режимі TV. З цього ж пульта бар працює. Смартпульт теж справно виконує свої функції. Грішити стали на цей основний пульт, але другий такий самий аналогічно не керує телевізором! Батарейки міняли. У чому може бути причина? Може комбінацію кнопок натиснули якусь. рок пустує іноді.

У мене точно така ж проблема, ніяк не можу вирішити!

У мене на Smart-телевізорі як інтернету на пульті не реагують клавіші звуку. Що це може бути? Допоможіть.

Просто вийняв батарейки і вставив, проблема була в контактах харчування пульта

КУПИЛИ ТЕЛЕВІЗОР Mystery, ПУЛЬТ то спрацьовує ВІДРАЗУ ТО ТІЛЬКИ ПІСЛЯ БАГАТЬОХ натискання, НАДСИЛАТИ потрібно точно по кнопці. а то взагалі не перемикається. в чому причина в пульті або в телевізорі, подскажіте.Спасібо!

Можливо пульт, спробуйте змінити батарейки

На Smart телевізорах пульти спілкуються з телевізором за допомогою Bluetooth. Іноді досить винуть- поставити батарейки і натиснути на пульте’со боку батарейного відсіку кнопку PAIRING. І телевізор знову почне реагувати на пульт.

здрастє, схожа проблема телевізор Smart TV 48j6250 Smart TV показуєт без проблем коли перемикаєш звичайні канали відбувається зависання буває чорний екран або вилазить меню, якщо у кого-небудь була така проблема напишіть будь ласка як вирішити

У мене телевізор Samsung. Телевізор не реагував на пульт. Я відключила телевізор від мережі взагалі приблизно на годину, після включення, все слава Богу нормально. Цю підказку знайшла в інтернеті.

Спасибі всім за поради! Відключила телевізор, змінила батарейки, протерла контакти в пульті фольгою. Иииии. заробив пульт Ура!

купили пульт він робочий а телек не переключає автоматично що робити

Пульт повністю перестав працювати, перемикали телефоном Samsung. Проблему вирішив відключивши телевізор від мережі, спасибі за підказку.

Скажіть будь ласка телевізор онікс 63 тц 11-91 перестав реагувати і на пульт і на кнопки що робити ?

Щелчек по червоній лампочці вирішив проблему (TV Samsung)

народ заради Ржака підійшов до телеку і пару раз щёлнул по червоній лампочці і в натурі все запрацювало з дружиною сміялися довго

Я теж клацнув по лампочці пульт заробив! Але це не виход.Какая може бути причина? Підкажіть будь ласка.

Дзвонив на підтримку, проблему не вирішили. Призначили виїзд майстра на вівторок, сьогодні неділя. Підійшов клацнув по датчику на TV і пульт сконнектілся з телеком. Все запрацювало. Спасибі першовідкривачу цього способу!

Телевізор Samsung UE49MU6400 куплений 3 дні тому, перестав реагувати на пульт.Только вмикає і вимикає і всё.С телефону все перемикається нормально.Щелчкі по лампочці не допомогли.

Пульт перестав реагувати на кнопки, тільки вкл / викл. Блимає на пульті червона лампочка. Змінили батарейки. Під кришкою пульта, зверху над батарейками написано поєднання клавіш, які треба натиснути, щоб телевізор з пультом знову стали бачити один одного по Bluetooth.

Спасибі величезне за підказку))) Спрацювало.

Клацання по червоній лампочці, заміна батарей, повернення до заводських налаштувань НЕ ДОПОМОГЛИ. А ці чарівні дві кнопочки СПРАЦЮВАЛИ. спасибі за підказку!

Спасибі величезне, це виявляється поєднання кнопок написано, а я тисну де батарейки ззаду, хто то писав там жати і не зрозумію. Думаю на кнопки не схоже. Іржали з чоловіком довго. Адже ніхто з нас не здогадався.

Дякую за пораду!) А скринька, як то кажуть, просто відкривався!) Виявляється, що всього лише потрібно провести сполучення TV пульта шляхом натискання сочения двох кнопок, зазначених на зображенні-підказці під кришкою пульта. Все запрацювало!))

які кнопочки? не можу розібратися. Телевізор Samsung ue49mu6670u

теж телек Samsung MU7000 після ігор з кнопкою на телевізорі де горить червоний індикатор телевізор перестав реагувати на пульт, канали і звук перемикаються тільки за допомогою телефону, намагалися законектіться через додаток в телефоні Samsung, не вийшло. додаток його бачить але не дає підключитися. комбінацією кнопок для сполучення пульта з телеком за порадою сервісслужби нічого не вийшло, скидання настроект теж ніяк не зробити; тк в меню неможливо зайти. сказали потрібно віддавати в сервіс. ну що за маячня

Samsung ue40mu6100k теж пульт спрацьовував тільки на вкл. / Викл. виконав пошук устройтсво (під кришкою пульта намальовано, що треба зробити) і все запрацювало.

Вчора купив Samsung UE49KS7500U. Smart працює шикарно, все кнопки на пульті активні. Але як тільки підключив кабельне, то при перегляді каналів пульт перестав реагувати на збільшення і зменшення звуку, канали вгору і вниз теж не перемикає. Виходжу з кабельного назад в Smart і клавіші знову працюють. Ніяк не збагну в чому проблема. До речі через телефон гучність на кабельних каналах теж не працює. Рятуйте!

Всім привіт! Телевізор вчора відремонтував сам, гратами від гриля.

Мій телевізор Samsung 5-ої серії перестав реагувати на кнопки гучності звуку, потім всіх кнопок пульта і джойстика на самому телевізорі, і 28.10.17 телек перестав реагувати на кнопки відключення живлення і сплячого режиму.

Симптоми: 1. Август 2017 телевізор перестав реагувати на кнопки гучності звуку, при цьому індикатор прийому сигналу блимав, але функція не спрацював, Smart Hub то працював то не працював. Оскільки телек потрібен тільки для перегляду YouTube і іноді 1 Конала то це було критично; 2. Вересень 2017 телевізор перестав реагувати на всі кнопки пульта і джойстика, крім кнопок вкл / викл і сплячий режим, але іноді (пізня ніч, рано вранці) з’являлася реакція на всі кнопки іноді функції перепризначуваних між кнопками; 3. 28 жовтня 2017 телевізор перестав реагувати на всі кнопки відключення живлення і сплячого режиму.

Пошук рішення проблеми: Відразу скажу, що тому телеку 3 роки і знаючи що в сервіс центрах працюють такіеже люди як і я, то в сервіс центр Samsung або в ремонт телевізорів вирішив звернутися коли сам все як треба доламали, і початковим умовою було полагодити телевізор без його розбирання, бо тупо ліниво. Модель телевізора UE40H6230AK, але вкінці ви зрозумієте що ця інформація відношення до результату не має: 1. Прочитав майже всі російськомовні форуми СНД де обговорювалися проблеми телевізорів Samsung (дуже багато дізнався, багато думав (не більше 10 хв) і швидко робив); 2. Поміняв батарейки в пульті (непомогло); 3. Розібрав і почистив спиртом все плати і контакти пульта (спирт пульту не допоміг, але допоміг мені); 4. Перевірив розетку і вилку живлення телевізора (непомогло); 5. Перевірив мережеву розетку, розібрав її, простягнув контакти зібрав, перевірив землю (непомогло); 6. Перевірив захисний нуль і автомат в розподіл. щиті, простягнув контакти (непомогло); 7. Скинув настройки Smart Hub через меню (непомогло); 8. Через сервісний пароль (з якого то форуму) скинув Smart Hub, настройки вбудованого браузера, почистив кеш, вимкнув Wi-Fi (непомогло); 9. Через пароль розширеного доступу (з якого то форуму) отримав доступ до всіх заводським калібруванням, настройок і функцій. Там шукав функцію вкл / викл Bluetooth, т.к вже тоді крім Bluetooth я перевірив всі що можна (непомогло); 10. Оскільки все чим могла мені допомогти тех. підтримка Samsung я вже зробив, то подзвонив туди тільки щоб уточнити чи можна відключити Bluetooth. Менеджер техпідтримки через пароль зовнішнього доступу повторив скиди і обнулення, перевірив заводські настройки, заодно пояснивши що програмного вкл / викл Bluetooth немає, тільки розбирати і відключати антену руками, також обговорили з ним варіант тупо приклеїти до телеку половину ноутбука і використовувати телевізор тільки як екран. висновок був що це передчасно (в загальному було цікаво і приємно поспілкуватися але непомогло); 11. Послідовно, спостерігаючи за реации на кнопки, відключив від телевізора всі прилади і дроти, вимкнув в квартирі всі прилади з Wi-Fi і Bluetooth (непомогло); 12. Взяв стільниковий телефон і запустив пошук пристроїв Bluetooth під, над і навколо телевізора, виявилося пристрій “Телевізор Samsung 9-покоління” під телевізором сигнал сильніше, очевидно це телек сусідів знизу, щоб перервати сигнал потрібна металева сітка або ґрати, яка знайшлася в газовій плиті. решітка для гриля 500х500 мм. Поклав грати для гриля на підлогу, під килим, під правий кут телевізора (там антена Bluetooth) і всі функції телевізора заробили без розбирання телевізора, без непотрібної їзди по діагностиці та сервіс центрам щоб всім бажаючим заплатити по 500-1000 руб за “подивитися”

READ  Телевізор Samsung перестав бачити флешку

У тих. підтримки Samsung по телефону не спростували що захоплення функцій одного телевізора Samsung іншим телеком більш старшого покоління можливий і вирішення проблеми у них немає.

спасибі допомогло. затискання Optionsклавіші гучності звуку на 6 секунд. Усім добра

Пульт Samsung Smart TV не переключає автоматично канали

Доброго всім! Виникла проблема: телевізор не реагує на на натискання клавіш пульта. Точніше, реагує після пятнадцаті.двадцаті натискання поспіль і тільки потім включається, або якщо вже працює, виконує задану команду. Ця проблема виникла, як я припускаю, після моїх пошуків варіантів відключення мелодії. Десь на цьому форумі я прочитав, що треба “короткочасно натиснути на телевізор кнопку МЕНЮ та секунд п’ять утримувати клавішу гучності.” Знавці, підкажіть як повернути назад настройку, тобто щоб TV реагував на команди пульта з одного натискання. Дякую. TV UEC 6000 RW

Samsung UE46F6330AK

відповіді 6

з’єднання між пультом дистанційного керування і телевізором.

Було таке, просто вимкніть телевізор не тільки пультом але і з розетки

Дякую! Спрацювало! На моєму пульті для сполучення треба було затиснути “Play” і “повернення” на 3 секунди. А я вже засмутився, телевізору три тижні. У гарантію дуже шкода було б через такого звертатися.

відповіді 6

з’єднання між пультом дистанційного керування і телевізором.

Було таке, просто вимкніть телевізор не тільки пультом але і з розетки

Дякую! Спрацювало! На моєму пульті для сполучення треба було затиснути “Play” і “повернення” на 3 секунди. А я вже засмутився, телевізору три тижні. У гарантію дуже шкода було б через такого звертатися.

сторонні перешкоди

Вони дуже рідко зустрічаються, але виключати їх не можна. Просто переконайтеся, що роботі пульта нічого не заважає: миготіння ламп денного світла, інші побутові прилади типу СВЧ-печі або мікрохвильовки. Наприклад, така ситуація може виникнути при неправильному розміщенні телевізора на кухні: багато користувачів ставлять TV на мікрохвильовку, не замислюючись, чи можна це робити. Можливо, ці дії допоможуть відповісти на питання, чому телевізор не вимикається і не включається з пульта.

Телевізор Samsung не реагує на пульт управління-причини і способи усунення несправності

Сучасні користувачі вже забули ті далекі часи, коли треба було вставати з затишного крісла, щоб переключити канали, зробити звук голосніше або налагодити яскравість. сьогодні в цьому надає неоціненну допомогу ПДУ (пульт дистанційного керування).

Тому, якщо раптом телевізор Samsung не реагує на команди пульта управління, це викликає певний дискомфорт. Чому це відбувається, і як реанімувати пристрій, розглянемо в нашій сьогоднішній статті.

сіли батарейки

Найбільш поширена причина припинення роботи пульта телевізора Samsung. розряд батарей. Це показує і статистика звернень клієнтів в пункти лагодження побутової техніки. Але заміна джерел живлення. найбільш проста справа, з яким впоратися неважко. Знаходимо на зворотному боці пристрою кришку, під якою знаходяться батарейки. На кришці є спеціальна рифлена поверхню, натиснувши на яку, її можна легко зрушити.

Рух відбувається в сторону, в яку вказують стрілки. Після відкривання відсіку старі елементи живлення виймаємо і утилізуємо, а нові вставляємо на їх місце, дотримуючись полярності.

Можлива й інша причина: самі батареї в порядку, але окислились або розхиталися контакти у відсіку живлення. Щоб перевірити їх стан, знімаємо кришку, як описано вище. Трохи покачаємо елементи живлення. Якщо вони слабо закріплені, бовтаються в гнізді, їх потрібно підтягнути. Вийнявши батарейки, викруткою підтягуємо контакти, потім встановлюємо харчування назад.

Окислилися сталеві деталі не пропускають електричний струм. Окислення відбувається від бруду, пилу, вологості. Звичайною ватною паличкою, змоченою в спирті або одеколоні, протріть місця контактів. Якщо цього недостатньо, і корозія не видаляється до кінця, зніміть її гострої металевої паличкою. Підійде голка або викрутка.

Як перевірити справність пульта на телевізорі Samsung

Іноді виникає така проблема, що не працює пульт дистанційного керування телевізора Samsung. Найчастіше причина неполадок полягає в ньому самому. Звичайно, якщо пульт впав або пошкоджений механічно, то полагодити його не так просто. Спочатку потрібно перевірити спільну роботу телевізійного приймача і ПДУ. Для цього виконуємо наступні дії.

 • Переконайтеся, що телевізор підключено до мережі. Якщо ж ні, підключаємо вилку в розетку.
 • Переконайтеся, що напруга в мережі присутній. Можливо, через перебої спрацював запобіжний клапан, або електрику було відключено.
 • Перевірте роботу телеприймача без пульта. Для цього задавайте різні команди, користуючись панеллю керування TV. Якщо з апаратом все в порядку, значить, проблема криється в пульті.

Несправний світлодіод ПДУ телевізора

Крім елементів живлення, несправність може полягати в інфрачервоному світлодіоді. Він може відламана або просто вийти з ладу. Просто так визначити, в порядку прилад чи ні, неможливо: для цього знадобиться смартфон.

Для перевірки роботи пульта за допомогою мобільного пристрою необхідно виконання наступних умов.

 • Пульт управління телевізором повинен мати інфрачервоний датчик.
 • Вам знадобиться смартфон з камерою.

Послідовність дій перевірки роботи ІК-датчика за допомогою телефону така.

 • Увімкніть камеру мобільного пристрою. При цьому на екрані буде відображатися те, що потрапляє в зону дії камери.
 • Направте пульт на пристрій увімкнено і натискайте довго одну з кнопок. Найкраще натиснути включення / вимикання телеприймача.
 • Якщо ПДУ діючий, і ІК-датчик працює, на екрані смартфона буде видно червоний або синьо-фіолетовий світло від нього. Чим слабкіше світло, тим гірше працює пульт. Слабка робота може бути від проблем з батарейками або окислення контактів. Починка цих елементів допоможе приладу знову діяти справно.

Увага! У момент перевірки роботи світлодіода в кімнаті має бути темно.

За допомогою цієї методики можна виявити ті кнопки пульта, які не працюють, та відремонтувати їх. Іноді потрібна консультація фахівців. Якщо не можна телефонувати починають, потрібно придбати новий пульт ДУ.

Проблема в телевізорі Samsung

В результаті численних перевірок ви з’ясували, що пульт справний, а телевізор Samsung і раніше не збирається вимикатися при натисканні на відповідну кнопку на пульті?

Варіантів тут небагато: некоректно працює фотоприймач, або сталася поломка в процесорі керування пристрою.

Самостійно таку несправність усувати не можна. своїми діями ви можете нанести ніжною техніці непоправної шкоди. Вона просто може вимкнутися назавжди, і ніякої чарівник її реанімувати буде не в змозі, а вам належить похід за новим телевізором.

Чи не працює пульт ПДУ на телевізорі Samsung. чому?

Якщо ваш пульт не вплине на телевізор, то причин може бути безліч, і розібратися в суті проблеми, встановити точний діагноз може тільки досвідчений майстер. За допомогою спеціальної діагностики причина буде знайдена в короткий термін, і часто вона криється в інших пристроях. це вже вимагає абсолютно інших дій. Однак бувають і цілком банальні причини, що викликають проблеми з дистанційним управлінням.

телевізор, samsung, пульт, переключає, канали

Немає збігу частоти сигналу пульта і телевізора Samsung

Індикатор світиться, але за допомогою пульта не включається телевізор? Така несправність, як стверджує статистика, частіше відбувається з виробами марки Samsung, ніж у інших виробників. Треба перевірити пульт на частоту сигналу на аналогічній моделі у знайомих або відразу звернутися в сервіс. досвідчені майстри перевірять пристрій.

Телевізор не перемикає канали з пульта

Привіт, в цій статті ми постараємося відповісти на питання: «Телевізор не перемикає канали з пульта». Також Ви можете безкоштовно проконсультуватися у юристів онлайн прямо на сайті.

У мене LCD TV Асер перестав реагувати на пульт (і на клавіатуру).Громкость максімальная.Прі натисканні на клавішу.громкость (на пульті) відсоток на шкалі смикається зі 100-а на 99 відсотків і обратно.На пульті працює тільки кнопка «вкл- викл ».У чому може бути причина?

В експлуатаційних документах, які йдуть в комплекті, обов’язково буде опис панелі і призначення її кожного елемента. Навіть у самого сучасного телевізора завдяки кнопкової навігації можна не тільки включити прилад, перемикати канали, а й регулювати звук, яскравість і навіть провести.

Кожна кнопка навіть на наймініатюрнішою панелі має певний функціонал, і підписана словом або символом.

 • Елемент з написом «Menu». частіше за все призначений для включення і виключення пристрою, а також дозволяє без пульта заново відрегулювати зображення.
 • Кнопка «Ok». призначена для підтвердження обраних налаштувань або дії.
 • Елементи з позначенням «» і «» призначені для подорожі по каналах. Після натискання «Menu» вони використовуються для пересування між опціями налаштувань.
 • Кнопками «» або «-» можна проводити регулювання гучності, а після «Menu» зменшення або збільшення значень обраних налаштувань.
 • Кнопка «AV» призначена для вибору спеціального режиму, що дозволяє використовуватиDVD-плеєр або відеомагнітофон. У деяких моделях вона може бути відсутнім, але при включенні таких пристроїв режим активується сам.

Що робити, якщо несправність не знайдено?

Відмінною заміною пульта дистанційного керування можуть служити сучасні моделі iPhone і iPad. Для цього скачують і встановлюють на пристрій спеціальний додаток. У телевізорі обов’язково повинні бути присутніми:

 • etnernet роз’єм RJ45 модульний 8-позиційний;
 • можливість підключення бездротової мережі Wi-Fi;
 • 2 функції «InternetTV» і «Пульт дистанційного керування».

Якщо включати телевізор кнопками з цифрами або кнопками перемикання програм, він буде включатися на джерелі TV. Це нормальна робота телевізора. Один з TV не включається / вимикається з ПДУ приставки МТС, але перемикання каналів, управління меню МТС працює.

READ  Фітнес браслет 115 plus як заряджати

Немає збігів частоти сигналу

Якщо ви скористалися описаними вище рекомендаціями і не змогли виявити проблему або проблема в несправності самого телевізора.

Для телевізора це може бути дротове з’єднання LAN, а для смартфона підключення з використанням можливостей Wi-Fi. На мобільному гаджеті встановлюється відповідне програмне забезпечення, а на телевізорі активується функція «Пульт дистанційного керування». після цього можна.

телевізор, samsung, пульт, переключає, канали

Телевізор Samsung UE49MU6400 куплений 3 дні тому, перестав реагувати на пульт.Только вмикає і вимикає і всё.С телефону все перемикається нормально.Щелчкі по лампочці не допомогли.

Якщо виключити несправність самої приставки, то серед основних неполадок частіше називають такі:

 • Пульт «не бачить» приставку;
 • Телевізор не реагує на пульт.

Не ризикуйте власними руками розкривати панель і на око визначати, в чому причина, а тим більше чіпати плати і лампочки руками або паяльником.

Такий тип зв’язку найбільш популярний і використовується також для передачі сигналу на інші побутові прилади, наприклад, для дистанційного керування проектором, спліт-системою, музичним центром і т.д. Пульт повністю перестав працювати, перемикали телефоном Samsung. Проблему вирішив відключивши телевізор від мережі, спасибі за підказку.

З усіх цих причин несправність пульта дистанційного керування може стати приводом серйозного занепокоєння користувача.

При зверненні в сервіс необхідно захопити з собою паспорт і договір з провайдером. Це необхідно, щоб спростити процес ідентифікації і прискорити обслуговування.

Плейлист відредагувати не можна, він на сервері, доступ за адресою з паролем, один раз вставив і все. Зручніше відразу набрати тризначний номер і на потрібному каналі викликати телегід.

На Smart телевізорах пульти спілкуються з телевізором за допомогою Bluetooth. Іноді досить винуть- поставити батарейки і натиснути на пульте’со боку батарейного відсіку кнопку PAIRING. І телевізор знову почне реагувати на пульт.

За фактом тільки вгору / вниз і більше і ні чого не треба. Але наприклад у тій же телекарти це все якось криво працює і там доводиться бігати по всьому списку. Щоб не страждати, я просто відсортував список вручну. Всі потрібні канали перебувають тепер у верху списку однією групою.

КУПИЛИ ТЕЛЕВІЗОР Mystery, ПУЛЬТ то спрацьовує ВІДРАЗУ ТО ТІЛЬКИ ПІСЛЯ БАГАТЬОХ натискання, НАДСИЛАТИ потрібно точно по кнопці. а то взагалі не перемикається. в чому причина в пульті або в телевізорі, подскажіте.Спасібо!

Також не завжди відсутність контролю залежить тільки від пульта. Іноді і сам телевізор виходить з ладу. У кожній конкретній ситуації, варто знати, що робити, якщо виникла проблема.

Пульт від телевізора на працює зовсім. Основні причини несправності.

Існує безліч різних видів поломок телевізорів. Одна з них полягає в тому, що телевізор перестає перемикати канали.

При розробці нових моделей телевізорів дизайнери намагалися зовсім позбутися від кнопкової навігації, постійно зменшуючи її і навіть прибираючи на задню панель.

Важливо! Принцип роботи ПДУ полягає в односторонньої або двосторонньої передачі даних між пультом і телевізором (або інший пристрій) за допомогою променів світла в ІЧ-діапазоні. Прийом і відправка команд здійснюється за допомогою інфрачервоних приймачів і передавачів.

Рідний пульт RC802V виявився незручний через відсутність кнопок з цифрами для набору каналів. Якщо є більше двохсот каналів то перебирати канали кнопкою перемикання каналу дуже незручно хоча у рідного пульта і є ряд плюсів (про них нижче).На Ebay був знайдений пульт RC802N і відразу ж куплений. Доставка до Ізраїлю зайняла тижнів зо два, пульт був упакований в звичайний пухирчатою поштовий конверт.

Тепер на пульті ДУ Samsung натисніть гострим предметом утоплену кнопку зазначену знаком Pairing (\ “Сполучення \»). Після цього натисніть кнопку живлення на передній панелі телевізора. Пристрій включиться, і сполучення виконається автоматично. При включеному телевізорі перевірте, чи працює пульт. Якщо немає, натисніть на ньому кнопку скидання (Reset-Button).

У нас вже рік стоїть приставка МТС, але весь цей час сама по собі перемикає канали і прібавлает-збавляє звук (при цьому пульт взагалі навіть в руках не тримаємо). Останні 3 дні по страшному зависає зображення, все свистить (думали перший день через антени на даху, але це вже третій День поспіль).

Для цього натисніть на телевізорі і утримуйте близько десяти секунд кнопку зменшення гучності. Телевізор подасть сигнал пошуку. Тепер у вас є приблизно півхвилини, щоб знайти пищали пульт.

Кухонні ножі 8 “(XITUO, XYj, Tramontina, SEKI KANETSUGU, HUIWILL, Samura) Ножі й Tramontina і SEKI KANETSUGU. Битва шефів.

Варіант з перешкодами спостерігають вкрай рідко, але не варто виключати таку можливість. Потрібно переконатися, що роботі пульта нічого не заважає.

Тому може бути кілька причин. Найпоширеніша. неправильне використання пульта. Важливо враховувати, що натискаючи кнопки пульт потрібно направляти на приставку, а не на телевізор, як звикли багато. Якщо телевізор не реагує на ПДУ або вчинити дію виходить тільки після багаторазового натискання на клавіші, то проблема в пропажі сигналу.

Типові несправності пультів і як їх усунути своїми силами

Всі побутові прилади, що мають ПДУ, в обов’язковому порядку мають в своїй конструкції основні кнопки для управління і настройки. На початковому етапі виробництва така панель вважалася головною, а пульт. зручне доповнення. Але поступово розробники стали замислюватися про зменшення розміру кнопок, їх стали робити менше або ховати по боках корпусу телевізора або комп’ютера.

Для кожного телевізора виробники виготовляють індивідуальний ПДУ, щоб управляти пристроєм на невеликій відстані. При його використанні можуть виникнути проблема. телевізор не реагує на пульт дистанційного керування. Про способи вирішення проблеми далі в статті.

Переводимо пульт в програмований режим. Для цього затискаємо одночасно Ok і TV і чекаємо деякий час, поки світлодіодний індикатор моргне двічі. Після цього вводимо код і натискаємо кнопку підтвердження. Тепер перевіряємо, чи спрацював він, і якщо немає, то пробуємо наступний.

Влазити у нутрощі електронного пристрою, не маючи спеціальних знань, навичок та інструментів, не варто. Викличте телемайстра, який встановить причину і виконає ремонт.

Пульт або телевізор не перемикає канали, що робити в цьому випадку?

Пульт управління від телевізора Samsung втратив зв’язок з TV? Щоб відновити їх з’єднання, необхідно провести процедуру «сполучення» телевізора і пульта. Розповідаємо, як це зробити.

Насправді, сам ремонт не займає багато часу. А ось діагностика неполадок довгий і трудомісткий процес. Так як я даю 3-х місячну гарантію на постгарантійне техніку, то повинен максимально чітко продіагностувати апарат, щоб він прослужив вам ще довгі роки!

Також проблеми з перемиканням каналів можуть виникати через певні несправностей в самому телевізорі. Причин може бути багато. Наприклад, може вийти з ладу плата управління і просто не реагувати на сигнали.

Цей пункт не є несправністю, так як пульт, який прийшов в комплекті з приставкою, ще не синхронізований з телевізором. Про те, як можна «подружити» його з вашим телевізором, мова піде далі.

Щоб перевірити працездатність обладнання, потрібно на телефон скачати спеціальну програму з управління TV і спробувати перемикати канали або зменшити звук зі смартфона. Якщо робочий TV приймає сигнал, то слід замінити ПДУ.

Якщо вам потрібно без пульта переключитися в режим AV, зверніть увагу, що навряд чи дана дія буде вам доступно з панелі на лицьовій або бічній стороні телевізора. Тут можлива тільки лише подача 12 В на восьмий контакт SCART-роз’єму, якщо це передбачено цією моделлю.

Заміна універсальним ПДУ

Універсальні пульти управління все більше входить в ужиток повсякденному житті.

За принципом настройки універсальні ПДУ діляться на 2 типу:

 • програмовані;
 • навчені.

Універсальний пульт за зовнішнім виглядом може бути як звичайний пульт, а може бути пультом-брелоком.

Якщо з першим все зрозуміло, то про другий виникає питання: а які функції він в собі несе?

Відповідь на питання досить простий: найосновніші функції.

 • Включення / вимикання телевізора
 • регулювання гучності
 • перемикання каналів
 • режим AV
 • включення / вимикання режиму без звуку.

Налаштування універсального пульта

Налаштування універсального ПДУ досить проста.

Якщо ви взяли навчену модель пульта дистанційного керування, то просто потрібно на ньому ввести модель вашого телевізора і все буде прекрасно працювати.

Якщо ж ви придбали програмований універсальний ПДУ, доведеться налаштувати його самому. Для цього виконайте декілька простих кроків:

1 Увімкніть телевізор за допомогою кнопки на корпусі. 2 На пульті натисніть і утримуйте кнопку (вона також може називатися). Утримувати кнопку необхідно до тих пір, поки на пульті не займеться червона лампочка. 3 Далі натискаємо кілька разів кнопку збільшення гучності. При натисканні на кнопку червона лампочка, яка загорілася під час попереднього етапу, повинна мигати. Натискати кнопку потрібно до тих пір, поки пульт не знайде код вашого телевізора. Про це вам повідомить з’явилася на екрані шкала рівня гучності. 4 Коли з’явилася шкала, необхідно натиснути кнопку. щоб зберегти код в пам’яті пульта.

Після проведених маніпуляцій потрібно перевірити настройку. Спробуйте перемикати канали, регулювати гучність. Якщо цього зробити не виходить, повторіть настройку.

Logitech Harmony 350

Модель універсального ПДУ преміум класу. Підтримує до 8 пристроїв одночасно, а також програмування кнопок.

Працює від двох «мізинчикових» батарейок. У комплекті додається інструкція по налаштуванню і використанню.

Приблизна

Seki Slim

Найпростіший і недорогий універсальний пульт дистанційного керування. Підходить до всіх моделей телевізорів.

Працює від двох «мізинчикових» батарейок. Має прикладену інструкцію з налаштування та використання. Приблизна

Універсальний пульт дистанційного керування

Універсальний ПДУ є незамінним аксесуаром у багатьох будинках, оскільки він може використовуватися для управління будь-яким типом пристрою. Для цього буде потрібно запрограмувати його для синхронізації з контрольованим обладнанням.

У керівництві користувача універсального ПДУ наведений довгий список кодів. Вони відповідають сімейства продуктів: стерео, DVD-плеєра, телевізора і багатьох інших, які працюють за технологією ІК. Шляхом введення цих кодів з пульта дистанційного керування встановлюються основні функції.

BETATECH.COM.UA 2022