Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Телевізор включається і відразу вимикається причина LG

Table of Contents

Огляд простих причин мимовільного збою

Така проблема виникає з сучасними моделями, в тому числі і з телевізорами Samsung, LG, GVC. Але іноді і більш застарілі моделі типу телевізора Рубін мають аналогічну проблему. включаються і відразу вимикаються. Поломкою TV так само вважається його виключення без участі користувача невизначені періоди. Причин, які можуть привести до того, що апарат включається і відразу вимикається, насправді чимало. Однак не всі ці випадки є поломками.

Серед них варто виділити:

 • неправильну функціональну настройку приладу. Багато моделей сучасних телевізорів забезпечені функцією автоматичного вимкнення в разі відсутності сигналу прийому і дії на сам телевізор пультом дистанційного керування;
 • випадкову установку програми, яка задає певний час, через яке пристрій вимикається (через 30 хвилин або секунд, наприклад).
 • увійти в меню, перевірити функції, на які налаштований телевізор;
 • відключити програму встановити час виключення.

При виникненні такого роду проблем варто розуміти, що справа може бути не в телевізорі. Досить часто зустрічаються випадки, при яких причина полягає в неполадках електромережі (наявність постійних стрибків напруги) або при низьку якість розетки і її ненадійності. Причиною збою може бути нещільний контакт електропроводи, тоді телевізор вмикається і вимикається сам по собі. Для того щоб визначити з якої причини телевізор вимикається через деякий час, потрібний індикатор напруги, за допомогою його можна виміряти напругу в мережі.

Серйозніші проблеми

У разі якщо відбувається мимовільне включення і виключення телевізора, це може бути і більш серйозною проблемою. Як виглядає така поломка, причина якого криється в самому приладі, можна подивитися тут:

Трапляється, що тривалість роботи техніки залежить від частоти, на якій приймається сигнал. Це означає, що при залученні одного каналу самовільного відключення не відбувається аж до переходу в режим очікування. На іншому ж каналі TV працює нетривалий час і відключається через кожні 2 3 хвилини.

Найпоширенішими причинами того, що телевізор при цьому включається і відразу вимикається, можуть бути:

 • розжарилася пил на поверхні плати;
 • регулярні перепади напруги;
 • неполадки в ланцюзі харчування інвертора;
 • збій програмного забезпечення.

Через вище перерахованого страждає будь-який прилад, телевізор в тому числі. Розглянемо докладніше причини, через які він включається і відразу вимикається.

Стрибки напруги

Телевізор може включатися і вимикатися через нестабільної напруги в міській електромережі. перепади напруги в першу чергу негативно впливають на злагоджену роботу конденсаторів і діодів, відповідальних за включення і відключення техніки.

Не намагайтеся виправляти такі неполадки самостійно. заміна конденсаторів і діодів проводиться за допомогою малопотужного паяльника. Ви можете перепалити плату, і вартість ремонту миттєво зросте до значної суми.

причини

Причин, за якими після включення телеприймачі Samsung або Philips відразу вимикаються, може бути кілька.

 • нещільне підключення вилки до розетки;
 • поломка пульта;
 • встановлений таймер сну;
 • збій ПО;
 • вихід з ладу блоку живлення.

Щоб з’ясувати, чому при включенні телевізора зображення з’являється і відразу або через час пропадає, потрібно провести діагностику пристрої на предмет несправностей і, при виявленні, відразу виконати роботи по їх усуненню.

Що робити

Якщо телевізор довільно припиняє роботу після запуску, для визначення типу поломки необхідно:

 • перевірити працездатність пульта;
 • переконатися, що кабель живлення і вилка цілі, не мають слідів пошкоджень, а сам штекер щільно вставлений в розетку;
 • зайти в налаштування і упевнитися, що таймер сну відключений;
 • відключити автоматичне оновлення телеприймача і видалити всі програми, які можуть самостійно запускати пристрої;
 • розібрати телевізор і провести діагностику блоку живлення.

Виявивши під час перевірки телевізійної панелі несправність, користувачеві потрібно усунути її своїми силами, якщо це можливо або звернутися за допомогою до фахівців.

Несприятливі умови експлуатації

У разі, коли відключається телевізор, причиною подібної несправності можуть виявитися умови його роботи. Тобто, якщо в кімнаті спостерігається висока температура, підвищена концентрація пилу, велика вологість або, наприклад, постійна загроза механічного ушкодження телеприймача, то рано чи пізно він відмовиться функціонувати. Крім того, несприятливим фактором є перепади напруги в мережі. Внаслідок усього перерахованого вище, можливо мимовільне відключення TV. Щоб виключити таку можливість, слід створити сприятливі умови для експлуатації високотехнологічного пристрою. Для цього телеприймач необхідно відключити від мережі і зняти панель, прикріплену ззаду. Далі продувається шасі (за допомогою пилососа), здійснюється заміна відмовили запобіжників, а також протираються контакти з окисленої поверхнею. Задня панель знову монтується на своє місце, а сам пристрій приєднується до електромережі.

таймер сну

Ще одна популярна причина того, що телеприймач Sony або іншого бренду відключається відразу або через якийсь час після запуску.

Він може бути некоректно встановлений самим користувачем, включений в результаті дитячих ігор з пультом, або ж активований в результаті збою дати і часу в телеприймачі, наприклад, при стрибку напруги або відключення електроенергії. Щоб усунути таку проблему, потрібно відкрити меню, знайти настройки таймера і відключити його.

Якщо виконати своїми силами ця дія не вдається, потрібно звернутися до інструкції з експлуатації або зателефонувати в центр обслуговування клієнтів фірми, яка випустила телевізор.

Програмне забезпечення

Ця проблема характерна для телевізорів з функцією Smart TV. Якщо користувач не відключив автоматичне оновлення, в процесі установки свіжої версії ПО настройки телевізора можуть бути випадково змінені. Друга можлива причина. на телевізорі було встановлено додаток, яке самостійно обирає час включення і виключення пристрою.

Щоб виправити помилку, потрібно перевірити налаштування телеприймача, а також уважно вивчити весь завантажений софт і видалити сумнівні програми. Якщо телевізор сам запускається вночі і відразу гасне, це означає, що він намагається виконати автоматичне оновлення. Для цього прилад запускається, підключається до мережі, перевіряє наявність нових версій ПЗ і, не знайшовши їх, завершує роботу. Щоб цього не відбувалося, потрібно відключити автообновление пристрої.

Помилка в програмі

Телевізор може самостійно відключатися через не правильного програмування. В налаштуваннях може бути включений режим, в якому автоматичне вимикання відбувається при відсутності сигналу протягом деякого часу. Для вирішення цієї проблеми необхідно зайти в меню налаштувань на телевізорі і перейти в необхідний розділ для включення параметрів, придатних для вас.

Людські фактори в неполадках роботи телевізора

Також однією з причин самостійного вимкнення телевізора найчастіше стає людський фактор. Неправильна експлуатація техніки: падіння при доставці, механічні пошкодження. все це може стати причиною раптового відключення приладу. Особливо сильних пошкоджень піддаються ЖК-телевізори. Корпус рідкокристалічних телевізорів дуже крихкий, в зв’язку з цим потрібно дуже обережно визначати ставитися до даного типу телевізорів.

Важливо пам’ятати, що з вини користувачів може зіпсуватися мережевий кабель (наприклад, домашня тварина зашкодить контакт) або вийти з ладу розетка. Так що причина вимкнення телевізора відразу після включення може бути і такого характеру.

Тому потрібно дуже уважно ставитися до техніки, щоб потім не виникало питань, чому телевізор включається і відразу вимикається.

Вимкнення через пилу і вологи

Однією з найпоширеніших причин відключення телевізора є багато проблем, пов’язаних з попаданням пилу або вологи. Кожен прилад періодично необхідно чистити від пилу. Скупчення бруду в приладі може викликати перегрівання, утворення іскор. Все це може привести до внутрішніх замикань, які часом не видно неозброєним оком. Через таких неполадок телевізори можуть включатися і вимикатися самостійно. Для запобігання такої проблеми бажано регулярно вичищати пил у внутрішній частині приладу.

READ  Телефон потрапив в воду і не включається

Причини відключення Smart-телевізорів

Телевізори з Smart TV, наприклад таких марок, як Panasonic, LG, BBK, Samsung, також мають властивість включатися і вимикатися самостійно. Це трапляється з усіма сучасними телевізорами, що підтримують інтернет, і відбувається в результаті автоматичного автообновления ПО. Як наслідок. змінилися налаштування телевізора або ж система скачала додаток, яке змінило налаштування системи.

Автоматичне оновлення системи Smart TV, звичайно ж, має величезний полюс, проте все ж часто саме вона стає проблемою, через яку відбувається автоматичне відключення телевізора.

Щоб усунути проблему, необхідно відключити автообновление і перепрошити версію ПО на попередню. Навіщо це робити?

Справа в тому, що система може завантажити через інтернет ще не стала офіційною повну версію оновлення, а саме beta-версію, яка часто відрізняється своїми недоробками і так званими багами. Щоб усунути неполадку з включенням / відключенням пристрою, рекомендується замінити версію поновлення.

Зробити це можна самому. Для цього необхідно перейти на сайт виробника вашого телевізора, знайти і вибрати вашу модель пристрою. Потім скачати прошивку на флешку. Вставити USB-накопичувач в роз’єм на телевізорі і запустити файл. Далі установка почнеться автоматично. Після установки можлива перезавантаження пристрою.

Якщо ж самостійно не виходить або просто немає бажання, то варто звернутися до фахівця.

У разі якщо дана поломка була усунута, то, найімовірніше, проблему потрібно шукати в іншому місці.

Чому телевізор включається на кілька секунд і відразу вимикається

Яким би не був прилад, він все ж не застрахований від поломок. Дуже часто куплений всього пару місяців назад телевізор починає довільно вимикатися після включення. Безліч дефектів мають різні причини. від простих до зовсім неочевидних. Для коректного усунення причини поломки потрібно добре розібратися в її причини.

Як розпізнати причину неполадки

Щоб розпізнати причину неполадки в роботі пристрою, необхідно уважно прочитати інструкцію до телевізора, щоб переглянути настройки, оглянути телевізор, блок живлення. І, звичайно ж, перевірити розетку, до якої підключено пристрій.

Якщо причина в блоці живлення, то при включенні і виключенні телевізора буде відбуватися наступне:

 • Екран ніяк не реагує на пульт управління;
 • Не горить лампа індикатора на панелі пристрою;
 • Телевізор гасне через пару секунд після включення в мережу.

Якщо проблема криється в перепадах напруги, то варто виміряти напругу за допомогою спеціального пристрою.

Часто трапляється, що причина лежить на поверхні і легко усунена.

Якщо ж самостійно виявити причину поломки телевізора неможливо, необхідно звернутися до фахівця.

Проблема в кнопках на телевізорі

Як не дивно прозвучить, але буває, що кнопки на самому пристрої також западають. І користувач починає помічати, як телевізор сам по собі вмикається і вимикається. У такому випадку потрібно оглянути корпус телевізора і переконатися в справності або несправності кнопок приладу. Якщо ж кнопки вс’-таки запали, то варто викликати фахівця для усунення неполадок.

Причини збою програмного забезпечення

У сучасних телевізорів дуже велику кількість налаштувань, розібратися в яких досить непросто. Тому часто виникає проблема з-за неправильної настройки користувачем, після чого пристрій може почати мимовільно включатися і вимикатися.

Однією з популярних проблем також може стати автообновление програмного забезпечення: отримане інтернет-оновлення може самостійно змінювати налаштування телевізора.

Якщо все ж такий збій стався, виправити його досить легко. Необхідно зайти в налаштування і прибрати галочку навпроти розділу самостійного виключення.

Як варіант можна вимкнути автообновление програмного забезпечення.

Якщо всі ці способи не допомогли, необхідно шукати збої в іншому місці.

Проблема в инверторе

Інший не менш поширений привід самостійного виключення. всілякі проблеми, пов’язані з ланцюгом харчування інвертора. Звичайна причина таких поломок, коли телевізор сам вимикається. виникнення на платі невеликих тріщин.

 • постійні перепади напруги;
 • сильне нагрівання;
 • дію високого рівня вологості, перепадів температури в процесі тривалої експлуатації;
 • поломки конденсаторів або ж місць з’єднання елементів і площ друкованої плати, в результаті чого телевізор сам по собі вирішує, як йому працювати.

Остання несправність є досить серйозною, вона може бути усунена в сервісному центрі майстром, що спеціалізуються на ремонті телевізорів.

Як самостійно визначити причину даної проблеми:

 • відключити харчування;
 • оглянути плату;
 • перевірити телевізор при достатньому рівні освітлення в приміщенні, з максимальною ретельністю, так як навіть зовсім невеликі тріщини можуть стати причиною того, що пристрій включається і відразу вимикається самостійно.

Несправність блоку живлення

Щоб перевірити роботу блоку живлення, який теж може бути причиною самовільного включення і виключення телевізора, потрібно зайнятися діагностикою індикатора режиму очікування. Якщо він реагує на включення, але при цьому блимає, це може означати, що є поломка самого блоку живлення або інших деталей. Востаннє таке сталося, потрібно здати телевізор на ремонт. Інших варіантів немає.

Якщо при включенні кнопки «харчування» пульта або телевізора індикатор постійно світиться, це означає, що є проблеми з харчуванням приладу. Якщо під час включення ТV в мережу індикатор відключається, перевірити, чи не включився він можна натисканням кнопки «меню». При появі на екрані картинки меню можна зробити висновок, що пошкодження виникло в неправильному підключенні антени або інших пристроїв. Якщо розетка працює, а індикатор на включення не реагує, значить, несправний блок живлення.

Винне накопичення пилу

Розжарилася пил на платі зустрічається найчастіше. Незважаючи на те, що пил не є потужним електричним провідником, проте, цього параметра може вистачити для замикання на друкованій платі майданчиків контакту. Найбільш правильним і єдино можливим в цьому випадку буде використання пилососа для чищення, видалення пилу, що накопичився. Необхідно зняти задню панель, акуратно пройтися по поверхні деталей телевізора.

Огляд простих причин мимовільного збою

Така проблема виникає з сучасними моделями, в тому числі і з телевізорами Samsung, LG, GVC. Але іноді і більш застарілі моделі типу телевізора Рубін мають аналогічну проблему. включаються і відразу вимикаються. Поломкою TV так само вважається його виключення без участі користувача невизначені періоди. Причин, які можуть привести до того, що апарат включається і відразу вимикається, насправді чимало. Однак не всі ці випадки є поломками.

Серед них варто виділити:

 • неправильну функціональну настройку приладу. Багато моделей сучасних телевізорів забезпечені функцією автоматичного вимкнення в разі відсутності сигналу прийому і дії на сам телевізор пультом дистанційного керування;
 • випадкову установку програми, яка задає певний час, через яке пристрій вимикається (через 30 хвилин або секунд, наприклад).
 • увійти в меню, перевірити функції, на які налаштований телевізор;
 • відключити програму встановити час виключення.

При виникненні такого роду проблем варто розуміти, що справа може бути не в телевізорі. Досить часто зустрічаються випадки, при яких причина полягає в неполадках електромережі (наявність постійних стрибків напруги) або при низьку якість розетки і її ненадійності. Причиною збою може бути нещільний контакт електропроводи, тоді телевізор вмикається і вимикається сам по собі. Для того щоб визначити з якої причини телевізор вимикається через деякий час, потрібний індикатор напруги, за допомогою його можна виміряти напругу в мережі.

Причини мимовільного включення і виключення телевізора і їх усунення

Ніякі побутові прилади не застраховані від поломок. Іноді суть несправності зрозуміла, усунути її просто. Але є поломки, які мають кілька причин, тому успішний ремонт залежить від точності поставленого «діагнозу». Проблема: телевізор сам вмикається і вимикається через кілька секунд після включення, має кілька варіантів причин. спробуємо розібратися.

Серйозніші проблеми

У разі якщо відбувається мимовільне включення і виключення телевізора, це може бути і більш серйозною проблемою. Як виглядає така поломка, причина якого криється в самому приладі, можна подивитися тут:

READ  Телевізор Samsung не вдалося підключитися до WI-FI

Трапляється, що тривалість роботи техніки залежить від частоти, на якій приймається сигнал. Це означає, що при залученні одного каналу самовільного відключення не відбувається аж до переходу в режим очікування. На іншому ж каналі TV працює нетривалий час і відключається через кожні 2 3 хвилини.

Найпоширенішими причинами того, що телевізор при цьому включається і відразу вимикається, можуть бути:

 • розжарилася пил на поверхні плати;
 • регулярні перепади напруги;
 • неполадки в ланцюзі харчування інвертора;
 • збій програмного забезпечення.

Через вище перерахованого страждає будь-який прилад, телевізор в тому числі. Розглянемо докладніше причини, через які він включається і відразу вимикається.

Усунення несправностей

З’ясувати, чому TV включається і відразу вимикається, спробувати усунути проблему ви можете самостійно.

Якщо немає певних навичок і знань, краще звернутися в сервісний центр, щоб провести професійну діагностику приладу з усуненням всіх виявлених причин!

Якщо рекомендації, вказані тут, не дали ніяких плодів, телевізор все так же включається і вимикається сам, це означає, що встановити причину поломки і усунути її може тільки професійний майстер.

Звертайтеся в ремонтну фірму, яка застосовує сучасне обладнання, інструменти, що має в штаті досвідчених, кваліфікованих фахівців. Вони визначать причину, відремонтують ваш телевізор. Краще не звертатися до приватних майстрів, оскільки результати їх роботи можуть бути зовсім не такими, як очікується.

Несправність кнопки включення

Причина поломки може полягати в зламаною кнопці включення. Буває заводський брак панелі управління, хоча це зустрічається вкрай рідко. Найчастіше цей елемент виходить з ладу від довгого часу експлуатації. Коли настає знос деталі, вона погано реагує на натискання, може застрявати в отворі або випадати з нього зовсім. Також може статися замикання контактів, що призводить в мимовільного виключення. Для ремонту такої несправності досить замінити кнопку або очистити її і мікросхему від забруднень.

Несправність блоку і ланцюги харчування

Причиною, чому телевізор перестав працювати, як йому належить, може стати несправний блок живлення. Він забезпечує роботу техніки і без неї вона не може включатися, показувати зображення, реагувати на команди. В елементі інтегрований індикатор, який горить при включенні і роботі блоку. Якщо цього не відбувається, то проблема поломки криється в цій частині обладнання. Для перевірки теорії потрібно оглянути деталь на предмет цілісності, здуття і нагару. Якщо спостерігається така картина, то запобіжники згоріли і вийшли з ладу елементи потрібно замінити. Зробити це самому складно, тому залиште цю справу професіоналам.

Також не менш поширені поломки в ланцюзі харчування. Провід має властивість переламувати згодом, що призводить до погіршення контакту. Тому необхідно перевірити цілісність проводів по всій довжині. Усунути проблеми з блоком живлення і проводкою телевізора повинен фахівець.

зовнішні причини

Найпоширенішими факторами виникнення несправності служать зовнішні впливи. До них відносять перепади струму в мережі, неполадки роз’єму або шнура і безграмотне використання приладу.

Проблема стрибків напруги відома жителям як приватних будинків, так і квартир. Такі перебої призводять до згорання діодів і конденсаторів. У разі виникнення такої ситуації екран включається, а після практично відразу гасне. При цьому загасання відбувається поступово по мірі вигоряння діодних частин. Ремонту такі елементи не підлягають, так як їх можна тільки замінити на нові. Для перевірки стану плати потрібно перевірити її мультиметром. Однак сам ремонт зробити самостійно дуже складно, адже для цього необхідний інструмент і певні пізнання в цій сфері.

Виключити короткі замикання можна встановивши стабілізатор напруги, який буде відслідковувати показники мережі та при необхідності здійснювати аварійне відключення всієї побутової техніки.

Порушення правил експлуатації

Вихід з ладу телевізора нерідко провокується самими користувачами, які порушують правила експлуатації. До грубих помилок можна віднести:

 • неправильна фіксація на кріпленні;
 • удари по корпусу, екрану;
 • розміщення техніки поблизу нагрівальних елементів або води;
 • деформація після падіння, при грубої транспортуванні і т.п.;
 • дезінфекція сильними хімічними реагентами;
 • відсутність гігієнічного догляду за TV.

У документах, що додаються до пристрою, виробник чітко вказує, що не можна експлуатувати обладнання в надмірно жарких, вологих або надто холодних приміщеннях, на вулиці в мінусову температуру і т.д. Такі обмеження необхідні, щоб зберегти нормальну працездатність всіх частин. Надмірна прибирання з використанням агресивних засобів або води також небезпечна для оснащення.

Для догляду за приладом досить регулярно протирати його сухою ганчіркою або акуратно збирати пил пилососом з м’якою насадкою. Також важливо добре підбирати місце його установки. Якщо ж виникли проблеми, при яких телевізор вмикається та вимикається довільно, то можна спробувати зняти задню панель і очистити її від забруднень або просушити від вологи. Але робити це необхідно дуже обережно. Якщо ви не впевнені у власних можливостях і силах, оптимальним рішенням буде звернутися в сервісний центр.

Проблеми з програмним забезпеченням

Несправності програмного забезпечення часто виникають у Smart-телевізорів. Такі проблеми виникають при невірних заводських установках або скачуванні оновленої версії. Виявляються вони у вигляді загальмованою роботи додатків, некоректної роботи команд, самовільного вимкнення або перезавантаження. Якщо ви зіткнулися з такими проблемами, спробуйте:

 • врегулювати настройки обладнання;
 • зробити скидання до заводської версії;
 • перевстановити ПО.

Останній пункт є найбільш ефективним і допомагає в більшості випадків. Для цього здійснення буде потрібно USB-кабель і забезпечення з фірмового софта. Під час процедури не можна включати мультимедійну техніку і комп’ютер від мережі живлення від мережі.

Також телевізор сам включається і гасне при встановлених на ньому некоректних налаштуваннях. Наприклад, варто звернути увагу на опцію автоматичного вимкнення або старту. Вони можуть бути активовані, що і викликає складності у використанні.

Частою проблемою, з якою стикаються власники таких приладів, є таймер сну. Він регулює роботу згідно тимчасових інтервалах і при закінченні розрахункового періоду вводить TV в стан спокою. Щоб позбутися від таких небажаних явищ, досить зайти в розділ налаштувань і відключити функцію у вкладці «Час».

Чому телевізор LG сам вимикається і включається?

LG Electronics є відомої корейської маркою, в список продукції якої входять телевізори самих різних моделей, розмірів і комплектації. Однак, незважаючи на популярність на ринку і високу якість техніки, бувають випадки виникнення неполадок. Проявитися вони можуть у вигляді різноманітних ознак, але для всіх характерним є одне: поведінка обладнання стає відмітною від стандартної норми. Так про поломку можуть говорити такі сигнали:

 • раптово вимикається в процесі роботи;
 • вмикається і вимикається самостійно;
 • на екрані нічого не відразу після запуску;
 • включається і відразу відображає будь-які помилки відтворення.

Причин таких проблем може бути чимало: від банальних дрібниць на кшталт відійшов від гнізда кабелю, до серйозних збоїв в роботі мікросхем і плат. У цьому матеріалі будуть розглянуті найбільш часті причини порушень і шляхи їх ліквідації.

Поломка роз’єму або проводу

Мимовільне відключення телевізора або його некоректну роботу можуть бути викликані такими проблемами з розеткою і проводом харчування:

 • погано вставлена ​​вилка шнура (так приладу недостатньо енергії для запуску і діяльності);
 • пошкоджений корпус роз’єму або обплетення кабелю (це викликає підвищення температури в елементах і їх перегрів, після чого виникає різке згасання екрану або замикання струму);
 • зламана розетка (можна перевірити її мультиметром або шляхом включення іншого справного пристрою).

Усунути такі дефекти просто, так як для цього потрібно поправити провід живлення і вилку в роз’ємі, перевірити їх цілісність або полагодити розетку. Якщо є помітні ушкодження поверхні, то місця необхідно ізолювати або замінити елементи зовсім.

останні питання

Добрий день. LG 42LB673V відключається через 30 сек.- 5 хв. роботи. 20-30 хв. Мовчить, індикатор не горить, а потім сам включається і знову відключається і так далі. Підсвічування в меню відключав, але все одно відключається. Налаштування скидав. На ніч відключив з розетки, а вранці включив, пару раз відключився, включився і заробив. Сьогодні знову відключається і через хвилину і 20-30 хв. включається і так по колу. В чому проблема?

телевізор, включається, вимикається, причина

може бути перегрів бп. може кондери пустують. що тут сказати-треба все перевіряти.

READ  Вибрати телевізор Samsung

06.03.2020 8:02 SKED

Проблема в живлять напругах. Перевірити на предмет пульсацій.

Можливо несправні: блок живлення, майн плата, ланцюги живлення, процесор, мікросхема пам’яті. Потрібна діагностика в сервісному центрі.

23.02.2020 15:10 Nadomu

Коли телевізор самостійно включається і відразу або через невеликий проміжок часу вимикається, то об’єктивна причина може полягати в наступному. 1.В блоці живлення може статися витік. Досвідчений професіонал швидко поставить діагноз, замінить конденсатори. Ніколи не намагайтеся зробити це самостійно. конденсатор може вибухнути в руках і нанести вам серйозні травми. 2.Із через нестабільної напруги або довгої роботи може статися перегрів телевізора. Можуть отримати пошкодження світлодіоди, конденсатори та ізолювальна обмотка. виріб самостійно відключається, при цьому можна почути вельми характерний звук. 3.Один з них світиться зеленим кольором, телевізор сам вимикається, якщо йому потрібне оновлення програми. Тільки майстер з центру обслуговування може завантажити нову програму і встановити її на TV. 4.Когда екран рідкокристалічного телевізора блимає, то треба перевірити під’єднання антени і щільність контактів в розетці. 5.Скопленіе пилу всередині корпусу може бути причиною того, що телевізор мимоволі відключається. відбувається замикання контактів на платі управління. Треба зняти задню кришку і пилососом видалити забруднення на задній панелі виробу. Після проведеного чищення телевізор сам по собі не буде включатися або відключатися. До речі, пульт від телевізора теж потребує регулярного очищення. 6.Проізошла дисфункція інвертора. причиною може бути підвищена вологість в кімнаті, перепади температури, нестабільність в роботі конденсаторів.

Телевізор сам відключається причина

Схожі питання

Телевізор сам відключається і включається причина більше року тому Телевізори LG 42LB673V

Добрий день. Телевізор LG 42LB673V сам відключається і включається, причому, в різний час. Може включиться і через 30 сек. вимкнутися, а.

Телевізор самостійно відключається і включається причини більше року тому Телевізори LG 42LB671V

Добрий день. Я вже писав, що TV сам відключається. Налаштування на заводські скидав, пульт ховав. Помітив, якщо світиться вся.

Сам відключається телевізор LG понад рік тому Телевізори LG 39LB650V

Телевізору 4 роки 39LB650V. З’явилася у верхній частині екрану, затемнена смуга. При включенні, деякий час працює, а потім відключаться і.

Проблеми з блоком живлення

Причину самовільного вимкнення потрібно також шукати в блоці живлення, з ними регулярно виникають проблеми.

Його поломку передують такі симптоми:

 • TV не реагує на натискання на пульті на клавішу включення-виключення.
 • Індикатор внизу дисплея перестає кліпати.
 • Після декількох хвилин роботи телевізор гасне.

У більшості ситуацій проблема криється в що вийшов з ладу запобіжнику або конденсаторі. Досить на нього поглянути, якщо він потемнів або відійшов контакт, значить, його потрібно замінити. Ремонт можна провести самостійно. Для цього знімаємо старий запобіжник, купуємо новий, припаюємо його.

Блок живлення телевізора

Якщо запобіжник цілий, тоді звертаємося до сервісного центру. Майстри зроблять заміну всього блоку.

Налагодження та збої в програмному забезпеченні

В меню телевізорів зі Smart TV багато налаштувань. Розібратися в них непросто, наприклад, таймер сну. В результаті, після ряду необдуманих дій з боку користувача, пристрій може безконтрольно почати включатися і вимикатися.

Користувачі відзначають наступні причини, чому телевізор Samsung Smart TV сам вимикається і включається:

 • отримане оновлення з інтернету змінило налаштування TV;
 • сталася установка програмного забезпечення, яке самостійно регулює час відключення.

Якщо відбувається мимовільне відключення не в установлений час, можна обійтися і без майстра, виконавши такі маніпуляції:

 • прямуємо в меню телевізора і прибираємо галочку навпроти розділу самостійного виключення;
 • уважно переглядаємо встановлені раніше додатки, підозрілі видаляємо.

Відключення таймера сну в телевізорі

Якщо проблема продовжує дошкуляти, тоді збій потрібно шукати в іншому місці.

телевізор, включається, вимикається, причина

скупчення пилу

Найбільш простий і поширеною причиною є пил на платах. Взагалі, повністю позбутися від пилу в плазмовому або телевізорів кінескопів неможливо. Вона все одно буде потрапляти і накопичуватися. Ось тільки в мінімальних кількостях викликати замикання пил не може, але все змінюється, якщо її буде дуже багато. В такому випадку можливо замикання або поломка блоку живлення.

Щоб виключити подібну проблему, знімаємо задню кришку, за допомогою пилососа і щітки, збираємо всю накопичену пил. Якщо після чистки результату немає, тоді проблема технічного характеру.

Виникнути проблеми можуть через зайвої вологості в приміщенні. В такому випадку телевізор Samsung або будь-який інший найкраще віднести в сервісний центр. Без серйозного ремонту не обійтися.

Що робити якщо телевізор сам вмикається і вимикається

Сучасні моделі телевізорів хоч і є досить надійними пристроями, але від поломок не застраховані. Певні дефекти діагностуються відразу і їх легко усунути. У разі якщо телевізор включається і відразу вимикається причина може бути не настільки очевидною. Надалі розберемося, чому таке трапляється і як вирішити проблему самостійно.

причини поломки

Телевізор сам вимикається і включається. такий дефект викликає у користувачів подив, як таке може бути. Насправді причини можуть бути найрізноманітніші, від випадкових змін у налаштуваннях до технічних проблем.

Взагалі, викликають мимовільні включення і виключення, такі фактори:

 • проблеми з програмним забезпеченням;
 • пил, бруд, волога;
 • поломка внутрішніх комплектуючих;
 • вихід з ладу блоку живлення.

У деяких випадках винуватцем проблем стає і сам власник TV, який вирішив змінити налаштування.

Проблеми з мікросхемами

Телевізор LG сам включається і відразу вимикається. проблема може виникнути через маленьких тріщин на платі або виходу з ладу конденсаторів і діодів. Природно виникає питання, чому таке трапляється. Стрибки напруги, надмірний перегрів, температурні коливання і інші подібні причини можуть привести до виникнення таких неприємних поломок.

Виявити пошкодження на платі можна і самостійно:

 • відключаємо від мережі телевізор;
 • знімаємо задню кришку для забезпечення доступу до плати;
 • при хорошому освітленні і уважному огляді такі дефекти можна виявити.

Телевізор у розбиранні

Слід зазначити, що навіть маленька тріщина може призвести до того, що TV буде загорятися і відразу гаснути. Без допомоги майстра в такій ситуації не обійтися.

Як самостійно впоратися з поломкою

Телевізор сам вмикається і вимикається що робити в такій ситуації. спробувати виправити все самостійно або відразу відправитися в сервісний варіант. Багато представлених вище причини можна виправити власноруч, за умови, що є хоча б мінімальні навички в області електроніки.

В процесі самостійно ремонту дотримуємося наступної інструкції:

 • Перевіряємо кнопки на пульті, чи всі цілі і не затиснуті.
 • Перезапускаємо телевізор, витримавши невелику паузу.
 • Запускаємо будь-який канал або відео, якщо апарат продовжує відключатися, заходимо в налаштування таймера.
 • Знімаємо кришку і проводимо огляд контактів, конденсаторів.
 • Всі контакти очистити від пилу.
 • Якщо візуально вся електроніка ціла, можна спробувати оновити ПЗ.

Якщо всі перераховані вище дії результату не дали, залишається тільки попрямувати в сервісний центр, де фахівці за допомогою спеціальних пристроїв перевірять всю електроніку.

Самостійно змінювати блок живлення, запаювати тріщини або міняти конденсатори, не рекомендуємо, якщо немає відповідного досвіду.

На завершення

У статті представили всі актуальні причини, чому телевізор може самостійно включатися і вимикатися. Певні проблеми можна усунути самостійно, а в деяких ситуаціях без допомоги фахівців не обійтися. Кожен повинен сам прийняти рішення, як краще діяти. Однак на початковому етапі краще самостійно провести огляд, цілком можливо проблема криється в налаштуваннях. При більш серйозних поломки краще не ризикувати і віднести телевізор в сервісний центр.

Вітаю! Мене звуть Петро Грас і я головний редактор даного порталу. На цьому сайті наша команда намагається публікувати найбільш актуальну і важливу інформацію про різні технології в світі цифрового телебачення. Радий, що завітали до нас, ласкаво просимо!

BETATECH.COM.UA 2021