Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Огляди

Установка Windows 10 на lenovo

Table of Contents

LENOVO Thinkbook 15 G2 ITL не бачить SSD диск при установці Windows 10

установка, windows, lenovo

Купив у мене знайомий новенький ноутбук LENOVO Thinkbook 15 G2 ITL на Intel Core i5 11-ого покоління (хто не в курсі, тут вже досить гідна вбудована графіка Intel Iris X) без операційної системи. Купуючи сучасну модель ноутбука, ви не чекаєте ніякого підступу при установці Windows 10, до речі теж останньої збірки 21H1. Начебто і “винда” нова, і комп’ютер новий, а проблеми старі. як виявилося, десятка в упор не бачить SSD диска і не бажає встановлюватися.

Загалом, даний ноутбук потрапив до мене в руки для вирішення виниклої проблеми. Насправді, не варто боятися купувати ноутбуки без операційної системи, особливо якщо у вас вже є або був інший ноутбук з ліцензійною Windows 7 або вище. Не всі знають, але навіть ліцензію Windows 7 можна перенести на новий ноут і активувати цим ключем останню версію “десятки”. Зі зрозумілих причин в Microsoft це не люблять афішувати, кого зацікавила дана тема, докладніше про таку активації Windows 10 розповідав тут.

Проблема з установкою вирішується досить просто, але для цього вам знадобиться інший комп’ютер під Windows, або завантажувальна флешка WinPE, з якої можна тимчасово запустити систему на цьому ноутбуці без установки її на жорсткий диск.

Все що нам потрібно, це розпакувати на флешку відсутні драйвера з сайту виробника. Ось прямі посилання для завантаження з сайту LENOVO (можна завантажити драйвера уздовж будь-яких посилань):

І тут я хотів звернути вашу увагу на одну особливість, завдяки якій вам необхідно мати другий комп’ютер з Windows. Справа в тому, що драйвера на сайті LENOVO представлені у вигляді виконуваних (execute) файлів, а не звичайних архівів. Тому і доводиться вдаватися до допомоги стороннього комп’ютера під Windows, що не завжди зручно і він є під рукою.

Запустивши інсталяційний файл з драйвером, слід вибрати варіант розпакування і закинути їх на флешку. Далі залишається тільки довантажити драйвера при установці “вінди”, якшо по кнопці «Обзор» і вказавши шлях до папки драйвера.

Як бачите, нічого складного тут немає і з установкою операційної системи, при бажанні, впорається будь-який бажаючий.

Якщо вважаєте статтю корисною, не лінуйтеся ставити лайки і ділитися з друзями.

Коментарів: 4

Інсталятор Windows не побачив викачані драйвера SSD. Каже, що в папці немає підписаних драйверів. Перевірив. файли SYS і DLL мають ЕЦП Intel і Microsoft. З драйверами SIO проблем немає, вони встановлюються. Драйвера IRST не визнає.

На жаль так і не бачить область для установки

Сасибо ДРУГ! за те, що мені не довелося перебирати все підряд! здоров’я тобі! “Недарма ти Володю свій буханкаушек їси”))))))

Як поставити завантаження з флешки на ноутбуці Lenovo?

 • Щоб потрапити в BIOS ноутбука Lenovo. потрібно відразу після його включення затиснути на клавіатурі дві клавіші: FnF2:
 • За допомогою стрілок на клавіатурі переходимо в розділ Security.
 • Далі переходимо в розділ Boot.
 • А тепер виходимо звідси, зберігши внесені зміни.
 • Переходимо в розділ Boot.

Як зайти в BIOS Lenovo Ideapad s145?

Для входу в BIOS через функціональну клавішу

На екрані PC відображається логотип Lenovo. Відразу і кілька разів натисніть (Fn) F2.

Як перевстановити Windows 10 на Lenovo?

 • При включенні пристрою під час екрану завантаження натискати кнопку «Del» або «F2»;
 • Одночасне натискання FnF2 (F12) також під час завантаження;
 • У модельного ряду ноутбуків Lenovo G500 на корпусі є спеціальна кнопка з дугоподібної стрілкою. Потрібно натиснути її, коли ноутбук вимкнений.

Як увійти в BIOS на ноутбуці Lenovo Ideapad 110?

Отже, щоб потрапити в BIOS на Lenovo IdeaPad 110, слід скористатися скріпкою, надавав її кінцем в отвір позначене значком «NOVO» до характерного клацання. Ноутбук, природно, повинен бути вимкнений (кнопку включення ноутбука не чіпаємо, він включиться самостійно при натисканні кнопки «NOVO»).

Як перевстановити Windows на моноблоці Lenovo?

На моделях серії Lenovo G500 потрібно натиснути клавішу OneKey Recovery при вимкненому ноутбуці, а на деяких моделях спрацьовує FnF2 (F12). Далі знаходимо меню “Boot menu” і там виставляємо пріоритет завантаження. Для цього шукаємо напис “First boot device”, заходимо в неї і із списку вибираємо “CDDVD-Rom”.

Як перевстановити Windows на ноутбуці Lenovo g50?

Як встановити Windows 7 на ноутбук Lenovo G50

 • Заходимо в BISO (клавіша fnf2 або включивши ноутбук за допомогою секретної кнопочки зліва біля роз’єму живлення)
 • У розділі Exit вибираємо в пункті OS Optimized. Win7 (якщо її немає, то other OS)
 • У розділі Boot в пункті Boot Mode вибираємо Legacy Support; в пункті Boot Priority вибираємо Legacy First.

Як відновити систему через BIOS на ноутбуці Lenovo?

Підключіть джерело живлення до ноутбуку Lenovo, натисніть клавішу NOVO (ключ відновлення) протягом 5 секунд. Коли Ново-кнопка вискочить меню, натисніть вниз зі стрілками, щоб вибрати «відновлення системи» варіант і натисніть клавішу «введення». щоб увійти в середу відновлення.

Що люди пишуть?

Ось одна людина пише що в Hotkey Features Integration може бути косяк:

Можливо що вже виправили. але написав вам на замітку, хіба мало

Є думка, що крім цієї проги потрібно поставити ще драйвер Power Manager, ось чол написав про це:

Ну і ще одне повідомлення, як просто підтвердження для чого потрібна прога Hotkey Features Integration:

Так, ця програма може підходить не тільки для ноутов. але може і для планшетів? Адже є планшети Lenovo на Windows. ну це так. просто думки вголос.

Знайшов картинку, тут видно що при установці вам може бути запропоновано галочками відзначити ті компоненти, які ви хочете ставити:

Вище на зображенні тільки три компонента. Lenovo Auto Scroll Utility, Lenovo Patch Utility, On Screen Display. чи ставити їх всіх? Чесно не знаю. Але я б поставив все, а потім, які не потрібні. я б видалив. Але чи можна видаляти потім компоненти? Я перевірив. виявляється можна:

READ  Не включається ноутбук Lenovo чорний екран

Хоч тут все і на китайському, але я знаю що це вікно Програми та засоби, звідки і можна видалити ті чи інші програми. І ми тут бачимо. тут є компоненти, а значить їх можна видалити потім. Фух, ну розібралися

Ось знайшов ще одну картинку. це установник проги, і тут ми бачимо вже чотири пункти є:

Який робимо висновок? Кількість пунктів і самі пункти можуть бути різні і це залежить від моделі ноутбука або планшета

відсутність драйверів

Найчастіше основна причина непрацездатності клавіші «Fn» на лептопі Asus полягає у відсутності відповідних драйверів. Пов’язано це може бути як з установкою не підтримує операційної системи, так і системним збоєм.

У ситуації з драйверами від іншої системи помилок бути не повинно. Інакше ж пробуйте встановлювати пакет в режимі сумісності.

Додатково можна скачати і встановити драйвер «Asus Smart Gesture» в тому ж розділі на офіційному сайті Asus.

 • На раніше відкритій сторінці знайдіть блок «Pointing Divice» і, якщо потрібно, розгорніть його.

З представленого списку виберіть останню доступну версію драйвера «Asus Smart Gesture (Touchpad Driver)» і натисніть кнопку «Завантажити».

З даними архівом потрібно зробити те ж саме, що і з основним драйвером.

Тепер залишається тільки перезапустити ноутбук і перевірити працездатність «Fn».

Чи не працює клавіша «Fn» на лептопі Asus

Найчастіше основна причина виникнення проблем з клавішею «Fn» полягає в недавній перевстановлення операційної системи. Однак крім цього можуть бути і збої в роботі драйверів або фізична поломка кнопок і клавіатури в цілому.

фізична поломка

Якщо жоден з розділів даної інструкції не допоміг вам з виправленням виниклої проблеми, причиною несправності може виступати поломка клавіатури або конкретно клавіші «Fn». В такому випадку можна вдатися до чищення і перевірку контактів підключення.

Детальніше: Як зняти клавіатуру c ноутбука ASUSКак почистити клавіатуру в домашніх умовах

Можливі також фатальні пошкодження, наприклад, внаслідок фізичного впливу. Вирішити проблему можна лише шляхом повної заміни клавіатури на нову залежно від моделі лептопа.

Завантажте або встановлювати readycomm.exe

це не рекомендується завантажувати замінні exe-файли з будь-яких сайтів завантаження, так як вони можуть містити віруси і т. д. Якщо вам потрібно завантажити або перевстановити readycomm.exe, ми рекомендуємо перевстановити основне додаток, пов’язане з ним. Lenovo ReadyComm 5.

Помилки readycomm.exe можуть з’являтися в будь-яких з нижчеперелічених операційних систем Microsoft Windows:

 • вікна 10
 • вікна 8.1
 • вікна 7
 • Windows Vista
 • Windows XP
 • Windows ME
 • вікна 2000

Чистий установка Windows 10

Встановити Windows 10 можна на будь-який комп’ютер, що відповідає вищенаведеним мінімальним вимогам. Встановлювати можна і на ноутбуки, в тому числі від таких компаній, як Lenovo, Asus, HP, Acer і інших. Для деяких видів комп’ютерів існують деякі особливості в установці Windows, про це сказано в наступних пунктах статті, прочитайте їх, перед тим як приступити до установки, якщо ви входите в групу особливих комп’ютерів.

Процес установки починається з того, що ви вставляєте заздалегідь створений інсталяційний носій в порт, тільки після цього виключаєте комп’ютер, починаєте його включати, і як тільки почнеться процес включення, натискаєте кілька разів клавішу Delete на клавіатурі, поки не ввійдете в BIOS. Клавіша може відрізнятися від Delete, яка буде використовуватися в вашому випадку, залежить від моделі материнської плати, але ви можете зрозуміти це по підказці у вигляді виноски, яка з’являється під час включення комп’ютера.

Перейшовши в BIOS, зайдіть в розділ «Завантаження» або Boot, якщо ви маєте справу з нерусифікованою версією BIOS.

За замовчуванням включення комп’ютера відбувається з жорсткого диска, так що якщо ви не зміните порядок завантаження, то установчий носій так і залишиться не задіяний, а система завантажиться в звичайному режимі. Тому, перебуваючи в розділі Boot, встановіть на перше місце інсталяційний носій, щоб завантаження почалася з нього.

Збережіть змінені настройки та вийдіть з BIOS, включення комп’ютера почнеться в автоматичному режимі.

Процес установки починається з вітання, виберіть мову для інтерфейсу і методу введення, а також формат часу, в якому перебуваєте.

Підтвердіть, що хочете перейти до процедури, натиснувши кнопку «Встановити».

Якщо у вас є ліцензійний ключ, і ви хочете його ввести відразу, то зробіть це. В іншому ж випадку натисніть кнопку «У мене немає ключа продукту», щоб пропустити цей крок. Краще вводити ключ і активувати систему після установки, так як якщо це зробити під час її, то потім можуть виникнути помилки.

Якщо ви створювали носій з декількома варіантами системи і не вводили ключ на попередньому кроці, то у вас з’явиться віконце з вибором версії. Виберіть одну із запропонованих редакцій і перейдіть до наступного кроку.

Прочитайте і прийміть стандартне ліцензійну угоду.

Тепер виберіть один з варіантів установки. оновлення або установка ручна. Перший варіант дозволить вам не втратити ліцензію, якщо ваша попередня версія операційної системи, з якої ви оновлюєтеся, була активована. Також при оновленні комп’ютера не стираються ні файли, ні програми, ні будь-які інші встановлені файли. Але якщо ви хочете встановити систему з нуля, щоб уникнути помилок, а також відформатувати і правильно перерозподілити розділи диска, то виберіть ручну установку. При ручній установці можна зберегти тільки дані, які знаходяться не на основному розділі, тобто на дисках D, E, F і т. Д.

Оновлення відбувається в автоматичному режимі, тому його розглядати не будемо. Якщо ви вибрали ручну установку, то у вас відкрився список розділів. Натисніть кнопку «Налаштування диска».

Для перерозподілу місце між дисками, видаліть один всі розділи, а потім натискайте кнопку «Створити» і розподіляйте нерозподіленого місце. Під основний розділ віддайте як мінімум 40 ГБ, але краще більше, а все інше. під один або кілька додаткових розділів.

На розділі невеликого розміру розміщені файли для відновлення і відкату системи. Якщо вони вам точно не потрібно, то можете видалити його.

Щоб встановити систему, потрібно відформатувати розділ, на який ви хочете її розмістити. Ви можете не видаляти і не форматувати розділ зі старою системою, а нову встановити на інший відформатований розділ. В цьому випадку ви будете мати дві встановлені системи, вибір між якими буде проводитися під час включення комп’ютера.

READ  Xiaomi Mi TV 4s 55 огляд

Після того як ви вибрали диск для системи і перейшли на наступний крок, почнеться установка. Дочекайтеся завершення процесу, він може тривати від десяти хвилин до декількох годин. Ні в якому разі не переривайте його, поки точно не переконаєтеся, що він завис. Шанс того, що він зависне, дуже малий.

Після завершення початкової установки, почнеться підготовчий процес, його також не варто переривати.

Різні версії Windows 10

Як і інші операційні системи компанії Microsoft, Windows 10 поставляється в різних версіях. Вибирати систему варто виходячи з цілей установки. Варто розібратися у відмінності основних версій:

 • Windows 10 Home. сама базова редакція Windows 10. Вона містить в собі все необхідне для домашнього використання системи, але при цьому вельми обмежена в інших функціях. Скажімо, в ній навіть не можна контролювати, які оновлення повинні бути встановлені. Проте того, що пропонується в цій версії, цілком достатнього для приватного використання;
 • Windows 10 Professional. більш просунута версія. Вона містить в собі всі функції домашньої версії, а також дозволяє налаштовувати систему більш докладно. Маючи в собі деякі розширені можливості і поглиблені захисні функції, ця система ідеально підійде для досвідчених користувачів і власників малого бізнесу;
 • Windows 10 Enterprise. ця версія призначена для найбільших корпорацій і цим все сказано. Великий упор на захист даних, зв’язок між комп’ютерами в єдину мережу і безліч зручних можливостей для ведення великого бізнесу. Для простих користувачів можливості цієї системи будуть зайві;
 • Windows 10 Education. остання з «великих» версій операційної системи, призначена для навчальних закладів. Чи не занадто відрізняється від Enterprise версії, хіба що має більш вигідну ціну і не містить в собі ряду рішень для бізнесу;
 • Windows 10 Mobile. єдина версія для мобільних телефонів і планшетів. Активно розвивалася з самого релізу і зараз є дуже хорошим рішенням, тільки ось підтримується надто вже малою кількістю пристроїв.

Виходить, зорієнтуватися серед всіх версій зовсім неважко. Якщо ви досвідчений користувач, то Professional версія. це ваш вибір. Home теж згодиться, хоч і є трохи урізаною. Ну, а для установки на мобільні пристрої підійде тільки Windows 10 Mobile.

налаштування BIOS

У випадку з ноутбуками Asus через BIOS можна відключити або включити функціональні клавіші, але при цьому можна налаштувати їх роботу. Якщо у вас на лептопі «Fn» працює неправильно, цілком може допомогти наша інструкція.

Після виконаних дій клавіша «Fn» стане обов’язковою при зверненні до функціональних клавіш ноутбука. Якщо описані дії не принесли має результату, можна переходити до наступних причин несправності.

Установка Windows 10 Lenovo Legion 5. Покупать ли компьютер без винды?

Установка Windows 10 на lenovo

Давайте настроєм пріоритет завантаженні BIOS. Зараз я Вам покажу в картинках (точніше фотках), як можна налаштувати UEFI BIOS і можливі “підводні камені”, які рідко, але зустрічаються.

Ну так приступимо до настройки BIOS ноутбука Lenovo B590.

Для початку нам доведеться зайти в сам BIOS. Натискаємо на кнопку включення ноутбука, як тільки спалахує дисплей ноутбука, а точніше спрацьовує підсвічування матриці відразу натискаємо на клавішу F12 (якщо не помиляюся, то вона і є клавіша для входу в BIOS).

Как установить Windows 10 с флешки? Подробная инструкция. Bobkeys.com

Як просмикнули все, що вище написано, перед Вами з’явиться BIOS.

І так, переходимо в вкладку Security. Запитайте навіщо? У подальшим поясню. Далі переходимо в Secure Boot.

Купил ноутбук без Windows / Как установить Windows на новый ноутбук #Windows #ASUS

Якщо у Вас стоїть Enabled, то навіть налаштувавши завантаження з флешки або приводу, то Вам ноутбук не дасть завантажиться з них, тому що це система захисту і тому потрібно відключити її.

Ось це і є підводний камінь в UEFI BIOS, т.к. налаштувавши BIOS ноутбук все одно не завантажиться з обраного Вами пристрої.

Робимо, так як зображено з низу, чи то пак відключаємо цю функцію.

Далі натискаємо два рази Esc, виходимо в головне меню BIOS і переходимо в вкладку STARTUP.

Як перейшли в BOOT, бачимо такі.

Тут вистовляем пріоритет завантаження, будь це флешка або привід.

P.S.: Для вибору пріоритету, вибираємо флешку або привід, і клавішами (підвищити) або. (Знизити) пріоритет пристрою.

Натискаємо Esc, і переставляємо в рядку UEFI / Legacy Boot з UEFI Only на Legacy First.

P.S.:Возможно потрібно перезапуск ноутбука, оскільки змінюється режим BIOS (тобто нові функції додадуться).

Клавішею F10 зберігаємо налаштування BIOS і ноутбук автоматично перезавантажується.

Вітаю! Налаштували BIOS ноутбука Lenovo Б590 і розібрали певні нюанси, без яких не вийшло б запустити ноутбук з приводу або флешки.

Яку версію системи вибрати

Версії системи діляться на чотири види: домашня, професійна, корпоративна і для освітніх організацій. З назв стає зрозуміло, яка версія для кого призначена:

 • домашня. для більшості користувачів, які не працюють з професійними програмами і не розбираються в глибоких налаштуваннях системи;
 • професійна. для людей, яким доводиться використовувати професійні програми і працювати з настройками системи;
 • корпоративна. для компаній, так як в ній є можливість налаштувати загальний доступ, активувати кілька комп’ютерів по одному ключу, управляти всіма комп’ютерами в компанії з одного головного комп’ютера і т. д.;
 • для освітніх організацій. для шкіл, університетів, коледжів і т. п. Версія має свої особливості, що дозволяють спростити роботу з системою в перерахованих вище установах.

Також вищеописані версії діляться ще на дві групи: 32-х і 64-х бітні. Перша група. 32-х бітна, перепризначена для одноядерних процесорів, але її можна також встановити і на двоядерний процесор, але тоді одне його ядро ​​буде не задіяно. Друга група. 64-х бітні, призначені для двоядерних процесорів, дозволяють задіяти всю їх міць у вигляді двох ядер.

Скільки триває процес

Процес установки може тривати як 10 хвилин, так і кілька годин. Все залежить від продуктивності комп’ютера, його потужності і завантаженості. Останній параметр залежить від того, встановлюєте ви систему на новий жорсткий диск, попередньо видаливши стару Windows, або ставите систему поряд з попередньою. Головне, не переривайте процес, навіть якщо вам здасться, що він залежить, так як шанс того, що він зависне, дуже малий, особливо, якщо ви встановлюєте Windows з офіційного сайту. Якщо ж процес все-таки зависне, то вимкніть комп’ютер, увімкніть його, відформатуйте диски і почніть процедуру заново.

READ  Як увійти в BIOS на ноутбуці lenovo

Умови безкоштовного оновлення

До нової системи після 29 липня до сих пір можна оновитися безкоштовно офіційно, використовуючи вищеописані методи. Під час установки ви пропускаєте крок «Введіть ліцензійний ключ» і продовжуєте процес. Єдині мінус, система залишиться неактивованої, тому на неї будуть діяти деякі обмеження, що впливають на можливості зміни інтерфейсу.

Установка ОС з завантажувального носія

Звичайно, в залежності від версії встановлюється операційної системи описані далі дії можуть трохи відрізнятися, але, в основному, дії завжди будуть однаковими.

Щоб встановити нову ОС, Вам потрібно зробити наступне:

 • Після завантаження комп’ютера з флешки з’явиться екран із вітанням. У більшості випадків на ньому потрібно буде натиснути на кнопку «Встановити», «Продовжити», «Далі» або щось в цьому роді. У будь-якому випадку натисніть на цю кнопку.
 • У наступному вікні необхідно вибрати пункт «Вибіркова». Справа в тому, що нам потрібно буде поміняти кілька параметрів в подальшому. Хоча, якщо Ви не хочете цього робити і бажаєте, щоб конфігурація дисків (їх кількість і обсяг), компоненти та інші дані залишилися як є, виберете варіант «Оновлення».
 • Якщо Ви вибрали вибіркову установку, після цього потрібно буде поміняти конфігурацію дисків на комп’ютері. Нерідко виробник створює 4-5 дисків «про всяк випадок». На практиці вони абсолютно не потрібні, тому краще видалити їх все і створити всього два. один для системних, а інший для призначених для користувача даних. На перший ми, власне, і встановимо нашу ОС, а на другий будемо кидати фотографії, встановлювати гри і так далі. Для цього натисніть на кожен диск і натисніть на напис «Видалити» внизу.
 • Далі натисніть на напис «Створити» там же, внизу. У вікні задайте букву, обсяг і інші параметри диска. Як ми говорили вище, зробіть один менше, об’ємом приблизно на 100 Гб, а інший більше. весь обсяг Вашого жорсткого диска. Натисніть «Далі».
 • У наступному вікні виберете диск, на який буде встановлюватися ОС. Натисніть «Далі». У нашому випадку це той самий маленький диск об’ємом трохи менше 100 Гб.
 • Далі дотримуйтесь інструкцій інсталятора. Зазвичай після цього послідовно встановлюється сама система, потім її компоненти, програмне забезпечення та поновлення.

На цьому процес перевстановлення закінчено. Нижче ви можете бачити все те ж саме наочно.

Я вже кілька разів згадував про розміщення різних операційних систем від Microsoft на різних пристроях. Тепер же хотілося розповісти від те, як проходить установка Windows 10 на ноутбук. Остання версія вважається найвдалішою і сьогодні вже використовується по всьому світу. В цілому сам процес практично нічим не відрізняється від стаціонарних комп’ютерів. Але все ж є певні нюанси. У статті я постараюся викласти всю необхідну інформацію, яка допоможе без проблем впоратися з поставленим завданням.

Відразу варто сказати, що в порівнянні з попередньою версією ОС, ви навряд чи помітите якісь революційні зміни. При цьому за багатьма основними пунктами, новинка може порадувати не тільки швидкістю, але і керованістю.

Так, наприклад, розробники вирішили повернути звичне меню «», яке було відсутнє у восьмій версії. При цьому з ним стало зручніше взаємодіяти. для запуску будь-якої програми досить тільки в рядку пошуку набрати перші кілька символів назви.

Microsoft нарешті представила новий браузер Edge. він швидше і «розумніші» знайомого всім IE. Але і це не дозволило йому завоювати того визнання, на яке сподівалися творці.

Налаштування комп’ютера тепер стала зрозумілою. Тут знаходиться кілька простих піктограм.

І це далеко не все, що вдалося змінити або доповнити розробникам у своєму дітищі.

Створення завантажувальної флешки

Раніше установка Windows відбувалася виключно з DVD-дисків. Коли вийшла ОС Windows 7, ця тенденція ще трохи зберігалася, але з виходом Windows 8, а потім і Windows 10 від цієї ідеї повністю відмовилися.

Зараз установка Windows відбувається виключно з флешки, без диска. На такому невеликому носії записується інсталяційний образ операційної системи, з якого вона потім і встановлюється.

Щоб створити завантажувальну флешку, необхідно мати цей самий образ в форматі ISO. Тому скачайте його в інтернеті або ж візьміть у одного з друзів. Щоб записати його на флешку, найзручніше використовувати програму UltraISO. Її можна взяти на офіційному сайті (ось посилання).

Власне, Ви можете вибрати будь-який інший засіб для запису образів в форматі ISO. Але якщо Ваш вибір все-таки впав на UltraISO, процедура запису буде виглядати наступним чином:

 • Запустіть програму UltraISO, натисніть на розділ «Файл» в лівому верхньому кутку вікна програми. У випадаючому меню натисніть «Відкрити». Далі вкажіть місце розташування завантаженого раніше файлу образу системи.
 • Образ буде завантажений в програму і готовий до подальшого використання. Натисніть на розділ «Самовигрузка» вгорі. У випадаючому меню виберете «Записати образ Жорсткого диска».
 • У наступному вікні біля напису «Disk Drive» вкажіть букву флешки, на яку збираєтеся записати образ. Натисніть кнопку «Записати».

Підказка: Щоб дізнатися букву, зайдіть в «Комп’ютер». Там Ви побачите флешку і її позначення.

 • Зачекайте приблизно 5-10 хвилин, поки програма зробить свою справу.

Ось і все, завантажувальна флешка готова. Тепер потрібно зробити так, щоб комп’ютер при запуску завантажувався саме з неї.

Початкове налаштування

Після закінчення підготовки комп’ютера почнеться первісна настройка:

 • Виберіть регіон, в якому перебуваєте в даний момент.
 • Виберіть, на який розкладці хочете працювати, швидше за все, на «Руська».
 • Другу розкладку можна не додавати, якщо вона вам досить російської та англійської, присутньої за замовчуванням.
 • Авторизуйтесь в облікового запису Microsoft, якщо у вас є вона і підключення до інтернету, в іншому ж випадку перейдіть до створення локальної облікового запису. Створена вами локальна запис буде мати права адміністратора, так як вона єдина і, відповідно, головна.
 • Увімкніть або вимкніть використання хмарних серверів.
 • Налаштуйте параметри конфіденційності під себе, активуйте те, що вважаєте за потрібну, і деактивуйте ті функції, які вам не потрібні.
 • Тепер система приступить до збереження налаштувань і установці вбудованих програм. Дочекайтеся, поки вона це зробить, не переривайте процес.
 • Готово, Windows налаштована і встановлена, можна приступати до її використання і доповнення сторонніми програмами.
BETATECH.COM.UA 2021