Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Установка Windows 7 на комп’ютер

Опис програми:

Офіційне додаток від відомого розробника «Google LLC» набагато зручніше, ніж використання хостингу через браузер. Не всі браузери однаково добре працюють, багато гальмують, деякі взагалі відмовляються запускати відеоролики, мотивуючи це тим, що у вас немає якогось плагіна. дратує вже те, що цей плагін у вас не тільки викачаний і встановлений, але навіть працює. Ось тільки браузер його не бачить.

YouTube у вигляді окремого додатка працює набагато ефективніше і якісніше. Легко впізнаваний дизайн дозволяє з комфортом шукати цікаві для кліпи, є шанс один раз зайти до свого облікового запису, і всі матеріали, які ви лайкнули, збережуться в вашому профілі. Ця фішка дуже зручна, коли бажаєте подивитися відео пізніше. У браузері такий варіант недоступний. Загалом, якщо завантажити безкоштовно Ютуб для PC, то можна вирішити всі недоліки, які були описані в попередньому абзаці.

Плюси і мінуси:

 • зручний пошук.
 • Комфортне відображення категорій.
 • Поділ на категорії. набирають популярність, головна, підписки, профіль.
 • Шанс коментувати і лайкать ролики.
 • Можливість підписуватися на канали.
 • Іноді деякі відеоролики не запускаються через нібито відсутність інтернету. Мабуть, це баг, так як з’єднання з інтернетом присутній. Багато користувачів на це скаржаться, проте через деякий час ролик завантажується.

Як встановити YouTube на комп’ютер або PC?

Щоб завантажити YouTube на комп’ютер, встановити і успішно запустити, треба скористатися додатком-емулятором. На вибір надані три варіанти. BlueStacks, Droid4X і Nox App Player. Є два варіанти установки, ознайомтеся з ними нижче:

Про програму:

Помітили, як приємно, зручно і легко користуватися для розміщення відеофайлів в якості окремої програми на телефоні або планшеті? Він завантажується моментально, не зависає, відео завантажуються швидше і програються якіснішим способом. От би і на ноутбуці або комп’ютері була можливість відкривати знаменитий відеохостинг таким же методом! На щастя, це можливо, в нашій стати ви дізнаєтеся, як качати YouTube на PC, встановити і запустити його.

З цього моменту вам будуть доступні відео, відсортовані за певними параметрами. Від набирають популярність, до найспекотніших (в сенсі переглядів), тепер навіть будуть доступні підписки, змиєте переглядати сподобалися раніше відео виставляти власні, створювати канали та користуватися тими фішками, які недоступні в звичайному браузерному форматі.

Системні вимоги:

Перш ніж завантажити додаток, треба розібратися, чи потягне його ваш пристрій. Якщо воно відповідає наступним параметрам, то все в порядку. Отже, вимоги:

 • Операційна система пристрою. Windows Vista SP2 / XP SP3 / 7/8 / 8.1 / 10 /. працює практично з будь-якою системою.
 • Операційна пам’ять. від 2 ГБ (чим більше, тим краще).
 • Жорсткий диск. вільне місце від 4 ГБ.
 • Оновлені драйвера відеокарти.

Практично на будь-який комп’ютер можна встановити кілька операційних систем. Для цього необхідно знати її мінімальні системні вимоги. Наприклад, щоб встановити Windows 7 другий системою знадобиться близько 10 гб вільного дискового простору. У той час як для 10 версії, необхідно вже трохи менше. Пояснюється це оптимізацією і стисненням системних файлів.

Перед тим, як приступити до установки декількох операційних систем, уважно вивчіть їх вимоги і переконайтеся, що ваш комп’ютер їм відповідає. У цьому посібнику ми розглянемо два питання: як встановити Windows 7 другий системою на комп’ютер з Windows 10 і навпаки.

Підготовка до встановлення

Якщо на вашому комп’ютері вже є кілька розділів (Локальні диски C, D, E), то даний етап можна сміливо пропускати. Наприклад, якщо «десятка» у вас стоїть на «C», то «сімку» найкраще ставити на «D». Для цього відформатуйте диск, попередньо зробивши резервні копії важливих даних.

Якщо на комп’ютері тільки один розділ (Локальний диск C), то необхідно створити додатковий. Для цього: 1. запустіть системну утиліту «управління дисками» через меню «пуск»; 2. виберіть диск, обсяг вільної пам’яті якого буде використаний для додаткового розділу;

в контекстному меню виберіть «стиснути тому»;

як тільки утиліта закінчить аналіз і стиснення вільного простору, введіть розмір майбутнього розділу (він не повинен перевищувати максимальний доступний);

після того, як ви натиснете «стиснути» з’явиться нове, “не розподілене дисковий простір»;

клікніть по ньому і натисніть «створити простий том»;

тут буде запропоновано визначити новому розділу кількість пам’яті (наприклад, якщо ви хочете створити з нього кілька дисків);

призначте йому нову букву і відформатуйте (всі параметри за замовчуванням).

Тепер диск готовий до установки декількох операційних систем. Далі керівництво ділиться на дві частини:

 • для тих, хто хоче встановити Windows 7 другий системою на «десятку».
 • для тих, хто хоче встановити Windows 10 другий ОС на «сімку».

Створення завантажувальної флешки Windows 7

Якщо у вас залишився старий диск з «сімкою», то сміливо переходьте до наступного етапу.Чтоби створити завантажувальний флешку з Windows 7 і встановити її на десятку, вам знадобиться спеціальна утиліта для запису зображення на USB носій (або диск). Ми будемо використовувати UltraISO (демо версія програми дозволяє це зробити). Для цього:

запустіть програму UltraISO і в меню «файл» на панелі інструментів виберіть «відкрити»;

вкажіть додатком шлях до вашого iso образу і натисніть «відкрити»; 3. тепер знайдіть на панелі інструментів пункт «самозавантаження». «записати образ»;

установка, windows, комп, ютер

вкажіть метод запису образу «USB HDD» і відформатуйте флешку;

дочекайтеся завершення операції і переходите до запису образу, натиснувши кнопку «записати».

Як тільки програма закінчить запис, завантажувальна флешка буде готова і можна приступати до фінального етапу.

Windows 10

Перше, що необхідно зробити. завантажити iso образ з Windows 10. Знайти «десятку» можна безкоштовно на офіційному сайті Microsoft в розділі «завантаження». Для цього натисніть на сторінці «скачати засіб зараз» і дочекайтеся завершення завантаження спеціальної утиліти MediaCreationTool. Саме з її допомогою ми і будемо створювати завантажувальну флешку з Windows 10.

Головна зручність утиліти в тому, що з її допомогою можна відразу оновитися до «десятки», скачати iso образ (для установки на іншому комп’ютері). При цьому інший сторонній софт для створення завантажувальної флешки нам не знадобиться.

Запустіть MediaCreationTool, прийміть умови ліцензійної угоди. На наступному етапі виберіть «створити інсталяційний носій для іншого комп’ютера» і виберіть необхідні параметри ОС.

Особливу увагу зверніть на вибір архітектури процесора. Дізнатися розрядність свого комп‘ютера можна клацнувши правою кнопкою миші по «комп’ютер». «властивості». «тип системи».

Створення завантажувальної флешки Windows 10

Щоб відразу створити завантажувальний флешку з Windows 10 за допомогою утиліти «MediaCreationTool», виберіть «USB-пристрій флеш-пам’яті». Для цього вам знадобиться будь-який флеш-носій з об’ємом пам’яті не менше 4 гб. Цілком підійде SD або mini SD (при наявності адаптера) карта.

Увага! Всі файли з USB носія будуть видалені, тому не забудьте створити їх резервну копію.

Після цього програма запропонує вам вибрати носій, на який буде встановлена ​​ОС. Дочекайтеся закінчення завантаження.

Установка другої ОС

Перед тим, як приступити до установки, поміняйте налаштування BIOS’а так, щоб пристрій завантажувалося з USB носія. Для цього перезавантажте комп’ютер і як тільки загориться екран, натисніть на клавіатурі клавішу для запуску меню BIOS.

Як тільки потрапите в його інтерфейс знайдіть в ньому меню «Boot» (завантаження), тут необхідно змінити порядок завантаження «Boot Priority» і поставити на перше місце USB (якщо установка буде проходити з USB-флешки або CDROM якщо з диска) а на друге. HDD (жорсткий диск).

Збережіть зміни, вставте в комп’ютер флешку і перезавантажте комп‘ютер. Якщо ви все зробили правильно, то перед вами з’явиться вітальне вікно Windows з пропозицією встановити ОС. Якщо комп’ютер завантажується як зазвичай, перевірте порядок Boot Priority.

Всі подальші дії однаково підходять, щоб встановити будь-яку версію Windows в якості другої ОС. Для цього: 1. налаштуйте базові параметри ОС (мова, ліцензійна угода);

на екрані «тип установки» необхідно вибрати «вибіркова»;

система запропонує вибрати диск, на який буде проведена установка; 4. тут необхідно натиснути на створений нами розділ, він буде позначений як «незайняте дисковий простір» (диск з ОС буде значиться в якості основного);

після цього продовжуйте установку в штатному режіме.На цьому установка Windows 7 другий системою закінчується. Тепер після включення комп’ютера ви зможете вибрати ОС для роботи.

Як встановити Windows 7 на комп’ютер

У статті наведено відповіді на питання:

 • Установка Windows 7 на комп’ютер
 • Як встановити Windows 7. Відео урок

У вікні, натискаємо на вкладку “Boot Device Priority”.

У цьому вікні, що б установка ОС почалася з диска, нам потрібно поставити CD-ром першим завантажувальним пристроєм. Далі натискаємо F10 для збереження параметрів і “OK”. На цьому налаштування в BIOS завершені.

Після того, як Ви збережете настройки BIOS комп’ютер пере завантажиться і з’явиться вікно з повідомленням «Press any key to boot from CD or DVD» натисніть будь-яку клавішу, щоб почалося завантаження з CD-DVD-приводу і Вам були доступні настройки для поділу і форматування розділів жорсткого диска.

У цьому вікні, почнеться завантаження файлів для установки Windows. Чекаємо поки файли завантажаться.

Файли завантажилися і в цьому вікні, нам потрібно зробити початкові установки ОС. Виберіть мову який вам потрібен.

У цьому вікні, також вибираємо потрібну мову і тиснемо кнопку “Далі”. На цьому, початкові установки завершені.

Найважливіший етап, тут вам потрібно визначитися, яку операційну систему ви оберете для установки на ваш комп’ютер, 32- чи 64-розрядну. Подивіться уважно на скріншот

Архітектура “x86”. означає, 32-розрядної версії системи. обробляє до 4 гігабайт оперативної пам’яті.

Архітектура “x64”. означає, 64-розрядну версію системи. обробляє 4 гігабайти і більш оперативної пам’яті, але тут потрібно врахувати, чи підтримує ваш процесор запуск 64-розрядної операційної системи.

Тут вам потрібно буде вибрати тип установки, вибираємо повна установка.

У цьому вікні вам потрібно буде вибрати розділ для в який буде встановлена ​​Windows, якщо жорсткий диск у вас не розбитий на два основні розділи, як показано на скріншоті, то розділ буде один, його і вибираєте. Далі, тиснете пункт “Налаштування диска”.

У цьому вікні, у вас з’являться налаштування диска, якщо ви не бажаєте розбивати жорсткий диск на два розділи, то просто тиснете на пункт “Форматувати”, якщо ж ви захочете розбити на розділи, то натискаєте на пункт “Видалити”. Я рекомендую вам розбити жорсткий диск на два розділи, чому? Це на багато зручніше для вас, ваша операційна система буде встановлена ​​в окремий розділ на диску “С”, а до другого розділу, наприклад “D”, ви будете встановлювати: програми, ігри та інше, тобто не потрібно буде вам все штовхати і встановлювати на один розділ з вашою системою.

READ  Як відкотити версію iOS без комп'ютера

У цьому вікні, після натискання на пункт “Видалити”, з’явиться пункт “Створити”, тиснете на нього.

Після того, як ви натиснули на пункт “Створити”, у вас з’явиться ще один пункт, де вам потрібно буде задати розмір вашого другого розділу, задайте розмір і тисніть “Застосувати”, потім “Далі”.

З’явиться довгоочікуване вікно, “Установка Windows”. Тут вам потрібно тільки чекати поки встановляться всі компоненти операційної системи.

Після того, як всі файли розпакуються і встановляться всі компоненти, вам потрібно буде вибрати ім’я для вашого профілю, вибираємо і тиснемо “Далі”.

У цьому вікні, вам запропонують ввести пароль для вашого профілю, можете нічого не вводити, просто тиснемо “Далі”.

Тут все просто, якщо є ліцензійний ключ для Windows 7, то вводите його в рядок, якщо немає, просто тиснете “Далі”.

У цьому вікні, вибираєте пункт “Використовувати рекомендовані параметри”.

Тут все просто, ставите час і тиснете “Далі”.

У цьому вікні, вибираєте місце положення комп’ютера, там все докладно описано, так що для вас не складе труднощів зробити вибір.

Установка Windows 7 c компакт диска

Ну ось і все, наша установка Windows 7 на комп’ютер підійшла до кінця, в тому ж порядку відбувається установка системи з USB флеш-накопичувача (флешки). Сподіваюся, що інструкція по установці Windows 7 була зрозуміла і корисна. Всім удачі.

Якщо вам сподобалася стаття, то будьте ласкаві натисніть внизу статті кнопочку «g1».

Прибираємо віконце вибору варіантів Windows

Якщо ви встановили Windows 7 на жорсткий диск на якому вже була якась операційна система, при цьому ви повністю його НЕ форматировали, то у вас при включенні комп’ютера з’явиться Диспетчер завантаження Windows.

За замовчуванням завантажується остання встановлена ​​Windows 7.

Щоб Диспетчер завантаження не з’являвся і обрана операційна система завантажувалася відразу можна зробити наступне.

Відкриваємо меню Пуск. На пункті Комп’ютер натискаємо праву кнопку мишки і вибираємо «Властивості».

Закриваєте всі відкриті вікна і перезавантажується. Повинна відразу завантажитися система за замовчуванням без Диспетчера завантаження Windows.

Перевстановлення Windows 7 або як правильно встановити Windows 7

Привіт, друзі! Отже перевстановлення Windows 7 або як правильно встановити Windows 7. Тема актуальна особливо якщо ви купили ноутбук або зібрали комп’ютер без операційної системи або система почала глючити і не виходить повернути її до нормального стану за допомогою очищення та лікування комп‘ютера. Так само ви забули включити відновлення системи і відповідно точок відновлення у вас немає. В такому випадку перевстановлення Windows 7 єдиний вихід, якщо ж звичайно у вас немає або ви не хочете відновлювати систему з образу зробленого наприклад за допомогою Norton Ghost або вбудованої системи архівації. У цій статті ми постараємося максимально докладно описати як встановити Windows 7.

установка драйверів

Як встановити драйвера на операційну систему Windows можна прочитати тут. Там так само розповідається про автоматичної установки драйверів і про порядок встановлення. Про видалення драйверів можна прочитати тут.

Налаштування BIOS для установки Windows 7

Ми вже розглядали це питання при установці Windows XP з диска і з флешки. Чи не полінуємося і повторимо.

Спочатку зайдемо в BIOS натиснувши при завантаженні одну з клавіш DEL, F2, F10 або Esc. Якщо ви спробували ці клавіші і нічого не відбувається, зверніться до інструкції ноутбука або материнської плати.

У нижній частині головного вікна мишкою можна налаштувати необхідний порядок завантаження (BIOS материнської плати P8H67-V), переміщенням відповідних значків (іконок) вліво або в право. Вибираємо іконку оптичного приводу і переміщаємо вліво, перед HDD або SSD.

Так само порядок завантаження можна налаштувати в розширеному режимі на вкладці Boot. У рядку Boot Option необхідно вибрати DVD привід

Далі встановлюємо режим роботи HDD або SSD. в ACHI. Режим дозволяє використовувати NCQ. апаратна установка черговості команд, що в свою чергу прискорює роботу накопичувача. Переходимо на вкладку Advanced. У рядку SATA Mode міняємо параметр IDE Mode на ACHI Mode.

У підсумку виходить наступна картинка (Режим роботи накопичувачів ACHI).

Після необхідно запам’ятати всі налаштування і вийти з BIOS. Для цього натискаємо на Exit в правому верхньому куті. У вікні вибираємо Save Changes Reset.

Налаштування збережуться і комп’ютер перезавантажиться.

Перевстановлення Windows 7

Вставляємо записаний диск з образом і перезавантажуємо комп’ютер. З’явиться наступна картинка з проханням натиснути будь-яку клавішу. Якщо завантаження не відбувається, значить або диск поганий, або привід не може його прочитати або BIOS неправильно налаштований. Все перевіряємо ще раз і вантажимося з інсталяційного диска.

Запуститися Windows Boot Manager в якому є можливість вибрати Windows Setup (Установка Windows 7) або Windows Memory Diagnostic (Перевірка пам’яті комп’ютера). Вибираємо установку Windows натискаючи Enter

Далі операційна система робить завантаження необхідних файлів на жорсткий диск.

Потім відкриється вікно вибору мови, розкладки клавіатури та формату грошових одиниць. Вибираємо необхідні параметри і натискаємо Далі.

Далі вибираємо версію встановлюваної системи. Залежить від способу який ви записали на диск. Вибираємо необхідну і тиснемо Далі.

Далі є можливість налаштувати HDD або SSD (зручно для нових накопичувачів). Функція Створити. дозволяє створити розділ на накопичувачі обраного обсягу. Якщо ви налаштовуєте новий диск, то при створенні першого розділу система створить службовий розділ обсягом в 100 МБ. Розмір системного диска (на який ви будете встановлювати Windows 7) краще вибирати від 20 ГБ і більше, в залежності від версії і розрядності операційної системи. Мені здається, для 64-bit операційних систем, доцільно відводити 60. 100 ГБ під системний розділ, щоб була можливість встановити необхідні програми, виділити під відновлення системи достатньо простору (10-15%). необхідно місце для файлу підкачки 1.5RAM і для режиму сну або сну. 0.75RAM і бажано хоча б чуть чуть залишити під документи. 100 ГБ буде оптимально.

Якщо за комп’ютером працюють кілька людей, то політика розбивки у мене наступна: системний розділ 100-200 ГБ (200 так як будуть зберігати документи на диску С); і один загальний розділ з фільмами, фотографіями та іншим медіа-контентом, все, що залишилося. Так само при створенні НЕ системного розділу є функція форматувати, використання якої здається більш раціонально ніж виробляти форматування у встановленій системі. Розбиваємо диск під ваші вимоги і натискаємо Далі. Як розбити жорсткий диск на вже встановленою операційною системою Windows 7 можна прочитати тут.

Наступне вікно при завантаженні системи ви побачите якщо у вас кілька вже встановлених операційних систем. За замовчуванням завантажиться остання встановлюється Windows 7.

Після потрібно ввести Ім’я користувача і Ім’я комп’ютера. Останнє латинськими буквами. Вводимо і натискаємо Далі.

Для більшої безпеки рекомендується придумати пароль для свого облікового запису в Windows 7. Придумуємо і / або натискаємо Далі. (Як скинути пароль адміністратора. тут).

Якщо є, вводимо ключ продукту і тиснемо далі. Інакше знімаємо «пташку» Автоматично активувати Windows і тиснемо Далі.

У наступному віконці вам запропонують автоматично захистити комп’ютер і поліпшити Windows. Вибираємо Використовувати рекомендовані параметри.

Далі встановлюємо час, дату і часовий пояс. (Якщо у вас збивається час на комп’ютера читайте тут) Натискаємо Далі.

Якщо драйвер для мережевої карти був знайдений і встановлений, то необхідно вибрати поточне місце розташування комп’ютера. В якій мережі він у вас зараз буде перебувати.

Далі відбувається підготовка робочого столу і завершення першого завантаження Windows 7.

Перевстановлення Windows 7 Ultimate 64-bit успішно завершена. ви бачите робочий стіл.

Запис образу Windows 7 на диск для переустановки

Як записати образ на диск за допомогою Ashampoo можна прочитати тут. Сам образ можна скачати практично з будь-якого торрент-трекера. Якщо вам потрібні оригінальні образи Windows 7, прочитайте, будь ласка, цю статтю. Як качати з торрента можна прочитати тут. Так само буде корисна інформація про магнет посиланнях.

У цій статті ми розглянули детально як здійснюється перевстановлення Windows 7 на комп’ютері. Повторимо основні моменти:

 • скачування і запис образу на диск
 • настройка для установки BIOS
 • настройка накопичувача комп’ютера для установки
 • установка Windows 7
 • установка драйверів

Процес установки може незначно відрізнятися, але принцип той же.

Важливо правильно встановити драйвера, щоб не було невідомих пристроїв, і тільки після цього переходити до установки браузерів, скайпу і т.д. Якщо є питання видалення драйверів подивіться будь ласка тут.

Після установки новенької Windows 7 можна приступати до персоналізації.

Якщо у вас залишилися або виникли питання, буду радий відповісти на них в коментарях.

Дякую за те, що поділилися статтею в соціальних мережах. Всього Вам Доброго!

Програми для Windows

 • ІТ Новини
 • Активація Windows 7
 • додатки
 • Android
 • ігри
 • програми
 • ми Вконтакте
 • Детальна інструкція як встановити Windows 7

  Якщо ви перейшли на цю сторінку, значить ви вирішили перевстановити Windows 7 і вам потрібна допомога в установці. Нижче я детально розсаджені вам всі етапи, починаючи з завантаження Windows на компютер і закінчуючи Активацією Windows і невеликим ознайомчим відео. І так приступимо. Перше що вам потрібно зробити. завантажити сам образ Windows 7 їх два типи 32х і 64х бітова. Як зрозумілий яка бітность вам потрібна, дуже просто у властивостях комп’ютера є інформація про вашому залозі, нас цікавить рядок ОЗУ (встановлена ​​пам’ять). Якщо встановлено 4 Гб і більше вам потрібна 64 бітна версія, все що нижче 32ух розрядна.

  Коли вже визначилися з розрядністю, переходимо до завантаження образу Windows 7. Кількома по зеленій кнопці «Завантажити Windows 7 Ultimate» на комп’ютер завантажиться торрент файл з назвою ru_windows_7_ultimate_with_sp1_x86.iso.torrent. Запускаємо його що б перейти до завантаження через торрент програму. Якщо файл запросить відкрити його через якусь програму, значить uTorrent у вас не встановлений. Завантажити uTorrent перейдіть за посиланням для його завантаження.

  Поки Винда в процесі скачування, ми завантажимо і встановимо програму UltraISO. За допомогою неї ми запишемо образ на диск або флешку.

  Після того як встановили UltraISO і завантажився Windows приступимо до запису на диск або флешку. Запускаємо УльтраІСО і виконуємо дії як на скріншоті:

  Відкриваємо образ програмою і виконуємо запис.

  Чекаємо коли завершиться процес і закриваємо вікно програми. Тепер ваша флешка або диск готовий запуститься поза сістеми.Но що ж тепер найцікавіше, нам потрібно вказати комп’ютеру що б він запустився з нашого носія для цього нам потрібно викликати BOOT MENU. Зазвичай це клавіші DEL або F8 але є винятки все залежить від виробника вашої материнської плати. нижче вказані кнопки з яких можна викликати БУТМЕНЮ з різних материнських плат.

  Якщо ви все зробили правильно, ви виведіть типу такого меню з вибором завантаження, управління за допомогою стрілок і клавіші ENTER.

  Після вибору в БУТМЕНЮ почнеться копіювання файлів «loading in Windows file» для запуску установки Windows 7. У першому вікні установки ви повинні вибрати мову і натиснути Далі.

  READ  Як дізнатися пароль від Apple ID

  Вибір типу установки натискаємо «Повна установка (розширена інсталяція)

  І ось найголовніше вікно. вибір розділу на який буде проведена установка. Для правильної установки ви повинні відформатувати диск C системний де знаходиться ваша стара Windows. В ідеалі краще його видалити і ще розділ де зберігається MBR він зазвичай важить 100 МБ. Для цього перейдіть до нього та натисніть Видалити. З’явиться «незайняте місце на диску» Натискаємо «Створити» вказуємо розмір диска або залишаємо без зміни і натискаємо «Застосувати»

  Тепер справа часу як тільки ви натиснете Далі почнеться копіювання файлів для установки Windows 7. Флешку або диск можна витягти після першого перезавантаження і спостерігати процес установки до моменту коли з’явитися вікно Вибору ім’я користувача. Введіть будь-яке бажане ім’я та натисніть Далі.

  У вікні введення ключа продукту Windows, прибираємо галочку «Автоматично активувати Windows при підключенню до Інтернету» та натискаємо Далі.

  Ось і весь нескладний процес установки, перед вами з’явиться звичний робочий стіл. значить що Windows 7 Ultimate встановлена. Ще один важливий і обов’язковий процес. активація Windows. На робочому столі знайдіть ярлик з назвою «Активатор» запустіть його і виконайте все як представлено нижче на скріншотах.

  Тепер справа за малим. встановити драйвера для цього рекомендую скористатися Драйвер Паком. SDI скачати.

  Описувати процес установки драйвером не стану так як там і все зрозуміло ставите галочки і тиснете встановити. За підсумком ви отримуєте чистий активоване Windows 7 Ultimate з уже встановленими браузерами і програмою Unchecky і WinRAR.

  Задавайте питання якщо щось не зрозуміло і пишіть коментарі !

  Що потрібно, щоб встановити Windows 7

  Для установки Windows 7 буде потрібно дистрибутив операційної системи. компакт-диск або флешка з установочними файлами. Якщо у Вас вже є завантажувальний носій. відмінно. Якщо ж ні, то ви можете створити його самостійно. Тут я представлю лише пару найпростіших способів, якщо з якоїсь причини вони не підійдуть, повний список способів створення завантажувальної флешки і завантажувального диска ви можете знайти в розділі «Інструкції» на цьому сайті. Для того, щоб зробити завантажувальний диск (або USB-флешку) вам знадобиться образ ISO Windows 7.

  Один з найшвидших способів зробити завантажувальний носій для установки Windows 7. скористатися офіційною утилітою Microsoft USB / DVD Download Tool, скачати яку можна за посиланням: https://www.microsoft.com/ru-ru/download/Windows-USB-dvd.download-tool

  Створення завантажувальних флешки і диска в USB / DVD Download Tool

  Після завантаження та установки програми, чотири кроки відділяють вас від створення інсталяційного диска: вибрати образ ISO з файлами дистрибутива Windows 7, вказати на що їх записати, дочекатися завершення роботи програми.

  Тепер, коли у вас є, з чого встановлювати Windows 7, перейдемо до наступного кроку.

  Установка завантаження з флешки або диска в BIOS

  За замовчуванням, переважна більшість комп’ютерів завантажуються з жорсткого диска, нам же для установки Windows 7 буде потрібно виконати завантаження з флешки або диска, створених на попередньому етапі. Для цього слід зайти в BIOS комп’ютера, що зазвичай здійснюється натисканням DEL або інший клавіші відразу після його включення, ще до початку завантаження Windows. Залежно від версії і виробника BIOS, ключова клавіша може відрізняти, але зазвичай це Del або F2. Після того, як Ви зайдете в BIOS, необхідно буде знайти пункт, який відповідає за черговість завантаження, який може знаходитися в різних місцях: Advanced Setup. Boot Device Priority (пріоритет завантаження) або First Boot Device, Second Boot Device (перший пристрій завантаження, друге пристрій завантаження. в перший пункт потрібно поставити диск або флешку).

  Якщо ви не знаєте, як виставити завантаження з потрібного носія, то прочитайте інструкцію Як поставити завантаження з флешки в BIOS (відкриється в новому вікні). Для диска DVD це робиться аналогічним чином. Після завершення налаштування BIOS для завантаження з флешки або диска, збережіть налаштування.

  Установка Windows 7

  Питання про те, як самостійно встановити Windows 7. один з найпоширеніших в мережі. Хоча, насправді нічого складного тут немає: установка Windows 7. це те, що можна зробити один раз, скориставшись інструкцією і надалі, швидше за все, питань по установці виникнути не повинно. можна буде не звертатися за допомогою. Отже, в цьому керівництві докладно розглянемо установку Windows 7 на комп’ютер або ноутбук. Заздалегідь зазначу, що в разі, якщо у Вас фірмовий ноутбук або комп’ютер і ви просто хочете повернути його до того стану, в якому він був, то замість його можна просто скинути на заводські настройки. Тут ми будемо говорити про чисту установці Windows 7 на комп’ютер без операційної системи або зі старою ОС, яка в процесі буде повністю вилучена. Керівництво повністю підійде для початківців користувачів.

  Процес установки Windows 7

  Коли комп’ютер перезавантажиться після застосування налаштувань BIOS, зроблених на попередньому етапі і почнеться завантаження з інсталяційного носія Windows 7, на чорному тлі ви побачите напис Натисніть будь-яку клавішу для завантаження з диска DVD або напис аналогічного змісту англійською мовою. натисніть її.

  Після чого протягом нетривалого часу буде відбуватися завантаження файлів Windows 7, а потім з’явиться вікно вибору мови для установки. Виберіть свою мову. На наступному етапі потрібно визначити установки для введення, формат часу і грошових одиниць і мови самої операційної системи.

  Після вибору мови системи з’явиться наступний екран, що пропонує встановити Windows 7. З цього ж екрану ви можете запустити відновлення системи. Натисніть «Встановити». Ознайомтеся з умовами ліцензії Windows 7, відзначте галочкою пункт про те, що Ви приймаєте умови ліцензійної угоди та натисніть «Далі».

  Тепер необхідно буде вибрати тип установки Windows 7. У цьому керівництві ми будемо розглядати чисту установку Windows 7 без збереження будь-яких програм і файлів попередньої операційної системи. Зазвичай це найкращий варіант, тому що не залишає різного «сміття» від попередньої установки. Натисніть «Повна установка (розширена інсталяція).

  Виберіть диск або розділ для установки

  У наступному діалоговому вікні ви побачите пропозицію вибрати жорсткий диск або розділ жорсткого диска, на який потрібно встановити Windows 7. Використовуючи пункт «Налаштування диска», ви можете видалити, створити і відформатувати розділи на жорсткому диску (розбити диск на два або з’єднати два в один. наприклад). Як це зробити, описано в інструкції Як розбити диск (відкриється в новому вікні). Після того, як необхідні дії з жорстким диском виконані, а потрібний розділ обраний, натисніть «Далі».

  Почнеться процес установки Windows 7 на комп’ютер, який може зайняти різний час. Комп’ютер може кілька разів перезавантажуватися. Рекомендую при першій перезавантаження повернути в BIOS завантаження з жорсткого диска, щоб не бачити кожен раз запрошення натиснути будь-яку клавішу для установки Windows 7. Диск або завантажувальний флешку при цьому краще залишити підключеної до завершення установки.

  Після того, як програма установки Windows 7 виконає всі необхідні операції, оновить записи реєстру і запустить служби, Ви побачите пропозицію ввести ім’я користувача і ім’я комп’ютера. Їх можна ввести і російською мовою, але я рекомендую використовувати латиницю. Потім буде запропоновано встановити пароль для облікового запису Windows. Тут на Ваш розсуд. можете встановлювати, а можете і немає.

  Наступний етап. ввести ключ продукту. У деяких випадках, цей крок може пропускатися. Варто відзначити, що якщо на вашому комп’ютері була встановлена ​​Windows 7 і ключ є на наклейці, а ви встановлюєте точно таку ж версію Windows 7, то можна використовувати ключ з наклейки. він буде працювати. На екрані «Допоможіть автоматично захистити комп’ютер і поліпшити Windows» початківцям користувачам я рекомендую зупинитися на варіанті «Використовувати рекомендовані параметри».

  Наступний крок настройки. установка параметрів часу і дати Windows. Тут все повинно бути зрозуміло. Рекомендую прибрати галочку «Автоматичний перехід на літній час і назад», так як зараз цей перехід в Росії не використовується. Натисніть «Далі».

  При наявності мережі на комп’ютері, Вам запропонують вибрати, яка у Вас мережу. Домашня, Громадська або робоча. Якщо ви використовуєте Wi-Fi роутер для доступу до Інтернет, то можете поставити «Домашня». У разі, якщо кабель Інтернет провайдера безпосередньо підключений до комп’ютера, то краще вибрати «Громадська».

  Дочекайтеся застосування параметрів Windows 7 і завантаження операційної системи. На цьому установка Windows 7 завершена. Наступний важливий етап. установка драйверів Windows 7, про що я докладно напишу в наступній статті.

  у мене не встановлюється, каже, що в бібліотеці немає DLL Input.dll. Хоча його скачав він все одно не встановлюється

  А як саме встановлюєте? На якому етапі помилка виникає?

  Допоможіть люди добрі, на комп’ютер 2005 року не встановлюється Windows 7 з флешки, пише що цілісність інсталяційний файл порушена, з іншого флешки пише що відсутній драйвер обладнання, як мені встановити її ще, якими способами

  Добрий день. А якщо просто DVD десь записати з 7-кою і з нього ставити?

  А можливо встановити Windows 7 з образу, просто скопіювавши образ як звичайний файл в завантажувальну флешку?

  Без додаткових маніпуляцій з флешкою ​​- ні, не вийде, тобто це просто образ, звичайний файл, комп’ютер не може «впізнати», що з нього можна грузиться. А приклад маніпуляцій описаний тут: https://remontka.pro/multiboot-USB-easy2boot/

  А можна розпакувати ISO, а стислі файли на флешку або CD / DVD?

  Тільки в разі UEFI-завантаження і установки на GPT диск за умови, що образ Windows 7 з нових (з підтримкою EFI-завантаження). Тоді. так, можна, флешка повинна бути FAT32.

  «Запропонують вибрати, яка у Вас мережу. Домашня, Громадська» А якщо вибрати не ту? Те заново встановлювати заново? Або це все одно?

  Ну для більшості користувачів без різниці це поміняти можна і без переустановлення.

  установка, windows, комп, ютер

  Привіт, Дмитро. Чи не могли б Ви мені допомогти розібратися? в квітні в сервісі поставили Windows 7 домашня розширена (стаціонар). зразок стабільна версія, можливо ліцуху. через якийсь час з робочого столу зникає системна папка «Комп‘ютер». з чим це може бути пов’язано і чи існує спосіб повернути системну папку (а не просто ярлик) на місце в область робочого столу? перший раз таке бачу. Вірусний немає, періодично користуюся інструментами AusLogics BoostSpeed. дякую

  Добрий день. Правий клік по робочому столу. персоналізація. І там десь був пункт в дусі «значки робочого столу» (не пам’ятаю як точно на 7-ке він називався, а глянути зараз і ніде, але був).

  Добрий день. як тільки з’явлюся будинку відразу спробую і напишу як що, зараз немає можливості. а так, ярлик я, звичайно ж, відразу помістив в кут. але він і поводиться як ярлик, а не системна папка, альтернативний вихід на яку теж є, не подумайте. в принципі, ситуація не напружує. просто цікавий сам факт раптового зникнення елемента, що не менш цікавий і спосіб його повернення.

  ось добрався до компа, повернув системну папку на місце. спасибі за підказку!

  етап Підготовка.

  В одній зі своїх статей, я записав відео для своїх читачів про план установки Windows. Завдання виконувати не потрібно!

  READ  Як через USB підключити інтернет до комп'ютера

  Якщо ви хочете переконатися, що Windows 7 встановлювати легко, після статті знайдете відео, де побачите все крок за кроком. Але спочатку прочитайте статтю, так як в цьому відео розповідається не все.

  Перш за все, не полінуйтеся пройтися по папках «Мої документи», «Мої малюнки», «Робочий стіл» і «Диск C: \». Швидше за все, у вас там є збережені документи. Перенесіть їх на інший диск (наприклад, диск D: \). В іншому випадку, при установці вони все будуть знищені. У досвідчених користувачів є така чудова правило. ОС і програми на одному диску, вся інформація на іншому. Дотримуватися цього принципу дуже просто і також в цілях безпеки цей метод необхідний.

  Потім не завадить уточнити, чи можна встановити Windows 7 на ваш комп’ютер. Найпростіше це зробити на офіційній сторінці Microsoft за адресою (http://Windows.microsoft.com/ru-RU/windows7/products/system-requirements). Як правило, на більшість сучасних комп’ютерів «сімка» встановлюється без проблем. Якщо системні вимоги Windows 7 підходять до комп’ютера, тоді рухаємося далі.

  Також заздалегідь приготуйте всі необхідні драйвера. Windows 7, швидше за все, автоматично виявить і встановить майже всі компоненти, які присутні у вашому комп’ютері. Але периферійне устаткування, зокрема принтер, сканер, web-камеру, і деякі специфічні компоненти, наприклад TV-тюнер, відеоадаптер (відеокарта) або плати відеомонтажу, краще встановлювати використовуючи диски, що поставляються в комплекті або скачані з офіційного сайту. Не варто засмучуватися, якщо ви їх не знайшли. Про їх установку, читайте в статті: «Як встановити драйвер і що таке драйвер».

  Порада: якщо ваш диск з драйверами трохи застарів, тобто ви купували комп’ютер або ноутбук 2-3 роки тому, то найкраще скачати свіжі драйвера з сайту виробника.

  Підготовка завершена. Переходимо безпосередньо до установки.

  Установка Windows 7

  Добрий день постійні читачі і ті, хто зайшов вперше. Приводом для написання цієї статті, послужило подія, яке не давало мені спокою. Мене багато разів поштою просили розповісти. як встановити Windows 7 на ноутбук або комп’ютер? До речі, протягом довгих років у мене на комп’ютері була встановлена ​​стара добра версія Windows XP, про особливості установки цієї операційної системи я вже розповідав в статті. «Як встановити Windows XP».

  Незважаючи на свою уявну простоту, в установці будь-якій операційній системи є свої тонкощі і секрети. Якщо їх не враховувати, то можливо «перевстановлювати вінду» доведеться частіше, ніж потрібно. Погодьтеся, що цей варіант не найприємніший і краще все зробити один раз, але так як треба. Тому перейдемо безпосередньо до питання. як правильно встановити Windows 7 на будь-який пристрій: ноутбук або комп’ютер.

  Увага! Думаю, буде дуже до речі, якщо у вас буде оригінальний дистрибутив Windows 7. Адже скачавши з інтернету, можете підчепити віруси або ж непрацюючу (глючну) систему. Щоб скинути вам посилання для скачування, напишіть на пошту useroffcom@gmail.com

  Варіантів для цього існує декілька:

  • Установка Windows 7 з диска. Якраз в цій статті ми торкнемося грунтовно питання, як встановлюється Windows 7 з диска через BIOS.
  • Установка Windows 7 з флешки. Щоб навчитися створювати завантажувальну флешку c Windows 7, читайте статтю на блозі: «Як зробити завантажувальну флешку Windows 7». Ця інформація для тих, хто хоче дізнатися, як встановити Windows 7 з флешки.

  У цій статті я розповім, як встановити Windows 7 з диска. Якщо у вас немає дисковода або хочете трохи поекспериментувати з установкою, то перейдіть за посиланням вище і дізнайтеся, як встановити Windows 7 з флешки. Хотілося б звернути вашу увагу на нюанси, пов’язані з вибором дистрибутива (завантажувального диска Windows 7).

  Не вдаючись в питання захисту інтелектуальної власності, хочу звернути вашу увагу на єдиний момент. намагайтеся користуватися диском або чином Windows 7, тільки оригінальним. Але найкраще скористатися оригінальним диском. Навіть при явному небажанні витрачати свої гроші, отримати його все-таки можна, досить просто проявити трохи фантазії, благо інтернет і друзі ще є;).

  Всіх своїх друзів я вже давно привчив, що краще встановити з нормального диска, ніж потім бити монітор і штовхати системний блок, за велику кількість помилок і постійних зависань, після переустановлення Windows. Якщо немає часу або не дозволяє Інтернет, то обдзвоните своїх друзів, думаю що вони не будуть проти позичити оригінальний дистрибутив Windows 7 на пару годин.

  Отже, приступимо безпосередньо до установки Windows 7 на комп’ютер. Швидше за все, якась операційна система у вас вже була встановлена, тому будемо розглядати саме такий варіант. Втім, навіть якщо ви встановлюєте «сімку» на чистий диск (на якому ще не було ОС) порядок операцій буде аналогічним. Прошу бути уважними, тоді у вас все вийде!

  етап Установка.

  Отже, тепер перейдемо від теорії до практики. Один з найбільш частих питань користувачів, як правильно встановити Windows 7? Щоб відповісти на це питання, вам треба прочитати статтю далі.

  Робимо перезавантаження комп‘ютера і заходимо в BIOS. Для того щоб в нього потрапити потрібно увімкнути комп’ютер безперервно натискати на клавішу (вони можуть відрізнятися, але швидше за все це буде) DELETE або F2. Після цього знаходимо вкладку «Advanced Options» і «Boot Device».

  Невеликий нюанс: в залежності від вашого BIOS назви вкладок можуть відрізнятися. Якщо у вас немає вкладок з такими назвами, не турбуйтеся, переходите за своїми. Вам потрібна вкладка, в назві якої буде міститися слово «Boot».

  За замовчуванням у вас буде стояти жорсткий диск, якщо це так, все правильно.

  Нам потрібно змінити пріоритет завантаження, а саме замість жорсткого диска вибрати CDROM. У цій вкладці встановлюємо завантаження з CD / DVD приводу. Для цього вибираємо HDD і натискаємо Enter.

  Після цього нам буде доступний вибір. Переміщаємося стрілочками, вибираємо CDROM і тиснемо Enter.

  Після змін перевірте, щоб точно був обраний CDROM, інакше подальші дії не призведуть до встановлення Windows.

  Для збереження наших змін, натискаємо клавішу F10. Щоб дізнатися, яка клавіша відповідає за збереження, зверніть увагу праворуч або знизу екрану. У моєму випадку у мене F10. Save and Exit (Зберегти і Вийти), як раз те що потрібно.

  Також можете при включенні комп’ютера спробувати натискати «F12», вам будемо доступно меню, де ви можете вибрати «CD-Rom». У цьому випадку не треба заходити в BIOS і вносити якісь зміни.

  Коли натиснете на клавішу F10, комп’ютер автоматично перезавантажиться. Буде запропоновано натиснути будь-яку клавішу, що ми і робимо.

  Якщо ви проспали цей момент, тоді перезавантажуєте комп’ютер вручну і чекаєте появи напису, яку можна побачити на скріншоті вище.

  Після цього почнеться безпосередній процес установки.

  Інформацію, яку я описав вище, допоможе вам зробити установку з диска, але якщо ви хотіли дізнатися, як встановити Windows з флешки, то вам треба спочатку створити завантажувальний флешку (посилання для цієї процедури є в статті вище) і завантажитися з неї в BIOS- е. Опис нижче буде однаково при будь-яку установку: c флешки або диска.

  Ви побачите стартове вікно, в якому буде запропоновано вибрати мову установки і регіональні настройки (грошову одиницю і розкладку клавіатури за замовчуванням). Я зазвичай вибираю тільки мову, натискаємо кнопку «Далі».

  У наступному вікні необхідно зробити вибір між установкою і відновленням системи. Оскільки ми встановлюємо її, натискаємо «Встановити».

  Наступне традиційне вікно з ліцензійною угодою.

  Примітка. Якщо вам буде запропонований вибір версії Windows 7, вибирайте максимальний з усіх доступних.

  Погоджуємося з ліцензією, встановивши відповідну галочку і натискаємо «Далі».

  Тепер необхідно визначитися з типом установки. Недовго думаючи, вибираємо «Повна установка» і переходимо до вікна вибору диска для інсталяції.

  Готовий розділ для установки у нас вже є. Тому вибираємо його. Якщо ви забули скопіювати потрібні дані з диска «C:», то скасовуємо установку і виробляємо збереження даних.

  Якщо хочете відформатувати диск, то можете зробити в цьому вікні. Для цього вибираємо необхідний диск, це буде «C:» і натискаємо кнопку «Налаштування диска».

  З попередженням про те, що всі дані будуть знищені, погоджуємося натисканням на кнопку «ОК», адже ми заздалегідь переглянули всі папки і перенесли потрібні файли на інший диск. Запускаємо процес форматування.

  Примітка. Для нормальної роботи Windows 7 створіть диск розміром 50 ГБ.

  Через деякий час, ця операція завершиться і диск буде готовий до установки. Вибираємо наш диск, натискаємо «Далі».

  Процес копіювання файлів триває досить довго. Тому можна випити чай або почитати книгу. У будь-якому випадку у вас є хвилин 20 на свої справи.

  Комп’ютер автоматично почне перезавантажуватися. Нічого не робимо, просто чекаємо, коли скопійовано всі дані.

  Урочистий момент. Windows 7 вперше запустилася на вашому комп’ютері. Тепер необхідно вести ваше ім’я.

  На наступному етапі програма установки запропонує задати пароль для входу в систему. Робити це чи не робити. вирішуйте самі.

  Але знову ж таки, дам маленький рада. ОБОВ’ЯЗКОВО СТАВИМО ПАРОЛЬ.

  Після цього необхідно активувати вашу версію Windows, ввівши серійний номер. Де його взяти, залежить від того де ви взяли інсталяційний диск. У будь-якому випадку, про наявність серійного номера варто подбати заздалегідь. Можна продовжити установку і без нього, але термін роботи Windows в цьому випадку буде обмежений 30-ти денним періодом.

  Якщо ви купили ноутбук або комп’ютер з Windows 7, то подивіться вгорі системного блоку або внизу ноутбука, він повинен бути на наклейки від Windows. Якщо звичайно, ви або ваші діти не відправили його в сміттєвий ящик;).

  У тому випадку якщо у вас немає коду продукту, то треба поставити галочку «Автоматично активувати Windows при підключенні до Інтернету». Після цього кнопка «Далі» стане активною. В іншому випадку, ви не зможете зайти в щойно встановлену систему Windows 7.

  Після введення серійного номера програма інсталяції запропонує встановити параметри захисту комп’ютера. Імені команди «Відкласти рішення» і задасте ці параметри пізніше, якщо потрібно, після того як закінчите установку і переконайтеся в працездатності системи.

  Установка WINDOWS 7. Как установить WINDOWS 7 с диска?

  Тепер задаємо системний час. За замовчуванням беруться установки з BIOS. Ви можете вказати будь-які зручні вам.

  установка, windows, комп, ютер

  Якщо Windows встановить драйвера на мережеву карту, то вам буде запропоновано вибрати тип мережі, де знаходиться комп’ютер.

  Тепер кілька хвилин чекаємо поки програма закінчить встановлювати параметри і після цього спостерігаємо робочий стіл Windows 7 на комп’ютері.

  Ось і все, установка Windows 7 завершена. Залишилося тільки встановити необхідні драйвера, програми та налаштувати систему на власний розсуд.

  Тепер ви знаєте, як встановити Windows 7 з диска на ноутбук або ж на комп’ютер. Думаю, що у вас все вийде або вийшло. Перша установка Windows 7 буде для вас здаватися дуже складною, але встановивши один раз, ви вже з легкістю зможете це повторити без будь-яких побоювань.

  BETATECH.COM.UA 2022