Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Новини

Установка Windows 7 на комп’ютер

Установка Windows 7

Питання про те, як самостійно встановити Windows 7. один з найпоширеніших в мережі. Хоча, насправді нічого складного тут немає: установка Windows 7. це те, що можна зробити один раз, скориставшись інструкцією і надалі, швидше за все, питань по установці виникнути не повинно. можна буде не звертатися за допомогою. Отже, в цьому керівництві докладно розглянемо установку Windows 7 на компютер або ноутбук. Заздалегідь зазначу, що в разі, якщо у Вас фірмовий ноутбук або комп’ютер і ви просто хочете повернути його до того стану, в якому він був, то замість його можна просто скинути на заводські настройки. Тут ми будемо говорити про чисту установці Windows 7 на компютер без операційної системи або зі старою ОС, яка в процесі буде повністю вилучена. Керівництво повністю підійде для початківців користувачів.

Що потрібно, щоб встановити Windows 7

Для установки Windows 7 буде потрібно дистрибутив операційної системи. компакт-диск або флешка з установочними файлами. Якщо у Вас вже є завантажувальний носій. відмінно. Якщо ж ні, то ви можете створити його самостійно. Тут я представлю лише пару найпростіших способів, якщо з якоїсь причини вони не підійдуть, повний список способів створення завантажувальної флешки і завантажувального диска ви можете знайти в розділі «Інструкції» на цьому сайті. Для того, щоб зробити завантажувальний диск (або USB-флешку) вам знадобиться образ ISO Windows 7.

Один з найшвидших способів зробити завантажувальний носій для установки Windows 7. скористатися офіційною утилітою Microsoft USB / DVD Download Tool, скачати яку можна за посиланням: https://www.microsoft.com/ru-ru/download/Windows-USB-dvd.download-tool

Створення завантажувальних флешки і диска в USB / DVD Download Tool

Після завантаження та установки програми, чотири кроки відділяють вас від створення інсталяційного диска: вибрати образ ISO з файлами дистрибутива Windows 7, вказати на що їх записати, дочекатися завершення роботи програми.

Тепер, коли у вас є, з чого встановлювати Windows 7, перейдемо до наступного кроку.

Как Установить Windows 7 в 2021 году с флешки? Лучшая инструкция Активация Оптимизация

Установка завантаження з флешки або диска в BIOS

За замовчуванням, переважна більшість комп’ютерів завантажуються з жорсткого диска, нам же для установки Windows 7 буде потрібно виконати завантаження з флешки або диска, створених на попередньому етапі. Для цього слід зайти в BIOS комп’ютера, що зазвичай здійснюється натисканням DEL або інший клавіші відразу після його включення, ще до початку завантаження Windows. Залежно від версії і виробника BIOS, ключова клавіша може відрізняти, але зазвичай це Del або F2. Після того, як Ви зайдете в BIOS, необхідно буде знайти пункт, який відповідає за черговість завантаження, який може знаходитися в різних місцях: Advanced Setup. Boot Device Priority (пріоритет завантаження) або First Boot Device, Second Boot Device (перший пристрій завантаження, друге пристрій завантаження. в перший пункт потрібно поставити диск або флешку).

Якщо ви не знаєте, як виставити завантаження з потрібного носія, то прочитайте інструкцію Як поставити завантаження з флешки в BIOS (відкриється в новому вікні). Для диска DVD це робиться аналогічним чином. Після завершення налаштування BIOS для завантаження з флешки або диска, збережіть налаштування.

Процес установки Windows 7

Коли комп‘ютер перезавантажиться після застосування налаштувань BIOS, зроблених на попередньому етапі і почнеться завантаження з інсталяційного носія Windows 7, на чорному тлі ви побачите напис Натисніть будь-яку клавішу для завантаження з диска DVD або напис аналогічного змісту англійською мовою. натисніть її.

установка, windows, комп, ютер

Після чого протягом нетривалого часу буде відбуватися завантаження файлів Windows 7, а потім з’явиться вікно вибору мови для установки. Виберіть свою мову. На наступному етапі потрібно визначити установки для введення, формат часу і грошових одиниць і мови самої операційної системи.

Після вибору мови системи з’явиться наступний екран, що пропонує встановити Windows 7. З цього ж екрану ви можете запустити відновлення системи. Натисніть «Встановити». Ознайомтеся з умовами ліцензії Windows 7, відзначте галочкою пункт про те, що Ви приймаєте умови ліцензійної угоди та натисніть «Далі».

READ  Як зробити роздачу інтернету з комп'ютера

Тепер необхідно буде вибрати тип установки Windows 7. У цьому керівництві ми будемо розглядати чисту установку Windows 7 без збереження будь-яких програм і файлів попередньої операційної системи. Зазвичай це найкращий варіант, тому що не залишає різного «сміття» від попередньої установки. Натисніть «Повна установка (розширена інсталяція).

Виберіть диск або розділ для установки

У наступному діалоговому вікні ви побачите пропозицію вибрати жорсткий диск або розділ жорсткого диска, на який потрібно встановити Windows 7. Використовуючи пункт «Налаштування диска», ви можете видалити, створити і відформатувати розділи на жорсткому диску (розбити диск на два або з’єднати два в один. наприклад). Як це зробити, описано в інструкції Як розбити диск (відкриється в новому вікні). Після того, як необхідні дії з жорстким диском виконані, а потрібний розділ обраний, натисніть «Далі».

Почнеться процес установки Windows 7 на комп‘ютер, який може зайняти різний час. Комп’ютер може кілька разів перезавантажуватися. Рекомендую при першій перезавантаження повернути в BIOS завантаження з жорсткого диска, щоб не бачити кожен раз запрошення натиснути будь-яку клавішу для установки Windows 7. Диск або завантажувальний флешку при цьому краще залишити підключеної до завершення установки.

Після того, як програма установки Windows 7 виконає всі необхідні операції, оновить записи реєстру і запустить служби, Ви побачите пропозицію ввести ім’я користувача і ім’я комп’ютера. Їх можна ввести і російською мовою, але я рекомендую використовувати латиницю. Потім буде запропоновано встановити пароль для облікового запису Windows. Тут на Ваш розсуд. можете встановлювати, а можете і немає.

Наступний етап. ввести ключ продукту. У деяких випадках, цей крок може пропускатися. Варто відзначити, що якщо на вашому комп’ютері була встановлена ​​Windows 7 і ключ є на наклейці, а ви встановлюєте точно таку ж версію Windows 7, то можна використовувати ключ з наклейки. він буде працювати. На екрані «Допоможіть автоматично захистити комп’ютер і поліпшити Windows» початківцям користувачам я рекомендую зупинитися на варіанті «Використовувати рекомендовані параметри».

Наступний крок настройки. установка параметрів часу і дати Windows. Тут все повинно бути зрозуміло. Рекомендую прибрати галочку «Автоматичний перехід на літній час і назад», так як зараз цей перехід в Росії не використовується. Натисніть «Далі».

При наявності мережі на комп’ютері, Вам запропонують вибрати, яка у Вас мережу. Домашня, Громадська або робоча. Якщо ви використовуєте Wi-Fi роутер для доступу до Інтернет, то можете поставити «Домашня». У разі, якщо кабель Інтернет провайдера безпосередньо підключений до комп’ютера, то краще вибрати «Громадська».

Дочекайтеся застосування параметрів Windows 7 і завантаження операційної системи. На цьому установка Windows 7 завершена. Наступний важливий етап. установка драйверів Windows 7, про що я докладно напишу в наступній статті.

у мене не встановлюється, каже, що в бібліотеці немає DLL Input.dll. Хоча його скачав він все одно не встановлюється

А як саме встановлюєте? На якому етапі помилка виникає?

Допоможіть люди добрі, на комп’ютер 2005 року не встановлюється Windows 7 з флешки, пише що цілісність інсталяційний файл порушена, з іншого флешки пише що відсутній драйвер обладнання, як мені встановити її ще, якими способами

Добрий день. А якщо просто DVD десь записати з 7-кою і з нього ставити?

А можливо встановити Windows 7 з образу, просто скопіювавши образ як звичайний файл в завантажувальну флешку?

Без додаткових маніпуляцій з флешкою ​​- ні, не вийде, тобто це просто образ, звичайний файл, компютер не може «впізнати», що з нього можна грузиться. А приклад маніпуляцій описаний тут: https://remontka.pro/multiboot-USB-easy2boot/

А можна розпакувати ISO, а стислі файли на флешку або CD / DVD?

Тільки в разі UEFI-завантаження і установки на GPT диск за умови, що образ Windows 7 з нових (з підтримкою EFI-завантаження). Тоді. так, можна, флешка повинна бути FAT32.

«Запропонують вибрати, яка у Вас мережу. Домашня, Громадська» А якщо вибрати не ту? Те заново встановлювати заново? Або це все одно?

Ну для більшості користувачів без різниці це поміняти можна і без переустановлення.

Привіт, Дмитро. Чи не могли б Ви мені допомогти розібратися? в квітні в сервісі поставили Windows 7 домашня розширена (стаціонар). зразок стабільна версія, можливо ліцуху. через якийсь час з робочого столу зникає системна папка «Комп‘ютер». з чим це може бути пов’язано і чи існує спосіб повернути системну папку (а не просто ярлик) на місце в область робочого столу? перший раз таке бачу. Вірусний немає, періодично користуюся інструментами AusLogics BoostSpeed. дякую

Добрий день. Правий клік по робочому столу. персоналізація. І там десь був пункт в дусі «значки робочого столу» (не пам’ятаю як точно на 7-ке він називався, а глянути зараз і ніде, але був).

READ  Як відкрити файл xlsx на комп'ютері

Добрий день. як тільки з’явлюся будинку відразу спробую і напишу як що, зараз немає можливості. а так, ярлик я, звичайно ж, відразу помістив в кут. але він і поводиться як ярлик, а не системна папка, альтернативний вихід на яку теж є, не подумайте. в принципі, ситуація не напружує. просто цікавий сам факт раптового зникнення елемента, що не менш цікавий і спосіб його повернення.

ось добрався до компа, повернув системну папку на місце. спасибі за підказку!

Запис образу в UltraIso на Flash

Після того як ви отримали в руки образ з Windows 7, необхідно записати його на будь-який носій. постає питання “Як це зробити?”.

Дана стаття розповість вам як записати образ на флеш-накопичувач (USB-Flash або HDD-Flash) за допомогою програми UltraIso.

Крок 1. Встановимо програму UltraISO (в даному уроці розглядається версія 9.31, хоча принципової різниці в інших версіях немає). Посилання на скачування UltraISO знаходиться в кінці статті, в блоці прикріплені файли. Майстер установки UltraISO

Тиснемо «Далі», попутно вказуючи необхідні параметри установки. На останньому вікні НЕ знімаємо галочки з «Ассоцііровать.iso файл з UltraIso» і «Встановити ISO CD / DVD емулятор (ISO Drive)». Додаткові завдання для програми UltraISO

Крок 2. Після установки запускаємо програму і в реченні зареєструвати продукт вибираємо «Пробний період», який дасть нам можливість користуватися цією програмою протягом 30 днів (чого цілком вистачить, щоб записати наш образ). Установка UltraISO завершена

Установка Windows 7 с флешки на компьютер и ноутбук

Крок 3. Перед тим як почати маніпуляції з нашим способом, необхідно вставити в вільний USB-вихід флешку або зовнішній жорсткий диск, на які буде проводитися запис.

Крок 4. Відкриваємо наш образ за допомогою «Файл. Відкрити ». Далі йдемо в пункт «Самозавантаження. Write Disk Image (записати образ диска)». Запис образу Windows 7 на флешку

Крок 5. У поле Disk Drive необхідно вибрати ваш носій (в разі, якщо в комп’ютер вставлені кілька флешок). Також перевірте правильність обраного способу в рядку «Файл образу». У рядку «Метод запису» вибираємо USB-HDD. Коли все вибрано вірно, необхідно натискати на кнопку «Записати». Перед тим як почнеться процес, вас запитають: «Ви дійсно хочете продовжити процес? Вся інформація на флеш носії буде знищена ». Перевірте вміст вашої флешки, і якщо на ній немає нічого важливого, сміливо натискаєте «Так». Після закінчення запису вас сповістять про те, що запис пройшов успішно: «Burn successful!». Ваша завантажувальна флешка готова.

Запис образу Windows 7 на флешку

Перед тим як приступити до установки операційної системи, необхідно визначити, з якого типу носія буде виконуватися установка. Останнім часом це питання стає особливо актуальним, так як на ринку комп’ютерної техніки широкого поширення набули компактні Netbook’і, не оснащені оптичними приводами, а так само flash-накопичувачі великого обсягу, що стали настільки популярними і одночасно відмінно справляються із завданням завантажувального диска для операційної системи.

Якщо ж у вас під рукою є flash-накопичувач (об’ємом 4 Гб, тому що інсталяційний образ займає близько 2,5 Гб), то уважно вивчивши і виконавши дії, описані в даній статті, ви можете встановити операційну систему, використовуючи flash- накопичувач як завантажувальний диск. Для цього не знадобиться ніякого додаткового програмного забезпечення: все буде виконано з використанням командного рядка і змонтованого образу Windows 7. Взагалі установка Windows 7 з флешки. швидший (хоч трохи і більш складний варіант).

Копіювання файлів на підготовлену флешку.

Запис образу Windows 7 на флешку за допомогою командного рядка.

  • Отже, для підготовки образу підключіть flash-диск до USB-порту вашого комп‘ютера. Переконайтеся в тому, що на flash-накопичувачі немає необхідних для вас даних, так як flash-диск буде відформатований.
  • Тепер запустіть командний рядок Windows. Ярлик для запуску ви можете знайти за адресою: Пуск. Програми. За умовчанням. Командна строка.Также ви можете натиснути комбінацію клавіш «Windows R», після чого у вікні «запуск програми» вам необхідно ввести назву програми «СMD» і натиснути «Enter».
  • Тепер у вікні командного рядка виконайте команду «diskpart». Після цього запуститься системна утиліта для управління дисками. За допомогою цієї програми ми очистимо вміст диска, створимо на ньому розділ. Після цього ми зможемо зробити його активним, відформатувати його і записати на нього вміст образу. Потім нам залишиться тільки розмістити на диску файли завантажувача: після цього при завантаженні операційної системи, наш flash-диск визначиться як знімний носій. ми зможемо почати з нього установку Windows 7.

Розглянемо дані дії більш детально.

Після того як завантажиться системна утиліта diskpart, ви побачите запрошення у вигляді рядка DISKPART.

установка, windows, комп, ютер

Тепер можна перейти до виконання команд.

установка, windows, комп, ютер

За допомогою команди «list disk» ви можете побачити список всіх дисків вашого комп’ютера (рисунок 5).

Підготовка до встановлення Windows 7 з флешки: створення завантажувальної флешки

READ  Як підключити USB модем до комп'ютера

Тепер якщо виконати команду «select disk номер», Де «Номер». це номер диска, що є flash-накопичувачем, то ми виберемо даний диск для застосування всіх наступних команд, які ми будемо вводити при роботі з утилітою diskpart.

Як видно з малюнка 1, в нашому випадку це буде команда «select disk 3».

Але будьте дуже уважні. ви можете вибрати будь-якої жорсткий диск, і видалити на ньому всі дані.

  • Далі ми видалимо всі дані і розділи на нашому flash-накопичувачі. Для цього виконайте команду clean.
  • Наступним дією буде, за допомогою команди create partition primary, створити на flash-накопичувачі новий розділ.
  • Виберемо даний розділ для подальшого застосування команд до нього за допомогою команди select partition 1.
  • Зробимо його активним, за допомогою команди active.

Для того, щоб відформатувати диск виконайте команду format fs = NTFS. Як параметр даної команди ми вказуємо тип файловий системи (NTFS). Для форматування диска виконайте команду format fs = NTFS.

Тепер залишається форматувати підключення диска за допомогою команди assign (відкриється вікно автозапуску, як ніби ми тільки що під’єднали до комп’ютера flash-диск) і вийти з утиліти за допомогою команди exit Ініціалізація підключення диска командою assign.

Залишається заключний крок. ми повинні скопіювати завантажувач на flash-накопичувач.

Для цього змонтуйте образ Windows 7, який ви хочете встановити на ваш компютер.

УСТАНОВИТЬ WINDOWS 7. Самая подробная инструкция! ДРАЙВЕРА НАСТРОЙКИ

Тепер за допомогою командного рядка перейдіть до даного (змонтованому) диску. Після цього перейдіть в папку boot і виконайте команду bootsect / nt60 K :. Зверніть увагу на те, що замість літери “K” в даній команді повинна бути буква, яка була призначена вашому flash-накопичувача при виконанні команди assign.

Дана команда запустить системну утиліту bootsect з 2-ма параметрами:

  • перший вказує на версію завантажувача ОС (/ nt60. параметр необхідний для створення завантажувача ОСWindows Vista і Windows 7).
  • другий параметр. це буква, призначена нашому flash-накопичувача.

При цьому буде розміщений завантажувач ОС на нашому flash-диску. Якщо ви змонтуєте образ 64 бітної Windows 7, то вам не вдасться запустити bootsect, якщо ваша операційна система буде 32 бітної. тому що дана версія bootsect є 64 бітної.

установка

Тепер якщо ви перезавантажте комп’ютер, то, зайшовши в BIOS, ви зможете встановити вашу флешку для завантаження і установки з неї Windows 7 (first boot device).

Тепер ви можете перейти до наступної глави, в якій дуже докладно буде розказано про подальшу установці Windows 7.

Детальна інструкція по установці Windows 7 в цій статті: Установка Windows 7.

Також ви можете звернути увагу на запис образу за допомогою утиліти Windows 7 USB / DVD Download Tool.

Вхід в BIOS. ноутбуки Packard Bell

Виробник Модель Перехід до BOOT меню без заходу в BIOS Завантажитися раз Вхід в BIOS / UEFI Змінити пріоритет завантаження
Packard Bell Загальний F8 F1, Del

Клавіша для входу в BIOS або UEFI для різних ноутбуків

Вхід в BIOS. ноутбуки eMachines

Виробник Модель Перехід до BOOT меню без заходу в BIOS Завантажитися раз Вхід в BIOS / UEFI Змінити пріоритет завантаження
eMachines Загальний F12 Tab, Del

Вхід в BIOS. ноутбуки NEC

Виробник Модель Перехід до BOOT меню без заходу в BIOS Завантажитися раз Вхід в BIOS / UEFI Змінити пріоритет завантаження
NEC Загальний F5 F2

Як увійти в BIOS і налаштувати його для установки Windows 7 або Windows 10

У цій статті описаний загальний порядок дій, які вам необхідно зробити, щоб увійти в BIOS на вашому пристрої. Стаття містить таблицю-підказку, яка допоможе розібратися в тому, як здійснити вхід в BIOS, а також як змінити пріоритет пристроїв для завантаження операційної системи. У статті Установка Windows 7 це питання також розглядається, але не так детально.

Вхід в BIOS. ноутбуки Fujitsu

Виробник Модель Перехід до BOOT меню без заходу в BIOS Завантажитися раз Вхід в BIOS / UEFI Змінити пріоритет завантаження
Fujitsu Загальний F12 F2

Вхід в BIOS. ноутбуки Intel

Виробник Модель Перехід до BOOT меню без заходу в BIOS Завантажитися раз Вхід в BIOS / UEFI Змінити пріоритет завантаження
Intel Загальний F10

Вхід в BIOS. ноутбуки Sony

Виробник Модель Перехід до BOOT меню без заходу в BIOS Завантажитися раз Вхід в BIOS / UEFI Змінити пріоритет завантаження
Sony VAIO Duo, Pro, Flip, Tap, Fit клавіша assist assist button
Sony VAIO, PCG, VGN F11 F1, F2, F3
Sony VGN Esc, F10 F2 Вкладка “Boot”. включити “External Device Boot”
BETATECH.COM.UA 2021