Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Ноутбуки

Установка Windows на ноутбук lenovo ideapad

Table of Contents

Як повернути ноутбук до заводського стану: Lenovo IdeaPad

Про те, як повертати до первісного стану за допомогою розділу відновлення системи ноутбуки серії ThinkPad від компанії Lenovo, я вже раніше розповідав. Тепер же черга дійшла до ноутбуків Lenovo IdeaPad, де процедура повернення до заводських налаштувань реалізована по-іншому.

До речі, якщо мені не зраджує пам’ять, відновлення ноутбуків бюджетної серії Lenovo Essential відбувається точно так само, як і IdeaPad, хоча на сто відсотків я не впевнений. Коли я зможу це перевірити, зроблю в кінці даної статті дописки з більш конкретною інформацією. Ну а якщо хтось із читачів знає напевно, відпишіться, будь ласка, в коментарях.

Перш ніж приступити до опису процедури відновлення ноутбуків Lenovo IdeaPad, я як завжди настійно рекомендую попередньо прочитати вступну статтю «Як повернути ноутбук до заводського стану: вступ», в якій містяться основні відомості про процедуру відновлення ноутбуків до початкового стану з розділу відновлення системи, а також необхідні заходи, які слід вжити, щоб не втратити важливих даних.

Також дуже раджу не приступати до відновлення системи, поки не прочитаєте цю статтю до кінця. Хіба мало, які нюанси можуть виникнути.

Отже, для запуску системи відновлення ноутбуків Lenovo IdeaPad використовується кнопка запуску системи OneKey Rescue, за допомогою якої проводиться реанімація системи з образу, що зберігається в розділі відновлення системи.

До речі, з її допомогою можна відновити комп’ютер з власноруч створеної резервної копії, а також перевірити його на наявність вірусів, але оскільки ця стаття присвячена поверненню комп’ютера саме до заводського стану, розглядати ці можливості я тут не буду.

Розташування кнопка запуску системи OneKey Rescue може відрізнятися, як і її зовнішній вигляд. Залежно від конкретної моделі, вона може перебувати на корпусі або рамці дисплея, бути зовнішньої або втопленою. Це зовсім неважливо. Важливим є те, що її натискання призведе до запуску системи відновлення.

Кнопка запуску системи OneKey Rescue на різних моделях ноутбуків Lenovo IdeaPad

Запустити процедуру відновлення ноутбуків Lenova IdeaPad можна як на вимкненому комп’ютері, так і з-під операційної системи. Ми розглянемо самий запущений випадок, в якому операційна система пошкоджена настільки, що комп’ютер не завантажується.

Натисніть на вимкненому ноутбуці кнопку запуску системи OneKey Rescue. Комп’ютер включиться і через деякий час на робочому столі з’явиться стартове меню, в якому нам потрібно буде вибрати функцію OneKey Recovery.

Насамперед нам належить вибрати, чи хочемо ми повернути систему до заводського стану або відновити її з призначеної для користувача резервної копії. Вибираємо перший варіант і натискаємо «Далі».

На наступній картинці нам покажуть відомості про параметри відновлення і попередять, щоб ми не відключали харчування ноутбука до закінчення процедури. Мотаємо на вус і тиснемо «Пуск».

Нас спитають, чи дійсно ми хочемо повернути системний розділ до початкового стану. Відповідаємо «Так».

Нас попередять, що в цьому випадку всі дані, що зберігаються на системному розділі, будуть знищені. Якщо ви строго слідували рекомендаціям статті «Як повернути ноутбук до заводського стану: вступ», значить боятися нічого. Тиснемо «Так».

З цього моменту ноутбук Lenovo IdeaPad почне відновлюватися з розділу відновлення. Цей процес вимагає деякого часу. Нічого не натискайте і ні в якому разі не вимикайте живлення комп’ютера.

Після закінчення процедури на екрані з’явиться повідомлення, що відновлення системи завершено. натисніть OK.

Далі нам буде запропоновано вимкнути комп’ютер або перезавантажити його. Що натискати. залежить лише від вас, але відновлення системи буде закінчено тільки після перезавантаження. Тому, якщо ви хочете завершити відновлення прямо зараз, натисніть «Перезавантаження», а якщо не проти зробити перерву, виберіть «Вимкнення».

Після включення комп’ютера автоматично запуститься підготовка до першого запуску Windows. Дочекайтеся, поки не з’явиться меню вибору мови системи.

установка, windows, ноутбук, lenovo, ideapad

На цьому стаття про відновлення ноутбуків Lenovo IdeaPad до заводських налаштувань підійшла до кінця.

Якщо моя стаття виявилася для вас корисною, порадьте будь ласка її своїм друзям за допомогою кнопок соціальних мереж або просто поділившись посиланням.

Як перевстановити Windows на ноутбук Lenovo

Деякі ноутбуки Lenovo продаються з попередньо встановленою безкоштовною операційною системою FREE Dos123, яка, м’яко кажучи :), не підходить для роботи. Багато власників ноутбуків Lenovo (і не тільки) стикаються з проблемою самостійної установки операційної системи.

Завантаження установника

Перша ж проблема, з якою можна зіткнутися, це наполеглива завантаження з жорсткого диска і ігнорування вставленого в привід диска або флешки з дистрибутивом операційної системи, наприклад Windows XP / 7/10. Це відбувається тому, що не вірно налаштований BIOS, а саме. заданий неправильний порядок завантаження. Нам потрібно для початку увійти в налаштування BIOS. Це проводиться на початковому етапі завантаження ноутбука, через кілька секунд після включення, до завантаження FREE Dos.

Система напише, що для входу в BIOS (або SETUP) необхідно натиснути клавішу DEL або одну з кнопок “F1-F12”, зазвичай F2 (залежить від моделі). На моделях серії Lenovo G500 потрібно натиснути клавішу OneKey Recovery при вимкненому ноутбуці, а на деяких моделях спрацьовує FnF2 (F12).

Далі знаходимо меню “Boot menu” і там виставляємо пріоритет завантаження. Для цього шукаємо напис “First boot device”, заходимо в неї і із списку вибираємо “CD \ DVD-Rom”. Іноді список вибору завантажувальних пристроїв не пропонується, тоді просто переходимо на позицію “CD \ DVD-Rom” і рухаємо його на самий верх натискаючи клавіші \-.

Щоб вибрати флешку, потрібно знайти її за назвою моделі і також пересунути вгору. До речі, флешка може перебувати в підрозділі жорстких дисків (Hard Drive, HDD). Далі просто знаходимо вихід з програми SETUP. вибираємо “SAVE ALL and EXIT”. “Yes”. Або просто кнопка «F10». Для одноразової завантаження з флешки можна не заходити до BIOS, а замість цього натиснути F9 і вибрати з меню завантажувальний пристрій:

READ  Lenovo ideapad s145 установка Windows 10

Для моделей серії G500, та й взагалі, рекомендується спочатку скинути всі установки за замовчуванням ( «Load Defaults») і тільки потім виставити потрібний пріоритет завантаження. Також перевірте щоб на вкладці «Startup» значення «UEFI / Legacy Boot» було в стані «Legacy Only», в іншому випадку установник може не запуститися.

часті питання

Деякі цікавляться, чи не потрібна якась спеціальна версія Windows для ноутбука, на відміну від персонального комп’ютера? Ні, Windows. один для всіх, важливо лише правильно вибрати версію: XP або Seven / 10, в залежності від конфігурації Вашого ноутбука або моноблока.

Для установки Windows 7/10, в більшості випадків, буде достатньо знати, що у Вас не менше двох гігабайт оперативної пам’яті, а для x64 версій потрібно від 4 ГБ. Ще такий момент, якщо в комплекті з ноутбуком поставлявся диск з драйверами для Windows 7/10, а Вам, з якої-небудь причини, необхідно встановити Windows XP, то перед його установкою доведеться завантажити всі драйвера під цю ОС.

Далі, завантажується з завантажувального диска з дистрибутивом операційної системи і слідуємо інструкції майстра-установника. Процедура не буде відрізнятися від установки на звичайний комп’ютер. Також перевстановлення нічим не відрізняється від установки. Тільки на етапі вибору цільового диска, потрібно його відформатувати, тобто стерти старі дані. Більш детальну інформацію дивіться в моєму безкоштовному видеокурсе «Як встановити Windows 7»

Як поставити пароль на ноутбук Lenovo Ideapad 330?

Пройдіть до налаштувань свого облікового запису таким шляхом: «Пуск. Панель управління. Облікові записи користувачів». Виберіть свій обліковий запис і відкрийте її, потім перейдіть у вкладку «Створення пароля». Введіть двічі пароль і натисніть кнопку «Створити пароль».

Як відновити Windows через BIOS без диска і флешки?

 • вставте його в CD-ROM і перезавантажте пристрій;
 • натискайте при запуску систему клавішу DELETE, F1, F2 для входу в BIOS;
 • клікайте пункт меню Boot Device;
 • виберіть на перше місце оптичний привід, збережіть зміни і перезавантажувати PC:

Як встановити Windows через BIOS на ноутбуці Lenovo?

Система напише, що для входу в BIOS (або SETUP) необхідно натиснути клавішу DEL або одну з кнопок “F1-F12”, зазвичай F2 (залежить від моделі). На моделях серії Lenovo G500 потрібно натиснути клавішу OneKey Recovery при вимкненому ноутбуці, а на деяких моделях спрацьовує FnF2 (F12).

Як в биосе поставити завантаження з флешки на ноутбуці Lenovo?

Отже, розповідаю як я завантажував з флешки ноутбук Lenovo:

 • Щоб потрапити в BIOS ноутбука Lenovo. потрібно відразу після його включення затиснути на клавіатурі дві клавіші: FnF2:
 • За допомогою стрілок на клавіатурі переходимо в розділ Security.
 • Далі переходимо в розділ Boot.
 • А тепер виходимо звідси, зберігши внесені зміни.

Як зайти в BIOS на ноутбуці Lenovo Ideapad 330?

Щоб увійти в BIOS. натиснувши кнопку Shift перезавантаження машини (може бути застосовано для Windows 8 / 8.1 / 10)

 • Вийдіть з Windows і перейдіть на екран входу в систему.
 • Утримуючи Shift на клавіатурі, натисніть кнопку живлення на екрані.
 • Утримуйте Shift.

Як встановити Windows 10 на ноутбук Lenovo?

 • При включенні пристрою під час екрану завантаження натискати кнопку «Del» або «F2»;
 • Одночасне натискання FnF2 (F12) також під час завантаження;
 • У модельного ряду ноутбуків Lenovo G500 на корпусі є спеціальна кнопка з дугоподібної стрілкою. Потрібно натиснути її, коли ноутбук вимкнений.

Як включити завантаження з диска на ноутбуці Lenovo?

 • Почекати 2 секунди, на екрані повинна з’явитися логотип компанії, яка виступає у вигляді заставки.
 • Натиснути декілька разів кнопку для входу в BIOS (F2. сервісне меню, F12. вибір завантажувального пристрою).
 • Необхідно відкрити Security, перейти в Secure Boot і клікнути по Enter.

Як встановити Windows 7 на Lenovo ideapad

Як встановити Windows 7 на Lenovo

Lenovo Ideapad. це лінійка бюджетних універсальних ноутбуків. Залежно від модифікації операційна система може бути Free Dos, Windows 10 Home, Windows 8/64 або ж бути зовсім без ОС.

Але далеко не кожному сучасному користувачеві до душі овременного розробки постачальників операційних систем і багато хто хоче використовувати звичну Windows 7.

Якщо модифікація вашого ноутбука Lenovo має CD-привід і у вас є інсталяційний диск з потрібною вам ОС, то слідуючи вказівкам майстра настройки у вас не повинно виникнути будь-якої проблеми до установки.

Але, якщо дисковод відсутня, тоді ви повинні мати завантажувальний сектор з Windows 7 на USB-накопичувачі. Це можуть бути флешка або зовнішній жорсткий диск.

Увага. Якщо ви є невпевненим користувачем і сумніваєтеся в своїх силах, довірте вашу техніку в руки майстрів нашого сервісного центру для якісного ремонту ноутбуків Lenovo.

Як встановити Windows 7

Переконайтеся, що версія, яку ви хочете поставити, 64х-бітна. Це важливо, тому що на 34х-бітну ви просто не знайдете потрібних драйверів.

Виробником поставлене таке порядок завантаження, що операційна система буде завантажуватися тільки з внутрішнього жорсткого диска, тому необхідно відключити захист і поміняти настройки в BIOS.

Що б запустити режим BIOS, потрібно після включення апарату або перезавантаження, почекавши 1-2 сек., Коли на екрані з’явиться логотип виробника Lenovo кілька разів натиснути клавіші FnF2. Важливо встигнути, поки не почалася саме завантаження ОС. Клавіша F12 дозволяє пересуватися між розділами, а для зміни позицій в меню використовуються клавіші / Клавіші F5 і F6 є навігацією між пунктами в меню.

Якщо вас цікавить питання, як встановити Windows 7 на ноутбуці Lenovo Ideapad 100-15IBY, то там є клавіша Novo для виклику меню BIOS, виробник підкреслює, що комп’ютер повинен бути при цьому вимкнений.

Також, в залежності від моделі ноутбука, комбінації клавіш можуть відрізнятися. Можливі такі варіанти як клавіші Del, F2, або Esc.

Для того, що б задати потрібні нам настройки в BIOS вибираємо BIOS Setup.

Далі пересуваємося до пункту Exit і задаємо параметри:

Переходимо до пункту меню Boot і задаємо такі параметри:

Ми скасували заданий за замовчуванням пріоритет завантаження і встановили потрібні нам параметри, тепер необхідно повернутися в пункт меню Exit і зберегтися. Saving Changes. Yes.

Зовнішній USB-накопичувач вже повинен бути підключений до вашого ноутбука. Тепер потрібно зайти в завантажувальний меню шляхом натискання клавіші F12 або клавішею Novo і вибрати Boot Menu, де відобразиться ваш пристрій для установки ОС. Його потрібно вибрати і далі Windows сам розпаковує файли. Потім слід вибрати повну установку.

Далі необхідно розбити робочий простір на розділи, використовуючи кнопку “Створити”. Враховуйте, що під систему, для повноцінної роботи, краще залишити не менше 30 Гб. Коли ви закінчите поділ усього доступного простору, потрібно виділити розділ, відведений для системи і натиснути установку. Дотримуйтесь інструкцій майстра настройки і комфортного вам користування звичним інтерфейсом!

Підготовка до встановлення Windows

Перезавантажте ноутбук і зайдіть в BIOS. Для кожної моделі Lenovo є свій спосіб входу в BIOS. Інформація повинна бути в інструкції до пристрою. Для більшості моделей підійде кнопка F2 або ж Delete.

READ  Як зайти в BIOS на ноутбуці lenovo

Тепер ви опинилися в головному меню BIOS, в нижній частині якого є розділ навігації.

Насамперед слід відключити захист. З цією метою переходимо в розділ Security → Secure Boot і натискаємо Enter.

У цьому вікні потрібно виставити значення Disabled, щоб відключити захист.

Після цього потрібно повернутися до Головного меню, просто один раз натиснувши Esc.

Переходимо на вкладку Boot (ще вона може називатися Startup).

У першому розділі цієї вкладки повинна відображатися ваша флешка. Виберіть її і помістіть в верх списку, використовуючи клавіші навігації.

Потім знайдіть пункт UEFI / Legacy Boot, і виберіть режим Legacy Only. Іноді це потрібно зробити до зміни порядку завантаження, в залежності від вимог системи.

Після цього слід натиснути F10 і підтвердити збереження всіх змін, натиснувши на Enter.

Тепер потрібно знову перезавантажити ноутбук. Іноді може знадобитися підтвердження завантаження зі знімного накопичувача. В такому випадку просто натисніть потрібну клавішу і чекайте.

Якщо зробити все це у вас не вийшло з першого разу. спробуйте ще раз. Якщо ви сумніваєтеся в своїх силах, то просто замовте послугу по професійній установці Windows і ремонту ноутбуків Lenovo, так ви будете на 100% впевнені, що установка ОС пройде швидко і якісно.

Як встановити Windows на ноутбук Lenovo

Налаштування BIOS і установка Windows

Все, що потрібно від вас для успішного проведення процедури. це завантажувальний флешка і бажання трохи попрацювати. Якщо слідувати нижчеописаній інструкції і уважно читати підказки, спливаючі на моніторі, то питання: як встановити Windows на ноутбук Lenovo, не принесе ніяких труднощів.

Установка Windows з флешки

Якщо підготовчі дії пройшли успішно, після перезавантаження ноутбука на екрані з’явиться інсталятор Windows. Після його завантаження, підтвердіть, що ви згодні з усіма пунктами ліцензійної угоди, поставивши галочку в відповідне вікно (як на малюнку нижче) і натиснувши Next.

Процес розпакування займе якийсь час. Вам потрібно потерпіти, а після вибрати пункт «Повна установка».

У тому випадку, коли жорсткий диск ноутбука спочатку складався з розділів, а файлова система була відформатована в NTFS, то тут все просто. В іншому випадку доведеться видаляти розділи жорсткого диска. Просто натисніть «Налаштування диска» і вилучили всі розділи.

Тепер ви можете самі поділити вільне місце по розділах. Для цього натисніть на «Створити», виберіть потрібний вам розмір розділу і підтвердіть свій вибір. Так до тих пір, поки не поділіть весь доступний простір.

Тепер натисніть на розділ, в який ви хочете встановити Windows і приступайте до справи, просто дотримуйтесь вказівок, які з’являтимуться на моніторі. В процесі установки Windows ваш ноутбук буде перезавантажуватися, не лякайтеся цього, і ні в якому разі не переривайте процес установки.

Не забудьте вибрати мову, встановити дату і час. Готово!

Як встановити Windows 7

Переконайтеся, що версія, яку ви хочете поставити, 64х-бітна. Це важливо, тому що на 34х-бітну ви просто не знайдете потрібних драйверів.

Виробником поставлене таке порядок завантаження, що операційна система буде завантажуватися тільки з внутрішнього жорсткого диска, тому необхідно відключити захист і поміняти настройки в BIOS.

Що б запустити режим BIOS, потрібно після включення апарату або перезавантаження, почекавши 1-2 сек., Коли на екрані з’явиться логотип виробника Lenovo кілька разів натиснути клавіші FnF2. Важливо встигнути, поки не почалася саме завантаження ОС. Клавіша F12 дозволяє пересуватися між розділами, а для зміни позицій в меню використовуються клавіші / Клавіші F5 і F6 є навігацією між пунктами в меню.

Якщо вас цікавить питання, як встановити Windows 7 на ноутбуці Lenovo Ideapad 100-15IBY, то там є клавіша Novo для виклику меню BIOS, виробник підкреслює, що комп’ютер повинен бути при цьому вимкнений.

Також, в залежності від моделі ноутбука, комбінації клавіш можуть відрізнятися. Можливі такі варіанти як клавіші Del, F2, або Esc.

Для того, що б задати потрібні нам настройки в BIOS вибираємо BIOS Setup.

Далі пересуваємося до пункту Exit і задаємо параметри:

Переходимо до пункту меню Boot і задаємо такі параметри:

Зовнішній USB-накопичувач вже повинен бути підключений до вашого ноутбука. Тепер потрібно зайти в завантажувальний меню шляхом натискання клавіші F12 або клавішею Novo і вибрати Boot Menu, де відобразиться ваш пристрій для установки ОС. Його потрібно вибрати і далі Windows сам розпаковує файли. Потім слід вибрати повну установку.

Далі необхідно розбити робочий простір на розділи, використовуючи кнопку «Створити». Враховуйте, що під систему, для повноцінної роботи, краще залишити не менше 30 Гб. Коли ви закінчите поділ усього доступного простору, потрібно виділити розділ, відведений для системи і натиснути установку. Дотримуйтесь інструкцій майстра настройки і комфортного вам користування звичним інтерфейсом!

Re: Установка Windows 7 замість Windows 10 на Lenovo IdeaPad 100-15IBY

хотів поставити чисту (офіційну) Windows 7

опишіть покроково, що і як поміняти в BIOS і т.д. щоб замінити 10 ку на 7ку

а не просити надіслати скріни і т.п. для вирішення проблеми

установка Windows

BIOS налаштований, завантажувальний пристрій підготовлено. Приступаємо безпосередньо до установки Windows. Для цього вставляємо в ноутбук диск або флешку і перезавантажуємо пристрій. Ноутбук самостійно «зрозуміє», як йому потрібно завантажитися. Як правило, ніяких додаткових дій з боку користувача не потрібно. Деякі моделі «просять» натиснути будь-яку клавішу для завантаження з знімного накопичувача. робимо це.

Чекаємо, поки Windows розпакує файли, після чого вибираємо «Повна установка».

Далі події можуть розвиватися по 2 сценаріями:

Тут же ми можемо розділити вільний простір на кілька розділів. Для цього тиснемо кнопку «Створити», вказуємо бажаний розмір (під систему краще від 30. 60 Гб) і підтверджуємо свої дії. Повторюємо, поки не розподілимо весь доступний простір на жорсткому диску.

Виділяємо розділ, відведений для установки операційної системи, і тиснемо на установку. Яких-небудь особливостей, що вимагають докладного індивідуального розгляду, далі не буде. Вам потрібно слідувати вказівкам інсталятора.

Підготовка дистрибутива для установки Windows на Lenovo

Передбачається, що у вас є оригінальний диск з операційною системою Windows. В даному випадку достатньо вставити диск в дисковод, перезавантажити ноутбук і слідувати подальшим вказівкам завантажувача.

Але якщо доводиться встановлювати операційну систему з флеш-накопичувача або ж якщо оригінальний диск втрачено, доведеться самостійно робити завантажувальний образ. Нічого складного в цьому немає. Попередньо викачуємо / зберігаємо потрібну версію Windows на працюючий комп’ютер і приступаємо.

Для створення завантажувальної флешки робимо наступне:

в меню програми тиснемо кнопку «Файл», потім. «Відкрити»;

установка, windows, ноутбук, lenovo, ideapad

знаходимо збережений раніше образ операційної системи, виділяємо і відкриваємо розділ «Самозавантаження». Там вибираємо пункт «Записати образ жорсткого диска»;

програма відкриє спливаюче вікно. Переконуємося, що знімний накопичувач правильно ідентифікований. При виявленні помилки, вносимо відповідні зміни.

натиснути кнопку «Записати». У вікні «Підказка» програма запропонує нам видалити всі з флешки. Робимо це. Чекаємо завершення створення завантажувальної флешки.

Re: Установка 7 замість 10 на Lenovo IdeaPad 100-15IBY

Здавствуйте. тиждень тому купили Lenovo IdeaPad 100-15IBY на ньому Windows 10, так як мені це система не подобається хотіла поміняти ОС на Windows 7. і тут проблема. НЕ устананавлівается ОС. НЕ форматується розділи диска

READ  Як роздати інтернет з PC на ноутбук

пробував ось таким чином але марно

Формат диска перетворювали з GPT в MBR?

Опишіть докладно що відбувається при установці.

Образ відновлення для ноутбука Lenovo

Для скидання ноутбуків Lenovo на заводські настройки, зазвичай досить натиснути приховану кнопку «Novo», зазвичай утоплену в корпусі на лівій або правій грані ноутбука, і вибрати в меню «System Recovery» або ж зайти в особливі варіанти завантаження Windows 10 і знайти пункт для відновлення в окремих випадках завантаження. Однак, це працює лише в тому випадку, якщо на ноутбуці зберігся прихований образ відновлення системи.

Якщо ж образу немає, його можна завантажити з офіційного сайту Lenovo і використовувати фірмову утиліту для створення завантажувальної флешки для відновлення Windows з усіма драйверами. У цій інструкції. про те, як це зробити. Також може бути корисним: Як скинути ноутбук на заводські настройки.

Примітка: для скидання ноутбука за допомогою особливих варіантів завантаження ви можете на екрані блокування Windows 10 натиснути на кнопку харчування, зображеної праворуч внизу, потім, утримуючи Shift, натиснути «Перезавантаження». У меню, в розділі «Пошук і усунення несправностей» присутній пункт для скидання системи. Також, деякі моделі Lenovo після натискання клавіші F8, F9, F4 (іноді в поєднанні з Alt або Fn, на різних по-різному) під час включення показують екран з помилкою, з якого можна перейти в додаткові параметри і знайти пункт для скидання там.

установка, windows, ноутбук, lenovo, ideapad

Як завантажити образ відновлення для Lenovo

Офіційний сайт Lenovo пропонує завантаження образів відновлення, що містять ОС і драйвери конкретно для вашого ноутбука. На жаль, на відміну від Dell, Lenovo надає такі образи далеко не для кожної моделі свого ноутбука, проте спробувати виконати завантаження варто: на сайті заявлено, що образи доступні для ThinkPad, «обраних моделей IdeaPad», а також для PC і моноблоків Lenovo.

Lenovo IdeaPad 3 как установить Windows 10

Перш за все, вам буде потрібно серійний номер, знайти який можна на нижній частині вашого ноутбука Lenovo, де він позначений літерами «S / N». Додатково, потрібен обліковий запис Lenovo ID, створити яку ви можете на сторінці https://account.lenovo.com/ru/ru/. Після того, як серійний номер знайдений, а аккаунт заведений, виконайте наступні кроки:

 • Перейдіть на сторінку https://pcsupport.lenovo.com/ru/ru/lenovorecovery/ і введіть серійний номер вашого ноутбука.
 • Якщо ви побачите повідомлення «Це не допустима машина Windows для відновлення», значить для вашого ноутбука завантажити образ не пропонується.
 • Якщо образ є, ви побачите модель вашого ноутбука і можливість вибрати країну і мову завантажується образу. Відзначте пункт «Я приймаю правила» і натисніть «Далі».
 • На наступному етапі потрібно вказати свої ім’я, прізвище, країну і адресу електронної пошти.
 • Ви побачите повідомлення, що завантаження Lenovo Recovery доступна і посилання, перейдіть по ній.
 • На наступній сторінці вам буде запропоновано завантажити одну з двох версій Lenovo USB Recovery Creator, скачайте потрібну в залежності від версії Windows.
 • Підключіть флешку (краще 16 Гб і більше, дані з неї будуть видалені) до комп’ютера або ноутбука, запустіть утиліту Lenovo USB Recovery Creator, введіть дані вашого Lenovo ID, а на наступному екрані. потрібний образ відновлення системи.
 • Всі інші кроки досить зрозумілі: вам буде потрібно вказати місце зберігання файлів, а після їх завантаження. вибрати флешку, на яку буде записаний образ відновлення Lenovo.

По завершенні процесу ви отримаєте готову завантажувальну флешку саме для вашого ноутбука, за допомогою якої легко зможете відновити заводську систему з усіма драйверами і ПО від Lenovo.

Якщо для вашого ноутбука способу немає, а відновлення системи ніякими способами не виходить зробити, опишіть в коментарях ситуацію: точну модель ноутбука, чи завантажується система, до якого етапу і яка версія системи. я постараюся підказати рішення.

Установка Windows 10

Натискаю кнопку встановити. Далі вибираю розкладку і мову установки. Погоджуюся з ліцензійною угодою.

Видаляю всі розділи на SSD і створюю нові. Далі вибираю розділ для установки Windows 10.

Розпочнеться процес копіювання файлів. Після перезавантаження, відключаю флешку.

Після перезавантаження, потрібно налаштувати базові параметри Windows 10:

 • створити користувача
 • Визначити пароль
 • Оберіть свій регіон використання
 • вибрати розкладку
 • Налаштувати параметри телеметрії

Після цього необхідно перезавантажити комп’ютер.

1

Как установить Windows 10 на ноутбук Lenovo Ideapad 330

На цьому процес установки завершений. Переходжу до налаштування.

Підготовка до Настанови Windows 10 64

Насамперед, необхідно налаштувати BIOS ноутбука на завантаження з завантажувальної флешки. Для цього при включення ноутбука натискаємо клавішу F2.

Далі переходжу в розділ Boot і міняю завантажувальний пристрій на з диска на флешку.

Після цього зберігаю настройки клавішею F10. Переходжу до установки Windows 10.

Установка Windows 10 64 на ноутбук Lenovo ideapad 15igl05

Завдання: Встановити Windows 10 і драйвери на ноутбук Lenovo ideapad 15igl05

Налаштування

Насамперед, необхідно встановити, відсутні в системі, драйвери ноутбука. Це можна зробити за допомогою диспетчера пристроїв.

Далі заходжу на сайт Lenovo. Після скачування, я встановлюю необхідні драйвери.

Після Устанвка, заходжу в диспетчер пристроїв і перевіряю.

Далі, я встановлю необхідні користувачу програми:

 • офіс
 • Антивірус
 • Браузери Яндекс і Google хром
 • архіватор
 • програвачі
 • месенджери
 • інші

На цьому настройка завершена. Віддаю клієнту на перевірку.

Т.к клієнт привіз ноутбук.

установка Windows

Далі, вибираємо мову установки і мову розкладки клавіатури

Тепер, необхідно, підготувати диск для установки. На прохання господаря ноутбука, створюю два розділи: C і D.

Щоб створити локальну обліковий запис, не намагайтеся підключати інтернет, поки не буде завершено установку.

Вибираємо мову і розкладку встановленої операційної системи.

Налаштовуємо параметри конфіденційності

Перезавантажувати і переходжу до процесу налаштування

Підготовка до встановлення Windows 10

Насамперед, необхідно, зайти в BIOS. Щоб зайти в BIOS, на ноутбуці Lenovo L340 17IRH, при включення, часто натискаємо клавішу F2. У биосе, налаштовуємо запуску ноутбука з завантажувальної флешки.

Зберігаємо налаштування клавішею f10 і перезавантажуємо комп’ютер з системної флешкою

Установка Windows 10 64 на ноутбук Lenovo L340 17IRH

Встановити Windows 10 64. Установити всі драйвери і базові програми.

На новий на ноутбук ideapad L340 17IRH

Intel Core i5 9300H 2.4 ГГцОб’ем SSD 512 ГБ16gb ram1650 gtx

Налаштування ноутбука після установки Windows 10

Насамперед необхідно встановити необхідні драйвера.

Заходжу в диспетчер пристроїв і бачу пристрої, на які не встановлені драйвери.

Оскільки ноутбук підходить для ігор, я оновлюю драйвери на відеокарту GTX 1650 з сайту nvidia

Тепер я встановлю необхідні користувачу програми:

На це установка Windows завершена, комп’ютер працює дуже швидко.

BETATECH.COM.UA 2021