Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Ваш телефон не заряджається до 100 відсотків Samsung

Table of Contents

Телефон повністю не заряджається: причини і що робити

Можливих причин того, що акумулятор перестав заряджатися повністю, може бути кілька. Розглянемо найпоширеніші серед них.

телефон, заряджається, samsung

Тому перше, що потрібно зробити, це оцінити зовнішню несправність апарату, акумулятора і ЗУ, а потім вже його «начинку».

Чому телефон не заряджається повністю

Сучасний телефон. складне комунікативне пристрій, на яке покладається висока навантаження. Воно напхане різними додатками і опціями. Чим вище навантаження. тим більше ризик різноманітних поломок, глюків і збоїв. Проблеми з зарядкою. одні з найбільш часто зустрічаються. Наприклад, буває таке, що телефон не заряджається до 100-процентного рівня. Проблема знайома власникам пристроїв на базі як Android, так і Apple.

Проблеми з акумулятором

 • Старіння акумулятора. Ресурс сучасних батарей. близько 500 повних циклів зарядки-розрядки. Зазвичай ця межа досягається за 2-3 роки, а при інтенсивному використанні і швидше. Поступово ємність батареї падає, а опір зростає. В результаті апарат повільніше і довше заряджається, швидше розряджається, гірше тримає заряд.
 • Несправність контролера харчування. Процес зарядки в телефоні контролює невелика мікросхема. При її виході з ладу може виникнути купу проблем і не повна зарядка одна з них. Єдине, що можна зробити. це віднести апарат в ремонтний центр і краще не затягувати, оскільки наслідки можуть бути дуже сумними.
 • Намокання АКБ. В даному випадку телефон можна зарядити як до 1%, так і до 3%, 20%, 70% і 99%, в залежності від рівня пошкодження.
 • Пробитий сепаратор. Тут теж смартфон буде припиняти заряджатися в залежності від ступеня пошкодження на тому ж рівні, тобто на 30%, 40%, 50%, 60% итд.

Якщо причина виявиться в батареї, то краще її замінити, а не займатися відновленням. Сучасні акумулятори роблять з літію, а це досить активний метал, який може вступити в хімічну реакцію навіть з вологим повітрям.

Проблеми із зарядним пристроєм

 • Несправність зарядного пристрою. Можливо, причина того, що телефон повільно заряджається і ніяк не може дотягнути до заповітних 100%, полягає в тому, що зарядний пристрій несправний. Причому не обов’язково має бути зіпсовано воно цілком, досить перегину або зламу кабелю або сильного удару, після якого став відходити один проводок. Спочатку варто оглянути ЗУ і його провід зовні. Якщо злами і пошкодження в наявності, то цілком ймовірно, що причина в них. Навіть якщо зовні все нормально, варто перевірити свій мобільний пристрій з іншим відповідним йому ЗУ.
 • Нерідна зарядка. Несумісність ЗУ, а також кабелю з телефоном може бути викликана тим, що різні марки апаратів дотримуються різної напруги і опору струму. Різниця не велика, однак її може бути достатньо, щоб заряд проходив неповноцінно.
 • Несправність роз’єму. Роз’єм зарядки або порт смартфона може бути зламаний або сильно засмічений, це значно погіршує процес заповнення батареї, цілком ймовірно, що вона більше не заряджається повністю. Переконатися в цій поломці і виправити її можна тільки в сервіс-центрі, спроби самостійно лізти в роз’єм можуть доламати його остаточно.

Надірваний USB провід

Які телефони можуть бути проблеми

У сучасних моделей один і той же роз’єм використовується і для зарядки, і для інших функцій. наприклад, для підключення телефону до комп’ютера або ноутбука через USB. Це спрощує використання гаджета для його власника. один провід, один роз’єм для всього. Але в той же час це покладає певне навантаження, а також виконує функцію зарядки безпосередньо пов’язаної з операційною системою.

Тому проблеми з процесом зарядки. не рідкість. Схильні до цього всі моделі сучасних мобільних пристроїв без винятку. Найнадійнішими є, безперечно, iPhone. Також рідше бувають проблеми зі смартфонами Samsung Galaxy, Honor, HTC, Lenovo. Більш бюджетні. Xiaomi, Meizu, ZTE. ламаються частіше. Однак все індивідуально і залежить від конкретної моделі, а також особливостей її експлуатації, від дбайливого ставлення власника.

READ  Як вимкнути телефон Honor 8 а

При неправильному поводженні, при установці неякісного софта, при «лівої» прошивці проблеми можуть виникнути і з такими надійними телефонами як Sony Xperia, Asus, LG, Huawei, Nokia. Загалом, не застрахований від цього ніхто.

Збої в Android або iOS

Ще однією причиною чому телефон погано заряджається і \ або не заряджається, може стати проблема в програмному забезпеченні. Для андройд платформи відомі віруси, здатні втручатися в усі системні процеси, в тому числі, заважати повноцінній зарядці АКБ апарату.

Що б виключити цю ймовірність, при виникненні проблеми з акумулятором, досить скинути смартфон до заводських налаштувань. Як це робити, написано в статтях:

 • Скидання до заводських налаштувань для Android пристроїв
 • Скидання до заводських налаштувань для iPhone

Є велика ймовірність, що це допоможе, якщо немає, читаємо далі

Використання якісних аксесуарів

Користувачів часто турбує: чи можна заряджати свій телефон не оригінальною або не рідний зарядкою. Так можна, тільки обережно.

Варто уважніше підходити до вибори аксесуарів для своєї техніки, не треба ганятися за дешевизною, це може вийти боком. Наприклад, може згоріти контролер харчування, який доведеться перепоювати, а це дорого. Або навіть пошкодитися акумулятор, так як буде заряджатися не відповідає напругою довгий час.

Оригінальні аксесуари все ж краще, вони вже налаштовані на потрібний смартфону струм і напруга, проблем з таким адаптером не буде точно. Слідкуйте за якістю проводів і адаптерів харчування і тоді смартфон і батарейка в ньому проживуть довго і будуть радувати власника великим часом автономної роботи.

апаратна проблеми

Все перепробували, але нічого не допомагає у вашій ситуації, питання «чому більше не заряджається цей телефон до кінця »все ще актуальний? Тоді залишається звернутися з майстрам по ремонту мобільної техніки, власноруч проблеми навряд чи можна вирішити. Швидше за все накрився сам акумулятор, на деяких моделях Samsung можна спробувати змінити самостійно, але на iPhone так не вийде, доведеться відкрити пристрій. Що категорично не рекомендується для людей не володіють спеціальними знаннями.

Дотримуємося температурний режим

Тепер звернемо увагу на температур навколишнього середовища. Якщо ви хочете зарядити Samsung або iPhone на вулиці при мінус 10 градусах, краще залиште свою затію, хорошого нічого не вийде. Робоча температура у Li-Ion батарей від 2-3 градусів до 45 градусів за Цельсієм. При виході з цього діапазону, смартфон не буде заряджатися до 100%, як би ви не старалися.

Ще приклад, залиште iPhone або Samsung смартфон на торпедо автомобіля в літню спеку. Після 2 години перебування під сонцем, апарат відмовиться не тільки заряджати акумулятор, але і просто включатися. Чи спрацює система запобігання пошкодження гаджет. Тому, не варто шукати відповіді на запитання «чому мій телефон погано заряджається і не заряджається належним чином в літню спеку на сонці». відповідь очевидна.

Смартфон не заряджається 100 відсотків. що робити?

Світ заполонили армії мобільної техніки, у кожної людини є смартфон або хоча б звичайна «звонилка», тому не дивно, що кількість звернень в сервісні центри по ремонту стільникових тільки зростає. Одна з популярних тем звернень. поломка акумулятора або чому телефон не заряджається. Від цієї проблеми страждають не тільки власники смартфонів, але і звичайних стільникових телефонів. Технології в акб застосовуються одні і ті ж, тому і рішення буде універсальне і підходити до будь-якого пристрою. приступаємо.

причини

Тепер плавно переходимо від теорії до практики, розберемо чому Li-Ion батарея більше не заряджається повністю при нормальній температурі на стільниковому телефоні. Основних причин декілька, наведемо список основних проблем:

 • Можливо ЗУ зламано або перегоріло, для початку перевіримо саме його.
 • Не дотримано температурний режим, для Li-Ion акб необхідна температура від 2-3 градусів до 45 градусів за Цельсієм, інакше, буде виникати питання, чому телефон відмовляється приймати заряд і більше не заряджається повністю.
 • Обрив або сильний перегин зарядного кабелю.
 • Апаратна не сумісні кабелю і смартфона або використання не рідний зарядки
 • Роз’єм для зарядки на смартфоні зламаний або засмічений.
 • «Померла» батарейка.
 • Перегорів контролер харчування або проблема в інший платі;
 • Збої в Android або iOS.

Якщо ви знайшли тут знайому проблему, значить ви змогли знайти відповідь на питання, чому ваш телефон не заряджається покладених 100 відсотків. Як виправити і що робити, читаємо в наступному розділі, а поки подивимося корисне відео

Погано чи в повному обсязі надходить енергія

Як вже було сказано, необхідно перевірити кабель на наявність пошкоджень і перегинів, вистачить і однієї перебитою жилки в шнурку, що б телефон став довго заряджатися і не дотягував до 100 відсотків. Що робити в такому випадку, запитає обиватель? Все просто, беремо шнурок і адаптер харчування (блок з USB виходом) від іншого телефону, і пробуємо поставити на зарядку.

READ  Як оновити WhatsApp на телефоні

Якщо після 2-3 годин АКБ повний, значить справа була саме в проводі, і варто підшукати йому заміну. Якщо ж, енергії в батарейці всього 10-40 відсотків, тоді продовжуємо шукати причину поломки.

трохи теорії

Для початку трохи теорії про акумуляторах і про те як вони працюють. Батарейки або акумулятор немає різниці, принцип роботи єдиний для всіх. енергія виробляється завдяки різниці потенціалів, що виникає між пластинами з металу знаходяться в рідкому або гелеобразном розчині електроліту. Принцип дії відомий дуже давно, кілька століть точно.

Сучасні телефонні батарейки працюють по точно таким же принципом. Єдине, матеріали і способи виготовлення сильно змінилися, тепер використовується метал літій, солі кобальту і вуглецю. Li-Ion акумулятори, на відміну від NiCd не мають ефекту пам’яті, їх можна заряджати при будь-якого ступеня розрядки. Багато виробляєте заявляють гарантійний термін використання, без падіння ємності, понад 300 повних циклів.

Тож не дивно, що акумулятор NiCd не отримує до кінця і не працює на повну потужність. Така ж проблема настає і з Li-Ion, але це скоріше виключення з правил і в більшості випадків ємність можна відновити до початкової. Це пояснює чому акумулятор телефону іноді не заряджається належним чином.

Серед користувачів смартфонів є стійка думка, що новий, тільки що куплений Li-Ion-акумулятор потрібно «розгойдати». Не потрібно цього робити, хоча особливої ​​шкоди від даного дії не буде, але і користі мінімум. Краще стати не розряджати АКБ нижче 40% і не перевищувати при зарядки 80% від повної ємності. В такому випадку батарейка прослужить не просто довго, а дуже довго, вийшовши далеко за покладені 300-400 повних циклів. У деяких моделі батарей вбудовують контролери, що обмежують заряд до цих значень, але вони рідкісні і дуже дорогі для звичайних споживачів.

Варто пам’ятати, при температурі нижче 0 і вище 45 градусів, акумулятор iPhone не зможе заряджається більше 1 відсотка, так як це виходить за робочі характеристики.

Бережіть акумулятор від перегріву і від морозу, тільки в такому випадку він прослужить довго і не втратимо ємності.

Тепло. ворог довгого часу автономної роботи

Поряд з усім перерахованим вище, температура також є ключовим фактором, що впливає на довговічність батареї. Як і при високій напрузі, високі температури навантажують акумулятор і змушують його втрачати ємність набагато швидше, ніж при низьких температурах.

Осередок з температурою від 25 до 30 градусів за Цельсієм (77. 86 градусів за Фаренгейтом) повинна зберігати близько 80 відсотків своєї ємності після першого року навіть при циклічному переході від повної зарядки. Ємність батареї буде вище, ніж через рік, якщо будуть використовуватися менші періодичні цикли зарядки. Підвищення температури до 40 ° C (104 ° F) призведе до падіння ємності до 65% після першого року, а температура акумулятора 60 ° C (140 ° F) досягне цього показника всього за три місяці.

Ідеальна температура для максимального продовження терміну служби батареї становить від 20 до 45 ° С.

Если телефон МЕДЛЕННО ЗАРЯЖАЕТСЯ это не проблема! Плохо работает зарядка смартфона долгая зарядка!

Акумуляторна батарея, що знаходиться в повністю зарядженому стані і схильна до високої температури, є гіршим варіантом з усіх можливих, і першим, чого слід уникати при зарядці телефону. Тому не залишайте телефон під подушкою для зарядки вночі або не вмикайте приладову панель вашого автомобіля в жаркий день.

Технології швидкої зарядки є спірним питанням, так як більш високий струм і напруга можуть виразно привести до нагрівання пристрою під час зарядки. Швидка зарядка ніколи не передбачалася для зарядки повного циклу, але замість цього це швидкий спосіб поповнити свій телефон, щоб повернути його в руки.

Якщо залишити телефон для швидкої зарядки протягом 15-20 хвилин, це не призведе до серйозних проблем з перегрівом, але я, звичайно, не рекомендую використовувати її для зарядки протягом ночі.

Як дізнатися, що телефон зарядився повністю

Правильно працюючий смартфон при досягненні 100-процентного заряду показує відповідне повідомлення на своєму дисплеї, шкала заряду також стає повною, а живлення від електромережі перестає до нього надходити.

До речі, рекомендується сучасні апарати не заряджати до 100%, а тримати рівень від 20 до 80, це сприяє кращій і довговічною роботі акумулятора. Однак якщо ви впевнені, що раніше телефон спокійно досягав повного рівня, а тепер раптом перестав, варто звернути на цю проблему пильну увагу.

READ  Як відключити Wi-Fi на iPhone

Залишилися питання чи є що додати? Тоді напишіть нам про це в коментарях, це дозволить зробить матеріал більш корисним, повним і точним.

Вся техніка, як побутова, так і телефони має властивість виходити з ладу. Іноді необхідні нові запчастини для побутової техніки https://www.partsdirect.ru/zapchasti_dlya_bytovoi_tehniki або телефону, але необхідно розібратися що не так.

У статті ви знайдете докладний опис проблеми, при якій телефон не заряджається 100 відсотків. Нижче описані причини збоїв і рекомендації, як можна вирішити проблему в домашніх умовах.

Телефон повністю не заряджається: причини і що робити

Можливих причин того, що акумулятор перестав заряджатися повністю, може бути кілька. Розглянемо найпоширеніші серед них.

оновлення системи

Оновлення програмного забезпечення призначені для поліпшення функціональності і підвищення безпеки смартфона на Android. З їх допомогою можуть бути усунені неполадки, пов’язані, наприклад, c автономною роботою апарату. Якщо телефон давно не оновлювався, перевірте наявність апдейтів до нього. Про те, як це зробити, раніше розповідалося в окремій статті.

перезавантажте телефон

Часто проблеми зі смартфоном, такі як це, викликані простою помилкою. Щоб виключити, що причиною є тимчасовий збій, перезавантаження повинна бути вашим першим кроком.

Перезавантаження телефону завершить всі фонові служби. Це також оновлює основні компоненти вашого телефону, у разі, якщо один з них впав під час виконання завдання. Щоб швидко виконати перезавантаження, просто утримуйте кнопку живлення і торкніться параметра «Перезавантаження».

Якщо після перезавантаження функції зарядки вашого телефону знову працюють належним чином, вам слід переглянути всі сторонні додатки і видалити ті, яким ви не довіряєте.

Ваш телефон не заряджається до 100 відсотків

Вся техніка, як побутова, так і телефони має властивість виходити з ладу. Іноді необхідні нові запчастини для побутової техніки https://www.partsdirect.ru/zapchasti_dlya_bytovoi_tehniki або телефону, але необхідно розібратися що не так.

У статті ви знайдете докладний опис проблеми, при якій телефон не заряджається 100 відсотків. Нижче описані причини збоїв і рекомендації, як можна вирішити проблему в домашніх умовах.

Скидання налаштувань до заводських

Операція легко виконується в настройках телефону. Після повного перезавантаження смартфона таким способом, всі дані з пам’яті втечуть. Так що перед початком скопіюйте контакти, файли та ін.

калібрування батареї

Калібрування батареї. це приведення її роботи до оптимального стану. Після даної операції поліпшується витрата заряду акумулятора, збільшується час його роботи. Щоб виконати операцію потрібно завантажити додаток для калібрування батареї в Play Маркеті і слідувати інструкціям програми. Після чого рекомендують перезавантажити пристрій. Зазвичай це вирішує проблему, якщо не заряджається до 100 відсотків телефон Android.

Чому телефон не заряджається до 100 відсотків

5 причин, чому телефон не заряджається:

Почему смартфон не заряжается? Что делать если не идёт зарядка на телефоне Андройд и Айфон?

 • порушення температурного режиму, рекомендованого для експлуатації телефону;
 • несправність зарядного пристрою;
 • пошкодження або засмічення роз’єму
 • апаратний збій;
 • поломка батареї (акумулятора).

Тут можна почитати про те, чому глючить телефон. https://www.YouTube.com/watch?v=yL615ncXkTE

Очищення кешу батареї

Зайдіть в налаштування, далі додатки, потім в системні процеси (зазвичай, три точки в верхньому куті). Далі потрібно знайти захист акумулятора. Натисніть на «процес». Потім виберіть «Сховище» і «Стерти дані». Після цього вимкніть телефон і включіть через 20-30 хвилин. Після завантаження включите профіль «У літаку» (авіарежім) і поставте смартфон на зарядку. Дочекайтеся повної зарядки.

Перевіряємо справність зарядного пристрою

Навіть звичайний користувач зможе легко це зробити. Особливі технічні знання не потрібні.

 • Зовні огляньте зарядний пристрій. Зверніть увагу, чи немає перегинів або тріщин. Навіть незначне механічне пошкодження може серйозно вплинути на працездатність. Якщо помітили фізичний знос кабелю, то, швидше за все, це є причина, чому не заряджається телефон.
 • Зарядний пристрій може не працювати, навіть якщо зовні виглядає відмінно. Просто підключіть до свого смартфону іншу зарядку. Якщо телефон повністю зарядився, значить ваше ЗУ точно не справно. Просто замініть його на нове. При покупці варто віддавати перевагу оригінальним зарядки. того ж виробника, що і телефон. Вони походять до кожної конкретної моделі смартфона за всіма технічними характеристиками.
BETATECH.COM.UA 2022