Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Видалити оновлення Windows 10

Table of Contents

Як видалити всі або кілька оновлень на Windows 10?

видалити, оновлення, windows

Для чого потрібно оновлювати операційну систему, якщо все і так працює? Над цим питанням замислювався, напевно, кожен користувач операційної системи Windows 10. Однак, якщо перейти на офіційний сайт Microsoft, то можна отримати чітке пояснення того, що Windows 10 є новою операційною системою, яка все ще допрацьовується і разом з оновленнями отримує не тільки нові фішки, а й виправлення неполадок, вразливостей. Тому Windows 10 повинна отримувати всі оновлення. Розробники Microsoft не несуть відповідальності за те, що користувач сам відключив update (порушивши, таким чином, авторські права американської компанії) і через це піддав небезпеці свій PC і особисті дані. Тому пропонуємо розглянути тему, як видалити оновлення Windows 10, чи варто це робити і що дана дія тягне за собою.

Windows 10 є власністю компанії Microsoft і користувач використовує її на платній основі. Відключення оновлень операційної системи вважається порушенням авторських та суміжних прав. По суті, це адміністративне і кримінальне порушення. Однак самі розробники, з огляду на той факт, що 60% використовуваних з Десяткою пристроїв є старими, розуміють, що багато компонентів системної збірки можуть бути несумісними з Windows 10, викликаючи на цьому грунті помилки. Тому дозволяється виключати з завантаження ті оновлення, які викликають лаги, BSOD і інші проблеми. Для цього користувач повинен вручну завантажити потрібний пакет оновлень, виключивши проблемне KB. Якщо ж оновлення вже встановлено, то його легко прибрати самостійно. Способи ми опишемо нижче.

Крім того факту, що ми представили вище, згідно з яким, видалити оновлення можна в разі, коли система зловила BSOD, очищати служби Windows Update 10 можна у випадках:

 • Коли система забита старими оновленнями і для завантаження нових не вистачає місця;
 • Коли оновлення викликало збій в роботі підключеного пристрою: принтера, сканера і т д, і тільки без цього оновлення все працює коректно;
 • Коли KB викликає циклічну перезавантаження системи і неможливо потрапити в Windows.

Тому, як бачимо, непотрібний пакет поновлення все ж можна прибрати і способи як це зробити існують.

Перший можливий варіант, як видаляти оновлення Windows 10, які вже скачали на PC. це скористатися Параметрами операційної системи. Дії, як виконати видалення пакетів оновлень, будуть наступними:

 • Тиснемо «Пуск», «Параметри» і вибираємо «Оновлення та безпека».
 • Відкриється нове вікно. Переходимо в меню зліва і вибираємо «Центр оновлення Windows». Далі натискаємо на посилання «Журнал оновлень».
 • З’явиться перелік встановлених пакетів. Щоб видалити старий KB, потрібно натиснути на посилання «Видалити оновлення».
 • Система перенаправить вас в розділ «Панелі управління», де потрібно виділити потрібний файл і натиснути на кнопку «Видалити».
 • Як тільки буде завершено очищення Windows 10 від зайвого пакету оновлень, варто перезавантажити систему, щоб зміни вступили в силу.

ВАЖЛИВО! Цей спосіб працює і через Панель управління. Щоб відкрити журнал з встановленими оновленнями, варто перейти в розділ «Система і безпека», «Центр оновлення Windows», «Перегляд журналу оновлень». Далі потрібно переглянути довгий список і знайти Збійний оновлення

Прибирати пакети оновлень в Windows 10 можна і через командний рядок, проте для цього вам потрібно буде виписати на листок точну назву пакета оновлень. Наприклад, KB875321. Далі інструкція з видалення буде наступною.

 • Запускаємо командний рядок з правами адміністратора.
 • Як тільки запуститися командний рядок, вводимо wmic qfe list brief / format: table, щоб подивитися список всіх встановлених оновлень.
 • Тепер, щоб видалити конкретний пакет, варто звернутися до того листку, на який ви раніше виписували назву пакета і ввести в консолі wusa / uninstall / kb: №, де замість № вводимо номер оновлення. На практиці це буде виглядати так wusa / uninstall / kb: 3548423.
 • Після того, як пакет піти, то потрібно перезавантажити операційну систему.

Є програма ERD Commander, яка дозволяє видалити встановлені оновлення в обхід самої операційної системи. Однак її використання досить складне. Розглянемо покрокову інструкцію, як видалити попередній пакет оновлень, який викликав помилку (або з іншої причини).

 • Для початку потрібно скачати програму ERD Commander (за посиланням є інструкція щодо використання софта).
 • Далі потрібно підключити до PC порожню флешку і відформатувати її в форматі FAT32.
 • Після натискаємо правою кнопкою миші на файлі ERD Commander і вибираємо «Монтувати». Вказуємо на флешку, на яку потрібно записати цей інструмент.
 • Тепер перезавантажуємо операційну систему, не виймаючи змонтовану з програмою флешку. Як тільки з’явиться логотип материнської плати, натискаємо кілька разів «F2» або «Del», щоб потрапити в BIOS.
 • У BIOSе виставляємо в пріоритеті завантаження старт з носія USB.
 • Натискаємо «F10», щоб зберегти зміни в BIOSe. Розпочнеться старт PC. Тільки він завантажитися ні з Windows 10, а з ERD Commander (нагадує середу відновлення Windows).
 • Вибираємо операційну систему. У вас вона повинна бути одна.
 • Вибираємо «Запуск різних засобів відновлення MSDaRT», а на наступному етапі «Видалення несправностей».
 • Відзначаємо пакет, від якого потрібно очистити систему.
 • Після видалення оновлення потрібно перезавантажити систему, знову увійти в BIOS і виставити в пріоритеті завантаження старт з жорсткого диска, на якому встановлена ​​Windows 10.

Якщо ви знаєте, коли було завантажено Збійний оновлення і видалити через Параметри системи або командний рядок його не видаляється, то можна спробувати очистити файли оновлень вручну.

 • Переходимо за адресою С: \ Windows \ SoftwareDistribution. Остання папка Download матиме безліч папок. Вибираємо ту, яка підходить за кодом і по даті завантаження (іноді може бути велике і не схоже за назвою позначення, доведеться орієнтуватися за датою і розміром апдейта).
 • Видаляємо папку і перезавантажуємо систему.

Якщо апдейт продовжує скачиваться після видалення, значить, його потрібно відключити. Природно, можна відключити всі оновлення або одне конкретне. Для виключення певного KB з завантаження, варто виконати наступні дії.

 • Потрібно завантажити «Show or Hide Updates» на свій PC.
 • Запускаємо інструмент від Microsoft. На першому етапі натискаємо «Далі».
 • Запуститися пошук оновлень. Вибираємо то, яке далі не повинно скачиваться. Відзначаємо його галочкою і натискаємо «Далі».
 • Програма відключить це оновлення і воно не буде заважати роботі операційної системи і встановленого софта.

Досить часто проблемні пакети оновлень не видаляються, а ще й повторно завантажуються. Це призводить до помилок. В даному випадку, допоможе така інструкція.

 • Виписуємо на листок точну назву проблемного пакету оновлень.
 • Запускаємо командний рядок з правами адміністратора.
 • Тепер вводимо команду «wusa.exe / uninstall / kb».
 • Система запросить перезавантаження. НЕ РОБИМО цього! Закриваємо командний рядок. Відкриваємо «Панель управління», «Система і безпека», «Цент оновлення Windows” і забороняємо установку оновлень без відома користувача.

ВАЖЛИВО! Відключити оновлення системи можна і за допомогою Параметрів Windows 10. Якщо цього не зробити, то зіпсований пакет продовжить завантажуватися і система простий увійде в циклічну перезавантаження через помилки.

Іноді завантажити або видалити старе оновлення не представляється можливим, так як кеш системи переповнений, немає місця на жорсткому диску в папці SoftwareDistribution, відключена служба служби Windows Update 10, пошкоджені системні файли, профіль користувача дубльований. Тому спочатку потрібно перевірити, увійшли ви з профілю адміністратора включена служба, якщо є вільне місце і тільки потім очищати або завантажувати оновлення.

Проблеми з видаленням оновлень можуть виникнути в двох випадках:

 • При пошкодженні системних файлів;
 • Якщо жорсткий диск.

Тому, при виникненні неполадок з видаленням апдейтів, варто перевірити Windows 10 на віруси, шкідливе програмне забезпечення, потенційно небезпечні програми. Далі потрібно звернутися до сканування системних файлів, а також цілої файлової системи. Для цього можна скористатися такими командами (запуск тільки з правами адміністратора):

 • sfc / scannow. сканування цілісності системних файлів;
 • chkdsk C: / f / r. команда, яка перевіряє диск на наявність помилок і в разі необхідності виправляє пошкоджені сектора.

Кожна запущена утиліта працює досить довго, а тому потрібно дочекатися завершення сканування і не перезавантажувати PC.

Якщо ж видалити оновлення не вдалося, рекомендуємо відкотити систему до попереднього стану і повторити спробу деінсталяції встановленого пакета.

Якщо з часом проблема після оновлення операційної системи повернулася, то потрібно відкотити систему до попереднього стану і повністю відключити оновлення операційної системи, а потім написати на офіційний форум Майкрософт з поясненням проблеми. Можливо, ваша проблема. це не поодинокий випадок і розробники готують патч з виправленням неполадок. Також рекомендуємо провести повну діагностику системи і встановлених компонентів. Можливо, у вас проблема з самим обладнанням і його доведеться полагодити або замінити, щоб позбутися від неполадки.

Як видалити поновлення через Панель управління або меню Параметри

Для видалення оновлень Windows 10 найзручніше використовувати Панель управління. Щоб скористатися таким способом зайдіть в «Панель управління» і перейдіть в розділ «Видалення програм».

Після цього перед вами з’явиться список встановлених програм. Для того щоб перейти до списку оновлень, потрібно натиснути на посилання «Перегляд встановлених оновлень», яка знаходиться в лівій частині вікна.

В результаті перед вами з’явиться список оновлень Windows 10 і інших програм від Майкрософт, які ви можете видалити. Також ви можете відкрити вікно з цим списком через меню «Параметри». Для цього потрібно перейти по шляху «Пуск. Параметри. Оновлення та безпека. служби Windows Update. Журнал оновлень».

Для того щоб знайти оновлення, яке потрібно видалити ви можете відсортувати список оновлень по даті, видавцеві або програмі. Для видалення оновлення досить просто клікнути по ньому правою кнопкою мишки і вибрати «Видалити».

Після цього з’явиться попередження про видалення вибраного оновлення. Для того щоб продовжити потрібно буде натиснути на кнопку «Так».

Як видалити оновлення через командний рядок

Також для видалення оновлень Windows 10 дуже зручно використовувати командний рядок. Для цього спочатку потрібно викликати командний рядок Windows від імені адміністратора. Це можна зробити, наприклад, за допомогою комбінації клавіш WinX. Натисніть WinX і в меню, виберіть «Командний рядок (адміністратор).

Після того, як командний рядок запущена, потрібно виконати в ній команду «wmic qfe list brief / format: table». Це команда відобразить список оновлень для Windows 10, які ви можете видалити.

Після перегляду списку оновлень, можна приступати до їх видалення. Для цього можна скористатися командою «wusa / uninstall / kb: ID» Головне, замість «ID» в кінці команди, підставити номер поновлення, яке ви хочете видалити з Windows 10. Наприклад, команда може виглядати так «wusa / uninstall / kb: 3176937 ».

READ  PC не бачить флешку microsd

Якщо ви хочете, щоб видалення пройшло в автоматичному режимі і комп’ютер сам перезавантажився, то в кінець команди можна додати «/ quiet». У цьому випадку повна команда на видалення поновлення може виглядати так «wusa / uninstall / kb: 3176937 / quiet».

Як видалити оновлення Windows 10

Операційна система Windows 10 регулярно оновлюється і зазвичай ці оновлення проходять для користувачів непомітно. Але, іноді бувають ситуації, коли оновлення призводить до нестабільної роботи системи. У цьому випадку виникає необхідність видалити таке оновлення і відключити його установку в майбутньому. У цій статті ми розглянемо саме такий випадок.

Відключення автоматичної установки деяких оновлень

Якщо ви не хочете, щоб деякі оновлення встановлювалися в майбутньому, то ви можете відключити їх за допомогою спеціального інструменту від Майкрософт. Даний інструмент потрібно завантажити за цим посиланням, запустити на своєму комп’ютері і відразу натиснути на кнопку «Далі».

Після цього потрібно буде вибрати один з двох варіантів: Hide updates (приховати оновлення) або Show hiden updates (показати приховані поновлення). Вибираємо «Hide updates» і переходимо до наступного кроку.

Далі потрібно зазначити поновлення, які ви не хочете встановлювати в майбутньому. Після чого потрібно натиснути на кнопку «Далі».

Після цього система трохи подумає і повідомить про те, що знайдені проблеми були виправлені. Тепер це вікно можна закрити за допомогою відповідної кнопки.

Для того щоб дозволити встановлення прихованих оновлень потрібно буде знову запустити цей інструмент, вибрати Show hiden updates і включити установку оновлень.

Видалити оновлення в Windows 10 в параметрах системи

Другий спосіб видалення оновлень в Windows 10 через нове меню параметрів:

1.Зайдіте в меню “Пуск” і відкрийте “Параметри”.

2.Зайдіте в “Оновлення і безпеку” = з лівого боку виберіть “Центр оновлення Windows”, з правого боку відкрийте “Переглянути журнал встановлених оновлень”.

Натисніть на “Видалити оновлення”.

Windows 10. Очистка диска (Старые обновления)

Виберіть оновлення, яке ви хочете видалити, і натисніть на “Видалити”.

Щоб віддалене оновлення не встановлювалося знову. потрібно його прихований ь.

Як видалити оновлення в Windows 10

У сьогоднішній статті розглянемо різні способи видалення оновлень в Windows 10.

Как удалить обновление Windows 10 и запретить установку обновлений?

Якщо раптом після якогось оновлення система починає давати збої. можна відкотити систему до нормального робочого стану, якщо збої почалися після великого оновлення, коли змінювалася збірка. можна повернутися до попередньої збірці, а також якщо оновився драйвер пристрою і воно стало працювати некоректно. можна відкотити драйвер пристрою.

Видалити оновлення в Windows 10 через панель управління

1.Відкрийте “Панель управління”: один із способів в рядку пошуку введіть “Панель управління” і виберіть її зі знайдених результатів.

2.Справа вгорі виберіть “Великі значки” після чого знайдіть і відкрийте “Програми та засоби”;

З лівого боку виберіть “Перегляд встановлених оновлень”;

4.Виберіть зі списку оновлення, яке ви хочете видалити, і натисніть на “Видалити”;

У віконці “Ви дійсно хочете видалити це оновлення” натисніть “Так”.

Далі можливо буде потрібно перезавантаження комп’ютера. Щоб віддалене оновлення не встановлювалося знову. потрібно його приховати.

Видалити оновлення в Windows 10 за допомогою командного рядка

Третій спосіб видалення оновлень за допомогою командного рядка:

1.Відкрийте командний рядок від імені адміністратора: натисніть на пуск правою клавішею миші та виберіть “Командний рядок (Адміністратор);

Пропишіть команду wmic qfe list brief / format: table і натисніть Enter, щоб побачити список усіх встановлених оновлень.

Щоб видалити оновлення, автоматично підтвердити видалення і перезавантажити комп’ютер введіть команду wusa / uninstall / kb: ID і натисніть Enter (замість ID пишіть номер поновлення, наприклад wusa / uninstall / kb: 3200970);

Щоб видалити оновлення, автоматично підтвердити видалення і перезавантажити комп’ютер по мене необхідності. введіть команду wusa / uninstall / kb: ID / quiet і натисніть Enter (замість замість ID пишіть номер поновлення, наприклад wusa / uninstall / kb: 3200970).

Щоб віддалене оновлення не встановлювалося знову. потрібно його прихований ь.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи. пишіть в коментарях! Удачі вам

Як видалити оновлення, яке не видаляється в Windows 10

Як правило, видалення оновлень Windows 10 порівняно нескладне завдання, виконати яку можна через відповідний елемент панелі керування, або використовуючи утиліту командного рядка wusa.exe, про що я докладно писав у матеріалі Як видалити оновлення Windows 10.

Однак, для деяких з оновлень кнопка «Видалити» відсутній, а при спробі видалення за допомогою командного рядка ви отримаєте повідомлення автономного установника оновлень Windows: «Оновлення для Microsoft Windows є обов’язковим компонентом для цього комп’ютера, тому видалення неможливо». Насправді, навіть в такій ситуації ми можемо видалити не видаляється оновлення і в цій інструкції докладно про те, як саме це зробити.

Як зробити оновлення, яке не видаляється необов’язковим

Причина, по якій деякі оновлення Windows 10 з сайту не видаляються і вважаються обов’язковим компонентом для комп’ютера, полягає в тому, що відповідний параметр міститься в їх файлі конфігурації. І ми це можемо змінити.

У прикладі нижче використовується вбудований текстовий редактор Блокнот для внесення необхідних змін, але це може бути і будь-який інший редактор для роботи з простим неформатований текстом, головне запускати його від імені Адміністратора.

 • Відкрийте текстовий документ, наприклад, Блокнот, від імені Адміністратора. Для цього в Windows 10 можна знайти його в пошуку на панелі завдань, потім натиснути по знайденому результату правою кнопкою миші і вибрати потрібний пункт контекстного меню.
 • У Блокноті в меню виберіть «Файл». «Відкрити», в поле «Тип файлу» обов’язково вкажіть «Всі файли» і перейдіть в папку C: \ Windows \ servicing \ Packages \.
 • Знайдіть файл, ім’я якого буде починатися з Package_for_KB_НОМЕР_ОБНОВЛЕНІЯ і мати расшіреніе.MUM. Зверніть увагу: для кожного поновлення є багато схожих файлів, нам потрібен без порядкового номера між Package і For. Відкрийте його в Блокноті.
 • У верхній частині цього файлу знайдіть пункт permanence = “permanent» і змініть слово в лапках на «removable».
 • Збережіть файл. Якщо він не зберігається відразу, а відкриває діалог збереження, значить ви запустили текстовий редактор не від імені адміністратора.

На цьому процедура завершена: тепер з точки зору Windows 10 наше оновлення не є обов’язковим для комп’ютера і його буде видалено: кнопка «Видалити» з’явиться в списку встановлених оновлень панелі управління.

Видалення в командному рядку за допомогою wusa.exe / uninstall також буде проходити без помилок.

Примітка: для тих оновлень, які поставлялися прямо в дистрибутиві Windows 10 (тобто які присутні в списку оновлень відразу після чистої установки ОС) таких файлів конфігурації може не бути.

Розсилка нових, іноді цікавих і корисних, матеріалів сайту remontka.pro. Ніякої реклами і безкоштовна комп’ютерна допомога передплатникам від автора. Інші способи підписки (ВК, Однокласники, телеграм., YouTube, Яндекс.Дзен)

Дякую за корисну статтю. А куди з сайту поділися кнопки соціальних сетй типу Фейстук і т.д. А то хочеться поділитися цікавою статтею а кнопок немає.

У поновлення КВ4284835 не знайшов такого файлу. З цифрами є файли, без циферки немає.

Немає шуканого поновлення, в моєму випадки це KB4497464. А в встановлених оновленнях воно є?

Так, є такі оновлення. Для них рішення поки запропонувати не можу.

здрастуйте, підкажіть хотів видалити оновлення КВ4501375, дивлюся журнал встановлених там воно є кнопка видалити є при спробі видалити видає Windows не може видалити, пробував командним рядком, після цього перевірив воно все там і залишилося потім спробував цим методом в блокноті то там його немає, підкажіть може його видалило командним рядком якщо його в папці-C: \ Windows \ servicing \ Packages \. немає? заздалегідь дякую,

А командний рядок повідомила, що видалила? Якщо так, то, виходить, дійсно видалено (інакше було б повідомлення про помилку і що оновлення обов’язкове).

Він10 домашня версія 1803 збірка ОС 17134.765, команди прописую правильно, але після Enter не виникає ніякої інформації. Пробував кілька разів. У журналі оновлень всі оновлення показані. Останні накопичувальні не вдалося встановити (код помилки 0x80242ood і інший код 0x8000ffff) З журналу будуть збережені. Після цього запуск вінди тільки після 4 раз перезавантаження без мого втручання. На екрані «оновлення вин 51% і йде на перезавантаження. Як видалити ці два поновлення?

Раніше я успішно видалив оновлення kb4515346 начебто, потім Windows знову його встановив. Зараз кнопки видалити нету і в папці packages його немає. Що робити?

у мене така ж ситуація з KB4532693 і навіть через командний рядок не виходить зробити, видає помилку 0x800f0905, при цьому в packages його немає, а в журналі оновлень є. Ви змогли знайти рішення проблеми ?

Така ситуація, встановилося оновлення через якого почали гальмувати гри, оновлення обов’язкове і не видаляється зробив по інструкції але файлу необхідного немає тобіш є номерні файли оновлення але немає основного оновлення встановилося недавно, навіть сама вінда про це пише не знаєте як можна таке вирішити?

Добрий день. А цей метод діє на Він7? Я не зміг запустити блокнот від адміна, тому зберіг файл на робочому столі і завантажившись з флешки замінив його в системі. Після цього файл в списку оновлень пропав, а при спробі його встановити, пише, що він вже встановлений. Після цього оновлення у мене перестало запускатися відео в ФБ і Ютубі. Чи не запускається ні в опері, ні в хромі, ні в ІЕ. Я відкотив систему до цього оновлення та все столо на свої місця. Потім я знову вирішив оновитися, думаючи, що був просто глюк поновлення (в інтернеті ніхто більше не скаржився) і все відео знову не працює і точка відновлення пропала. Що робити поки не знаю. Мова про оновлення KB4523206.

За ідеєю, так, повинен працювати, але у мене немає можливості перевірити.

Перевірено! На Win7Ult працює. Тільки там для декількох обнов файлів формата.mum треба було стати спочатку їх власником як Адміністратор, а потім ще отримати права на повний доступ як Адміністратор. Однак після видалення близько 150 обнов залишилося два оновлення, в моєму випадку KB4512506 і KB976902 повідомлення, які залишаються ніяким способом, пише: «Центр оновлення Windows Сталася помилка. Чи не вдалося видалити деякі оновлення. »

Видаляю оновлення. Починається робота з оновленнями. Після перезапуску, це ж оновлення залишається в списку, але вже з сьогоднішнім числом. Який то замкнуте коло виходить.

спробуйте видалити з відключеним інтернетом. після перезапуску знову з’являється?

Добридень! Даний варіант не спрацював, підкажіть ще який-небудь варіант?

Добрий день. Додаткових, на жаль, не можу запропонувати.

Дякую! Тільки ще перед редагуванням файлу можна призначити себе його власником. Тоді працює запуск і не від імені адміністратора.

Вітаю! Як видалити оновлення КВ4497464? Йде в як би комплекті з ОС, навіть при чистій установці. В папці Packages даний номер відсутній, ніде замінити permanent на removable.

Це оновлення. ніяк. Ну крім установки попередньої збірки Windows 10 (тобто саме це оновлення збірку змінювало до 18362.30)

Є ж mum-файл в тому ж каталозі, який, як випливає зі змісту, відноситься до оновлення 4497464. Нічого не можна скорегувати? Package_for_RollupFix

Якщо готові, можете спробувати (теж на removable міняти за умови наявності), але я не впевнений, що відпрацює видалення потім.

READ  Чим відрізняються серії Samsung

Немає там параметра permanence А що, якщо створити його штучно?

У мене та ж історія. Навіть з ctrlf шукала, немає його.

Добрий день. У моєму випадку, в папці servicing відсутня файл.MUM для потрібного оновлення. Як бути в цьому випадку.

На жаль, для даного випадку і «обов’язкових оновлень» способів обходу не знаю.

Дякую за допомогу, KB4559309 віддалилося) Все розписано дуже дохідливо, РЕСПЕКТ і УВАЖУХА

Всі файли в Packages зашифровані в 2004 версії. Ось так вони виглядають: Containers-ApplicationGuard-Package

А якщо в Windows 8.1 у мене для одного і того ж поновлення відразу 3 таких файлу «MUM»? Що, вносити зміни в кожен з них?

підкажіть як видалити немає фремворк з останнього оновлення вин 10? початку мишка тупити

Как удалить обновление Windows 10. На примере KB4524244

Підкажіть будь ласка, після поновлення Windows 10 система більше не завантажується, помилка, синій екран, відновити, зайти в безпечний режим, щось зробити через командний рядок. нічого не виходить, через завантажувальну флешку winpe я зміг зайти в ноут щоб спробувати видалити ті самі поновлення але виходить помилка 0x800F0905 а оновлення КВ4592449, як бути підкажіть будь ласка.

А якщо завантажитися ні з WinPE, а з завантажувальної флешки 10-ки? Там на другому екрані внизу зліва буде пункт «відновлення системи» і через нього результат може бути краще ніж через вбудоване відновлення системи.

Спасибі вам величезне! Дуже корисна стаття

Добридень! Сталося оновлення на накопичувальне оновлення для Windows 10 Version 1909 для систем на базі процесорів х64, 2021 03 (KB5000808) або оновлення безпеки для Microsoft Windows (KB5000808). Пробувала як ви писали, у мене ні чого не вийшло ні чого видалити і в командному рядку такого немає. Підкажіть, що робити. і з через це не друкує принтер Kyocera FS-1120MFP

Добрий день. Ви можете просто виправити роботу принтера після цього оновлення, буде простіше. Порядок дій:

На ліцензійний винде таке не прокотить, там перейменувати файл не вийде пробував і не раз. Після відкриття файлу в блокноті permanence = permanent цього поєднання слів там немає

Я це все на ліцензійної і показував в статті (у мене інших і немає).

Як видалити оновлення Windows 10

У деяких випадках автоматично встановлюються поновлення Windows 10 можуть викликати проблеми в роботі комп’ютера або ноутбука. з моменту релізу ОС таке траплялося кілька разів. У таких ситуаціях може знадобитися видалити останні встановлені оновлення або конкретне оновлення Windows 10.

У цій інструкції. три простих способи видалення оновлень Windows 10, а також спосіб зробити так, щоб конкретні віддалені оновлення не встановлювалося в подальшому. Для використання описаних способів потрібно мати права адміністратора на комп’ютері. Також може бути корисним: Як повністю відключити оновлення Windows 10.

Примітка: Для деяких оновлень при використанні способів нижче може бути відсутнім кнопка «Видалити», а при видаленні за допомогою командного рядка ви можете отримати повідомлення: «Оновлення для Microsoft Windows є обов’язковим компонентом для цього комп’ютера, тому видалення неможливо», в цій ситуації використовуйте керівництво : Як видалити обов’язкове оновлення Windows 10, яка не видаляється.

Як видалити оновлення Windows 10 за допомогою командного рядка

Ще один спосіб видалення встановлених оновлень. використання командного рядка. Порядок дій буде наступним:

 • Запустіть командний рядок від імені Адміністратора і введіть наступну команду
 • wmic qfe list brief / format: table
 • В результаті виконання цієї команди ви побачите список встановлених оновлень виду KB і номер поновлення.
 • Для видалення непотрібного поновлення використовуйте наступну команду.
 • wusa / uninstall / kb: номер_обновленія
 • Далі буде потрібно підтвердити запит автономного установника оновлень на видалення вибраного оновлення (запит може і не з’явитися).
 • Дочекайтеся завершення видалення. Після цього, якщо це необхідно для закінчення видалення поновлення, з’явиться запит про перезавантаження Windows 10. виконайте перезавантаження.

Примітка: якщо на кроці 5 використовувати команду wusa / uninstall / kb: номер_обновленія / quiet то оновлення буде видалено без запиту підтвердження, а перезавантаження автоматично виконана в разі, якщо необхідна.

Видалення оновлень через Параметри або Панель управління Windows 10

Перший спосіб. використовувати відповідний пункт в інтерфейсі параметрів Windows 10. Для видалення оновлень в даному випадку буде потрібно виконати наступні кроки.

 • Зайдіть в параметри (наприклад, за допомогою клавіш WinI або через меню Пуск) і відкрийте пункт «Оновлення та безпека».
 • У розділі «Центр оновлення Windows» натисніть «Журнал оновлень».
 • Вгорі журналу оновлень натисніть «Видалити оновлення».
 • Ви побачите список встановлених оновлень. Виберіть те, яке потрібно видалити і натисніть кнопку «Видалити» вгорі (або використовуйте контекстне меню по правому кліку миші).
 • Підтвердіть видалення поновлення.
 • Дочекайтеся завершення операції.

Потрапити список оновлень з можливістю видалити їх можна і через Панель управління Windows 10: для цього треба зайти в панель управління, виберіть «Програми та засоби», а потім у списку ліворуч виберіть пункт «Перегляд встановлених оновлень». Наступні дії будуть тими ж, що і в пунктах 4-6 вище.

Як відключити установку певного оновлення

Через короткий час після виходу Windows 10 Microsoft випустила спеціальну утиліту Show or Hide Updates (Показати або приховати поновлення), що дозволяє відключити установку певних оновлень (а також оновлення вибраних драйверів, про що раніше писалося в керівництві Як відключити оновлення драйверів Windows 10).

 • Натисніть «Далі» і почекайте якийсь час, поки буде виконуватися пошук оновлень.
 • Натисніть Hide Updates (приховати оновлення) для того, щоб відключити вибрані оновлення. Друга кнопка. Show Hidden Updates (показати приховані поновлення) дозволяє в подальшому переглянути список відключених оновлень і знову задіяти їх.
 • Відзначте поновлення, які не слід встановлювати (в списку будуть не тільки оновлення, але і драйвери обладнання) і натисніть «Далі».
 • Дочекайтеся завершення «усунення неполадок» (а саме. відключення пошуку центром оновлень і обраних частин).

На цьому все. Подальша установка обраного поновлення Windows 10 буде відключена, поки ви знову її не включите за допомогою тієї ж утиліти (або поки Майкрософт щось не зробить).

Розсилка нових, іноді цікавих і корисних, матеріалів сайту remontka.pro. Ніякої реклами і безкоштовна комп’ютерна допомога передплатникам від автора. Інші способи підписки (ВК, Однокласники, телеграм., YouTube, Яндекс.Дзен)

Дмитро здрастуйте, чи потрібні оновлення Windows 10, вони самі постійно оновлюються і перезавантажується комп’ютер.

Добрий день. В общем-то так, потрібні. Перезавантаження комп’ютера можна налаштувати в параметрах (щоб це не відбувалося автоматично). https://remontka.pro/disable-auto-reboot-Windows-10/

Привіт, Дмитро! Як видалити багаторазові записи «не вдалося встановити оновлення.» в журналі оновлень OS Win 10? З повагою, Василь.

Добрий день. Ця інформація зберігається в файлі DataStore.edb в папці Windows \ SoftwareDistribution. Якщо його видалити (але краще просто перейменувати), то інформація зникне, а файл буде створений новий. Для дій з файлом потрібно спочатку зупинити службу центру оновлень Windows.

Привіт, не так давно скачав оновлення KB4013214 (потрібне для creators update), я не хочу оновлюватися в даний момент, але настирливе віконце з настройками перед оновленням вже порядком дістало, і я втомився відкладати оновлення. хотів видалити як-небудь це оновлення, але списку встановлених оновлень його немає, в інтернеті не знайшов інформації по можливості його видалення. хотілося б вже позбавитися від нього, може підкажете як?

Не можу зараз підказати (потрібно самому спробувати, а я в поїздці і без win-комп’ютера в наявності).

Ну начебто пройшло досить багато часу, а відповіді так і немає

Добрий день. Просто загубився з тих пір коментар (їх по сотні в день). Чи не вийде видалити це оновлення. Щоб не оновлюватися. єдиний, мабуть, шлях зараз, встановити заново версію 1607 і відключити поновлення повністю.

Ну для установки 1607 доведеться встановлювати заново систему, правильно я розумію? адже не можна його просто завантажити і встановити?

Привіт, з’ясував що вікно, яке вилазить поверх всіх вікон з написом «прийшов час перевірити параметри конфіденційності.» можна закрити за допомогою altf4, але воно вилазить постійно, коли включаю PC. намагався викликати диспетчер задач, щоб дізнатися що це за процес, але диспетчер теж виявляється позаду цього вікна. через alttab трохи видно назву процесу в диспетчері, але занадто дрібно, щоб розібрати. Так ось, хотів запитати, чи є можливість подивитися який це процес, щоб видалити його і він більше не вискакував? його ім’я на кшталт починається з unp

UPD: знайшов рішення на Редді, просто перейменував папку UNP в наступному місці: C: \ Windows \ System32 \ UNP. Поки вікно більше не вискакує. Процес речі називається UNPUXHost. Залишу кілька ключових фраз, щоб люди зі схожою проблемою знайшли рішення: Скасувати оновлення Windows до Creators Update, як прибрати попередження про оновлення Windows 10, прийшов час перевірити параметри конфіденційності як прибрати ». Якщо щось піде не так-повідомлю, якщо все буде ок, то писати більше не буду

Нормальні люди відразу ж включають в диспетчері поверх всіх вікон.

На якого дідька завантажувати оновлення, що-б потім його не встановлювати і нити, що воно проситися встановитися? Мені це не зрозуміти.

Привіт, така проблема, вискочило оновлення на оновлення Windows 10 1703 встановив, все почало жорстко тупити, відкотився на 1607, спочатку все було нормально, пам’ять (4 ГБ) з оновлень повернуло, а пізніше, знову докачаєте, як його видалити?

Ілля, здрастуйте. У мене теж була схожа проблема. Оновлення в цій Windows 10 відключаються незвично, складніше. Довелося відключити службу оновлення взагалі. Зараз все працює добре. Хоча, мені здається, що відключати поновлення потрібно, якщо в цьому є дуже велика необхідність. Оновлення для будь-якої версії важливі. Оновлюються додатки, компоненти, драйвера, щоб система працювала стабільно без глюків і недоробок.

«UPD: знайшов рішення на Редді, просто перейменував папку UNP в наступному місці: C: \ Windows \ System32 \ UNP.»

UNPUXLauncher.exe, UNPUXHost.exe не що інше, як наполегливе пропозицію змінити параметри конфіденційності на користь Майкрософт.

Сторінка дій файлів з папки C: \ Windows \ System32 \ UNP. support.microsoft.com/ru-ru/help/4014916/Windows-10-choose-your-privacy-settings-for-Windows-10-creators-update

Вітаю! Випадково виявила в списку програм і компонентів «Windows 10 Update Privacy Setting». Що це таке? Чи потрібне воно мені, якщо я не збираюся йти з версії 1607? Що буде якщо я це видалю?

Думаю, нічого не буде. Судячи з назви. діалогове вікно налаштувань приватності, з’являється перед оновленням до версії 1703.

Що робити, якщо оновлення не видаляється?

вин 10 не вантажиться, пише відновлення системи пошук попередньої ОС і перезавантажується! Що робити?

Така проблема, в якийсь момент поновлення перестали встановлюватися повністю, то що у мене не встановлювалося, в інеті писали що не критично, але щоб далі поновлення могли оновлюватися нормально, то вони потрібні. Загалом набрів я мабуть на прогу від Майкрасофт Windows 10 Update Assistant. Після її установки. вона мене виімела просто: оновившись вона просить перезапуск комп’ютера, я це роблю, але після перезапуску і стандартного поновлення у мене вікно з функціями відкотити віндувс через реєстр, через диск віндувс або флешку або з точки збереження і нічого зрозуміло з цього у Я не маю або ні чого не відбувається. А коли комп включається, то ця програма Windows 10 Update Assistant запускається і знову починає себе оновлювати, я її вже видаляв через «програми та компоненти» і вимикав повністю через реєстр 2 способами поновлення і видаляв останні установки в «журналі оновлень» і скачував їх заново і там ще якимись 2 способами зупиняв всі оновлення на комп’ютері і скачував програму яка одним кліком все обнови на PC зупиняє, і один фіг ця програма сама себе встановлює на комп’ютер і запускає оновлення, при чому відійдеш від компа на 5 хвилин вона вже себе викачує. перезапустити комп через пару хвилин вона себе викачує. Не можу позбутися від неї-допоможіть. Я сиджу на версії 1607 і видать далі не хоче оновлюватися комп.

READ  Як включити psp sony

Теж саме, що і у Alex. Проблема з Windows 10 Update Assistant. Трохи комп об стіну не розбив. Допоможіть

Спробуйте варіант: видалити поновлення KB4023814 і KB4023057 (якщо присутні) Потім запустіть створіть і виконайте reg-файл:

Привіт, Дмитро. Видаляю оновлення через ком.строку, натискаю «Перезавантаження», починається перезавантаження і ноутбук йде в нескінченну перезавантаження, обертається гурток на екрані і все. Чи не підкажете, в чому причина?

Добрий день. А чи точно нескінченна? Просто трапляється що для деяких речей хвилин 30 доводиться очікувати.

Так, чекав більше 2-х годин. І ще. При видаленні через «Параметри» відбувається зависання процесу, зелений індикатор доходить приблизно до 80% і зупиняється намертво, натискаю «Скасування», починається нескінченна перезавантаження. А при видаленні через ком.строку, видалення відбувається, пропонується перезавантажити комп’ютер, а потім вже починається нескінченна перезавантаження.

Навіть не знаю, що запропонувати. Хотів написати, що можна подивитися в перегляді подій Windows, потім подумав, що не ясно, що там шукати. А якщо спробувати в безпечному режимі видалення провести? Або в режимі чистої завантаження. https://remontka.pro/clean-boot-Windows/ ?

У безпечному режимі така ж картина. Після березневого поновлення зауважив, що ярлики раб. столу і панелі завдань переписуються (моргають), при запуску ярлика з раб.стол або меню пуск. Тому намагався видалити оновлення. Ви не спостерігаєте у себе таке явище з ярликами?

Ні, не помічав. Воно буває іноді без всяких дій з боку користувача, що інтерфейс перемальовується цілком (і тоді можна помітити «миготіння ярликів»), але рідко і щоб помітити потрібно довго провести за комп’ютером.

Привіт Дмитро Дякую за чудову статтю. Але ось після останнього оновлення KB4099989-11 / 04 комп поводиться неадекватно а оновлення не видаляється ні через програми, ні через командний рядок: (пише, що це оновлення необхідно і видалити його неможливо. Чи є якісь ще обхідні шляхи? Допоможіть будь ласка. якщо можливо

А контрольних точок відновлення до поновлення немає випадково?

Підозрюю, що немає: (на жаль Все відкладала на потім створення точки відновлення через відсутність достатньо місця

Вони і автоматично створюються, якщо ви примусово не відключається їх створення.

Ні, примусово не відключається. Яку пораду тоді? Відкотити до точки відновлення? пошукаю на вашому сайті інформацію)

Привіт, Дмитро! У папці C: \ Windows \ System32 \ немає файлу usoclient.exe. Таке може бути? Допоможіть будь ласка! Дякую!

А я не зрозумів, чому люди бояться переходу на 10-ку. Мені десятку поставили автоматично. Спочатку були невеликі проблеми, але це все швидко вирішилося. Оновлення в цій Windows 10 відключаються незвично, складніше. Довелося відключити службу оновлення взагалі. Зараз все працює добре. Хоча, мені здається, що відключати поновлення потрібно, якщо в цьому є дуже велика необхідність. Оновлення для будь-якої версії важливі. Оновлюються додатки, компоненти, драйвера, щоб система працювала стабільно без глюків і недоробок.

Вітаю! Допоможіть будь ласка. Утиліта Show or Hide Updates видає «There are no updates available to Hide». І оновлення KB4457128 продовжує встановлюватися знову і знову. Від нього комп’ютер намертво зависає і перезавантажується сам собою постійно. Як можна вирішити цю проблему?

При завантаженні на синьому екрані текст не вдалося відновити Вінду 10 при проходженні по діям не вистачало місця на диску С і так по колу спасибі.

А там є можливість відкрити додаткові параметри? якщо так, то там знайдіть командний рядок і спробуйте виконати перевірку диска в chkdsk

Мій улюблений сайт. У винде взагалі не тямлю, але завдяки вашим зрозумілим і чітким інструкціям, ще жодного разу не носила ноут до спецам. Спасибище огромное.

У мене така проблема. хочу видалити поновлення через командний рядок (Від імені. Адм) у мене вилазить помилка «Автономний інсталятор оновлень» Оновлення важливе для PC що то в цьому роді (Є рішення ?

Добрий день. Мені потрібно видалити Security Update Adobe Flash Player. Я виділяю, але не з’являється галочка «видалити». Я натискав «delete» і все одно не видаляється. А ось з іншими оновленнями виходить. Але не з цим. Допоможіть прошу!

Добрий день. Чи не будь-яке оновлення видаляється. Можна спробувати такий спосіб, але він не завжди працює: https://remontka.pro/uninstall-required-update-Windows-10/

У мене така проблема, Версія 2004. Збірка ОС 19041.208. пише, що не підтримується, що робити?

Добрий день, недавно встановилися 2 поновлення, через що в іграх впав ФПС, хочу видалити їх, але боюся що може піти щось не так, якщо що поновлення називаються так: 2020-07 Накопичувальне обновленіе.NET Framework 3.5 і 4.8 для Windows 10 Version 1903 для x64 систем (KB4565633), Накопичувальне оновлення для Windows 10 Version 1903 для систем на базі x64-процесорів, 2020 07 (KB4565483). Якщо видалю їх, чи може щось поламатися?

Добрий день. Ні, не повинно, за умови, що стандартними засобами Windows будете видаляти.

Не знаю, живий цей тред чи ні, але все ж. У мене така проблема. Оновлення з якихось причин не встановлюється, кожен раз скасовується, відкочується, і тд, при кожному запуску \ виключенні ноутбука. В результаті включення \ виключення ноутбука триває хвилини по три. Перепробував все «рекомендовані» поради, для того, щоб оновилося, потім перепробував все, що знайшов, щоб поновлення зупинити, але не виходить (відновлення не скачується, воно вже завантажено і кожен раз намагається піти на переустановку). Ваші методи видалення теж не спрацювали. Мучуся третій місяць, що підкажете?

Як перевстановити оновлення в Windows 10

 • Натисніть кнопку Перевірити наявність оновлень, яка дозволить повторно завантажити і встановити оновлення в автоматичному режимі.
 • Натисніть Перезавантажити зараз, щоб застосувати зміни, внесені оновленням.

Після перезапуску PC, якщо оновлення було встановлено коректно, ви зможете продовжити використання стабільної та працездатною Windows 10.

Як видалити, перевстановити або приховати поновлення в Windows 10

Якщо після установки свіжого поновлення Windows 10 стала працювати повільно і нестабільно, то проблема може бути пов’язана саме з процесом установки, а не самим оновленням. У цьому посібнику покажемо, як видалити і перевстановити оновлення на вашому комп’ютері, щоб виправити проблему.

Оновлення для Windows 10 випускаються регулярно з метою поліпшення безпеки і стабільності системи. Microsoft докладає всіх зусиль, щоб зробити оновлення обов’язковими для кожного PC. Хоча в теорії це дійсно хороша ідея, на практиці з оновленнями час від часу виникають різні проблеми.

У минулому поновлення для Windows 10 вже викликали порушення роботи веб-камер, проблеми з драйверами, збої додатки, зависання системи, помилки міграції налаштувань і багато інших проблем. Іноді проблема виникає не через самого поновлення, а через некоректне процесу установки. Як вирішити цю проблему? Спробуйте видалити і перевстановити конкретне оновлення.

В даній статті наведені кроки з видалення і повторної установки потенційно проблемного поновлення на вашому пристрої. Крім того, ви дізнаєтеся, як заборонити Windows встановлювати проблемне оновлення.

Як видалити оновлення в Windows 10

 • Натисніть кнопку Перегляд журналу оновлень.
 • На сторінці, ви можете подивитися, які оновлення були успішно встановлені, а установка яких оновлень була перервана. Для кожного оновлення вказується дата установки / спроби установки, і ви можете розпізнати потенційно проблемне оновлення. Натисніть посилання Видалити поновлення.
 • Microsoft не встигла перенести весь функціонал роботи з оновленнями в додаток Параметри. Тому відкриється класичне вікно «Видалення оновлення» з панелі управління. Виберіть потрібну оновлення і натисніть кнопку «Видалити».
 • Натисніть Так, щоб підтвердити операцію видалення.
 • Натисніть Перезавантажити зараз, щоб перезавантажити комп’ютер і завершити процес видалення.

Залежно від конкретного поновлення, процес видалення може займати до кілька хвилин.

Як заблокувати установку певних оновлень в Windows 10

Якщо після переустановлення поновлення ви продовжуєте стикатися з проблемами на PC, то причина може ховатися в самому проблемному оновленні. В даному випадку ви можете тимчасово приховати проблемне, щоб заблокувати спроби його автоматичної установки в Windows.

У попередніх версіях Windows у службі Windows Update можна було примусово заблокувати автоматичне скачування і установку оновлення. Однак, так як в Windows 10 поновлення стали обов’язковими, дана функція була прибрана з системи. Проте, Microsoft підтримує невелику утиліту, яка допомагає тимчасово приховати проблемне оновлення.

Щоб видалити оновлення та запобігти подальшій його установку Windows, виконайте наступні кроки:

 • Видаліть проблемне оновлення по інструкції вище.
 • Скачайте програму Show or hide updates з нашого сайту:
 • Двічі клацніть по файлу wushowhide.diagcab для запуску утиліти.
 • натисніть Далі.
 • Потім виберіть опцію Hide updates.
 • Програма виконає онлайн перевірку і виведе список оновлень, які не були встановлені на вашому пристрої. Виберіть оновлення, яке викликає проблему і натисніть Далі.
 • Для завершення роботи натисніть Закрити.

Після видалення і приховування проблемного поновлення, Windows 10 більше не буде намагатися його скачати і перевстановити до тих пір, поки не з’явиться нове оновлення, замінює стару версію.

У будь-який час ви можете знову відобразити оновлення, використовуючи цю ж інструкцію, але на кроці 5 вибравши Show hidden updates. Після цього, ви зможете знову встановити оновлення на вашому комп’ютері.

Ви коли-небудь стикалися з проблемами при установці оновлень Windows? Чи вдавалося вам її виправити самостійно? Поділіться в обговореннях нижче.

Видалення оновлень в Windows 10

Оновлення системи. необхідність чи надмірність? Налагоджений механізм швейцарського годинника або хаотичний потік даних? Іноді виникають ситуації, коли необхідно видалити поновлення, які, по ідеї, повинні стабілізувати роботу Windows 10 або інших систем. Причини можуть бути різні, будь то некоректно встановлений апгрейд або небажання вносити зміни, щоб зберегти місце на жорсткому диску.

Видалення оновлень через «Центр оновлення Windows»

Вибираємо елемент «Параметри», відкривши меню «Пуск»

Клацаємо по елементу «Оновлення та безпека»

У «Центрі оновлення Windows» переглядаємо «Журнал оновлень»

Натискаємо «Видалити оновлення” і видаляємо некоректні апгрейди

Видалення оновлень через «Панель управління»

 • Відкриваємо «Панель управління». Для цього клацаємо правою кнопкою миші по значку Windows в лівому нижньому кутку екрану і вибираємо пункт «Панель управління».

Клацаємо правою кнопкою миші по меню «Пуск» і відкриваємо “Панель управління»

В «Панелі управління» вибираємо елемент “Програми та засоби»

У колонці зліва вибираємо «Перегляд встановлених оновлень»

Вибираємо зі списку необхідне оновлення і видаляємо його, натиснувши на відповідну кнопку

Чому не видаляється оновлення

Оновлення не може піти тільки через помилки або ряду помилок, що виникли під час установки або роботи патча-оновлення. Система Windows не є ідеальною: раз у раз виникають неполадки через навантаження на ОС, неточностей в роботі мережі, вірусів, апаратних збоїв. Так, критичні помилки при установці оновлення можуть перебувати в реєстрі, в якому записані дані про оновлення, або в секторі жорсткого диска, де зберігаються файли поновлення.

BETATECH.COM.UA 2022