Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Новини

Віддалений доступ до комп’ютера через Android

Table of Contents

Microsoft Remote Desktop

доступ, комп, ютера, android

Хіба могли ми забути старий добрий Microsoft Remote Desktop? Принаймні у користувачів Windows 10 явно не виникне проблем з сумісністю, так як додаток від тієї ж компанії, що і операційна система.

Незважаючи на те, що встановлювати клієнт-сервер на комп’ютер не потрібно, вам все ж потрібно зробити деякі нескладні маніпуляції. На Windows 7 і 8 зайдіть в «Панель управління», виберіть категорію «Система і безпека», потім. «Система». Тут в розташованій зліва панелі натисніть на рядок «Налаштування віддаленого доступу».

Поставте галочку «Дозволити підключення віддаленого помічника до цього комп’ютера». Ви можете задати параметр «Дозволити підключатися тільки з комп’ютерів, на яких працює робочий стіл з перевіркою достовірності на рівні мережі», а також створити список користувачів, яким відкриваєте доступ. У разі збоїв під час сеансу зв’язку, можна спробувати відключити аутентифікацію на рівні мережі.

Unified Remote

Unified Remote зв’язується з комп’ютером через Bluetooth або WI-FI. Включає в себе підтримку понад 75 програм. Підтримує не тільки Windows, але і Linux і Mac. По суті, Unified Remote перетворює ваш телефон в універсальний пульт дистанційного керування. Підтримуються додаткові клавіатури. такі, як SwiftKey і Swipe. Можете завантажити безкоштовну версію з обмеженою функціональністю або отримати доступ до всіх можливостей утиліти після разової оплати.

Splashtop 2

Splashtop 2. високопродуктивна програма має низку переваг, в тому числі і високим ступенем захисту. Дуже добре підходить для ігор, особливо симуляторів гонок. Splashtop 2 також популярно серед IT-фахівців. Адміністратори і фахівці з налаштування ПО часто використовують його для доступу до клієнтських машин. Доступний безкоштовний пробний варіант, але рекомендується придбати платну версію.

DroidMote

DroidMote. чергова чудова розробка, особливо якщо хочете побалувати себе десктопними іграми на девайсі. DroidMote підтримує Android, Linux і Windows. Програма дуже дружня до геймерам. Сумісна з Android TV. Цю систему вже встигли оцінити по достоїнству професійні геймери. Хоча для звичайних маніпуляцій вона не така гарна, є варіанти і трохи краще.

додатків для управління комп’ютером з Android телефону

Microsoft дозволяє користувачам отримати доступ до компютера під керуванням Windows 10 через телефон. Віддалене підключення до офісного PC. відмінна можливість в будь-який час і з будь-якого місця не просто підключитися до робочого комп’ютера, але і робити з ним дистанційно все, що завгодно. Причому не встаючи з ліжка, сидячи за кермом авто чи в наметі на березі річки.

Є кілька програм на Android, за допомогою яких можна управляти комп’ютером за допомогою смартфона через WI-FI, Bluetooth або будь-яке доступне інтернет-з’єднання. У цьому огляді ми зібрали кращі з них!

Chrome Remote Desktop

Віддалений робочий стіл Chrome. інструмент адміністрування від компанії Google. Для управління комп‘ютером з Windows 10 на відстані вам знадобиться додатковий плагін для браузера Chrome і аккаунт в Google. Одна з найцікавіших особливостей утиліти. наявність бездоганно налагодженою функції спільного використання екрана.

Багато хто вважає Chrome Remote Desktop дуже корисним інструментом, так як він дуже практичний і зручний для користувача. Можете працювати в додатку тачпадом або мишею. Для початку роботи вам буде потрібно зайти в свій профіль Google Crhome.

VNC Viewer

VNC Viewer часто використовується в комерційних структурах для віддаленої роботи з різними операційними системами. Більшість IT-фахівців, що працюють з дистанційним робочим столом офісного комп’ютера за допомогою телефону, роблять це саме в VNC Viewer.

MobileGo

Тут можна скористатися провідним або бездротовим з’єднанням. Початок користування утилітою стандартне. завантажити і встановити прогу на PC і мобільний гаджет. Для взаємодії між ними потрібно відсканувати код QR на екрані стаціонарного монітора і запустити MobileGo на смарте / планшеті (наприклад, Samsung Galaxy Tab A7 10.4).

READ  Як очистити оперативну пам'ять на ПК

Дана утиліта дозволяє впливати на:

Нюанс: Якщо використовувати дротове з’єднання, прога запускається і при кожному з’єднанні створює резервні копії.

Віддалене управління Android з компа

У цьому розділі. цілих 5 доступних кожному користувачеві способів, які допоможуть на відстані керувати девайсами з PC.

«Віддалене управління Android» від Google

Це, мабуть, найпростіший інструмент, який чудово підійде початківцям користувачам. Прекрасно працює на PC або будь-якому іншому пристрої, де можна увійти в свій аккаунт Google. Віддалений доступ надається без жодних проблем. Цікаво, що у цього додатка є два варіанти. один доступний без жодного скачування, а інший має на увазі, що користувач завантажить додаток Android у Google Play.

Щоб скористатися даним сервісом без скачування, необхідно зайти на google.com/Android/devicemanager і увійти в свій аккаунт Google (або в той акаунт, до якого підключений телефон). Після цього на екрані PC або іншого пристрою з’явиться вікно, показане на малюнку Там буде показана модель пристрою, конкретне місце розташування з точкою на карті і кнопки для виконання трьох функцій. «продзвонити», «Блокувати» і «Очистити».

Є у цього додатка і завантажується версія. Вона надає віддалений доступ іншого пристрою на платформі Android, але з нього також потрібно буде виконати вхід в той же аккаунт, до якого підключений телефон або планшет, яким потрібно керувати. З комп’ютера воно, зрозуміло, недоступно.

Особливості цього додатка полягають в наступному:

 • також є можливість визначити місце розташування і побачити його на карті;
 • можна скинути код блокування екрана (корисно на випадки, коли телефон був вкрадений. зловмисник не зможе його навіть розблокувати, не кажучи вже про те, щоб зробити щось більше);
 • можна видалити всю інформацію з пристрою Android;
 • працює на Android версії 2.3 і вище, важить всього лише 1.9 МБ;
 • можна керувати кількома пристроями.

УДАЛЕННЫЙ ДОСТУП С ANDROID / IOS К КОМПЬЮТЕРУ (ПК) ,УПРАВЛЕНИЕ ПК НА РАССТОЯНИИ с HelpDroid##

Як бачимо, даний сервіс не дуже функціональний, але він відмінно підійде для початківців користувачів. Він дуже простий у використанні і це основна риса «Видаленого управління Android» від Google. В принципі, на випадок коли телефон був загублений або вкрадений, нічого більшого і не потрібно.

Напевно, тоді господареві потрібно буде просто дізнатися, де знаходиться його пристрій. Даний сервіс якраз дозволяє зробити це. Правда, у нього є один істотний недолік. при підключенні до пристрою (навіть коли користувач ще не робив ніяких дій) на екрані з’являється повідомлення про це. Зловмисники можуть легко його побачити.

Таким чином, сервіс від Google отримує такі оцінки:

Віддалене управління Android смартфоном. кращі способи управляти вашим смартфоном віддалено

admin 22.05.2018

Сучасні мобільні пристрої і персональні комп‘ютери можуть управлятися дистанційно завдяки стабільному інтернет-з’єднання. Так, скориставшись смартфоном, можна налаштувати PC, включити музику на планшеті, переглянути фотографії і т.д. Розглянемо докладніше функцію віддаленого управління на Android.

Існує безліч програм, які забезпечують контроль одного апарату за допомогою іншого. У поточному матеріалі зупинимося на найпопулярнішому ПО, що володіє широким функціоналом і корисними можливостями.

Mobizen

Являє собою альтернативу попереднього сервісу, яка також забезпечує віддалений доступ до телефону. Щоб налаштувати з’єднання, необхідно виконати наступні кроки:

  Завантажити та встановити додаток Mobizen Mirroring на смартфон або планшет. Для пристроїв від Samsung існує своя версія ПО.

Інсталювати аналогічну програму для персонального комп’ютера.

 • Зареєструватися в системі.
 • Запустити програму на PC і пройти двоетапну верифікацію: потрібно вказати пароль облікового запису і ввести шість цифр в додатку смартфона.
 • Базова настройка завершена, буде отриманий доступ до файлів, розташованим в пам’яті мобільного пристрою і з’явиться можливість створювати скріншоти. Безкоштовна версія ПО дозволяє управляти телефоном тільки при підключенні до комп‘ютера через кабель. Щоб віддалено контролювати апарат, буде потрібно придбати Pro-аккаунт вартістю 48 доларів.

  Надана інформація допоможе зрозуміти, як отримати віддалений доступ до комп’ютера через Інтернет з Андроїда або керувати смартфоном за допомогою іншого мобільного пристрою. Для успішного виконання завдання буде потрібно установка спеціального ПО на обидві операційні системи. В даний час найбільш багатий і повністю безкоштовний функціонал забезпечується продуктами компанії TeamViewer.

  Як управляти андроїдом через комп’ютер?

  На телефон або планшет слід встановити додаток «TeamViewer QuickSupport», а на комп’ютер. однойменний клієнт. Парні пристрої відбувається за таким сценарієм:

  • Запустити програму на PC. Якщо потрібно мати постійне підключення без необхідності введення цифрового коду, то слід зареєструватися в системі.
  • Відкриття програми «QuickSupport» на телефоні. Тут відобразиться числовий ID, який необхідно ввести в вікно програми на комп’ютері.
  READ  Як підключити телевізор Philips до комп'ютера
 • Натиснути кнопку «Підключитися до партнера».
 • Дозволити управління мобільним пристроєм.
 • На PC відкриється вікно, розбите на вкладки: панель інструментів, додатки, процеси, налаштування і т.д. Щоб перейти до безпосереднього управління Android через Windows, слід натиснути посилання «Вилучене керування».
 • Процес завершено. Тепер на моніторі відобразиться робочий стіл смартфона.

  За допомогою мишки можна виконувати абсолютно всі дії, повністю контролюючи пристрій.

  Інші застосування

  Насправді існує безліч сервісом і програм для віддаленого доступу. Але в силу різних обставин, вони відійшли на другий план:

  • Mobizen Mirroring. потужна програма, за повноцінні можливості якого (підключення до смартфону через інтернет) доведеться платити 2 в місяць.
  • ApowerMirror. додаток, яке дублює екран Android пристрою. Найчастіше застосовують для виведення презентацій на великий екран. Можна використовувати в режимі планшета.
  • MobileGo. сполучення через QR-код. Вміє створювати бекапи.
  • WebKey. потужний функціонал за плату. Є пробна версія. Дозволяє керувати кількома пристроями за раз.
  • Air. повноцінний аналог AirDroid, але не на стільки популярний. Перевага над останнім. повністю безкоштовний функціонал.

  Віддалений доступ та управління Android пристроями

  Доступ на Android віддалено можна здійснювати різними способами. Вибір способу залежить як від вихідних можливостей користувача так і від особистих уподобань. Але найцікавіше тут те, що можливо підключитися і управляти Android з комп’ютера і навпаки.

  варіанти взаємодії

  Взаємодія Androidі комп’ютера можна умовно поділити на два варіанти:

  • підключення Android до комп’ютера, і дистанційне керування PC через Android- пристрій;
  • підключення комп’ютера до Android і дистанційне керування телефоном / планшетом з ноутбука.

  Управління комп’ютером через Android

  Віддалений доступ до комп’ютера

  Цей етап також можна розбити на дві частини:

  • підготовка пристроїв до роботи;
  • підключення і взаємодію.

  Підключення з використанням стороннього ПО

  Серед великої різноманітності програм, призначених для одержання віддаленого доступу до робочого столу Android, можна відзначити програму AirDroid. Програма є безкоштовною, а також має дуже простий і зрозумілий інтерфейс.

  Перше, що потрібно зробити, щоб здійснити віддалене управління Android-пристроєм. завантажити і встановити цю програму на свій девайс. Після цього просто запустити, і адреса, який буде відображений на вікні, ввести в адресному рядку браузера на своєму комп‘ютері.

  При цьому програма пропонує два адреси, то є два варіанти підключення. Перший. верхній. адреса дозволить керувати телефоном з глобальної мережі, але потребують реєстрації в програмі. Другий. нижній. це підключення тільки по локальній мережі, але не потребує реєстрації.

  Управление ПК с Андроид по любой сети, доступ к вебкамере, микрофону, перенос файлов

  Цікаво, що з’єднання з Вашим пристроєм через браузер можна не тільки з комп‘ютера, але і з такого ж планшета або смартфона.

  Після підтвердження, яке потрібно буде натиснути і на комп’ютері і на пристрої, відкриється стартова сторінка програми в браузері, де, власне, і можна здійснювати взаємодію.

  Тут зображені ярлики основних програм, піктограми рівня сигналу мережі та заряду батареї, а також виведена системна інформація про пристрій.

  За допомогою вбудованих засобів

  Цей спосіб дозволяє мати обмежений доступ до пристрою. Найчастіше він застосуємо до телефонів або смартфонів, але можливе використання його також з планшетами.

  З функцій, доступних користувачеві в цьому способі, можна відзначити можливість відстежити місцезнаходження телефону, зателефонувати на нього і заблокувати доступ до нього.

  Ще можна налаштувати віддалений скидання даних. Для того щоб ці можливості були доступні, необхідно мати акаунт в Google, а також провести певні настройки в самому смартфоні.

  • Для цього заходимо в меню «Додатки» і знаходимо «Налаштування Google».
  • У цьому меню вибираємо «Безпека».
  • Далі знаходимо пункт «Віддалений пошук пристрою» і ставимо галочку. Нижче є пункт «Дистанційне блокування і скидання налаштувань». Якщо ця функція потрібна, то також ставимо галочку.
  • Також необхідно перейти в меню загальних налаштувань телефону і в розділі «Особисті» знайти пункт «Позиціонування».
  • Тут потрібно поставити галочку на пунктах «Послуга визначення місцезнаходження Google» і «Місце розташування й пошук Google».
  • Після цього запускаємо інтернет-браузер на комп’ютері і переходимо за адресою.
  • Спочатку потрібно авторизуватися з вашим аккаунтом в Google, а потім відкриється сторінка, на якій буде відображена карта з місцем розташування вашого пристрою з точністю до декількох десятків метрів, доступні функції дзвінка на ваш телефон і блокування / скидання даних.
  READ  Як підключити мережевий кабель до комп'ютера

  Віддалене підключення до Android

  • c використанням вбудованих засобів Google;
  • з використанням програмного забезпечення сторонніх розробників.

  Використання Air для віддаленого доступу та управління Android

  Air. безкоштовний додаток, що дозволяє підключитися по Wi-Fi до вашого Android пристрою і отримати віддалений доступ до всіх даних на ньому з можливістю двосторонньої пересилки файлів між пристроями і додатковими корисними функціями. Багато в чому воно схоже на популярне AirDroid, але, можливо, хтось знайде цей варіант більш зручним.

  Для того, щоб використовувати додаток досить виконати перелічені нижче кроки (в процесі додаток буде вимагати різні дозволи для доступу до функцій телефону):

  • Скачайте та встановіть програму Air на своє Android пристрій https://play.google.com/store/apps/details?ID=com.airmore і запустіть його.
  • Ваше мобільний пристрій і комп‘ютер (ноутбук) повинні бути підключені до однієї Wi-Fi мережі. Якщо це так, в браузері на комп’ютері перейдіть на сторінку http://web.airmore.com. На сторінці буде відображений QR-код.
  • Натисніть на телефоні кнопку «Scan to connect» і відскануйте його.
  • В результаті відбудеться підключення і в вікні браузера ви побачите інформацію про своєму смартфоні, а також свого роду робочий стіл з іконками, що дозволяють отримати віддалений доступ до даних і різних дій.

  Віддалений доступ до Android з комп’ютера в Air

  Віддалене управління і доступ до Android смартфону з комп’ютера або ноутбука без необхідності підключати пристрої USB-кабелем може бути дуже зручним і для цього доступні різні безкоштовні додатки. Одне з кращих. Air, про який і піде мова в огляді.

  Заздалегідь зверну увагу на те, що додаток призначений в першу чергу для доступу до всіх даних на телефоні (файли, фото, музика), відправки SMS з комп’ютера через Android телефон, управління контактами і подібних завдань. Але: відобразити екран пристрою на моніторі і керувати ним мишею не вийде, для цього ви можете використовувати інші засоби, наприклад, Apower Mirror.

  Можливості управління смартфоном в додатку

  На жаль, на момент написання матеріалу, в Air відсутня підтримка російської мови, проте, майже всі функції інтуїтивно зрозумілі. Перерахую основні доступні можливості віддаленого управління:

  • Files. віддалений доступ до файлів і папок на Android з можливістю скачати їх на комп’ютер або, навпаки, відправити з комп’ютера на телефон. Видалення файлів і папок, створення папок також доступні. Для відправки ви можете просто перетягнути файл з робочого столу на потрібну папку. Для скачування. відзначити файл або папку і натиснути по значку зі стрілкою поруч із ним. Папки з телефону на комп’ютер викачуються у вигляді ZIP-архіву.
  • Pictures, Music, Videos. доступ до фото та інших зображень, музики, відео з можливістю передачі між пристроями, а також перегляду і прослуховування з комп’ютера.
  • Messages. доступ до SMS повідомленнями. З можливістю читати і відправляти їх з комп’ютера. При появі нових повідомлень в браузері відображається повідомлення з його вмістом і адресатом. Також може бути цікаво: Як відправляти SMS через телефон в Windows 10.
  • Reflector. функція відображення екрану Android на комп’ютері. На жаль, без можливості управління. Але є можливість створення скріншотів і автоматичного збереження на комп’ютері.
  • Contacts. доступ до контактів з можливістю їх редагування.
  • Clipboard. буфер обміну, що дозволяє обмінюватися буфером обміну між комп’ютером і Android.

  Чи не забагато, але для більшості завдань звичайних користувачів, думаю, буде цілком достатньо.

  Також, якщо ви заглянете в розділ «» в додатку на самому смартфоні, там ви знайдете кілька додаткових функцій. З цікавих. Hotspot для роздачі Wi-Fi з телефону (але це можна зробити і без додатків, див. Як роздавати Інтернет по Wi-Fi з Android), а також пункт «Phone Transfer», що дозволяє обмінюватися даними по Wi-Fi з іншим телефоном, на якому також встановлено додаток Air.

  Як підсумок: додаток і надаються функції цілком зручні і корисним. Однак, не цілком ясно, як саме передаються дані. Судячи з усього, сама передача файлів між пристроями відбувається безпосередньо по локальній мережі, але в той же час сервер розробників теж бере участь в обміні або підтримці підключення. Що, потенційно, може бути небезпечним.

  BETATECH.COM.UA 2022