Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Огляди

Віддалений доступ до комп’ютера Windows

Table of Contents

Віддалено підключайтеся до свого робочого столу. Без повільної VPN-мережі або обмежень мережевої безпеки.

«VPN відмінно працює в відкритих Wi-Fi-мережах». ніхто і ніколи так не скаже.

Wi-Fi в кафе. Загальнодоступний Інтернет в готелі. Небезпечне підключення до інформаційної мережі в аеропорту. Звичайно, VPN-доступ до корпоративних систем у вас є. Але що це за доступ? Робота з підключенням через VPN в загальнодоступній мережі Wi-Fi. це абсолютно неефективне поєднання.

Дистанційна робота означає, що вам потрібен доступ до файлів на мережевих дисках. І до програм з вашого робочого столу в офісі. З TeamViewer ви отримуєте просту, доступну і безпечну альтернативу VPN. Таким чином, ви можете увійти в систему, щоб віддалено підключитися до свого настільного комп’ютера звідки завгодно.

У TeamViewer використовуються хмарне мережеве стиснення і наскрізне шифрування з 256-бітними ключами RSA. Без VPN. В будь-який момент. Навіть в загальнодоступній мережі Wi-Fi, в мобільних точках доступу і через повільні з’єднання. TeamViewer дозволяє вам ефективно працювати в будь-якому місці.

доступ, комп, ютера, windows

Усунення непередбачених ситуацій на роботі, де б ви не знаходилися

Непередбачені ситуації трапляються, і з цього нічого не можна вдіяти. У системах відбуваються збої. Виникають юридичні питання. При виникненні надзвичайної ситуації в сфері ІТ нікого не хвилює, що зараз вихідний, що ви хворієте або перебуваєте у відпустці.

З рішенням для віддаленого доступу TeamViewer ви завжди всього в декількох клацаннях клавішею миші від робочого комп‘ютера. Ви можете користуватися мережевими файлами. І усунути непередбачені проблеми. Де б ви не знаходилися.

Під рукою немає ноутбука? Використовуйте мобільний додаток TeamViewer для iOS або Android. Просто підключіться з мобільного пристрою до будь-якого віддаленого робочого столу. Отримайте доступ до своїх файлів і настільним додаткам. Друкуйте видалені файли на домашньому принтері прямо з телефону. Поглядайте вміст свого віддаленого робочого стола з високою роздільною здатністю і його автоматичною адаптацією відповідно до розміру екрана вашого телефону. Межплатформенная підтримка TeamViewer дозволяє підключитися до будь-якого пристрою з будь-якого пристрою.

Доступ до віддалених робочих столів з іншого комп’ютера або мобільного пристрою

Працюйте вдома або залишайтеся на зв’язку у відрядженнях, підключаючись до свого настільного комп’ютера.

Віддалений доступ

Ви працюєте з дому. Вам необхідно постійно бути на зв’язку в відрядженнях. Або, може бути, вам просто хочеться відпочити від свого офісного столу. З інструментами віддаленого доступу TeamViewer ви можете ефективно працювати незалежно від того, де ви є. Які б сюрпризи ні готувала життя, щоб скористатися вашими файлами і додатками робочого столу, досить пару раз натиснути кнопку миші.

Програмні інструменти для віддаленого доступу TeamViewer, підтримувані надшвидкісний глобальною мережею, дозволяють Вам підключатися до робочого комп’ютера з будь-якого місця і в будь-який час. Тобто ви можете віддалено працювати з додатками свого робочого столу. І користуватися файлами так само, як якщо б ви сиділи перед робочим монітором. Швидко. Легко. безпечно.

Простий інструмент для віддаленого доступу

TeamViewer. це один з найпопулярніших інструментів для управління віддаленими робочими столами, щогодини його скачують більше 30 000 разів. TeamViewer дозволяє системним адміністраторам підключатися до віддалених серверів. Чи безпечно. У будь-якому місці. без VPN.

READ  Огляд Samsung s9 plus

Бізнес-користувачі можуть користуватися TeamViewer для віддаленого підключення до своїх робочих комп’ютерів під час поїздок або роботи з дому.

TeamViewer максимально спрощує віддалене підключення до комп’ютера. У будь-якому місці. В будь-який час. Працюйте віддалено під час відряджень. Або створіть свій офіс де завгодно. У TeamViewer доступ до віддаленого робочого столу. це лише кілька натискань клавішею миші.

 • Завантажити та встановити програмне забезпечення для віддаленого робочого столу TeamViewer на комп’ютер, до якого потрібно віддалений доступ. Налаштуйте доступ до автономно працює пристрою.
 • Введіть назву свого комп‘ютера і вкажіть пароль.
 • Встановіть TeamViewer на комп’ютер, яким ви збираєтеся користуватися для віддаленого доступу. Додайте пристрій в список партнерів.
 • Щоб отримати доступ до віддаленого комп’ютера, виберіть його ім’я в списку партнерів і підключіться.

Після підключення перед вами з’явиться екран віддаленого робочого столу, і ви зможете користуватися мишею і клавіатурою так само, як якщо б ви сиділи в офісі. Переведіть віддалений комп’ютер в сплячий режим і поверніть назад у робочий режим з TeamViewer, коли до нього потрібно підключитися ще раз.

Як знайти і змінити порт RDP в Windows

Порт RDP можна просто змінити через програмний інтерфейс Windows, але такий параметр є в настройках реєстру.

 • Знову відкрийте вікно «Виконати» за допомогою комбінації [Win] [R].
 • Введіть команду regedit і підтвердіть, натиснувши Enter. Потім вам може знадобитися дозволити запуск реєстру за допомогою управління обліковим записом користувача, натиснувши «Так».
 • У новому вікні перейдіть по шляху HKEY_LOCAL_MACHINE SYSTEM CurrentControlSet Control Terminal Server WinStations RDP-Tcp.
 • В області праворуч двічі клікніть по запису PortNumber. Відкриється невелике віконце.
 • Встановіть «Підстава» на «Десяткове» значення в правому нижньому кутку і введіть бажаний порт в поле «Значення».
 • Збережіть зміни, натиснувши «ОК», і перезавантажте комп’ютер. Тепер система буде використовувати новий порт для віддаленого підключення.

Як налаштувати віддалений робочий стіл у Windows 7/8/10

Ви можете налаштувати комп’ютер під управлінням Windows в якості віддаленого робочого столу, дозволивши доступ з інших PC. Розповідаємо, що для цього буде потрібно і як все налаштувати.

Налаштування комп’ютера під керуванням Windows 7 і 8 в якості віддаленого робочого стола

Якщо комп’ютер управляється дистанційно, то його називають хостом (Host-PC). У свою чергу PC, з якого відбувається віддалений доступ, називається клієнтом (Client). Якщо на вашому пристрої встановлено Windows 7 або Windows 8, настройка в якості віддаленого робочого столу виконується за допомогою діалогового вікна «Виконати».

 • Відкрийте вікно «Виконати» за допомогою комбінації клавіш [Win] [R].
 • Щоб відкрити властивості системи, введіть команду sysdm.cpl та натисніть клавішу кнопкою Enter.
 • У вікні, виберіть вкладку «Віддалений доступ». Встановіть прапорець «Дозволити підключення віддаленого помічника до цього комп’ютера».
 • У розділі «Віддалений робочий стіл» виберіть «Дозволити підключення від комп‘ютерів з будь-якою версією віддаленого робочого стола».
 • Потім натисніть кнопку «Вибрати користувачів». Виберіть облікові записи, яким Ви довіряєте і дозволяєте віддалене підключення.
 • Підтвердити налаштування, натиснувши на «OK».

Щоб дистанційно керувати комп’ютером, на ньому повинен бути відкритий загальний доступ до порту 3389. Як це зробити, читайте нижче.

Налаштування віддаленого робочого столу в Windows 10

У Windows 10 настройка віддаленого робочого стола відбувається значно простіше.

 • Відкрийте Налаштування. натисніть для цього поєднання клавіш [Win] [I].
 • Тут виберіть розділ «Система», а потім зліва в запропонованому списку клікніть на «Віддалений робочий стіл».
 • У пункті «Включити віддалений робочий стіл» встановіть повзунок на «ВКЛ».

Важливо: Налаштування віддаленого робочого стола не працює з Windows 10 Home. У такому випадку можна використовувати спеціальні програми для віддаленого доступу до комп’ютера, наприклад, TeamViewer.

READ  Як оновити Windows на комп'ютері

Віддалений робочий стіл Windows

Якщо вас цікавить те, як налаштувати віддалений доступ до комп’ютера від Windows, то проблем у вас не виникне. Системне додаток для дистанційного керування комп’ютерів є в будь-якої серії ОС Windows, при чому другий пристрій може перебувати під управлінням iOS, macOS або Android. Додаток Microsoft Remote Desktop можна скачати безкоштовно для Android і Apple в Google Play і, відповідно, в App Store.

Успішне видалене з’єднання буде встановлено при наявності дозволу на віддалене управління пристроєм. яке необхідно налаштувати на комп’ютері, яким ви збираєтеся керувати дистанційно. Також буде потрібно обліковий запис з адміністраторськими правами, підключений інтернет на двох пристроях і відкритий порт TCP 3389 на тій стороні, яка приймає.

Отримання статичного IP-адреси

Є простий і не дорогий перехід з змінюваного IP до постійного через сервіси DDNS. Вони привласнюють комп’ютера з динамічним мережевою адресою постійне доменне ім’я. Збережіть для себе список безкоштовних DDNS-сервісів:

 • Реєструєте обліковий запис;
 • Чи підтверджуєте адреса електронної пошти;
 • Реєструєте і активуєте доменне ім’я комп’ютера.

Тепер у вашого компютера є власне ім’я в інтернеті, яке потрібно вписати в налаштуваннях підключення там, де вказано IP-адреса або ім’я локальної мережі.

підключення дозволу

Робимо клацання по правій кнопці миші по іконці «Цей комп’ютер» і вибираємо розділ «Властивості»;

Перебуваючи в розділі «Система», переходимо в «Налаштування віддаленого доступу»:

 • У підрозділі «Віддалений робочий стіл» ставимо прапорець на варіанті «Дозволити», а далі натискаємо «Вибір користувачів»:
 • Далі вводимо назву облікового запису користувача, якому необхідно дозволити віддалене управління комп’ютером через інтернет. У вас при цьому повинен бути пароль від неї. Тепер перевіряємо всю інформацію і клацаємо по кнопці «ОК» для завершення налаштування.
 • При роботі з комп’ютером, що управляє спершу вам необхідно знайти «Підключення до віддаленого робочого столу» через пошук в «Панелі задач»:
 • Після того, як ми відкрили всі налаштування вибором опції «Показати параметри», необхідно клацнути по вкладці «Загальні» і вибрати дію збереження установки з’єднання файл:
 • У вкладці. «Екран» ми можемо змінювати властивості зображення екрану комп’ютера, до якого підключений віддалений доступ;
 • Задавати налаштування звуку, змінювати умови скорочень клавіатури, працювати з принтером та буфером обміну того ж комп’ютера можна через вкладку «Локальні ресурси»:
 • Змінити швидкість з’єднання і якість демонстрації зображення з віддаленого комп’ютера можна в розділі «Взаємодія»;
 • Вкладка «Додатково» дає можливість позначити алгоритм дій при невдалої перевірки автентичності віддаленої машини і вказати потрібні параметри з’єднання при підключенні зі шлюзом;
 • Коли всі налаштування зроблені, ми можемо приступати до сеансу віддаленої роботи. Вибираємо «Підключити» і уважно вводимо наш пароль.

Коли з’єднання буде встановлено, робочий сеанс поточного користувача комп’ютера завершиться, і управління в ту ж хвилину перейде до вас. На екрані розташується заставка, тому для користувача віддаленого комп’ютера буде закритий його робочий стіл.

Створення VPN-каналу в Windows

На віддаленому пристрої потрібно зробити наступні дії:

 • В налаштуваннях параметрів адаптера знайдіть папку «Мережеві підключення»:

Після того, як ви натиснули кнопку Alt на клавіатурі, клацніть по розділу «Файл» і виберіть опцію «Нове вхідне підключення»:

Виберіть користувачів компютера, яким ви даєте дозвіл на підключення:

Настройка удаленного рабочего стола Windows 10

 • Позначте спосіб підключення «через Інтернет». Потім дозвольте доступ натисканням відповідної кнопки.

Після всіх дій в папці мережевих підключень ви побачите значок «Вхідні підключення». це і є новий VPN-канал. Для того, щоб не сталося блокування, створіть порт TCP 1723. Якщо ж сервіс отримав локальний IP-адресу, то необхідно буде перенаправити його в зовнішню мережу.

Клієнтський комп’ютер налаштовується ще легше. Потрібно включити утиліту «Параметри, а далі в розділі« Мережі та Інтернет »та підрозділі« ВПН »знайдіть дію« Додати ВПН-підключення »:

Вікно «Параметри» необхідно налаштувати наступним чином:

READ  Як почистити комп'ютер від файлів

Ім’я або адреса сервера містять IP або доменне ім’я сервера, створені вами раніше;

Автоматично певний тип VPN, або «PPTP»;

Вікно «тип даних для входу» повинні містити ваш логін і пароль:

Віддалене управління комп’ютером через інтернет

Найчастіше багатьом з нас необхідно використовувати свій домашній комп’ютер, перебуваючи на робочому місці або навпаки. Програма для віддаленого управління комп’ютером вирішує цю проблему, оскільки вона дозволяє отримати доступ до пристрою, який знаходиться далеко від нас. потрібно мати лише спеціальний пароль, і ви зможете працювати на ньому дистанційно.

Віддалений доступ дозволяє управляти своїм домашнім комп‘ютером з будь-якої точки нашої планети. Вам будуть доступні багато функцій, включаючи роботу з вмістом диском, встановленими додатками, системними настройками і багато іншого. Ви зможете також спостерігати за діями іншого оператора, який в даний момент використовує той самий пристрій.

Кидок портів на роутері

Перенаправлення портів на різних пристроях відбувається по-різному, але можна помітити один загальний принцип. Продемонструємо, як це виконується на маршрутизаторі TP-Link:

 • В адмін-панелі роутера необхідно відкрити розділ «Переадресація» і підрозділ «Віртуальні сервери»:
 • Натискаємо на кнопку «Додати або змінити запис» в правому віконці і налаштовуємо такі параметри:

Порт сервісу. «3389» ( «1723» під час налаштування VPN);

IP-адреса. вводимо адресу комп’ютера або доменне ім’я;

Можна залишити колишнім так само і стандартний порт сервісу.

 • Зберігаємо налаштування, натиснувши відповідну кнопку:

TeamViewer

Одним з найпопулярніших додатків, яке здатне встановити віддалений доступ до комп’ютера або мобільного пристрою, є TeamViewer. Програма встановлюється на багато операційні системи, включаючи Chrome OS і BlackBerry. TeamViewer може бути інстальований на комп’ютер або ж працювати без установки, якщо користувачеві зручно використовувати портативну версію.

Існує широкий перелік продуктів для вирішення різних завдань, наприклад, версія TeamViewer QuickSupport зручна для отримання швидкої технічної підтримки, а TeamViewer Host може бути використаний для цілодобового моніторингу віддалених пристроїв. Повний список продуктів вказано на офіційному сайті даного програмного забезпечення.

Функціонал програми TeamVIewer, як дозволяє користувачеві персоналізувати дизайн, так і має безліч інших корисних опцій. Варто зазначити, що використовувати програмний продукт в особистих некомерційних цілях можна безкоштовно, але з деякими обмеженнями.

Щоб забезпечити одноразову з’єднання, користувач може не нічого встановлювати, а тільки лише вписати ID і пароль у відповідні поля розділу «Керувати комп‘ютером», які повідомить інший користувач віддаленого пристрою, а потім натиснути кнопку «Підключитися до партнера».

Після успішного з’єднання ви зможете, як дистанційно керувати комп‘ютером іншого оператора, так і своїм, спостерігаючи через екран свого пристрою робочий стіл іншого дистанційного. Другий користувач буде при цьому спостерігати за вашими кроками.

Щоб з’єднатися з іншим комп’ютером без запиту ID і пароля, TeamViewer може привласнити йому постійний пароль. Для цього:

 • Натисніть кнопку «Підключення» в головному вікні програми, потім виберіть «Налаштувати неконтрольований доступ»:

Введіть ім’я та пароль використовуваного вами пристрою у вікні «Неконтрольований доступ»;

 • Далі буде запропоновано створення облікового запису користувача TeamViewer. Ця дія не обов’язково до термінового виконання, тому що постійний пароль працює незалежно від облікового запису.

Відтепер дистанційний доступ до цього комп’ютера з другого пристрою працює без запиту ID і пароля, потрібно лише вибрати його в списку «Мої комп’ютери» (стрілка праворуч від головного вікна TeamViewer) і ввести раніше вказаний пароль.

[Корисняк] Як налаштувати віддалений доступ між комп’ютерами на Windows без сторонніх програм

Для успішного з’єднання повинні бути виконані три простих умови: віддалений пристрій має бути включено, підключено до інтернету і на ньому повинен бути запущений TeamViewer.

BETATECH.COM.UA 2021