Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Відключити рекламу Xiaomi redmi note 8 pro

Table of Contents

Як прибрати рекламу Xiaomi Redmi Note 9 Pro?

Щоб відключити рекламу, необхідно відкрити програму “Безпека” і в правому верхньому куті натиснути на “шестренку”. Потім прокручуємо список налаштувань в самий низ і прибираємо галочку з пункту “Отримувати рекомендації”.

Як прибрати рекламу Xiaomi Redmi Note 7?

Відключення реклами в стандартних додатках Xiaomi.

Відкрийте настройки телефону і перейдіть в розділ «Додатки». «Всі програми». Далі натисніть на іконку трьох точок в правому верхньому куті, відобразиться меню, де треба вибрати «Налаштування», а далі відключіть повзунок «Отримувати рекомендації».

Як прибрати рекламу на телефоні Samsung?

Як позбутися від реклами на смартфонах Samsung Galaxy

 • Відкрийте настройки і перейдіть в розділ “Загальні налаштування” внизу списку всіх пунктів.
 • Далі тапніте по меню “Маркетингова інформація”.
 • Зніміть галочку навпроти “Я погоджуюся отримувати маркетингову інформацію”.

Як поміняти шпалери на екрані блокування Xiaomi?

Щоб встановити шпалери на екран блокування Xiaomi або робочий стіл, необхідно виконати такі дії:

 • заходимо в підрозділ «Персоналізація» в настройках;
 • вибираємо рядок «Шпалери»;
 • у вікні, вибираємо «Екран блокування» або «Робочий стіл». Під обраним варіантом натискаємо кнопку «Змінити»;

Як відключити рекламу на Xiaomi Mi 9 Lite?

Щоб відключити рекламу в додатку «Завантаження», потрібно:

 • запустити додаток «Завантаження» і натиснути на три точки в правому верхньому кутку;
 • вибрати пункт «Налаштування»;
 • відключити «Отримувати рекомендації».

Як відключити рекламу Xiaomi 4pda?

Останнім часом Xiaomi почала показувати рекламу в настройках телефону, щоб її відключити зробіть ось що:

 • Перейдіть в «Налаштування». “Розширені налаштування”. «Конфіденційність». «Рекламні сервіси»
 • Відключаємо параметр «Персональний ідентифікатор»

Як відключити рекламу на смартфонах Xiaomi?

Оболонка Xiaomi в смартфонах всім хороша, крім настирливої ​​реклами. У цій інструкції ми докладно розберемо способи відключення реклами на смартфонах Xiaomi.

реклама, xiaomi, redmi, note

Чому в смартфонах Xiaomi є реклама? У компанії така політика: вона продає гаджети за мінімальною ціною і практично не заробляє на цьому, а прибуток отримує від показу реклами. Оболонка смартфонів рясніє рекламними оголошеннями. Xiaomi дозволяє показ реклами системним додатків. Але відключити рекламу можна всього в декілька кроків, і користуватися смартфоном в своє задоволення.

Відключення реклами в стандартних додатках Xiaomi.

Відкрийте настройки телефону і перейдіть в розділ «Додатки». «Всі програми».

Далі натисніть на іконку трьох точок в правому верхньому куті, відобразиться меню, де треба вибрати «Налаштування», а далі відключіть повзунок «Отримувати рекомендації». Після виконання цих дій рекламні матеріали пропадуть зі стандартних додатків Xiaomi.

Відключення реклами на робочому столі Xiaomi.

Тепер відключимо рекламу, яка з’являється на робочому столі. Для цього знову відкрийте настройки телефону і перейдіть у вкладку «Робочий стіл». У самому низу меню є опція «Показувати додатки / показувати рекомендації». За умовчанням вона активована. Вимкніть цю функцію. 3. Відключення рекламних сервісів.

Також в розділі «Паролі та безпека» необхідно перейти у вкладку «Доступ до особистих даних». Тут знаходиться процес MSA. його потрібно відключити. Саме відключення доступу MSA знизить трафік інтернету і показ реклами на вашому смартфоні. Відповідно до неофіційної версії, MSA передає на сервер компанії інформацію про запити в пошукових системах, введених в браузері, і як результат. в системних додатках з’являється реклама, що збігається з тематики з останніми запитами. На останніх моделях смартфонів воно встановлено, а на старих моделях. з’являється разом з оновленнями прошивки.

Відключення реклами в додатку «Музика». Відкрийте програму “Музика» на смартфоні. Натисніть на іконку трьох паралельних смуг в лівому верхньому кутку. У меню, перейдіть в розділ «Налаштування». «Розширені настройки». Знайдіть у списку опцію «Отримувати рекомендації» і відключіть цю функцію.

Відключення реклами в Провіднику.

Відкрийте провідник файлів і натисніть на іконку трьох смуг в лівому верхньому кутку. Далі перейдіть в розділ «Налаштування». «Інформація». Тут є опція «Отримувати рекомендації». вимкніть її, щоб позбутися від настирливих рекламних пропозицій.

MIUI 12 как отключить всю рекламу. Реклама на телефонах Xiaomi и Redmi

Відключення реклами зміною регіону.

Існує ще один простий спосіб відключення реклами в телефонах Xiaomi. Для цього необхідно встановити регіон «Великобританія» в параметрах пристрою. Після цього на смартфоні відключиться вся реклама, вшита в MIUI. Це пов’язано з внутрішньою політикою цієї країни.

Після використання будь-якого з перерахованих способів рекомендується виконати перезавантаження вашого смартфона.

Наші прості рекомендації допомогли вам розібратися з тим, як відключити рекламу на смартфоні Xiaomi. Виконуючи по черзі всі дії з кожним додатком або програмою, ви зможете позбутися від реклами правильно і безпечно для вашого смартфона.

Антивірус

Антивірусні програми створені спеціально для того, щоб захищати смартфон від шкідливої ​​активності. Як правило, рекламні банери з’являються через те, що пристрій заражено вірусами. Тобто в його пам’яті є файл, який відповідає за показ пропозицій партнерів.

Через Google Play користувач може завантажити будь-який антивірус від Kaspersky до Dr. Web. Після запуску програми рекомендується відразу ж почати перевірку, яка завершиться видаленням шкідників. У деяких випадках повний функціонал доступний тільки в платній версії програми.

спеціальний блокувальник

Якщо реклама з’явилася через те, що власник Xiaomi Redmi Note 8 дав дозвіл на її показ, то антивірус не допоможе вирішити проблему. Потрібно звертатися до інших програм (блокировщикам). В якості одного з кращих пропозицій варто порекомендувати Adguard. Для відключення банерів знадобиться виконати наступне:

 • Завантажити програму з Google Play.
 • запустити Adguard.
 • активувати захист.
 • Перейти в розділ налаштувань.
 • Вибрати пункт «Блокування контенту».
 • Активувати функцію для всіх додатків.

Тепер незалежно від того, яким чином на телефоні з’явилася реклама, вона перестане демонструватися користувачам. Але іноді навіть така надійна програма дає збій, через що власник Xiaomi Redmi Note 8 змушений звертатися до ручних методів вирішення проблеми.

Автоматичне відключення реклами

Якщо у користувача немає великої кількості вільного часу, він може відключити рекламу на телефоні Xiaomi Redmi Note 8 за допомогою спеціального софту. Тут на вибір пропонується пара перевірених варіантів.

Відключення сповіщень в браузері

Найчастіше реклама на Xiaomi Redmi Note 8 з’являється не через того, що пристрій заразилося вірусами, а через дозвіл з боку користувача на показ партнерських повідомлень. Найчастіше це відбувається після того, як власник телефону відкриває який-небудь сайт, а потім натискає кнопку «ОК», не розуміючи, з чим погоджується.

Щоб заборонити показ спливаючій реклами, необхідно:

 • запустити браузер.
 • Перейти в налаштування.
 • Вибрати «Налаштування сайтів».
 • Відкрити вкладку «Повідомлення».
 • Пересунути повзунок в положення «Викл».

Залежно від використовуваного браузера назви деяких пунктів меню будуть відрізнятися. Але вам все одно не складе труднощів знайти потрібний розділ для відключення сповіщень.

Відключення спливаючих вікон для окремих програм

Якщо проблема виходить не від браузера, а ви не хочете видаляти підозрілі програми, для окремих програм можна заблокувати показ спливаючих вікон. Для цього потрібно скористатися інструкцією:

 • Відкрийте настройки.
 • Перейдіть в розділ «Паролі та безпека».
 • Відкрийте вкладку «Конфіденційність», а потім. «Спеціальний доступ».
 • В налаштуваннях опції «Поверх інших додатків» відключіть сумнівні додатки.

Виділені програми продовжать роботу, але перестануть показувати нав’язливі банери з рекламою.

Чому з’являється реклама

Партнерські пропозиції. це один з найважливіших способів заробітку для розробників сайтів та мобільних додатків. Однак вони з’являються не тільки при використанні браузера або окремої програми, але і на робочому столі Xiaomi Redmi Note 8. Це вже серйозна проблема, яка потребує пошуку рішення.

READ  Додаток щоб знімати відео з екрану телефону

Пов’язана така ситуація з тим, що власник пристрою дозволив додатком або сайту відправляти повідомлення. Користувач міг навіть не помітити той момент, коли було дано дозвіл, оскільки розробники намагаються ретельно приховати факт активації рекламних повідомлень. Але від цього реклами не меншає. Навпаки, чим непомітніше була активація, тим більше банерів з’являється на екрані.

Відключення реклами вручну

Коли автоматичні засоби не допомагають, відключити рекламу на телефоні Xiaomi Redmi Note 8 можна самостійно. Але для цього потрібно проявити належну увагу, оскільки не завжди виходить визначити, що саме викликає поява банерів.

Програма «Для дорослих»

Ще одна системна утиліта, в якій є реклама, і її теж можна відключити:

 • Після відкриття переходять в системні параметри кліком по трьом точкам.
 • З’явиться вікно, де є параметр «Отримувати рекомендації».
 • Перемикач роблять неактивним.

Після будь-яких змін у налаштуваннях пристрій рекомендують перезавантажувати.

Відключення реклами в налаштуваннях

Відключити рекламу в MIUI можливо через системні настройки. Переходять по меню в «Налаштування». «Розширені». За відображення рекламних банерів і вікон відповідає додаток MSA. Його і потрібно відключити.

Как ОТКЛЮЧИТЬ РЕКЛАМУ на Xiaomi Redmi Note 8 Pro с MIUI 11 за 2 минуты!

В розширених настройках знаходять пункт меню «Доступ до особистих даних». Прокрутити список системних додатків. Поруч із вибраною програмою встановлюють перемикач в положення «викл».

Щоб прибрати рекламні оголошення в Xiaomi Redmi Note 8 Pro і інших смартфонах компанії, додатково відключають фонове включення програми MSA.

 • Відкривають додаток «Безпека», знаходять рядок зі словом «Трафік».
 • Вибирають пункт «Системні додатки». «MSA».
 • Внизу є функція фонового підключення, її деактивує.

Подібні дії прибирають не всі рекламні оголошення з девайсів компанії. Банери і ролики можуть з’являтися в інших програмах і системних утиліти. Не завжди є можливість відключити рекламу повністю.

Додаток «Очищення»

Для відключення рекламних роликів запускають на телефоні безпосередньо програму «Очищення». У правому верхньому куті знаходять іконку із зображенням мітли.

У віконці «Глобальна очищення» потрібно натиснути на зображення шестерінки. Серед рекомендованих налаштувань знайти рядок «Отримувати рекомендації» і деактивувати функцію.

Як правильно відключити рекламу на Xiaomi

Для користувачів мобільних девайсів китайської торгової марки Xiaomi стало неприємним сюрпризом прийняте у вересні 2019 року рішення про розміщення реклами в інтерфейсі. Тому питання, як відключити рекламу на Xiaomi, став дуже актуальним. Відразу після появи банерів і спливаючих вікон почали з’являтися і способи позбавлення від них. Для Xiaomi Mi є кілька варіантів позбавлення від небажаного контенту.

Зміна регіону на смартфоні Xiaomi

В налаштуваннях сучасних пристроїв є можливість змінити регіон. Спочатку користувач встановлює його при першому включенні, найчастіше вибираючи країну, де він проживає. у цьому є логіка. Але для пристроїв Redmi Note 7 і інших моделей Xiaomi смислове навантаження цієї функції інша. Від вибору регіону також залежить:

 • число встановлених додатків;
 • додатковий функціонал;
 • присутність реклами.

Наприклад, якщо вибрати Індію, відключиться обмеження гучності і з’являться додаткові можливості кастомізації.

Щоб прибрати частину реклами з оболонки MIUI в деяких системних додатках ( «Безпека», «Ігри», «Музика»), встановлюють в якості регіону Великобританію.

Для зміни регіону виконують наступну послідовність дій:

 • Переходять в «Розширені настройки».
 • Серед величезної кількості параметрів вибирають «Регіон».
 • Перед очима користувача з’явиться список доступних варіантів. Для вибору потрібно натиснути на назву відповідної країни.

Щоб коригування вступили в силу, після змін телефон перезавантажують. Зміною розташування видалити всі рекламні оголошення не вийде, але зменшити їх число. цілком.

Відключення реклами в додатках

Крім додатки MSA в Xiaomi, яке відповідає за появу реклами, є маса системних програм, де також з’являється подібний контент. «Музика», «Завантаження», «Очищення», «Провідник».

Програма «Провідник»

Ще одна корисна системна утиліта, де дозволено системою прибрати рекламу. Принцип дій аналогічний, як і в попередніх варіантах.

Спочатку відкривають саму програму. У головному віконці переходять в настройки. Знаходять пункт «Інформація» і відкривають його. Далі роблять неактивним перемикач навпроти рядка «Отримувати рекомендації».

Програма «Музика»

Щоб вимкнути рекламні ролики і оголошення в цій системній програмі, виконують наступну послідовність дій:

 • Спочатку відкривають системне додаток «Музика».
 • У бічному меню знаходять розділ «Налаштування».
 • Переходять по рядку «Інші параметри».
 • Внизу вікна знаходиться параметр «Отримувати рекомендації». потрібно встановити перемикач в положення «викл».

Після виконаних дій працювати з програмою стане набагато легше, тому що не буде рекламних роликів.

❓️ Як прибрати рекламу в MIUI?

Розробники Xiaomi прагнуть зробити фірмову оболонку MIUI зручною, доброзичливою і корисною для користувача. Однак, неприємні аспекти в особі нав’язливої ​​реклами (рекомендацій) викорінити практично неможливо, але можна. У цій інструкції ми розповімо, як прибрати рекламу в фірмових додатках Xiaomi.

Щоб відключити рекламу в додатку «Безпека», потрібно:

 • відкрити програму «Безпека»;
 • клікнути на шестірню в правому верхньому кутку програми;
 • внизу списку відключити пункт «Отримувати рекомендації»;
 • перегорнути список до початку і натиснути на пункт «Глибоке очищення»;
 • натиснути на значок шестерінки, який знаходиться у верхньому правому кутку;
 • знайти і деактивувати пункт «Отримувати рекомендації».

Щоб відключити рекламу в папках, слід:

 • відкрити будь-яку папку, виділити її назву;
 • відключити внизу з’явився пункт про рекомендації.

Щоб відключити рекламу в «Провіднику», необхідно:

 • відкрити «Провідник» і натиснути на три смужки в верхньому лівому кутку;
 • вибрати пункт «Налаштування»;
 • натиснути на «Інформація»;
 • відключити «Отримувати рекомендації».

Щоб відключити рекламу в додатку «Завантаження», потрібно:

 • запустити додаток «Завантаження» і натиснути на три точки в правому верхньому кутку;
 • вибрати пункт «Налаштування»;
 • відключити «Отримувати рекомендації».

Щоб відключити рекламу в додатку «Музика», слід:

 • відкрити програму «Музика» і натиснути на три смужки в лівому верхньому кутку;
 • вибрати пункт «Налаштування», потім. «Розширені настройки»;
 • перегорнути список в самий низ і прибрати галочку з пункту «Отримувати рекомендації».

Щоб відключити рекламу в додатку «Теми», необхідно:

 • відкрити програму «Теми» і натиснути на іконку людини, розташовану вгорі праворуч;
 • вибрати пункт «Налаштування»;
 • відключити пункт «Отримувати рекомендації».

Налаштування системи завершена і можна продовжувати користуватися MIUI c задоволенням!

Дізнавайтеся нове разом з Xistore! Також ви можете подивитися відеоінструкцію:

OOO “Новотренд” УНП 193498963 Зареєстровано 25/01/2021 Мінським міським виконавчим комітетом В Торговому реєстрі з 08/02/2021 Юр. Адреса: 220040, Республіка Білорусь м.Мінськ, ул.Максіма Богдановича, д.155, приміщення 301А

Відключення особистих рекламних рекомендацій

Також відключіть встановлене MSA, так як все для чого вона створена, це завалити вас дратівливими оголошеннями.

Xiaomi, правда дуже обурюється і ніяк не захоче його відключати. Чи не турбуйтеся, Пробуйте кілька разів поки воно не капітулює.

Також на Redmi 8 відключіть «рекомендації», не даючи виробнику шансів збирати ваші дані.

Це робиться в «Налаштування», «Додаткові настройки», «Конфіденційність», «Рекламні послуги».

Аналогічно поступите з Mi Security в облікового запису, заборонивши покази в рекомендаціях, і push повідомленнях.

Якщо слухаєте музику в Mi Music, то там реклама вас також дістане. Її можна прибрати, але краще встановити інший плеєр.

Як прибрати рекламу в Xiaomi Redmi 8

Xiaomi домоглися успіху, продаючи свої телефони за хорошою ціною. Тримає його на плаву використання вбудованої реклами.

Таке рішення в своєму інтерфейсі, м’яко кажучи, напружує. Телефон завалений нею і, хоча немає можливості повністю видалити рекламу, ви можете її відключити і таким способом прибрати з очей.

Більш того такий крок не дасть можливості китайському гігантові збирати інфу про вас, що природно нікому не подобається.

ПРИМІТКА: все що написано тут підійде для всіх Redmi 8, як наприклад Xiaomi Redmi note 8 pro або Redmi note 8t.

Видалення реклами в Xiaomi Redmi 8

Спосіб також підійде для Xiaomi Redmi note 8 Pro або Redmi note 8t, втім, я надам 2 способи.

Перший стосується заблокувати оголошення саме китайця в телефоні, а другий всю не тільки в браузерах, але в програмах, таких як ютуб.

Втім, другий спосіб я описувати не буду, а лише поставлю тут посилання на запис, де я детально виклав весь процес.

Останнє оновлення Redmi 8 значно спростило відключення реклами. Відкрийте програму “Налаштування”.

Там виберіть в розділі аккаунт виберіть «Конфіденційність» і побачивши пункт «Системна реклама», торкнувшись перемикача, вимкніть її.

Прибрати настирливу рекламу в браузері Redmi 8

Браузер Redmi 8 підійде, але я рекомендую обзавестися іншим, наприклад багатофункціональним хромом.

Також вступите з Mi File Manager. натисніть три рисочки в верху і заблокуйте там все. Аналогічно поступите з додатком «Для дорослих».

, як обіцяв на початку запису даю посилання як відключити всю рекламу в телефоні Redmi 8. Успіхів.

Технічні характеристики

Xiaomi POCO F2 Pro Xiaomi Mi 10 OPPO Reno3 Pro OnePlus 7T Honor 30 Pro
екран 6,67 дюйма, AMOLED, 2340 × 1080 пікселів, 386 ppi, ємнісний мультитач 6,67 дюйма, AMOLED, 2340 × 1080 пікселів, 386 ppi, ємнісний мультитач 6,5 дюйма, Super AMOLED, 2400 × 1080 пікселів, 401 ppi, ємнісний мультитач 6,55 дюйма, рідинний AMOLED, 2400 × 1080 пікселів, 402 ppi, ємнісний мультитач 6,57 дюйма, OLED, 2340 × 1080 пікселів, 392 ppi, ємнісний мультитач
Захисне скло Скло Corning Gorilla Glass 5 Скло Corning Gorilla Glass 5 Скло Corning Gorilla Glass 5 Скло Corning Gorilla Glass 5 немає інформації
мікропроцесор Qualcomm Snapdragon 865: одне ядро ​​Kryo 585 вибирає 2,84 ГГц, три ядра Kryo 585 вибирає 2,42 ГГц, ядро ​​Kryo 585 вибирає 1,8 ГГц Qualcomm Snapdragon 865: одне ядро ​​Kryo 585 вибирає 2,84 ГГц, три ядра Kryo 585 вибирає 2,42 ГГц, ядро ​​Kryo 585 вибирає 1,8 ГГц Qualcomm Snapdragon 765G: одне ядро ​​Kryo 475 Prime, частота 2,4 ГГц спільно ядро ​​Kryo 475 Gold, частота 2,2 ГГц, 6 ядер Kryo 475 Silver, частота 1,8 ГГц; 5G-модем Qualcomm Snapdragon 855 Plus: одноразовий Kryo 485 Gold, частота 2,96 ядра три ядра Kryo 485 Gold, частота 2,42 ГГц чотири ядра Kryo 485 Silver, частота 1,78 ГГц HiSilicon Kirin 990 5G: вісім ядер (2 × ARM Cortex-A76, частота 2,86 ГГц, 2 × ARM Cortex-A76, частота 2,36 ГГц, 4 × ARM Cortex-A55, частота 1,95 ГГц) архітектура HiAI; 5G-модем
графічний контролер Adreno 650 Adreno 650 Adreno 620 Adreno 640 ARM Mali-G76 MP16
оперативка 6/8 Гбайт 8/12 Гбайт 8 Гбайт 8 Гбайт 8/12 Гбайт
Флеш-пам’ять 128/256 Гбайт 128/256 Гбайт 128/256 Гбайт 128/256 Гбайт 256 Гбайт
Підтримка карт пам’яті немає немає немає немає Так (тільки NM)
роз’єми USB Type-C, міні-джек (3,5 мм) USB Type-C USB Type-C USB Type-C USB Type-C
SIM-карти Одна / дві нано-SIM Одна / дві нано-SIM Дві нано-SIM Дві нано-SIM Дві нано-SIM
Стільниковий зв’язок 2G GSM 850/900/1800/1900 Мгц GSM 850/900/1800/1900 Мгц GSM 850/900/1800/1900 МГц CDMA 800 GSM 850/900/1800/1900 МГц CDMA 800/1900 GSM 850/900/1800/1900 Мгц
Стільниковий зв’язок 3G HSDPA 850/900/1700/1900/2100 МГц HSDPA 850/900/1700/1900/2100 МГц HSDPA 800/850/900/1700/1900/2100 МГц HSDPA 800/850/900/1700/1800/1900/2100 МГц HSDPA 800/850/900/1700/1800/1900/2100 МГц
Стільниковий зв’язок 4G LTE: спектри 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41 LTE: спектри 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 20, 28, 32, 38, 40 LTE: спектри 1, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 17, 20, 28, 34, 38, 39, 40, 41 LTE Cat.18 (до 1200 Мбіт / с): спектри 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 28, 29, 32, 34. 38, 39, 40, 41, 66 LTE: спектри 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 17, 18, 19, 20, 26, 28, 34, 38, 39, 40, 41
Wi-Fi 802.11a / b / g / n / ac / ax 802.11a / b / g / n / ac / ax 802.11a / b / g / n / ac 802.11a / b / g / n / ac 802.11a / b / g / n / ac / ax
Bluetooth 5.1 5.1 5.0 5.0 5.1
NFC є є є є є
навігація GPS, A-GPS, ГЛОНАСС, BeiDou, Galileo, QZSS GPS, A-GPS, ГЛОНАСС, BeiDou, Galileo, QZSS GPS, A-GPS, ГЛОНАСС, BeiDou GPS, A-GPS, ГЛОНАСС, BeiDou, Galileo GPS (двохдіапазонний), A-GPS, ГЛОНАСС, BeiDou, Galileo, QZSS, NavIC
датчики Освітленості, наближення, акселерометр / гіроскоп, магнітометри (цифровий COMPASS), барометр, ІК-порт Освітленості, наближення, акселерометр / гіроскоп, магнітометри (цифровий COMPASS), барометр Освітленості, наближення, акселерометр / гіроскоп, магнітометри (цифровий COMPASS) Освітленості, наближення, акселерометр / гіроскоп, магнітометри (цифровий COMPASS) Освітленості, наближення, акселерометр / гіроскоп, магнітометри (цифровий COMPASS)
Сканер відбитків пальців Є, на дисплеї Є, на дисплеї Є, на дисплеї Є, на дисплеї Є, на дисплеї
Основна камера Четверний модуль 64 Мп, ƒ / 1,7 13 Мп, ƒ / 2,4 5 Мп, ƒ / 2,2 2 Мп, ƒ / 2,4, фазовий автофокус, потрійна світлодіодний спалах Четверний модуль 108 Мп, ƒ / 1,7 13 Мп, ƒ / 2,4 2 Мп, ƒ / 2,4 2 Мп, ƒ / 2,4, фазовий автофокус, подвійний світлодіодний спалах Четверний модуль, 48 13 серпня 2 Мп, ƒ / 1,7 ƒ / 2,2 / 2,4 ƒ / 2,4, оптична стабілізація з 48-Мп модулем, фазовий автофокус з основним і телефотомодулями, подвійний світлодіодний спалах Потрійний модуль 48 Мп, ƒ / 1,6 12 Мп, ƒ / 2,2 16 Мп, ƒ / 2,2, оптична стабілізація з головною камери, фазовий автофокус, подвійний світлодіодний спалах Четверний модуль, 50 16 серпня 2 Мп, ƒ / 1,9 ƒ / 2,2 / 3,4, гібридний автофокус, оптичний стабілізатор з основним і телефотомодулями, світлодіодний спалах
фронтальна камера 20 Мп, ƒ / 2,2, фіксований Focus 20 Мп, ƒ / 2,0, фіксований Focus 32 Мп, ƒ / 2,4, фіксований Focus 16 Мп, ƒ / 2,0, фіксований Focus Подвійний модуль: 32 8 Мп, / 2,0 ƒ / 2,2, фіксований Focus, без спалаху
харчування Незнімний акумулятор: 17,86 Вт ч (4700 мА год, 3,8 В) Незнімний акумулятор: 18,16 Вт ч (4780 мА год, 3,8 В) Незнімний акумулятор: 15,3 Вт год (4025 мА год, 3,8 В) Незнімний акумулятор: 14,44 Вт ч (3800 мА год, 3,8 В) Незнімний акумулятор: 15,2 Вт год (4000 мА год, 3,8 В)
розмір 163,3 × 75,4 × 8,9 мм 162,5 × 74,8 × 9 мм 159,4 × 72,4 × 7,7 мм 160,9 × 74,4 × 8,1 мм 160,3 × 73,6 × 8,4 мм
маса 219 грамів 208 грамів 171 гр 190 грамів 190 грамів
захист корпусу немає немає немає немає IP54 (бризкозахист)
Операційна система Android 10 оболонка MIUI Android 10 оболонка MIUI Android 10 оболонка ColorOS Android 10 оболонка OxygenOS Android 10 оболонка Magic UI 3
Животрепетна за версію 6/128 Гбайт, 49990 рублів за версію 8/256 Гбайт 44100 рублів за версію 8/128 Гбайт, 54900 рублів 49990 рублів 34700 рублів за версію 8/256 Гбайт 54990 рублів
READ  Як збільшити шрифт на телефоні Xiaomi

Xiaomi POCO F2 Pro. інформація про нутрощі за даними додатка CPU Z

Реклама

Веселять також і кути огляду. Зображення НЕ змінює яскравості і колірних відтінків, тільки мало Втрачаючи в яскравості підсвічування.

Білосніжний колір має виражену синім кольором, проявляйте зайве «прохолодну» колірну температуру. Вобщем, на загальній передачі кольору Це не позначається.

Темний колір також має синім кольором при погляді під прямим кутом і трохи рожевим. при погляді під кутом.

За допомогою колориметра ми провели заміри яскравості підсвічування монітора і протестувала якість заводського калібрування кольору.

Рівень яскравості,% Яскравість білого, кд / м 2 Яскравість темного, кд / м 2 Контраст, х 1
100 508 0,394 тисячі двісті вісімдесят дев’ять
75 395 0,299 тисяча триста двадцять один
50 264 0,201 1313
25 132 0,101 1307
1 ?

Високі показники яскравості досягаються пристойним запасом яскравості і фактично нульовий яскравістю підсвічування темного поля. Це дуже позитивний результат для IPS монітора.

Графіки дуже точно повторюють один одного і розмістилися на мало видаленні від референсного показника.

Тут також графіки веселять розміреним і маленьким видаленням від еталонного показника.

Колірна температура перевершує ідеал на повністю звичайні 1 500 К. Традиційна ситуація для сучасних екранів.

Колірний спектр трохи виявився ширше прийнятого місця RGB. Розширення Spectra квітів спостерігається на верхівках червонуватого і зеленуватого кольорів.

Точки сіруватого клина вишикувалися в ряд на маленькому видаленні від кордонів дельти. Паразитні кольору можуть перебувати, але не створять відчутних проблем якого дискомфорту для користувача.

При необхідності можна мало скорегувати характеристики роботи монітора для досягнення дуже комфортабельною кольору.

Виробник застосував екран зі звичайним набором рис. Середні за сучасними мірками розміри монітора відмінно змішуються з роздільною здатністю Full HD, що забезпечує непогану деталізацію зображення. Чи не з’являється нарікань і до перенесення кольорів. Хоча знаходиться певна тенденція до прохолодних кольорах, це ніяк не впливає на загальні враження від використання.

Упаковка і комплектація

Упаковка виконана з щільного білого картону звичайним конструктивом. основна частина і кришка. До якості вживається матеріалів не якихось питань. Ну і складання виконана точно і якісно. Кришка щільно фіксується на своєму місці, створюється для телефону безпечне місце і захищає його від пошкоджень в процесі транспортування.

Дисплей і звук

У Xiaomi POCO F2 Pro встановлений майже той самий екран, як в Xiaomi Mi 10: Super AMOLED, 6,67 дюйма, дозвіл 2340 × 1080 пікселів (386 ppi). Завищена частота оновлення, тут самі повсякденні 60 Гц. Так, зате декларується завищена частота відгуку сенсорного монітора. до 180 Гц. Начебто мала деталь, але геймерские здатності Чи не справляють враження найбільших, а де-не-де в цьому районі проходить грань між умовно-Флагманським телефоном і буденним. Брутальний посил з «вбивством» флагманів витримується не до кінця.

READ  Xiaomi перенесення даних на новий телефон

В цілому тут непоганий екран. з усіма необхідними шарами, хорошим олеофобним покриттям, високоякісним матрицею, заявленою підтримкою стандарту HDR10 і багатство опцій, в яких трохи нижче.

Можна включити режим відображення інформації на заблокованому екрані (Always-On Dislpay), при цьому з анімацією на вибір; є особливий режим читання з теплим тоном екрану, регулювання шрифтів, чорний режим, навіть особливі характеристики для роботи з VR. Система опції передачі кольору дуже різноманітна: є і автоматичне коректування залежно від освітлення, насичений режим, і режим «первинні кольори квітів» (телефон пробує підлаштувати кольору під поточне зображення дуже точно), і Розширені опції, де можна самостійно обрати колірне місце. Я заміряв кольору монітора з дуже широкою (режим «поліпшень») і з початковою гамою.

Найбільша виміряна яскравість монітора Xiaomi POCO F2 Pro склала 520 кд / м 2 Для OLED-дисплея показник більш ніж непоганий і Відповідний заявленому в специфічність.

Xiaomi POCO F2 Pro, палітра в «поліпшеного» режиму. Жовтувата волосінь. характеристики POCO F2 Pro, пунктирна. еталонна палітра.

Xiaomi POCO F2 Pro, колірна температура в «покращеному» режимі. Блакитна волосінь. характеристики POCO F2 Pro, пунктирна. еталонна температура.

Как ОТКЛЮЧИТЬ РЕКЛАМУ Xiaomi.��ПОЛНОСТЬЮ на Redmi. ПРОСТОЙ СПОСОБ!

Xiaomi POCO F2 Pro, колірний обхват в «поліпшеного» режиму. Сірий трикутник. охоплення DCI-P3, білосніжний трикутник. охоплення POCO F2 Pro

При «поліпшеною» колірній гамі з розширеним колірним охопленням екрану Xiaomi POCO F2 Pro показує повністю очікуване поведінка: палітра на звичайному рівні (2,25), колірна температура підвищена, але не надзвичайно (головні коливання. Від 7500 до 8000 К з короткостроковим падінням в 6600 к), колірний обхват трохи перевершує DCI-P3, середнє відхилення DeltaE за шкалою Color Checker, що включає в себе як широкий діапазон кольорів, так і кольору сіруватого, становить 4,32 при нормі в 3,00. відхилення є, але не дуже значно.

Xiaomi POCO F2 Pro, палітра з «вихідної палітрою». Жовтувата волосінь. характеристики POCO F2 Pro, пунктирна. еталонна палітра.

Xiaomi POCO F2 Pro, колірна температура з «вихідної палітрою». Блакитна волосінь. характеристики POCO F2 Pro, пунктирна. еталонна температура.

Xiaomi POCO F2 Pro, колірний обхват з початкової гамою. Сірий трикутник. охоплення sRGB, білосніжний трикутник. охоплення POCO F2 Pro

При активації режиму «вихідний» колірний обхват звужується до sRGB, але в іншому поведінці екрану не змінюється: палітра. 2,27, температура схожа, середнє відхилення DeltaE за шкалою Color Checker становить 4,13. Екран налаштований добре, але не зовсім. Все ж на ситуацію впливає багатство призначених для користувача опцій, що дозволяють вручну підрихтувати кольору.

Xiaomi POCO F2 Pro несе на борту реліктовий, особливо для околофлагманского сектора, аналоговий роз’єм для навушників, але це НЕ відносить його автомат в розряд аудіофільскій пристроїв. За якістю звуку телефон повністю порівняємо з цим же Redmi Note 9S, виявився в калюжі в порівнянні з реальним плеєром Sony Walkman NWZ-A105. Так що це швидше питання зручності і прихильність до користувачам-традиціоналістом, ніж властивості звуку. Стереодинаміки, на жаль, надані доступ до Xiaomi Mi 10. тут варто стандартний монофонический динамік; зате дуже гучний.

Дизайн, ергономічність і програмне забезпечення

Під час презентації POCO F2 Pro багато говорилося про «Інновації» та «вбивство флагманів». Логічно припустити, що ці тези будуть в тому числі підкріплені і особливим дизайном. Так частково і вийшло.

POCO F2 Pro дійсно виглядає особливо для телефону з 2020 го. Замість цього передня камера захована в висувною блок. від цього логічного рішення, що зберігає найвищу площа екрану для користувача, але зі збереженими механічними пошкодженнями, багатьма відмовилися. Багато, але не Xiaomi. Це і привласнює новому «покофону» особливість, зберігає спадкоємність по відношенню до попередника, Redmi K20 Pro / Xiaomi Mi 9T.

Xiaomi POCO F2 Pro, лицьова панель зайнята повністю екраном з маленької прорізом розмовного динаміка нагорі

Камера виїжджає зі звуковим супроводом, яке досить стрімко починає дратувати. вобщем, це не проблема: і звукове, і зорове (на висувному блоці є діоди підсвічування) супровід можна поміняти або зовсім відключити в налаштуваннях. На виникнення камери йде приблизно півсекунди. якщо розраховувати на неї при визначення особи, навіть на найвищий темп сучасного життя.

Xiaomi POCO F2 Pro, задня панель: в чорному кружку. чотири об’єктива головної камери, під ним. потрійна світлодіодний спалах

Ззаду чотири об’єктива зібрані в гурток з відповідною фігурою всередині нього, навідні на думки про злітає квадрокоптер. Блок камери трохи Виступає над корпусом, потрійна світлодіодний спалах знаходиться під ним. Виглядає все це добре. і вже точно свіже, ніж Нескінченні квадратні виступи в межах, скопійовані в Apple. Xiaomi в цьому році працює з дизайном на подив самостійно і Цікаво.

Xiaomi POCO F2 Pro, ліва грань вільна від функціональних елементів

Xiaomi POCO F2 Pro, права грань: кнопки включення / блокування і регулювання гучності

Скло Gorilla Glass 5. задній вигнутий склом (престижні загнуті межі, що зводять ободок екрану до абсолютного мінімуму, що дістався тільки Mi 10). По периметру POCO F2 облицьований алюмінієм, пофарбованими в колір корпусу в сіруватою, фіолетовою і бірюзовою версії і просто полірованим в білосніжній, яка і дісталася нам на тест.

Xiaomi POCO F2 Pro, верхня межа: висувний блок з передньою камерою, на його торці можна побачити світлодіод індикатора повідомлень; тут же знаходяться ІК-порт, міні-джек і мікрофон

Xiaomi POCO F2 Pro, нижня межа: роз’єм для SIM-карт, порт USB Type-C, мікрофон, основний динамік

На верхній грані нас також чекають два сюрпризи з минулого. ІК-порт і міні-джек! Незважаючи на флагманську апаратну платформу, POCO F2 все таки мітить і в масову аудиторію, ласу на такі дрібниці. зможете і дротяними навушниками скористатися. І побутовою технікою керувати.

В іншому Xiaomi POCO F2 цілком нормальний: порт USB Type-C знизу, звичайні механічні кнопки на правому ребрі, пара мікрофонів зверху і знизу. Досить звичайний Android-смартфон.

Можливість розблокування телефону за допомогою технології визначення особи я вже написав вище, але методом все таки сканування відбитка пальця. Для цього тут пропонується екранний оптичний детектор. На жаль, не той же самий, що в Mi 10. реагує він повільніше, не так розмірено, найприкріше, без схожого механізму сенсорної віддачі, тут сканером не так приємно скористатися тактильно. В цілому претензій до нього немає. працює досить стабільно і без помітних збоїв.

POCO F2 Pro працює на базі операційної системи Android 10 але під управлінням особливої ​​оболонки Poco Launcher 2. Її відмінності від MIUI 11 вобщем мало. замість нескінченної каруселі додатків тут для їх виділено окреме підміню зі звичайним пошуком, угрупованням додатків за типом і різними. У стилі Xiaomi, опціями. На цьому більш-менш за все. в іншому це звичайна вже MIUI 11 в цьому раз без особливо настирливої ​​реклами. вона в основному докучає щасливим власником апаратів під брендом Redmi. Оболонка стрімка, комфортна і приємна практично у всьому. Хіба що стійкість негайно бракує.

Реклама

Там, де ми звикли бачити логотип компанії Xiaomi, зараз красується логотип Redmi. Вобщем, Згадка самої китайської компанії все одно знаходиться, тільки шрифт став набагато менше.

Нам для тестування дістався варіант з синьо-сірої забарвленням. Престижних градієнтних переливів тут немає, зате світло прекрасно розсіюється по кришці, створюючи малюнок з величезної кількості ОКРЕМИХ смужок світла.

У верхній частині кришки розташувалися об’єктиви основної камери і дактилоскопічний сканер. Вони розташовані на загальному «острівці» уздовж осі корпусу. Поруч можна побачити світлодіодний спалах і черговий допоміжний модуль основної камери.

Реклама

Під сканером відбитків пальців можна побачити позначки в дозволі основної камери в 64 Мпіксел і застосування технології штучного інтелекту.

Телефон отримав традиційний дизайн для сучасного телефону. Вобщем, сьогодні більшість з них схожі один на одного. Посеред позитивних моментів відзначимо хороше якість збірки корпусу і наявність захисту від попадання пилу і вологи всередину корпусу. Відсутні будь-які люфти або зазори між елементами. Впровадження рівномірної розмальовки допомогло зробити телефон серйозний і елегантний вигляд, завдяки Цікаво розсіюванню світла у вигляді ОКРЕМИХ тонких смужок.

BETATECH.COM.UA 2021