Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Вимкнути синхронізацію iPhone

Table of Contents

Відключаємо синхронізацію журналу дзвінків через налаштування

Домогтися того, щоб список вихідних і вхідних номерів перестав повторюватися на різних iPhoneх, можна і через настройки пристрою. Інша справа, що налаштувань багато і універсального рішення немає. Пробуйте і експериментуйте. Якийсь із методів точно спрацює. Ось вони всі:

 • Для початку, на тому гаджет, з якого ви хочете прибрати поява історії своїх дзвінків, необхідно зайти в «Налаштування. Facetime. Виклики з iPhone». Природно відключаємо, адже якщо дублюються дзвінки на різних пристроях, то і їх список буде повторюватися.
  вимкнути, синхронізацію, iPhone
 • Чи не виходимо з налаштувань і відкриваємо «Телефон. Виклики на інших пристроях». Відключаємо пункт «Дозволити виклики».
 • Вимикаємо iCloud Drive. Зробити це можна в «Настройках. Icloud. Icloud Drive». Саме ця строчка відповідає за дозвіл програмам зберігати документи і дані в «хмарі». А журнал дзвінків, за своєю суттю, це така ж звичайна програма і всі записи про виклики якраз синхронізуються через iCloud Drive.

Єдиний момент, запам’ятайте. Навіть якщо в кожному з розглянутих пунктів повзунок вже був відключений, рекомендується ще раз включити його і вимкнути. Тому що програмні збої і «глюки» теж можливі, про це трохи нижче

Дзвінки з одного iPhone відображаються на іншому. Як прибрати синхронізацію?

Вітаю! Коли у Вас в сім’ї є кілька iPhone, то ви дуже багата людина багато хто воліє використовувати один обліковий запис Apple ID на всі ці пристрої. Ну а що? На перший погляд все дійсно дуже зручно! Наприклад, скачали на одному гаджеті гру (програму), а вона моментально стала доступна на іншому пристрої. Плюс, не потрібно запам’ятовувати дані відразу декількох учеток. Здавалося б, настав щастя. Живи та радій!

Однак, не дарма компанія Apple рекомендує створювати для кожного з iPhone свою, унікальну обліковий запис Apple ID. Адже проблем, при одночасному використанні учеткі (різними людьми на різних iPhone), теж вистачає. Наприклад, резервні копії iCloud. Та й у разі крадіжки Apple ID «під удар» потрапляють відразу все гаджети, на яких активований цей ідентифікатор.

Є ще одна проблема, яка пов’язана з використанням одного Apple ID на декількох iPhone. Це синхронізація журналу дзвінків і викликів. Про це сьогодні і поговоримо.

Короткий опис ситуації. При здійсненні дзвінка з одного iPhone, дані моментально з’являються на іншому. Така ж ситуація з пропущеними і вхідними викликами. Дзвонили вам, ви трубку не взяли, а повідомлення про це відразу ж відображається на всіх інших iPhone з вашим обліковим записом. Виходить, історія дзвінків і журнал викликів будуть загальними для всіх айфонів, на яких запроваджено ваш Apple ID.

Зручно? Звісно. Але подібна синхронізація журналу викликів хороша тільки тоді, коли всі ці iPhone належать Вам. В іншому випадку можливі питання. Всі ми люди цікаві і підозрілі 🙂 Але да ладно, зараз не про це, а про те, як від цього позбавитися.

Використовувати різні Apple ID

Найправильніше і вірне рішення. Створюємо для кожного гаджета свою, унікальну обліковий запис і проблема відпаде сама по собі. Так, для цього буде потрібно витратити якийсь час, і не завжди це зручно з різних міркувань, але в наслідку від цього будуть одні плюси.

Крім того, що припиниться синхронізація викликів в телефоні (що вже добре!), Можна буде використовувати обліковий запис iCloud для кожного iPhone окремо (а це зайве місце для резервного копіювання), та й в майбутньому убезпечити себе від різних сюрпризів (такі як синхронізація SMS, вкладок браузера Safari та інших).

Зареєструвати новий Apple ID. Справа 10 хвилин, але це знімає всі питання. Однак, якщо цей метод вам з якихось причин не підходить, то є інші способи прибрати дублювання викликів, наприклад через настройки

Додаткові варіанти або що можна зробити ще

Переходимо до різних «Багам» в системі iOS. Як запевняє технічна підтримка компанії Apple, не виключений той випадок, що прошивка «встане криво».

Ось так ось взяла і встала. Як все просто, правда, Apple?

Саме тому, навіть якщо ви виконали всі пункти, які вказані вище, список дзвінків на різних iPhone може продовжувати дублюватися.

Що робити в цьому випадку? Доведеться повністю перевстановити програмне забезпечення, щоб iOS «встала як треба». Зробити це можна або через звичайне відновлення, або (якщо щось піде не так). Завжди є режим DFU. Втім, це вже крайній захід (нічого складного. Але займає багато часу) і я щиро сподіваюся, що до цього справа не дійде. Нехай буде так!

Вимкніть iPhone від iPad, видаливши пов’язані з ним пристрою

Як відключити iPhone від iPad на iPhone

Ви не можете бачити список пов’язаних пристроїв на iPhone, iPad або iPod touch. Але ви можете видалити пов’язане пристрій iOS, використовуючи пристрій, який ви хочете видалити.

Крок 2 Натисніть Ввійти а потім введіть свій Ідентифікатор Apple.

Крок 3 Натисніть Ідентифікатор Apple, виберіть Перегляд Apple ID, Вас можуть попросити ввести ваш пароль.

Крок 4 Виділіть iTunes в розділі «Облік» і натисніть Видалити цей пристрій.

Крок 5 Виділіть iTunes в хмарі розділ, потім натисніть Управління пристроями, Якщо жодна з ваших пристроїв не пов’язано з вашим Apple ID, ви не побачите цей розділ.

Крок 6 На сторінці «Управління пристроями» натисніть «Видалити» праворуч від пристрою, який ви хочете видалити.

Поради: Залежно від того, коли ви пов’язали свій пристрій з Apple ID, вам може знадобитися почекати до 90 днів, щоб зв’язати пристрій з іншим Apple ID.

Як відключити iPhone від iPad на комп’ютері

Крок 1 Відкрийте iTunes, Якщо ви не ввійшли в систему, увійдіть за Ідентифікатор Apple.

Крок 2 З МЕНЮ бар у верхній частині екрану вашого комп’ютера або в верхній частині iTunes вікно, виберіть Аккаунт Переглянути мій профіль.

Крок 3 Введіть пароль ,, А потім натисніть Вход, натисніть Подивитися аккаунт.

Вимкніть iPhone від iPad, зупинивши функції iMessage і FaceTime

Після з’єднання iPhone і iPad двома основними функціями, використовуваними більшістю людей, є iMessage і FaceTime. Якщо ви хочете відключити iPhone від iPad, ви можете спочатку відключити ці дві основні функції.

Як зупинити iMessage від переходу на iPad і інші пристрої

Коли я використовую свій iPad, я буду дивуватися, чому мої текстові повідомлення теж відправляються на мій iPad? Imessage, розроблений Apple, буде ідеальним для всіх наших пристроїв. Ось чому ми можемо відправляти і отримувати повідомлення iMessages з нашого iPhone, iPad, iPod touch і Mac.

Але що, якщо ви хочете обмежити iMessages тільки для iPhone? Що робити, якщо ви хочете відключити iPhone від iPad для скасування синхронізації iMessage? Це не дуже популярний користувальницький випадок. Бо безперебійність і сумісність між пристроями iMessage є важливою функцією.

Якщо ви хочете заборонити відправку iMessages на ваш iPad або інші пристрої iOS, ви можете виконати наступні кроки, щоб закрити iMessage, щоб він міг дозволити iMessage відключити iPhone від iPad. Потім iMessage скасує синхронізацію iPhone з iPad. Якщо ви втратили свої текстові повідомлення, ви можете звернутися до того, як відновити видалені текстові повідомлення щоб знайти його назад.

Відключення iMessage

Один з найпростіших способів запобігти відправку iMessage на iPad або Mac. Відключити перемикач iMessage. Відключення iMessage на пристрої відключає iMessage тільки на цьому пристрої.

Крок 1 Розблокуйте свій iPhone і iPad.

Крок 2 Увійти в Налаштування який виглядає як обертання шестерні. Швидкий спосіб знайти це з Пошук Spotlight, А потім натисніть на Повідомлення.

Крок 3 Вимкніть перемикач для iMessage.

Примітка: Це спільне рішення, хоча. Коли ви вимкніть iMessage, ви також не зможете відправляти iMessage.

READ  Як знімає відео iPhone 11

Налаштування надсилання та отримання

Є ще один варіант, який забороняє прив’язку вашого Apple ID до вашого профілю iMessage. Це гарантує, що iMessages НЕ буде відправлено на пристрої, де Apple ID діє як одержувач iMessage.

Крок 2 Увійти в Налаштування який виглядає як обертання шестерні. Швидкий спосіб знайти його за допомогою Spotlight Search. А потім відкрий Повідомлення.

Крок 3 Натиснути на Відправити і отримати.

Крок 4 Тепер натисніть на Email ID під Ви можете зв’язатися з iMessage на ярлик, щоб зняти виділення.

Поради: Переконайтеся, що ваш iPad не має номера, пов’язаного з iMessage. Це можна перевірити через Налаштування Звіти Відправити і отримати, Після цього ваш iPad повинен перестати отримувати повідомлення.

Зверніть увагу, що це відключить всі сповіщення. Припускаючи, що ваш iPad отримує тільки iMessages, і це те, що ви намагалися зупинити або відключити, це допоможе вам вирішити питання і відключити iPhone від iPad.

Як запобігти виклики FaceTime на всі пристрої

iPad. Відмінний пристрій для викликів FaceTime, але це не означає, що ви хочете, щоб кожен виклик з кожного телефонного номера та адреси електронної пошти, пов’язаних з вашим обліковим записом, приймався на вашому iPad.

Для родин з декількома пристроями, які пов’язані з одним і тим же Apple ID, пристрої можуть бентежити дзвінки при кожному виклику FaceTime, але насправді дуже просто обмежити, які пристрої дзвонять по яких облікових записів.

Крок 1 Увійти в Налаштування який виглядає як обертання шестерні. Швидкий спосіб знайти його за допомогою Spotlight Search.

Крок 2 In Налаштування, перейдіть ліве меню і торкніться FaceTime. Це викличе настройки FaceTime.

Крок 3 Як тільки ви в FaceTime в настройках, просто натисніть, щоб зняти галочку поруч з будь-яким номером телефону або адресою електронної пошти, для якого ви не хочете отримувати виклики FaceTime, і натисніть, щоб додати галочку для будь-якого, який ви хочете бути активним. Ви також можете додати нову адресу електронної пошти в список.

Примітка: Існуючий ряд приводів блокований Кнопка покаже вам список всіх адрес електронної пошти і телефонних номерів, які ви заблокували в FaceTime. Ці абоненти ніколи не будуть дзвонити на вашому iPad. Ви можете додати адресу електронної пошти або номер телефону в цей список, і якщо ви натиснете на Редагувати в правому верхньому куті ви також можете видалити зі списку.

Якщо ви хочете записати FaceTime відео з друзями, ви можете звернутися до записування FaceTime на iPad / iPhone.

Як відключити iPhone від iPad. Скасувати синхронізацію iPhone з iPad

Як відключити iPhone від iPad? У нас є різні способи вирішення цієї проблеми. По-перше, ми можемо видалити пов’язані пристрої на iPhone або комп’ютері, щоб відключити iPhone від iPad. Крім того, відключення автоматичної синхронізації iTunes. Хороший спосіб відключити iPhone від iPad.

Поради: Якщо ви хочете дізнатися, як передавати дані з iPhone на iPhone або інші пристрої iOS, наприклад передавати зображення з iPhone на iPhone, ви можете звернутися до Як перенести картинки з iPhone на iPhone.

З FoneTrans для iOS ви зможете вільно передавати свої дані з iPhone на комп’ютер. Ви можете не тільки надсилати текстові повідомлення iPhone на комп’ютер, але також легко переносити фотографії, відео і контакти на PC.

 • Передача фотографій, відео, контактів, WhatsApp і інших даних з легкістю.
 • Попередній перегляд даних перед передачею.
 • Доступні iPhone, iPad і iPod touch.

Вимкніть iPhone від комп’ютера, відключивши автоматичну синхронізацію iTunes

Кожен раз, коли ви підключаєте iPhone, iPad або iPod до комп’ютера, iTunes запускається і відразу починає автоматично синхронізувати весь контент між пристроєм iOS і підключеним комп’ютером.

Якщо ви незадоволені аспектом автоматичної синхронізації iTunes, хочете знати, як скасувати синхронізацію iPhone з комп’ютера, або ви просто хочете відключити його на допоміжному комп’ютері Mac або Windows, або хочете скасувати синхронізацію iPhone з iPad, просто дотримуйтесь інструкцій нижче:

Крок 1 Презентація iTunes на вашому комп’ютері, але не підключайте iPad за допомогою USB-кабелю для передачі даних.

Крок 2 Натисніть інший E ключі для запуску iTunes Редагувати меню.

Крок 3 Натисніть Налаштування, А потім натисніть прилади вкладка, щоб відкрити iTunes Налаштування меню.

Крок 4 Натисніть Неможливо автоматично синхронізувати iPod, iPhones і iPads встановіть прапорець, щоб зняти прапорець, потім натисніть OK.

Крок 5 Закрийте iTunes, потім запустіть програму. Автоматична синхронізація відключена для iPad та інших зареєстрованих пристроїв iOS.

Поради:

Якщо ви просто хочете перенести деякі файли на ваш пристрій iOS, на додаток до використання iTunes ми також можемо використовувати FoneTrans для iOS передати наші файли.

Fonetrans для iOS гнучка передача даних для пристроїв iOS. Він не тільки простий у використанні, але і доступний для різних умов.

Ще питання або пропозиції? Залиште свої повідомлення в області коментарів нижче.

З FoneTrans для iOS ви зможете вільно передавати свої дані з iPhone на комп’ютер. Ви можете не тільки надсилати текстові повідомлення iPhone на комп’ютер, але також легко переносити фотографії, відео і контакти на PC.

Як відключити автоматичну синхронізацію iPhone і iTunes

Apple подбала про те, щоб кожне iOS-пристрій після підключення до iTunes відразу ж переходило до синхронізації даних. «На папері» це і зручно, і правильно. Але в житті примусова синхронізація часто дратує. Нижче ви знайдете відразу два способи відключення цієї функції.

Перший метод відключить синхронізацію тільки з одним підключеним пристроєм, другий. Відразу для всіх iOS-пристроїв. Інакше кажучи, в першому випадку ви зможете заборонити iTunes доступ тільки до вашого iPhone, але не до вашого iPad, у другому. Заборонити синхронізацію всіх пристроїв відразу.

Заборона автосінхронізаціі одного пристрою

Підключіть iPhone до комп’ютера за допомогою USB-кабелю. Синхронізація почнеться автоматично;
2. В iTunes клікніть на іконку із зображенням свого iPhone (в лівій частині екрана, біла рядок під кнопками програвача). Ви опинитеся у вкладці Огляд, праворуч буде видно основна інформація про вашому пристрої. Розмір доступної пам’яті, номер телефону, серійний номер, версія програмного забезпечення тощо.
3. У розділі Параметри приберіть галочку навпроти напису Синхронізувати автоматично, якщо iPhone підключений.
4. Натисніть кнопку Застосувати, щоб зміни вступили в силу.

Тепер після підключення iPhone до комп’ютера через USB iTunes не відкриватиме автоматично і не почне неминучий процес синхронізації. Ця установка є унікальною для кожного пристрою. Так що якщо ви хочете відключити синхронізацію для iPad, вам доведеться виконати ті ж дії ще раз.

Заборона автосінхронізаціі всіх пристроїв

Радикальне вирішення проблеми. Жоден iOS-девайс НЕ буде синхронізуватися «на автоматі». Але якщо відкривається щоразу iTunes набрид вам понад усяку міру, ось що потрібно зробити:

Відкрийте iTunes.
2. У рядку меню натисніть iTunes, потім Налаштування.
3. Виберіть розділ Пристрої;
4. Поставте галочку навпроти напису Заборонити автоматичну синхронізацію пристроїв iPod, iPhone і iPad.

Не забувайте, що відключення автоматичної синхронізації. Палиця з двома кінцями. Так, iTunes більше не буде дратувати своєю появою. Але він не буде створювати і резервні копії ваших даних в iCloud або на комп’ютері. Наслідки очевидні. В разі втрати або крадіжки пристрою ви ризикуєте втратити важливих даних. Так що, цілком можливо, відключати автосінхронізаціі не слід зовсім.

Як відключити синхронізацію між двома iPhone

Користувачі, які мають кілька айфонів, зазвичай використовують один і той же обліковий запис для двох пристроїв. З одного боку це дуже зручно, так як вся інформація синхронізується між гаджетами, тобто, встановивши будь-яку програму на одному смартфоні, вона відразу відобразиться і на другому. З іншого боку при цьому дублюється і інформація, яка відноситься до дзвінків, повідомлень, і багато чому іншому, що може викликати плутанину у користувача. У статті буде розглядатися методика відключення синхронізації між гаджетами iPhone.

Як вимкнути синхронізацію між iPhoneмі

Нижче в статті будуть детально описані два методи, які допоможуть відключити синхронізацію між декількома iPhone. Зробити це можна як за допомогою створення нового запису Apple ID, так і змінивши певні параметри синхронізації.

Створення нового облікового запису Apple ID

Цей варіант ідеально підходить для користувачів, які по черзі працюють на одному і тому ж пристрої. Використовувати один обліковий запис для двох смартфонів має сенс тільки в тому випадку, якщо обидва гаджета експлуатуються особисто вами. У будь-яких інших ситуаціях найкращим варіантом буде створити ще один профіль. Робиться це в такий спосіб:

 • В першу чергу необхідно створити ще один профіль Apple ID, тільки після цього можна приступати до наступних кроків.
 • Щоб прив’язати аккаунт до гаджету, потрібно здійснити скидання параметрів пристрою до заводських налаштувань. Перед виконанням цього виду діяльності, обов’язково подбайте створенням точки відновлення на той випадок, якщо щось піде не так як гадалося.
 • Після того як пристрій завантажиться, потрібно ввести нові дані облікового запису Apple ID.

Зміна параметрів синхронізації

Користувач може використовувати один і той же обліковий запис на двох гаджетах, і при цьому інформація на пристроях не буде синхронізуватися. Для цього необхідно змінити ряд параметрів. Давайте розглянемо, як здійснюється відключення синхронізації докладніше:

  Зайдіть в основні настройки пристрою і перейдіть до свого облікового запису Apple ID.

Відкрийте розділ «iCloud», після чого перемкніть повзунок навпроти пункту «iCloud Drive» в положення «Викл».

READ  Як дізнатися тариф за номером телефону

Операційна система iPhone має спеціальний інструмент, який дозволяє здійснювати певні дії на одному гаджеті, а потім продовжувати їх на іншому без втрати прогресу. Ця функція має назву «Handoff» і знаходиться в налаштуваннях у вкладці «Основні».

 • Щоб відключити інструмент, необхідно перемістити повзунок навпроти напису «Handoff» у відключене положення.
 • Налаштувати отримання викликів можна в блоці «FaceTime». Розташований він там же де і попередні інструменти. Щоб залишити якийсь один номер телефону, потрібно прибрати прапорці навпроти всіх невикористовуваних варіантів під заголовком «Вашу адресу». Такі ж дії слід виконати і на другому гаджет, тільки номер телефону слід вказувати не той, який був обраний на першому влаштуванні.
 • Точно такі ж дії необхідно виконати і в розділі «Повідомлення». Не забудьте повторити процедуру на другому пристрої.

 • Для того щоб відключити вхідні дзвінки, необхідно в основних налаштуваннях відкрити розділ «Телефон».
 • У новій вкладці знайдіть напис «На інших пристроях» і в правому вікні переведіть будь-який з двох повзунків в неактивний стан.
 • Як ви змогли переконатися, відключити синхронізацію між двома пристроями iPhone досить просто. Для цього необхідно або зареєструвати новий акаунт, або змінити налаштування синхронізації. Обидва варіанти мають свої недоліки і переваги, тому вибирати один з них випливає, керуючись особистими уподобаннями.

  Як відключити синхронізацію між двома iPhone

  Користувачі, які мають кілька айфонів, зазвичай використовують один і той же обліковий запис для двох пристроїв. З одного боку це дуже зручно, так як вся інформація синхронізується між гаджетами, тобто, встановивши будь-яку програму на одному смартфоні, вона відразу відобразиться і на другому. З іншого боку при цьому дублюється і інформація, яка відноситься до дзвінків, повідомлень, і багато чому іншому, що може викликати плутанину у користувача. У статті буде розглядатися методика відключення синхронізації між гаджетами iPhone.

  Як вимкнути синхронізацію між iPhoneмі

  Нижче в статті будуть детально описані два методи, які допоможуть відключити синхронізацію між декількома iPhone. Зробити це можна як за допомогою створення нового запису Apple ID, так і змінивши певні параметри синхронізації.

  Створення нового облікового запису Apple ID

  Цей варіант ідеально підходить для користувачів, які по черзі працюють на одному і тому ж пристрої. Використовувати один обліковий запис для двох смартфонів має сенс тільки в тому випадку, якщо обидва гаджета експлуатуються особисто вами. У будь-яких інших ситуаціях найкращим варіантом буде створити ще один профіль. Робиться це в такий спосіб:

  • В першу чергу необхідно створити ще один профіль Apple ID, тільки після цього можна приступати до наступних кроків.
  • Щоб прив’язати аккаунт до гаджету, потрібно здійснити скидання параметрів пристрою до заводських налаштувань. Перед виконанням цього виду діяльності, обов’язково подбайте створенням точки відновлення на той випадок, якщо щось піде не так як гадалося.
  • Після того як пристрій завантажиться, потрібно ввести нові дані облікового запису Apple ID.

  Зміна параметрів синхронізації

  Користувач може використовувати один і той же обліковий запис на двох гаджетах, і при цьому інформація на пристроях не буде синхронізуватися. Для цього необхідно змінити ряд параметрів. Давайте розглянемо, як здійснюється відключення синхронізації докладніше:

  Как отключить автоматическую синхронизацию данных в iPhone

   Зайдіть в основні настройки пристрою і перейдіть до свого облікового запису Apple ID.

  Відкрийте розділ «iCloud», після чого перемкніть повзунок навпроти пункту «iCloud Drive» в положення «Викл».

  Операційна система iPhone має спеціальний інструмент, який дозволяє здійснювати певні дії на одному гаджеті, а потім продовжувати їх на іншому без втрати прогресу. Ця функція має назву «Handoff» і знаходиться в налаштуваннях у вкладці «Основні».

 • Щоб відключити інструмент, необхідно перемістити повзунок навпроти напису «Handoff» у відключене положення.
 • Налаштувати отримання викликів можна в блоці «FaceTime». Розташований він там же де і попередні інструменти. Щоб залишити якийсь один номер телефону, потрібно прибрати прапорці навпроти всіх невикористовуваних варіантів під заголовком «Вашу адресу». Такі ж дії слід виконати і на другому гаджет, тільки номер телефону слід вказувати не той, який був обраний на першому влаштуванні.
 • Точно такі ж дії необхідно виконати і в розділі «Повідомлення». Не забудьте повторити процедуру на другому пристрої.

 • Для того щоб відключити вхідні дзвінки, необхідно в основних налаштуваннях відкрити розділ «Телефон».
 • У новій вкладці знайдіть напис «На інших пристроях» і в правому вікні переведіть будь-який з двох повзунків в неактивний стан.
 • Як ви змогли переконатися, відключити синхронізацію між двома пристроями iPhone досить просто. Для цього необхідно або зареєструвати новий акаунт, або змінити налаштування синхронізації. Обидва варіанти мають свої недоліки і переваги, тому вибирати один з них випливає, керуючись особистими уподобаннями.

  Вимкніть синхронізацію одного пристрою

  Даний пункт буде актуальний для більшості. Вимкніть синхронізацію одного вашого пристрою. Itunes не відкриватиме автоматично при підключенні iPhone або іншого пристрою і синхронізуватися, відповідно, теж нічого не буде. Для цього:

  Підключіть ваш гаджет до комп’ютера і дочекайтеся відкриття цієї набридливої ​​програми.

  Потім оберіть комунікатор в списку зліва зверху. Відкриється сторінка пристрої і основна інформація про нього.

  Прокрутіть вниз до підрозділу «Параметри» і ви побачите список того, що і як має синхронізуватися стосовно конкретно цього вашому гаджету. Зніміть галочку у пункту «Будуть синхронізовані автоматично, якщо iPhone підключений«.

  Опцію «Будуть синхронізовані з цим iPhone по Wi-Fi» рекомендуємо залишити включеною, так як вона актуальна тільки коли ви самі працюєте в iTunes і не дратує згортанням поточних програм, а робити бекапи іноді все ж корисно.

  До речі, якщо ви не хочете синхронізувати всі вашу медіатеку з вашим гаджетом, так само рекомендуємо поставити галочку «Синхронізувати тільки відмічені пісні і відео«, таким чином ви зможете самі вибрати які альбоми і треки потрібно закачувати на iPhone, не займаючи багато безцінного місця на пристрої.

  Як відключити автоматичну синхронізацію в iTunes

  Часто трапляється так, що при підключенні техніки від Apple до комп’ютера, особливо для незнайомих з нею раніше користувачів, стає неприємним постійно автоматично відкривається iTunes зі спробами синхронізувати всі і вся.

  Варто сказати, що часто пристрій підключається просто для підзарядки, а комп’ютер автоматично згортає поточне завдання і відкриває iTunes, що далеко не завжди зручно.

  Як відключити автоматичне відкриття і синхронізацію iTunes при підключенні iPhone або Айпад читайте нижче.

  Взагалі синхронізація всього постійно і якомога частіше. Одна з фішок інфраструктури Apple. Але на наш погляд це річ досить спірна, далеко не кожному це потрібно так часто, а багато хто взагалі зневажають Apple за необхідність всі дії здійснювати через iTunes. Особливо проблема синхронізації актуальна якщо у вас не один пристрій, а наприклад, кілька членів вашої сім’ї так само синхронізуються з вашим комп’ютером. Тут починається бардак.

  Але не важливо до якої категорії користувачів ви ставитеся, якщо ви вирішили відключити автоматичну синхронізацію. Значить воно вам треба. І ось як це зробити.

  Відключення синхронізації всіх пристроїв

  У разі, якщо ви не хочете що б не тільки ваш телефон не синхронізуватися з iTunes, а й всі інші пристрої, які підключаються від Apple. Зупинити синхронізацію повністю в налаштуваннях. Для цього:

  В меню iTunes відкрийте пункт «Налаштування» і перейдіть у вкладку «Пристрої».

  Внизу поставте галочку «Заборонити автоматичну синхронізацію пристроїв iPod, iPhone і iPad» і підтвердіть дію натисканням кнопки «OK» або «Зберегти».

  Готово. Більше iTunes НЕ буде кожен раз відкриватися при підключенні гаджета і синхронізувати весь ваш контент.

  Як скасувати синхронізацію між пристроями Apple

  Коли ви вмикаєте свій Apple iPad в свій PC, iTunes відразу запускає процес синхронізації, що складається з 8 кроків, завантажуючи в тому числі понад 5000 фотографій. Якщо ви хочете відключити синхронізацію iTunes на iPhone або iPad, вам слід зробити наступне в налаштуваннях iTunes.

  Як відключити синхронізацію iTunes на iPhone або iPad.

  Відкриваємо iTunes, потім вибираємо в верхньому меню програми пункт «Правка» (на PC) або iTunes (на Mac) і вибираємо «Налаштування» з меню, що випадає. Перейдіть на вкладку «Пристрої» і встановіть прапорець «Заборонити автоматичну синхронізацію пристроїв iPod, iPhone і iPad», заборонивши тим самим подібні дії. Натисніть «OK».

  Тепер, коли під’єднуєте свій iPad (або iPhone або iPod touch) до Вашого PC, відразу не буде починатися синхронізація тисяч пісень, фотографій та додатків.

  Як тільки вирішите, що готові синхронізувати всі, просто натисніть на кнопку iPad (або iPhone) у верхньому правому куті інтерфейсу iTunes, або на лівій бічній панелі, якщо бічна панель включена, і натисніть на кнопку Sync в нижньому правому куті.

  Поділитися в соц. Мережах

  Існує всього два способи синхронізувати iPhone і iPad. Перший спосіб полягає в тому, що потрібно підключити ваш iPhone і iPad до комп’ютера за допомогою кабелю і включити офіційний додаток iTunes. Другий спосіб говорить про можливість, яка полягає в тому, як iPhone і iPad синхронізувати за допомогою сервісу для хмарного зберігання даних iCloud. Якщо скасувати дії на окремому девайсе, то зміни будуть також дубліроватся.

  Синхронізуємо iPhone з iPad за допомогою iTunes

  Отже, давайте розберемося як це зробити. Для того що б це зробити, потрібно мати дві різних між собою облікових записи на iPad і iPhone. З першої будемо підключатися з телефону, а з другої з планшета. Для того щоб перенести дані потрібно буде скористатися засобом перенесення даних в iTunes.

  READ  Як перекинути інформацію з телефону на комп'ютер

  Створення медіатеки на iPad і iPhone

  Музика є одним з найважливіших розваг на сучасних гаджетах. Для того щоб синхронізувати пристрої, після чого перенести музику або відео, ви можете створити медіатеку в iTunes.

  Першому справою потрібно проробити цю операцію на iPhone, після виконайте те ж і з iPad, приберіть в медіатеки потрібні файли. Тепер ви зможете підключаться до них з різних пристроїв, але сховища будуть унікальні для кожного з них. Таким же чином можна зробити перенесення фотографій.

  Icloud. Синхронізація фото чи іншого вмісту ваших девайсів

  Сервіс хмарного сховища даних iCloud також має широкі можливості обміну даними між гаджетами. За замовчуванням на сервері вам виділяється до п’яти гігабайт вільного простору. Для настройки необхідних для синхронізації файлів, перейдіть в розділ Налаштування після чого прибирайте галочки з тих полів, загальнодоступність яких вам не потрібна.

  Синхронізуємо додатки

  Відносно додатків ситуація трохи інша, недостатньо просто перенести настройки програми для перенесення даних між помічниками, тому що основні дані зберігаються у внутрішній пам’яті девайса.

  Чи не турбуйтеся, все більше і більше програм зберігають свої дані в хмарі або на спеціальному сервері. Звичайно, це приносить певні труднощі, в тому що коли інтернет вимкнений ви не можете працювати з програмою.

  У офіційного додатку від Apple для прослуховування музики Apple music теж є функція обміну між пристроями.

  Як відключити синхронізацію iPhone?

  Якщо вам з якоїсь причини не потрібно обмінюватися даними з іншими пристроями, то ви можете просто відключити цю функцію в iTunes, після чого телефон і планшет перестануть проводити синхронізацію.

  Як прибрати синхронізацію?

  Підключіть свій телефон до комп’ютера, після чого запустіть офіційну програму iTunes. У розділі настройки з лівого боку вікна ви можете вибрати тип даних для яких потрібно відключити синхронізацію. У головному вікні програми зніміть галочку з пункту Синхронізувати. Після чого натисніть на кнопку застосувати. Тепер всі дані ваших девайсів знову будуть унікальними.

  Якщо власнику необхідно виконати повне видалення інформації з гаджета або він хоче очистити пам‘ять пристрою, йому слід додатково вимкнути з’єднання з сервісами. Інформація зберігається в програмі iTunes, а також в хмарному сховищі смартфона. Якщо клієнтові більше не потрібно зберігати дані телефону, він може деактивувати опцію.

  Як вимкнути функцію між двома iPhoneмі

  Зазвичай користувач активує опцію, щоб дублювати контактні дані і дзвінки з одного смартфона на інший. Коли клієнт більше не потребує цій послузі, він може відмовитися від неї. Процедура виконується через налаштування телефону. Щоб зняти активацію, необхідно слідувати інструкції:

  • На стільниковому телефоні користувач вибирає розділ «Налаштування»;
  • Далі в списку вибирається розділ «iMessage»;
  • Коли клієнт увійде до підрозділу, він повинен прокрутити сторінку вниз;
  • Там буде розташований пункт «Виклики з iPhone»;
  • Повзунок переводиться в положення “Виключено”;
  • Тепер потрібно перезавантажити обидва смартфона.

  Коли дії будуть виконані, клієнт зможе видалити послугу, яка йому більше не потрібна. Контакти і дзвінки, крім будуть висвітлюватися на другому iPhone.

  Прибрати з’єднання зі стаціонарним PC

  Якщо користувач хоче зняти синхронізацію iPhone з iPhone, він може використовувати програму iTunes. Коли власник підключає стільниковий телефон до комп’ютера, автоматично виникає з’єднання між пристроєм і програмою. В процесі установки зв’язку всі дані пристрою копіюються. Якщо потрібно відключити опцію, слід скористатися такою інструкцією:

  • Для початку стільниковий телефон необхідно підключити до стаціонарного комп’ютера за допомогою шнура;
  • Далі користувач повинен запустити програму iTunes на PC;
  • Коли з’єднання буде встановлено, його потрібно зняти;
  • Для цього у верхній частині екрану в кутку вибирається значок пристрою;
  • Власник натискає на нього, на комп’ютері відобразиться основна інформація про телефон;
  • Слід перегорнути перелік вниз, щоб знайти пункт «Параметри»;
  • Після переходу за цим пунктом необхідно знайти розділ «Будуть синхронізовані автоматично».
  • Зверніть увагу
  • Якщо клієнт хоче повністю відмовитися від опції, він також повинен деактивувати пункт «Будуть синхронізовані з цим iPhone по Wi-Fi». В інших випадках функція може бути активована. Вона дозволить робити бекапи, що не підключаючись до комп’ютера через шнур.

  Слід звернути увагу на розділ «Синхронізувати тільки відмічені файли». Якщо користувач не хоче копіювати музику, фільми і відео з гаджета, він може сам вибирати тільки ті файли, які йому потрібні.

  Відключення з’єднання з iCloud

  Якщо клієнт шукає спосіб, як прибрати синхронізацію iPhone з іншим iPhone, слід зробити це через «Хмара». Зазвичай відключення потрібно в тому випадку, якщо клієнт продає старий смартфон, так як придбав новий. Для деактивації з’єднання необхідно слідувати такій інструкції:

  • Відкрити смартфон на головній сторінці;
  • Знайти пункт з назвою «Налаштування»;
  • Після переходу в розділ вибирається пункт «iCloud»;
  • Коли підрозділ буде відкритий, в ньому слід знайти кнопку «Управління сховищем»;
  • Як тільки вхід буде здійснений, необхідно знайти підпункт «Синхронізація»;
  • Там користувач може перевести повзунок в положення “Виключено”.

  Власник може вибрати тільки один пункт, наприклад, «Фото». Розташований поруч повзунок переміщається в неактивний стан. Також можна натиснути клавішу «Видалити».

  Як самостійно деактивувати функцію з’єднання

  Щоб відключити синхронізацію контактів на iPhone, користувач може застосувати кілька способів. Для початку слід спробувати змінити поточні настройки з’єднання. Коли такий варіант не підходить, власник може поміняти свій аккаунт в Apple ID. Варто розповісти детальніше про кожен з цих методів.

  Як виконати зміна поточних параметрів

  Якщо користувач хоче залишити один акаунт для всіх своїх пристроїв, він повинен поміняти настройки, які встановлені для синхронізації. Виконати дію необхідно, так як на другий iPhone буде переноситися вся інформація з першого телефону. Це означає, що в гаджеті будуть збережені фотографії, виклики, повідомлення, контакти та відео. Все це займає велику кількість пам’яті. Щоб деактивувати опцію, необхідно виконати ряд таких дій:

  • Користувач повинен розблокувати свій стільниковий телефон;
  • Далі на екрані вибирається іконка з назвою «Налаштування»;
  • Після переходу в розділ власник вибирає пункт «Ім’я облікового запису»;
  • Коли вхід буде здійснений, необхідно знайти «iCloud»;
  • В списку власнику потрібно відшукати пункт «iCloud Drive»;
  • Біля назви розташований бігунок, його переводять в положення “Виключено”;
  • Також в цьому пристрої можна деактивувати послугу «Handoff»;
  • Ця опція дає можливість почати дію на одному смартфоні, а потім продовжити його на іншому телефоні;
  • Щоб цей розділ був деактивовано, потрібно перейти в розділ з настройками;
  • Там вибирається пункт «Основні»;
  • З переліку слід знайти назву «Handoff»;
  • Поруч розташований бігунок, його переводять у неактивний стан;
  • Додатково клієнт повинен деактивувати дублювання дзвінків з FaceTime;
  • Щоб виклики з додатка надходили тільки на один гаджет, необхідно відмовитися від опції;
  • Для цього відбувається вхід в розділ з настройками смартфона;
  • Там вибирається пункт «FaceTime»;
  • Далі зі списку клієнт повинен клацнути по кнопці «Вашу адресу для викликів FaceTime»;
  • Тепер можна зняти галочки з тих пунктів, від яких власник вирішив відмовитися, можна залишити тільки телефонний номер;
  • Така ж процедура виконується з другим стільниковим телефоном;
  • При цьому в налаштуваннях обов’язково вказується нова адреса;
  • Такі ж дії знадобляться для месенджера «iMessage»;
  • Клієнт вибирає на смартфоні розділ з настройками;
  • Далі слід вибрати пункт «Повідомлення»;
  • На екрані відкриється список, клієнт повинен клацнути по пункту «Відправлення / прийом»;
  • Там вказані контактні дані, потрібно зняти з них встановлені галочки;
  • Така ж процедура виконується з іншим стільниковим телефоном фірми Apple;
  • Важливо відмовитися і від вхідних викликів, які дублюються на два смартфона;
  • Для цього в настройках клієнт вибирає пункт «Телефон»;
  • Далі на екрані висвітиться перелік, власник клацає кнопку «На інших пристроях»;
  • Тут можна відмовитися від синхронізації дзвінків на інший стільниковий телефон.

  Завдяки таким діям користувач може швидко деактивувати встановлений зв’язок між двома стільниковими. Коли всі зазначені дії будуть виконані, смартфони не будуть пов’язані між собою.

  Створення нового профілю Apple ID

  Такий варіант можуть використовувати клієнти, які застосовують кілька акаунтів на одному пристрої. Застосовувати синхронізацію смартфонів необхідно, якщо обидва гаджета належать одній людині. В інших випадках рекомендується створити новий профіль, щоб повноцінно використовувати функціонал стільникового телефону. Щоб зробити обліковий запис, клієнт повинен йти за такою інструкції:

  • Для початку користувач повинен створити резервну копію даних, які містяться на смартфоні;
  • Далі власник виконує скидання гаджета до заводських налаштувань;
  • Тепер слід вийти з поточного профілю, а потім створити новий обліковий запис;
  • Пристрій перезавантажується, клієнт входить в розділ з настройками;
  • Далі вказуються нові параметри облікового запису.

  Як тільки клієнт вкаже свої дані профілю, він отримає доступ до нового Apple ID. В цьому випадку синхронізації між двома акаунтами встановлена ​​не буде.

  Якщо клієнту необхідно відключити опцію з’єднання двох гаджетів, він може скористатися кількома способами. Найпростіше виконати операцію через налаштування або сервіс iCloud. Також власник може застосувати програму iTunes. Синхронізація потрібно тільки для тих смартфонів, які належать одному власнику.

  BETATECH.COM.UA 2022