Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Новини

Вивести ярлик на робочий стіл Android

Table of Contents

Как восстановить ярлык на андроиде, если он пропал

Як видалити ярлики на Android

Якщо у вас не вистачає місць для ярликів, виходів кілька: створити новий екран, згрупувати кілька значків по папках (наприклад створити папки з іграми, соціальними мережами та програмами окремо) або видалити непотрібне додаток.

 • Відкриваємо робочий стіл, перегортаємо до потрібного екрану з іконкою.
 • Затискаємо палець на непотрібному додатку. Значок повисне “в повітрі”, або почне тремтіти (візуальні ефекти різні на смартфонах).
 • У верхній частині екрана з’явитися напис “Видалити”, “Прибрати” або значок кошика, тягнемо нашу іконку туди і справа зроблена.

Як видалити ярлик на робочому столі Android

Видаляючи іконку програми, воно залишається в пам’яті пристрою. Що б видалити саму програму перейдіть так само в меню “Всі програми” і виконайте описані пункти вище.

Android як вивести додаток на робочий стіл

Сьогодні розповімо і покажемо як легко і просто створити ярлик на робочий стіл Android, а нижче напишемо як видалити його. Робочий стіл в Android. місце куди ми потрапляємо після розблокування екрану. Зазвичай він складається з декількох Еран, які перемикаються “свайпом”. перегортає рухом пальцем вліво або вправо. Якраз там у нас знаходяться додатки, програми та ігри для швидкого доступу до них і запуску. Знайти інші встановлені програми можна натиснувши кнопку “меню” на вашому пристрої.

Shortcuts

Якщо не допомогли перші два способи (а таке буває часто), то використовуйте додаток Shortcuts. Для початку, скачайте його з Google Play. Після того, як воно встановиться, зайдіть в:

  Налаштування-Додатково-Спец. можливості. Тут необхідно знайти пункт Shortcuts і включити його.

 • Після цього, запускаємо додаток Shortcuts з робочого столу.
 • У вікні вибираємо пункт «Activity» і знаходимо то додаток, для якого потрібно вивести ярлик. Розглянемо на прикладі додатка «Галерея». Отже, знаходимо його і відкриваємо.
 • У списку бачимо пункт «HomePagaActivity». Натискаємо на нього (саме на нього, а не на стрілочку праворуч). З’явиться вікно з пропозицію створити ярлик. Даємо йому будь-яке ім’я (якщо залишити стандартне, то спосіб може не спрацювати) і тиснемо «Ок».

  Переходимо на робочий стіл і бачимо створений нами ярлик. Виглядає він не дуже красиво, зате працює.

  Є невелика вірогідність, що цей спосіб теж не спрацює. Невідомо чому, але на деяких прошивках, автоматично не встановлюється дозвіл на створення ярликів. Тому, ми зробимо це вручну:

   Заходимо в Додаток «Безпека».Дозвіл-Інші роздільності

  Знаходимо в списку Shortcuts і даємо йому можливість додавати ярлики на робочий стіл, встановивши відповідну галочку. А потім, повторюємо третій спосіб спочатку.

  Тепер ви знаєте, як в MIUI вивести ярлик абсолютно будь-якого встановленого додатка на робочий стіл.

  Будь-якому користувачеві набагато зручніше відразу запустити додаток, ніж шукати його по всіх папок. Тому багатьох цікавить, як можна створити ярлик на Android. Ця інформація особливо актуальна для тих, кому доводиться часто відкривати або редагувати будь-якої файл. Після створення ярлика більше не доведеться переглядати папки. У будь-який момент можна буде запустити потрібну програму одним кліком по іконці на робочому столі планшета або смартфона.

  Спочатку визначте, які програми ви хочете додати в нову папку. Потім перетягніть додатки в нову папку. Виберіть опцію «Папки», а потім натисніть кнопку «Нова папка». Натисніть на значок папки, щоб відкрити його і перейменувати. Натисніть і утримуйте ім’я папки і введіть ім’я в текстове поле.

  Закрийте папку і перетягніть всі програми в папку. Ви також можете групувати свої додатки і ярлики на головному екрані, створюючи кілька каталогів для зберігання ваших додатків на головному екрані. Перейменуйте нову папку. Торкніться імені, яке говорить «Папка», і натискайте на нього пальцем. На екрані з’явиться спливаюче вікно. У розділі «Ім’я папки» введіть ім’я для нової папки і натисніть кнопку «ОК».

  Як створити ярлик на робочий стіл Android

  Зараз у кожної дитини є свій гаджет і вони давно з ним “на ти” відразу після покупки пристрою. Однак для інших дана інформація буде корисною. Отже, що б винеси будь ярлик гри або програми на робочий стіл виконаємо наступні дії.

  Дії аналогічні для Android пристроїв з операційною системою до 6-ої версії.

  • Натискаємо кнопку “Всі програми”. її значок це гурток з трьома крапками.
  • Вибираємо потрібну програму, гру або програму і затискаємо на ній палець.
  • Екран згорнеться і з’явитися наш робочий стіл. Вибираємо місце положення іконки і відпускаємо палець.
  • Що б вибрати потрібний екран робочого столу якщо їх декілька. тягнемо палець з ярликом в лівий або правий кут екрану, вони почнуть перегоратися.
  • Якщо значків накопичилося багато їх можна об’єднувати в папки або видалити невикористовувані.

  Гнучка адаптація екрану

  Щоб не втратити орієнтацію і завжди мати повний огляд, ми рекомендуємо групувати значки на основі типу або функції додатків. Для подальшої оптимізації простору ми також рекомендуємо приховувати імена додатків і встановлювати відстань між значками на свій смак.

  ES провідник

  Ця програма ви можете знайти в Google Play. Для того, щоб вивести ярлик «Погоди» на робочий стіл:

  • Відкрийте ES провідник
  • Виберете вкладку APPs
  • У верхньому випадаючому меню, виберете розділ тих додатків, який вам необхідний. У нашому випадку, вибираємо «Системні»
  • Тепер знаходимо додаток «Погода» і натискаємо на неї
  • У меню, вибираємо «Додати на робочий стіл»

  Якщо цей спосіб не спрацював, то переходимо до другого.

  Пропав ярлик на Android як відновити

  Іконка може зникнути в декількох випадках: ви її видалили випадково, наприклад коли діставали смарфтон з кишені. Значок міг “перекинутися” перетягуванням на інший екран. Або ви просто видалили сам додаток. таким чином пропав і ярлик запуску з робочого столу. Що б відновити значок на робочому столі виконайте пункти описані вище.

  Як додати контакт на робочий стіл Android

  У старих телефонах, можна було вивести контакт, на певну клавішу. Тоді утримуючи її можна швидко зробити дзвінок.

  На Android Samsung і всіх інших так додати не передбачено, але можна перенести ярлик на робочий стіл.

  Так, встановити контакт телефону на певну кнопку можливості немає, але зробити «швидкий набір» можна навіть на групу контактів.

  Для цього можна застосувати програму, завантажити яку можете в кінці запису або скористатися інструментами смартфона.

  З порадами нижче ви зможете створити значок контакту і навчитеся приєднувати до вибраного заповнивши контактну форму на головному робочому столі смартфона. Ця операція дуже проста і працює на однакових умовах в більшості моделей телефонів.

  До речі у вас може бути вбудований віджет, тоді просто викличте його (хто не знає, як, то ось інструкція) і натисніть на значок «Контакти».

  Android. як поставити контакт на робочий стіл смартфона

  Відкрийте розділ «Контакти». Натисніть і утримуйте ім’я обраного людини. На екрані телефону з’явиться меню.

  Залежно від пристрою, виберіть один з варіантів: перенести на робочий стіл або додати ярлик (пристрої Samsung).

  Якщо так не вийде (залежить від телефону), то на робочому столі в порожньому місці і утримуйте палець до тих пір, поки не з’явиться меню. Виберіть його «Ярлики».

  Тепер в наступному меню, виберіть «швидкий набір», коли ви хочете, щоб мати можливість швидко зателефонувати людині або відправити SMS.

  Далі відкрийте розділ «Контакти» і вкажіть на необхідний. Готово. залишилося перемістити значок, у зручний місце на робочому столі. Таким чином, можна створити кілька ярликів на робочому столі.

  Програма помістити контакт на робочому столі Android

  Якщо вище описані рекомендації не допомогли, тоді можете використовувати програму «Contact Widget» або скористатися вже вбудованим на багатьох телефонах.

  READ  Як відкрити файл xlsx на комп'ютері

  Потім в залежності від потреби виберіть що вам потрібно: швидке повідомлення, швидкий виклик або «Контакт».

  Я вибираю «швидкий виклик». На робочий стіл поміщається ярлик, а мені відкривається телефонна книга. потрібно натиснути і утримувати палець.

  Житі на необхідний і контакт миттєво з’явиться на робочому столі.

  Якщо скачаєте віджет нижче., То з ним дії майже аналогічні, тільки в ньому автоматично додається перший, який звичайно ви не хочете. Тоді просто клікніть по ньому з робочого столу і натисніть змінити.

  Тепер можете поміняти номер, назва, тип дзвінка і багато інших параметрів (для цього натисніть внизу «Ще»).

  Пропав ярлик на Android як відновити

  Іконка може зникнути в декількох випадках: ви її видалили випадково, наприклад коли діставали смарфтон з кишені. Значок міг «перекинутися» перетягуванням на інший екран. Або ви просто видалили сам додаток. таким чином пропав і ярлик запуску з робочого столу. Що б відновити значок на робочому столі виконайте пункти описані вище.

  Ефективне використання головного екрану

  Нижче ми представимо вам найкорисніші функції. Зазвичай основний екран і док пропонують тільки кілька функцій, часто перевантажуються дуже великою кількістю додатків. У крайніх випадках ви можете ввести до 150 додатків, папок і посилань на одному екрані.

  Відновлення ярлика, якщо він пропав

  У деяких випадках ярлик може пропадати з робочого столу, нерідко це відбувається випадково при діставання смартфона з сумки або кишені. В такому випадку іконка може переходити на інший екран або віддалятися. Для відновлення буде потрібно зробити описані на початку статті операції.

  Створення ярлика на робочому столі

  Всі, хто користується пристроями на базі Android, знають, що відкривати програми через меню «Додатки» не дуже зручно. Доводиться робити зайві дії, щоб зайти в цей розділ і знайти необхідний файл. До того ж не у всіх версіях Android є пошуковий рядок, частіше доводиться довго шукати програму, переглядаючи весь список, структурований за алфавітом.

  Введіть свої ім’я користувача та пароль у відповідні поля і натисніть «Увійти». Введіть ключові слова «організувати додатки» в поле пошуку і торкніться збільшувального скла. Перейдіть за списком організаторів і торкніться опції «Встановити», щоб завантажити додаток, таке як «Організатор додатків», «Автоматичний організатор додатків» і «Папка додатків».

  Дотримуйтесь інструкцій по установці програми. Використовуйте функції програми для організації своїх додатків. Наприклад, натисніть додатки, якщо ви використовуєте Організатор додатків. Виберіть «Організатор додатків» і виберіть мітку. На головному екрані з’являється ярлик. Торкніться ярлика, щоб побачити додаток, доданий в тег.

  Додати ярлик на робочий стіл смартфона-Андроїда можна трьома способами:

  • Клікніть по порожньому місці на робочому столі вашого гаджета і не відпускайте, поки не з’явиться меню. У верхній частині дисплея буде розташовуватися десктоп, а в нижній. програми та віджети. Для перенесення іконки файлу з нижньої частини на верхній екран удержите значок пальцем і перетягніть на вільне місце.
  • Клацніть по сенсорну кнопку у вигляді квадрата в нижній частині дисплея. Після цього дії відкриється повний список додатків. Знайдіть потрібне, натисніть на нього, дочекайтеся вібрації, а потім перетягніть значок в будь-яке місце дисплея.
  • На Android можна створити іконку програми за допомогою стороннього файлового менеджера, наприклад, ES-провідника, який є на Play Market. Після завантаження та встановлення програми відкрийте ES-провідник, потім виберіть потрібний файл, клацніть на нього та утримуйте, поки він не виділиться (з’явиться вібрація). Внизу висвітиться меню, з якого виберіть пункт «Додати».

  При використанні 1 і 2 способів список додатків можна переглянути за допомогою гортання по горизонталі.

  Створення ярлика на робочому столі

  Він буде корисний тим, хто більшу частину часу проводить на робочому столі, але навіть не відчуває гострі торкання. Прикріпіть їх до основної панелі, а також до інших. Фрагментація не є здоровою. Хто б хотів літати між метро і столом, весь час? Ласкаво просимо в оригінальний набір значків, але ви можете вибрати свій власний.

  Погодьтеся, іноді буває зручно мати деякі файли під рукою. Щоб не ритися по папках, а запускати їх прямо з робочого столу. Навіщо?

  Багато з нас часто звертаються до певних документів, таблиць, презентацій та ін. На ноутбуці або комп’ютері c практично будь операційною системою на борту створення ярлика або перенесення файлу на робочий стіл робиться дуже просто. А як щодо того, щоб виконати те ж саме в Android?

  Якщо у вас є яскраві значки для ярликів, натисніть Ні. В іншому випадку виберіть без довгих роздумів. Однак для підтримуваних елементів нема чого робити, натисніть «Створити ярлик», щоб створювати ярлики безпосередньо на робочому столі. Ви можете захопити значки і перетягнути їх на панель задач, якщо вам не подобається ця область. Посилання на програми не просто служать для їх запуску. У разі вже запущених програм перейдіть на них. Вам не потрібно думати про швидкі клавішах, не кажучи вже про те, щоб знайти додаток десь в скрутному пропозиції.

  Відразу хочу попередити, сам файл на робочий стіл перенести нам не вдасться. Але ярлик все таки спробуємо.

  Як ми знаємо, для того, щоб вивести на робочий стіл ярлик програми, потрібно зробити довгий тап на екрані. Після цього з’являється список того, що можна витягнути на екран. На жаль, нашого файлу ми там не побачимо. Але, це ж Android, який дуже гнучкий і для будь-якого завдання завжди є рішення. В даному випадку оптимальним рішенням буде використання файлового менеджера. Я просто впевнений, що він у вас вже встановлений, а якщо немає, то раджу зробити це прямо зараз. Коли я купую чергове Android пристрій, в числі додатків, які встановлюю в першу чергу, є файловий менеджер ES Провідник, який, на мій погляд, є одним з кращих у своєму роді. Цей додаток безкоштовне і дозволяє виконувати безліч операцій з файлами та папками на своєму пристрої. Докладний огляд провідника я планую написати в найближчим часом. Але це вибір особисто мій, ви ж можете використовувати те, що вам буде більше до душі. На прикладі цієї програми я покажу, як зробити ярлик файлу і винести його на робочий стіл Android.

  Сподіваюся ви розібралися як створити ярлик на робочий стіл Android або видалити непотрібні значки з робочого столу. Пишіть в коментарях якщо вас виникають труднощі в управлінні пристроями під ОС Android або з’явилися непередбачені помилки. Якщо ви використовуєте Android версії 7 і вище. ми обов’язково доповнимо нашу інструкцію.

  У деяких випадках власники мобільних пристроїв на базі Android хочуть зробити ярлик певної програми або папки. Для цього потрібно буде виконати прості дії, про які буде стаття. Самим робочим столом є місце, яке відкривається відразу після розблокування техніки. За допомогою налаштувань можна зробити кілька екранів, які перегортаються рухами пальців в різні боки. Саме в цих місцях знаходяться потрібні програми для швидкого доступу. Щоб максимально оперативно запускати програми, потрібно розуміти, як створити ярлик на Android.

  Створення ярлика на робочому столі

  Щоб на робочому столі Android були відображені необхідні програми і додатки, потрібно зробити кілька простих дій:

  • Натиснути на іконку всіх додатків. відображається у вигляді невеликого гуртка з точками.
  • Вибрати необхідну програму, гру чи іншу програму і затиснути палець на значку.
  • Після цього буде згорнуто основне меню і відкриється робочий стіл, за допомогою руху пальця визначається місце розташування і палець потрібно відпустити, щоб закріпити додаток.
  • Для вибору іншого екрану потрібно потягнути палець в потрібну сторону, щоб гортати робочі столи.
  • У разі великого скупчування іконок рекомендується зробити об’єднання їх за групами, після чого з’явиться папка з додатками або просто видалити додатки, значки, які не застосовуються.

  Всі описані операції не відрізняються для різних версій операційних систем, тому підходять під Android до і після 6.0.

  Як вивести програмні іконки на робочий стіл

  З програмними іконками не виникає особливих проблем. Для того, щоб ярлик, який поки знаходиться в основному меню, виявився на головному екрані, вам потрібно;

  • Натиснути на ярлик програми;
  • Утримувати пальці протягом пари секунд;
  • Коли іконка з’явиться на робочому столі, пересунути її в потрібне місце.

  Таким чином, програмний ярлик буде відразу в двох місцях: і на головному екрані, і в основному меню. Ви зможете запускати сервіс з будь-якого місця.

  Як вивести ярлик в Android на робочий стіл: кілька простих порад

  Якщо ви часто користуєтеся однією і тією ж програмою або одним і тим же файлом на своєму мобільному апараті, то для полегшення своєї роботи вам потрібно знати, як вивести ярлик в Android на робочий стіл.

  Набагато зручніше відкривати сервіс з головного екрану, ніж заходити в меню, знаходити там серед багатьох іконок потрібний ярлик і клацати по ньому.

  А з окремими файлами ситуація ще складніша: вам потрібно спочатку в папці «Мої файли» відшукати необхідний (і не завжди пам’ятаєш, де саме він знаходиться), а потім тільки відкрити його.

  На всі ці дії йде в рази більше часу, ніж, якщо ви будете запускати їх відразу з робочого столу.

  Як вивести ярлик файлу

  На жаль, розробники даної ОС не продумали, як можна було окремі файли відкривати, не заходячи в меню.

  READ  Як встановити wink на Smart TV LG

  Тобто, якщо ви відкриєте папку «Мої файли», виберіть будь-який і натиснете на нього, то з’явиться інформація, як видалити, перейменувати, відправити і зробити інші дії з окремим файлом, але ні слова про те, як перетягнути його на робочий стіл.

  Щоб вирішити цю проблему, вам знадобиться:

  • Встановити в мобільний пристрій додаток «ES File Explorer File Manager», яке є безкоштовним файловим менеджером;
  • Запустити сервіс;
  • Знайти папку з потрібним файлом і відкрити її;
  • Виявивши файл, який вам потрібно вивести на головний екран, натиснути на нього і утримувати до тих пір, поки не з’явиться область виділення;
  • Виділити потрібний ярлик, не зачіпаючи при цьому інші, і в списку, що з’явився опцій вибрати «» ( «Більше»);
  • У віконці клікнути на «Add to desktop» ( «Додати на робочий стіл»).

  При успішному виконанні цих дій ярлик файлу виявиться на головному екрані, і тепер ви зможете відкривати його звідти.

  Як створити ярлик програми на Android

  Отже, операційна система Android дає можливість створювати на домашньому екрані ярлики швидкого доступу. Домашнім екраном називається зона, яка відображається після розблокування смартфона або планшета.

  Як правило, на старих моделях домашній екран поділяється на стартовий і на меню. На сучасних мобільних пристроїв ці два вікна суміщені в один. Так дійсно зручніше і швидше перемикатися між панелями на головному екрані.

  Тепер про самі панелі. Ярлики на робочому столі Android можна розташувати не тільки на домашньому вікні, яке відкривається після розблокування, а й в сусідніх панелях. Перемикання між ними відбувається свайпамі, але тільки якщо ці панелі вже створені.

  Щоб створити додаткові панелі, потрібно:

  • розблокувати пристрій.
  • Утримувати палець у вільному місці екрану Android.
  • Тапнуть на значок плюса зліва чи справа, або свайпнуть в потрібну сторону, створивши цим самим нову панель.
  • Натиснути на порожній простір, щоб вийти з режиму персоналізованість головного екрану. Або використовувати команду “Назад”.

  На мобільному пристрої під управлінням операційної системи Android можна зробити ярлик тільки того додатку, який встановлено на смартфоні або планшеті.

  Як створити ярлик в Android (додаток):

  • Відкрити вікно з усіма додатками. Це робиться або свайпом знизу-вгору, або натисканням на значок додатків (зазвичай це коло з двома рядами по 3 точки, розташовані горизонтально).
  • Натиснути на додаток Android і утримувати палець. З’явиться головний екран з можливістю перемикання по всіх наявних панелям.
  • Не відпускаючи палець з додатка, треба перемістити його в потрібний екран і на бажане місце.

  Крім додатків, на робочий стіл можна вивести ярлик будь-якої сторінки.

  Як вивести інтернет-сторінку з браузера на головний екран:

  • Запустити браузер Google Chrome.
  • Перейти на необхідну сторінку. Вона може бути будь-який.
  • Тапнуть на символ трьох вертикальних точок в правому верхньому куті.
  • Натиснути на напис “Додати на головний екран”.

  Тепер сторінка додана на робочий стіл. Якщо натиснути на ярлик, вона відразу відкриється.

  Між іншим, за таким же принципом працюють деякі програми, “скачували” з сайтів. Користувачі просто додають сторінки на головний екран, а не встановлюють програмне забезпечення.

  Уточню, що крім того, як додати ярлик, на домашній екран Android можна внести віджет. Деякі віджети виконують ту ж функцію, що і ярлики, дозволяючи швидко запускати необхідну команду або софт.

  Наприклад, віджет контакту моментально здійснює дзвінок по ньому, а віджет блокнота відкриває відповідну програму. Детальніше про віджети можна прочитати в моїй статті.

  Як створити папку на домашньому екрані

  Функціонал операційної системи Android дає можливість створювати папки, додаючи в них будь-які додатки та інші ярлики. Папка формується дуже просто.

  Інструкція по створенню папки на робочому столі: папка може складатися з двох файлів і більш. Якщо в ній залишиться лише один ярлик, папка автоматично віддалиться.

  Тому потрібно натиснути і утримувати палець на одній програмі, а потім перемістити його на інший ярлик. Коли палець буде відпущений, з двох ярликів сформується папка. Тепер в неї можна додавати і інші додатки з головного екрану.

  Будь папці можна задати назву. Для цього достатньо лише відкрити її і тапнуть на верхній пункт, а потім ввести назву.

  Папки дуже ефективні в разі безлічі встановлених додатків. За допомогою них можна групувати софт по суміжних властивостями. Також папки. це відповідь на питання “Як приховати додаток?”.

  Як додати ярлик на Android на робочому столі і якщо він пропав

  Операційна система Android дозволяє додати ярлик на робочий стіл. Завдяки цьому можна мати швидкий доступ до необхідних додатків, контактам і навіть сайтам.

  Саме на цій темі я хочу зосередитися в цій статті. Причому розповісти не тільки про те, як створити ярлик на Android, але і про те як повернути і коректно видалити його.

  Як відновити ярлик, якщо він пропав

  Іноді ярлики додатків пропадають з робочого столу Android. Само по собі це не відбувається, швидше за все, власник мобільного пристрою випадково перемістив його в інше місце або папку.

  Якщо ж ярлик був видалений, то це означає, що і додаток деінсталіровано. В цьому плані операційні системи Android і iOS кардинально відрізняються один від одного.

  У тому, як відновити ярлик на Android, немає нічого складного: потрібно знайти потрібну програму в списку всіх програм і перемістити його в потрібне місце. Процес покроково описаний в заголовку “Як створити ярлик програми”.

  Як правильно видалити ярлик з робочого столу Android

  Як я вже сказав трохи вище, видалення ярлика на мобільному пристрої під управлінням операційної системи Android видалить і додаток. Для того, как удалить ярлик з робочого столу, існує два способи. Використовувати можна будь-який з них.

  • розблокувати апарат.
  • Перейти на домашній екран.
  • Утримувати палець у вільному місці.
  • Поруч з кожним ярликом з’явиться значок червоного хрестика. Натиснути на нього.
  • підтвердити дію.

  Другий спосіб для того как удалить ярлик на Android:

  • Розблокувати мобільний пристрій.
  • Відкрити головний екран.
  • Натиснути і утримувати палець на додатку, яке потрібно деінсталювати.
  • Не відпускаючи палець, перемістити додаток в площа видалення. Зазвичай вона знаходиться зверху і виділена червоним кольором.
  • Підтвердити деінсталяцію програми.

  Обидва вищеописані варіанти видаляють додаток разом з ярликом.

  Якщо ж ви хочете залишити софт, але розвантажити робочий стіл від безлічі ярликів, скористайтеся папками і додатковими панелями головного екрану. І те, і інше, можна створювати необмежену кількість разів.

  Ну і порада наостанок: перед тим як створити ярлик на Android, вирішите, куди саме його перемістіть, в яку папку і панель. Таке сортування значно спрощує використання апарату.

  Як поставити ярлик файлу або папки

  Файли і папки виводити складніше. Головна умова в представленій затії. це попереднє скачування архиватора. Підійде Total Commander, який легко скачується з Play Market.

  Проводиться представлена ​​процедура наступним чином:

  • Для початку необхідно зайти на Play Market і знайти для скачування додаток Total Commander.
  • Після потрібно встановити програму на смартфоні і відкрити після завантаження. Додаток відразу пропонує список файлів, які можна вивести на робочий стіл. Це можуть бути фото і відео, будь-які файли з розширеннями, які можна відтворити на смартфоні або тільки через комп’ютер.
  • Натиснути на файл, який потрібно буде вивести. Його слід утримувати протягом декількох секунд.
  • З’явиться контекстне меню, де вибирається «Створити ярлик на столі».
  • Відкриється поле для заповнення інформацією про створюваний ярлику і буде запропоновано змінити ім’я файлу. Після зміни підтверджують свої дії. натискають на «Застосувати».

  Зверніть увагу! Кілька файлів можна об’єднати в одну папку. Для цього в запропонованому списку вибирають відразу кілька файлів, які потрібно розмістити. Підтверджують дію і вводять назву папки.

  Аналогічним чином поступають в діях, як витягнути з папки іконку на Android. Для цього відкривають папку з файлами і натискають на один з них. той, який потрібно вийняти і розмістити окремо. Натискання повинно бути тривалим, щоб дочекатися появи контекстного меню. У ньому пропонуються дії, де вибирається пункт «Встановити на робочий стіл».

  Firefox

  Аналогічним чином поступають в представленому браузері. Необхідно через пошуковик знайти потрібний сайт, а після відкрити меню. Буде запропоновано встановити посилання у вигляді іконки на робочий стіл смартфона. Вибирається «Додати ярлик сторінки».

  Зверніть увагу! Таким же чином можна додати кілька посилань на екран.

  Як створити ярлик сайту

  Іноді власник смартфона часто користується одним і тим же сайтом. Для зручності можна вивести його посилання на робочий стіл мобільного пристрою. Послідовність дій залежить від використовуваного браузера.

  Важливо! Для початку слід завантажити браузер, яким буде користуватися власник смартфона. Роблять це в Play Market абсолютно безкоштовно.

  Chrome

  Щоб завантажити посилання сайту, необхідно знайти потрібну сторінку. Для цього заходять через браузер в пошуковик і вводять ключові слова для пошуку потрібної інформації. Як тільки сайт буде знайдений, потрібно натиснути на головній сторінці меню браузера. Відкриється контекстне меню з функціями, які можна використовувати на смартфоні. Потрібно вибрати «Додати на головний екран». Посилання на сторінку сайту буде додана на екран.

  Opera Mini

  Тут також потрібно відкрити потрібний сайт в браузері і вибрати меню. Будуть запропоновані дії, які можливо здійснити в Вашій операційній системі. Вибрати «Домашній екран».

  READ  Як зробити комп'ютер швидше Windows 7

  Примітно, що при роботі з браузерами всіх різновидів. Опера, Яндекс, Google Хром та ін завжди розміщення іконок відбувається на головному робочому столі. Якщо потрібно перемістити ярлик, його переносять вище описаним способом.

  Використовуючи файловий менеджер

  Можна скористатися файловим менеджером, для чого попередньо викачується провідник. Найчастіше використовується «ES Провідник», який пропонується в безоплатному користуванні на Play Market.

  • Необхідно відкрити файловий менеджер.
  • Вибрати в провіднику потрібний файл, будуть висвітлюватися всі наявні в смартфоні гри, файли і додатки.
  • Дочекатися короткочасного вібрації, це оповіщення про вибір майбутньої іконки.
  • Відкриється форма з майбутніми діями, вибрати «Додати».

  Зверніть увагу! Іконка з’явиться на головному робочому столі. Можна її перемістити на інший екран, для чого, утримуючи іконку, одночасно змахнути в сторону.

  Як додати ярлик на робочий стіл андроїда

  Ярлики на робочому столі андроїда істотно полегшують користування мобільним пристроєм. Так, з їх допомогою забезпечується швидкий запуск обраної програми або файлу. Смартфон не обмежує кількість ярликів для швидкого доступу на робочому столі. Тут можна зробити відразу кілька екранів, які просто прокручуються змахування. Питання полягає тільки в тому, як додати ярлик на робочий стіл Android-пристрої, оскільки новачки в представлених функціях можуть зазнавати труднощів.

  Як додати іконку

  Додавання іконок може відбуватися різними способами. Метод, як створити ярлик на робочому столі андроїда, вибирається відповідно до того фактором, який файл або додаток необхідно вивести для швидкого доступу.

  До відома! Кожен смартфон, будь це Xiaomi, Miui, ZTE, Samsung, пропонує для користувача відразу кілька екранів, тому на них можна з легкістю вивести всі види ярликів. віджети, програми, файли, контакти, браузери Інтернету та ін.

  Робочий стіл і меню

  Для різних смартфонів система Android передбачає наявність декількох робочих областей, які можна налаштувати на власний розсуд. Варто врахувати, рядок пошуку Google розташовану на робочому столі у верхній його частині можна буде прибрати на смартфоні.

  Робочі столи ви наповнюєте різноманітними віджетами, будь то прогноз погоди, годинник або будь-який інший віджет. Версії Андроід3.0 і 4.0 передбачають зміну візуальних розмірів віджету. Ви можете зробити це, натиснувши на нього, після чого на дисплеї з’явиться рамка, керуючи краями якої, можна буде, як зменшити, так і збільшити розмір віджету.

  Крім цього ви можете створити папки на робочому столі вашого смартфона, виделяяярлик і переносячи його на будь-яке місце дисплея. У нижній частині нашегодесктопанаходятся стандартні 5 ярликів, які при необхідності можна буде замінити, на улюблені віджети або папки

  ярлики

  Якщо ви хочете помістити на робочому столі смартфона ярлик від улюбленого додатка або популярний віджет, то для цього вам необхідно натиснути на порожньому місці десктопапальцем і не відпускати його, поки не з’явиться меню. Зменшене зображення вашого десктопа буде розташовуватися у верхній частині дисплея, а в нижній ярлики і додатки з віджетами і папками. Якщо ви хочете перенести необхідний елемент, вам необхідно натиснувши на нього пальцем і перетягнути, утримуючи в верхню частину дисплея на зменшений робочий стіл, де вам би хотілося встановити цю програму. У разі якщо місця на робочому столі буде не вистачати, система Androidвидаст повідомлення.

  Список віджетів можна переглянути, гортаючи їх горизонтально або списком, версія 4.0 передбачає також пошук, за наявними віджетів.

  Якщо звернутися до попередніх його версій Android, наприклад 2.3, то додавання того чи іншого елемента на робочий стіл можна зробити простим натисканням на віджет або іконку і недовгим утриманням, після чого з’являється меню. Завдяки довгому натисненню ви можете не тільки додавати елементи, але також і переміщати іконки і віджети в будь-яке потрібне вам місце або переносити їх на інші робочі столи.

  Дотримуйтесь наших рекомендацій і створіть власний десктоп з улюбленими додатками і віджетами.

  Відновлення ярлика, якщо він пропав

  У деяких випадках ярлик може пропадати з робочого столу, нерідко це відбувається випадково при діставання смартфона з сумки або кишені. В такому випадку іконка може переходити на інший екран або віддалятися. Для відновлення буде потрібно зробити описані на початку статті операції.

  Видалення ярлика ярликів на Android

  Якщо місця на робочому столі стає мало і не вистачає для розміщення нових іконок, тоді рекомендується:

  • Зробити угруповання додатків по папках, наприклад, створити окремо каталог для ігор, соц. мереж, додатків.
  • Видалити непотрібні ярлики.
  • Зробити новий робочий стіл.

  Для видалення потрібно вибрати потрібний екран, визначитися з додатком і затиснути палець на іконці. Після цього ярлик стає рухомим, а зверху смартфона з’являється кнопка «Видалити» / «Прибрати» або просто ікона з кошиком. Саме туди потрібно перевести значок.

  Варто відзначити, що при видаленні ярлика, сам додаток буде залишатися на мобільному пристрої. Для повного усунення додатки потрібно переходити в меню налаштувань і видаляти програми з системи.

  Описане керівництво може допомогти багатьом користувачам працювати з робочим столом, оформляти його ярлика потрібних програм. Інструкції працюють на всіх версіях операційної системи, а також на будь-якої моделі смартфона, на основі Android, тому складнощів бути не повинно.

  приховати 1 Як створити ярлик на робочий стіл Android 2 Пропав ярлик на Android як відновити 3 Як видалити ярлики на Android 4 Висновок

  Подивіться на ці матеріали:

  Сподобалася стаття? Поділіться з друзями в соціальних мережах!

  При установці Android-додатки з Google Play Store воно майже завжди розміщує власний ярлик на робочому столі. Це робиться для зручності користувача, однак є чимало людей, яких самовільне поведінку програм виводить з рівноваги. Щоб заборонити додаткам такі дратівливі витівки, достатньо всього лише зняти одну галочку.

  Як зрозуміло з написаного вище, відключити автоматичне розміщення ярликів додатків на екрані Android-пристрої гранично просто. Для цього не потрібно хаков, всього лише знання місця, де розташовується новий пункт.

  2 Август, 2019. Android ТуторіалиПріложенія для Android

  Без всякого сумніву, головний екран нашого смартфона. це центральне місце, де ми проводимо найбільше часу, і де зосереджені ті ігри та програми, які ми вважаємо кращими.

  Але як бути з сайтами? Адже у кожного з нас точно є улюблені закладки в браузері, доступ до яких кілька утруднений: відкрити браузер. почекати поки він завантажиться. знайти потрібну вкладку серед мільйона інших. Секунди, але в сучасному світі ми не хочемо втрачати навіть їх. Все повинно бути максимально швидко і просто, чи не так?

  Якщо ви згодні з цим твердженням і у вас є улюблені сайти, створіть для них ярлик швидкого доступать робочому столі смартфона!

  Как добавить виджеты и ярлыки на рабочий стол на Андроид

  Пропав ярлик на Android як відновити

  Іконка може зникнути в декількох випадках: ви її видалили випадково, наприклад коли діставали смарфтон з кишені. Значок міг “перекинутися” перетягуванням на інший екран. Або ви просто видалили сам додаток. таким чином пропав і ярлик запуску з робочого столу. Що б відновити значок на робочому столі виконайте пункти описані вище.

  Як створити ярлик для сайту на головному екрані смартфона

  У всіх у нас є улюблені сайти і ми сподіваємося, що Androidlistвходіт в ваш список таких веб-сторінок, тому давайте розглянемо приклад додавання ярлика на робочому столі для нашого сайту в Google Chrome, так як цей браузер встановлений за замовчуванням на більшості смартфонів.

  • Зайдіть в Chrome і довантажити потрібний вам сайт (в нашому випадку androidlist-russia).
  • Зайдіть в налаштування, натиснувши на три вертикальні точки в правому верхньому куті інтерфейсу.
  • Виберіть опцію «Додати на головний екран», введіть назву сайту і натисніть на пункт «Додати».
  • Готово! Ярлик Androidlist створений на головному екрані вашого смартфона. Тепер натискаючи на нього, ви відразу будете потрапляти на сайт.

  Якщо ви користуєтеся іншим браузером (Firefox, Brave, Samsung Browser і т.д.), то дії не будуть нічим відрізнятися від попередніх. Простий, але мало кому відомий трюк, який полегшить ваше життя, чи не так?

  Тепер ви зможете створити ярлик улюбленого сайту на головному екрані свого смартфона! Напишіть нам в коментарях, чи все у вас вийшло.

  Як видалити ярлики на Android

  Якщо у вас не вистачає місць для ярликів, виходів кілька: створити новий екран, згрупувати кілька значків по папках (наприклад створити папки з іграми, соціальними мережами та програмами окремо) або видалити непотрібне додаток.

  • Відкриваємо робочий стіл, перегортаємо до потрібного екрану з іконкою.
  • Затискаємо палець на непотрібному додатку. Значок повисне “в повітрі”, або почне тремтіти (візуальні ефекти різні на смартфонах).
  • У верхній частині екрана з’явитися напис “Видалити”, “Прибрати” або значок кошика, тягнемо нашу іконку туди і справа зроблена.

  Як видалити ярлик на робочому столі Android

  Видаляючи іконку програми, воно залишається в пам’яті пристрою. Що б видалити саму програму перейдіть так само в меню “Всі програми” і виконайте описані пункти вище.

  BETATECH.COM.UA 2021