Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Визначити точне місце розташування за номером телефону

Способи простежити за людиною

визначити, точне, місце, розташування, номер, телефон

Сучасне суспільство. суспільство недовірливих, тому способів дізнатися, що робить людина у вільний час, куди ходить і з ким спілкується, безліч. Але чи всі вони безпечні та ефективні?

 • самостійна стеження. тільки уявіть, ви пробираєтеся за близькою людиною, ховаєтеся по підворіттях і за машинами, приховуєте обличчя за чорними окулярами або розгорнутої газетою Більше схоже на поганий детективний серіал, чи не так? Зазвичай таких горе-детективів розкривають в першу ж годину їх невдалої стеження, побачити людину, чия хода, силует і фігура знайомі до дрібниць, не представляє ніяких труднощів.
 • найняти детектива. така послуга цілком ефективна, але у неї є солідний мінус. Це На збір інформації у нього піде кілька тижнів, можна приблизно підрахувати, у що виллються вам ваші підозри.
 • впровадити в телефон шпигунське програмне забезпечення. Зараз відстежувати телефон стало дуже популярною послугою, і під її виглядом програмісти намагаються просунути своє ще сире і невідпрацьований забезпечення. Виявити роботу такого додатка нескладно, особливо якщо у людини є підозри, що за ним стежать. До того ж для впровадження програмного забезпечення для стеження потрібно хоча б на кілька хвилин отримати телефон для доступу. А сучасна людина часто і зовсім не випускає смартфон з рук. На смартфони ставляться численні бар’єри безпеки, від графічних паролів до зчитувачів відбитків пальців. Як обійти цю перешкоду? Шпигунські програми не дадуть відповідь. До того ж ще необкатаній софт може видати свою роботу повідомленнями або збоями. тоді ви назавжди упустите себе в очах людини, за яким стежте.
 • зламати листування в соціальних мережах. непоганий спосіб дізнатися таємниці людини, але теж неідеальний. Зламати можна електронну пошту, дізнатися чий номер телефону, рахунок у соціальних мережах, архів листування в месенджерах. Зазвичай такі послуги коштують дорого. кожен аккаунт причому оцінюється окремо. Але і це не завжди допомагає. часто люди, яким є що приховувати, заводять фейковий сторінки в соціальних мережах, використовують псевдоніми, ніяк не афішують свої профілі. Є люди, які і зовсім ігнорують усіма улюблені соцмережі, а замість смартфона воліють мати звичайну звонилку. Що зламувати в цьому випадку?

Ми пропонуємо вам ефективний і завжди працює спосіб дізнатися, чим займається близький вам людина, поки вас немає поруч. визначити місце розташування людини за номером телефону онлайн. Звучить складно, але насправді в цьому немає нічого нездійсненного і протизаконного. Ми використовуємо спеціальне програмне забезпечення, щоб вилучити інформацію з стільникових веж провайдера, яким користується розшукуваний абонент. Таким чином, ви отримуєте інформацію про місцезнаходження телефону онлайн швидко, конфіденційно і точно. аж до декількох метрів! Така висока точність досягається завдяки новітнім розробкам наших програмістів. наші програми запатентовані і не мають аналогів в світі.

Чому варто вибрати наш сервіс?

Ми одні з кращих на ринку відстеження номера телефону для пошуку абонента. Ми домоглися цього завдяки цілому ряду наших переваг:

 • дізнатися місце розташування абонента можна буквально за кілька хвилин. потрібно лише почекати, поки ми отримаємо інформацію з супутника,
 • всі дані наші користувачі отримують в режимі онлайн. у вас є можливість швидко зреагувати на екстрену ситуацію, застати людину на місці злочину, швидко прийти на допомогу другові,
 • на сайті є можливість отримати дані про теперішній місцезнаходження абонента онлайн і про його пересування. просто натисніть кнопку стежити онлайн і дивіться в режимі реального часу, куди йде близька вам людина,
 • повна конфіденційність. ми не зберігаємо інформації про пошуки наших користувачів, після закінчення певного часу ми видаляємо всі історії, при цьому передача даних з особистих кабінетів користувачів виключена. Ми впровадили нові методи шифрування даних, щоб ніхто не здогадався про ваш інтерес до місця розташування абонента онлайн,
 • висока точність. навіть на відстані кількох сотень кілометрів ви з точністю до 3 метрів будете знати, де знаходиться підконтрольний абонент. Цього цілком достатньо, щоб спростувати або підтвердити свої сумніви,
 • нам байдуже, SIM-карта якого оператора встановлена ​​в телефоні розшукуваного абонента. Ми однаково успішно знайдемо абонентів з різними моделями телефонів і смартфонів. головне, щоб телефон був включений в мережу і відправляв сигнали про геолокації на вишку стільникового провайдера.

Визначити місцезнаходження людини за номером телефону. Місцезнаходження онлайн

Як часто в наше життя вторгаються сумніву, непевні й невиразні? У вірності чоловіка, в чесності намірів ділового партнера, в слухняності дітей-підлітків? На жаль, це не така вже й рідкісна ситуація. Але що робити, якщо все-таки ви починаєте сумніватися в своїх близьких? Є варіант задавити в собі ці метання і жити, як і раніше. Але який розсудлива людина на це погодиться? Можна поговорити з близькими і спробувати дізнатися їх справжні наміри, бажання і мотиви. Цей спосіб теж не завжди працює. часто люди просто не хочуть впускати когось в свій внутрішній світ, навіть якщо це дружина, друг або батько. Тоді залишається тільки один вихід: дізнатися самостійно, що приховує ваш близька людина.

READ  Дізнатися сторінку за номером телефону

Для чого потрібно стежити за людиною?

Чи вважаєте, що питання, як дізнатися місце розташування людини за номером телефону, перед вами ніколи не встане? Ви повністю довіряєте своїм близьким і вони все вам розповідають? Наведемо приклад декількох ситуацій, коли вам не обійтися без послуги відстежування місцеположення телефону онлайн.

 • у вас є старі батьки, які живуть окремо. Ви хвилюєтеся за їхнє здоров’я і кожен раз переживаєте, коли вони довго не беруть слухавку. У той же час випадки, коли люди похилого віку йдуть з дому і, забуваючи свою адресу, не можуть туди повернутися, стають все частіше. Хочете, щоб ваші старі завжди були під наглядом? Хочете в будь-якій ситуації знати, що з ними все добре? Тоді послуга визначити місцезнаходження телефону онлайн для вас буде актуальна. Ви в будь-який час з точністю до 3 метрів будете знати, де знаходяться ваші батьки.
 • у вас є діти, які розвивають в собі самостійність, перейшли вчитися в нову школу або знайшли собі нових підозрілих друзів. Так, дітям потрібно довіряти, але ви як батько відповідаєте за їхню безпеку, і заради цього можна піти на стеження. Дізнатися місцезнаходження людини онлайн. хороший спосіб домогтися правди від підлітка, де він проводить свій вільний час, не прогулює чи заняття, чи не водиться з поганою компанією. Особливо актуальний пошук місцезнаходження людини за номером мобільного телефону онлайн, коли дитина тільки починає самостійно ходити в школу, тоді батько може бути спокійний, що його малюк дійшов до школи і знаходиться в безпеці. Підлітки часто не думають про своїх батьків, йдучи на кілька годин з дому. Вбийте номер телефону в форму на нашому сайті і дізнайтеся розташування своєї дитини швидко і безпечно.
 • У вас є партнер по шлюбу, який останнім часом поводиться підозріло. Затримки на роботі, походи в туалет з телефоном, незрозумілі розмови, які ретельно приховуються Хочете дізнатися його таємниці, які він приховує від сім’ї? А може, ви роздумуєте про розлучення і вам потрібні вагомі докази його зрад? Або між вами діє шлюбний договір, за яким змінила сторона позбавляється всього майна? У всіх цих випадках вам буде корисна інформація, як дізнатися місцезнаходження людини за номером телефону. Всього кілька хвилин на нашому сайті. і ви будете знати, за яким маршрутом кожен день пересувається ваш Partner, куди заходить і як довго залишається.
 • у вас власна фірма, з якою підозріло часто останнім часом пропадає цінна інформація. Під підозру потрапили ваші партнери і наближені співробітники? Перевірте їх переміщення по місту. просто вбийте в пошук на сайті номер телефону і дізнайтеся, де вони бувають і не відвідують офіс ваших конкурентів. Розвійте або підтвердіть свої підозри всього за пару хвилин!

Як працює наш сервіс?

Отже, ви зважилися відстежити місце розташування людини за номером телефону онлайн? Ми не станемо запитувати вас про причини такого рішення, не станемо відмовляти або міркувати про мораль. Ми просто надамо вам в користування унікальне програмне забезпечення, яке дозволить вам швидко і точно дізнатися, де знаходиться близька вам людина. Наш софт. результат багаторічної роботи цілої команди програмістів. Наші розробки грунтуються на зв’язку програми з стільниковими вишками операторів, які розставлені по всій країні. Програма акуратно і дбайливо вторгається в базу даних провайдера, зчитує інформацію про місцезнаходження мобільного телефону Apple і передає її на сервер. Сервер обробляє її і у вигляді докладного звіту видає користувачеві. При цьому слідів вторгнення і скачування інформації не зможе виявити навіть самий просунутий програміст. Ваш інтерес залишиться в таємниці від усіх. ніякої відповідальності за такі діяння не передбачено, ми діємо на абсолютно законних засадах.

Можливості нашого сайту

Ми не тільки пропонуємо безпрограшний спосіб, як знайти людину за номером телефону онлайн, але і робимо так, щоб користувачеві було зручно вдаватися до наших послуг. Щоб скористатися всіма перевагами нашого сервісу, пройдіть процедуру реєстрації. Від вас знадобиться мінімум особистої інформації, щоб ми переконалися, що ви жива людина, а не робот. Після реєстрації у вас з’явиться особистий кабінет, де будуть зберігатися історії ваших пошуків. Просто зайдіть туди і замовте повний звіт про пересування підконтрольного абонента в попередні візити на сайт.

READ  Як встановити ios 11 на iPhone 5

Якщо у вас залишилися питання, як відстежити телефон за номером, вам прийде на допомогу наша технічна підтримка. Фахівці завжди в мережі, щоб відповісти на ваші запитання, допомогти з реєстрацією, пояснити принцип роботи сервісу. Не соромтеся звертатися по будь-яких питань. ми працюємо цілодобово! Якщо ви хочете спочатку прочитати, як подібна проблема була вирішена іншими користувачами, зайдіть в розділ питання. там такі ж користувачі, як ви, задають питання, як знаходити телефон онлайн, що для цього потрібно зробити. Зайдіть. і, можливо, ваша проблема буде вирішена набагато раніше, ніж ви звернетеся до служби підтримки.

Тисячі абонентів вже скористалися нашими послугами за місцезнаходженням телефону Android. Якщо ви все ще сумніваєтеся, прочитайте ВІДГУКИ ПРО СЕРВІС POISKNOMER, які ми дбайливо збираємо в спеціальному розділі сайту. Ознайомтеся з подяками наших клієнтів, і питання, чи використовувати наш сервіс, відпадуть самі собою.

Ми зробили все, щоб наш сайт був доступний користувачам з будь-яким рівнем комп’ютерної грамотності. Інтерфейс максимально простий і зрозумілий, все, що потрібно для отримання інформації про розшукуваного абонента, це ввести номер телефону в поле на головній сторінці сайту. Все працює швидко і конфіденційно. вас ніхто не запідозрить в інтересі до життя певного абонента. Ви віддаєте перевагу мучитися сумнівами поруч зі приховує більшу частину свого життя родичем? Або віддаєте перевагу розставити всі крапки над i? Якщо ви звикли дивитися правді в обличчя і отримувати її швидко і з високим рівнем сервісу. наш сайт з пошуку абонентів за номером телефону для вас! Ласкаво просимо в багатотисячне співтовариство наших користувачів!

сумісність

Ви завжди можете знайти людину за номером телефону, як і будь-якого іншого мобільного пристрою, в режимі безперервного пошуку найбільш потужного і стабільного джерела сигналу. При зміні місцезнаходження абонента, його мобільний пристрій підключається до найближчої вишці стільникового зв’язку, що дозволяє забезпечити найбільш стабільне і безперебійне з’єднання. Для успішного визначення геолокації пристрою з модулем SIM досить знати тільки телефонний номер, який використовується на ньому. Не має значення, на якому пристрої необхідно визначити геолокацію. Це може бути смартфон з операційною системою Android, iOS або Windows. Планшет, PC або ноутбук.

точна геолокація

Після введення номера людини в інтерфейс наші технічні рішення дозволяють визначити його місце розташування з мінімальною похибкою. Точність нашої системи. наша сильна сторона. Після визначення місцезнаходження відслідковується мобільного телефону ви отримаєте точну інформацію про його місцезнаходження у вигляді карти.

Перевірте номер телефону

Ви можете перевірити будь-який номер зареєстрований в Російській Федерації, як мобільних операторів, так і операторів стаціонарного зв’язку, а також віртуальних операторів.

Сервіс PhoneRadar допоможе Вам БЕЗКОШТОВНО дізнатися в якому місті чи неселенія пункті зареєстрований номер телефону абонента, а також подивитися інформацію на карті.

Якщо Вам необхідно подзвонити по невідомому номеру, попередньо перевірте його через наш сервіс. Захистіть себе від дорогих міжміських дзвінків!

Часто отримуєте дзвінки з незнайомих номерів? Дізнайтеся, хто і звідки телефонує Вам, і відхиляйте непотрібні дзвінки без страху втратити важливий дзвінок

Визначте місце розташування мобільного пристрою без допомоги оператора, скориставшись нашим сервісом геолокації, і дізнайтеся, де знаходиться людина, яку ви шукайте. Система геолокації вимагає попередньої авторизації користувача відповідно до регламенту агентства із захисту даних (AEPD).

Визначити точне місце розташування абонента за номером телефону

Всі оператори мобільного зв’язку

Наша система позиціонування підтримується всіма операторами мобільного зв’язку.

Послуга геолокації може бути корисна якщо:

Ви переживаєте за дітей не знаючи чим вони зараз займаються?

Керуєте компанією без точної інформації про місцезнаходження працівників?

Хочете перевірити, де в даний момент знаходиться ваша друга половинка?

Ми позбавимо Вас від багатьох переживань, пов’язаних з цим. Знаючи номер телефону, Ви завжди зможете визначити місце розташування будь-якої людини на карті з точністю до 3 метрів. Встановлення додаткових програм не потрібно. Керуйте бізнесом максимально ефективно і завжди знайте де знаходяться Ваші близькі!

відповідність законодавству

Дана послуга надається відповідно до рекомендацій агентства із захисту даних (AEPD): послуга геолокація буде активована тільки за попередньою згодою відслідковується людини.

Визначити точне місце розташування за номером телефону

Існує кілька онлайн-способів знаходження місця розташування людини за номером мобільного телефону. Деякі з цих способів були використані в онлайн-сервісі ТелПоіск, розробленому компанією Інтернет-Розшук. Це забезпечує нам достатній обсяг інформації для пошуку як смартфона, так і звичайного кнопкового мобільника.

Спосіб Зразкове розташування мобільного телефону можна встановити шляхом направлення до нього HLR-запиту через SMS-центр. Такий запит дозволить вам отримати відомості про розташування комутатора (не телефонна), в зоні дії якого здійснюється використання телефону, а також відомості про його статус (апарат включений або виключений на момент перевірки).

READ  Як вставляти SIM карту в iPhone 11

Як це працює? База даних домашній регістр місцеположення (home location registry або HLR) містить інформацію про всі абонентах, приписаних до нього. Знайшовши абонента в одній з HLR, мережа перенаправляємо виклик на пов’язаний з ним Центр комутації (Mobile switching centre або MSC), той у свою чергу запитує інформацію у Гостьового регістра місця розташування (VLR), який містить дані про останню базової станції, до якої підключався мобільний телефон. Після чого контролер базових станцій (Base station controller або BSC) зв’язується з базовими станціями в рамках переданого LAC, і дзвінок направляється на потрібну соту (Cell-ID або СID).

Недолік даного способу: HLR-запит дасть нам дуже приблизне місцезнаходження телефону і його власника. всього лише назва міста або регіону. І навіть отримавши такі дані, можна бути 100% впевненим, що пристрій знаходиться саме в виявленої зоні. Всьому виною особливості побудови кожним оператором своїх телефонних мереж. Так, комутатор оператора Теле2, єдиний на всю Росію, розташований в м.Київ. Тому в якому б місті не перебував перевіряється телефон, SMS-центр «знайде» його в Ростові. Зовсім інша ситуація виявляється в більшості європейських країн, де комутатори встановлені у всіх обласних центрах і великих містах. Така сувора мережу сприяє отриманню точної інформації про міста, що, в свою чергу, дозволяє організовувати контроль за переміщенням будь-якого мобільного телефону між ними. Отримати інформацію про активність номерів телефону та регіоні його реєстрації.

Спосіб Місцезнаходження розумного телефону. смартфона, як і комп’ютера, можна встановити за допомогою встановлення і аналізу його IP-адреси. Виявити IP-адресу пристрою допоможе сниффер, а перевірити отримані дані. сервіси по перевірці доменів і IP-адрес. Формуємо сниффер, направляємо його на пристрій, який хочемо відстежити і отримуємо у відповідь його IP-адресу. Перевірка IP-адреси дозволяє встановити місто, в якому знаходиться перевіряється гаджет.

Недолік даного способу: зараз жоден з вищевказаних сервісів не має абсолютно достовірної та максимально повною базою даних про місцезнаходження IP-адрес. Значить і в цьому випадку існує вірогідність не отримати точну інформацію. Встановити місце розташування телефону за його IP-адресою.

Спосіб Місцезнаходження телефону можна визначити також за допомогою технологій HTML5 Geolocation. Такі сучасні технології застосовується для геоідентіфікаціі відвідувачів інтернет-ресурсів і користувачів мобільних додатків. Як це працює? Припустимо, ви скачали на свій смартфон Pokemon Go. Для потреб гри програма обов’язково запросить у вас згоду на встановлення вашого точного місця розташування. І якщо згоду буде отримано, то кожні 5 секунд додаток буде запитувати і передавати на свій сервер дані про місцезнаходження вашого мобільного пристрою.

Далі технологія HTML5 Geolocation спробує встановити місце розташування пристрою за допомогою одного з наступних методів. Перший метод обчислює ваше становище на основі відносної близькості від якоїсь однієї вишки стільникового оператора (LBS). Другий метод передбачає отримання точних координат за допомогою включеного GPS-приймача, наявного на всіх сучасних телефонах. Третій метод встановлює місце розташування пристрою, підключеного до публічної мережі wi-fi, на основі загальнодоступної карти розміщення wi-fi роутерів. Нарешті, четвертий метод виявляє розташування по IP-адресою, нічим не відрізняючись від описаного вище способу Встановіть точне місце розташування мобільного телефону через інтернет.

Спосіб Найнадійніший спосіб знайти потрібне місто мобільних телефонів зосереджений в руках телекомунікаційних компаній, даними яких користуються правоохоронні органи. Мова йде про встановлення точного розташування мобільного телефону за допомогою розрахунку тріангуляції, тобто тепер зона, в якій знаходиться абонент вже не обмежуватимуть дальністю дії базової станції, а симплексом між декількома базовими станціями (найчастіше це трикутник, вершини якого задані координатами базових станцій). При цьому точність виявлення мобільного телефону в місті досягає до 50 метрів. Розрахунок тріангуляції і установленіe розташування по базовим станціям можна зробити вручну, використовуючи базу даних про розміщення вишок стільникових операторів зв’язку. Отримати інформацію про місцезнаходження базової станції.

Спосіб Лохотрон. За останні два роки в Інтернеті наплодилося безліч сервісів, які нібито встановлюють місце розташування мобільного телефону по всьому світу. Насправді а насправді є шахраями. Вони продають своїм жертвам не поточні дані про місцезнаходження мобільника, а прикрашену виписку з плану нумерації мобільних і міських операторів зв’язку. Доступ до цього реєстру в Росії надається безкоштовно для всіх. Отримати інформацію про регіон реєстрації телефонного номера.

BETATECH.COM.UA 2022