Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Встановити програму на Android з комп’ютера

Як встановити додаток на «Android» з комп‘ютера

Звичайна установка додатків на «Android» відбувається через всім знайомий «Play Маркет», в який можна потрапити з однойменного ярлика на робочому столі телефону. Тут встановлювати додатки на «Android» доводиться або через Wi-Fi, або за допомогою мобільного Інтернету. Однак, як грати в вподобану гру або завантажити її, якщо доступу до Інтернету через гаджет немає? Це один з найпопулярніших питань. Встановлювати гри і Android-додатки безпосередньо на телефон «Android» користувачі можуть через комп‘ютер. У цій статті ми розглянемо кілька способів, як встановити додаток на «Android» з комп’ютера.

Використовуємо Google Play

Як тільки воно встановилося, ви зможе використовувати його. Як грати і як включити завантажений софт? Прога з’явиться на робочому столі вашого мобільного пристрою. Буде досить натиснути на ярлик. Так запускаються встановлені додатки. Тепер ви знаєте один із способів, як встановити через PC гри на «Android».

Встановлення програм через PC без активного інтернет-з’єднання на смартфоні

Вищеописаний метод зручний. Він дозволяє ставити офіційні додатки. Ви можете не турбуватися за завантажену програму, так як вона повністю безпечна. Але як встановити гру на мобільник і як грати в неї, якщо у смартфона немає можливості увійти в обліковий запис або підключиться до Інтернету? Вихід є! Можна попередньо завантажити додаток «Android» на комп’ютер, після чого скопіювати або перенести файли з комп‘ютера на мобільний гаджет. Так користувачі зможуть завантажувати і грати в Android-ігри навіть без реєстрації в Google. Тут же ви дізнаєтеся, як встановити програми на пристрої «Android».

Попередньо необхідно зробити дозвіл установки додатків зі сторонніх джерел. Спочатку в систему встановлюються програми, які мають підписаний сертифікат справжності. Якщо не активувати вищеописане дозвіл, програми просто не встановляться. Як підтвердження цієї дії? Попросту дотримуйтесь пунктам цієї інструкції:

 • Перейдіть в загальні налаштування вашого гаджета.
 • Знайдіть розділ «Безпека». Перейдіть в нього.
 • Знайдіть рядок «Невідомі джерела». Включення проводиться переведенням бігунка в активний стан.

Тепер сторонні додатки можуть бути запущені. Не знаєте, як для «Android» скачати необхідні програми? Скористайтеся пошуком Google або будь-яким іншим пошукачем. Досить вбити назву гри. Вам видасть безліч сайтів, де ви зможете її завантажити. Будьте уважні, оскільки установник для Android має формат APK. Як тільки розташуються необхідні додатки на комп‘ютері, можна копіювати гри з PC. Як перенести завантажені файли на телефон, продемонструє така інструкція:

КАК ИГРАТЬ В ЛЮБЫЕ МОБИЛЬНЫЕ ИГРЫ НА ПК?! ЛУЧШИЙ ЭМУЛЯТОР АНДРОИДА. LD PLAYER НАСТРОЙКА

 • Підключіть ваш смартфон до PC. Для PC вам знадобиться шнур перехідник з USB на microUSB. З його допомогою відбувається передача фалів з комп’ютера на «Android».
 • На телефоні з’явиться вікно з вибором режиму підключення. Вкажіть USB-накопичувач. Якщо гаджет не розпізнається, тоді ставимо відповідні драйвера для комп’ютера або на ноутбук.
 • Перекидаємо установник формату APK на флеш-карту або внутрішню пам’ять телефону. В яку папку перекинути файл, вирішує сам користувач. Рекомендуємо виконувати копіювання в каталог Download. Закачуємо всі необхідні інсталятори програм на «Android».
READ  Як поставити пароль на комп'ютер Windows

Тепер ви знаєте, як завантажити ігри на пристрій під управлінням «Android» через комп‘ютер. Однак скачати на телефон необхідний файл. це тільки половина шляху. Адже ще належить дізнатися, як встановити Android-додаток на телефон. Інсталяція ПО на «Android» здійснюється через стандартний інтерфейс.

Як запустити і встановити APK файл? Перейдіть в каталог, де він зберігається, а потім просто натисніть на ярлик. Після підтвердження відбудеться установка. Врахуйте, що користувачі, що викачали додатки від сторонніх сайтів, більше схильні до атак вірусів. Тепер кожен користувач знає, як встановити бажані гри на «Android» з комп’ютера.

Як встановити додаток на Android. 3 способу

формат APK (Назва файлу.APK) мають всі файли додатків для ОС Android. Є кілька способів установки: за допомогою комп‘ютера і безпосередньо з мобільного пристрою. Пам’ятайте, що всі програми, які ви завантажуєте в інтернеті, не проходять антивірусну перевірку, для цього потрібно перевірити їх на комп’ютері або ж мати антивірус на своєму девайсі.

 • Ручна установка APK-файлів завантажених на PC
 • Установка викачаних не з маркету додатків на Android
 • Автоматична установка.APK з комп’ютера

Для роботи нам знадобиться смартфон / планшет, USB. кабель, комп’ютер.

 • Підключіть смартфон / планшет до PC за допомогою USB. кабелю
 • Зачекайте, поки комп’ютер розпізнає девайс (може тривати певний час, а в окремих випадках потрібно завантаження драйверів)
 • Тепер опустіть панель повідомлень на своєму смартфоні / планшеті і виберіть з’явилося там USB-підключення до PC
 • Виберіть «Підключити як медіа-пристрій» або «Носій інформації» (назва може відрізнятися в залежності від прошивки або моделі)
 • Після завершення процесу з’явиться кнопка “Запустити” додаток, а ярлик з’явиться у вас на робочому столі (або в меню на прошивка молодше 4.0)
 • Викачуємо будь-який файл формата.APK за допомогою браузера Android пристрою, заходимо в «завантаження / downloads» (завантаження відображається, якщо спустити панель повідомлень, тут же можна запустити і установку), далі продовжуємо установку, як в кроці 7 і 8, в попередньої інструкції.

  Додатків для більш зручної і швидкої установки, особливо декількох файлів відразу: Ці додатки спеціально створені для установкі.арк файлів і легкі у використанні. Ми рекомендуємо System App Remover, оскільки він відмінно справляється з основним завданням і дуже простий в іспользованіі.Скачать System App Remover безкоштовно

  Встановлюємо додаток по попередньому способу. Потім все що вам потрібно. це зайти в програму, і вона автоматично почне пошук імеющіхся.арк файлів на вашому Android девайс. Коли пошук закінчиться вам досить натиснути на файл або вибрати кілька і натиснути “встановити”.

  Додаток буде самостійно запускати файли, вам знадобиться тільки погоджуватися (чи ні) з правами доступу. Навіть, якщо ви закриєте програму, то при наступному запуску можна легко виділити всі невстановлені додатки.

  У цьому способі ми будемо використовувати програму Airdroid, вона дозволяє встановлювати ігри та програми на Android пристрій. прямо з PC! Додатки автоматично встановляться на ваш пристрій, причому вам не доведеться підтверджувати установку кожного по отдельності.Скачать AirDroid

  • Установка проходить автоматично
  • Повноцінна робота з контактами, повідомленнями з можливістю створювати резервні копії
  • Оновлення встановлених програм і настановних фалів
  • Дає доступ до управління папками і файлами на пристрої
  • Показує всі встановлені програми
  • Доступ до редагування і закачування з інтернету картинок, музики, відео
  READ  Установка google play на huawei

  От і все! У цій статті ми розібрали, як встановити додаток на Android різними способами. Залежно від ситуації, ви можете вибирати будь-який зручний для вас спосіб. приємного використання!

  Встановлення програм на Android з PC

  Існує кілька способів скачати програми або гри для Android безпосередньо з комп’ютера. Почнемо з методу, який підходить для будь-яких пристроїв.

  Встановлюємо додатки на Android-девайс за допомогою PC

  Веб-версія Google Play Маркет

  Щоб використовувати цей метод, вам знадобиться тільки сучасний браузер для перегляду інтернет-сторінок. підійде, наприклад, Mozilla Firefox.

  Будьте уважні, використовуйте тільки той акаунт, який зареєстрований для девайса, куди ви хочете завантажити гру або програму!

  Після входу в обліковий запис або натисніть на «Додатки» і знайдіть потрібне в категоріях, або просто скористайтеся рядком пошуку вгорі сторінки.

  Знайшовши потрібне (припустимо, антивірус), перейдіть на сторінку додатка. У ній нас цікавить блок, зазначений на скріншоті.

  Тут розташована необхідна інформація. попередження про наявність реклами або покупок в додатку, доступність цього софта для пристрою або регіону, і, звичайно ж, кнопка «Встановити». Переконайтеся в тому, що обраної програми сумісно з вашим девайсом і натискайте «Встановити».

  Також гру або додаток, які хочете завантажити, можна додати в список бажань і встановити вже безпосередньо зі смартфона (планшета), перейшовши в аналогічний розділ Play Маркета.

  Сервіс може зажадати повторну аутентифікацію (міра безпеки), так що введіть свій пароль у відповідному віконці.

  Після цих маніпуляцій з’явиться вікно установки. У ньому виберіть потрібний апарат (якщо до вибраного аккаунту їх прив’язане більше одного), перевірте список необхідних додатком дозволів і тисніть «Встановити», якщо згодні з ними.

  У наступному вікні просто натисніть «ОК». А на самому пристрої почнеться скачування і подальша установка обраного на комп’ютері додатки.

  Спосіб надзвичайно простий, проте таким чином можна завантажувати і встановлювати тільки ті програми та ігри, які є в Play Маркет. Очевидно, що для роботи методу необхідно підключення до інтернету.

  Как установить андроид на компьютер? 2 способа: установка ОС и эмулятор.

  InstALLAPK

  Цей спосіб складніший за попередній, і включає в себе використання невеликої утиліти. Він стане в нагоді в разі, коли на комп‘ютері вже є інсталяційний файл гри або програми у форматі APK.

  • Після завантаження та установки утиліти приготуйте пристрій. Насамперед потрібно включити «Режим розробника». Зробити це можна в такий спосіб. пройдіть в «Налаштування». «Інформація про пристрій» і 7-10 разів тапніте за пунктом «Номер збірки». Зверніть увагу, що варіанти включення режиму розробника можуть відрізнятися, залежать вони від виробника, моделі пристрою і встановленої версії ОС.
  • Після такої маніпуляції в меню загальних налаштувань повинен з’явиться пункт «Для розробників» або «Параметри розробника». Зайшовши в цей пункт, поставте галочку навпроти «Налагодження USB».

  Потім пройдіть в налаштування безпеки і знайдіть пункт «Невідомі джерела», який також потрібно відзначити.

  Після цього підключіть пристрій кабелем USB до комп’ютера. Має розпочатися установка драйверів. Для коректної роботи InstALLAPK необхідні драйвера ADB. Що це таке і де їх взяти. читайте нижче.

  Детальніше: Установка драйверів для прошивки Android
  Після установки цих компонентів запускайте утиліту. Вікно її буде виглядати так.

  READ  Не встановлюється сбербанк онлайн на Android

  Клацніть по імені девайса один раз. На смартфоні або планшеті з’явиться таке повідомлення. Підтвердіть натисканням «ОК». Можете також відзначити «Завжди дозволяти цей комп’ютер», щоб не підтверджувати вручну кожен раз.
  Іконка напроти імені пристрою змінить колір на зелений. це означає успішне підключення. Ім’я пристрою для зручності можна змінити на інше.

  При успішному підключенні перейдіть до папки, де зберігається APK-файл. Windows повинна автоматично асоціювати їх з ІнстАЛЛАПК, так що від вас вимагається лише двічі клацнути по файлу, який хочете встановити.

  Далі досить неочевидний для новачка момент. Відкриється вікно утиліти, в якому одинарним кліком мишею потрібно виділити підключений пристрій. Тоді стане активною кнопка «Встановити» внизу вікна.

  Натискайте на цю кнопку.
  Почнеться процес установки. На жаль, проект не сигналізує про її закінчення, так що перевіряти доводиться вручну. Якщо в меню девайса з’явилася іконка програми, яке ви встановив. значить, процедура пройшла успішно, і InstALLAPK можна закривати.

  Можна приступати до установки чергового додатки або завантаженої гри, або просто відключити апарат від комп‘ютера.

  Досить складно, на перший погляд, однак такої кількості дій вимагає лише початкова настройка. згодом досить буде просто підключити смартфон (планшет) до PC, перейти до місця розташування APK-файлів і встановлювати їх на девайс подвійним кліком миші. Тим не менш, деякі пристрої, незважаючи на всі хитрощі, все-таки не підтримуються. У InstALLAPK є і альтернативи, однак принципи роботи таких утиліт нічим від неї не відрізняються.

  Описані вище способи. єдині працездатні на сьогоднішній день варіанти установки ігор або додатків з комп‘ютера. Наостанок хочемо попередити вас. використовуйте для установки ПО або Google Play Маркет, або перевірену альтернативу.

  Крім цієї статті, на сайті ще 12226 інструкцій. Додайте сайт Lumpics.ru в закладки (CTRLD) і ми точно ще придамося вам.

  Віддячите автора, поділіться статтею в соціальних мережах.

  Встановлення програм з комп’ютера на Android за допомогою Mobogenie

  Існує чимало способів управління вмістом мобільних пристроїв на базі Android. Однак, в цьому матеріалі ми раскорем переваги і можливості популярної програми Mobogenie.

  Мобогеній для домашнього PC. це хороша заміна традиційних способів завантаження ігор і програм для андроїда на комп’ютер або на смартфон.

  Як завантажити і встановити програму на Android через комп’ютер

  Щоб вибрати безкоштовну програму і потім завантажити її в телефон (то ж стосується ігор, мелодій і фонових картинок) скористайтеся на панелі зверху відповідними кнопками. Можна також переглянути фірмову колекцію відібраних матеріалів, розподілених по категоріях, або вручну пошукати потрібний контент. Для початку процедури скачування натисніть «Встановити».

  Для установки необхідно вибрати «Install.APK» на сторінці програми. Натискайте далі «Додати файл», потім відшукайте і виберіть інсталяційний APK-файл. Щоб почати процес установки натискайте «Підтвердити». Зверніть увагу, що до завершення цієї операції не можна відключати телефон від додатка.

  Як закачати рінгтон на Android через комп’ютер

  Щоб вибрати і завантажити на смартфон безкоштовні мелодії, натисніть на верхній панелі «Мелодії» (Ringtones). Виконайте ручний пошук потрібного контенту або перегляньте відібрані фірмові матеріали. Зверніть увагу, що при завантаженні трафік не використовується.

  BETATECH.COM.UA 2021