Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

WhatsApp онлайн вхід з комп’ютера

Table of Contents

Як увійти в WhatsApp з ноутбука

Якщо не хочеться сильно заморочуватися установкою, то можна зайти в WhatsApp безкоштовно без інсталяції. Можна запросто увійти з ноутбука або PC в WhatsApp Веб і спілкуватися з рідними та близькими не вмикаючи програму.

 • Досить просто запустити браузер і перейти на свою сторінку WhatsApp Web;
  whatsapp, онлайн, вхід, комп
 • Щоб почати користуватися Веб-варіантом, потрібно відсканувати QR-малюнок на екрані за допомогою камери смартфони, попередньо перейшовши до розділу месенджера «WhatsApp Web»;
 • Авторизація відбудеться в автоматичному режимі за номером телефону через пару секунд;
 • Переписка при вході буде синхронізована з мобільним пристроєм, тому чати будуть оновлюватися і на телефоні, і на PC.

В цьому клієнті є все, що потрібно. Можна зайти на свою сторінку, відредагувати налаштування, перейти до діалогів або іншим розділах, переглянути гифки або відеоролики.

Головна умова, яка має бути виконана. WhatsApp на телефоні повинен бути в мережі, оскільки така версія на PC. всього лише «дзеркало» додатка, інстальованого на смартфоні. Виходить, таким методом увійти на PC в WhatsApp без смартфона не вийде.

WhatsApp онлайн без смартфона через емулятор BlueStacks

Якщо немає можливості зайти в “Вотсап” на стільниковому гаджет, то проблема вирішується через емулятор Bluestacks. Він дозволяє заходити в будь-які мобільні додатки без телефону. Його встановити досить легко: зайти на офіційний сайт, натиснути на кнопку “Завантажити” і далі діяти за інструкцією. Врахуйте, що можливо антивірус вважатиме BlueStack як шкідливий додаток, тому його потрібно занести в білий список, а краще тимчасово відключити програму.

Для установки WhatsApp треба виконати такі дії:

 • В “Моїх додатках” перейти в програму Play Market, ввести в пошуковому рядку “WhatsApp”. Якщо не виходить натискати на кнопки або вони занадто маленькі, потрібно використовувати інструмент “Лупа”.
 • Натиснути на кнопку “Встановити”, потім погодиться з усіма дозволами.
 • Після установки потрібно підтвердити номер телефону (за SMS або телефонним дзвінком).

Якщо щось не виходить, зверніться в техпідтримку.

Як бачимо, WhatsApp на Windows XP і ряд ОС закачати не вийде. Тут доступні тільки браузерні версії месенджера.

WhatsApp Web. додаток до месенджер на смартфоні, яке функціонує через персональний комп’ютер. Вся інформація та повідомлення в версії на смартфоні і версії на PC синхронізуються, тому будь-які виконуються дії в додатку будуть відображатися і там, і там.

Чому не працює. причини і їх рішення

Синхронізації WhatsApp Веб з мобільним додатком і, відповідно, всім що випливають незручностей часто заважають дві проблеми:

Проблема з підключенням на смартфоні

Так як WhatsApp Web. всього лише доповнення до мобільної версії, то перша умова його використання. наявність активованого аккаунта на смартфоні.

Для кожного типу пристроїв існує свій алгоритм дій при проблемах з підключенням, коли повідомлення не отруюються. (Перезавантаження пристрою, оновлення додатка, відкат налаштувань підключення і т.д.)

Якщо після перезавантаження WhatsApp Web відправляти і отримувати повідомлення все ще неможливо, то швидше за все проблеми з підключенням є на пов’язаному PC.

Проблема з підключенням на комп’ютері

Для стабільного функціонування Web-версії, як і мобільного, потрібно стабільне Інтернет-з’єднання. При наявності мережі вирішити проблему з відправкою повідомлень можна тільки відновивши веб-сесію. Для цього необхідно через Меню вийти з програми і, слідуючи інструкціям, увійти знову.

WhatsApp Web підтримується тільки певними браузерами (Chrome, Firefox, Opera, Safari і Edge). В іншому браузері, наприклад, Internet Explorer додаток працювати не буде.

Крім того, при вході в WhatsApp Web виникає проблема: не генерується QR-код

Для вирішення необхідно здійснити перевірку в інкогніто режимі або по черзі відключати розширення, потенційно перешкоджають роботі додатка.

Через WhatsApp можна спілкуватися безкоштовно, використовуючи один з пристроїв: планшет, ноутбук, комп’ютер або смартфон. Можливість отримати Вхід WhatsApp з’явилася не так давно. Виконати це можна і без повторної реєстрації. Є кілька методів.

Додаток WhatsApp Web на телефон

Cкачать будь зі списку додаток, далі виконуйте вхід за допомогою QR-коду. Для стабільного функціонування вотсапа також потрібно бути онлайн і в мобільній версії. вхід в акаунт повинен бути виконаний, а сам телефон не відключати від мережі.

Які переваги дає веб-додаток

У даної програми досить багато переваг, в основному такі, як:

 • Можливість синхронізувати книгу контактів на телефоні, використовуючи свій номер.
 • Швидка реєстрація через онлайн-вхід.
 • Набагато швидше можна відправляти фото, відео, аудіо.
 • Можливість включати веб-камеру, якщо вона присутня.
 • Можна використовувати в повідомленнях розмітку для виділення жирним, перекресленим і курсивом.
 • Програма повністю безкоштовна.

Як увійти в WhatsApp з комп’ютера

 • Спочатку потрібно завантажити його з офіційного сайту, не забуваючи вибрати версію під свою операційну систему (Windows 32 і 64-bit, Mac OS);
 • Далі слід запустити інсталяційний файл, відобразиться QR-код. Знову потрібно відсканувати його з допомогою смартфона;
 • В меню мессенджера на телефоні потрібно вибрати розділ «WhatsApp Web» і відсканувати малюнок.

Вхід в WhatsApp буде отримано негайно.

Додаток WhatsApp Web для PC

На відміну від версії програми в браузері, “Ватсапп” для персонального комп’ютера набагато зручніше і швидше в додатку для Windows. Перед установкою самої програми потрібно врахувати кілька нюансів:

 • Обов’язково потрібно мати викачане мобільний додаток у себе на смартфоні.
 • На телефоні повинна бути встановлена ​​остання версія, тому треба переконається в тому, що WhatsApp оновлений.
 • Якщо на комп‘ютері встановлено такі операційні системи, як Windows XP, Windows Vista, Windows 7, нічого не вийде. Потрібно мати версію Windows 8 або Windows 10. Також доступна установка на MAC.
 • Під час скачування не можна виключати інтернет-з’єднання, тому що установка завершиться. Найкраще використовувати Wi-Fi.
 • Перейти на офіційний сайт WhatsApp і переконатися в тому, що це не чергова підробка, тому що поширився фішинг і дані можуть дізнаватися і красти шахраї.
 • У самому верху сайту знаходиться напис “Завантажити”. На неї потрібно натиснути, потім відбудеться переадресація на нову вкладку або у вікно.
 • Натиснути на велику зелену кнопку “Завантажити”.
 • Далі провести стандартну процедуру скачування програми: вибрати шлях установки, потрібні файли і т.д.
 • Якщо при установці комп’ютер зависає, то можна спробувати натиснути на установник правою кнопкою миші, а потім вибрати пункт “Відкрити від імені адміністратора” лівою кнопкою миші.
 • Коли процес установки закінчиться, висвітиться сторінка, на якій потрібно буде підтвердити свою особу за допомогою QR-коду. Потім необхідно перейти в мобільний додаток, встановлений на телефоні, і повторити дії по установці, описані вище.
READ  Чи можна встановити інстаграм на PC

Якщо виникли помилки при підключенні, потрібно звернутися в техпідтримку.

Використовуємо WhatsApp на комп’ютері

Ті, хто користується Viber, знають, що додаток можна використовувати і в Windows, а чи можна скачати WhatsApp для комп’ютера і використовувати його на робочому столі Windows 7 або Windows 8 замість телефону? Завантажити можна, а ось використовувати можна, при цьому досить зручно, особливо якщо ви спілкуєтеся дійсно багато. Див. Також: Viber для комп’ютера

Зовсім недавно WhatsApp представив офіційну можливість спілкуватися на PC і ноутбуці, не зовсім таку як хотілося б, але теж гарну. При цьому, використання можливе не тільки в Windows 7, 8 або Windows 10, але і в інших операційних системах, знадобиться тільки браузер і підключення до Інтернету.

Оновлення (травень 2016): WhastApp представив офіційні програми для Windows і Mac OS X, тобто тепер можна запустити WhatsApp на комп’ютері як звичайну програму, а скачати її можна на офіційному сайті https://www.whatsapp.com/download/. При цьому, спосіб описаний нижче також продовжує працювати і якщо ви хочете користуватися месенджером на тому комп’ютері, де вам заборонено встановлення програм, можна продовжити використовувати його.

Примітка: на даний момент підтримується робота з комп’ютера тільки в тому випадку, якщо на телефоні у вас встановлений WhatsApp Messenger для Android, Windows Phone, Blackberry і Nokia S60. Apple iOS в списку поки немає.

Вхід в WhatsApp в Windows

У прикладі я буду використовувати Windows 8.1 і браузер Chrome, але по суті різниці в тому, яка встановлена ​​операційна система і браузер немає. Всього два обов’язкових вимоги. доступ до Інтернету, і щоб WhatsApp Messenger на телефоні був оновлений.

Зайдіть в меню WhatsApp на телефоні і в меню виберіть пункт WhatsApp Web, ви побачите інструкцію про те, що потрібно на комп‘ютері зайти на сайт web.whatsapp.com (на цій сторінці ви побачите QR код) і направити камеру на вказаний код.

Інше відбудеться моментально і автоматично. в вікні браузера відкриється WhatsApp зі зручним і знайомим інтерфейсом, в якому ви будете мати доступ до всіх ваших контактів, історії повідомлень і, зрозуміло можливість відправляти повідомлення онлайн і отримувати їх з комп’ютера. Далі, впевнений, розберетеся і без мене. Нижче я також описав деякі обмеження додатки.

недоліки

Основні недоліки цього варіанту використання мессенджера WhatsApp (в тому числі, в порівнянні з Viber), на мій погляд:

 • Це не окремий додаток для Windows, хоча цей момент не настільки критичний, а для кого-то використання онлайн може бути і перевагою.
 • Для роботи онлайн варіанти WhatsApp потрібно, щоб не тільки комп’ютер, але і телефон з аккаунтом були одночасно підключені до Інтернету. Вважаю, основна причина такої реалізації. безпека, але не зручно.

Втім, як мінімум одна задача. швидкий набір повідомлень за допомогою клавіатури в WhatsApp Messenger повністю вирішується, та й просто, якщо ви працюєте за комп’ютером. простіше не відволікатися на телефон для відповіді, а робити все на одному пристрої.

Розсилка нових, іноді цікавих і корисних, матеріалів сайту remontka.pro. Ніякої реклами і безкоштовна комп’ютерна допомога передплатникам від автора. Інші способи підписки (ВК, Однокласники, телеграм., YouTube, Яндекс.Дзен)

от би ще підказали де після установки на PC шукати фото та відео??

WhatsApp Web. що це і навіщо?

Сьогодні у середньостатистичного користувача немає такої прив’язки до стаціонарного пристрою, як десять років тому. Він відкриває улюблені програми з телефону, робочого комп’ютера, домашнього ноутбука і може перевіряти пошту, месенджери і соціальні мережі з пристроїв друзів. З огляду на ці особливості поведінки свого користувача, розробники WhatsApp зробили web-версію свого додатка.

Перевага веб-версії в тому, що WhatsApp стає доступний з будь-якого пристрою, підключеного до мережі Інтернет. І не потрібно завантажувати завантажувальні файли і встановлювати WhatsApp на комп’ютер. Останнє особливо актуально для тих користувачів, які заходять поговорити з друзями в робочий час з комп’ютера, на який неможливо без дозволу адміністратора встановити ніякої софт. Веб-версія вирішує їх проблему, даючи можливість обмінюватися з друзями повідомленнями легко, швидко і безкоштовно.

Як увійти в WhatsApp через комп’ютер

Месенджери. це найпопулярніший спосіб онлайн-спілкування сьогодні. Користувач хоче потрапляти в улюблений месенджер зі всіх пристроїв. з телефону, з планшета і навіть заходити через комп’ютер. Тому у розробників додатків для спілкування вибір не великий: або задовольняти бажання користувачів, або мовчки дивитися, як їх аудиторія перебирається до конкурентам. WhatsApp до останніх точно не відноситься: запустити його можна на будь-яких пристроях. Чи легко зайти в WhatsApp через комп’ютер? Звісно! А як, зараз розберемося.

Як відкрити WhatsApp Web?

Щоб почати користуватися WhatsApp Web, потрібно перейти на офіційну сторінку веб-версії WhatsApp. Вона доступна за посиланням: https://web.whatsapp.com/.

Коли сторінка відкриється, перше, що ви побачите. величезний QR-код. Не помітити його складно, він займає значну частину екрану.

Наступний крок. це, звичайно ж, просканувати код. Часто користувачі не читають текст на сторінці і намагаються зробити це за допомогою стандартного сканера на телефоні. Це не працює. Роблячи так, ви просто отримаєте довге посилання, яку можна буде тільки скопіювати. Але навіть це не допоможе вам увійти в веб-версію WhatsApp.

Правильний шлях. використовувати для сканування коду WhatsApp на вашому мобільному пристрої. Але поки ви будете запускати додаток і шукати в ньому сканер, QR-код може пропасти з екрану і зажадати перезавантаження. на місці QR-коду з’явиться зелений гурток, на який потрібно буде натиснути, щоб код з’явився знову.

Ось покрокова інструкція, як залогінитися в WhatsApp на комп’ютері: 1. Запускаєте WhatsApp з телефону.

Заходьте в меню (за допомогою кнопки «три крапки»).

В меню знаходите пункт “WhatsApp Web” і натискаєте на нього.

Якщо ви все робили правильно, відкриється сторінка з інструкціями. Дотримуючись їх, вам необхідно направити свій мобільний на комп’ютер, де в браузері відкрита сторінка з WhatsApp Web. Натисніть на кнопку з написом «Ок, ясно», щоб перейти до сканування.

Направте свій пристрій на QR-код в запущеному з комп‘ютера браузері і проскануйте його. Якщо QR-код пропав, натисніть на зелену кнопку, щоб він з’явився знову.

Що потрібно пам’ятати, користуючись веб-версією Вацапа?

Коли ви просканіруете QR-код на комп’ютері, то побачите свою сторінку WhatsApp на екрані. Тільки не поспішайте відключати Інтернет на мобільному. Так як аккаунт прив’язаний до номера телефону, спілкуватися в веб-версії ви зможете тільки тоді, коли запущений WhatsApp на мобільному. Якщо Інтернет на телефоні пропаде, WhatsApp Web тут же відключиться. Це основний недолік веб-версії додатка.

А щоб все працювало відмінно, заходите на WhatsApp Web через браузер Google Chrome. В інших браузерах часто виникають помилки, внаслідок яких QR-код просто не відображається на екрані, через що користувач не може навіть увійти в WhatsApp Web.

Це все, що необхідно знати, якщо ви хочете заходити в месенджер з комп‘ютера. Розробники WhatsApp відмінно попрацювали над веб-версією месенджера. Вона легка, зрозуміла і зручна. З її допомогою можна обмінюватися повідомленнями швидше, ніж з мобільного пристрою. До того ж запустити її можна з будь-якого комп’ютера. Єдина незручність. це необхідність підключення до мережі відразу двох пристроїв: і телефону, і комп‘ютера. Однак в епоху Wi-Fi ця проблема легко вирішується.

Запускаємо Whatsapp без смартфона через Bluestacks

Це саме той варіант, який підійде всім, хто не хоче або не може користуватися мобільним гаджетів в даний момент.

READ  Як збільшити шрифт на екрані комп'ютера

Як зробити WhatsApp на комп’ютер без телефону? Для цього нам знадобитися один раз виконати деякі маніпуляції:

 • Качаємо Android-емулятор Блюстакс на офіційному сайті;
 • Запускаємо викачаний файл і чекаємо закінчення інсталяції;
 • Відкриваємо програму за допомогою нового значка на робочому стоkе Windows;
 • Додаємо свій аккаунт Google (як на телефоні):
 • Знаходимо на екрані значок «лупа» (або рядок пошуку) і вводимо назву цікавить софта, який хочемо завантажити в емулятор;
 • Качаємо, запускаємо;
 • А ось тепер найцікавіше. як бути з реєстрацією? Вибираємо країну, вказуємо свій мобільний номер, на який відправляється SMS з кодом авторизації. Без цієї процедури нічого не вийде. Але робиться це одноразово, тільки перший раз.

Це рішення, як встановити WhatsApp на комп’ютер без смартфона, без QR коду, є повністю автономним. Ви створюєте дубль Вашого облікового запису Gmail на PC, емуліруете Android і у вікні утиліти зручно спілкуєтеся з друзями, вводячи повідомлення на повноцінній клавіатурі. Та й мишка досить корисна в цій ситуації.

Ми розглянули три шляхи, як зайти в WhatsApp з комп’ютера. Всі вони прості і підходять під певні випадки. Хотілося б дізнатися, який метод Вам сподобався найбільше, чи є недоліки, що хотіли б змінити?

WhatsApp для PC

Якщо ти не хочеш відкривати Хром, щоб поспілкуватися з друзями онлайн, можеш завантажити додаток на ноутбук. З його допомогою дуже легко увійти в WhatsApp через ноутбук онлайн.

 • Потім ти запускаєш інсталяційний файл і знову бачиш QR-код. Далі дії ті ж, що і при авторизації на онлайн-сторінці:
 • В Меню на телефоні (в Вацапе) шукаємо WhatsApp Web і скануємо код. Після цього онлайн вхід в додаток WhatsApp здійснений.

Як зайти в WhatsApp з комп’ютера

Добрий день. Сьогодні розповім, як зайти в WhatsApp з комп’ютера, скориставшись різними способами. Вибирайте той, який підходить Вам найбільше в конкретних ситуаціях. через Bluestacks, без емулятора, за допомогою Web версії або додатки для PC. Всі перераховані нижче методи працюють абсолютно безкоштовно, практично без реєстрації.

WhatsApp (Вотсап) онлайн з комп’ютера

Через ВатсАпп ти можеш спілкуватися безкоштовно, використовуючи телефон, ноутбук або планшет. Можливість зайти в вотсап онлайн з комп’ютера безкоштовно без реєстрації з’явилася не так давно. Ну, майже без реєстрації. І зробити це можна різними способами.

WhatsApp Online. WhatsApp Онлайн

Досить тривалий час розробники інтернет-мессенджера WhatsApp не створювали комп’ютерну версію програми, що засмучувало багатьох користувачів.

Доводилося користуватися Web Версії додатка WhatsApp. Яка в свою чергу в принципі не відрізняється від комп’ютерної, зручна тим що не потрібно завантажувати нічого додаткового, а просто перейти по посиланню в браузері.

Однак відносно недавно повноцінна версія для PC стала доступна для пристроїв, які працюють на базі Mac OS і Windows. Щоб встановити програму WhatsApp онлайн з комп’ютера стандартна і не забере багато часу.

Важливо! Також під WhatsApp Online увазі Web версію програми, для більш детального ознайомлення натисніть на кнопку нижче:

Вхід в WhatsApp без скачування на комп’ютер

Якщо людині потрібен доступ до WhatsApp, увійти через комп’ютер в додаток можна без попереднього завантаження програми. Розробники передбачили можливість спілкування в режимі онлайн за допомогою PC браузера. Щоб отримати доступ до програми, буде потрібно виконати наступні дії:

 • Відкрити WhatsApp на телефоні, щоб просканувати код. Для здійснення дії в меню програми потрібно знайти пункт WhatsApp web.
 • Дочекатися, поки відбудеться синхронізація. Авторизація виконається автоматично. Всі контакти виявляться в PC версії.
 • Почати використовувати додаток на комп’ютері.

Как открыть WhatsApp на компьютере

Потрібно враховувати, що спосіб буде працювати тільки в тому випадку, якщо WhatsApp на телефоні буде включений. Браузерна версія лише дзеркало мобільного додатка. Використовувати веб-клієнт без телефону не вийде.

Що потрібно пам’ятати, користуючись веб-версією Вацапа?

Коли ви просканіруете QR-код на комп’ютері, то побачите свою сторінку WhatsApp на екрані. Тільки не поспішайте відключати Інтернет на мобільному. Так як аккаунт прив’язаний до номера телефону, спілкуватися в веб-версії ви зможете тільки тоді, коли запущений WhatsApp на мобільному. Якщо Інтернет на телефоні пропаде, WhatsApp Web тут же відключиться. Це основний недолік веб-версії додатка.

А щоб все працювало відмінно, заходите на WhatsApp Web через браузер Google Chrome. В інших браузерах часто виникають помилки, внаслідок яких QR-код просто не відображається на екрані, через що користувач не може навіть увійти в WhatsApp Web.

Це все, що необхідно знати, якщо ви хочете заходити в месенджер з комп’ютера. Розробники WhatsApp відмінно попрацювали над веб-версією месенджера. Вона легка, зрозуміла і зручна. З її допомогою можна обмінюватися повідомленнями швидше, ніж з мобільного пристрою. До того ж запустити її можна з будь-якого комп‘ютера. Єдина незручність. це необхідність підключення до мережі відразу двох пристроїв: і телефону, і комп’ютера. Однак в епоху Wi-Fi ця проблема легко вирішується.

WhatsApp Web. що це і навіщо?

Сьогодні у середньостатистичного користувача немає такої прив’язки до стаціонарного пристрою, як десять років тому. Він відкриває улюблені програми з телефону, робочого комп’ютера, домашнього ноутбука і може перевіряти пошту, месенджери і соціальні мережі з пристроїв друзів. З огляду на ці особливості поведінки свого користувача, розробники WhatsApp зробили web-версію свого додатка.

Перевага веб-версії в тому, що WhatsApp стає доступний з будь-якого пристрою, підключеного до мережі Інтернет. І не потрібно завантажувати завантажувальні файли і встановлювати WhatsApp на комп’ютер. Останнє особливо актуально для тих користувачів, які заходять поговорити з друзями в робочий час з комп’ютера, на який неможливо без дозволу адміністратора встановити ніякої софт. Веб-версія вирішує їх проблему, даючи можливість обмінюватися з друзями повідомленнями легко, швидко і безкоштовно.

Як зайти швидко через комп’ютер в WhatsApp?

Щоб користувачі зміг на персональному комп’ютері використовувати всі можливості WhatsApp йому потрібно зробити наступне: На мобільному гаджеті активувати обліковий запис месенджера, оодключіть смартфон і PC до інтернету. За тим встановити браузер на комп’ютері, відвідати в глобальній мережі адреса web.whatsapp.com.

На смартфоні відкривається меню і вибирається розділ під назвою «WhatsApp Web», здійснюється сканування зашифрованого квадрата, який з’являється на екрані PC.

Після цього на моніторі PC користувач побачить список чатів, що розташовується з лівого боку вікна, праворуч буде знаходитися безпосередньо сама листування. При цьому людина може перервати сеанс зі смартфона. Це виконується у вкладці під назвою «Комп’ютери«.

Здійснені прості операції дозволять в WhatsApp онлайн зайти без скачування використовуючи для цього десктоп або ноутбук. Два варіанти програми синхронізуються між собою, тому людина буде спостерігати повідомлення та іншу інформацію як на PC, так і на мобільному пристрої. Це дозволяє спілкуватися без обмеження в будь-який час.

Як відкрити WhatsApp Web?

Щоб почати користуватися WhatsApp Web, потрібно перейти на офіційну сторінку веб-версії WhatsApp. Вона доступна за посиланням: https://web.whatsapp.com/.

Коли сторінка відкриється, перше, що ви побачите. величезний QR-код. Не помітити його складно, він займає значну частину екрану.

Наступний крок. це, звичайно ж, просканувати код. Часто користувачі не читають текст на сторінці і намагаються зробити це за допомогою стандартного сканера на телефоні. Це не працює. Роблячи так, ви просто отримаєте довге посилання, яку можна буде тільки скопіювати. Але навіть це не допоможе вам увійти в веб-версію WhatsApp.

Правильний шлях. використовувати для сканування коду WhatsApp на вашому мобільному пристрої. Але поки ви будете запускати додаток і шукати в ньому сканер, QR-код може пропасти з екрану і зажадати перезавантаження. на місці QR-коду з’явиться зелений гурток, на який потрібно буде натиснути, щоб код з’явився знову.

READ  Як зробити слайд презентацію на комп'ютері

Це нормально. Панікувати не потрібно. Для економії часу і нервів рекомендуємо спочатку знайти сканер в WhatsApp на мобільному, а вже потім перезавантажувати QR-код.

Ось покрокова інструкція, як залогінитися в WhatsApp на комп’ютері: 1. Запускаєте WhatsApp з телефону.

Заходьте в меню (за допомогою кнопки «три крапки»).

В меню знаходите пункт “WhatsApp Web” і натискаєте на нього.

WhatsApp на компьютер без смартфона!

Якщо ви все робили правильно, відкриється сторінка з інструкціями. Дотримуючись їх, вам необхідно направити свій мобільний на комп’ютер, де в браузері відкрита сторінка з WhatsApp Web. Натисніть на кнопку з написом «Ок, ясно», щоб перейти до сканування.

Направте свій пристрій на QR-код в запущеному з комп’ютера браузері і проскануйте його. Якщо QR-код пропав, натисніть на зелену кнопку, щоб він з’явився знову.

запуск онлайн

Якщо у вас на комп’ютері, ноутбуці встановлена ​​операційна система Віндоус, знайте, що вона не є офіційно підтримуваної платформою для даного мессенджера. Тому, щоб скористатися Ватсапом через комп’ютер без скачування, необхідно:

 • Мати раніше зареєстрований через телефон аккаунт в цій системі.
 • Зайти на сайт https://web.whatsapp.com.
 • Ви побачите поєднання квадратиків. QR-код. Його потрібно відсканувати вашим смартфоном, щоб сталася автоматична авторизація під вашим вже існуючий обліковий запис.

Ще одним способом скористатися улюбленим месенджером (зайти в WhatsApp) є запуск емулятора для Андроїда.

Емулятор має на увазі під собою програму, яка може дозволити того чи іншого месенджер, програмою або іншому додатку працювати на пристрої, раніше для цього не передбаченому. Наприклад, в PC можна увійти в WhatsApp через програму BlueStacks.

Як скористатися емулятором BlueStacks: 1.Сначала потрібно завантажити програму і встановити її. Ця дія передбачає авторизацію в облікового запису Google (тут можлива реєстрація нового облікового запису та введення вже існуючих даних). Для цього у вас повинна бути пошта (тобто аккаунт) в Google. всесвітньо відомої компанії (широкому загалу став відомий в ролі пошукача для будь-якої інформації).

2.Сделайте те ж саме з програмою Whatsapp для комп’ютера.

Як завантажити WhatsApp на комп’ютер: зайти в улюблений браузер, в рядку пошукача набрати назву шуканого об’єкта, завантажити інсталяційний файл з розширенням «.APK» для Android пристроїв, запам’ятати шлях до збереженого файлу.

3.Встановити його на ваш комп’ютер або ноутбук (скачаний файл встановлюється шляхом звичайного подвійного натискання мишкою по ньому). Автоматична установка (іноді. з уточнюючими питаннями) пройде сама, весь процес триватиме кілька хвилин.

4.Так як зазвичай емулятори для мобільних програм не потребують окремого розпізнаванні, потрібно буде просто відкрити файл з цільовою програмою, тобто з Ватсапом, і вона (за допомогою емулятора) запускається.

Якщо емулятор не відчинив ніяких звичних для вас вікон мессенджера, розшукайте його значок на робочому столі, інший, обраної вами при установці папки, і відкрийте програму.

Після виконання всіх дій вхід в аккаунт буде виконаний. Крім цього, буде відразу (в автоматичному режимі) проведена синхронізація зі списком контактів, які вже були знайдені раніше першої (мобільного) версією цього месенджера. Але це ще не все: також буде оновлено весь список доступних в мережі Ватсапа друзів.

Щоб скористатися Вацапом без скачування, в тому числі з комп’ютера, потрібно лише мати зареєстровану раніше учетку в цьому сервісі, доступ в інтернет і комп (ноутбук).

Дуже важливо завантажувати файли з офіційних джерел, щоб ви були впевнені в тому, що всі компоненти (складові частини) дистрибутива (інсталяційний файл) не були пошкоджені.

Тільки при виконанні всіх зазначених правил в точності ви зможете здійснити вхід в WhatsApp без проблем.

Як з комп’ютера зайти в WhatsApp телефону без скачування програм

Така можливість з’явилася відносно недавно, коли розробники популярного месенджера створили веб-інтерфейс, доступний за посиланням. Побачите наступну вкладку в браузері:

Тепер варто взяти свій смартфон, зайти в додаток WhatsApp, слідувати вказівкам, які розташовані на вищезазначеному сайті для різних ОС. Windows Мобайл, Android, iOS, щоб на сторінці web.whatsapp.com просканувати код (QR-код):

Після успішної синхронізації у вікні інтернет-оглядача з’явиться вся Ваша історія спілкування з телефону, а знову надходять меседжі почнуть дублюватися синхронно на обох пристроях. Обов’язковою умовою даного рішення є постійна активність програми на мобільному пристрої. Про це говорить і повідомлення головного екрану веб-версії. «Не відключайте телефон». Тобто, зайти в WhatsApp з комп’ютера без телефону онлайн цим способом у Вас не вийде.

Всі описані вище маніпуляції можете переглянути на наступному

Как установить WhatsApp на компьютер или ноутбук

Як зайти в WhatsApp з комп’ютера. WhatsApp на PC

Сьогодні розповім, як зайти в WhatsApp з комп’ютера, скориставшись різними способами. Вибирайте той, який підходить Вам найбільше в конкретних ситуаціях. через Bluestacks, без емулятора, за допомогою Web версії або додатки для PC. Всі перераховані нижче методи працюють абсолютно безкоштовно, практично без реєстрації.

WhatsApp для PC

Якщо немає діяння працювати в браузері Google Хром (або будь-якому іншому браузері), то варто скористатися спеціальною програмою для комп’ютера. Спочатку має бути WhatsApp скачати. Зробити це можна на цій сторінці, вибравши відповідну версію.

 • Щось схоже ми робили в попередньої інструкції з whatsapp web online. Суть така ж;
 • Тепер можете сміливо спілкуватися зі своїми контактами за допомогою встановленого на ноутбуці софта. Це дуже зручно, не потрібен браузер, навіть при згортанні вікна повідомлення відображаються у правому нижньому куті робочого столу Windows (як в Скайпі).

Ось так працює WhatsApp для PC без емулятора, а далі ми розглянемо останній метод із застосуванням Android Emulator.

Запускаємо Whatsapp без смартфона через Bluestacks

Це саме той варіант, який підійде всім, хто не хоче або не може користуватися мобільним гаджетів в даний момент.

Як зробити WhatsApp на комп’ютер без телефону? Для цього нам знадобитися один раз виконати деякі маніпуляції:

 • Качаємо Android-емулятор Блюстакс;
 • Запускаємо викачаний файл і чекаємо закінчення інсталяції;
 • Відкриваємо програму за допомогою нового значка на робочому столі Windows;
 • Додаємо свій аккаунт Google (як на телефоні):
 • Знаходимо на екрані значок «лупа» (або рядок пошуку) і вводимо назву цікавить софта, який хочемо завантажити в емулятор;
 • Качаємо, запускаємо;
 • А ось тепер найцікавіше. як бути з реєстрацією? Вибираємо країну, вказуємо свій мобільний номер, на який відправляється SMS з кодом авторизації. Без цієї процедури нічого не вийде. Але робиться це одноразово, тільки перший раз.

Це рішення, як встановити WhatsApp на комп’ютер без смартфона, без QR коду, є повністю автономним. Ви створюєте дубль Вашого облікового запису Gmail на PC, емуліруете Android і у вікні утиліти зручно спілкуєтеся з друзями, вводячи повідомлення на повноцінній клавіатурі. Та й мишка досить корисна в цій ситуації.

Ми розглянули три шляхи, як зайти в WhatsApp з комп’ютера. Всі вони прості і підходять під певні випадки. Хотілося б дізнатися, який метод Вам сподобався найбільше, чи є недоліки, що хотіли б змінити?

BETATECH.COM.UA 2022