Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Windows 10 відключити поновлення

Table of Contents

Досить оригінальний спосіб.

Оригінальний, як мені здається, підхід я виявив на одне із зарубіжних ресурсів, де людина просто змусив звертатися службу поновлення на неіснуючу адресу в мережі. При цьому нічого не відключаючи. Варіант доступний апріорі для власників Windows 10 від версії Pro, так як включає звернення до редактора групової політики. Але і для власників Windows 10 Home варіант після установки РГП буде цілком доступний. Суть методу така:

 • нічого не виключаємо, що не перейменовуємо і не зупиняємо;
 • запускаємо РГП командою
 • вирушаємо по шляху

Конфігурація комп’ютера. Адміністративні шаблони. Компоненти Windows. Центр оновлення Windows

 • (Якщо його немає. переустановите РГП за посиланням). Справа знайдіть політику Вказати розміщення служби оновлень Майкрософт в інтрамережі
 • Увімкніть політику у властивостях і введіть будь-який неіснуючий інтернет-адреса в два найближчих поля. Я ввів типу такий: http://noupdatewin10.ru:

Після перезавантаження Windows при спробі оновитися видаватиме помилки. Загалом, як спосіб працює, не знаю, спробуйте.

 • Змінимо налаштування оновлень через редактор групової політики. набираємо команду

Конфігурація комп’ютера Адміністративні шаблони Компоненти Windows Центр оновлення Windows

Как убрать “Некоторыми параметрами управляет ваша организация в Windows 10”

Виводимо компонент настройка автоматичного оновлення в значення Відключено

 • встановлюємо обмеження на провідну та бездротовий зв’язок для комп’ютера. Зміни будуть проводитися в частині налаштувань Параметрів для лімітні підключення. Нагадую, що Microsoft обіцяє не лазити на сервера оновлень, якщо якийсь з каналів зв’язку встановлюється в якості обмеженого:

Для Ethernet і Wi-Fi підходи різні. Якщо дротову мережу можна відключити простим твіки реєстру, то для бездротової мережі вам потрібно вказати ім’я, яке знаєте лише ви. Так ось, для проводового Ethernet-з’єднання ви можете завантажити простенький reg-файл, який обмежить обсяг трафіку. У тому ж архіві я поклав і інший reg-файл, який зміни скасує, якщо ви передумаєте:

Щоб зміни вступили в силу, перезавантажте комп’ютер або введіть в консолі cmd від імені адміністратора команду

З Wi-Fi є нюанси. Для початку вам потрібно ввести ім’я власної точки доступу. Як вона називається, ви напевно знаєте. Але я, вже за звичкою, відсилаю вас до консолі, звідки ми будемо проводити подальші операції. Спочатку перевірте список бездротових ТД:

або, якщо в якості ТД використовується смартфон

Подальші команди привожу тільки для Wi-Fi. різниця в командах для Wi-i і мобільного, думаю, вам уже зрозуміла. Так ось, щоб перевести Wi-Fi в розряд лімітного підключення, введіть

Різниця між Fixed і Variable в тому, що перша й надає з’єднанню ознаки обмеженого за обсягом трафіку, друга. вдає, що за Wi-Fi ви платите побайтно. Щоб повернути Wi-Fi в режим безліміту, введіть

З “системними” можливостями відключити оновлення Windows ми розібралися. Слід пам’ятати, що описані настройки не є ґрунтовним перепони на шляху оновлення. Так чи інакше система знайде шляхи для їх обходу, і надовго представлених способів не вистачить. За моїми спостереженнями:

 • настройки в локальній політиці нерідко просто ігноруються (або я просто не розумію, чому саме вони не працюють)
 • запевнення про те, що через лімітовані з’єднання скачування оновлень не буде. порожні слова
 • система змусить вас так чи інакше звернеться до вбудованого інструменту DISM, яке “все поставить на свої місця”.

Почнемо з “неоригінального”.

Популярні способи я не можу обійти стороною, їх можна виявити (з незначними змінами) на всіх сайтах \ блогах \ форумах типу мого. Як інструмент там найчастіше використовується РГП (він же редактор групової політики) і аплет доступу до служб Windows. Спроба відключити оновлення Windows 10, позбавленої прямий для цього налаштування, як це було в попередніх версіях, виглядає так:

Как отключить обновление Windows 10 навсегда

Для Домашніх користувачів, до речі, з’явилася можливість поновлення припиняти, чого раніше не було. Але навіть і для “прокачаних” Window-озов оновлення будуть скачиваться і встановлюватися як тільки ті будуть готові. Хіба що власники версії Enterprise можуть установку оновлень відстрочити. У будь-якому випадку кожному з нас вибору не дається: Windows все одно поновлення встановить, чи хочемо ми того чи ні. Так що, щоб відключити оновлення Windows повністю або по максимуму, проходити доведеться відразу кілька етапів. Вони бачаться такими:

Як відключити оновлення Windows 10 повністю?

Думаю, що багато користувачів Windows 10 зі мною погодяться в думці, що з приходом останньої версії Windows автоматичні оновлення стали сприйматися більш насторожено, ніж це було в попередніх версіях продуктів Microsoft. Від чергового ежеполугодічного поновлення Windows 10 особисто я чекаю якогось підступу. І це незважаючи на факт, що номер версії продукту давно перевалив за позначку 20ХХ. А Microsoft так і не довела процес оновлення до стабільного. Тобто до “став. можна не боятися”. Нагадаю, мова йде про офіційні цифрових продуктах однією з наймогутніших цифрових корпорацій світу. При всьому цьому, думаю, кожному знайома ситуація, коли користувач “ні з того ні з сього” посеред сеансу стикається з системними торомоза. І варто поглянути в пошуках причини в Диспетчер завдань:

Чи не будете попередньо поновлення налаштовувати, вони будуть вам постійно заважати, відволікаючи ресурси в найпотрібніший момент.

ВІДРАЗУ. Я ні до чого вас не закликаю. Вічно неоновлювані система. зомбі.

Як відключити оновлення Windows через реєстр?

Всі шляхи ведуть до реєстру. Відомі мені точки входу в реєстрі Windows, що відповідають за налаштування автоматичних оновлень, розташовуються в наступних розділах його редактора:

 • HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Policies \ Microsoft \ Windows \ WindowsUpdate
 • HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies \ Explorer
 • HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ Internet Communication Management \ Internet Communication
 • HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies \ WindowsUpdate
 • HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Policies \ Microsoft \ Windows \ WindowsUpdate \ AU

Якщо конкретно, то ключі реєстру, що відповідають за оновлення, лежать тут:

Звертаю увагу на ключ, який відповідає за настройки конфігурації автоматичних оновлень:

Далі йдуть ключі реєстру служби оновлень WSUS (вона ж Windows Server Update Services), що дозволяє адміністраторам централізовано керувати розстановкою патчів і оновлень безпек:

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ Internet Communication Management \ Internet Communication

 • конкретно для браузера Internet Explorer

Детальну інформацію про кожного з ключів і прийнятому значенні входять до них параметрів з описом функції можна отримати на сторінці офіційної довідки Microsoft. І, таким чином, приймаючи дані з офсайта за базу, можна скомпонувати власні скрипти, які теоретично можуть допомогти у вирішенні багатьох проблем з автоматичними оновленнями продуктів Microsoft або ж виставлення деяких фільтрів при їх виокремлення. Так, з огляду на значення параметрів і ключів, можна, наприклад, абсолютно заборонити оновлення Windows. УВАГА. Для належного ефекту застосовуйте зміни укупі з ручними системними Твіко, описаними вище.

READ  Як роздати інтернет через PC

або, навпаки, обійти заборони, помилково або нарочито накладені груповою політикою на отримання деяких оновлень

У тому числі можна використовувати скрипт, що дозволяє адміністратору машини оновити Windows безпосередньо з офіційного сервера оновлень Microsoft.

Застосування кожного реєстрового Твіка для вступу в силу зажадає перезавантаження Windows. Відписуйтеся за результатами застосування.

Спробуємо добити поновлення через Планувальник завдань.

У частині Бібліотека планувальника Microsoft Windows WindowsUpdate всі заплановані завдання повинні бути відключені

Якщо у вас видніється завдання під ім’ям sihboot, залиште ту як є.

Тепер пару інструментів виходячи з особистих досліджень.

Повне відключення оновлень Windows 10 без відключення Центру оновлень (рекомендований спосіб, робота перевірена восени-взимку 2020)

Цей метод я тестував протягом усього листопада 2020 на Windows 10 останньої версії, і він показав себе повністю працездатним. Суть полягає в налагодженні оновлень таким чином, щоб системи використовувала локальний сервер оновлень. При цьому, через фактичну відсутність цього сервера, оновлення завантажуються не будуть.

Одночасно, служба центру оновлень Windows продовжить працювати (не навантажуючи систему), а будь-які сервери Майкрософт заблокована не будуть: це може бути корисним для працездатності та правильного функціонування інших компонентів системи, установки деяких компонентів розробки Майкрософт, оновлення програм з Windows Store і інших задач.

Щоб відключити оновлення Windows 10 цим методом, створіть reg-файл з наступним змістом:

Після цього «запустіть» створений файл і погодьтеся з додаванням параметрів до реєстру. Відразу після цього, без перезавантаження комп’ютера, оновлення перестануть скачиваться і оновлюватися.

Відключення служби Windows Update 10 (оновлено, так щоб він не включався автоматично)

Як ви могли помітити, зазвичай центр поновлення включається знову, параметри реєстру і завдання планувальника система також призводить в потрібне їй стан, таким чином, що поновлення продовжують скачиваться. Однак, є способи вирішити цю проблему, причому це той рідкісний випадок, коли я рекомендую використовувати стороннє засіб. Перш за все, рекомендую спробувати програму, за якою у мене опублікована окрема інструкція. Як відключити оновлення Windows 10 в Windows Update Blocker.

Використання лімітного підключення для запобігання установки оновлень

Примітка: починаючи з Windows 10 «Оновлення для дизайнерів» в квітні 2017 року, завдання лімітного підключення не блокуватиме всі оновлення, деякі продовжать скачиваться і встановлюватися.

За замовчуванням, Windows 10 не завантажує оновлення автоматично при використанні лімітного підключення. Таким чином, якщо ви для своєї Wi-Fi вкажіть «Задати як лімітне підключення» (для локальної мережі не вийде), це відключити установку оновлень. Спосіб також працює для всіх редакцій Windows 10.

Щоб зробити це, зайдіть в Параметри. Мережа та Інтернет. Wi-Fi, натисніть на ім’я потрібної Wi-Fi мережі, а потім в її параметрах включите пункт «Поставити як лімітне підключення», щоб ОС відносилося до цього підключення як до Інтернету з оплатою за трафік.

UpdateDisabler. дуже ефективний метод повністю відключити поновлення

UpdateDisabler. проста утиліта, яка дозволяє дуже просто і повністю відключити оновлення Windows 10 і, можливо, на поточний момент часу. це одне з найбільш дієвих рішень.

При установці, UpdateDisabler створює і запускає службу, яка не дає Windows 10 знову почати завантажувати оновлення, тобто бажаний результат досягається не шляхом зміни параметрів реєстру або відключення служби “Центр оновлення Windows 10», які потім знову змінюються самою системою, а постійно стежить за наявністю завдань оновлення і станом центру оновлень і, при необхідності, відразу відключає їх.

Процес відключення оновлень за допомогою UpdateDisabler:

 • Скачайте архів з сайту https://winaero.com/download.php?view.1932 і розпакуйте на комп’ютер. Не рекомендую в якості місця зберігання робочий стіл або папки документів, далі нам буде потрібно вводити шлях до файлу програми.
 • Запустіть командний рядок від імені адміністратора (для цього можна почати набирати «Командний рядок» в пошуку на панелі завдань, потім натиснути правою кнопкою миші по знайденому результату і вибрати пункт «Запуск від імені адміністратора») і введіть команду, що складається з шляху до файлу UpdaterDisabler.exe і параметра.install, як на прикладі нижче:
  windows, поновлення
 • Служба відключення оновлень Windows 10 буде встановлена ​​і запущена, поновлення завантажувати не будуть (в тому числі і вручну через параметри), також не буде виконуватися і їх пошук. Не знімайте файл програми, залиште його в тому ж розташуванні, звідки проводилася установка.
 • При необхідності знову включити оновлення, використовуйте той же метод, але в якості параметра укажіте.remove.

На даний момент часу утиліта працює справно, а операційна система не включає автоматичні оновлення знову.

Як відключити автоматичне оновлення Windows 10, але дозволити ручну установку оновлень

З виходом нових версій Windows 10 багато способів відключення оновлень перестали працювати: служба «Центр оновлення Windows» включається сама по собі, блокування в hosts не спрацьовує, завдання в планувальнику завдань автоматично активуються з часом, параметри реєстру працюють не для всіх редакцій ОС.

Проте, спосіб відключення оновлень (у всякому разі, їх автоматичного пошуку, скачування на комп’ютер і установки) існує. У завданнях Windows 10 присутній завдання Schedule Scan (в розділі UpdateOrchestrator), яке, використовуючи системну програму C: \ Windows \ System32 \ UsoClient.exe регулярно виконує перевірку наявності оновлень, і ми можемо зробити так, щоб воно не працювало. При цьому поновлення визначень шкідливих програм для захисника Windows продовжать встановлюватися автоматично.

Відключення перевірки оновлень в Windows 10

Якщо нічого не допомогло, вимкніть перевірку наявності оновлень в Windows 10. Якщо автоматична перевірка не працює, значить, оновлення не будуть завантажені на комп’ютер.

Для відключення перевірки наявності оновлень виконайте наступні дії:

 • Запустіть командний рядок від імені адміністратора. У вікні інтерпретатора командного рядка введіть команду, а потім натисніть на кнопку «Enter»:
 • Пройдіть по шляху: C: \ Windows \ System32, знайдіть файл «UsoClient.exe».
 • Клацніть по файлу «UsoClient.exe» правою кнопкою миші, в контекстному меню виберіть «Властивості».
 • У вікні «Властивості: UsoClient» відкрийте вкладку «Безпека».
 • Під розділом «Групи або користувачі» натисніть на кнопку «Змінити».
 • У вікні «Дозволи для групи” UsoClient “» по черзі зніміть всі дозволи для кожної групи або користувача. Не забувайте натиснути на кнопку «ОК».

Для відновлення дозволів файлу «UsoClient.exe», запустіть командний рядок від імені адміністратора, а потім виконайте команду:

Как отключить обновление Windows 10 навсегда? 3 способа

Якщо буде потрібно, ви можете вручну перевірити і встановити оновлення з «служби Windows Update».

Як відключити автоматичне оновлення Windows 10 (1 спосіб)

Засоби Windows 10 в автоматичному режимі виявляють, скачують і встановлюють поновлення на комп’ютер.

На Win 10 відключити оновлення можна способом, при якому буде відключена служба служби Windows Update. Цей спосіб працює у всіх версіях Windows 10, він забезпечує відключення оновлень Windows назавжди.

Увійдіть в «Адміністрування» з Панелі управління, або за допомогою більш легкого способу: в поле «Пошук в Windows» введіть вираз: «адміністрування» (без лапок), а потім відкрийте вікно «Адміністрування».

У вікні «Адміністрування» клікніть два рази правою кнопкою миші по ярлику «Служби».

У вікні «Служби», в розділі «Служби (локальні)» знайдіть службу служби Windows Update.

Далі клікніть правою кнопкою миші по службі служби Windows Update, а в випадаючому контекстному меню виберіть пункт «Властивості».

READ  Який антивірус поставити на Windows 10

У вікні «Властивості: Служба Windows Update (Локальний комп’ютер)», у вкладці «Загальні» змініть настройку «Тип запуску» на значення «Відключено».

У налаштуванні «Стан» натисніть на кнопку «Зупинити» для зупинки служби поновлення Windows 10.

Після цього, оновлення Windows 10 перестануть приходити на комп’ютер.

Для включення функції автоматичного оновлення, у вікні «Властивості: Служба Windows Update (Локальний комп’ютер)» виберіть кращий тип запуску: «Автоматично (відкладений запуск)», «Автоматично», або «Вручну».

Відключаємо доступ до Центру поновлення Windows (5 спосіб)

У нових версіях Windows 10, після відключення користувачем, через деякий час примусово включається служба Центру оновлень на комп’ютері. Тому нам потрібно заблокувати доступ Центру оновлень Windows серверів оновлення Microsoft.

Спочатку відключити службу Центру оновлень Windows (дивіться 1 спосіб).

 • Пройдіть по шляху:
 • Клацніть правою кнопкою миші. Виберіть «Створити =« Розділ ». Дайте ім’я розділу «Internet Communication Management» (тут і далі без лапок).
 • Клацніть по створеному розділу «Internet Communication Management», створіть всередині новий розділ з ім’ям «Internet Communication».
 • Увійдіть в розділ «Internet Communication», клікніть по вільному місцю правою кнопкою миші.
 • У контекстному меню виберіть «Створити» = «Параметр DWORD (32 біти)».
 • Дайте ім’я створеному параметру «DisableWindowsUpdateAccess».
 • Клікніть два рази лівою кнопкою миші по параметру «DisableWindowsUpdateAccess». у вікні «Зміна параметра DWORD (32 біти)», в поле «Значення» виберіть «1».

У редакторі реєстру виконайте наступні дії:

 • Увійдіть в розділ:
 • Створіть «Параметр DWORD (32 біти)», надайте йому ім’я «NoWindowsUpdate» зі значенням «1».

Створіть у вікні Редактора реєстру новий параметр:

 • Пройдіть по шляху:
 • Створіть «Параметр DWORD (32 біти)», надайте параметру ім’я «DisableWindowsUpdateAccess» зі значенням «1».

Закрийте вікно редактора реєстру, перезавантажте комп’ютер. При перевірці наявності оновлень, служба Windows Update покаже помилку «0x8024002e».

Для включення доступу до серверів служби Windows Update, видаліть раніше створені параметри з реєстру.

Включення лімітного підключення в Windows 10 (4 спосіб)

Даний спосіб дозволяє налаштувати лімітне підключення в операційній системі Windows, в разі, якщо доступ до мережі здійснюється по Wi-Fi.

Виконайте наступні послідовні дії:

 • Увійдіть в параметри системи.
 • З вікна «Параметри» перейдіть в «Мережа та Інтернет».
 • Увійдіть в налаштування «Wi-Fi», натисніть на посилання «Управління відомими мережами».
 • Виберіть свою мережу Wi-Fi, натисніть на кнопку «Властивості».
 • У параметрі «Задати як лімітне підключення» переставте повзунок в положення «Включено».

Після цього, операційна система Windows 10 буде обмежувати пошук і отримання оновлень. При цьому способі, деякі оновлення будуть встановлюватися в операційну систему. Великі поновлення, такі як оновлення версії ОС будуть відключені.

Потрібно автоматично оновлювати в командному рядку

Для зупинки, а потім відключення служби автоматичного оновлення скористайтеся командним рядком:

 • Запустіть командний рядок від імені адміністратора.
 • Виконайте послідовно наступні команди:

Для запуску і включення служби автоматичного оновлення, виконайте наступні команди:

Як відключити оновлення в Windows 10. 5 способів

Як відключити оновлення Windows. таке питання задають користувачі, яким необхідно заборонити установку оновлень системи на комп’ютер. При налаштуваннях за замовчуванням, операційна система самостійно в автоматичному режимі шукає, викачує і встановлює оновлення, випущені для Windows.

Корпорація, з періодичністю приблизно раз на місяць, випускає пакети оновлень для операційної системи Windows. Час від часу, Microsoft робить позапланові поновлення, покликані вирішити виникаючі проблеми в роботі ОС, або закривають виявлені проломи в системі безпеки Windows.

Основна частина оновлень стосується безпеки системи. При установці оновлень застосовуються виправлення системи або відбувається додавання деяких нових функцій.

Крім звичайних оновлень, в Windows 10 виходять так звані великі поновлення, після застосування яких, по суті, на комп’ютер встановлюється нова версія Windows 10. Подібні великі поновлення виходять з періодичністю один-два рази на рік.

Деяка частина користувачів відключає оновлення системи з різних причин. Основні причини для відмови від оновлень Windows:

 • іноді трапляється, що після установки оновлень, порушується штатна робота Windows і встановлених програм;
 • якщо у користувача лімітоване з’єднання в мережі інтернет, завантаження оновлень впливає на розмір споживаного трафіку;
 • брак вільного місця на диску комп’ютера;
 • після інсталяції оновлення, користувач побоюється втратити активацію операційної системи;

Як відключити автоматичне оновлення? Вирішити проблему можна за допомогою засобів системи, або за допомогою сторонніх програм. У даній статті ми розглянемо 5 способів, як відключити поновлення на Windows 10 засобами операційної системи.

Просто відключити служби Windows Update (Windows Update) на десятці, як в Windows 7 або в Windows 8 вже не вийде. Максимум, що можна зробити подібним способом: призупинити поновлення на термін до 35 днів.

Як відключити оновлення Windows 10 за допомогою Редактора локальної групової політики (2 спосіб)

Тепер подивимося, як відключити поновлення Вінди 10 в редакторі локальної групової політики.

Зверніть увагу, що даний спосіб не підходить для Windows 10 Home (Windows 10 Домашня) і Windows 10 Single Language (Windows 10 Домашня для однієї мови). Ця можливість присутня в старших версіях операційної системи: Windows 10 Pro (Windows 10 Професійна) і Windows 10 Enterprise (Windows 10 Корпоративна).

Спочатку необхідно увійти в Редактор локальної групової політики. В поле «Пошук в Windows» введіть вираз «gpedit.msc» (без лапок), а потім запустіть редактор.

По-іншому в Редактор локальної групової політики можна увійти в такий спосіб: натисніть на клавіші «Win» «R», введіть у полі «Відкрити» вираз «gpedit.msc» (без лапок), а потім натисніть на кнопку «ОК».

У вікні «Редактор локальної групової політики» пройдіть по шляху: «Конфігурація комп’ютера» = «Адміністративні шаблони» = «Компоненти Windows» = «Центр оновлення Windows».

У розділі «Центр оновлення Windows» знайдіть елемент «Автоматичне оновлення», клікніть по ньому правою кнопкою миші, а в контекстному меню виберіть пункт «Змінити».

У вікні «Автоматичне оновлення» активуйте настройку «Відключено», а потім натисніть на кнопку «ОК».

Після цього, операційна система не буде шукати, завантажувати і встановлювати автоматичні оновлення Windows 10.

Як відключити служби Windows Update 10

Деякі користувачі, що бажають відключити служби Windows Update 10 стикаються з тим, що відключення служби центру оновлень не призводить до бажаного результату: через короткий час служба автоматично включається знову (причому не допомагає навіть відключення завдань за розкладом в розділі Update Orchestrator). Способи блокування серверів центру оновлень у файлі hosts, брандмауер або за допомогою стороннього ПО теж не можна назвати кращим варіантом.

Однак є спосіб відключити служби Windows Update 10, а точніше доступ до нього системними засобами, причому спосіб працює не тільки в Pro або Enterprise версіях, але і в домашній версії системи (включаючи версії 1803 April Update і 1809 October Update). Див. Також додаткові способи (в тому числі, відключення установки конкретного поновлення), інформацію по оновлень і їх налаштування в інструкції Як відключити оновлення Windows 10.

Примітка: якщо ви не знаєте, навіщо відключаєте поновлення Windows 10, краще цього не робити. Якщо причина лише в тому, що вам не подобається, що вони раз у раз встановлюються. краще залишити включеними, в більшості випадків це краще, ніж не встановлювати оновлення.

Відключення центру оновлень Windows 10 назавжди в службах

Незважаючи на те, що Windows 10 сама запускає центр поновлення після відключення його в службах, це можна обійти. Шлях буде таким

 • Натисніть клавіші WinR на клавіатурі, введіть services.msc і натисніть Enter.
 • Знайдіть службу служби Windows Update, вимкніть її, двічі клікніть по ній, в тип запуску встановіть «Відключено» і натисніть кнопку «Застосувати».
 • У цьому ж вікні перейдіть на вкладку «Вхід в систему», виберіть пункт «З обліковим записом», натисніть «Огляд», а в наступному вікні. «Додатково».
 • У наступному вікні натисніть «Пошук» і в списку внизу виберіть обліковий запис без прав, наприклад. Гість.
 • Натисніть Ок, знову Ок, а потім вкажіть будь-який пароль і підтвердження пароля, запам’ятовувати його не потрібно (не дивлячись на те, що у облікового запису Гість немає пароля, все одно вкажіть його) і підтвердіть всі зроблені зміни.
 • Після цього Служба Microsoft Windows 10 більше не запуститься.
READ  Дублювання екрану на Samsung як включити

Якщо щось залишилося не до кінця зрозумілим, нижче. відео, на якому всі кроки відключення центру поновлення показані наочно (але є помилка стосується пароля. його слід вказати).

Відключення доступу до Центру поновлення Windows 10 в редакторі реєстру

Перед тим як почати, вимкніть службу Центру оновлень Windows 10 звичайним способом (надалі вона може включитися при виконанні автоматичного обслуговування системи, але доступу до оновлень у неї вже не буде).

 • Натисніть клавіші WinR на клавіатурі (де Win. клавіша з емблемою Windows), введіть services.msc і натисніть Enter.
 • У списку служб знайдіть «Центр оновлення Windows» та двічі клікніть по назві служби.
 • Натисніть «Зупинити», а після зупинки встановіть «Відключено» в поле «Тип запуску».

Готово, центр поновлення тимчасово відключений, наступний крок. відключити його повністю, а точніше. заблокувати йому доступ до сервера центру оновлень.

 • Натисніть клавіші WinR, введіть regedit і натисніть Enter.
 • У редакторі реєстру перейдіть до розділу HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ натисніть на ім’я розділу правою кнопкою миші і виберіть «Створити». «Розділ». Назвіть цей розділ Internet Communication Management, а всередині нього створіть ще один з ім’ям Internet Communication.
 • Вибравши розділ Internet Communication, натисніть правою кнопкою миші в правій частині вікна редактора реєстру і виберіть «Створити». «Параметр DWORD».
 • Вкажіть ім’я параметра DisableWindowsUpdateAccess, потім двічі натисніть на нього та задайте значення 1.
 • Аналогічним чином створіть параметр DWORD з ім’ям NoWindowsUpdate зі значенням 1 в розділі HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies \ Explorer
 • Також створіть параметр DWORD з ім’ям DisableWindowsUpdateAccess і значенням 1 в розділі реєстру HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Policies \ Microsoft \ Windows \ WindowsUpdate (при відсутності розділу, створіть необхідні підрозділи, як це описувалося в кроці 2).
 • Закрийте редактор реєстру та перезавантажте комп’ютер.

Готово, з цього моменту центр оновлень не буде мати доступу до серверів Майкрософт для завантаження і установки оновлень на комп’ютер.

Якщо ви включите службу (або вона включиться сама) і спробуєте перевірити наявність оновлень, ви побачите помилку «З установкою оновлень виникли деякі проблеми, але спроба буде повторена пізніше» з кодом 0x8024002e.

Примітка: судячи з моїх експериментів, для професійної та корпоративної версії Windows 10 досить параметра в розділі Internet Communication, а на домашню версію цей параметр, навпаки, не робить впливу.

Розсилка нових, іноді цікавих і корисних, матеріалів сайту remontka.pro. Ніякої реклами і безкоштовна комп’ютерна допомога передплатникам від автора. Інші способи підписки (ВК, Однокласники, телеграм., YouTube, Яндекс.Дзен)

Так само у вас тут на сайті є спосіб відключити завдання Schedule Scan і при цьому відключаться автоматичні оновлення Windows, але поновлення захисника Windows продовжать автоматично оновлюватися. А ось з цієї статті, при способі «Відключення доступу до Центру поновлення Windows 10 в редакторі реєстру», захисник Windows продовжить автоматично оновлюватися?

Рано чи пізно, навіть з учеткой гостя, особисто у мене все знову запускається. Не допомагає видалення Usoclient, не допомагає видалення завдань за розкладом, і навіть після команди «sc delete wuaserv» ця зараза все одно пано чи пізно включається.

Як відключити оновлення офісу, через центр поновлення винда 10, він тягне поновлення офісу причому я 2007 року ката

Планувальник завдань

Всі регулярні дії в системі занесені в планувальник завдань. Саме він змушує системні процеси і допоміжні утиліти запускатися в автоматичному режимі.

Щоб перевірити планувальник, необхідно:

 • У вікні «Виконати» ввести команду taskschd.msc.
 • Пройти шлях «Бібліотека планувальника завдань». «Microsoft». «Windows». «UpdateOrchestrator».
 • Вимкнути всі активні завдання, пов’язані з апдейтами (Update Assistant або Update Assistant CalendarRu).

Зазвичай цих дій виявляється більш ніж достатньо для того, щоб назавжди позбутися від докучливих системних оновлень.

Якщо ж Windows все ж потрібно буде оновити, робити це доведеться вручну.

Як відключити оновлення Windows 10 назавжди

Відключити автообновления системи на Windows 10 можна кількома способами: через Диспетчер служб, редактор локальної групової політики або планувальник завдань. У даній статті описані прості покрокові інструкції, що дозволяють позбутися від проблеми швидко і просто.

Напружують поновлення Windows 10? 4 способи відключити їх назавжди

Напевно, кожен власник PC з ОС Windows 10 стикався з тим, що комп’ютер регулярно оновлюється в самий невідповідний момент. При цьому завантаження «поліпшень» відбувається дуже довго, ніж може сильно дратувати власника. І якщо все це вкрай недоречно, то автоматичні апдейти можна спокійно відключити, тимчасово або навіть назавжди забувши про тривалих і набридають перезагрузках.

Диспетчер служб

Перше, що потрібно зробити людині, яка не бажає оновлювати Windows. повністю відключити системну службу через Диспетчер завдань.

Для цього необхідно виконати наступні кроки:

 • Викликати вікно «Виконати», використовуючи гарячу конфігурацію клавіш Win R.
 • Ввести команду services.msc.
 • Знайти в випадаючому списку службу «Центр оновлень Windows», тапнув по ній двічі.
 • Перейти в списку в розділ «Загальні», вибравши в полі «Тип запуску» команду «Відключено».
 • Тапнуть по «Зупинити».
 • У підрозділі «Вхід в систему» ​​перейти до підпункту «З обліковим записом», перейшовши в розділ «Огляд».
 • У новому віконці вибрати «Додатково». «Пошук».
 • Відшукати «Гість», клікнувши кнопку «Ок».
 • У розділі «Вхід в систему» ​​скасувати паролізацію для користувача «Гість».
 • зберегти зміни.

Дані 10 кроків дозволяють повністю відключити весь Центр оновлень для Windows, позбавивши його адміністраторських прав, без яких система не зможе щось завантажувати і вже тим більше встановлювати.

Такий спосіб цілком справедливо вважається найбільш дієвим, проте в окремих випадках «десятка» все ж може продовжити накочувати апдейти.

Редактор локальної групової політики

Продовжують надходити апдейти? Порожниною відключити поновлення за допомогою застосування редактора групової політики залишається можливим тільки на ОС Windows 10 Pro і Enterprise. І на сьогоднішній день це одна з найнадійніших рішень позначеної завдання.

А діяти треба так:

 • Натиснути WinR і ввести команду gpedit.msc.
 • Вибрати шлях «Конфігурація комп’ютера». «Адміністративні шаблони». «Компоненти Windows». «Центр оновлення Windows».
 • Двічі тапнуть по команді «Автоматичне оновлення».
 • Вибрати в настроювальному меню функцію «Відключено».

Щоб зміни вступили в силу, настійно рекомендується знову повернутися в параметри системи, щоб перевірити наявність нових системних апдейтів.

Перший раз вони знайдуться, проте згодом програма не здійснюватиме автоматичний пошук і інсталяцію.

Застосування допоміжного софта

У рідкісних випадках жоден зі стандартних методів не допомагає відключити регулярне оновлення системи. Тоді єдиний шанс усунути проблему полягає в тому, щоб скористатися сторонніми програмами. Найкраще використовувати утиліти типу DWS (Destroy Windows Spying). Це безкоштовне ПО, яке не потребує установки. Додаток має досить широкий функціонал і дозволяє боротися не тільки з оновленнями, але і з непотрібним стандартним програмним забезпеченням.

Вимкнення автоматичного оновлення на Windows 10 трохи складніше, ніж на інших версіях ОС. Однак зробити це необхідно, адже постійна перезавантаження комп’ютера може неабияк набридати. Існує три способи, що дозволяють швидко позбутися від проблеми, тоді як в крайньому випадку можна вдатися до допомоги допоміжного софта.

BETATECH.COM.UA 2022