Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Xiaomi adb fastboot tools як користуватися

Table of Contents

Робота з Xiaomi ADB / Fastboot Tools

Розглянемо правильне підключення мобільного гаджета і основні взаємодії з утилітою. Інструкції представлені тільки в ознайомлювальних цілях.

Xiaomi ADB Fastboot Tools

ADB Fastboоt Tools. це службове додаток з розширеними можливостями. Функціонал найбільше сподобається власникам мобільних гаджетів з активним бутлоадер і ROOT-правами. Якщо ж у Вас відсутній roоt, а завантажувач заблокований. можливості програми будуть обмежені.

При підключенні девайса утиліта видає детальну інформацію про модель, таку як: серійний номер, кодове ім’я та стан бутлоадер.

Зверніть увагу, що Xiаomi ABD / Fastbоot Tоols. це додаток виключно для досвідчених користувачів. Всі дії в ній ви проводяться на свій страх і ризик.

Видалення системних додатків

Користувачі найчастіше вдаються до використання утиліти, щоб видалити непотрібні встановлені додатки.

Включаємо режим для розробників і включаємо налагодження по USB. Ставимо на РС всі необхідні драйвера. За допомогою кабелю підключаємо девайс до РС. На телефоні в режимі роботи USB виставляємо «Передача файлів». У ADB Fastbоot Tools натискаємо «Deblоater», а в мобільному гаджеті дозволяємо налагодження по USB (Тапа «ОК» у вікні). Знову натискаємо «Deblоater». З’являється список програм, які необхідно видалити. Виставляємо галочки навпроти назв, і тиснемо «Uninstall».

xiaomi, fastboot, tools, користуватися

Якщо видалення пройшло успішно, в лівій стороні екрану з’явиться напис «Done».

Відключаємо мобільний гаджет від PC і перезавантажуємо.

Тепер Ви знаєте, як можна швидко і легко видалити системні програми та ігри на Xiaomi.

Де можна скачати програму

Офіційного сайту з Xiаomi ADB Fastbоot Tоols немає. Але додаток можна без проблем скачати за посиланнями нижче з Github.

Файл з расшіреніем.jar йде з розширеним функціоналом і частіше оновлюється. Але якщо Ви не знайомі з ПО Jаva. рекомендуємо завантажити стандартну версію, яка підійде для Windоws 10 і для більш ранніх збірок.

Останні збірки Xiаomi ADB / Fastboot Tools йдуть тільки в JAVA додатку, тобто з расшіреніем.jаr. Для включення утиліти потрібно встановити додатковий компонент Orаcle Java звідси.

Xiaomi ADB Fastboot Tools: як користуватися і для чого вона потрібна

Досвідчені користувачі люблять налаштовувати свої мобільні гаджети на свій розсуд. У цьому допомагають спеціально створені для цього програми. Одна з таких програм. Xiаomi ADB Fastbоot Tools. Це інструмент, який дозволяє видалити непотрібні системні програми, очистити кеш, скинути девайс до заводських налаштувань, заблокувати завантажувач тощо. Сьогодні ми детально поговоримо про цю утиліту.

Установка програми на Windows 10

Нижчеописане інструкція підійде, якщо ви скачували Windоws-версію (НЕ Jаva!).

Розпаковуємо архів, що скачав, бажано на системний диск.

Знаходимо розпакований файл з расшіреніем.exe і запускаємо його. Тепер можна приступати до використання програми.

Перевірка працездатності adb і fastboot

Для початку потрібно переконатися, що додаток розпізнає підключений девайс. З’єднуємо телефон з РС по USB-кабелю, а потім запускаємо утиліту. Не забуваємо, що перед цим потрібно включити налагодження по USB.

У програмі натискаємо по великій кнопці «Deblоater». Відбудеться розпізнавання підключеного девайса. Якщо синхронізація успішна, з’явиться інформація про моделі. Напис «No dеvice found» повідомляє про відсутність потрібних нам драйверів. Встановіть універсальні драйвера adb і fastbоot, і спробуйте ще раз.

Ще пару можна перевірити, перезагрузив мобільний гаджет через вкладку «Rebоot into system» (в пунктах «ADB Toоls» і «Fastboot Toоls»). Якщо девайс відгукнувся на команду і перезавантажився, значить, підключення успещно встановлено.

�� УДАЛИЛ СТОКОВЫЕ ПРИЛОЖЕНИЯ ИЗ MIUI 11! // БЕЗ РАЗБЛОКИРОВКИ

Функції та особливості

Програма в основному застосовується для видалення системних додатків на Andrоid. Але є й інші особливості:

Переклад мобільного гаджета в режим Fastbоot, Recоvery або EDL. Очищення кеш-пам’яті або повне видалення даних (саме скидання до заводських налаштувань). Блокування / розблокування завантажувача. тільки для моделей з серії Andrоid One. Включення Goоgle камери (із застосуванням TWRP Recоvery). Прошивка через Фастбут.

READ  Samsung не працює екран

вибір прошивки

Перед тим, як прошити смартфон через ADB Fastboot Xiaomi, потрібно вибрати версію оболонки. Існують 4 оболонки для смартфонів Xiaomi. Вони відрізняються доступом до налаштувань і функціоналом. Вибрати ОС можна самостійно. Вони встановляться на смартфон незалежно від моделі. Однак потрібно знати про особливості кожної оболонки:

 • China ROM зазвичай встановлюється на смартфонах, призначених для продажу в Китаї. Така система підтримує тільки китайський і англійську мови. Також вона містить китайські додатки, які працюють тільки в Китаї.
 • Global ROM вважається універсальною оболонкою. Її ставлять на всі телефони, які продають в Європі. Користувачі можуть виставити будь-яку мову. Також встановлені сервіси від компанії Google.
 • Developer ROM. версію ОС використовують розробники, проте для базового користувача вона не потрібна. Оновлення для професійної системи виходять щотижня.
 • Stable ROM відрізняється злагодженою роботою. Власникам таких смартфонів перепрошивати, як правило, не потрібно. Однак ця версія оболонки має свій недолік. поновлення виходить раз в 2-3 місяці.

Важливо дотримуватися всі кроки, інакше телефон перестане працювати. Відключати його від PC в процесі не можна. Щоб синхронізувати гаджет з комп’ютером, знадобиться USB кабель. Перейти в режим ADB Fastboot Xiaomi Tools потрібно заздалегідь. Також заздалегідь вийміть з телефону SIM і флеш карти. При установці програмного забезпечення всі файли з системи будуть видалені.

Причини переходу Xiaomi в режим Fastboot

Іноді додаток відкривається без участі користувача. Причиною переходу Xiaomi в режим Fastboot на Xiaomi може бути випадкове натискання клавіш гучності і блокування. Однак такий збій іноді відбувається внаслідок поломки смартфона. Вона може бути як системної, так і механічної. Найчастіше програма Xiaomi ADB Fastboot Tools запускається через:

 • попадання вологи всередину корпусу смартфона;
 • видалення файлів ROOT і Magisk;
 • некоректного оновлення оболонки або Android;
 • невдалого встановлення прошивки Xiaomi через Fastboot.

Як увійти і як вийти з режиму

Увійти в додаток ADB Fastboot на смартфоні Xiaomi можна двома способами. Якщо смартфон включений, потрібно перейти в «Налаштування» і натиснути «Швидку завантаження».

Для другого способу телефон Xiaomi доведеться вимкнути. Після того, як на екрані зникнуть всі написи, затисніть одночасно кнопку блокування та клавішу зменшення гучності. Приблизно через 5 секунд смартфон завібрує і включиться в режимі Fastboot ADB.

Не всі користувачі знають, як вийти з режиму Xiaomi Fastboot. Це може стати проблемою, тому що через програму швидкого включення повноцінно користуватися телефоном не можна. Якщо режим настройки Xiaomi запустився випадково, Fastboot можна вимкнути 3 способами:

 • Затисніть кнопку харчування на 30 секунд. Смартфон має вимкнутися. Через хвилину телефон запуститься самостійно.
 • Дістаньте акумулятор, якщо він знімний. Потім поставте його назад і включіть.
 • Підключіть смартфон до комп’ютера за допомогою USB кабелю. Встановіть драйвер пристрою. Відкрийте консоль і введіть «fastboot reboot / code». Після цього пристрій перезавантажиться в примусовому режимі.

Mi flash і прошивка телефону Xiaomi

Завантажену раніше оболонку потрібно розпакувати в будь-яку папку. У назві шляху не повинно зустрічатися російських букв, інакше програма не розпізнає його. Кінцеву папку назвіть “Flash”. Розмістити її можна на будь-якому диску. Для установки прошивки Xiaomi через Fastboot:

 • Запустіть програму від імені адміністратора.
 • Увімкніть на телефоні режим Fastboot.
 • запустіть MiFlash.
 • Натисніть Flash. Прошити. клавіша «Boot into recovery».
 • Виберіть пункт «Clean all». Заздалегідь потрібно перенести всі важливі файли зі смартфона на PC, тому що в процесі оновлення вони втечуть.
 • Після завершення встановлення. Телефон включиться з новою операційною системою. З Fastboot виходити не потрібно.

Xiaomi ADB Fastboot Tools

Кожен смартфон, крім додатка «Налаштування», має параметри, редагувати які можна тільки через спеціалізовані програми. ADB Fastboot Xiaomi Tools дозволяє підключити смартфон Xiaomi до комп’ютера, як зовнішнє редагується пристрій. Перейти в режим можна за допомогою правильної команди. Додаток ADB Fastboot за замовчуванням встановлено у всіх гаджетах китайського бренду Xiaomi.

Не включається ADB Fastboot Tools

Оскільки програма ADB Fastboot Tools завантажується на смартфон Xiaomi раніше, ніж система Android, вона не може бути відсутнім. Однак проблеми з запуском іноді виникають через системного збою. Спробуйте перезавантажити смартфон. Потім перевірте параметри швидкого завантаження в розділі «Інші параметри». Якщо повзунок знаходиться в активному режимі, увійдіть знову в Fastboot. У разі невдачі, віднесіть смартфон в сервісний центр. Для вирішення проблеми потрібно перепрошивка, зробити яку без програми ADB будинку складно.

Як видалити fastboot

Не всім користувачам Xiaomi програма ADB Fastboot потрібна. Якщо ви не плануєте перепрошивати смартфон або працювати з системними файлами:

 • Зайдіть в меню «Налаштування».
 • Знайдіть пункт «Спеціальні можливості». У старіших версіях MIUI Fastboot включається через розділ «Екран».
 • Перетягніть повзунок «Швидке включення» в режим “викл.”. Перезапустіть телефон, щоб параметри збереглися.

Якщо такий спосіб не спрацював, знадобиться повний скидання. Можна зробити на свій страх і ризик видалення заводських налаштувань. Перед початком очищення системи, потрібно вийняти SD-карту, щоб дані на ній не постраждали. Всю необхідну інформацію, включаючи музику і фотографії, перенесіть в хмару або на комп’ютер. При форматуванні вони втечуть з смартфона. Щоб зробити hard reset:

 • Вимкніть гаджет. Дістаньте з нього SIM-карту.
 • Затисніть нижню клавішу гучності і кнопку блокування. Через кілька секунд запуститься меню Recovery Mode перезавантаження в режим Fastboot reboot.
 • У меню виберіть пункт «Clear» або «Wipe Data» (в залежності від версії смартфона). Виберіть один з цих варіантів і підтвердіть вибір кнопкою включення.
 • Повне очищення займе до 10 хвилин. Після цього смартфон включиться з рідної оболонкою MIUI.
READ  Як встановити КиноПоиск на Smart TV

Щоб прибрати ADB Fastboot Xiaomi третім способом, знадобиться PC на базі Windows 10. Щоб відключити утиліту таким способом:

 • Скачайте програму ADB Run і встановіть її.
 • Підключіть смартфон до комп’ютера за допомогою USB кабелю.
 • Дочекайтеся, поки драйвери встановляться. Якщо система не виявила їх, скачайте актуальний файл з сайту виробника.
 • Як тільки PC виявить підключений смартфон, введіть в терміналі команду «fastboot reboot».

розблокування завантажувача

За замовчуванням смартфон знаходиться в заблокованому стані. Це означає, що на нього не можна встановити сторонню прошивку Xiaomi через Fastboot. Щоб використовувати програму Flashing Tool Miflash, доведеться розблокувати завантажувач. Спочатку потрібно прив’язати гаджет до аккаунту:

 • Перейдіть в параметри на гаджет і виберіть «Розширені настройки».
 • В меню «Для розробників» потрібно відкрити «Статус завантажувача».
 • Натисніть на кнопку «Зв’язати пристрій з аккаунтом».
 • Потрібно дочекатися закінчення терміну в 360 годин. Після цього можна продовжити установку нової прошивки Xiaomi через Fastboot.

Видаляємо системні програми з Android без Root

Інтерес читачів до цієї теми особливо високий на моєму сайті. тільки за останні два дні першу статтю прочитало більше 20 000 чоловік

У кого-то не вийшло, за інструкцією з минулої статті, заморозити всі вбудовані програми, а кому-то виявилося мало простий надійної зупинки деяких сервісів від Google.

Були й такі, які зовсім не розуміючи питання кинулися в коментарях вчити мене чогось, доводити щось

Але це все таке я випадково знайшов на одному дуже популярному форумі на смартфону тему 100% працюючий метод повного позбавлення від вбудованих «видаляються» системних додатків в будь-яких моделях смартфона від фірми Xiaomi.

Якраз кілька днів тому купив собі з нагоди ювілею новий чудовий супер Smart цього виробника з глобальної прошивкою. Mi Max 3.

Поки «цокає» місячний лічильник на розблокування завантажувача я не можу встановити Root права на свій лопатофон Smart, тому особисто перевірив описаний нижче метод на ньому.

Xiaomi ADB Fastboot Tools

Як видалити системне додаток Android без Root

Як і обіцяв позавчора, розповім в цій статті, як повністю видалити системне додаток з Android без Root. швидко, легко і безпечно.

КАКИЕ ПРОГРАММЫ МОЖНО УДАЛИТЬ ЧЕРЕЗ XIAOMI ADB/FASTBOOT TOOLS | ИНСТРУКЦИЯ

Коротка і проста інструкція з картинками стосуватиметься всіх смартфонів від дуже популярною, останнім часом, компанії Xiaomi.

Звичайно ж, будемо позбуватися немає від зовсім всіх системних видаляються звичайним способом додатків, а тільки від тих, якими не користуєтеся, вибірково.

Це корисно робити для вивільнення оперативної пам’яті, зникнення зайвих ярликів з екрану смартфона і збільшення вільного місця в пристрої.

До речі, заодно помітно зменшимо кількість спливаючій реклами в оболонці Miui.

Як працює Xiaomi ADB Fastboot Tools

Тепер уважніше і акуратніше. виконуйте послідовність дій:

 • підключаємо смартфон Xiaomi до комп’ютера штатним шнуром і запускаємо програму

кілька секунд подивитися на процес повного видалення вбудованих системних додатків в лівому розділі програми та дочекатись появи «Done!»

Усе! Тиснемо «Reboot into System» і радіємо окропом. змогли ось так просто повністю видалити системне додаток з Android без Root

Список видаляється сміття може змінюватися, в залежності від встановленої прошивки і версії утиліти. Саме тому, рекомендую користуватися завжди найактуальнішою версією програми Xiaomi ADB Fastboot Tools.

Як включити налагодження по USB

Для цього в пункті налаштувань «Про телефоні» 7 разів поспіль Тапа за версією MIUI

Потім переходимо в розширені налаштування

Тут потрібно просто пересунути один повзунок

Ось так просто включається налагодження по USB.

Йдемо далі. Викачуємо на комп’ютер по посиланню, що в кінці статті, програму Xiaomi ADB Fastboot Tools і розпаковуємо її.

Програма Xiaomi ADB Fastboot Tools

В мережі Інтернет пишуть, що дана безкоштовна програма призначена для видалення вбудованих додатків на заблокованому завантажувач і без ROOT прав (можна застосувати і до розблокованим девайсів). Так що. ми йдемо до Вас, разом з утилітою Xiaomi ADB Fastboot Tools!

Спершу нам потрібно в смартфоні дещо активувати

Зменшуємо кількість реклами в MIUI

Просто обов’язково видаліть «Analytics» і «Msa»

Всі додатки перераховані у вікні програми можна сміливо видаляти. ніяких глюків і помилок не з’явиться.

READ  Як користуватися відео старий на Android

Наприклад, якщо використовуєте для серфінгу по мережі браузер Опера, то можна сміливо видаляти вбудований. Така ж історія з плеєром відео, поштою.

Якщо не використовуєте Mi аккаунт. можете сміливо видаляти їх хмара. В іншому випадку. замучать спливаючі віконця з помилкою підключення до хмарного диска.

Завантажити Xiaomi ADB Fastboot Tools

Взагалі, у цій программуліна дуже багато корисних і цікавих можливостей є, але це вже залишимо досвідченим користувачам.

Тепер знаєте як повністю видалити системне додаток з Android без Root в смартфонах Xiaomi.

До нових корисних комп’ютерних програм і цікавих програм для Android.

Як встановити Xiaomi ADB / Fastboot Tools і користуватися додатком

Xiaomi ADB Fastboot Tools (XAFT). це безкоштовна утиліта з графічним інтерфейсом для управління командним рядком Android. Вона створена спеціально для пристроїв Xiaomi.

Хоча ADB і Fastboot є універсальними інтерфейсами Android, деякі алгоритми та методи роботи програми специфічні для пристроїв Xiaomi. Її коректна взаємодія з іншими моделями теоретично можливо, але не гарантується.

Нижче наведена покрокова інструкція як встановити та використовувати Xiaomi ADB Fastboot, а також опис можливостей (модулів) утиліти.

Опис модулів XAFT

Ви можете подумати, що це ще один установник ADB / Fastboot. Насправді, програма містить безліч інструментів в одному інтерфейсі, які називаються модулями. XAFT включає всі основні функції традиційних інструментів ADB / Fastboot, тільки орієнтований на пристрої Xiaomi і має графічний інтерфейс.

Більше не потрібно запам’ятовувати команди ADB. вони доступні через графічний інтерфейс програми. Це полегшує роботу початківцям користувачам і дозволяє не вникати в використання командного рядка, як у випадку з Android Debug Bridge.

 • App Manager (менеджер додатків). видаляє, переустановлює, відключає і включає вбудовані додатки та служби. Телефони Xiaomi зазвичай поставляються з декількома додатками за замовчуванням, включаючи Mi Store, Mi Calculator, Mi Scanner, Mi Remote і т. Д. Можна видалити будь-які з них.
 • Camera2. дозволяє вмикати та вимикати Android Camera2 API. Ви зможете встановлювати будь-які додатки камери з ручним керуванням і управляти електронною стабілізацією зображення EIS. Для роботи з Camera2 потрібно встановити рекавери TWRP.
 • File Explorer (провідник). управління файлами, що зберігаються в пам’яті телефону. Вміє копіювати і вставляти файли між смартфоном і PC.
 • Screen density (щільність екрану). настройка значення DPI (кількість точок на дюйм). Чим вище DPI, тим краще картинка на екрані. Чим він нижчий, тим нижче якість зображення, але вище час роботи пристрою від батареї.
 • Screen resolution (роздільна здатність екрану). настройка дозволу екрану шляхом перевизначення значень ширини і висоти.
 • Device properties (властивості пристрою). статистичні дані та інформація про пристрій.
 • Flasher. це головна особливість XAF. Програмне забезпечення може прошивати практично все, що можна прошити за допомогою бездротової технології ADB-Fastboot: Recovery ROM, Fastboot ROM і т. Д. Ця функція також здатна завантажувати будь-який образ.
 • Wiper. очищає кеш або виконує скидання налаштувань смартфона до заводських.
 • OEM Unlocker Locker. розблокує завантажувач телефону, але тільки якщо він працює під управлінням Android One (Mi A1 / Mi A2 / Mi A3). Ця можливість не працює на пристроях Xiaomi з оболонкою MIUI.
 • ROM Downloader. отримує посилання на новітні прошивки MIUI Fastboot. Більше не доведеться шукати оновлення вручну, утиліта зробить це автоматично. Ви маєте можливість копіювати посилання або завантажити ПЗУ безпосередньо.
 • Rebooter. перезавантаження телефону з інтерфейсу утиліти без використання кнопок.

Користуватися можливостями набору утиліт дуже просто, інтерфейс інтуїтивно зрозумілий навіть новачкам.

Для модулів Flasher, Wiper і Camera2 в режимі Fastboot потрібно розблокований завантажувач, але все інше працює без рутірованія або розблокування.

Якщо спроба видалення програми призводить до збою програми або програма не вилучається. це не помилка програми. Це означає, що ADB не може видалити цю програму і з цим нічого не можна зробити.

Аналогічним чином, якщо процес видалення не відображує результат (успіх або невдача), це означає, що ADB нічого не повідомив, тому програма не може відобразити інформації про результат видалити програму.

Як завантажити і встановити Xiaomi ADB Fastboot

Програму створив і підтримує незалежний розробник, який виклав її на GitHub. На відміну від звичайних утиліт, тут немає інсталяційний файл (обично.exe). після завантаження ви побачите файл формата.jar.

XAFT створений для роботи в середовищі віртуальної машини Oracle Java, тому для роботи потрібно встановити Java Runtime Environment (JRE) версії 11 або пізнішої. Якщо вона у вас не встановлена, то це можна зробити за допомогою офіційного сайту Oracle:

 • Windows. встановіть Oracle Java звідси або OpenJDK звідси.
 • macOS. Встановіть Oracle Java звідси.
 • Linux. встановіть Oracle Java звідси або OpenJDK з пріоритетного диспетчера пакетів (openjdk-11-jre).
BETATECH.COM.UA 2022