Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Xiaomi Mi 9t гріється і швидко розряджається

Table of Contents

Часті причини перегріву

Смартфони необов’язково перегріваються через наявність якоїсь серйозної неполадки в технічній частині. Найчастіше виною тому стають самі користувачі, так як експлуатують пристрої з порушеннями або піддають їх високих навантажень занадто довго. Відзначимо такі часто зустрічаються причини:

 • застосовується неоригінальний блок живлення;
 • використання ресурсномістких 3D-ігор протягом тривалого часу;
 • довгий перегляд з високою роздільною здатністю, особливо онлайн;
 • установка незнайомих програм або з поганою оптимізацією з сумнівних джерел;
 • тривала телефонний зв’язок;
 • тривале використання зв’язку 3G або 4G;
 • тривале перебування дисплея на максимумі яскравості.

Однак і при врахуванні всіх цих моментів надмірний нагрів корпусу може залишитися, тоді доведеться скористатися нижченаведеними методами для виправлення ситуації.

Якість мережі оператора.

При поганій зв’язку апарат буде максимально витрачати енергію для підтримки сигналу на потрібному рівні. Якщо не користуєтеся інтернетом, тоді відкрийте настройки і перемістіть позначку з 4G на 3G. Контролюйте встановлених в пристрої додатків. Які можуть працювати у фоновому режимі і значно витрачати заряд акумуляторної батареї. Це основні способи усунення несправності. Які пов’язані з тим, що акумуляторна батарея смартфона Xiaomi Redmi note 7 дуже швидко розряджається.

При струсі, погано виставлений штекер від дисплея може випасти. Що спричинить за собою відключення модуля передачі зображення, або часткове відключення.

Зніміть кришку апарату, і вставте шлейф в гніздо. Якщо він вставлений, то вийміть його і вставте. При цьому не забудьте відключити шлейф харчування, від акумулятора.

Коли якість пікселів визначено, і серед них вдалося виявити вигорілі, можна приступати до пошуку додатків, які виправлять ситуацію:

 • JScreenFix проста у використанні, для початку роботи необхідно скористатися кнопкою Fix Stuck Pixels. Розробник обіцяє 30 хвилин для здійснення цієї операції, але майстри сервісних центрів рекомендують залишати пристрою. Не менш ніж на 1012 годин для більш повної перевірки;
 • Pixel Fixer: ще одна програма, аналогічна JScreenFix. Для відновлення пікселів також необхідно натиснути на кнопку зеленого кольору;
 • Лікування битих пікселів: платформа не тільки тестує мобільний телефон на биті пікселі. А потім лікує їх, але одночасно виявляє інші дефекти в дисплеї.

Налаштування менеджера харчування

Існує в Xiaomi Redmi Note 4 такий компонент, через який система починає розряджатися, а батарея грітися під час зарядки. Відповідно, через це телефон починає гальмувати. Але можливо це лише в тих випадках, коли це програмне забезпечення бере на себе повне управління всіма додатками гаджета. Для забезпечення безпеки слід вимкнути цю опцію. Для того, щоб зробити це, слід:

 • Зайти в налаштування.
 • Вибрати параметр батарея і продуктивність.
 • Натиснути на Активність додатків.
 • Заборонити менеджеру харчування контролювати активність ПО.

Після цього можна помітити, що навантаження на ЦП стала набагато менше, та й нагрівається телефон набагато довше. Що ж стосується зарядного пристрою, то проблема вирішується простою заміною.

Xiaomi сильно гріється причини перегріву і їх рішення

Власники мобільних пристроїв нерідко стикаються з проблемою перегріву, і відбувається це по ряду причин. І подібне може торкнутися апарат будь-якого класу як топового, так і бюджетного. Але в більшій мірі схильні до перегріву потужні смартфони через наявність продуктивного заліза, яке при високому навантаженні виділяє тепло, при цьому відсутність охолодження тільки погіршує ситуацію.

Дана проблема трапляється з телефонами від всіх виробників. Однак сьогодні буде розказано, як вчинити, коли Xiaomi сильно гріється. Часто користувачі гаджетів цього китайського бренду, коли відчувають сильне нагрівання корпусу, не знають, що робити. Постараємося допомогти таким людям.

Сподіваємося наші поради допомогли вам вирішити проблему, якщо у вас виникли питання? Відпишіться в коментарі ми обов’язково допоможемо вам.

Чому Xiaomi Redmi note 7 швидко розряджається Можливі причини

Чому Xiaomi Redmi note 7 швидко розряджається, по початку вистачало на 10 годин. Але, з кожним місяцем все зменшується, зараз на 5 тільки. Що можна зробити, що б збільшити тривалість роботи?

READ  Як розібрати Samsung а 50

Мого Xiaomi вистачає на пару годин, а в холоді вистачає на 1 годину. Уже включив датчик світла, встановив яскравість, і закрив всі програми. Допоможіть вирішити проблему, смартфону 1 рік.

У мене на Хіаомі Redmi нот 7, став швидко йти заряд. Раніше такого не було, може це вірус?

Якщо у вас швидко розряджається батарея на Ксаомі, просто купите нову. Я так свій телефон полагодив, купив за 700 руб., І поміняв.

Всі проведені процедури з сьогоднішньої статті повинні увінчатися успіхом за умови, якщо мобільний пристрій не має інших поломок. Можна в такому випадку очікувати зниження температурних показників на 30-50 відсотків. Однак треба бути готовим до того, що проблема нікуди не зникне, тоді з технічної складової гаджета явно непорядок. Вам залишається віднести його в сервісний центр для проведення діагностики, щоб зрозуміти, в чому ж причина неполадки. Його розберуть, а потім відремонтують при необхідності. Перш ніж нести смартфон до фахівців, потрібно переконатися, що корпус гріється не через особливостей самої апаратної начинки. Наприклад, процесор Snapdragon 810 схильний до нагрівання аж до 60 градусів в навантаженнях, це вважається для нього нормою.

Play Market

Якщо активно використовувати подібний сервіс, то він не тільки перевантажити «залізо», а й буде активно надсилати повідомлення про внесені оновлення. Щоб виключити це, доведеться:

 • У головному меню натиснути в лівому верхньому кутку 3 горизонтальні смуги.
 • Вибрати пункт з шестерінкою.
 • Тапнуть «Оновлення». При цьому в випадаючому віконці слід перейти в «Ніколи».
 • У розділі «Повідомлення» зняти галочки у всіх 4-х пунктах.

Якщо все це не принесло належного результату, слід виключити збій системи. Для цього виконують оновлення системи, після чого телефон йде в тривалу перезавантаження.

Апаратні збої прошивки MIUI.

Відкриття сервісів Play Market, викликає інтенсивне навантаження процесора.

Xiaomi Redmi 9 швидко сідає батарея. Налаштування автономності

xiaomi, гріється, швидко, розряджається

РЕМОНТ ТЕЛЕФОНІВ

ШВИДКО ЯКІСНО НАДІЙНО НЕДОРОГО відремонтуємо Ваш ТЕЛЕФОН

Глючить датчик наближення Xiaomi Redmi note 4. Рішення

Xiaomi сильно гріється. причини перегріву і їх рішення

Власники мобільних пристроїв нерідко стикаються з проблемою перегріву, і відбувається це по ряду причин. І подібне може торкнутися апарат будь-якого класу як топового, так і бюджетного. Але в більшій мірі схильні до перегріву потужні смартфони через наявність продуктивного «заліза», яке при високому навантаженні виділяє тепло, при цьому відсутність охолодження тільки погіршує ситуацію.

Xiaomi сильно гріється

Дана проблема трапляється з телефонами від всіх виробників. Однак сьогодні буде розказано, як вчинити, коли Xiaomi сильно гріється. Часто користувачі гаджетів цього китайського бренду, коли відчувають сильне нагрівання корпусу, не знають, що робити. Постараємося допомогти таким людям.

Способи вирішення проблеми

Коли смартфон нагрівається, навіть коли знаходиться в стані спокою, це повинно насторожити. Можливо, мобільний пристрій виконує якісь операції, а ви про дану активності свого електронного улюбленця навіть не підозрюєте. Можна зробити певні дії, щоб не було нагріву. З ними впорається і недосвідчений користувач.

Отже, рекомендується виконувати наступне:

 • Закриття всіх додатків. На перших порах звернемося до допомоги самого елементарного рішення. Слід просто проконтролювати, скільки в даний момент додатків у вас відкрито. Серед запущених додатків, може бути, знайдеться то, через якого Xiaomi сильно гріється.
 • Для зупинки всіх процесів потрібно натиснути на сенсорний елемент керування, що знаходиться під екраном, він має піктограму у вигляді трьох горизонтальних смужок. Після цієї нехитрої процедури з’явиться вікно зі списком активних додатків, припиняємо їх роботу натисканням на хрестик. Корпус почне остигати, але тільки якщо причина була саме в цьому. Втім, лише в половині випадків таким чином прибираються процеси повністю. Іноді можуть знадобитися більш кардинальних заходів, то є закриття того чи іншого додатка через налаштування.
 • Звичайна перезавантаження. До цього варіанту можна звернутися, якщо спроба остудити смартфон шляхом очищення фонових процесів не увінчалася успіхом. Девайс перезавантажити досить просто. Треба надовго затиснути кнопку живлення, після чого вибрати пункт «Перезавантаження». Нехай не завжди, але в деяких випадках даний спосіб допомагає.
 • Обмеження активності в тлі. Коли Xiaomi сильно гріється, можна навантаження на «залізо» зменшити за допомогою обмеження роботи у фоновому режимі. Можна таким чином домогтися не тільки зниження температури корпусу, а й позитивно вплинути на автономність смартфона.
 • Щоб зробити це, необхідно зайти в системні настройки, де в розділі «Батарея і продуктивність» вибрати пункт «Батарея». Тут регулюється активність додатків. Натискаємо на назву того додатка, робота якого в тлі вам не потрібна, потім адаптивний режим, встановлений спочатку, змінюємо на обмеження фонової активності.
 • Оновлення програмного забезпечення. Гарантії, що описані вище варіанти дій приведуть до позитивного результату, звичайно ж, немає. Якщо не допомогло, потрібно оновити прошивку. Розробники намагаються з часом виправити ті чи інші проблеми, тому не варто цим нехтувати. У приклад можна привести модель Redmi Note 3 Pro, в ній була одного разу проблема пристойного нагріву. Розробники усвідомили це, після чого випустили прошивку з новим програмним кодом, що дозволило знизити нагрів завдяки деяким доопрацюванням. Подібне трапитися може з будь-яким апаратом від Xiaomi, будь то моделі Redmi 3, Redmi 4X або інші.
 • Заборона автоматичного оновлення додатків. При включенні Wi-Fi, якщо не поставити галочку в потрібному місці, додатки відразу оновлюються при наявності свіжої версії. Хід цього процесу можна спостерігати в шторці повідомлень. З одного боку, це зручно, але з іншого може завантажити пам’ять і процесор, що призведе до нагрівання. Особливо до цього схильні додатки від Google. Якщо вас не влаштовує такий стан речей, краще відразу подбати про відключення автоматичного оновлення в налаштуваннях Google Play.
 • Поганий мережевий адаптер. Якщо гаджет гріється сильно в процесі зарядки, то краще його покласти на тверду плоску поверхню, оскільки вона розсіює тепло, не утримуючи його біля телефону. Чи не кладіть свій Xiaomi на ліжко або диван, це тільки погіршить ситуацію. Також застосовуйте оригінальні зарядники.
 • Куплені в випадкових місцях аксесуари не тільки можуть призвести до нагрівання корпусу, а й до виходу з ладу самого смартфона.
READ  Як видалити віддалений доступ до PC

Xiaomi сильно гріється

 • Криво встановлена ​​прошивка. Коли девайс інтенсивно нагрівається, це може привести до певних неприємних наслідків. Так, деякі користувачі, на руках у яких були смартфони з прошивкою MIUI5, після чергового оновлення помітили, що швидко розряджається батарея багато в чому через сильного нагрівання корпусу. Але це ще не все, апарати стали гальмувати, зависати, а також були труднощі з виходом в Мережу. У інших же власників Xiaomi з аналогічною версією прошивки такого не спостерігалося.
 • Якщо у вас такі ж проблеми, необхідно в телефоні відшукати розділ «Оновлення системи», потім натиснути на три точки в правому кутку вгорі, після чого виберіть “Завантажити повне оновлення».

Часті причини перегріву

Смартфони необов’язково перегріваються через наявність якоїсь серйозної неполадки в технічній частині. Найчастіше виною тому стають самі користувачі, так як експлуатують пристрої з порушеннями або піддають їх високих навантажень занадто довго. Відзначимо такі часто зустрічаються причини:

 • застосовується неоригінальний блок живлення;
 • використання ресурсномістких 3D-ігор протягом тривалого часу;
 • довгий перегляд відео з високою роздільною здатністю, особливо онлайн;
 • установка незнайомих програм або з поганою оптимізацією з сумнівних джерел;
 • тривала телефонний зв’язок;
 • тривале використання зв’язку 3G або 4G;
 • тривале перебування дисплея на максимумі яскравості.

Однак і при врахуванні всіх цих моментів надмірний нагрів корпусу може залишитися, тоді доведеться скористатися нижченаведеними методами для виправлення ситуації.

Всі проведені процедури з сьогоднішньої статті повинні увінчатися успіхом за умови, якщо мобільний пристрій не має інших поломок. Можна в такому випадку очікувати зниження температурних показників на 30-50 відсотків. Однак треба бути готовим до того, що проблема нікуди не зникне, тоді з технічної складової гаджета явно непорядок. Вам залишається віднести його в сервісний центр для проведення діагностики, щоб зрозуміти, в чому ж причина неполадки. Його розберуть, а потім відремонтують при необхідності. Перш ніж нести смартфон до фахівців, потрібно переконатися, що корпус гріється не через особливостей самої апаратної начинки. Наприклад, процесор Snapdragon 810 схильний до нагрівання аж до 60 градусів в навантаженнях, це вважається для нього нормою.

Смартфон Xiaomi Mi 9T швидко розряджається, як виправити і в чому причина помилки?

Смартфон Xiaomi Mi 9T вийшов відмінним, цікавим і спірним? За останній час я зіткнувся з різким зростанням запитів від користувачів з приводу того, що батарея Mi 9T дуже швидко розряджається навіть якщо телефон лежить заблокованим на столі.

Після ретельної перевірки варіантів того, що в цьому винне якесь додаток, яке в тлі щось активно викачує з інтернету або навантажує обчисленнями процесор, цю версію відкинули.

Якоїсь закономірності серед безлічі користувачів, які скаржаться на проблему, виявити не вдалося. І прошивки різні, і набір додатків і умови експлуатації. все різне, а глюк однаковий. швидкий розряд акумулятора на Mi 9T, але, справедливості заради варто відзначити, що і виникає він також в випадкове час.

Телефон може поглючіть пару днів, а потім тиждень працювати стабільно, користувач заспокоюється, що це були випадкові помилки в ПЗ, а днів через 6 швидка втрата енергії повертається.

Після тривалого розслідування я знайшов причину швидкої розрядки Mi 9T. залипання частот процесора на максимальному значенні без видимої причини і без навантаження з боку додатків.

READ  Огляд Xiaomi redmi note 8 3 32gb

Я знайшов гілку на офіційному форумі, в якій багато користувачів Mi 9T скаржаться на цю проблему, також можливо ознайомиться з аналогічною темою на форумі 4PDA.

Це означає, що проблема масова, хоч і не поголовна, однак, її рішення до сих пір немає. Пов’язана вона з помилкою в роботі функції qg-hvdcp_opti в налаштуваннях менеджменту живлення процесора, також підозрюється функція qcom_rx_wakelock, яка управляє роботою Wi-Fi.

Іншими словами, це помилки в низкоуровневом коді ядра операційної системи, які змушують процесор врубать максимальну потужність, в зв’язку з чим він витрачає велику кількість енергії батареї, нагрівається і відбувається швидка розрядка акумулятор Mi 9T.

Користувачі зі свого боку поки рішення не знайшли, необхідно чекати нову версію прошивки, в якій ця помилка в Android буде виправлена.

Частково можливо мінімізувати виникнення цього бага якщо кожен день, після повної зарядки батареї, перезавантажувати телефон.

Це може бути корисно:

Привіт, мене звуть Тимур. Я з дитинства захоплювався комп’ютерами та IT-Індустрією, мені це подобається, це моя пристрасть. Останні кілька років глибоко захопився компанією Xiaomi: ідеологією, технікою і унікальним підходом до вибухового зростання бізнесу. Володію багатьма гаджетами Xiaomi і ділюся досвідом їх використання, але головне. вирішенням проблем і казусів, що виникають при несподіваних обставин, на сторінках сайту Mi-check.ru

додаток YouTube

Актуально для окремих моделей смартфонів, наприклад, Xiaomi Redmi Note 4.

Як можна здогадатися, мова йде про програму YouTube. відкриваєте настройки.

Це може допомогти. Крім того, в деяких випадках, навпаки, допомагає оновлення до більш свіжої версії YouTube.

Програми, що працюють у фоновому режимі

Незрозуміло чому, але деякі програми, що працюють у фоновому режимі, геть розряджають акумулятор смартфона. З чим це пов’язано, незрозуміло, адже навіть звичайна перезавантаження смартфона вирішує проблему. Правда, найчастіше ненадовго.

Як бути? Якщо ви знаєте, в якому додатку справу, поновіть його при можливості, наприклад:

Як варіант, спершу видаліть цю програму і встановіть знову за допомогою Play Market. Як правильно видаляти програми, ми розповідали раніше.

Додаток Google Duo

Google Duo. відчути від Google, нині на багатьох смартфонах є вбудованим додатком. Користувачі пишуть, що найчастіше проблема криється саме в ньому.

Робите все те ж саме, що і в першій частині статті: знаходите додаток Google Duo.

При можливості можете видалити додаток, якщо воно не є вбудованим і якщо воно вам не потрібно.

Додатки, що знаходяться в автозавантаженні

Є програми, які повинні завантажуватися разом з операційною системою. Однак бувають і інші. сторонні додатки, які вбудовуються в автозавантаження, але абсолютно там не потрібні. Що робити? Потрібно прибрати сторонні додатки з автозавантаження, необхідності в яких немає, адже вони можуть бути причиною швидкої розрядки смартфона.

Щоб прибрати додаток з автозавантаження, скачайте відповідну програму. Яке? Наприклад, All In One Toolbox.

Якщо є ROOT-права, надайте їх з додатком. Якщо немає, можна діяти так. ми адже прибираємо з автозавантаження сторонні додатки, а не встреонние.

Вибираєте вкладку «Користувальницькі додатки», переводите перемикач в положення Disabled напроти потрібного додатка.

шкідливі програми

Якщо ви встановили додаток з стороннього джерела, а не з Play Market, можливо, це додаток є шкідливим і, крім іншого, змушує смартфон швидко розряджатися. Таке додаток потрібно знайти і видалити. Допомогти в цьому вам в тому числі може антивірус. встановіть з Play Market за своїм вибором.

Запустіть антивірус і проскануйте систему.

ЗАЛИПАНИЕ ЯДЕР XIAOMI Mi 9T быстро разряжается, Сяоми греется, жрет батарею ночью / ЧТО ДЕЛАТЬ?

Смартфон Xiaomi гріється і швидко розряджається. Що робити?

Взагалі, проблема швидкого розряду смартфона актуальна для самих різних пристроїв на базі Android, і винна в цьому зазвичай яке-небудь додаток. Зрозуміло, не у всіх випадках. У цій статті поговоримо тільки про смартфонах Xiaomi і зазначеної проблеми. Почнемо з найбільш актуальних рад, які, ми сподіваємося, вам допоможуть.

Зверніть увагу, що випадки бувають різні: в якихось смартфон просто швидко розряджається, в інших. в той же час він ще і сильно гріється.

Оновлення прошивку

Якщо вийшло оновлення для вашого смартфона, обов’язково оновіться. можливо, виробник виправив якраз цю проблему з швидким розрядом акумулятора і нагріванням.

Быстро садится батарея на Xiaomi. Решаем проблему.


BETATECH.COM.UA 2022