Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Xiaomi Mi band 4 як налаштувати час

Table of Contents

прикладна програма

Виробник радить додаток Mi Fit в якості «рідного» для всіх носяться пристроїв. Редакція нічого не має проти. додаток дуже комфортне, дозволяє наочно представити всі вимірювані характеристики. Завантажити додаток для Android можна в Google Play, для iOS в App Store.

Як встановити час на фітнес-браслеті Xiaomi Mi Band 4: встановлення часу на годиннику

Продовження полюбилася серії фітнес-браслетів від Xiaomi. Mi Band 4, що володіє основними функціями для контролю стану здоров’я, ритму, руху. Синхронізація з мобільним телефоном і наручний характер предмета визначають впровадження Банда як годин. Логічне продовження функціональних можливостей телефону втілено в браслеті.

Після покупки користувачі стикаються з необхідністю опції Бенда і час від часу з’являються питання, в тому числі, як налаштувати годинник Xiaomi Mi Band 4. Контроль характеристик часу більш важливий в щоденних активностях, ніж значення ритму. Користувачі повинні знати, що основний метод, як встановити час на фітнес-браслеті Xiaomi Mi Band 4. зробити це через додаток Mi Fit, синхронізоване зі телефоном. Є й більш витончені варіанти.

Що являє собою копія фітнес браслета Xiaomi Mi Band 3

Коли ви берете браслет M3 в руку, то 1-е, що приходить на мозок. це ідея, як він схожий на популярний Xiaomi Mi Band 3. Форм-фактори пристроїв досить ідентичні, але це не стосується внутрішніх апаратних рис, де M3 значно поступається власним більш високоякісному побратиму.

Пристрій володіє кольоровим екраном хорошої якості

Характеристики: Властивості М3:
чіпсет 3431Q
Флеш-пам’ять пристрою 16 МБ
екран 0,96 дюймів, TFT ips 160 х 80 пікселів
інтегрований акумулятор 90 мАг (середній час зарядки. півтори години)
спосіб зарядки через USB-кабель
порівнянність ОС Android 4.4 і вище, iOS 8.0 і вище, Bluetooth 4.0

За заявами виробників браслет не боїться дощу, при цьому плавати з ними ми б не рекомендували. Вода досить добре проникає всередину браслета, ведучи до його поломки. При цьому пристрій підтримує більше 10 мов і налаштовується через додаток «Lefun Health».

Головні функції фітнес годин M3 такі:

 • Підтримка Bluetooth Push (абонент, SMS, месенджер, нагадування). Робота з соц мережами не підтримує;
 • Моніторинг тиску крові і серцевого ритму. Дані зазвичай фейковий, і взяті в якості випадкових, близьких до норми;

Пульсометр дозволяє виміряти серцебиття

 • крокомір;
 • Відображення вживання калорій;
 • Різні спортивні режими (біг, ходьба, їзда, плавання та інші).
 • Пристрій поставляється в трьох кольорах. чорному, блакитному і червоному.

  Вище ми розглянули, яким чином налаштувати китайський фітнес браслет М3, і як встановити на ньому час. Використовуйте цей аксесуар як вдалий інструмент для моніторингу характеристик організму, для щоденних фізичних навантажень і відображення вашої активності. Він допоможе тримати себе в формі і мати здорове тіло, здатне до виконання різних фізичних навантажень.

  налаштування поведінки

  Досвід творця свідчить про те, що з включеним режимом «Підніміть зап’ясті для перегляду інформації» браслет сідає за 8-10 днів. З вимкненим. працює практично місяць при досить частому автоматичному вимірі пульсу. Навіть додаткова настройка, яка відключає фичу на ніч, не рятує від швидкого розряду.

  Опції зап’ястя. праве або ліве, на якому ви носите браслет, допомагають датчикам вірно підраховувати кроки і визначати інші види активності. Тому, якщо для вас набридло носити браслет на лівій руці і ви переодягаєте його на праву, не полінуйтеся поміняти налаштування.

  В налаштуваннях подій і будильників нічого особливо примітного немає. Крім однієї фішки. якщо ви задали для будильника начерк вібрації, який працює одну-дві секунди. ви не будете встигати відключати будильник. І через 10 хвилин він буде подавати повторний сигнал. Тому, задавайте начерк вібрації для будильника мінімум в 10 секунд. Або залишайте за замовчуванням.

  Як підключити Mi Band 3 до телефону

  Після того як додаток відшукали, тиснемо «Встановити» і потім «Відкрити». Якщо такий додаток вже встановлено, його потрібно оновити до версії Mi Fit 3.4.4 або вище, тому що це 1-ша версія з прошивкою на російській мові.

  Потім в додатку потрібно авторизуватися або зареєструватися, якщо облікового запису Mi Fit у вас ще немає. Зареєструватися можна через електронну пошту або номер телефону. Сам процес реєстрації не повинен викликати труднощів, усюди необхідно слідувати підказкам програми, і все вийде.

  Після реєстрації і входу в додаток спочатку буде запропоновано ввести свої особисті дані: стать, вік, зріст і вагу. Потім рекомендується встановити мету для кількості кроків. Далі програма пропонує вибрати з переліку пристроїв, яке ви будете підключати. Знаходимо в списку «Браслет» і підносимо Mi Band 3 до телефону для початку синхронізації. Як браслет завібрує необхідно натиснути на сенсорну кнопку на дисплеї. Все, Mi Band 3 підключений, і готовий до налаштування і використання.

  Таким же чином браслет підключається до телефонів під управлінням операційної системи iOS.

  Без смартфона і додатки

  Зміна часу на браслеті, його настройка неможливі без використання телефону і додатки. Застосування емуляторів на комп’ютерах. аналог використання телефону, але цим більше користуються ті, хто виробляє прошивку пристроїв. Вручну настройка неможлива, так як на самому Банді не передбачені механізми для незалежної роботи.

  Розробники з Xiaomi радять використовувати додаток Mi Fit, яке доступне користувачам 2-ух головних мобільних операційних систем: Android, iOS. Програма має низькі вимоги до телефону і доступна для більшості наявних моделей. Те саме можна сказати і до Bluetooth, який мають більшість телефонів.

  READ  Телевізор sony не включається індикатор не горить

  налаштування поведінки

  Три. Три екрану, Карл! І це ще не все опції, які можна зробити для фітнес-трекера.

  Обзор Xiaomi Mi Band 4 / Как настроить и синхронизировать с телефоном.

  • Вхідний дзвінок і сповіщення. Ці два розділи дозволяють тонко налаштувати поведінку Smart-браслета при вхідних дзвінків та повідомленнях. Під час налаштування зверніть увагу «малюнки» вібрації. для різних повідомлень можна задати різні профілі поведінки. чергування вібрацій і пауз.
  • Опції відображення. Дозволяють поміняти порядок екранів на браслеті, також вимкнути непотрібні. І поміняти вид головного екрану.
  • Опції поведінки. сюди віднесемо будильники і дії. певний аналог календаря, режим «Не турбувати», праве або ліве зап’ястя і поведінку браслета при піднятті до очам. чи буде він автоматом запалювати екран.
  • Опції по здоров’ю та фітнесу. пульс.

  Інші опції можуть бути більш важливі для кого-небудь.

  Розглянемо виділені головні опції докладніше.

  Як налаштувати фітнес браслет Xiaomi Mi Band 4

  Якщо ви придбали собі новий фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 4, то вас цікавить, яким чином налаштувати його. У цій статті ми спробуємо ретельно про це розповісти. Ви дізнаєтеся, як змінювати характеристики за умовчанням, які встановлені виробником і не завжди підходять нам.

  • Налаштування яскравості на браслеті Xiaomi Mi Band 4
  • Установка блокування екрану фітнес-трекера Xiaomi Mi Band 4
  • Яким чином налаштувати підключення Xiaomi Mi Band 4 до телефону
  • Меню фітнес-браслета Xiaomi Mi Band 4
  • Завдання при налаштуванні підключення трекера

  Додавання нового будильника

  Після цього запускаємо Mi Fit і натиснувши в розділі “Профіль” на назву фітнес-браслета, натискаємо на пункт “Будильник”.

  xiaomi, band, налаштувати

  У нижній частині екрана натискаємо на кнопку “Додати”, встановлюємо періодичність спрацьовування будильника, час і зберігаємо налаштування.

  Після цього додаток автоматично синхронізує смартфон з браслетом і передасть в Mi Band 4 інформацію про щойно створеному будильнику.

  Xiaomi Mi band 4 як налаштувати час

  Незважаючи на досить широкий арсенал можливостей фітнес-браслета Xiaomi Mi Band 4, мабуть, одна з найбільш корисних його функцій. це будильник. Саме він здатний розбудити вас і при цьому не потривожити людини знаходиться поруч. Як же налаштувати будильник на Mi Band 4 і керувати ним зі свого браслета?

  Перше, що необхідно зробити. підключити Mi Band до мобільного пристрою через додаток Mi Fit, так як саме зі смартфона здійснюється настройка всіх будильників.

  Установка персональної вібрації

  Одним з приємних нововведень є можливість установки персонального малюнка вібрації, який буде спрацьовувати під час роботи будильника.

  Для його установки натискаємо на кнопку “Вібрація” і у вікні, натискаємо на “Додати”.

  Придумуємо короткий малюнок вібрації (подобу мелодії), який буде вібрувати, і після його створення натискаємо на кнопку “Зупинити”.

  Останнє, що необхідно зробити. придумати назву для малюнка вібрації, зберегти і вибрати його в якості основного.

  Управління будильником з Mi Band 4

  Не менш цікавою є і можливість управління будильниками за допомогою самого браслета (а не через додаток Mi Fit).

  Для цього активуємо головний екран браслета і активуємо категорію “Додатково”.

  У вікні, шукаємо пункт “Будильник” і заходимо в нього.

  З’явиться список будильників, які можна ввімкнути або вимкнути в залежності від потреб натиснувши на кожен з них.

  Варто відзначити, що з самого браслета управляти можна тільки тими будильниками (включати і вимикати), які додані на смартфоні через Mi Fit.

  Управління музикою Mi Smart Band 4

  Для запуску управління музикою досить провести по екрану в праву або ліву сторону. Тут можна зупинити або запустити відтворення, включити наступну або попередню композицію.

  Інструкція для Mi Band 4 російською мовою. як користуватися Xiaomi Smart Band 4

  Xiaomi Mi Band 4. бюджетний фітнес-браслет від китайського виробника, який вийшов цього літа. Від попередніх моделей він відрізняється переліком функцій і кольоровим дисплеєм, попередній трекер мав чорно-білий екран.

  Виробник випускає браслети для годин кількох кольорів. У нашому випадку це червоний колір. Замінити браслет легко, досить вийняти капсулу і вставити в новий. Все майже так само, як і в попередніх версіях. Але в цей раз на капсулі є спеціальна борозенка, і вона сама випасти не може.

  Пропонуємо розібратися, якими функціями володіє Mi Smart Band 4, і як їх використовувати.

  Функції Xiaomi Mi Band 4

  Новий фітнес-браслет від Xiaomi володіє наступним функціоналом:

  • Непогано справляється з функцією годин.
  • Як і в попередніх версіях, можна налаштувати включення екрану при підйомі руки, що зручно.
  • Автоматичне вимірювання пульсу.
  • Підрахунок калорій протягом тренування.
  • аналіз сну.
  • Підрахунок кількості кроків і подоланого відстані.
  • Повідомлення про дзвінки, SMS-повідомленнях і повідомленнях.
  • будильник.
  • Пошук підключеного пристрою.
  • Прогноз погоди.
  • Таймер і секундомір.
  • Розблокування пристрою через Bluetooth.
  • Нагадування про розминці.
  • Управління відтворенням музики.

  Функція NFC є не у всіх пристроях, корисна вона буде в основному проживають в Китаї.

  Розберемося з основними функціями гаджета.

  Прогноз погоди Mi Smart Band 4

  Прогноз погоди налаштовується автоматично при підключенні до додатка Mi Fit і синхронізації даних.

  Годинника Mi Smart Band 4

  Налаштовувати годинник і дату не потрібно, вона буде встановлена ​​автоматично при підключенні до смартфону. Для активації екрану при піднятті зап’ястя необхідно відкрити програму Mi Fit. Перейти у вкладку профіль, клікнути на пристрій, в даному випадку на напис «Фітнес-браслет Mi Smart Band 4», відкрити пункт меню «Підніміть зап’ясті для перегляду інформації». Тут можна вимкнути або включити цю функцію (на весь день або на запланований період), задати швидкість відгуку (високу або звичайну).

  Як включити і вимкнути Mi Smart Band 4

  Як і в попередніх моделях, Xiaomi НЕ оснастив фітнес-браслет кнопкою включення-виключення. Якщо гаджет заряджений, він автоматично включається, при повній розрядці акумулятора. відключається. При необхідності користувач може перезавантажити пристрій. Для цього необхідно зайти у вкладку «Додатково», вибрати пункт «Налаштування» (самий останній) і тут натиснути на кнопку «Перезавантаження».

  У цьому ж розділі меню можна підкоригувати яскравість екрану, включити екран блокування, скинути пристрій до заводських налаштувань.

  Підрахунок калорій під час тренування

  Підрахунок витрачених калорій під час тренування в Xiaomi Band 4 виробляється на основі частоти пульсу. Щоб запустити його, перейдіть у вкладку «Тренування» в меню браслета і виберіть режим активності. На вибір пропонується: біг на вулиці, бігова доріжка, на велосипеді, ходьба, вправи, басейн.

  Проводиться аналіз кількості калорій, пульсу, аналіз навантаження (без навантаження, інтенсивна, анаеробна і так далі), відстані (в режимі ходьби або бігу). У режимі ходьба і біг на вулиці потрібно включити геолокацію на телефоні.

  Щоб зробити паузу або зупинити тренування, потрібно на короткий час затиснути центральну кнопку браслета. Далі вибрати або кнопку паузи, або стоп.

  READ  Не включаються годинник Mi band 4

  Розблокування пристрою через Bluetooth

  Розблокування мобільного пристрою фітнес-браслетом налаштовується через додаток. Для цього потрібно вибрати пункт меню «Розблокування екрана». Тут задається дистанція розблокування (близько, поруч, далеко). При встановленої дистанції «поруч» смартфон автоматично розблокується, коли користувач, що носить браслет, бере його в руки.

  Особливості установки часу в трекерах від різних виробників

  Схема налаштування часу і дати може незначно відрізнятися в браслетах різних моделей і від різних виробників. З точним порядком дій можна ознайомитися з інструкцією, яка додається до кожного гаджетом. Ми ж розповімо про основні способи зміни цих параметрів на прикладі Xiaomi Mi Band, Samsung Galaxy Fit, Apple Watch і Huawei Band.

  Тим, хто веде активний спосіб життя, шукає додаткове джерело енергії і бадьорості, а також підтримує здоров’я і красу при дієтичному раціоні підійде Набір 4 Wellness, потужний комплекс вітамінів, мінералів і Omega-3 кислот для щоденного забезпечення організму життєво важливими нутрієнтами.

  При тренуваннях не можна забувати і про необхідні амінокислотах! Представляємо Комплекс амінокислот BCAA. Siberian Super Natural Sport, який забезпечує м’язи поживними речовинами, допомагає швидше відновлюватися, уповільнює процеси катаболізму і усуває відчуття перетренованості.

  Samsung Galaxy Fit

  У фітнес-трекер Gear Galaxy Fit дані параметри можна змінити через додаток Samsung Health на телефоні. Синхронізація теж відбувається через Bluetooth.

  Як налаштувати час і дату на фітнес-браслеті?

  Звертаємо вашу увагу, що вся інформація, розміщена на сайті Prowellness надана виключно в ознайомлювальних цілях і не є персональною програмою, прямий рекомендацією до дії або лікарськими порадами. Не використовуйте дані матеріали для діагностики, лікування або проведення будь-яких медичних маніпуляцій. Перед застосуванням будь-якої методики або вживанням будь-якого продукту проконсультуйтеся з лікарем. Даний сайт не є спеціалізованим медичним порталом і не замінює професійної консультації фахівця. Власник Сайту не несе ніякої відповідальності ні перед якою стороною, який зазнав непрямий або прямий збиток в результаті неправильного використання матеріалів, розміщених на даному ресурсі.

  Настройки Xiaomi Mi Band 4 в Mi Fit !!!

  Налаштувати час на фітнес-браслеті можна або за допомогою спеціального додатку і смартфона, або в налаштуваннях самого пристрою. Більшість трекерів автоматично розпізнають час, встановлене в телефоні, при первинному підключенні гаджетів. Змінити ж його можна вручну.

  загальні рекомендації

  Час на фітнес-браслетах встановлюється автоматично. Гаджет зчитує дані з прив’язаного смартфона і виводить їх на екран трекера. А значить, щоб задати цей параметр на недавно придбаних розумних годиннику, необхідно завантажити на телефон спеціальний додаток, синхронізувати девайси, оновити прошивку (опціонально). Далі трекер все зробить за вас.

  Увага! Якщо потрібно змінити час, треба перенастроювати годинник з хвилинами на смартфоні, а потім заново підключити фітнес-трекер і почекати, поки пристрої будуть синхронізуватися.

  Точно такі ж дії потрібно виконати для установки і зміни дати на фітнес-браслеті.

  Xiaomi Mi Band

  На цьому браслеті час змінюється тільки через смартфон і додаток MiFit. Для цього виконують кілька кроків:

  • Встановити і відкрити програму.
  • включити Bluetooth.
  • Вибрати браслет на сторінці парних девайсів.
  • Фітнес-браслет синхронізується зі смартфоном і автоматично встановить настройки часу, які були на смартфоні.
  • Якщо треба встановити будильники на фітнес-браслет, то це виконується через додаток.

  Apple Watch

  Цей гаджет оснащений сенсорним дисплеєм, що дозволяє налаштовувати його без смартфона. Зайдіть в налаштування, виберіть «Час», вкажіть у вікні «0 хвилин», встановіть годинник за допомогою коліщатка Digital Crown, збережіть. Врахуйте, що в цьому випадку зміниться час тільки на поточному циферблаті, а повідомлення будуть приходити все одно по основних налаштувань часу, яке збігається з часом на смартфоні. Змінити настройки часу можна на iPhone через додаток Watch.

  Huawei Band

  Щоб відкоригувати такі параметри, як час і дата, потрібно змінити їх на смартфоні, перейти в спеціальну програму Huawei Health, відкрити обліковий запис, дати згоду, активувати Bluetooth і синхронізувати трекер c телефоном. Додаток Huawei Health підходить для використання і з фітнес-браслетами Huawei Band і Honor Band, і зі Smart-годинами Huawei Watch і Honor Watch.

  Звертаємо вашу увагу, що вся інформація, розміщена на сайті Prowellness надана виключно в ознайомлювальних цілях і не є персональною програмою, прямий рекомендацією до дії або лікарськими порадами. Не використовуйте дані матеріали для діагностики, лікування або проведення будь-яких медичних маніпуляцій. Перед застосуванням будь-якої методики або вживанням будь-якого продукту проконсультуйтеся з лікарем. Даний сайт не є спеціалізованим медичним порталом і не замінює професійної консультації фахівця. Власник Сайту не несе ніякої відповідальності ні перед якою стороною, який зазнав непрямий або прямий збиток в результаті неправильного використання матеріалів, розміщених на даному ресурсі.

  Як встановити час на фітнес-браслеті Xiaomi Mi Band 4: встановлення часу на годиннику

  Продовження полюбилася серії фітнес-браслетів від Xiaomi. Mi Band 4, що володіє основними функціями для контролю стану здоров’я, ритму, руху. Синхронізація з мобільним телефоном і наручний характер предмета визначають використання Банда як годин. Логічне продовження функціональних можливостей телефону втілено в браслеті.

  Після покупки користувачі стикаються з необхідністю налаштування Бенда і іноді виникають питання, в тому числі, як налаштувати годинник Xiaomi Mi Band 4. Контроль показників часу не менш важливий в повсякденних активностях, ніж значення ритму. Користувачі повинні знати, що основний спосіб, як встановити час на фітнес-браслеті Xiaomi Mi Band 4. зробити це через додаток Mi Fit, синхронізоване зі смартфоном. Є і більш витончені варіанти.

  Як налаштувати годинник Mi Band 4

  Годинника Mi Band 4 починається з установки зв’язку між смартфоном і безпосередньо браслетом. Для цього користувач завантажує спеціальний додаток Mi Fit від Xiaomi. Зв’язок здійснюється через Bluetooth, тому при налаштуванні він повинен бути включений. У додатку здійснюється облік всіх даних, одержуваних з браслета, які потім відображаються в акаунті Mi.

  Годинника відбувається автоматично при встановленні синхронізації між трекером Xiaomi і телефоном. На браслеті відображається той же самий час, що і на смартфоні. При зміні часу на мобільному воно змінюється і на Mi Band 4. Форма дисплея і відображається інформація змінюються в додатку Mi Fit через меню «Налаштування дисплея». Так налаштовується зовнішній вигляд годинника, які можуть показувати два види інформації:

  • безпосередньо час (години та хвилини);
  • дата (число і день тижня).

  Як встановити час на фітнес-браслеті

  Налаштування часу на Бенд повністю автоматизована і підпорядковується встановленому на смартфоні значенням. Не потрібно спеціально уточнювати, як встановити час на фітнес-браслеті Xiaomi Mi Band 4. Будь-яка зміна параметрів годин тут же за рахунок синхронізації зміниться і на браслеті.

  Додатково для зручності користувачі підключають функцію включення дисплея при піднесенні руки. це стандартний жест для наручних годинників, розпізнається банди. Зручність полягає у виключенні необхідності стосуватися сенсора для уточнення часу.

  READ  Як дістати годинник з корпусу Xiaomi 4

  Через комп’ютер

  Через комп’ютер для браслета Xiaomi виконується лише авторизація аккаунта Mi. Офіційне програмне забезпечення обмежує використання інших технічних засобів, крім смартфона. Не можна як встановити час на фітнес-браслеті Xiaomi Mi Band 4, так і поміняти всі інші настройки: інтерфейс, стандартний показник числа кроків, час будильника і інші.

  Єдина можливість обійти обмеження. встановити спеціальну програму-емулятор, що дозволяє налаштовувати трекер через комп’ютер і без смартфона. Такі програми сумісні тільки з системою Android, що дозволяє підключатися без рассинхронизации пристроїв. Власникам iPhone доведеться виконати наступну процедуру:

  Емулятор виступає в ролі майданчика, що має функції смартфона, але працює через комп’ютер.

  Без смартфона і додатки

  Зміна часу на браслеті, його настройка неможливі без використання смартфона і додатки. Застосування емуляторів на комп’ютерах. аналог використання телефону, але цим більше користуються ті, хто здійснює прошивку пристроїв. Вручну настройка неможлива, тому що на самому Банді не передбачені механізми для незалежної роботи.

  Розробники з Xiaomi рекомендують використовувати додаток Mi Fit, яке доступне користувачам двох основних мобільних операційних систем: Android, iOS. Програма має низькі вимоги до смартфону і доступна для більшості існуючих моделей. Те саме можна сказати і до Bluetooth, який мають більшість телефонів.

  Як поміняти час на годиннику: чи можна це зробити?

  Зміна часу на годиннику для браслета від Xiaomi здійснюється шляхом зміни параметрів в налаштуваннях телефону. Це дозволяє легко підлаштуватися під навколишні обставини: зміну часового поясу, переходу на зимовий час і простому уточненню при відставанні або «поспіху». Всі зміни відображаються на дисплеї миттєво.

  Налаштування екрану

  Насамперед завжди налаштовується екран трекера, тому що саме від того, наскільки правильно тут все встановлено, залежить коректність відображення будь-якої інформації.

  Хоча екран і дозволяє стежити за великою кількістю інформації навіть без телефону, для його настройки потрібно завантажити спеціальний додаток MiFit. Завантажити його можна безкоштовно як для Android, так і для iOS. Зайшовши в додаток, ви побачите опцію настройки особистого профілю. Тут слід вказати персональні дані про себе, щоб програма могла оптимізувати роботу саме під вас.

  Також через профіль можна змінити налаштування дисплея, обравши саме той формат меню, який зручний для вас. У стандартному форматі браслет може відображати на дисплеї наступну інформацію:

  • поточні час і дати, тобто, використовуватися як годинник;
  • кількість скоєних кроків за певний часовий відрізок;
  • загальне пройдене відстань;
  • поточний пульс;
  • заряд батареї;
  • кількість спалених за день калорій.

  Більшість користувачів вважають за краще виставляти на головний екран трекера інформацію про поточний час, тим самим використовуючи гаджет в повсякденному житті ще і як наручний годинник. На користь цього говорить зручна форма влаштування, і носіння саме в тому форматі, в якому ми звикли носити годинник. Ну а інформацію про витрачені калорії і пройдену відстань зручніше бачити вже безпосередньо в додатку. Тому багатьох турбує питання: як налаштувати час на Xiaomi Mi Band 2. Користувачі намагаються знайти спеціальні кнопки для цього на самому пристрої, але марно.

  Це не дивно, адже виробник їх просто не передбачив. Зате установка часу на Xiaomi Mi Band 2 відбувається безпосередньо через телефон. Більш того, вам навіть не доведеться робити спеціальних налаштувань. Просто змініть дату і час на самому телефоні, і тут же ці параметри зміняться на трекері. Не забувайте, що гаджет повністю синхронізується з телефоном через додаток Мі Фіт, так що даний параметр налагоджували автоматично.

  Якщо з якихось причин ви помітили, що трекер відстав по отображаемому часу від показників інших пристроїв, то незайвим буде перевірити, чи не почав відставати і телефон. Змінені параметри будуть відображатися буквально відразу ж після того, як ви внесли коректування. Принцип дії системи однаковий, незалежно від того, чи ми говоримо про підключені телефони на платформі Android або iOS.

  Рекомендуємо купувати більш старі версії Mi Band 2, що поставляються в бежевих коробках і мають зелений дисплей. Виробник недавно поміняв формат, тепер пропонуючи купувати гаджет в білій коробці, і яскравість екрану в ньому відчутно гірше. Тому, щоб вся інформація відображалася чітко і зрозуміло, краще віддати перевагу перевіреної і старішої версії.

  Налагодження та зміна часу на Xiaomi Mi Band 2

  Фітнес-браслети від китайської компанії Xiaomi давно завоювали популярність по всьому світу. Ці невеликі гаджети здатні змінити підхід до аналізу активності людини протягом дня. Пристрої, що отримали назву Mi Band, допомагають фіксувати тривалість фізичної активності, сну і інших важливих життєвих процесів. Це необхідно, перш за все, щоб коригувати спосіб життя користувача і робити його максимально здоровим і правильним.

  Ми Бенд являє собою зручний і компактний браслет, який необхідно носити на руці. По виду пристрій дуже нагадує звичайні наручний годинник, але більш стильні і сучасні. Але його функціонал, звичайно ж, набагато більш великий в порівнянні з годинником. У той же час гаджет також виконує і роль годин, адже на ньому передбачається настройка часу.

  Нагадаємо, перша модель Мі Бенд не мала екрану, тому робота пристрою була можлива тільки через спеціальний додаток, де відображалася вся важлива інформація. На браслеті другого покоління вже з’явився дисплей, і серед доступних до відображення даних є поточний час. Звичайно, ви могли б звично дивитися його на екрані смартфона, але це далеко не завжди зручно, адже гаджет може бути в сумці або в кишені. А на годиннику фітнес-трекера дивитися на час завжди зручно. гаджет в будь-який момент поруч і в поле зору.

  У даній статті ми розповімо вам, як налаштовуються найважливіші параметри роботи трекера, як виставити на ньому актуальний час і повністю оптимізувати роботу з урахуванням власних побажань.

  Показ часу і дати

  Крім часу, в другому Мі Бенд також можна налаштовувати і відображення дати. Ця функція активується також через додаток. Заходимо в свій профіль і вибираємо категорію «Формат часу». Справа буде пункт «Час дата», на нього і тиснемо. Відразу після цього на головному екрані з’явиться не тільки поточний час, а й сьогоднішня дата, що вельми корисно, якщо ви часто забуваєте, яке сьогодні число.

  Тепер ви знаєте, як підключити відображення дати і часу на головному екрані фітнес-трекера Мі Бенд. Успішного використання гаджета!

  BETATECH.COM.UA 2022