Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Xiaomi Mi band 4 помилка підключення

Table of Contents

відвалюється Bluetooth

Ситуації, коли довго підключається Bluetooth, переривається зв’язок і включати доводиться вручну, відбуваються внаслідок системних збоїв.

 • Відкрийте Мі Фіт, перейдіть на вкладку «Профіль», тапніте з налагодження і подивіться наявність оновлень ПЗ. Або замініть поточну версію, а з Google Pay або AppStore скачайте новий варіант.
 • Проведіть ревізію списку активних пристроїв по бездротових каналу. Якщо присутні старі гаджети, видаліть.

Періодична проблема після проведених дій свідчить про несумісність модуля компаньйона з фітнес-аналізатором Band або про технічні неполадки трекера. Відвідайте майстра, щоб з’ясувати дійсне джерело неполадки.

Mi band 5 не вдалося підключитися

Xiaomi Mi Band 5 куплений. Щасливий власник розпаковує коробку, витягує вміст, щоб синхронізувати зі смартфоном і почати юзати гаджет. Але ніяк не виходить створити пару. Хоч п’ятий Band і заявлений, як пристрій з стабільним зв’язком. Але від подібних несправностей не застрахований ніхто. І не завжди причина збою тільки в годинах. Розберемо в матеріалі виникають проблеми з підключенням і напишемо інструкції, як усунути трабл самостійно.

Помилка синхронізації

Коли спроби прив’язати п’ятий Xiaomi закінчуються помилкою підключення системної утиліти, скористайтеся порадами:

 • Перевірте заряд акумулятора фітнес-аналізатора. Стан Bluetooth-з’єднання, Інтернету і визначення локації.
 • Виконайте операцію reboot для смартфона.
 • Згадайте, чи використовували фітнес-браслет в парі з іншим девайсом. Видаліть пару з колишнім компаньйоном, якщо Connect був. Якщо немає можливості провести маніпуляцію, запустіть обнулення показників через меню гаджета.
 • Переінсталюйте Мі Фіт або використовуйте стороннє ПО, наприклад, Mi master Band.
 • Синхронізація п’ятий Band з іншим телефоном. Можливо, неполадки пов’язані з джерелом.

xiaomi, band, помилка, підключення

Чи не підключається до телефону

Процес першого сполучення фітнес-браслета досить простий.

 • Завантажити ПО Mi Fit з Google Play або AppStore.
 • Встановити на смартфон.
 • Створити профіль для трекера.

Меню інтуїтивно зрозуміле і російською мовою. Зазвичай складнощів у користувачів не викликає. Особливо у тих, хто користувався подібними девайсами раніше. Але відсутність контакту напружує нервову систему. Що робити? Виконуйте операції по пунктах:

 • Не встигли зарядити «розумні годинник», зараз це потрібно зробити.
 • Переконайтеся, що дотримані технічні вимоги: операційна система Android 6.0 і вище, для iPhone iOS 10.0 і вище, оптимально Bluetooth 5.0, але допускаються версії з 4.2.
 • Уточніть, чи функціонує бездротовий модуль. Видаліть зі списку пристрої, давно не використовуються. перезапустіть Bluetooth.
 • Увімкніть GPS. А також в налаштуваннях додатків смартфона дозвольте Мі Фіт шукати населений пункт.
 • Додайте браслет поруч. Можете надіти на руку, якщо так зручніше. Пам’ятайте, що гаджет повинен знаходитися на відстані не більше 10 метрів від джерела.

Всі дії виконані, а Мі Фіт досі не бачить Mi Band 5. Виконайте наступні кроки:

 • Перезавантажте смартфон. Як включиться, повторіть сполучення з фітнес-трекером, попередньо активуйте Bluetooth і GPS.
 • Переінсталюйте ПО. Якщо при відкритті програма запросить дозволу на відправку повідомлень або виявлення місцезнаходження, прийміть.

Після цих маніпуляцій збої при початковому підключенні повинні усунутися. В іншому випадку радимо звернутися в сервісний центр для визначення причини. Можливий заводський брак, і трекер краще повернути продавцеві по гарантії.

Телефон не бачить браслет

Незалежно від марки iPhone, Samsung або Гонор, у трекера Mi Smart Band 5 по різним чинникам іноді пропадає синхронізація, компаньйон не знаходить напарника. Відразу ж перевірте мережу. Чи включений режим пошуку локації і Bluetooth, інтернет.

Відновити Connect можна двома способами. Перший полягає у виконанні операції Hard Reset.

 • Зайдіть в меню гаджета. Перейдіть закладки, відкрийте натисканням «Other» ( «Додатково»), потім «Configuration» ( «Налаштування»), «Reset parameters» ( «Скидання параметрів»).
 • Переконайтеся, що відновлена ​​спільна робота.

Скористайтеся другим способом, якщо не допоміг перший.

 • Запустіть системне додаток. У профілі фітнес-браслета натисніть пункт меню «Відключити». Дайте згоду на процедуру деактивації зв’язку.
 • Очистіть інформацію з кеша телефону. Для цього треба зайти в «Налаштування». «Додатки», тапніте по найменуванню потрібної програми. Функція видалення кешу знаходиться відразу в списку завдань або у вкладці «Пам’ять».
 • Синхронізація «розумні» годинник повторно.

Як підключити два браслета

Допускається спільне сполучення двох девайсів до програми. Але одночасно використовувати обидва в активному стані не вийде.

Для коректної синхронізації створюються профілі окремо для кожного гаджета. Для експлуатації один годинник залишають активним, а інші відключаються. Облік фізичних параметрів здійснюється робочим на цей момент трекером. Утиліта автоматично не визначає, який з аналізаторів знаходиться на руці, переходити в потрібний вид доведеться самостійно.

READ  Як дізнатися свій Apple ID якщо забув

Фітнес-браслет п’ятого покоління. пристрій, що гарантує стабільний Connect з джерелом. Проблеми з підключенням часто пов’язані з програмним багами або неправильною експлуатацією. Чи не вийде налагодити роботу в парі з iPhone 5 внаслідок несумісності ПО, а також Android старше шостої версії. Наведені рекомендації в матеріалі допоможуть з’ясувати причину дисконнекта і налагодити роботу.

Xiaomi Mi Band 4 не пов’язаний з Mi Fit? Як це виправити

Ніхто не може заперечувати, що що собою являє Xiaomi Mi Band 4. кращий браслет для занять спортом в своєму асортименті. Так, на ринку є моделі, які намагаються протистояти повною Smart-групі китайського виробника, але вона не має собі рівних. Частково, завдяки опціями настройки, ми можемо змінити сферу Mi Band 4 по своєму смаку. Хоча, це також правда, що іноді цей предмет одягу створює дивну проблему.

І іноді ми стикаємося з проблемами підключення цього розумного браслета від китайського виробника. Одна з найбільш поширених помилок полягає в тому, що Xiaomi Mi Band 4 не може бути пов’язаний з Mi Fit. Ймовірно, причиною збою є відсутність зв’язку Google Fit з додатком, що дозволяє отримати доступ тільки до трьох екранів браслета активності китайської фірми. Якщо так, то вирішення цієї проблеми з Mi Band 4 дуже просте.

Але якщо ваш браслет активності працює без проблем, але ви не можете підключити Xiaomi Mi Band 4 з додатком Mi Fit. то рішення цієї помилки інше. Тихо, у нас є рішення, щоб ви могли використовувати свій браслет активності з повною нормою. Давайте подивимося на різні кроки, щоб слідувати.

Почему Mi band 4, 5 не подключается к Mi Fit ? Как решить проблему ?

Ви пов’язали Xiaomi Mi Band 4 з іншим пристроєм? Вам доведеться перезапустити його

Одна з причин, по якій ви не можете пов’язати Xiaomi Mi Band 4 з Mi Fit, може бути пов’язана з тим, що браслет активності був пов’язаний з іншим пристроєм раніше. Може бути, це тому, що ви купили його з других рук, або навіть тому, що ви спробували його на іншому смартфоні. Якщо це ваш випадок, рішення дуже просте.

Все, що вам потрібно зробити, це отримати доступ до меню вашого Xiaomi Mi Band 4, провівши пальцем вниз. У різних доступних варіантах ви повинні вибрати «Ще«. Потім перейдіть до останньої опції, званої «Налаштування», Нарешті, повертайтеся вниз до кінця, поки не знайдете варіант «Скидання до заводських налаштувань”, Як тільки ви натиснете, він скаже вам, якщо ви впевнені, що хочете перезапустити свій браслет активності. Скажіть «так» і почекайте, поки процес не закінчиться.

Досить імовірно, що з цим скидання до заводських налаштувань, Ви вирішили проблему. Але, можливо, ви все ще не можете з’єднати вашу Xiaomi Mi Band 4 з Mi Fit. У цьому випадку проблема, швидше за все, пов’язана з додатком. Таким чином, вам потрібно видалити додаток Mi Fit з вашого пристрою. Око, як тільки ви видалили його, вам доведеться видалити кеш пристрою. Нарешті, вам просто потрібно перевстановити додаток і зв’язати браслет.

Як бачите, процес вирішення проблеми зв’язати Xiaomi Mi Band 4 з Mi Fit це досить просто. Тому наберіться терпіння і виконайте кроки, щоб виправити цю помилку і мати можливість повторно використовувати свій браслет активності з повною нормою.

Xiaomi пристрій не впізнав, як виправити помилку?

Деякі користувачі скаржаться, що при підключенні смартфона Xiaomi до комп’ютера вони отримують помилку «Пристрій не упізнано». чи можливо щось з цим зробити?

Как сбросить настройки до заводских на Mi Band 4

На сайті вже була стаття про вирішення цієї проблеми, але в тому випадку, якщо вона стосувалася апаратних проблем: кабель або драйвер.

Зараз я хочу показати один з варіантів вирішення проблеми, коли вона викликана помилковим розпізнаванням USB-конфігурації телефону при підключенні, через що виникає помилка Xiaomi пристрій не впізнав.

Відкрийте загальні налаштування телефону, знайдіть пункт «Про телефоні». Знайдіть рядок «Версія MIUI» і швидко натисніть на неї 8 разів, це розблокує приховане меню «Для розробника». Тепер знайдіть меню «Інші параметри». всередині яких ви побачите вхід «Для розробників». У довгому списку безлічі налаштувань змінювати які я вам вкрай не рекомендую, тому що вони можуть значно вплинути як на стабільність, швидкодія, так і на функціональність смартфона, знайдіть «Конфігурація USB за замовчуванням». Ви можете активувати цю змінної на «Передача даних» і знову підключіть кабель до комп’ютера. Якщо не спрацює, чи не відключаючи смартфон, знову увійдіть в це мене і виберіть інший варіант.

READ  Як відключити vpn на Android

Досить часто цей метод дозволяє обійти помилку розпізнавання при підключенні по дроту і примусово дозволяє впізнати підключається Xiaomi комп’ютером.

Це може бути корисно:

Привіт, мене звуть Тимур. Я з дитинства захоплювався комп’ютерами та IT-Індустрією, мені це подобається, це моя пристрасть. Останні кілька років глибоко захопився компанією Xiaomi: ідеологією, технікою і унікальним підходом до вибухового зростання бізнесу. Володію багатьма гаджетами Xiaomi і ділюся досвідом їх використання, але головне. вирішенням проблем і казусів, що виникають при несподіваних обставин, на сторінках сайту Mi-check.ru

Як підключити браслет Mi Band до додатка Mi Fit, і чому не вдалося підключитися

Днями, як відомо, Xiaomi Technology випустила апдейт для додатка Mi Fit (Mi Fit 3.0.4). І в зв’язку з цим ми вирішили зробити цю міні-інструкцію, яка новачкам і всім, хто забув або не знає, нагадає, як правильно підключити браслет Mi Band до додатка Mi Fit.

Для початку зазначимо, що для створення пари між пристроєм Mi Band з додатком Mi Fit Bluetoth використовувати не рекомендує. У зв’язку з тим, що при підключенні по BT-каналу вкрай висока ймовірність виникнення помилок підключення та інших багів.

Якщо ви все ж вирішили підключити браслет Mi Band до додатка Mi Fit через Bluetooth, і такі помилки виникли, то тоді порадити можемо тільки зайти в налаштування Bluetooth вашого смартфона або планшета і видалити наявне сполучення з Mi Band.

Однак в певний версіях ROM цей спосіб не працює (опція така просто не передбачена). В такому випадку вам допоможе додаток BToolkit (скачати можна з Google Play). Після установки програма покаже вам всі наявні сполучення з Bluetooth-пристроями. У списку знаходите Mi Band, довгий тап по назві, і в меню вибираєте «Unpair» ( «Відв’язати»).

Але це ще не все. Після того, як ви розібралися з помилкою підключення, найімовірніше, ви зіткнетеся з ще однією проблемкою. Називається вона помилкою авторизації в Mi Fit.

 • заходимо в Mi Fit;
 • якщо відразу авторизуватися не виходить, спочатку пробуємо перепідключитися до інтернету (замість мобільного з’єднання підключіться через Wi-Fi і навпаки);
 • якщо зміна мережі належного ефекту не справила, заходимо в «Налаштування» смартфона, міняємо регіон перебування на «Гонконг» і пробуємо авторизуватися;
 • якщо і цього разу не вийшло, доведеться почекати кілька годин (швидше за все, сервери Xiaomi не встигають) і потім повторити спробу. Як показує практика, має спрацювати.

як підключити браслет Mi Band до додатка Mi Fit

Якщо і проблему зі входом в обліковий запис ви успішно усунули і таки увійшли в Mi-аккаунт з Mi Fit, то далі все дуже просто. Вводимо ім’я, вік та інші дані, які вимагає система, і підтверджуємо спробувати відкрити іншу програму.

Після цього відкриваємо вкладку «Профіль«, тиснемо «Додати пристрій«, вибираємо «Mi Band» і запускаємо пошук. Як тільки програма виявить браслет, на екрані з’явиться запит на підтвердження. Тапа «Mi Band» та підтверджуємо.

Якщо браслет не виявився, покладіть його ближче до смартфону і повторіть пошук. Якщо все одно не виявляється, то тоді треба знову сходити на Google Play і качнути звідти додаток BLE Scanner. Встановлюємо, відкриваємо, потім знову відкриваємо Mi Fit і запускаємо пошук браслета Mi Band. Тепер він просто зобов’язаний знайтися.

Якщо пост приніс хоч якусь користь, поділіться посиланням з друзями. Дякую!

підключаємося заново

Після оновлень багато користувачів зіткнулися з такою проблемою: Mi Band 4 НЕ синхронізується з телефоном. І видає ось такий напис:

Що робити? Спочатку потрібно спробувати виконати ось це:

 • перезавантаження телефону;
 • відключення пристрою від Bluetooth (функція “Забути цей пристрій”);
 • видалення і установка додатку Mi Fit з AppStore або Google Play;
 • дозвіл повідомлень і доступ до геопозіціі телефону;
 • відключення і включення геолокації на самртфоне.

фінальний крок

Якщо все це не спрацювало і не допомогло Або ви просто не хочете танцювати з бубном, тоді ось найпростіший варіант! Потрібно перезавантажити сам браслет Mi Band 4.

 • На браслеті знайти функцію Додатково.
 • Далі свайпнуть вгору і знайти Налаштування.
 • Там вибрати пункт Скидання налаштувань.
 • підтвердити дію.
 • Усе. Готово. Після перезавантаження можна буде заново підключати Mi Band 4 до телефону!

Помилка підключення. Скиньте браслета Mi Band 4.

Ніяк не підключити браслет до телефону? Постійно вилазить помилка і напис “Скиньте браслета Mi Band 4”? Що робити в такому випадку? Зараз розповім!

Телефон не бачить браслет

Ваш телефон ні в яку не хоче підключатися до браслету? Видає Помилку “Я не можу знайти браслет. Переконайтеся, пристрій браслет заряджена і знаходиться поруч з телефоном “? Тоді інструкцію щодо усунення цієї проблеми читайте в цій статті.

Тепер ви знаєте, що робити, якщо виходить помилка “Скиньте браслета Mi Band 4”. Спробуйте всі варіанти. І ваш браслет обов’язково синхронізується зі смартфоном в лічені секунди.

READ  Налаштування локальної мережі між двома комп'ютерами

Спасибі за ваше витрачений час

Помилка підключення. Скиньте браслета Mi Band 4.

Ніяк не підключити браслет до телефону? Постійно вилазить помилка і напис “Скиньте браслета Mi Band 4”? Що робити в такому випадку? Зараз розповім!

підключаємося заново

Після оновлень багато користувачів зіткнулися з такою проблемою: Mi Band 4 НЕ синхронізується з телефоном. І видає ось такий напис:

Що робити? Спочатку потрібно спробувати виконати ось це:

 • перезавантаження телефону;
 • відключення пристрою від Bluetooth (функція “Забути цей пристрій”);
 • видалення і установка додатку Mi Fit з AppStore або Google Play;
 • дозвіл повідомлень і доступ до геопозіціі телефону;
 • відключення і включення геолокації на самртфоне.

фінальний крок

Якщо все це не спрацювало і не допомогло Або ви просто не хочете танцювати з бубном, тоді ось найпростіший варіант! Потрібно перезавантажити сам браслет Mi Band 4.

 • На браслеті знайти функцію Додатково.
 • Далі свайпнуть вгору і знайти Налаштування.
 • Там вибрати пункт Скидання налаштувань.
 • підтвердити дію.
 • Усе. Готово. Після перезавантаження можна буде заново підключати Mi Band 4 до телефону!

Телефон не бачить браслет

Ваш телефон ні в яку не хоче підключатися до браслету? Видає Помилку “Я не можу знайти браслет. Переконайтеся, пристрій браслет заряджена і знаходиться поруч з телефоном “? Тоді інструкцію щодо усунення цієї проблеми читайте в цій статті.

Тепер ви знаєте, що робити, якщо виходить помилка “Скиньте браслета Mi Band 4″. Спробуйте всі варіанти. І ваш браслет обов’язково синхронізується зі смартфоном в лічені секунди.

Спасибі за ваше витрачений час

Робимо скидання налаштувань браслета

Перед скиданням рекомендується відключити Bluetooth. Потім відкрити настройки і відв’язати мібенд від телефону: натискаєте на хрестик, а краще в опціях вибрати “Видалити” або “Забути цей пристрій”. Видаляти додаток Mi Fit не обов’язково, але перевірте що у вас встановлена ​​остання версія з Play Маркет. далі:

Далі піде процес оновлення програмного забезпечення трекера і синхронізація з Mi Fit. Слідкуйте за написами, зазвичай процес оновлення відображається в програмі і дисплеї трекера.

Під час оновлення програмного забезпечення бажано відключити від смартфона інші Bluetooth пристрої і піднести смартфон ближче до пристрою, так процес піде набагато швидше, перевірено неодноразово.

Багато хто користується сторонніми циферблатами, які дуже круто виглядають на кольоровому дисплеї. Для їх використання не потрібно нічого прошивати або встановлювати Root права, зараз все робиться за допомогою однієї програми. Якщо дана тема цікава. повідомте в коментарях і ми напишемо окрему статтю на тему зміни циферблата.

причини збою

Якщо відкинути випадкові баги в самій прошивці, основних причин три:

 • Кілька підключених до смартфону Bluetooth пристроїв. Бездротові колонки, навушники, джойстики “забрали” підключення під час оновлення. Так як Bluetooth володіє невеликою швидкістю передачі даних каналу не вистачило потужності підключення при оновленні.
 • Низький заряд браслета. Так буває якщо ви поставили Mi Band на оновлення з низьким зарядом батареї, менш 10-15%. За заявою розробників заряд краще тримати вище 40%, тому що в процесі установки нового ПЗ він сідає швидше.
 • Конфлікт між Mi Fit і браслетом. Може бути просто тимчасовий баг для російських прошивок, так само з’являється якщо ви міняли стандартний ціфербрат на інший за допомогою сторонніх програм.

Якщо ви перезавантажували смартфон, включали, відключали Bluetooth і Mi Fit, а помилка залишилася, давайте виконаємо скидання самого браслета.

Помилка підключення. Скиньте браслета і спробуйте ще раз. як виправити

У грудні 2019 року і в січня 2020 користувачі після оновлення прошивки для фітнес браслета Mi Band 4 зіткнулися з проблемою підключення. Він втрачає підключення телефону, а в програмі Mi Fit з’являється вікно з повідомленням: “Помилка підключення. Скиньте браслета і спробуйте ще раз “. Нижче розповімо про можливі причини збою, а нижче по тексту поділимося способом як швидко вирішити проблему. Інструкція підійде і для 3й версії Mi Band, відмінності можуть бути в деяких настройках і назвах пунктів.

Помилка підключення. Скиньте браслета і спробуйте ще раз

Сподіваюся ви розібралися як виправити помилку підключення, виконати скидання і перезавантаження трекера Mi Band 4. Напишіть в коментарях чи все вийшло, а так же задавайте будь-які питання про телефонах, програма і іграх, наша команда намагається освячувати більшість актуальних тем мобільних технологій.

IT фахівець. Автор інформаційних статей на тему Android смартфонів і iOS смартфонів. Експерт в області вирішення проблем з комп’ютерами і програмами: установка, настройка, огляди, поради з безпеки ваших пристроїв. У вільний час займається дизайном і розробкою сайтів.

BETATECH.COM.UA 2022