Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Xiaomi Mi true wireless earbuds basic підключення

Table of Contents

Як синхронізувати навушники між собою Xiaomi?

Робиться це в такий спосіб: навушники відключаються, потім затискаються панелі на обох до загоряння червоним кольором. Повторно затискаються панелі на півхвилини. В результаті цих дій повинен заблимати білий індикатор, а ще через 10 секунд червоно-білий. Подальше утримання і викличе потрібний повний скидання.

Як скинути навушники Mi True Wireless earphones Lite?

✓ Натисніть і утримуйте функціональну кнопку зарядного кейса не менше 10 секунд. Коли індикатор почне блимати червоним і білим кольором, відпустіть кнопку. ✓ Навушники перезавантажити і увійдуть в режим сполучення. Індикатор на кейсі буде блимати білим кольором.

Як скинути навушники Mi True Wireless Earbuds Basic 2?

Для підключення або скидання в моделі Mi True Wireless Earphones 2 потрібно натискати кнопку функції на кейсі, в Basic. сенсорну панель на навушниках. За технічними характеристиками. Підтримка аудіо кодеків Mi True Wireless Earphones 2: SBC / AAC / LHDC.

Як скинути навушники Mi?

 • Затискаємо на навушниках механічні кнопки і не відпускаємо їх до того моменту, коли індикатор почне блимати червоним.
 • Повторно затискаємо клавіші: спочатку індикатор загориться білим світлом. це значить, що навушники включилися.
 • Важливо, щоб під час всього процесу ви утримували кнопки.

Як підключити відразу 2 навушника Xiaomi?

Підключення двох навушників до смартфону:

 • дістаньте обидва навушника з зарядного чохла і почекайте 2 секунди поки вони не включаться.
 • після включення лівий навушник автоматично підключається до правого, індикатор якого починає блимати білим кольором.

Що робити якщо навушники Redmi AirDots підключаються по одному?

Це означає що навушники повністю скинуті. Кладемо їх в кейс на 3 секунди, знову дістаємо з кейса і чекаємо поки лівий навушник синхронізується з правим і видасть короткий сигнал про підключення, після чого можна знову ініціювати підключення до телефону.

Інструкція по роботі з Xiaomi Mi true wireless earbuds basic

Ця нова марка бездротової гарнітури від фірми Xaomi вийшла на ринок електроніки навесні нинішнього року (2019). Наявність Bluetooth дає можливість синхронізувати девайс з мобільним телефоном. Щоб підключити девайс, треба здійснити деякі дії. Для цього і написана дана інструкція Xiaomi Mi true wireless earbuds basic.

Навушники надходять у продаж покриті спеціальною плівкою. Перед їх використанням захисне покриття необхідно видалити. Потім гаджет слід помістити в док-станцію для зарядки його батареї. Поки відбувається наповнення акумулятора електроенергією, індикатор. червоний. Коли він зміниться на білий, девайс готовий до роботи. Тепер можна діставати навушники з кейса. Через пару секунд вони активуються. Лівий девайс автоматично підключається до правого, що підтверджується білим світінням.

Наступний крок. активація додатки Bluetooth на мобільному телефоні і знаходження доступних гаджетів. З висвітиться їх переліку знайти Mi True Wireless EBs Basic_R і клікнути іконку, підтвердивши тим самим операцію сполучення. В результаті чого відбувається обмін контактами з’єднуються девайсів. Далі в меню відобразяться дані про статус гарнітури і ступеня зарядки її батареї. Тепер гарнітура повністю готова до роботи. Надалі гаджет буде підключатися автоматично за умови, що на смартфоні включений Bluetooth.

Чи не працює один навушник Mi true wireless earbuds?

Трапляється так, що один навушник функціонує, а інший. ні. Це відбувається через те, що сполучення з яких-небудь причин втрачено. Як правило, до смартфону приєднаний правий девайс, а інший функціонує безпосередньо через нього. Коли втрачається взаємозв’язок, грає тільки один.

Якщо вам цікаво як сопрячь навушники Mi true wireless earbuds, то треба від’єднати навушники від телефону і призупинити роботу блютуз.

READ  Xiaomi Mi 9t гріється і швидко розряджається

Earbuds (Airdots). как подключить к смартфону

Інструкція для Mi true wireless earbuds по сполученню між собою:

 • помістити гарнітуру в чохол;
 • вийняти і після цього натиснути на кнопки на навушниках і утримувати їх не менше 15-и сек.;
 • при появі індикації скидається синхронізація, і між девайсами відбувається нове сполучення.

Індикація на одному правом девайсе говорить про благополучно пройшла синхронізації і можна тепер підключатися до смартфону.

Якщо все одно навушники Mi true wireless earbuds не працюють одночасно, то вищеописані дії слід повторити не один раз, до звершення синхронізації. Зате, коли все завершиться благополучно, девайс буде працювати відмінно.

Як підключити Mi true wireless earbuds?

Девайс поставляється в зручному пластиковому зарядному корпусі. Оформлена гарнітура таким чином, що амбушюри можна використовувати незалежно один від одного. Навушники розміщуються надійно, не доставляючи дискомфорту слухачеві, так як мають конструкцію, яка сообразна будовою вушної раковини людини. Для більш надійного фіксування в комплекті є додаткові дві пари амбушюр. Якщо ви хочете дізнатися більше про навушники Mi true wireless earbuds, як підключити їх, то читайте нашу статтю.

Перед тим, як почати користуватися пристроєм, слід видалити плівку, що захищає контактні поверхні, і помістити їх в кейс для зарядки. Поки заряджається акумулятор гаджета індикаторна лампочка буде горіти червоним кольором, який при повній зарядці змінюється на білий тон, зникаючий через хвилину.

Підключення Xiaomi Mi true wireless earbuds basic

Для підключення навушників необхідна наявність смартфона з інтерфейсом Bluetooth. Гарнітура включається при добуванні її з кейса і відключається при поверненні назад автоматично. Лівий навушник по включенню гаджета підключається до свого напарника теж автоматично. Індикатор останнього починає мерехтіти білим тоном.

Приступимо до смартфону. Активуйте Bluetooth, щоб виявити доступні гаджети. Mi True Wireless EBs Basic_R. це той девайс, який нам знадобиться (правий навушник). Натисніть його і прийміть запит на створення пари навушників, де даєте дозвіл на обмін контактами.

Як тільки з’єднання підтвердиться, в меню відобразяться дані про статус гарнітури і ступеня зарядки її батареї. Підключення закінчилося успішно. Можна запускати улюблену мелодію і слухати її.

По завершенню всіх дій навушники автоматично будуть підключені до раніше приєднаного гаджету, якщо буде у того активований Bluetooth.

Якщо операція пройшла невдало, витягніть гарнітуру з зарядного кейса і упевніться, що вона відключена. Тепер натисніть кнопки на навушниках і утримуйте їх 15 секунд. Індикаторна лампочка повинна моргнути тричі по черзі червоним і білим кольором і знову моргнути. Відпустіть кнопки, покладіть навушники в кейс. Видаліть гарнітуру зі списку парних гаджетів на телефоні, якщо такі є і повторіть всі дії знову. Тепер ви знаєте як підключити Mi true wireless earbuds.

Є також можливість підключення моно Bluetooth-гарнітури. Послідовність кроків сполучення аналогічна попередній. Для підключення навушників досить вийняти його з док-станції, і він автоматично включиться. Його індикатор спочатку починає мерехтіти швидко, а потім повільніше моргати білим тоном. Проведіть пошук доступного девайса і виберіть один, який буде називатися Mi True Wireless EBs Basic_R або Mi True Wireless EBs Basic_L і, клікнувши його, підтвердіть запит на створення пари.

Як підключити бездротові навушники Redmi AirDots до смартфону

Бездротові навушники стають невід’ємною частиною повсякденного життя. Відсутність проводів надає максимальну легкість рухів. Компанія Xiaomi вже встигла випустити кілька моделей бездротових навушників. І зараз ми розповімо, як підключити до смартфону модель Redmi AirDots, яка також відома як Mi True Wireless Earbuds Basic.

Перш ніж використовувати пристрій, необхідно зняти захисну плівку з контактних поверхонь навушників, помістити їх в кейс і зарядити. Під час зарядки індикатор світиться червоним. При повній зарядці його колір стає білим, а через 1 хвилину гасне.

Для підключення необхідний смартфон з підтримкою Bluetooth і Redmi AirDots. Включення і вимикання навушників відбувається автоматично при вилученні або установці їх в кейс.

Для підключення одночасно дістаньте обидва навушника з зарядного чохла і почекайте 2 секунди поки вони не включаться. Після включення лівий навушник автоматично підключається до правого, індикатор якого починає блимати білим кольором.

Переходимо до смартфону. Включаєте Bluetooth і виконуєте пошук доступних пристроїв.

READ  Xiaomi TV перепрошити

Потрібне нам пристрій називається Mi True Wireless EBs Basic_R. Це правий навушник. Натискаєте на дану назву і приймаєте запит на створення пари, в якому можна дозволити обмін контактами.

Після успішного з’єднання в меню пов’язаних пристроїв з’явиться інформація про статус пристрою і рівні його заряду. Навушники підключені, включаємо музику і насолоджуємося.

Після першого успішного сполучення Redmi AirDots будуть автоматично підключатися до парному раніше пристрою, якщо на ньому включена функція Bluetooth.

Якщо з яких-небудь причин вам не вдається створити пару з навушниками, вийміть навушники з зарядного чохла і переконайтеся, що вони відключені. Натисніть і утримуйте кнопки на обох навушниках протягом 15 секунд. Після того як індикатор поперемінно блимне червоним і білим три рази (потім знову блимне), відпустіть кнопки і поверніть навушники в зарядний чохол. Видаліть Redmi AirDots зі списку парних пристроїв на смартфоні, якщо вони там є. Потім знову створіть між.

Обзор беспроводных наушников Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic (Redmi AirDots). Global version

Також є можливість використання навушників поодинці як Bluetooth-гарнітури. Алгоритм сполучення точно такий же. Для підключення тільки одного навушника необхідно його дістати з зарядного чохла і дочекатися автоматичного включення. Індикатор навушника спочатку швидко, а потім повільно почне блимати білим кольором. Виконуєте пошук доступних пристроїв. Залежно від обраного вами навушника пристрій буде називатися Mi True Wireless EBs Basic_L або Mi True Wireless EBs Basic_R. Залишилося натиснути на назву пристрою і прийняти запит на створення пари.

Насолоджуйтесь музикою без дротів разом з Xistore!

Автор: Андрій Kalina

xiaomi, true, wireless, earbuds, basic, підключення

Як користуватися бездротовими навушниками Xiaomi AirDots

4 години. А якщо прослуховувати треки одним, то працездатність пристрою збільшиться на 1 годину. Підключається Bluetooth гарнітура аналогічно. що до iPhone, що до Android.

 • Утримаєте сенсорну панель одного навушника.
 • В налаштуваннях телефону відобразиться «Mi AirDots BASIC_R» або «Mi AirDots BASIC_L». дивлячись який виберіть. Наприклад, лівий. Поки він часто блимає. значить шукає правий. Через 15 секунд після активації він стане підморгує рідше. з цього моменту навушник активується як самостійний пристрій. Він готовий до об’єднання в пару з телефоном.

І так! Звук у маляток AirDots. що треба. З басами теж. Але тільки за умови, якщо ви правильно підберете амбушюри, які йдуть в комплекті. Вони повинні щільно лягати у вушний канал. Вірна ознака «свого» розміру. коли «вуха» не відчуваються при носінні.

Як підключити Bluetooth навушники до телефону

Фішка Xiaomi AirDots. сенсорні панелі на зовнішній стороні кожного навушника. З їх допомогою можна підключити бездротові навушники Xiaomi до телефону.

xiaomi, true, wireless, earbuds, basic, підключення
 • Затисніть і утримуйте обидва навушника до того моменту, як побачите подвійне фіолетово-червоне блимання. Це сигнал, що ви скинули налаштування.
 • Покладіть їх ненадовго в зарядний бокс, вийміть і почекайте коли пристрої «знайдуть» один одного. Як тільки це станеться, ви побачите блідо-фіолетове мерехтіння правого навушника. він головний.
 • Зайдіть в налаштування Bluetooth смартфона. У доступних пристроях з’явиться позначення «Mi AirDots BASIC_R». Це і є ваші навушники. Телефон підключиться до правого, а той Законекть лівий.

Іноді AirDots синхронізуються окремо. Причина. ліве «вухо» «втрачає» праве.

4 дії, якщо не працює один бездротової навушник.

 • Вимкніть два навушника: затисніть обидві сенсорні панелі поки не загоряться червоні індикатори.
 • Утримуйте 30-50 сек: спочатку включиться білий індикатор, потім, через 10-20 сек засвітяться червоно-білим. Індикатор підморгне 2 рази.
 • Продовжуйте утримувати доти, поки вони пару раз померцают і згаснуть на кілька секунд. Потім ще пару раз померцают. це значить, що настройки скинуті.
 • Тепер покладіть «вуха» в кейс і незабаром дістаньте обидва. Лівий стане шукати правий, синхронізується з ним, і можна підключатися до телефону.

Як працюють бездротові навушники Xiaomi

Якщо витягнути навушник з вуха, музика не зупиняється як в Airpods. Пристрої відключаються тільки в кейсі, і підключаються назад до телефону, коли їх дістають:

 • покласти в кейс тільки лівий, він вимкнеться, а правий буде працювати;
 • прибрати правий. відключаться обидва.

Навушники працюють з голосовими асистентами Siri, Google Асистент, Аліса. Управління інтуїтивно зрозуміле:

 • 1 торкання. пауза або відповідь на виклик;
 • подвійне. виклик голосового помічника. Єдине, що не зручно: коли захочете поправити навушник і ненавмисно натисніть на сенсорну панель, музика зупиниться;
 • утримання одну або більше секунди. скасування виклику;
 • подвійне торкання під час виклику. відключення мікрофона.

Як заряджати бездротові навушники

Xiaomi AirDots заряджає кейс, а сам він живиться від micro USB. Чи не 1,5 години. як запевняє виробник.

READ  Як включити інтернет на телевізорі

45 хвилин. Кейс оснащений акумулятором на 350 mAh, його вистачає для трьох перезаряджень.

 • Якщо діод не мерехтить і світиться червоним, батарея заряджається.
 • Білий колір сигналізує про 100% заряді батареї.

Дивіться відеоогляд Mi AirDots, їх проблеми та рішення

Залиште свою думку і побажання до статті “Як підключити бездротові навушники Xiaomi AirDots

Xiaomi Earbuds и Redmi Airdots. если не работает один наушник. Как сбросить настройки на заводские.

Підключення Бездротових Навушників Xiaomi Redmi AirDots (Earbuds) до Комп’ютера або Ноутбуку (Windows 10 або MacOS)?

У цій статті продовжимо вивчення недорогих бездротових навушників. покажу, як підключити Redmi AirDots (в китайській версії Xiaomi Earbuds Basic) до комп’ютера або ноутбука на Windows 10 або MacBook через Bluetooth. Дана модель може працювати з будь-яким пристроєм з підтримкою Bluetooth, будь то PC, телефон, телевізор або TV приставка. Звичайно, портативність розміру навушників і бездротова технологія TWS насамперед має на увазі використання саме зі смартфоном, щоб можна було також розмовляти через вбудованих в них мікрофон і управляти музикою. Але як і будь-які інші бездротові навушники, Redmi AirDots / Xiaomi Earbuds можуть підключатися до стаціонарного комп’ютера або ноутбука на будь-якій операційній системі. Windows або MacOS на MacBook. Давайте ж розбиратися, яким чином.

Підключення Xiaomi Redmi AirDots (Earbuds) до комп’ютера або ноутбука на Windows 10

Нічого складного в тому, щоб підключити бездротові навушники Redmi AirDots до комп’ютера або ноутбука, немає. Я, наприклад, на постоянка користуюся своїми Xiaomi з макбуком, на якому у мене одночасно встановлено дві операційні системи. MacOS і Windows 10.

xiaomi, true, wireless, earbuds, basic, підключення

Єдине, в ньому повинен бути модуль Bluetooth. У ноутбуках він найчастіше вже вбудований. А ось для стаціонарного комп’ютера може знадобитися докуповувати зовнішній USB адаптер. Про один з таких я докладно писав у статті про підключення бездротових колонок до PC.

Порядок для підключення навушників до комп’ютера той же самий, що і для смартфона. Перш за все виймаємо Redmi AirDots з чохла, після чого вони самі включаться і синхронізуються.

Далі включаємо Bluetooth адаптер на комп’ютері. Якщо мова йде про ноутбук, то часто він може активуватися окремою кнопкою на клавіатурі

Далі тиснемо на значок Bluetooth в рядку панелі Windows і додаємо пристрій

Включити бездротовий модуль і підключити навушники можна також з меню «Пуск. Параметри. Пристрої»

Після цього знаходимо в списку «Redmi AirDots R» або «Mi True Wireless EBs Basic R» в залежності від модифікації вашої моделі. Не дивуйтеся, що після створення пари навушників для підключення до комп’ютера буде видно тільки один з них, який є головним. Так і має бути

Буває, що навушники включені, але не видно в системі. Це відбувається, коли ви раніше підключали їх до іншого девайсу, наприклад телефону. В такому випадку вони самі автоматично з’єднуються з останнім пристроєм, до якого вони були підключені. Зрозуміти це можна по індикатору на навушнику, який не блимає, а горить постійно білим кольором.

Для того, щоб видалити їх з пам’яті телефону і сконнектіть з комп’ютером або ноутбуком, необхідно зайти в налаштування Bluetooth в Android або iOS, натиснути на назву (Redmi AirDots R / Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic R) і забути пристрій.

Переконайтеся, що на одному з модулів блимає білий індикатор. Це означає, що він знаходиться в режимі очікування з’єднання з комп’ютером або ноутбуком. Відповідно, приєднуємо навушники кнопкою «Підключитися»

Після чого вони з’являться в списку звукових пристроїв. Зверніть увагу на напис «Підключений голос, музика». Вона сигналізує про те, що Redmi AirDots можна використовувати з Windows не тільки для прослуховування звуку з аудіо або відео файлів. Але також завдяки вбудованому мікрофону працювати в якості стереогарнітури для здійснення дзвінків, наприклад по Skype.

Дуже схоже все відбувається і з підключенням Xiaomi Redmi AirDots до макбуков. Детально весь процес я описував в окремій універсальної статті, присвяченій з’єднанню TWS гарнітури з MacOS. Повторюватися не буду, просто зайдіть і прочитайте.

BETATECH.COM.UA 2021