Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Огляди

Xiaomi Mi TV 4s 55 огляд

Table of Contents

TV-тюнер

Дана модель оснащена тюнером, що приймає аналоговий і цифровий сигнал ефірного та кабельного мовлення. Якість прийому цифрових каналів на дециметрову антену, закріплену на стіні будівлі (майже пряма видимість в напрямку на телевежу в Бутово, розташовану на відстані 14 км), було на високому рівні. вдалося знайти TV-канали у всіх трьох мультиплексах (всього 30 і 3 канали радіо). Правда, TV завис після виявлення каналів в перших двох мультиплексах, і канали в третьому довелося знаходити в ручному режимі.

xiaomi, огляд

Є хороша підтримка електронної програми передач. можна подивитися, що саме йде на поточному та інших каналах, запрограмувати перегляд програми або серіалу і т. Д.

Перемикання між TV-каналами відбувається нешвидко. приблизно за 3 с. Така неквапливість злегка дратує.

Підтримується Teletext. Правда на першому каналі текст виводився латинськими літерами, але на ряді інших каналах. кирилицею.

Зайти в налаштування Teletext, щоб спробувати вибрати кодову сторінку, не виходить. TV викидає або на рівень меню вище або на домашню сторінку.

Огляд 55-дюймового «розумного» 4К ЖК-телевізора Xiaomi Mi LED TV 4S 55 “на Android TV

мікрофотографії матриці

Виявлені характеристики екрану дозволяють припустити, що в даному телевізорі встановлена ​​матриця типу VA. Мікрофотографії не суперечать цьому (чорні точки. це пил на матриці фотоапарата):

Субпіксель трьох кольорів (червоного, зеленого і синього) поділені на чотири ділянки з доменами в различающейся орієнтації. Такий пристрій в принципі здатне забезпечити хороші кути огляду, чому сприяє варіація орієнтації РК в доменах. Для забезпечення широкого динамічного діапазону за яскравістю частина субпікселів вимикається або їх яскравість сильно знижується при зниженні яскравості виведеного відтінку. Наприклад так виглядає темно-сіре поле при не дуже великому збільшенні:

У підсумку, якщо сидіти на відстані, на якому дозвіл 4К відрізняється від Full HD, то багато відтінки виглядають «пухкими» з видимої сітчастою структурою. Якщо отсесть подалі, то цю сіточку не видно, але і перевага від 4К-дозволу вже зникає. А при роботі за PC в разі деяких шрифтів точка (.) Просто не виводиться. так «мізки» телевізора оптимізують зображення. Від такого управління субпикселов шкоди навіть більше, ніж від заміни частини тріад субпикселей на білий підсвічений.

Відзначимо, що ніякого видимого «кристалічного ефекту» (мікроскопічної варіації яскравості і відтінку) в даному випадку немає.

Оцінка якості передачі кольору

Для оцінки характеру росту яскравості ми виміряли яскравість 256 відтінків сірого (від 0, 0, 0 до 255, 255, 255). Графік нижче показує приріст (не абсолютне значення!) Яскравості між сусідніми півтонами:

Зростання приросту яскравості рівномірний, і кожен наступний відтінок яскравішим попереднього. У самій темній області розрізняються всі відтінки сірого:

Апроксимація отриманої гамма-кривої дала показник 2,24, що близько до стандартного значенням 2,2, при цьому реальна гамма-крива мало відхиляється від апроксимуючої статечної функції:

При цьому кольору на екрані мають природну насиченість, так як більшість зображень на поточний момент припускають перегляд на пристроях з охопленням sRGB.

Нижче наведено спектр для білого поля (біла жилка), накладений на спектри червоного, зеленого і синього полів (косильною волосіні відповідних кольорів):

Такий спектр з відносно вузьким піком синього і з широкими горбами зеленого і червоного кольорів характерний для моніторів, в яких використовується біла світлодіодне підсвічування з синім випромінювачем і жовтим люмінофором.

За замовчуванням колірна температура зависока (близько 8400 К на білому і на сірому). При виборі профілів Холодна і навіть Тепла все стає тільки гірше. 10800 К і 12300 К, відповідно.

Так що вибору немає, потрібно вибирати профіль За замовчуванням. Графіки нижче показують колірну температуру на різних ділянках шкали сірого і відхилення від Spectra абсолютно чорного тіла (параметр ΔE):

Найближчий до чорного діапазон можна не враховувати, так як в ньому перенесення кольорів не так важлива, а похибка вимірювання колірних характеристик висока. Видно, що ΔE менше 10 на більшій частині шкали сірого (це добре), при цьому обидва параметри мало змінюються від відтінку до відтінку на значній частині шкали сірого. це позитивно позначається на візуальній оцінці колірного балансу.

Пульт і інші способи управління

Пульт невеликий і легкий (60 г з елементами живлення). Корпус пульта виготовлений з пластику з чорною матовою поверхнею. Позначення кнопок досить великі і контрастні. Самих кнопок дуже мало. Частково цей недолік виправляється за допомогою віртуального пульта з цифрами, який з’являється на екрані в режимі перегляду TV-програм при натисканні на праву сторону курсорних диска.

Справжній пульт працює по Bluetooth. Сполучення пульта з TV, необхідне для роботи з Bluetooth, повинен виконати користувач при першому включенні TV. На команди з пульта TV реагує швидко. У передньому торці пульта є отвір мікрофона. Голосовий помічник від Google запускається при натисканні на квітчасту кнопку з мікрофоном на пульті, також його можна запустити з домашньої сторінки. Цей помічник допоможе знайти контент, який надають ряд програм.

Голосовий пошук можна запустити і в ряді програм, в яких зліва від рядка введення є гурток з мікрофоном.

Однак безпосередньо з самим TV інтеграції немає, тобто голосом не вийде перемикати TV-канали, міняти гучність і т. Д. При активації мікрофону під час перегляду TV-каналів звук не приглушається, але вибірковість мікрофону висока, тому досить гучні фрази, вимовлені користувачем. розпізнаються добре. Якщо до TV підключені якісь USB-пристрої, то мікрофон пульта іноді відключається. Для його включення досить відключити ці пристрої і підключити знову (якщо вони потрібні).

Функції координатного введення, наприклад гіроскопічною миші, у штатного пульта немає. Обмежені в разі такого «розумного» телевізора можливості пульта можна компенсувати, підключивши до телевізора клавіатуру і мишу. Ці пристрої введення працюють через USB-розгалужувач. Одночасно через розгалужувач можна підключати і USB-накопичувачі. Миша вдалося підключити і по Bluetooth, але наша клавіатура по Bluetooth не запрацювала, втім, може бути це особливість даної клавіатури. вона працює не з усіма пристроями. Миша і клавіатура з деякими обмеженнями працюють в інтерфейсі самого TV і в програмах. Затримка переміщення курсора миші щодо руху самої мишею невелика, але все ж відчувається. Права кнопка миші виводить список властивостей. Коліщатко прокрутки працює. У разі клавіатури підтримуються деякі швидкі клавіші з основного і додаткового мультимедійного набору. Для зміни розкладки на фізичної клавіатурі зручно використовувати сторонні програми. Незручно, що для скасування / виходу потрібно натискати спеціальну навігаційну клавішу [назад], а не [Esc]. Чи не на кожній клавіатурі з мультимедійними клавішами є така кнопка. Перемиканням між програмами виконується традиційним поєднанням [AltTab], але під час перемикання список програм не виводиться, що незручно. Потрібно відзначити, що в цілому інтерфейс добре оптимізований для використання тільки комплектного пульта ДУ, тобто підключати клавіатуру і мишу, в общем-то, не обов’язково. Фірмовий додаток Mi Remote controller з цим TV чомусь не працює.

Програмною платформою для цього TV служить Android TV, яка є спадкоємицею Google TV. Заснована встановлена ​​версія Android TV на ОС Android 9. З режиму очікування включається TV швидко: приблизно через 9 секунд вже виводиться зображення, але ще деякий час програми і оболонка можуть пригальмовувати. Якщо була перерва в харчуванні або TV був вимкнений, то система перезапускається заново, а це вже займає набагато більше часу. близько однієї хвилини. Конфігурацію апаратної частини пояснюють дані програми CPU-Z:

Виробник заявляє про наявність 8 ГБ внутрішньої пам’яті, доступно, зрозуміло, менше. Доступ до внутрішньої пам’яті TV можна отримати за допомогою вбудованого сервера FTP.

Домашня сторінка в Android TV представляє собою кілька горизонтальних стрічок з плитками встановлених додатків і рекомендованого контенту. Гуртки з підписами зліва пояснюють, до чого відносяться вміст стрічок, і дозволяють запустити відповідну програму. У верхній частині сторінки є значки-кнопки голосового та текстового введення рядка пошуку, для виведення системних повідомлення, вибору входів, для доступу до налаштувань і годинник.

Налаштування домашньої сторінки дозволяють користувачеві щось на ній міняти.

Є також альтернативна версія домашньої сторінки з назвою Patch Wall від виробника, але ніяких особливих переваг вона, з нашої точки зору, не надає.

Домашню сторінку від Google можна викликати кнопкою пульта із зображенням кружечка, а Patch Wall. кнопкою з написом Mi.

Налаштувань зображення не дуже багато. Вони доступні з меню налаштувань, що викликається з домашньої сторінки.

Також настройки доступні через контекстне меню (виклик. натискання на центральну кнопку курсорних блоку на пульті) у вигляді смужки з кружечками без перемикання на домашню сторінку.

Це контекстне меню доступно при перегляді TV-програм і при підключенні до PC, але чомусь воно не викликається при підключенні до BD-плеєра. Є кілька встановлених профілів зображення, в одному з них користувач може змінювати ряд додаткових налаштувань.

Інтерфейс перекладено на російську мову, якість перекладу гарне.

Робота з джерелами відеосигналу

Кінотеатральні режими роботи тестувалися при підключенні до Blu-ray-плеєра Sony BDP-S300. Використовувалося HDMI-підключення. Телевізор підтримує режими 480i / p, 576i / p, 720p, 1080i і 1080p при 24/50/60 Гц. Кольори правильні, з урахуванням типу відеосигналу яскравості чіткість висока, хоча горизонтальні світи трохи змазані. Колірна чіткість трохи нижче можливою. У стандартному для відео діапазоні (16-235) на шкалі сірого відображаються майже всі градації відтінків, тільки в світлі один найближчий до білого відтінок не відрізнити за яскравістю від білого. У разі режиму 1080p при 24 кадр / с кадри виводяться з чергуванням тривалості 2: 3.

У більшості випадків телевізор відмінно справляється з перетворенням черезрядкових відеосигналів в прогресивне зображення навіть при самому мудрому чергуванні полукадров (полів), висновок просто по полях практично не зустрічається. При масштабуванні з низьких дозволів і навіть в разі черезрядкових сигналів і динамічною картинки виконується згладжування меж об’єктів. зубці на діагоналях виражені дуже слабо. Функції придушення відеошумів працюють дуже добре, не приводячи до артефактів в разі динамічного зображення.

При підключенні до комп’ютера по HDMI виведення зображення в дозволі 3840 на 2160 пікселів ми отримали з кадровою частотою аж до 60 Гц включно. У разі сигналу 4К з вихідної колірної чіткістю (висновок в режимі RGB), висновок власне зображення на екран TV здійснюється з дуже помітним зниженням колірної чіткості.

Під Windows 10 висновок в режимі HDR на даний телевізор можливий при виборі відповідних опцій в налаштуваннях дисплея. При вирішенні 4К і 60 Гц висновок йде в режимі 8 біт на колір, доповнених динамічним змішанням квітів, мабуть, за допомогою відеокарти на апаратному рівні. При 24 Гц. 12 біт на колір:

READ  Xiaomi redmi note 8 білий огляд

Відтворення тестових відеороликів з 10-бітовий колір і плавними градієнтами показало, що градацій відтінків набагато більше, ніж при простому 8-бітному виведення без HDR. Втім, наявність динамічного змішування кольорів видно неозброєним оком. Тестові HDR-відеоролики з реальними і тестовими зображеннями за суб’єктивними відчуттями виводилися з гарною якістю. Максимальна яскравість в режимі HDR така ж, що і в режимі SDR, також колірної охоплення не широкий (див. Нижче), тому підтримка HDR номінальна, але все ж вона є.

Відтворення мультимедійного контенту

Є підтримка Chromecast. Відео та звук можна передати з планшета під управлінням Android (статичні зображення. добре, відео дивитися. погано). Також з PC під управлінням Windows 10 з Google Chrome можна передавати копію зображення на поточній вкладці (з роздільною здатністю 1080p) та відео з YouTube у вигляді посилання для відтворення на TV.

При поверхневому тестуванні відтворення мультимедійного контенту ми обмежилися поруч файлів, що запускаються в основному з зовнішніх USB-носіїв. Джерелами мультимедійного контенту також можуть бути сервери UPnP (DLNA). Були випробувані жорсткі диски 2,5 “, зовнішні SSD і звичайні флешки. Два протестовані жорсткі диски без проблем працювали від USB-порту без додаткового живлення. Відзначимо, що телевізор підтримує USB-накопичувачі з файловими системами FAT32, exFAT і NTFS, а з кириличними назвами файлів і папок не було ніяких проблем. Плеєр телевізора виявляє всі файли в папках, навіть якщо на диску дуже багато файлів (більше 100 тисяч).

Немає особливого сенсу тестувати відтворення аудіофайлів за допомогою вбудованого плеєра, так як обов’язково знайдеться стороння програма, яка з цим впорається добре і як зручно користувачу. У разі растрових графічних файлів можливості вбудованого плеєра обговорити варто, так як тільки він може відтворювати ці файли в істинному дозволі 3840 × 2160. Всі сторонні програми, як і сама ОС, виводять статичне зображення в дозволі 1920 × 1080. Втім, як вбудований плеєр, так і сторонні програми можуть виводити відео в істинному дозволі 3840 × 2160, використовуючи засоби апаратного декодування. Ряд програм для потокового відтворення відео, а саме YouTube, ivi і okko (Megogo під питанням) можуть виводити 4K-відео. При цьому тільки в разі YouTube якість відео підтверджено за допомогою тестових роликів. Ролики в YouTube в режимі HDR не відображаються. вибирається версія SDR.

Нами підтверджено здатність вбудованого плеєра телевізора показувати растрові графічні файли в форматах JPEG, GIF, PNG і BMP. В цілому функціональність цього плеєра дуже обмежена.

У категорії поширених форматів медіаплеєр телевізора не підтримує відтворення деяких застарілих форматів відеофайлів, але їх аж до дозволу Full HD можна відтворити в режимі програмного декодування, наприклад, за допомогою програми MX Player. Сучасні файли з високою роздільною здатністю програватимуться в режимі апаратного декодування з дуже великою ймовірністю, аж до H.265 з дозволом UHD при 60 кадр / с. Підтримується відтворення відеофайлів з HDR10 і HLG, а в разі файлів з 10 біт на колір згідно візуальною оцінкою градацій відтінків більше, ніж у 8-бітних файлів. Відеофайли 4K HDR відтворюються нормально в разі контейнерів MP4 і M2TS (HEVC, HDR10), і блідо в разі контейнерів MKV і WebM (VP9). Підтримується декодування звукових доріжок як мінімум в форматах AAC, AC3, DTS і MP3. Образи дисків відтворюються тільки по файлах, без меню і т. Д.

Тестові ролики на визначення рівномірності чергування кадрів допомогли виявити, що телевізор при відтворенні відеофайлів підлаштовує частоту оновлення екрану під частоту кадрів в відеофайл, але тільки на 50 або 60 Гц, тому файли з 24 кадр / с відтворюються з чергуванням тривалості кадрів 2: 3. У стандартному для відео діапазоні (16-235) відображаються всі градації відтінків. Максимальний бітрейт відеофайлів, при якому ще не було артефактів, при відтворенні з USB-носіїв склав як мінімум 120 Мбіт / с, по провідній мережі Ethernet. всього 34 Мбіт / с, а по Wi-Fi (5 ГГц). 70 Мбіт / с. У двох останніх випадках використовувався медиасервер роутера Asus RT-AC68U. Статистика на роутері показує, що швидкість прийому / передачі по Wi-Fi становить 866,7 Мбіт / с, тобто в телевізорі встановлено адаптер 802.11ac.

Гучність вбудованої акустичної системи для житлової кімнати, що відповідає за розмірами даної діагоналі екрана, можна вважати достатньою. Присутні високі і середні частоти, низьких практично немає. Стереофонічний ефект виражений. Є паразитні резонанси корпусу, але деренчання немає навіть на великий громкості.Звук різкуватий, проте в цілому для класу вбудованої в телевізор акустики її якість прийнятне.

Запас гучності при використанні навушників на 32 Ом з чутливістю 112 дБ великий, рівень фонових перешкод нижче чутного, низькі частоти вже присутні, якість звуку гарна. Втім, різниця при підключенні навушників з вбудованим ЦАП по USB відчувається дуже добре, і вона не на користь аналогового тракту телевізора.

Огляд Xiaomi Mi LED TV 4S 55: казково дешевий Android-телевізор

4K-телевізор з підтримкою HDR за 30 тисяч рублів, відразу двома «операційками» і щедрою функціональністю. Невже ми потрапили в казку? Виходить, конкурентам по мас-маркету вже потрібно бігти за корейським аналогом Ксанакс? Або чудо-телевізору Xiaomi зарано святкувати беззастережну перемогу? Тестуємо новинку і розбираємося в усьому самі!

вбудований медіаплеєр

Телевізор вміє апаратно декодувати відео H.264 і H.265 / HEVC, тому особливих побоювань за мультимедійні функції у нас не було. «Важке» відео з роздільною здатністю 2160p досить легко програвалося з зовнішнього HDD, і навіть перемотування виявилася досить спритною.

Що збентежило. так це наявність дивних шлейфів, раз у раз з’являлися в деяких файлах. Почасти це був прикрий побічний ефект шумозаглушення, але навіть при вимкненому обробці Noise Reduction в деяких сценах все одно спостерігалося неприродне змазування при русі. І це ніяк не пов’язано зі швидкістю і фізичними властивостями матриці. огріхи повністю на стороні декодера, обробки і софта.

Ще залишилося невирішеним питання про підтримку декількох звукових доріжок і перемиканні субтитрів: в штатному додатку просто не знайшлося цих пунктів, а на пульті. відповідних кнопок. З іншого боку, вся принадність Android TV в тому, що ви не обмежені софтом виробника. завжди можна поставити сторонній плеєр за смаком.

Обзор Xiaomi Mi TV 4S 55 – 4K, 140 см, HDR, Android TV за 30 тыс. руб.

стриманий дизайн

Зовнішність телевізора не стала одкровенням, хоча на тлі інших бюджетних моделей він виглядає досить непогано. Мабуть, найбільше виділяється тонка рамка з обробкою під шліфований алюміній. Нехай шар металу тонкий і грубувато оброблений, все-таки це виглядає і відчувається краще утилітарного пластика. Також фронтальну частину прикрашає мінімалістичний логотип Mi і прозорий світловод-індикатор під ним.

Настільна підставка телевізора. дві маленькі ніжки з боків. Кріпляться вони без всякої вигадки і підстраховки, тому збірку краще проводити в положенні корпусу «лежачи» на краю якої-небудь поверхні. Відрізав досить легкий телевізор (12,45 кг) на ці ніжки, розумієш, що вся конструкція не дуже жорстка і при зовнішньому впливі схильна захитався і навіть скручуватися. Якщо у вас є діти і домашні тварини, що бігають наввипередки. варто підстрахувати телевізор від перекидання.

Корпус за сучасними мірками щодо «товстий». серед іншого на це вплинула підсвічування Direct LED, розташована прямо позаду панелі, а не збоку. Вся задня стінка пластикова, роз’єми розташовані ближче до центру.

Завершальний штрих. заводська табличка, в якій мовиться, що телевізор з індексом L55M5-5ARU зібраний в Калінінграді. Так що наш «китаєць» виявився з російською пропискою.

На задній стінці розташувалися три порти HDMI версії 2.0, три USB 2.0, антенний вхід і стандартне добро на зразок гнізда для навушників. Роз’єми знаходяться на двох майданчиках по центру телевізора. і системи, щоб «приховати» кабелі, не передбачено.

Основний орган управління. мінімалістичний пульт ДУ, що підключається по Bluetooth. На ньому залишили самий мінімум кнопок, щоб управлятися з телевізором. З одного боку, заплутатися в ньому неможливо. З іншого боку, такі базові речі, як перемикання джерел і підстроювання зображення, проходять через кілька рівнів меню замість банального натискання на кнопку.

Технічні характеристики

Xiaomi Mi LED TV 4S (55)
Тип панелі VA
Діагональ панелі 55 дюймів
дозвіл панелі 3840 × 2160
частота оновлення 60 Гц
Звукова система 2 × 10 Вт з фазоінвертором; Dolby DTS
апаратна платформа 4 ядра ARM Cortex-A55 тактовою частотою 1,4 ГГц, графічна підсистема Mali-450 MP3 і 2 Гбайт ОЗУ
Операційна система Android TV оболонка Xiaomi PatchWall (повністю локалізована)
інтерфейси USB 2.0 × 3, HDMI × 3, AV × 1, Ethernet × 1, 3,5-мм × 1, CI × 1
бездротові модулі WI-FI 2.4 / 5 ГГц
Цифрове телебачення DVB-T2DVB-C
Габарити 123,1 × 76,7 × 26,4 см (з підставкою)
маса 12,74 кг (з підставкою)

Android TV

Телевізор Xiaomi Mi LED TV 4S 55 працює під управлінням Android TV 9, що для бюджетної моделі швидше є плюсом. Незважаючи на скромне «залізо» (4 ядра ARM Cortex-A55 тактовою частотою 1,4 ГГц, графічна підсистема Mali-450 MP3 і 2 Гбайт ОЗУ), система адекватно відгукується на дії користувача.

Взагалі, тут багато всяких «наворотів»: інтеграція сервісів Google, функції Chromecast, голосовий пошук, підтримка сторонніх додатків APK і так далі. Словом, є де розгулятися допитливому розуму, натренованому на смартфонах.

Цікаво, що біля телевізора відразу дві оболонки, перемикатися між якими можна натисненням однієї кнопки на пульті. Перша. це стандартний інтерфейс Android TV 9, в якому весь контент розбитий на кілька основних розділів, що відображаються плиточками в лісочку.

Друга. це фірмова оболонка Xiaomi PatchWall. Тут виводиться популярний контент, зібраний на основі персональних рекомендацій. Подобаються серіали. у вашому меню будуть переважати новинки «Амедіатекі». Любіть голлівудські екшени. і тут частіше будуть з’являтися фільми Okko і ivi.ru.

Налаштування операційної системи Mi TV 4S 55

При першому запуску користувачеві дають можливість вибрати, яку з них зробити основний. Якщо через якийсь час ви вирішили поміняти свою думку. змінити дефолтну оболонку можна через вибір лаунчер в настройках Android. Так, ми все ще говоримо про телевізор!

В знак щедрості Xiaomi дарує покупцям телевізора 6-місячну підписку на платні відеосервіси. Активувати її можна, зайшовши відповідними програмами під своїм акаунтом до 31 грудня 2019 року. Це ще одна можливість заощадити, закладена в телевізор.

Зображення і звук

У Xiaomi Mi LED TV 4S 55 встановлена ​​глянсова матриця сімейства VA з діагоналлю 55 дюймів. Антивідблиск не надто сильний, тому телевізору краще підібрати таке місце і становище, щоб строго навпроти нього не було вікон або яскравих джерел світла.

З кутами огляду все в порядку: зображення плавно блякне під кутом, спотворення на низькому рівні, і навряд чи вам доведеться шкодувати про те, що тут встановлена ​​не IPS-матриця.

Порадувала і рівномірність підсвічування: блоки світлодіодів розташовані прямо за матрицею, тому сильних перепадів немає навіть по кутах екрана. Ми спеціально дивилися на екран в темряві і не побачили ніяких «хмар», що для ЖК-телевізора скоріше рідкість. До речі, максимальна яскравість підсвічування. 327 кд / м 2. непогано, але цього явно не вистачить для HDR (мінімальний рівень для заявленої сертифікації UHD Premium. 1000 кд / м 2).

Коефіцієнт контрастності досягає 3000: 1. похвальний результат! З урахуванням того, що гамма за замовчуванням вибудувана на оптимальне значення 2,2, зображення в режимі SDR виходить досить контрастним, але не «заваленим». Хіба що тонкі колірні переходи місцями відображаються грубувато, оскільки матриця працює в режимі 8 біт.

READ  Як перевірити телефон Xiaomi на оригінальність

Колірна температура за замовчуванням зашкалила під 12000 K, і це перший шок. Колірний обхват, може, і близький до Rec. 709, але передача кольору відчутно спотворюється через занадто холодної загальної тональності. Особливо бідніють червоні тони, яким часто не вистачає соковитості.

Перебравши кілька режимів, ми прийшли до висновку, що трохи поліпшити ситуацію може пресет «Спорт» (другий шок). Тут більш «кіношна» гамма 2,35 і колірна температура 8500 K. все ж краще, ніж було.

Але, як ви розумієте, загальних проблем з передачею кольору це не вирішує. Ми спробували було покрутити настройки колірної температури, в яких всього три положення: холодна, нормальна, тепла. Вони виявилися просто неробочими. на екрані нічого не змінювалося, тому про оптимальні 6500 K можна забути, якщо тільки це не виправлять в прийдешніх оновлення.

Практично всі встигли заспівати дифірамби вирішенню 4K на відносно недорогому телевізорі, але упустили один тонкий нюанс: в матриці Xiaomi Mi LED TV 4S 55 використовується нестандартна структура субпикселей, яка відрізняється зміщеною піксельної гратами. А ще на різних тонах застосовується досить грубий статичний дизеринг (формування додаткових тонів за рахунок змішування існуючих), через який на екрані приглушується частина пікселів і часто видно ромбовидні патерни, схожі на брижі або муар.

Все це в сумі дає зображення, яке відчутно поступається по чіткості «правильному» 4K. В реальних умовах перевага перед Full HD з лінійної орієнтацією субпикселей залишається мінімальним, якщо взагалі помітно. Крім того, телевізор не дуже добре проявляє себе в ролі монітора: практично на всіх шрифтах і контурах в очі кидається «перехресна» структура пікселів, що знижує сприйняту різкість зображення.

Налаштування зображення в Mi TV 4S 55 присутні, але незастосовні на практиці (принаймні в поточній версії прошивки)

Чесно кажучи, ми не знаємо, навіщо взагалі згадувати формат HDR, якщо біля телевізора абсолютно стандартна яскравість, підсвічування і колірний обхват Справа в тому, що Xiaomi Mi LED TV 4S 55 фізично не може показати різницю між SDR і широким діапазоном HDR-відео, навіть якщо дуже захоче. крім яскравості, не вистачає і глибини кольору (10-бітна картинка не підтримується, його максимум. 8 біт). Це посилюється тим, що в спробах «затиснути» широкий динамічний діапазон до своїх можливостей, по-перше, втрачаються півтони, а по-друге, позначаються огріхи обробки і неминучого перетворення сигналу. В кінцевому підсумку звичайне SDR-відео виглядає краще і переконливіше, ніж «псевдо-HDR». Останню функцію зробили швидше заради сумісності з сигналами і джерелами. Варто назвати Mi TV 4S 55 скоріше «HDR-Ready телевізором».

Вбудований звук нас порадував. тут позначається достатня глибина корпусу телевізора, куди помістилися цілком нормальні динаміки. Запас гучності не найвищий, але спотворень мало, а тембр з натяками на бас куди приємніше, ніж у більшості зовсім вже «писклявих» ультратонких телевізорів.

Цей бюджетний 4K-телевізор швидше нагадує Android-планшет з великим екраном, в якому власне телевізійні функції відведені кудись на другий план. А в центрі уваги. можливість споживати контент через мережеві сервіси Android TV, налаштовувати систему і експериментувати з APK-файлами.

Подібний підхід має право на життя, так як добре відображає віяння часу. І судячи з відгуків перших користувачів, їх цілком влаштовує такий баланс, адже на боці телевізора ще один важливий козир. на це багато закриють очі, адже альтернатив поки що небагато.

Ну а якщо вам хочеться побачити справжній візуальний лиск 4K з HDR, гнучко налаштовувати входи під різні джерела (фільми, ігри і т. Д.), То вибору немає. доведеться розширювати бюджет як мінімум удвічі. В кінцевому підсумку ви отримуєте рівно те, за що платите, і цю формулу поки ще нікому не вдавалося перехитрити. навіть такий меткої компанії, як Xiaomi.

Де HDR, Лебовські?

А ось і проблемка! HDR-відео як би заявлено, але його нібито й немає. Все ж для якісного і дійсно вражаючого відтворення відео з найширшим динамічним діапазоном потрібна підвищена яскравість. Хоча б в 1000 ніт, а тут у нас 330 ніт в піке. Власне, навіть додаток YouTube не дає відтворювати такий контент. Так що про HDR забуваємо. це маркетингова заманівка.

А якщо підключити мишу?

Забудьте, нічого не зміниться. На екрані з’являється курсор, але він не потрібен. Якісь пункти меню клікабельні, але більшість немає. Віртуальна клавіатура залишається глухою до Bluetooth-миші.

Все якось лають звучання, але у мене з цим проблем немає. Звичайно, для потужного і впевненого баса потрібно підключати зовнішню акустику. Але, якщо по-хорошому, це правило стосується багатьох TV.

Головне, звучання зі спікерів Xiaomi Mi TV 4S гучне, чисте, без кримінальних артефактів навіть на піку гучності. Для 45-метрової однушки майже завжди вистачає гучності на рівні 30-40%.

матеріали

Зовні Xiaomi Mi TV 4S прекрасний. Акуратні металеві рамки, тонкі, витончені ніжки знизу. виглядає вогненно. Бюджетним телевізором точно не пахне.

Якщо, звичайно, не заглядати на тильну сторону. там все грубе, чорне, пластикове. Але не все коту Масляна. Особливо за такі гроші.

Покриття самого телика глянсове, але з антибліковим фільтром. Він не рятує від відображень на 100%, тому заздалегідь прикиньте з розташуванням апарату в кімнаті. Я поставив впритул до стіни, вікно виявилося збоку, праворуч. Ніяких проблем немає. Втім, і сонцем в листопаді протестувати гаджет не вийшло.

Xiaomi Mi TV 4S 55. Реальный опыт использования. Стоит ли покупать или нет?

У комплекті нічого зайвого: телевізор, кабель живлення (блок вбудований), пульт управління зі звичайного матового пластика. У моєму випадку двох батарейок ААА в комплекті не було, але за офіційною інформацією вони все-таки є.

за беспровод

Android-смартфони без проблем можуть кидати контент на великий екран. Функція трансляції працює по клацанню пальця.

А ось iOS-девайси залишаються за бортом: підтримки AirPlay немає. І я розумію, що така функціональність не потрібна, коли ти щільно сидиш на Android. Однак буває, до тебе приходять друзі з айфона і хочуть показати на великому екрані класний кліп або похвалитися фотками з відпустки. тут засідка.

Огляд Xiaomi Mi TV 4S 55. краще співвідношення ціна-якість або суцільний компроміс

Телевізор Xiaomi Mi TV 4S на 55 дюймів з чесним 4K-дозволом. У витонченому дизайні, зі зручним Android TV, але найголовніше. за 33 990 рублів. Де підступ? Чи є в вони в принципі? Давайте розбиратися, в огляді Xiaomi Mi TV 4S.

Через що дивитися?

Є кілька варіантів: офіційний (за грошики), не дуже (в обнімку з «азинів») і повністю безкоштовний. Підемо по порядку.

По-перше, в наявності гігантський асортимент онлайн-кінотеатрів. Щось вже встановлено, інше можна скачати з Google Play. Я підключився до OKKO. І немає, це не реклама. Просто до сервісу завжди можна знайти вигідні промокодом і юзати його майже безкоштовно від місяця до місяця. Перші 45 днів взагалі за 1 рубль. Втім, у Кинопоиск і IVI лояльність схожа.

У тому ж OKKO окремий контент умовно безкоштовний. доступний в рамках підписки. Інший за окрему плату. Фільми стоять по 200 рублів і вище. Заздалегідь передбачити, який «кинчик» або серіальчік буде в підписці, а на який доведеться розщедритися, не можна.

Другий шлях безкоштовний, але з рекламою «азинів» та іншого сміття. Через APK-можна поставити і свої відеосервіси типу HD Videobox. У парі з MX Player він закриває більшість потреб в відеоконтенті. Другий сезон «Мандалорца» успішно переглянуто. з рекламою лише на самому початку, зате з можливістю вибору озвучення перед переглядом. зручно!

Якщо що, з Play Маркета можна скачати Kodi. Якщо вам, звичайно, подобаються танці з бубнами навколо сховищ та інших милиць.

Третій шлях теж безкоштовний, абсолютно легальний, але розм’якшує мізки. Підключив звичайну антену, налаштував цифрове TV і погнав обмазуватися пропагандою.

оболонки

Тут важливо розібратися ще до покупки. Телевізор Xiaomi Mi TV 4S працює на базі Android TV та фірмової PatchWall від Xiaomi. Всі вони класні, зручні, але оптимізовані під стрімке розставання з вашими грошиками. У PatchWall все дуже жорстко, а з Android TV можна жити. Ну або платити менше.

До речі, працює все майже блискавично. Так, якщо телевізор довго не виткати в мережу, то завантажується приблизно хвилину. В інших випадках включення майже миттєве. прямо з того ж місця, на якому зупинився. За системою переміщатися теж комфортно: ні лагів, ні гальм, ні дратівної задумі. До речі, шукати контент зручніше через Google Асистент. Помічник відмінно розпізнає мову: як російську, так і англійську.

управління телевізором

Для взаємодії з цим пристроєм можна користуватися традиційним пультом управління на відстані або задавати йому команди за допомогою смартфона. Для цього знадобиться встановити на нього відповідну програму з ПО Mi Home Xiaomi.

Великий плюс у цього приладу. наявність функції голосового управління. На пульті є мікрофон. З його допомогою можна управляти і іншими пристроями, які входять в систему Xiaomi. розумний будинок.

Система управління голосом володіє високими інтелектуальними даними і може підтримувати різні команди користувача. Можна сказати Цей пристрій, наприклад, вимкнутися через півгодини або перемотати зображення в зворотну сторону на 10 хвилин і т. Д.

Програмне забезпечення телевізора Xiaomi 4s 55 ‘

Третя гідність розглянутого апарату. програмне забезпечення, засноване на операційній системі Android, таке ж, як у смартфонів тієї ж компанії Xiaomi, аналогічно яким ОС укрита під своєю розумною оболонкою PatchWall. Сама сутність її не змінилася. Система PatchWall побудована на основі вивчення статистичних даних, адаптуються до телеглядачів відповідно до програми компанії Xiaomi.

При всьому тому, яким б не був вибір телеглядача, система за своїми можливостями спробує його запам’ятати, щоб при подальшій активації вивести на дисплей контент, який би співвідносився максимально з інтересами користувача.

Зовнішнє оформлення і складання телевізора Xiaomi Mi 4s 55 ‘

Головне достоїнство приладу полягає в його дизайні. Телевізор з плоскою панеллю має товщину 4,99 мм, а найтонше його місце в основі складає всього 48 мм. Якщо апарат буде встановлюватися на столі, підстава, глибина якого дорівнює 216,5 мм, можна кріпить і окремо.

Огляд телевізора Xiaomi 4s

Звичайно, у цього телевізора не найкращі характеристики, що на тлі його низької вартості не має ніякого значення. З екраном 55 дюймів, цей прилад пропонує трохи більше щодо своєї ціни.

ЖК-дисплей

Друга фішка цієї моделі телевізора. практичний безрамний екран. Телевізор Xiaomi TV 4s 55 ‘випускаються з панеллю IPS (In-Plane Switching) з роздільною здатністю 3840×2160 PC і затримкою 8 мс. При цьому частота оновлення складає 60 Гц, а максимальний кут огляду дорівнює 178 °. У даній серії телевізорів передбачена підсвічування динамічна прямого типу Direct-Lit з автоматичним настроюванням відповідно зображенню на екрані. У прилад вбудована функція захисту очей. За замовчуванням це режим відключений, і активізується вручну. Якщо у вас виникнуть проблеми з цим пристроєм, то рекомендуємо звернутися в сервісний центр (наприклад, https://remont-televizora.by/brand/Xiaomi). Фахівці швидко, а головне грамотно зможуть усунути проблему.

Xiaomi Mi TV 4S 55’’ UHD. ТОП?

Продуктивність і звук

Телевізор Xiaomi TV 4s 55 ‘оснащений процесором чотирьохядерним Amlogic з додатковим ядром Cortex-A53х4 частотою такту 4,8 ГГц. Також є і GPU Mali-450, який поставляється з 2 ГБ ОП DDR4 четвертого покоління і 8-ма ГБ вбудованої флеш-пам’яті.

READ  Xiaomi Mi 8 pro 128gb огляд

Динаміки потужністю 8 Вт, встановлені на апараті, мають відмінні звукові характеристики. Кожен з них підтримує програму Dolby audio і формат звуку DTS. Цих параметрів досить для будь-яких кімнат.

огляду телевізора Xiaomi 4s постараємося відповісти на питання: «Купувати чи не купувати?». Цей апарат. вхід в майбутнє. Доступний він кожному. Прилад не володіє екстремальними характеристиками. Як програмними, так і апаратними якостями не відрізняється від іншої продукції фірми Xiaomi. Він наділений функціями, необхідними для повноцінного користування. Немає підстав, які могли б сприяти відмові від покупки.

Про Android TV

Якщо на пульті натиснути кнопку з гуртком, то можна відкрити звичайний інтерфейс Android. По суті, там все те ж саме, що в PatchWall, але без тематичних добірок і з упором на YouTube (тобто власний ресурс Google). В цілому, досить нудно.

перше включення

Встромили штепсель в розетку, натиснули кнопку включення на нижньому торці телевізора, і загорівся екран.

Насамперед під’єднати пульт. Треба піднести пульт до телевізора і затиснути дві кнопочки.

У нашому телеграм-каналі я писав, що, включивши телевізор і виявивши відсутність батарейок, зрозумів, що не можу вимкнути телевізор. Після виключення кнопка харчування викликає ось такий екран, і все. Як «Ок» або джойстика вона не працює, тобто, якщо натискати на неї, буде нескінченно виїжджати це вікно. А вимкнути можна було, тільки висмикнувши шнур з розетки. Після оновлення прошивки все стало добре.

Мені дуже сподобалася «швидка настройка» від Google. Береш телефон, кажеш «Google, настрій пристрій», підтверджуєш код, і телевізор підключається до Wi-Fi і твоєму Google-аккаунту. Чомусь вийшло тільки на BlackBerry, Samsung Galaxy Note 9 ні в яку не хотів знаходити пристрій.

Далі телевізор вітально розповів мені, що він вміє.

Враження від використання та розумні функції

Подумав, що найбільш оптимально буде розповісти пунктами.

  • У телевізора яскравість на рівні моделей 5-8-річної давності, але вона досить комфортна для перегляду. У мене південна сторона, і сонце світить протягом дня. На екрані є відблиски, але ви їх не помічаєте, так як концентріруетесь на зображенні, а не на відображеннях.
  • Однак темні сцени краще залишити на вечір.

Темні сцени краще залишити на вечір. Ось в телевізорі прекрасно видно я, табуретка, яку приніс, щоб закрити штори, за табуреткою стоять ваги від Xiaomi. Знімати пленочки з телевізора я полінувався.

Телевізор відмінно може працювати як другий монітор.

екран

Мені на тест дістався телевізор з найбільшим екраном: 55 дюймів, дозвіл 4К HDR, частота оновлення 60 Гц. За фактом меню телевізора працює в Full HD, а 4К включається, тільки коли є відповідний відеоконтент. Для прикладу, дорогі преміум-телевізори завжди працюють в 4К і намагаються за допомогою штучного інтелекту «витягнути» контент.

Заявлена ​​яскравість екрану. 220 ніт, відповідає виміряної. Мінімальна яскравість. 28 ніт.

Ясний день, відкриті штори. гарна картинка

У екрану немає ШІМ (не мерехтить при зниженій яскравості). Колірний обхват sRGB біля телевізора 100%. Немає засветов на чорному тлі.

У налаштуваннях є опції, що дозволяють трохи налаштувати екран. Наприклад, картинка може бути теплою, холодної чи за замовчуванням. Я, на свій сором, різниці не побачив. Ще можна міняти яскравість. Автопідстроювання немає. В цілому, зміна яскравості не дуже передбачено виробником, так як настройки екрану приховані на третьому рівні меню і шкала яскравості крутиться вручну досить повільно. Збільшили б швидкість в наступній прошивці, що чи.

Деякі користувачі задавали питання в нашому телеграм-каналі. Запитали про INPUT LAG (цей час обробки сигналу від джерела до виведення на екран). Так як спеціального обладнання у мене не було, скористався порадою: підключив по HDMI ноутбук і запустив секундомір. Як бачите, на TV 239 тисячних секунди, а на екрані ноутбука. вже 272 тисячні. Виходить, інпут лаг. 33 мс.

Також було питання «Чи всі порти підтримують підключення приставки 4К 60p». Відповідь: все.

Ще було питання про роботу HDR на PS 4 Pro. Відповідь: HDR працює, але прочитайте розділ про HDR нижче.

У телевізорі заявлена ​​підтримка HDR. Вирішив додати невеличкий лікнеп по HDR. Спочатку багато виробників почали додавати на свої пристрої напис HDR, вкладаючи в неї швидше маркетинговий сенс, тому що стандарти HDR ще не були визначені.

Потім великі виробники Samsung, LG, Hisense, Toshiba, Sony, Dolby, Netflix і інші, що входять в UHD Alliance, обговоривши стан справ, анонсували Ultra HD Premium сертифікат, що включає в себе мінімальні вимоги для HDR. Таким чином, напис HDR не означає наявність «справжнього» HDR. Але при цьому важливо зауважити, що, наприклад, Sony відмовилася використовувати Ultra HD Premium лого, вирішивши просувати власний 4К HDR лейбл.

Однак важливо те, що були встановлені мінімальні стандарти HDR. Вони включають в себе ряд параметрів. Буду ставити плюсик у тих значень, що є у Xiaomi MiTV:

  • дозвіл 4К
  • 10-біт колір
  • Мінімум 90% колірного охоплення DCI P3 (немає такого, див. Малюнок нижче)
  • Тут є дві опції для OLED і LED. Для OLED яскравість повинна бути мінімум 1000 ніт, але у нас LED телевізор, тому яскравість повинна бути більше 540 ніт для білого і менше 0,0005 ніт для чорного (у Xiaomi Mi LED TV 4S яскравість 220 ніт для білого і 0.6 ніт для чорного)

Біла волосінь. фактичний колірний обхват Xiaomi Mi LED TV 4S, темна. DCI P3

Відповідно, у випадку з телевізором Xiaomi контент у форматі HDR виглядає візуально цікавіше, ніж звичайний, але не слід плутати це з HDR, який крутять на преміум-телевізорах.

позиціонування

В інших матеріалах я вже говорив цю думку і повторю її тут. Продукти Xiaomi для тих, хто йде від низу до верху. Тоді будуть непомітні недоробки і компроміси, на які довелося піти виробнику. В цьому немає нічого образливого. Це факт. Якщо ви не знали всіх принад Galaxy Note 9, то флагман від Xiaomi здасться вам манною небесною. Чи не чистили зуби топової електрощітки ORAL-B за 300 доларів. щітка від Xiaomi (за 30 доларів) буде просто супер. Точно так само можна сказати і про телевізор.

Забігаючи вперед, скажу: Xiaomi Mi LED TV 4S 55. це прекрасний телевізор за свою ціну. Особливо якщо до цього у вас був літній телевізор, можливо, куплений років п’ять тому, а то і більше, тоді, безумовно, новий Xiaomi Mi LED TV 4S справить враження.

Xiaomi Mi LED TV 4S. типовий продукт Xiaomi. Він пропонує більше за свої гроші, при цьому має недоліки, але такими, з якими можна примиритися.

Зовнішній вигляд і комплектація

У телевізорі в звичайній коробці, усередині його захищає пінопласт. З одного боку на коробці перераховані всі регалії: 4K Ultra HD Android TV, HDR, вбудований Chromecast і так далі.

З іншого боку коробки. позитивна напис, що пропонує вірити, що «трапиться щось прекрасне». Наприклад, відкриваєте коробку, а там не телевізор, а щільно укладені 5000-тисячні купюри.

Зовні це класичний телевізор 55 дюймів. Його можна назвати красивим. Лаконічний дизайн, тонкі рамки. Xiaomi порахували, що в Росії оцінять металевий корпус. Зробили телевізор схожим на велику рамку з Ikea. Спереду срібляста металева рамка, а ззаду чорний металевий корпус. Висота. 710.8 мм, довжина. 1231.4 мм. Товщина біля телевізора невелика, 83.4 мм. Телевізор великий, але легкий. Вага. всього лише 12.5 кг.

У мене до складання в цілому претензій немає. Якщо придивлятися пильніше, то можна, наприклад, помітити, що стики у металевій рамки більше нормативу. З іншого боку, зауважив я це, лише коли почав займатися оглядом і робити фото крупним планом. Якщо, звичайно, ви перфекціоніст, якого ці стики будуть гризти зсередини, беріть Samsung QLED останньої серії аналогічного розміру. Всього 100 тисяч рублів, і ніяких компромісів. Якщо ж 100 тисяч на телевізор у вас немає, то будьте простіше.

Вид з ліжка. Ніяких рамок не помітно. Фільм у форматі 4К HDR. Стрічка називається «Дружина» (2017 рік). Відмінний фільм про дружину, пожертвувати багато чим заради письменницької кар’єри чоловіка. Фільм підказав фірмовий лончер PatchWall.

Телевізор покоїться на двох ніжках, які треба самостійно прикрутити. Мається на увазі, що викруткою ви вже володієте, тому що в комплекті нічого не передбачено. Мені довелося спускатися до машини за коробочкою з інструментами. Зрозуміло, в той день періщив скажений злива.

До слова, я взагалі противник такої конструкції ніжок, так як ніжки знаходяться на відстані метра, відповідно, в якості підставки під телевізор потрібно вибрати дуже широку тумбу. На мій погляд, краще, коли біля телевізора одна ніжка-підставка по центру. Тоді його можна встановити куди завгодно. Але такий форм-фактор взагалі зустрічається досить рідко біля телевізорів з великою діагоналлю.

На задній поверхні телевізора є 4 отвори, щоб можна було прикріпити телевізор на стіну.

По центру. наклейка, що повідомляє, що телевізор зроблений в місті Гвардейске, що в Kalina області. Термін служби. 5 років. Якщо є власники китайської версії телевізора, напишіть, де зроблений ваш TV.

PR-служба Xiaomi щиро увійшла в стан і запитала: «Хочеш, ми надішлемо тобі кур’єром батарейки?». Уявивши, як кур’єр звезення грозу і ураганний вітер проривається до мого дому, а потім я у нього на очах розгортаю пакет, щоб він побачив, що там тільки дві батарейки, я навіть заплющив очі від задоволення, але потім все ж відхилив це чудове пропозицію.

Пульт простий, зроблений з пластику. Про нього багато не скажеш. Все інтуїтивно: гучність, джойстик, голосовий помічник, окрема кнопка «Mi», щоб запустити PatchWall (фірмовий лончер Xiaomi, де зібрані всі фільми і рекомендації).

Я пульт зберігав в пакетику, в який він був спочатку запакований. І якщо вже заговорили. Мені подобається ідея «пульта в пакетику». Особливо пульта від телевізора. Телевізор зазвичай дивишся під час їжі, і краще заляпать пакетик, ніж сам пульт. І що, ви ніколи не упускали пульт від телевізора в чашку з чаєм ?! Якщо б було зручно, то я б ще й джойстики від приставки в пакетики пакував.

Всі порти знаходяться ззаду по центру. Таке розташування незручно, тому що доводиться заглядати за телевізор. Удвічі незручним воно може стати, якщо ви повісите телевізор на кронштейн і він буде впритул до стіни. На найпершої плазмі у мене так було, і коли потрібно було підключити кабель, то доводилося телевізор знімати зі стіни.

Однозначно в конструкції телевізора мені не сподобалося відсутність кнопок на корпусі. Виходить, управляти можна або з пульта, або з телефону, якщо встановити відповідну програму. Думаю, плюси і мінуси такого рішення і самі можете придумати.

Що дають у подарунок?

При покупці Mi TV з діагоналлю 55 дюймів в подарунок надається доступ до передплати на онлайн-кінотеатри і відеосервіси: ivi, OKKO, «КиноПоиск», MEGOGO, TVZAVR, «24часаТВ», «Мегафон TV» на 6 місяців. Термін активації подарунка: до 31 грудня 2019 року, тобто 1 січня активувати підписки вже буде не можна, але можна 31 грудня і отримати півроку в подарунок.

BETATECH.COM.UA 2022