Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Xiaomi Mi Wi-Fi amplifier pro настройка

Table of Contents

Особистий досвід використання

Я брав Підсилювач Wi-Fi Xiaomi для розширення зони покриття мережі на 2-ий поверх власного будинку. Також він прекрасно підійде для великої квартири. В цілому я задоволений, але є і свої мінуси. Мені дико НЕ подобається ця китайська вилка, яка починає хитатися в переходнике, тому я все таки думаю переробити розетку.

Налагодження та багато підключення дуже прості і не треба багато дій. Xiaomi Mi Wi-Fi Amplifier. це хороший підсилювач і повторювач основної мережі. Варто набагато дешевше, ніж аналоги від TP-Link, ну і працюють приблизно самотнього. Особливо відмінності я не побачив.

Для «О» версії Бракує підтримки 5 ГГц. хоч як це дивно, але це дуже стрімко, тому що ця частота загасає і має найменший радіус. З іншого боку, MIMO 2 x 2 нарощує пропускну здатність удвічі і її цілком вистачить в домашніх умовах.

Працює стабільно без нарікань. Швидкість НЕ падає, при підключенні від другого роутера. Відгук мало виріс. на 15-10 мілісекунд, але це не критично. Зависань Поки не було. Працює відмінно і НЕ нагрівається, на відміну від мого минулого TP-Link, Який був теплим.

Mi Wi-Fi Repeater 2. це частина «розумного будинку» від Xiaomi, вся настройка робиться за допомогою додатка MiHome. На жаль, офіційні русифіковані версії немає, але бажаючі можуть темою на 4PDA і встановити неофіційно перекладене і пропатчені додаток.

 • Підключайте ретрансляція до зарядного пристрою USB або в порт USB комп’ютера або ноутбука. Можна навіть в USB телевізора, якщо він є в наявності. Почне блимати жовтуватий світлодіод.
 • Знаходимо на телефоні / PC / ноутбуці відкриту Wi-Fi мережу, що має в назві текст Xiaomi-repiter і підключаємося до неї.
 • Якщо Ви встановлюєте програму обираємо локацію «Континентальний Китай».中國 大陸
 • Заходимо у встановленій додатку і тиснемо на «» в верхньому кутку і обираємо «Додати пристрій». Якщо пристрій відсутній в переліку, тиснемо на кнопку «Scan».
 • Вибираємо зі списку свою мережу, вводимо пароль і тиснемо кнопку «Далі».
 • Пристрій нове процес установки з’єднання та опції обладнання
 • Підключення буде встановлено, з’явиться «пташка» в зеленому колі і текст «Підключено успішно». Тут же можна вибрати розміщення пристрою. Тиснемо «Готово».
 • Створюється мережа з ім’ям вашої основної мережі Wi-Fi з приставкою «_plus». Після імені мережі так само буде іконка Mi.

Для господарів фірмових Wi-Fi роутерів Xiaomi настройка максимально полегшено: досить підключити Mi Wi-Fi Repeater 2 в порт USB на роутері і почекати, поки не світлодіод змінить колір з жовтого на синій. При якихось проблемах завжди можна зробити Reset за допомогою однойменної кнопки, яка знаходиться під світлодіодом.

Налаштування Mi Wi-Fi Repeater 2 в картинах

Особливості та властивості Mi Wi-Fi Repeater 2:

 • Можливість одночасного підключення 16 пристроїв
 • Швидкість до 300 Мбіт / c
 • Легка вага (50 г). Підсилювач комForteн у використанні
 • Більш широка мережа сигналу
 • Особливий USB-роз’єм з модулем, що обертається на 180 градусів
 • автоматичне оновлення
 • «Розумне» визначення стійкості і сили Wi-Fi
Виробник: Xiaomi
Тип: Підсилювач Wi-Fi сигналу
Кут обертання USB: До 180 °
колір: білосніжний
матеріал: Abs пластик
Швидкість передачі сигналу: 300 Мбіт / c
Еталон роботи Wi-Fi: б / д / н
USB інтерфейс: 2.0
Вага продукту: 0,050 кг
Вага упаковки: 0,070 кг
Розмір продукту: 12,00 х 3,00 х 9,00 см / 4,72 х 1,18 х 3,54 дюйма
Розмір упаковки: 13,50 x 4,00 x 10,00 см / 5,31 x 1,57 x 3,94 дюйма
Комплектація: Mi Wi-Fi Amplifier 2, керівництво користувача (у мене управління юзера НЕ було)

Xiaomi Mi Wi-Fi Repeater 2. посилюючи сигнал Wi-Fi

З’явилася необхідність посилити сигнал Wi-Fi в кухні. Для цього був куплений Xiaomi Mi Wi-Fi Repeater 2. Це мій 1-ий досвід опції репитера для поліпшення якості зв’язку та швидкості з’єднання з Інтернетом.

Репитер поставляється в фірмовому пакеті із застібкою зіп-лок. Крім самого репитера в пакеті нічого немає, є властивості і QR-код на фірмовий додаток MiHome на задній стороні пакета. Сам ретрансляція знаходиться в прозорому блістері.

Велика частина сучасних Wi-Fi роутерів режим повторювача (репитера). Це дозволяє з’єднати два і більше роутера в одній мережі, пристрої в зоні покриття будуть автоматом підключатися до тієї роутера, чий сигнал в точці підключення буде краще. При цій мережі буде одна, з одним і тим же ім’ям і одним і тим же паролем для доступу. Кращий варіант. рівна радиовидимости між повторителем, чого в реальних умовах квартири виконати практично неможливо.

Плюси і мінуси Xiaomi Mi Wi-Fi Repeater 2:

  Малогабаритний Дуже звичайна налаштування і управління Швидкість 300 Мбіт / с (в першій версії 150 Мбіт / с) Частина «розумного будинку» Xiaomi Автоматична настройка при підключенні до роутера Xiaomi Працює з роутерами виробництва 2-ий контори Тема на 4PDA, неофіційна русифікація додатків, і т. д П. Підтримка до 16 приєднаних пристроїв
  Додаток працює тільки зі зразками Wi-Fi. b / g / n на частотах 2,4 ГГц. Є регіону «Європа» для вибору в настройках, відповідно немає і сервера в Європі

Тестувати я буду за допомогою телефону Xiaomi Redmi Note 2 і ноутбука Samsumg R519. Репитер купувався для роботи конкретно з позначеним вище ноутбуком. Ноутбук старий і його дефолтний модуль Wi-Fi працює тільки з 802.11b / g (b. До 11 Мбіт / с., G. до 54 Мбіт / с.). У моєму випадку принципова НЕ швидкість, а розмірений прийом, для якого оглядає ретрансляція і призначався.

Зліва. підключення до роутера RT-N12VP, справа до ретрансляція Mi Wi-Fi Repeater 2. Відстань до роутера

200 см. Тест швидкості доступу до і-нету. Зверху роутер, знизу ретрансляція Підключення на кухні. Зліва до роутера, справа до ретрансляція Швидкість підключення на кухні. Зліва до роутера, справа до ретрансляція Тест швидкості доступу до і-нету на кухні. Зверху роутер, знизу ретрансляція

Телефон підключений до роутера на відстані

50 см. Телефон підключений до роутера на кухні Телефон підключений до ретрансляція на кухні

І в останню чергу перевірив енергоспоживання. На 3-х різних зарядний пристрій розмірено 5.2V 0.14A. При підключенні через подовжувач до PC: USB 2.0. 4.70V 0.16A, USB 3.0. 4.99V 0.16A.

Намічену мету ретрансляція виконав. Важлива НЕ стільки швидкість з’єднання, так розмірене зв’язок. У режимі репитера швидкість знизилася в два з половиною рази, але при прямому підключенні до роутера швидкість знижувалася в 5 разів. Так що я задоволений.

41,543 переглядів всього, 1 переглядів зараз

Xiaomi Mi Wi-Fi Amplifier PRO 300m: огляд і настройка підсилювача Wi-Fi

Полум’яний привіт всім! Зараз в огляді до нас прийшов ретрансляція, підсилювач та просто непоганий хлопець. Xiaomi Mi Wi-Fi Amplifier PRO. Ох, вже й обожнюють китайці, точніше компанія Xiaomi. вставляти в кінець цю пафосну приставку «PRO». Зараз ми подивимося, чи так даний ретрансляція «О» або немає. Почнемо з самого початку і розпакування.

Якщо говорити про дизайн, то виглядає він чудово, але нас не це цікавить. Перш за все, що впадає в очі, так це НЕ європейська розетка. Не знаю, найімовірніше модель все ж була спочатку виготовлена ​​для китайського ринку. У коробці додається перехідник, але це певний милицю. Природно, можна окремо переробити на таку розетку, але на мій погляд це геморой.

Я не люблю використовувати перехідники, особливо для незмінного підключення. У більшості випадків вони розхитуються і вилка при цьому ледве сидіти в розетці. за скільки придбали його конкретно ви, внизу в коментах.

Характеристики

За повторителю, особа писати і нічого. Сама функція. це розширення вже наявної мережі. Працює на ідеалі 2.4 ГГц. До речі, для людей, у яких вдома ще залишилися старі пристрої, що працюють на стандарті «b» і «g». цей передавач працює тільки з протоколом 802.11n. Є підтримка MIMO 2 x 2, ось тому швидкість в бездротових сенсорних відмітках 300 Мбіт за секунду. За розміром він дуже компактний і НЕ великий.

Як посилення сигналу і прийому стоять антени, до речі, тому він і підтримує MIMO 2 x 2. Хто не знає, ця розробка дозволяє збільшити швидкість фактично вдвічі, по рахунку відправці різних пакетів в 2-ух потоках. Іншими словами один пакет розбивається на два і один відправляється з першої антени, а 2-ий з 2-ї. Це центральний роутер також повинен підтримувати цю систему. У разі втрати швидкості буде всього 150 Мбіт за секунду.

Підбиваючи підсумки

Після дуже вдалого підключення обладнання до модему 300m, покриття високоякісного трафіку може зовсім не складно досягти кожного куточка в приміщенні, можна без проблем налаштувати dvb4155cn. Якщо з’являються інші труднощі з бездротовим інтернетом, якщо не завантажуються. Зараз користувачів буде одномоментно повідомлень про це. При появі подібної ситуації можна провести особливі виправні заходи по анотації на російському, налагодив роботу зв’язку.

Інструкція російською

Якщо купується пристрій бездротової мережі, що не має перекладу на російську мову, можна відшукати його в мережі. Озброєнням схожою анотацією, буде потрібно зробити наступні прості дії:

 • На девайсе запускається завчасно завантаженої додаток.
 • Натискається кнопка Додати пристрій.
 • Підсилювач після чого переймає ім’я основного роутера і приставляє до нього

Після проведення маніпуляцій стає доступним бездоганний за якістю швидкісний Інтернет. Якщо все в порядку і вийшло підключити до порту і все вірно налаштувати, процес підключення аксесуара типу white і отримання сигналу буде займати багато часу.

Ми приймаємо до оплати:

«Подарунковий сертифікат» від нашого Навчального Центру. це найкращий подарунок для тих, хто Вам доріг! Оплаті навчання і подаруйте Вашим рідним і близьким навчання за допомогою одного з курсів.

xiaomi, wi-fi, amplifier, настройка

«Сертифікат на повторне навчання» дає можливість повторно пройти навчання в нашому навчальному центрі зі знижкою 1000 рублів!

Як налаштувати WI-FI-підсилювач Xiaomi Pro 300M?

Як налаштувати WI-FI-підсилювач Xiaomi Pro 300M? Налаштувати WI-FI-підсилювач Xiaomi Pro 300m легко і просто. Ось основне керівництво.

WI-FI | Налаштування вашого нового підсилювача WI-FI Xiaomi

Портативний, недороге і крихітне, круте пристрій повторювача WI-FI від Xiaomi використовує живлення від USB для зручного розширення діапазону вашої мережі WI-FI. Зазвичай він сумісний тільки з маршрутизатором Xiaomi Router. і немає документації Xiaomi для «, що з’єднує» з іншими маршрутизаторами.

Тут ми розкриваємо швидкий і простий спосіб підключити його до будь-якого маршрутизатора:

READ  Телевізор Samsung не відтворює avi

Підключіть повторювач WI-FI Xiaomi до будь-якого USB-порту.Прімер: зарядний пристрій USB, блок живлення або будь-який пристрій з портом USB.

Завантажте офіційний додаток «Mi Home» від Xiaomi для Android Play Store або iOS App Store.

Чи не оновлюйте додаток. Після завантаження відкрийте сторінку «Mi Home» і ігноруйте всі спливаючі повідомлення про оновлення.

Ви повинні увійти в систему з обліковим записом Mi спочатку. перш ніж ви почнете «сполучення» з вашим маршрутізатором.Создайте новий обліковий запис, якщо у вас її немає: перед тим, як натиснути кнопку входу в систему, переконайтеся, що обраний вами сервер. «Chinese Mainland».

(Увага: не вибирайте сервер, крім «Материкового Китаю», тому що він буде відображати інший макет і з’єднання не буде працювати!)

Додайте свій повторювач Mi WI-FI і переконайтеся, що індикатор стану репитера горить. блимає жовтим, потім натисніть на гурток поруч з текстом «Жовтий миготливий світло» і натисніть Далі.

Ви потрапили у вікно «Виберіть робочий WI-FI». Оскільки ви підключилися до маршрутизатора «host», вказаною на першому кроці, SSID «хост-маршрутизатора» буде введений автоматично; вам просто потрібно ввести пароль «хост-роутера» і натиснути «Далі».

Вийдіть зі сторінки «Mi Home», перейдіть до налаштувань WI-FI вашого телефону і підключіть його до «Xiaomi-Repeater_xxx».

Поверніться в додаток телефону «Mi Home», і воно автоматично визначить, що ви підключилися до Xiaomi WI-FI Repeater.Появітся екран прогресу в процентах. коли він закінчиться, індикатор стану ретранслятора стане синім, щоб показати успішне поєднання.

Тепер ви можете змінити ім’я пристрою, настройки і користуватися розширеної бездротовою мережею. Насолоджуйтесь!

PayPal, Western Union і банківські перекази приймаються

Boleto Bancario через Ebanx (для Бразилії)

365-денна гарантія на безкоштовний ремонт

WI-FI | Налаштування вашого нового підсилювача WI-FI Xiaomi

Портативний, недороге і крихітне, круте пристрій повторювача WI-FI від Xiaomi використовує живлення від USB для зручного розширення діапазону вашої мережі WI-FI. Зазвичай він сумісний тільки з маршрутизатором Xiaomi Router. і немає документації Xiaomi для «, що з’єднує» з іншими маршрутизаторами.

Тут ми розкриваємо швидкий і простий спосіб підключити його до будь-якого маршрутизатора:

Підключіть повторювач WI-FI Xiaomi до будь-якого USB-порту.Прімер: зарядний пристрій USB, блок живлення або будь-який пристрій з портом USB.

Завантажте офіційний додаток «Mi Home» від Xiaomi для Android Play Store або iOS App Store.

Чи не оновлюйте додаток. Після завантаження відкрийте сторінку «Mi Home» і ігноруйте всі спливаючі повідомлення про оновлення.

Ви повинні увійти в систему з обліковим записом Mi спочатку. перш ніж ви почнете «сполучення» з вашим маршрутізатором.Создайте новий обліковий запис, якщо у вас її немає: перед тим, як натиснути кнопку входу в систему, переконайтеся, що обраний вами сервер. «Chinese Mainland».

(Увага: не вибирайте сервер, крім «Материкового Китаю», тому що він буде відображати інший макет і з’єднання не буде працювати!)

Додайте свій повторювач Mi WI-FI і переконайтеся, що індикатор стану репитера горить. блимає жовтим, потім натисніть на гурток поруч з текстом «Жовтий миготливий світло» і натисніть Далі.

Ви потрапили у вікно «Виберіть робочий WI-FI». Оскільки ви підключилися до маршрутизатора «host», вказаною на першому кроці, SSID «хост-маршрутизатора» буде введений автоматично; вам просто потрібно ввести пароль «хост-роутера» і натиснути «Далі».

Вийдіть зі сторінки «Mi Home», перейдіть до налаштувань WI-FI вашого телефону і підключіть його до «Xiaomi-Repeater_xxx».

Поверніться в додаток телефону «Mi Home», і воно автоматично визначить, що ви підключилися до Xiaomi WI-FI Repeater.Появітся екран прогресу в процентах. коли він закінчиться, індикатор стану ретранслятора стане синім, щоб показати успішне поєднання.

Тепер ви можете змінити ім’я пристрою, настройки і користуватися розширеної бездротовою мережею. Насолоджуйтесь!

PayPal, Western Union і банківські перекази приймаються

Boleto Bancario через Ebanx (для Бразилії)

365-денна гарантія на безкоштовний ремонт

Чотири кроки для настройки WI-FI-підсилювача Xiaomi Pro 300

Підключіть живлення і переконайтеся, що WI-FI-підсилювач Xiaomi Pro 300M включений.

Завантажте програму Mi Home APP

Підключіть пристрій

Відкрийте додаток Mi Home, клацніть значок у правому верхньому кутку, ви автоматично скануєте на WI-FI-підсилювач Xiaomi Pro 300M, клацніть новий пристрій, який ви знайшли, і додайте його згідно підказкам.

Якщо ви довгий час не знаходили новий пристрій, ви також можете натиснути кнопку ручного додавання нижче і виконати пошук в рядку пошуку за трьома словами, щоб знайти пристрій підсилювача WI-FI Xiaomi Pro 300M.Ви також можете виконати ті ж настройки після натискання.

Коли WI-FI-підсилювач Xiaomi Pro 300M не підключений, індикатор горить жовтим і постійно блимає. Коли з’єднання з мережею встановлено успішно, на сторінці APP буде відображатися статус підключення в процентах. Коли він відображається на 100%, це означає, що мережеве з’єднання встановлено успішно.

Світловий індикатор стане синім, тобто сполучення завершено, що вказує на те, що підключення до мережі виконано успішно, і підсилювач можна розмістити там, де необхідно розширити мережу.

Тест швидкості завантаження

Завантажте програму, не підключаючи WI-FI-підсилювач Xiaomi Pro 300M, і перевірте швидкість завантаження. А потім завантажте той же додаток при підключенні WI-FI-підсилювача Xiaomi Pro 300M. Порівняйте подвоєну швидкість завантаження.

підсумки

WI-FI-підсилювач Xiaomi Pro 300M розроблений для пристроїв великого розміру, перше сполучення пройшло успішно, немає необхідності повторювати настройки, вільно переміщатися, коли сигнал у ванній, балконі або спальні ослаблений, використовуйте це Очевидно, можна побачити поліпшення, завдяки зовнішній антені 2 × 2 Швидкість передачі до 300 Мбіт / с, що дозволяє дивитися фільми, грати в ігри, швидко літати, передача сигналу більш стабільна, автоматично вибирається найкращий сигнал і дає вам кращий онлайн досвід в будь-який час.

Глобальні способи оплати: Visa, MasterCard, American Express

Приймаються PayPal, Western Union і банківські перекази.

Boleto Bancario через Ebanx (для Бразилії)

365-денна гарантія на безкоштовний ремонт

Xiaomi Mi Wi-Fi Amplifier, як підключити і налаштувати репитер Xiaomi Mi Wi-Fi Amplifier

Після виклику, натисніть клавішу згідно цікавить питання:

Xiaomi Mi Wi-Fi Amplifier PRO 300m: огляд і настройка підсилювача WI-FI

Привіт всім! Сьогодні на огляд до нас прийшов ретрансляція, підсилювач та просто хороший хлопець. Xiaomi Mi Wi-Fi Amplifier PRO. Ох, вже й люблять китайці, а точніше компанія Xiaomi. вставляти в кінець цю пафосну приставку «PRO». Сьогодні ми подивимося, чи настільки даний ретрансляція «ПРО» чи ні. Почнемо з самого початку і розпакування.

Якщо говорити про дизайн, то виглядає він красиво, але нас не це цікавить. В першу чергу, що кидається в очі, так це не європейська розетка. Не знаю, швидше за все модель все ж була в першу чергу зроблена для китайського ринку. У коробці додається перехідник, але це якийсь костур. Звичайно, можна окремо переробити на таку розетку, але на мій погляд це геморой.

Я не люблю використовувати перехідники, особливо для постійного підключення. Найчастіше вони розхитуються і вилка при цьому ледве сидіти в розетці. Якщо не секрет напишіть. за скільки купили його саме ви, внизу в коментарях.

Характеристики

За повторителю, особа писати і нічого. Сама функція. це розширення вже існуючої мережі. Працює на стандарті 2.4 ГГц. До речі, для людей, у яких вдома ще залишилися старі пристрої, що працюють на стандарті «b» і «g». цей передавач працює тільки з протоколом 802.11n. Є підтримка MIMO 2 x 2, саме тому швидкість в бездротовому просторі досягає позначки 300 Мбіт в секунду. За розміром він дуже компактний і не великий.

Як посилення сигналу і прийому стоять дві антени, до речі тому він і підтримує MIMO 2 x 2. Хто не знає, це технологія, яка дозволяє збільшити швидкість практично в два рази, за рахунок відправлення різних пакетів в двох потоках. Тобто один пакет розбивається на два і один відправляється з першої антени, а другий з другої. Але тут потрібно враховувати, що центральний роутер також повинен підтримувати цю технологію. В іншому випадку швидкість буде всього 150 Мбіт в секунду.

Встановлення та налаштування

І так в першу чергу потрібно правильно встановити апарат. Проблема в тому, що він залежить від розетки, до якої потрібно буде підключити передавач. Тому, можливо, знадобиться трохи перенести або зрушити роутер. Завдання така, щоб на шляху хвилі між роутером і повторителем було якомога менше перешкод. До мертвим зонам можна віднести стіни з арматурою або будь-які інші металеві перешкоди, а також дзеркала.

Для настройки потрібно буде завантажити і встановити програму Mi Home. Її спокійно можна скачати з Google Play або App Store. Можете проста відсканувати QR-код, який знаходиться на коробці. При першому запуску мову вже повинен бути російським, але його можна поміняти в розділі «Налаштування». дивіться приблизне розташування на зображенні нижче. Також потрібно обов’язково встановити регіон як «Материнський Китай». Не знаю навіщо, але без цього ви до апарату не підключіться.

Тепер потрібно вставити ретрансляція в розетку, а сам додаток перезавантажити. Тоді він побачить новий пристрій, просто виберіть його. Далі залишиться ввести ім’я основної мережі маршрутизатора і пароль від неї.

Після цього ви повинні будете потрапити в меню, але там нічого особливого немає. Є можливості налаштувати другу гостьову мережу. Також вас попросять оновити прошивку. Якщо після цього мова скинеться на китайський, то його можна аналогічно поміняти в налаштуваннях.

XIAOMI MI WI-FI AMPLIFIER PRO. ОБЗОР И НАСТРОЙКА УСИЛИТЕЛЯ!

Особистий досвід використання

Я купував Xiaomi WI-FI Amplifier для розширення зони покриття мережі на другий поверх свого будинку. Також він відмінно підійде для великої квартири. В цілому я задоволений, але є і свої мінуси. Мені дико не подобається ця китайська вилка, яка починає хитатися в переходнике, тому я все ж думаю переробити розетку.

Сумісність дуже прості і не потрібно багато дій. Xiaomi Mi WI-FI Amplifier. це відмінний підсилювач і повторювач основної мережі. Варто набагато дешевше, ніж аналоги від TP-Link, та й працюють приблизно самотнього. Особливо різниці я не помітив.

Для «ПРО» версії не вистачає підтримки 5 ГГц. как не странно, але це дуже потрібно деяким користувачам, так як саме ця частота швидше згасає і має менший радіус. З іншого боку, MIMO 2 x 2 збільшує пропускну здатність в два рази і її цілком вистачить в домашніх умовах.

Працює стабільно без нарікань. Швидкість не падає, при підключенні від другого роутера. Відгук трохи виріс. на 15-10 мілісекунд, але це не критично. Зависань поки не було. Працює добре і не гріється, на відміну від мого минулого TP-Link, який був теплим.

Xiaomi Mi Wi-Fi Amplifier PRO 300m: огляд і настройка підсилювача WI-FI

Привіт всім! Сьогодні на огляд до нас прийшов ретрансляція, підсилювач та просто хороший хлопець. Xiaomi Mi Wi-Fi Amplifier PRO. Ох, вже й люблять китайці, а точніше компанія Xiaomi. вставляти в кінець цю пафосну приставку «PRO». Сьогодні ми подивимося, чи настільки даний ретрансляція «ПРО» чи ні. Почнемо з самого початку і розпакування.

Якщо говорити про дизайн, то виглядає він красиво, але нас не це цікавить. В першу чергу, що кидається в очі, так це не європейська розетка. Не знаю, швидше за все модель все ж була в першу чергу зроблена для китайського ринку. У коробці додається перехідник, але це якийсь костур. Звичайно, можна окремо переробити на таку розетку, але на мій погляд це геморой.

READ  Перестав працювати Wi-Fi на телефоні

Я не люблю використовувати перехідники, особливо для постійного підключення. Найчастіше вони розхитуються і вилка при цьому ледве сидіти в розетці. Якщо не секрет напишіть. за скільки купили його саме ви, внизу в коментарях.

функціонал

Для первинної настройки нам знадобиться встановити в телефон додаток Mi Home і в настройках регіону виставити «Материковий Китай», інакше пристрій не знайдеться. Вставляємо ретрансляція в розетку і перезапускаємо програму. Повинно з’явитися спливаюче повідомлення про те, що знайдено новий пристрій, при підключенні потрібно вибрати мережу і вбити пароль якщо він є. Натискаємо далі і після нетривалого процесу автонастройки можна користуватися новою мережею Так само вилізло оповіщення про наявність нової версії програми, але я не врахував, що Xiaomi підхоплює обнови в залежності від регіону і після неї інтерфейс дещо змінився. Інтуїтивно зрозуміло що де, так що не критично. Налаштувань репитера не дуже багато, можна включити роумінг (те ж ім’я, що і у основної мережі), заховати мережу, змінити ім’я і пароль, подивитися список підключених пристроїв і рівень сигналу від основного роутера. У списку мереж за замовчуванням має приписку [основний SSID] _plusДальнобойность. З цим тут все добре, йде практично врівень з Xiaomi Mi router 3 з прошивкою padavan на 100% потужності. Для тестування використовувалися:. Asus DSL-N10. Xiaomi Mi router 3. Xiaomi Pro WI-FI Amplifier Рівень сигналу в кімнаті з пристроями / в самій дальній кімнаті будинку (3 цегельних стіни). Asus хоч і не зникає, але якщо сісти в куток, користуватися інтернетом вже не можливо. Через це власне свого часу був куплений роутер Mi 3. як знаходиться в туалеті без інтернету? Вийшов надвір. Asus здався метрах на 100, решта двоє протрималися до 250 метрів, правда після 150 метрів інтернет вже ледь працював. У ролі перепони виступали стіна і залізні ворота.

Особистий досвід використання

Я купував Xiaomi WI-FI Amplifier для розширення зони покриття мережі на другий поверх свого будинку. Також він відмінно підійде для великої квартири. В цілому я задоволений, але є і свої мінуси. Мені дико не подобається ця китайська вилка, яка починає хитатися в переходнике, тому я все ж думаю переробити розетку.

Сумісність дуже прості і не потрібно багато дій. Xiaomi Mi WI-FI Amplifier. це відмінний підсилювач і повторювач основної мережі. Варто набагато дешевше, ніж аналоги від TP-Link, та й працюють приблизно самотнього. Особливо різниці я не помітив.

Для «ПРО» версії не вистачає підтримки 5 ГГц. как не странно, але це дуже потрібно деяким користувачам, так як саме ця частота швидше згасає і має менший радіус. З іншого боку, MIMO 2 x 2 збільшує пропускну здатність в два рази і її цілком вистачить в домашніх умовах.

Працює стабільно без нарікань. Швидкість не падає, при підключенні від другого роутера. Відгук трохи виріс. на 15-10 мілісекунд, але це не критично. Зависань поки не було. Працює добре і не гріється, на відміну від мого минулого TP-Link, який був теплим.

Встановлення та налаштування

І так в першу чергу потрібно правильно встановити апарат. Проблема в тому, що він залежить від розетки, до якої потрібно буде підключити передавач. Тому, можливо, знадобиться трохи перенести або зрушити роутер. Завдання така, щоб на шляху хвилі між роутером і повторителем було якомога менше перешкод. До мертвим зонам можна віднести стіни з арматурою або будь-які інші металеві перешкоди, а також дзеркала.

Для настройки потрібно буде завантажити і встановити програму Mi Home. Її спокійно можна скачати з Google Play або App Store. Можете проста відсканувати QR-код, який знаходиться на коробці. При першому запуску мову вже повинен бути російським, але його можна поміняти в розділі «Налаштування». дивіться приблизне розташування на зображенні нижче. Також потрібно обов’язково встановити регіон як «Материнський Китай». Не знаю навіщо, але без цього ви до апарату не підключіться.

Тепер потрібно вставити ретрансляція в розетку, а сам додаток перезавантажити. Тоді він побачить новий пристрій, просто виберіть його. Далі залишиться ввести ім’я основної мережі маршрутизатора і пароль від неї.

Після цього ви повинні будете потрапити в меню, але там нічого особливого немає. Є можливості налаштувати другу гостьову мережу. Також вас попросять оновити прошивку. Якщо після цього мова скинеться на китайський, то його можна аналогічно поміняти в налаштуваннях.

Характеристики

За повторителю, особа писати і нічого. Сама функція. це розширення вже існуючої мережі. Працює на стандарті 2.4 ГГц. До речі, для людей, у яких вдома ще залишилися старі пристрої, що працюють на стандарті «b» і «g». цей передавач працює тільки з протоколом 802.11n. Є підтримка MIMO 2 x 2, саме тому швидкість в бездротовому просторі досягає позначки 300 Мбіт в секунду. За розміром він дуже компактний і не великий.

Як посилення сигналу і прийому стоять дві антени, до речі тому він і підтримує MIMO 2 x 2. Хто не знає, це технологія, яка дозволяє збільшити швидкість практично в два рази, за рахунок відправлення різних пакетів в двох потоках. Тобто один пакет розбивається на два і один відправляється з першої антени, а другий з другої. Але тут потрібно враховувати, що центральний роутер також повинен підтримувати цю технологію. В іншому випадку швидкість буде всього 150 Мбіт в секунду.

Расчлененка і апгрейд

Пристрій протестовано і повністю мене влаштовує, але трохи засмутив той факт, що воно повинно бути встромлений в розетку, тому було вирішено подивитися що там всередині і придумати як живити його від джерела постійного струму. акумулятора або хоча б павербанка. Корпус розбирається легко. один шуруп під наклейкою і чотири «засувки». Ось так виглядає плата І зі зворотного боку За вихідними конденсатором знайшов перемички Зі зворотного боку видно, що не вистачає якогось елементу, ймовірно спочатку планувалося робити зовнішнє додаткове харчування, але потім щось пішло не так. Напруга на контактах близько 5 Вольт Вирішив, що практичніше за все буде вліпити microUSB роз’єм, ніж ставити аккум і плату заряду з повишайкой. В наявності були лише такі Сталося чудо і я зміг дремелем проколупнути щодо акуратне отвір. Колупав так щоб плата після установки не досягала до нього. там багато місця. Припаяв дроти, вставив. Вже непогано. Розчепірив вусики «маси» роз’єму щоб він краще тримався і про всяк випадок залив гумовим клеєм. Підпаяти до плати Вставив на місце. нічого не заважає. Просто чудово Збираємо все як було Засувки всі залишилися живі і тримають добре, але шуруп на місце укрутив наклеечку. Начебто так і було (немає). Красотень ж. Ну і найвідповідальніший момент. включення. Так, я не пробував подати напругу на плату до збирання =) Може погано видно. споживання в робочому режимі складає близько 200 мА. Можна видихнути і взяти з холодильника пляшку темного =) Ну от якось так. Мене і так все влаштовувало, а зараз так взагалі задоволений. В ідеалі, звичайно, можна було прибрати перемички і поставити перемикач, який активував б або харчування від мережі, або від USB, розриваючи зайву ланцюг, але у мене їх не виявилося, а переробити хотілося прям ось сьогодні. Хотів взагалі розпаяти волосінь до трансформатора, але хіба мало, раптом коли стане в нагоді. У підсумках навіть не знаю що писати. За потужністю сигналу сабж аналогічний третьому ми роутера, який стоїть в два рази дорожче і ні разу не компактний, хіба що налаштувань в ньому більше, особливо зі сторонніми прошивками, але для розширення мережі цілком згодиться і ретрансляція з огляду. Спочатку планувалося встановити ось такий коннектор і поставити спрямовану антену для передачі сигналу на 300-800 метрів Але виявилося, що на цій відстані ретрансляція відмінно бачить роутер і передає дані практично без втрат. Хоча антену швидше за все робити буду. є ще кілька ідей не пов’язаних з домашніми пристроями. Висловлюю подяку kirichу. це він запевнив мене, що нічого страшного після моїх маніпуляцій статися не повинно. Всім добра =)

Історія про те, як я в різний час по різному вирішував проблеми бездротового доступу до мережі в умовах старого будинку. Останнім кроком став Xiaomi Pro WI-FI Amplifier і на ньому в пості буде окремий Accent. Практично весь мій досвід можна звести до наступної думки. де є хоча б навіть проблемна можливість протягнути кабель, там краще там це зробити. А якщо вже такої можливості категорично ні, то в житті дуже ймовірна ціла чехарда підсилювачів під час пошуку більш відповідної моделі. А після ремонтів / перестановок меблів. то і епізодичне виникнення цього питання знову і знову. Тим більше в міру старіння девайса, у міру розширення кількості пристроїв і т.д і т.п. Однак, якщо такої можливості ПРЯМ ніяк немає, то давайте я вам розповім мій досвід дрібних різнопланових апгрейдів зони бездротового доступу до мережі в умовах старого будинку.

Адже живу зараз в будівлі, які в моєму місті прийнято величати «старим фондом». окремо розташовані приватні будинки десь початку ХХ століття. Вони дуже прикольно виглядають з боку, автентично, так. Але крім канонічних проблем в таких будинках зі внутрішніми комунікаціями (проводка / сантехніка і я не буду про це розповідати), останнім часом все більше народу стикається з проблемою реалізації бездротового доступу до мережі в будівлях з півметровими або навіть 50см стінами. І про це розповідати я буду.

Канули в лету безтурботні часи нульових, коли відхід від ADSL був вирішенням усіх проблем пов’язаних з інтернетом і здавалося вже більше ніколи їх не виникне. Думаю не зайвим буде ще поскаржитися на життя уточнити, що часто проблематично підключитися до комерційного провайдеру якщо у вас окремий будинок, навіть якщо в он цілком собі в межах міста то. Одне адже справа прокласти нову волосінь до багатоповерхівці і відразу отримати десятки нових клієнтів, а в моєму ж випадку новим клієнтом був один тільки я і це окремих грошей коштувало.

Репитер Xiaomi Mi WiFi Amplifier Pro (с полной настройкой)

В середині нульових в будинку з’явився першим смартфон і йому вистачало радіуса дії навколо мережі роутера. За решті будівлі я на той час продовбав стіни і зробив розводку до розміщення всіх стаціонарних PC і місць роботи за ноутбуками.

На зображенні приблизне розміщення старожила tp-link 741 nd і план першого поверху зі кількістю стін на шляху сигналу. Роутер вже практично «ветеран» і пам’ятає ще мало не зорю інтернету, можливо його пора б змінити. Але ж з іншого боку йому всумме років 8 безпроблемної роботи, з ребут тільки під час відключення світла в мікрорайоні. як то нешанобливо буде просто викинути настільки гідну показала себе залізяку. Окремо показано ділянку, де є кімнати на другому поверсі і про них ми теж поговоримо ще.

READ  Як розблокувати Xiaomi якщо забув графічний пароль

Так минуло кілька років і поступово смартфонів в сім’ї ставало більше, поки не виникла необхідність покрити всю будівлю і створити ще зону всередині в невеликому дворику для альтанки. Тоді я купив по акції якийсь брутальний ноунейм підсилювач і був вражений його реальної потужності потужності.

Репіттер пробивав все навколо в радіусі приблизно 150 метро і йому було абсолютно паралельно скільки стін на його шляху. Це було настільки епічно, що про всяк випадок почав носити шапочку з фольги провів до нього кабель і вивів його в нежитловий коридор, а від тп-линка просто зняв антену. вона все одно стала без потреби.

Біда в тому, що це був ноунейм і раз на півроку у нього злітали настройки, він переставав визначатися до скидання на заводські і нову установку.

Спочатку це все стосувалося тільки смартфонів (нагадаю, до PC і ноут зроблена розводка по будинку). Завдання були в стилі соціалочкі, YouTube та іншої развлелкі, тому я і ніколи не ставив перед собою серйозно цим всім питанням.

Поки працює. і відмінно, перестав працювати. ну як то днями винесу ялинку настрою і потім назад півроку-питання буде неактуальне. Тривало все це ще пару років, як в черговий раз цей підсилювач залагал. А я як раз почав працювати з дому і бездротовий доступ до мережі виявився потрібним, важливим і ОСЬ УЖЕ!

Тепер до того, навіщо там був намальований другий поверх. працювати я почав з ноутом в мансарді і тут мені потрібно було регулярно серфить, завантажувати і заливати файли по кілька гігабайт. І робити це кожен день.

Прям ось відразу я встановив взятий для відряджень крихітку Xiaomi Mi WI-FI Amplifier 2. Навіть не очікував, що йому під силу буде пробити це кілька стін та стельове перекриття. Виявилося, це на грані його можливостей.

Просто працювати в мережі ще було можливо, але передавати великі файли при цьому прикордонному розміщенні що його від роутера, що мене від нього. це було сумно. Таке рішення може бути для великої квартири, де в крайній кімнаті погано ловить роутер і при розміщенні повторювача на одну кімнату ближче до роутера. можна в цілому розширити зону.

Втім, навіть при настільки несерйозних параметрах і поганий зв’язку за пару тижнів доставки з Китаю нової моделі, ця модель пропустила через себе кілька СОТЕНЬ гігабайт трафіку і цілком окупила свої 7-8 баксів розпродажної ціни.

А ми йдемо далі і доходимо до більш потужного бездротового повторювача Xiaomi Pro WI-FI Amplifier. https://www.cafago.com/en/p-c4311.html

Традиційно Xiaomi-девайсів в комплекті йде геть китайська інструкція і лише арабські цифри (300M 2.4G.) Можна сказати що цифри то вельми так собі. Коли ви вирішуєте проблему бездротового доступу в умовах багатоповерхівки і діапазон 2.4G вже має десятки мереж. Ще так собі ця модель з точки зору бажаючих мати солідний запас по швидкості, для доступу до домашнього Файлосховище, наприклад. Тут нехай вже кожен сам собі визначитися зі своїм рівнем вимог, зі своїми завданнями і своїми ж умовами використання. Я описав вище свої робочі завдання і при 50-60мбс від провайдера. мені цієї швидкості буде вистачати з лишком, а проблеми «забитого ефіру», так само як і девайсів від 5ghz. у мене просто немає.

Нагадаю про також традиційної для Xiaomi-девайсів неприємної дрібниці. немає у них євровилок ж.

Пристрій більш ніж компактно. 70х80х54 мм. і може бути розглянуто як альтернативний варіант згадується вище стику-підсилювача в ході подорожей або ділових поїздок. Якщо в номері готелю виявиться поганий сигнал, тобто можливість встановити кишеньковий підсилювач і додати дещицю комфорту самому собі.

Я запустив на смартфоні вже встановлене з плеймаркета додаток Mi Home і тапнул кнопку «додати пристрій». Абсолютно такий же алгоритм настройки як і у ретрансляція-стик. новий підсилювач переймає ім’я роутера і автоматично приставляє до нього «_plus». Забавно, що на момент установки у мене був активний перший підсилювач, я підключився до нього і у мене виявилося два репитера, коли новий отримав ім’я автоматично з добавкою «_plus_plus».

З легкої упоротості почуття перфекціонізму я старий і заново перепідключитися новий. У звичайних умовах настройка займає хвилини 2. Навіть з урахуванням і це з урахуванням повторного підключення, з урахуванням вилучення «старого» підсилювача нехай у мене вийшло 3. Всі!

Далі трохи потрібно було пошукати оптимального місця розміщення (я говорив вище про можливе повернення до вирішення цього питання після якихось ремонтів глобальних або навіть простої перестановки меблів)

Я, до речі, був схожий ще по двору. Зима вже майже і в доступ в альтанці нікому не потрібен, але після зими прийде весна і літо. Потужність сигналу все таки не та, як у скаженого китайського ноунейм. А після пройшов тиждень пройшло дві і проблем ніяких не обнаружілось.Вот контрольне зняття показників саме на робочому місці ( «піктограма» ноутбука)

Можливо в моєму пості недостатньо тестів. питайте, я додам потрібних.

Можливо, варто було поекспериментувати ще з альтернативними прошивками. Але я не мав такої ні необхідності, ні можливості. коли знімав на дозвіллі навіть це відео про повторителе, то сам підсилювач був якраз в роботі і у мене в руках там тільки коробка =)

Сенс поста в тому, тягніть провід, Шура! що добротний ретрансляція дозволить деякий час не повертатися до питання покриття зони бездротового доступу в умовах старого будинку з товстими стінами. Я вважаю це питання актуальне для багатьох людей в приватних будинках. Можливо також для нині сущих в 3-5 і більше кімнатних квартирах. На фото нижче моя міні-колекція репитеров описана в досвіді пошуків вирішення питання апгрейда і спроб створити стабільну WI-FI зону в умовах старого приватного будинку. На даний момент підсилювач Xiaomi Pro буде служити домашнім репитером, а більш компактний Xiaomi WI-FI Amplifier 2 буде для вирішення схоже плану проблем «в поле». Безродний ноунейм буде списання пенсію на полицю і може як то його перепрошити, поверну в лад.

Якщо вам сподобався мій стиль написання, багато оглядів самих різномастих речей з різних куточків Інтернету можна знайти в моєму блозі. Огляд покупок з Інтернету

Використані джерела:

Встановлення та налаштування

І так в першу чергу потрібно правильно встановити апарат. Проблема в тому, що він залежить від розетки, до якої потрібно буде підключити передавач. Тому, можливо, знадобиться трохи перенести або зрушити роутер. Завдання така, щоб на шляху хвилі між роутером і повторителем було якомога менше перешкод. До мертвим зонам можна віднести стіни з арматурою або будь-які інші металеві перешкоди, а також дзеркала.

Для настройки потрібно буде завантажити і встановити програму Mi Home. Її спокійно можна скачати з Google Play або App Store. Можете проста відсканувати QR-код, який знаходиться на коробці. При першому запуску мову вже повинен бути російським, але його можна поміняти в розділі «Налаштування» дивіться приблизне розташування на зображенні нижче. Також потрібно обов’язково встановити регіон як «Материнський Китай». Не знаю навіщо, але без цього ви до апарату не підключіться.

Тепер потрібно вставити ретрансляція в розетку, а сам додаток перезавантажити. Тоді він побачить новий пристрій, просто виберіть його. Далі залишиться ввести ім’я основної мережі маршрутизатора і пароль від неї.

Після цього ви повинні будете потрапити в меню, але там нічого особливого немає. Є можливості налаштувати другу гостьову мережу. Також вас попросять оновити прошивку. Якщо після цього мова скинеться на китайський, то його можна аналогічно поміняти в налаштуваннях.

Xiaomi Mi Wi-Fi Amplifier PRO 300m: огляд і настройка підсилювача WI-FI

Привіт всім! Сьогодні на огляд до нас прийшов ретрансляція, підсилювач та просто хороший хлопець Xiaomi Mi Wi-Fi Amplifier PRO. Ох, вже й люблять китайці, а точніше компанія Xiaomi вставляти в кінець цю пафосну приставку «PRO». Сьогодні ми подивимося, чи настільки даний ретрансляція «ПРО» чи ні. Почнемо з самого початку і розпакування.

Якщо говорити про дизайн, то виглядає він красиво, але нас не це цікавить. В першу чергу, що кидається в очі, так це не європейська розетка. Не знаю, швидше за все модель все ж була в першу чергу зроблена для китайського ринку. У коробці додається перехідник, але це якийсь костур. Звичайно, можна окремо переробити на таку розетку, але на мій погляд це геморой.

Я не люблю використовувати перехідники, особливо для постійного підключення. Найчастіше вони розхитуються і вилка при цьому ледве сидіти в розетці. Якщо не секрет напишіть за скільки купили його саме ви, внизу в коментарях.

Характеристики

За повторителю, особа писати і нічого. Сама функція. це розширення вже існуючої мережі. Працює на стандарті 2.4 ГГц. До речі, для людей, у яких вдома ще залишилися старі пристрої, що працюють на стандарті «b» і «g» цей передавач працює тільки з протоколом 802.11n. Є підтримка MIMO 2 x 2, саме тому швидкість в бездротовому просторі досягає позначки 300 Мбіт в секунду. За розміром він дуже компактний і не великий.

xiaomi, wi-fi, amplifier, настройка

Як посилення сигналу і прийому стоять дві антени, до речі тому він і підтримує MIMO 2 x 2. Хто не знає, це технологія, яка дозволяє збільшити швидкість практично в два рази, за рахунок відправлення різних пакетів в двох потоках. Тобто один пакет розбивається на два і один відправляється з першої антени, а другий з другої. Але тут потрібно враховувати, що центральний роутер також повинен підтримувати цю технологію. В іншому випадку швидкість буде всього 150 Мбіт в секунду.

Особистий досвід використання

Я купував Xiaomi WI-FI Amplifier для розширення зони покриття мережі на другий поверх свого будинку. Також він відмінно підійде для великої квартири. В цілому я задоволений, але є і свої мінуси. Мені дико не подобається ця китайська вилка, яка починає хитатися в переходнике, тому я все ж думаю переробити розетку.

Сумісність дуже прості і не потрібно багато дій. Xiaomi Mi WI-FI Amplifier це відмінний підсилювач і повторювач основної мережі. Варто набагато дешевше, ніж аналоги від TP-Link, та й працюють приблизно самотнього. Особливо різниці я не помітив.

Для «ПРО» версії не вистачає підтримки 5 ГГц как не странно, але це дуже потрібно деяким користувачам, так як саме ця частота швидше згасає і має менший радіус. З іншого боку, MIMO 2 x 2 збільшує пропускну здатність в два рази і її цілком вистачить в домашніх умовах.

Працює стабільно без нарікань. Швидкість не падає, при підключенні від другого роутера. Відгук трохи виріс на 15-10 мілісекунд, але це не критично. Зависань поки не було. Працює добре і не гріється, на відміну від мого минулого TP-Link, який був теплим.

BETATECH.COM.UA 2021