Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Xiaomi навушники бездротові не працює один навушник

Table of Contents

Чи не працює один бездротової навушник TWS

Скидання і повторна синхронізація

У більшості випадків саме через те, що навушники не синхронізувалися між собою, працює тільки одне вухо в навушниках. У двох словах поясню чому це відбувається. Практично всі TWS навушник працюють за наступним принципом: другий навушник підключається до головного (він встановлений виробником, або обраний користувачем). Після чого головний навушник ми підключаємо до телефону, ноутбука і т. Д. У більшості моделей головним може виступати як ліве, так і праве вухо. Їх можна використовувати як гарнітуру, коли працює тільки одне вухо. Коли навушники з якоїсь причини не можуть з’єднатися між собою. працює тільки один. Виправити це можна скиданням налаштувань і повторною синхронізацією.

Важливо! Я підготував окрему і дуже докладну інструкцію: як скинути і синхронізувати бездротові навушники між собою. Рекомендую відкрити її і виконати дане рішення по ній.

Універсальна інструкція:

 • Відкриваємо налаштування Bluetooth на пристрої до якого підключені наші навушники і видаляємо їх (на iPhone «Забути це пристрій»). Видаліть їх на всіх пристроях, до яких вони були підключені.
 • Переконайтеся, що навушники заряджені. Якщо не впевнені в цьому, то встановіть їх в зарядної бокс на хвилин 5.
 • Дістаньте навушники з кейса.
 • Одночасно затисніть кнопку на кожному навушнику на 5 секунд.
 • Знову одночасно затисніть кнопки і тримайте їх 20-50 секунд. У цей момент повинен відбутися скидання налаштувань до заводських. Можете орієнтуватися за індикаторами. Правда, на різних моделях вони можуть вести себе по-різному.
 • Відпустіть кнопки і покладіть навушники в кейс.
 • Дістаньте навушники з кейса і почекайте секунд 10. У цей момент вони повинні синхронізуватися між собою.
 • Зайдіть в налаштування Bluetooth на телефоні або іншому пристрої та підключіть навушники.
 • Перевірте, грають обидва навушника, або як і раніше працює тільки один.
 • Іноді для скидання налаштувань потрібно покласти навушники в кейс і затиснути кнопку на кейсі на 20-30 секунд.
 • На деяких моделях скидання відбувається тільки в кейсі. Це означає, що на кожному навушнику потрібно затиснути кнопку коли вони знаходяться в кейсі.
 • Не завжди це спрацьовує з першого разу. Спробуйте повторити кілька разів.
 • Якщо індикатор на одному з навушників взагалі ніяк не реагує на натискання або утримання кнопки, то швидше за все він зламаний або розрядився.

Як виявити збій синхронізації навушників?

2 Спосіб скидання бездротових навушників.

Ще один спосіб скидання при рассинхронизации, здійснюється затисненням кнопок на навушниках, поміщених в кейс. Також затискаємо їх на 60 секунд і дивимося на індикацію процесу. (На кейсі в такому випадку зазвичай немає ніяких кнопок). Даний спосіб є найменш поширеним, але все ж зустрічається.

1 Спосіб скидання бездротових навушників.

Найчастіший випадок, коли на кейсі немає ніяких кнопок. Тоді обидва навушника виймаються з кейса. Проводиться затиск кнопок на навушниках протягом близько 60 секунд. При цьому процес скидання можна буде спостерігати за миготливим светодиодам. Загоряння, миготіння, загасання.

Після скидання перевіряється робота навушників, і при необхідності процедура повторюється. Можливо, буде потрібно повторити дію від 2 до 5 разів. Також в таких випадках можна спробувати зробити підключення навушників по одному, перевірити що вони працюють самі по собі і після цього провести ще раз скидання.

До прикладів скидання таким способом можемо віднести дуже полюбилися bluetooth навушники Xiaomi Redmi AirDots

Чому не працює один бездротової навушник

Є кілька причин, які можуть викликати цю проблему, в першу чергу потрібно дізнатися, що ж сталося.

Просто не заряджений, поганий контакт в футлярі для зарядки.

Пристрій просто не підтримує такий тип зв’язку, часто таке буває зі смартфонами, а на комп’ютері все працює нормально.

Коштують настройки на роботу тільки, коли вкладиш знаходиться в вусі.

Важливо! Якщо у вас не TWS-навушники, а, наприклад, накладні. з’єднані обідком, то швидше за все проблема носить в собі механічний характер. Тому найчастіше найкраще звернутися до фахівця, який зможе розібрати вам гаджет і сказати точно в чому проблема.

Один навушник розрядився

Необхідно переконатися, що обидва навушника мають достатній для роботи заряд. Для цього потрібно відкрити інформацію про заряд обох навушників і перевірити, чи не розряджений чи один з них. Якщо Bluetooth-гарнітура недавно заряжалась, але один з навушників показує відсутність заряду батареї, проблема може бути в акумулятор пошкоджений. Цю проблему можуть виявити і виправити тільки в сервісному центрі.

Чи не працює один бездротової навушник: що робити?

Бездротові TWS навушники дуже зручні в повсякденному використанні, але на відміну від моделей із спеціальним обідком, у них можуть виникати проблеми.

Буває, що один навушник просто перестає працювати, тоді як, другий відмінно функціонує і музика грає відмінно. Є кілька причин цієї неполадки.

З минулого матеріалу ви вже дізналися, як заряджати бездротові навушники. Сьогодні ми поговоримо про таку проблему, як непрацюючий один навушник, він може бути лівим або правим, різниці це не має.

Цікаво! Деякі моделі працюють тільки тоді, коли обидва вкладиша вставлені в вухо. В першу чергу перевірте це. вставивши і лівий, і правий у вуха.

Чи не працює один бездротової навушник. що робити

Якщо навушники в Bluetooth пристроях відображаються окремо, а підключився тільки один. Те видаліть пов’язаний і зробіть перезавантаження всієї гарнітури. Зробити це можна поклавши вкладиші в футляр і затиснувши на ньому кнопку на кілька секунд. Потім назад спробуйте додати навушники в налаштуваннях смартфона. Не зайвим буде прочитати інструкцію до вашої гарнітурі, як її перезавантажувати.

Вкладиші повинні синхронізувати між собою автоматично після того, як витягти їх з футляра. Якщо у вашій моделі такого не передбачено, то просто затисніть на них одночасно клавішу включення відразу після того, як витягнете з кейса. Клавіші можуть бути сенсорними.

Коли індикатор вимкнеться на одному з них додайте їх заново на телефоні. Підключається зазвичай один, а працювати повинні обидва.

Важливо! Завжди читайте інструкцію до своєї гарнітурі там докладно повинен бути процес синхронізації саме до вашої моделі.

Подивіться заряджений вкладиш взагалі. Часто буває, що контакт, який з’єднує затичку з зарядкою в футлярі просто не з’єднується.

Варто також перевірити і з’єднання. скиньте його і з’єднайте зі смартфоном заново. Зайдіть в налаштування, видаліть навушники зі списку Bluetooth пристроїв і додайте ще раз.

Деякі моделі працюють тільки в зв’язці, коли встромлені в вуха. Зробіть це. Поміняти настройки можна в Bluetooth налаштуваннях телефону.

Подивіться чи працює все з іншими пристроями, якщо так, то перезавантажте і навушники, і смартфон. Також видаліть їх в настройках Bluetooth пристроїв і додайте заново.

xiaomi, навушники, бездротові, працює, один, навушник

Перевірте вкладиш на забруднення, цілком може бути, що в ньому накопичилося багато пилу або потрапила інша бруд, яка заважає контактам.

При забрудненні акуратно почистіть його ватною паличкою без використання води. Добре також використовувати якусь пензлик, наприклад, для макіяжу.

Якщо ви намочили їх водою, цілком можливо, що один з них міг вийти з ладу. Просто просушіть при кімнатній температурі, на батарею класти не варто.

Якщо використовували гарнітуру у вологому приміщення, це могло призвести до окислення контактів. В цьому випадку, якщо не знаєте, як це прибрати / очистити, краще віднести в сервіс, там вам все почистять.

Механічне пошкодження, в даному випадку якщо не розбираєтеся в пристрої, краще самому не лізти всередину, а віднести в сервіс.

Якщо все працює, але вкладиші все одно працюють не разом, а всі інструкції виконані, то найкраще здати їх назад або попросити обмін, часто така проблема може полягати в банальному шлюбі.

Важливо! Якщо нічого не допомагає. віднесіть гаджет в сервіс, там вам його повністю перевірять, напруга та інші ушкодження і точно скажуть, у чому може бути проблема.

Чому не працює один бездротової навушник

Є кілька причин, які можуть викликати цю проблему, в першу чергу потрібно дізнатися, що ж сталося.

Просто не заряджений, поганий контакт в футлярі для зарядки.

Пристрій просто не підтримує такий тип зв’язку, часто таке буває зі смартфонами, а на комп’ютері все працює нормально.

Коштують настройки на роботу тільки, коли вкладиш знаходиться в вусі.

Важливо! Якщо у вас не TWS-навушники, а, наприклад, накладні. з’єднані обідком, то швидше за все проблема носить в собі механічний характер. Тому найчастіше найкраще звернутися до фахівця, який зможе розібрати вам гаджет і сказати точно в чому проблема.

Це були основні і можливі причини такої поломки. Сподіваюся вам виявилися корисні ці поради, і ваша гарнітура прослужить вам ще довго і радуватиме вас якісним звуком.

причини

Найбільш часто дана проблема виникає з наступних причин:

 • один з навушників просто вимкнений: справа в тому, що не завжди навушники автоматично включаються, коли ви їх дістаєте з кейса. Іноді до цього також може призводити западає кнопка (або сміття біля неї);
 • сіла батарея: найчастіше при цьому на навушники не моргає світлодіод і він ніяк не реагує на ваші натискання. Зверніть увагу, що це може виникати через пакувальної плівки;
 • рассинхронизация: навушники працюють в так званій TWS-парі. У деяких випадках вона “руйнується”, і починає грати тільки один навушник. Зазвичай, достатньо зробити скидання і все відновлюється;
 • при поломці: найбільш часто навушники ламаються при попаданні вологи і при хутро. впливах.
READ  Голосове керування телевізором Samsung

Чи не працює один бездротової навушник, перестав відтворювати звук.

Доброго дня!

Якщо у вас перестав працювати один з бездротових навушників. далеко не завжди це означає, що він зламався і став непридатним (за умови, звичайно, що він цілий і не падав у воду)! Мені не раз вдавалося відносно нескладними “маніпуляціями” повернути до “життя” німу TWS-гарнітуру.

Власне, саме про це і буде сьогоднішня замітка.

Заздалегідь попереджу, що перелічені нижче рекомендації універсальні, і підійдуть для різних моделей навушників: Airpods, AirDots (Xiaomi), JBL, i7s, i9s тощо. (Великої різниці між “лагодженням” / діагностикою лівого або правого навушника також не буде).

Примітка: зверніть увагу, що якщо у вас звук є, але в одному з навушників (або в обох) він ледь чутний, шипить, переривається. то вам для початку краще ознайомитися з цим!

КРОК 2

Якщо навушник ніяк не реагує на ваші натискання на кнопку вкл., На ньому не блимає індикатор (і само-собою він не відтворює звук). можливо він просто розряджений! Це стосується і нових пристроїв!

До речі, зверніть увагу, щоб контакти навушника і кейса були заклеєні скотчем або пакувальної плівкою (та й взагалі, щоб на них не було ніякого сміття).

Контакти навушника заклеєні скотчем (плівкою)

До того ж після установки навушників в кейс. ви повинні побачити, як на їх корпусі загориться на 2-3 сек. світловий індикатор (значить, що зарядка виконується).

При установці навушника в кейс. світловий індикатор на пару сек. моргнув.

Важливо: як правило, час на повну зарядку навушників (і кейса) становить не менше 2-3 годин! Не поспішайте завчасно знову перевіряти їх.

КРОК 3

Зазвичай, при першому використанні TWS-гарнітури. обидва навушника утворюють автоматично “пов’язану” пару. Однак, в силу деяких причин (наприклад, через некоректне подеколи. До телефону / при використанні тільки одного навушника) може відбутися їх рассинхронизация. Тобто звук буде подаватися на “головний” навушник, а другий. залишиться німим. (Не знатиме, що перший навушник грає).

Щоб виправити це. необхідно провести повторне поєднання навушників. Робиться це звичайно так:

  відкриваємо спочатку настройки телефону (або той пристрій, до якого вони були підключені) і розриваємо з’єднання (на деяких телефонах замість розірвати буде опція “Забути підключення”);

Розірвати з’єднання (забути цей пристрій)

далі затиснути кнопку вкл. на обох навушниках на 20-30 сек. (Зазвичай при затиснутій кнопці. Через 3-5 сек. Індикатори на них згаснуть, а через 20 сек. Знову почнуть моргати);

потім покласти їх в кейс на 5-10 сек. (Якщо на кейсі є кнопка скидання. рекомендується її теж задіяти: затиснути на 5-6 сек.);

 • після того, як ви виймете навушники з кейса. протягом 5-10 сек. вони автоматично утворюють пару (тобто синхронізуються між собою);
 • далі можна знову відкрити настройки телефону (вкладку Bluetooth) і підключити їх.
 • Не работает наушник Xiaomi Redmi AirDots

  LightPods Lite. сполучення встановлено. 100% заряду!

  Що робити, якщо немає звуку в одному з навушників

  КРОК 1

  Перша порада самий банальний. перезавантажте телефон (ноутбук) і спробуйте відтворити звук через динаміки пристрою (відключивши навушники). Потрібно переконатися, що сам звук є, він подається і коректно працює.

  Не работает 1 блютуз наушник Беспроводные bluetooth наушники xiaomi airdots,earbuds,airpods

  Якщо зі звуком все в порядку, подеколи. навушники знову, і перевірте, щоб обидва навушника були включені (часто буває, що “мовчання” одного з навушників пов’язано з тим, що він просто-напросто вимкнений!).

  До речі, зверніть увагу, що кнопка включення на TWS-корпусі гарнітури може бути як механічна, так і сенсорна (зазвичай, після її натискання. Навушник моргає дек. Раз червоно-синім світлодіодом).

  Примітка: деякі навушники для перепідключення необхідно покласти в кейс і натиснути кнопку скидання на його корпусі. Потім ще раз провести процедуру потрібно підключити до телефону / ноутбуком.

  КРОК 4

  Є ще кілька рекомендацій, які бажано виконати з метою діагностики:

  • якщо є можливість. спробуйте подеколи. навушники до іншого пристрою (телефону, ноутбука), і перевірте, як вони з ним будуть працювати;
  • на деяких гарнітурах є можливість вибирати головний навушник (зазвичай, для цього достатньо зробити швидке подвійне натискання на кнопку вкл. на одному з навушників). Спробуйте зробити головним спочатку правий, а потім лівий навушники;
  • на час діагностики відключіть від смартфона інші Bluetooth-пристрої (якщо вони підключені), залиште тільки навушники.

  Якщо після всіх маніпуляцій один з навушників так і “не подав” ознак життя. можливо, що він просто став непридатним (таке іноді буває, навіть без хутро. Впливу). Якщо у вас ще не закінчилася гарантія. спробуйте звернутися в сервіс.

  Якщо ви вирішили питання інакше. доповнення в коментарях вітаються (заздалегідь дякую!).

  Навушник невірно розміщений в вусі

  Тут все просто. Помістіть динамік так, щоб було добре чутно.

  Чи не працює один бездротової навушник

  Бувають випадки, коли не працює тільки один з динаміків. Це не означає, що пристрій зламано. Необхідно визначити причину такого явища.

  Як визначити причину

  Причини можна визначити наступним чином:

  • Перевірте пристрій, якщо воно забито сіркою, ви це побачите. Їх слід очистити, і в майбутньому дотримуватися правил гігієни. Але можна придбати спеціальні навушники, які захищені від попадання сірки.
  • Необхідно перевірити елемент живлення. Bluetooth навушники працюють без проводів, але вимагають наявності батарейки. Необхідно переконатись у правильному розташуванні елемента живлення, а саме в полярності.
  • Якщо гарнітура розташована неправильно, спробуйте ознайомитися з інструкцією по використанню. Деякі навушники будуть працювати тільки, якщо їх надіти на шию або на руку (все залежить від індивідуальних параметрів антени).
  • При першому використанні гарнітури, пристрій потрібно шукати в списку активних на телефоні. Але у багатьох гарнітур схожі назви, тому мул легко переплутати з тими, які були підключені раніше. Слід очистити пам’ять телефону або скористатися пошуком.
  • Якщо виставлені неправильні настройки, слід їх виправити. Найчастіше, в якості пристрою за умовчанням стоїть динамік телефону, а не навушників. Необхідно змінити цей параметр в налаштуваннях. Але якщо звук не надходить на динаміки телефону, значить, причина інша.

  Увага! Переконайтеся, що правильно розташували пристрій в вухах. У динаміків дуже вузька спрямованість. Можливо, з самим пристроєм все в порядку, але воно розташоване під неправильним кутом і стінки вушного каналу перекривають шлях звукам.

  Чому не працює один бездротової навушник

  Існує кілька причин, за якими один з навушників може не працювати. Серед них:

  • Динамік засмітився сірої.
  • Елемент, необхідний для живлення розташовується неправильно.
  • Гарнітура навушника розташована неправильно.
  • Помилки в процесі підключення.
  • Встановлено неправильні настройки на джерелі звуку.
  • Неправильно розташовується капсула Bluetooth.

  Визначаються і виправляються всі поломки в індивідуальному порядку.

  Виставлені неправильні настройки

  За замовчуванням багато телефонів передають звукові сигнали через динамік, а не через навушники. Необхідно зробити наступне:

  • Зайти в налаштування телефону.
  • Знайти найменування Звук або Джерело звуку (може бути трохи іншим, в залежності від моделі).
  • Вибрати навушники в якості джерела.

  Як усунути проблему

  Залежно від поломки, ремонтувати bluetooth пристрій можна, як і вдома, так і звернувшись в сервісний центр. Невеликі поломки і дефекти можна виправити власними руками.

  засмічення сірої

  • беремо голку.
  • Дістаємо забруднене фільтр.
  • Перевіряємо його на наявність сірки.
  • Обережно чистимо динамік, намагаючись не пошкодити останній.
  • Ставимо новий фільтр.
  • Підключаємо навушники і перевіряємо роботу.

  Невірно розміщена батарейка

  Тут проблема стосується полярності. Перевіряємо розміщення і Для пристроїв 11 мм назовні, а. всередину. Для 9 і 6 мм навпаки. Якщо після вставки батарейки ви чуєте легкий шум з динаміка, значить, ви все зробили правильно.

  Чому не працює один бездротової навушник

  Причини, через які виникають проблеми з чутністю ідентичні для бюджетних моделей і пристроїв високого класу:

  • динамік забруднений.
  • розсинхронізація пристрої.
  • Невірно поставлена ​​батарейка.
  • Порушення правил розташування гарнітури.
  • Помилки при підключенні нової гарнітури.
  • Невірні налаштування звукових сигналів.
  • Капсула Bluetooth неправильно встановлена ​​в вусі.

  Як визначити причину

  Прічніну, по якій пропав звук в одному з навушників, нескладно визначити самостійно.

  • Проведіть зовнішній огляд гаджета. При необхідності використовуйте лупу. Забите сірої або брудом пристрій потрібно почистити. Щоб повністю вирішити проблему часто слід дотримуватися елементарних правил особистої гігієни.
  • Бездротові навушники підключаються до смартфону окремо. Це зроблено для безпеки автомобіля, що їде за кермом людини або для випадків, коли потрібно розмовляти по телефону і бути в курсі того, що відбувається навколо. Якщо Bluetooth-пристрої дістати з кейса з невеликою різницею в часі, то перший вийнятий навушник, не знайшовши собі пару, перейде в моно-режим і звук буде чути в одному вусі. Усунути проблему можна провівши скидання налаштувань і подальшої одночасної активацією вкладишів.
  • Перевірте батарейку, вона може бути розряджена або розташована неправильної полярністю.
  • Уважно вивчіть інструкцію з підключення гарнітури. Можливо ви не врахували індивідуальні параметри антени при її первинному підключенні. Наприклад, у капсульних мікронавушників індукційна петля надівається на шию користувача.
  • Якщо ви підключаєте нову гарнітуру, попередньо видаліть з телефону інформацію про колишньому обладнанні, назва гарнітур схожі, і ви можете помилково використати стару пристрій для підключення.
  • Щоб мелодії або аудіокниги потрапляли користувачеві з навушників, в настройках слід вибрати динамік навушників. Якщо після цього немає звучання, значить питання в іншому.

  Увага! Якщо пристрій розташований в вусі неправильно його слід покриття і вибрати максимально зручне положення для отримання якісного звучання.

  Навушник невірно розміщений в вусі

  Найпростіша проблема. Встановіть динамік в вусі комфортно.

  Гарнітура була неправильно підключена

  Очистіть пам’ять телефону або перейменуйте пристрій перед першим підключенням.

  Виставлені неправильні настройки

  Телефон може передавати звук через динамік і через навушник. Для відтворення аудіо в навушники слід виставити правильні настройки. Також можуть втратити свою актуальність драйвери. Слід зайти на сайт виробника вашої моделі і завантажити нові драйвери.

  Як усунути проблему

  Визначивши проблему, можна спробувати усунути її самостійно. З серйозними поломками краще звернутися до фахівця сервісного центру.

  Неправильно розміщена гарнітура

  Перед першим підключенням вивчіть інструкцію, прикладену до пристрою. Кожна антена має свої особливості. Щоб звук потрапляв в обидва динаміка, індукційну петлю, яка транслює звук від антени до навушника, потрібно розмістити на шию або на зап’ясті.

  Xiaomi AirDots: не працює один навушник

  Власники даного бездротового девайса часто скаржаться, що один навушник Xiaomi не працює (тому перед покупкою обов’язково прочитайте наш рейтинг кращих навушників від даного виробника). Часто це відбувається через специфіку їх роботи: спочатку правий (ведучий) навушник коннектітся з лівим і тільки потім синхронізується з телефоном. Через те, що багато хто не чекають закінчення сполучення, один навушник може не знайти другий.

  READ  Чи не працює клавіша fn на ноутбуці lenovo

  Виправити цю проблему легко: потрібно просто відкотити девайс до заводських налаштувань:

  • Натискаємо на телефоні «Забути пристрій» для скасування вже існуючого сполучення девайсів.
  • Дістаємо навушники з кейса і перезавантажуємо їх тривалим натисканням.
  • Потім повертаємо навушники в бокс.
  • Чекаємо, поки навушники спочатку синхронізуються між собою.
  • Девайс попередить вас про закінчення синхронізації сигналом, після чого можна знову підключати їх до телефону.

  Чи не працює один навушник на телефоні

  Чи стикалися ви з тим, що в лівому або правому навушнику звук тихіше? Напевно проблема полягає в девайсе на апаратному рівні. Перевірити свою здогадку легко: достатньо підключити його до будь-якого іншого аудіопристрою і перевірити якість звуку.

  Якщо ви доглядаєте собі гарнітуру для смартфона, то обов’язково прочитайте рейтинг кращих навушників для телефону.

  У навушниках не працює одне велике вухо

  Виявити несправність не складе труднощів:

  • Уважно прощупайте провід у той час, коли буде включена будь-яка аудіозапис. У місці розриву проводу звук буде хрипіти або тріщати.
  • Пошкоджену мембрану можна виявити тільки заглянувши всередину навушника, для цього потрібно розкрутити шурупи.

  Чи не працює один бездротової навушник

  Bluetooth-пристрої повсюдно витісняють провідні гаджети. Однак і у них можуть виникнути проблеми зі звуком. І тут справа може бути тільки в апаратної частини, оскільки ці пристрої є бездротовими.

  Як полагодити один провідний навушник, якщо він не працює?

  Є свої хитрощі, які допоможуть позбутися від проблем і починають навушники, не звертаючись до фахівця. Головне. правильно діагностувати несправність і знати, як її виправити.

  Чи не працює один навушник на комп’ютері або ноутбуці

  Причин відсутності звуку в навушниках при підключенні до PC може бути кілька:

  • Не встановлені потрібні драйвера для мережевої плати.
  • Не встановлені драйвера для самого пристрою.
  • Рівень звуку встановлений на мінімальне значення або зовсім вимкнений.

  Чи може працювати один навушник

  Мінусом бездротових пристроїв є відсутність сигналу в одному з навушників після підключення. Іноді така проблема з’являється після тривалого використання гарнітурою. У деяких випадках несправність виникає відразу після покупки, при першому підключенні до гаджету. Подібні ситуації не завжди свідчать про вихід з ладу самих навушників або його внутрішніх складових. У деяких випадках причиною відмови від роботи може бути неправильне з’єднання або без зазначення відповідних налаштувань у мобільному пристрої.

  Чому бездротові навушники працюють по одному

  Навушники відносяться до обов’язкового аксесуару при купівлі мобільного пристрою або плеєра. Сучасні виробники пропонують своїм покупцям широкий асортимент, серед якого найбільшу популярність отримала Bluetooth гарнітура. У процесі використання користувачі стикаються з проблемою, коли після підключення працює і чому грає тільки один динамік. Для виправлення цієї проблеми підійдуть кілька способів.

  Основні правила використання

  При користуванні безпровідною гарнітурою необхідно дотримуватися кількох рекомендацій. Вони допоможуть значно збільшити термін служби і зберегти високу якість звуку.

  • Для здійснення правильного з’єднання необхідно дотримуватися всіх правил і рекомендацій. Вони вказуються виробником в керівництві по використанню.
  • Відсутність проводового з’єднання є головною перевагою цієї гарнітури. Для того щоб при використанні не виникали перебої, відсутність звуки або сторонні шуми, обидва пристрої рекомендується тримати на близькій відстані один до одного. На вулиці воно може скласти близько 50 метрів. При знаходженні в закритому приміщенні. не більше 20 метрів.
  • Внутрішню поверхню навушника необхідно регулярно очищати від скупчилися забруднень. Ворсинки або сміття, що зібралися на сітківці, значно знижують якість звуку, що поступає. Крім цього, бруд може потрапити всередину пристрою, що призведе до швидкого виходу з ладу. Для видалення забруднень підійде м’яка щітка або ватяна паличка.
  • Після використання гарнітура повинна зберігатися в спеціальному кейсі, який йде в комплекті. Такі кейси обладнані вбудованою батареєю, яка забезпечує підзарядку навушників. Зберігання в чохлі також захистить від раптової втрати одного з пристроїв.

  Як правильно підключити бездротові навушники, щоб грали два динаміка разом

  При покупці навушників Bluetooth слід заздалегідь дізнатися, чи підтримує пристрій варіанти бездротового підключення. На багатьох моделях девайсів минулого випуску ця функція відсутня, що виключає можливість приєднання гарнітури. На сучасних пристроях наявність модуля Bluetooth є обов’язковим.

  Для того щоб здійснити з’єднання, необхідно включити обидва компонента: навушники і телефон (плеєр). На мобільному пристрої слід активувати дозвіл для бездротової передачі даних. Після активації на екрані спливає вікно зі списком доступних для підключення пристроїв. У цьому переліку необхідно знайти модель бездротової гарнітури, підключити. Після цього з’єднання встановлено.

  При першій спробі підключення гаджет може запросити спеціальний пін-код. Числове значення можна знайти в інструкції, що додається до бездротових навушників. Після введення коду сполучення буде встановлено.

  Доповнення: при подальшому використанні повторна синхронізація не потрібна, так як підключення буде здійснюватися автоматично. Це пов’язано з тим, що телефон або плеєр зберігають девайс в списку підключених пристроїв.

  У деяких ситуаціях може знадобитися використання навушників на телевізорі, комп’ютері або ноутбуці. У більшості побутових приладів відсутній вбудований модуль. Для того щоб здійснити підключення, необхідний спеціальний адаптер. Він підключається в роз’єм USB. Подальше з’єднання встановлюється вищеописаним методом.

  Довідка: при покупці бездротового пристрою штекер входить в базову комплектацію. При його відсутності придбати цей елемент можна додатково.

  У процесі використання можна зіткнутися з ситуацією, коли один навушник перестає працювати після підключення. В першу чергу рекомендується перевірити гарнітуру за допомогою шнура (якщо такий є). Якщо після підключення обидва динаміка працюють справно, необхідно зробити декілька дій. У більшості випадків мобільний девайс НЕ розпізнає один з навушників. Для усунення проблеми рекомендується видалити пристрій зі списку можливих підключень. Після видалення встановити повторне сполучення.

  Плюси і мінуси

  Як і будь-який прилад, бездротові навушники мають позитивними і негативними якостями. При підборі додаткової гарнітури кожному користувачеві необхідно ретельно вивчити обидва списки, врахувати всі нюанси і тонкощі використання.

  Відсутність проводів є основним в списку ключових особливостей. При використанні навушників старого покоління внутрішні складові дроти найчастіше виходять з ладу. Це призводить до погіршення звуку та зниження якості працездатності. В процесі сам провід може зачепитися за меблі або двері, ставши причиною неприємних відчуттів. З бездротовими навушниками така можливість виключена.

  Зникає необхідність переміщення пристрою разом з навушниками. Наприклад, після підключення можна зайнятися прибиранням або іншими домашніми справами, залишивши телефон або плеєр в іншій кімнаті.

  Багато моделей мають власний акумулятором і зарядним пристроєм. Тривале прослуховування музики або книг не відбивається на зарядці і енергії мобільного пристрою.

  Примітка: більшість сучасних виробів має не тільки особистим акумулятором. У них також є свій відділ пам’яті і особистий плеєр.

  Виділяють естетичність подібної гарнітури. Більшість користувачів вважає, що бездротові навушники, що працюють від Bluetooth, виглядають більш привабливо, ніж пристрій зі спеціальним проводом. Незважаючи на широкий список особливостей, такі вироби мають у своєму розпорядженні деякими списком негативних якостей.

  Висока вартість відноситься до головного мінуса. Вона обумовлена ​​більш складною будовою і функціональністю гарнітури. При порівнянні цінової політики багато покупців віддають перевагу звичним провідним пристроям, так як вони відрізняються більш привабливою вартістю.

  Деякі моделі мають великим розміром, що не завжди практично. Подібну гарнітуру не вийде заховати в кишеню або відділення сумки (рюкзака).

  При використанні можна зіткнутися з раптовим вимиканням приладу. Така проблема пов’язана з відсутністю заряду на гарнітурі. В процесі прослуховування аудіофайлів необхідно ретельно стежити за кількістю зарядки.

  Увага: вироби Airpods від компанії Apple у своєму розпорядженні спеціальним кейсом, в який встановлений акумулятор. Він дозволяє зарядити пристрій протягом декількох хвилин.

  Невеликі за розміром навушники легко губляться. Відсутність проводу значно ускладнює процес пошуку. При втраті одного з компонентів виникає необхідність нового придбання, що веде до додаткових фінансових витрат.

  Багато різновидів відрізняються низькою якістю звуку, присутністю сторонніх хрипів або шумів. Це пов’язано з відсутністю дроти, який забезпечує якісне з’єднання. При знаходженні в закритому приміщенні якість звуку, що значно падає.

  варто відзначити можливу несумісність гарнітури з мобільним телефоном або плеєром. Багато мобільні або mp3-пристрої не оснащені наявністю функції Bluetooth, що виключає можливість використання. Для здійснення підключення буде потрібно спеціальний адаптер. Купівля призведе до високих фінансових витрат.

  Важливо: до недоліків також відноситься швидкий витрата заряду на телефоні, якщо навушники не мають власний зарядним пристроєм.

  Навушники є обов’язковим придбанням для кожного меломана. Останнім часом широку популярність почали набирати бездротові пристрої, що працюють після підключення до Bluetooth. При покупці необхідно вивчити всі плюси і мінуси, а також знати про вжиті заходи при можливому сполученні одного динаміка.

  причини

  Чому не працює один бездротової навушник:

  • Розсинхронізація лівого і правого вуха.
  • Поломка через падіння.
  • попадання води.
  • Проблема зі смартфоном.

  Чому працює лише один бездротової навушник: причини і рішення

  Всім привіт! Сьогодні ми розбираємо чергову проблему, коли один бездротової навушник не працює. Це досить популярна проблема при використанні TWS гарнітури. Деякі моделі спеціально відключають один з навушників, коли він витягнутий з вуха. тому спробуйте вставити їх обидва в потрібне місце.

  Якщо ж у вас гарнітура з обідком, то швидше за все проблема саме в контактах і його швидше за все доведеться нести до фахівця. А ось про TWS вушка ми поговоримо далі докладніше. Швидше за все проблема банально в синхронізації, але можуть бути інші варіанти. Спочатку ми розглянемо всі причини, а потім я розповім, що робити і як це виправити.

  Всі способи вирішити проблему

  В першу чергу перевірте, щоб обидва вуха були заряджені. Буває таке, що один з вушок просто розряджений. залиште його в кейсі хоча б на 15 хвилин. У більш рідкісних випадках буває, коли одна з затичок просто не дістає до контактів зарядного блоку. переконайтеся в тому, що ви правильно його заряджаєте. Можна спробувати почистити контакт навушника за допомогою стірательной гумки. це повинно прибрати окислення контакту і апарат знову буде заряджатися.

  Далі спробуйте ще раз їх синхронізувати його і перепідключити. Для синхронізації зазвичай потрібно одночасно затиснути дві кнопки на обох навушниках. Буває важча проблема, коли два вуха відображаються в розділі Bluetooth окремо. Ви можете бачити або два навушника з однаковою назвою, або з буквами L і R.

  Можна спробувати скинути TWS гарнітуру до заводської конфігурації. це повинно допомогти. В першу чергу видаліть пару з обома вушками в «Bluetooth» розділі в «Налаштуваннях» телефону.

  • Затискаємо кнопку або сенсор на навушниках на 5 секунд, поки вони обидва не вимикаються.
  • Затискаємо ті ж кнопки приблизно на 12-15 секунд. в цей момент вони повинні включитися, але палець прибирати не потрібно. Ви почуєте два звукових сигнали. Також можуть почати блимати лампочки.
  • Вушка вимикаються. Палець можна відпустити.
  • Помістіть гарнітуру назад в кейс.

  Далі витягуємо навушники і включаємо їх одночасно. Синхронізація повинна відбутися відразу ж. У деяких моделях потрібно аналогічно натиснути на функціональні клавіші на кілька секунд. Після цього підключаємо їх по Bluetooth.

  READ  Що робити якщо не працює телевізор

  ПРИМІТКА! Ви можете зіткнутися з проблемою, коли після скидання знову побачите два рассінхрон вуха при підключенні в настройках телефону. Якщо таке станеться, то спробуйте скинути їх до заводських налаштувань і спробуйте підключитися знову. Мені на одних моделях доводилося так робити рази 3, перш ніж мені вдалося підключити їх знову.

  За синхронізації можна також почитати більш детальну інструкцію від вашої гарнітури. моделі у всіх різні, тому краще подивитися в мануалі. Можна також спробувати перезавантажити сам смартфон. Спробуйте підключити вушка до іншого телефону, якщо проблема зникне, то можна спробувати скинути налаштування смартфона до заводських.

  способи усунення.

  Перед тим як самостійно приступати до ремонту обладнання, необхідно перевірити його роботу за допомогою іншого справного пристрою: телефону, плеєра. Якщо на іншому пристрої вони працюють без проблем, варто шукати причину поломки в програвачі.

  Для визначення розриву або пошкодження кабелю необхідно прищепити його по всій довжині при включеній музиці. При тому, що промацує можуть виявитися такі ефекти як:

  • Періодична поява звуку.
  • Наявність тріска і побічних звуків.

  Виявлене місце обриву розрізається, оголюються і зачищаються контакти, і після цього згуртовуються. Місце спайки необхідно заізолювати. При необхідності його можна закрити кембриком.

  Якщо навушник засмітився сірої, сміттям, то видалити їх можна за допомогою голки, скріпкою. Для цього дістаємо фільтр, очищаємо від бруду. Після цього встановлюємо новий фільтр і перевіряємо обладнання на працездатність.

  Можливі причини.

  Почати варто з візуальної перевірки пристрою.

  • Спочатку переконайтеся, наскільки правильно вставлений штекер в роз’єм пристрою. Контакти на коннекторах зроблені у вигляді кілець. Якщо штекер вставлений неправильно, то одне з кілець не буде стикатися з контактом, відповідно один з динаміків не працюватиме.
  • Поломка мембрани динаміків відбувається, як правило, на тих моделях, де вони не закриті захисним корпусом.
  • Так само причиною відмови роботи або неправильного функціонування гарнітури може стати неправильна установка драйвера, що забезпечує роботу пристрою. Така проблема найчастіше зустрічається при використанні обладнання з комп’ютером. Усувається проблема перевстановлення необхідного драйвера, який йде в комплекті при покупці пристрою.
  • Якщо працює 1 навушник, то це може статися через розрив з’єднувального кабелю.
  • Засмічення сірої, сміттям, пилом так само можуть стати причиною його поломки або поганий подачі звуку.

  Чи не працює один провідний навушник.

  Якщо у вас раптом перестав працювати один навушник, цілком ймовірно ви самі зможете це виправити, головне знайти причину.

  Як виправити.

  Залежно від складності поломки, її можна виправити в сервісному центрі або власними силами. При засміченні динаміка сміттям, сірої, пилом вони акуратно видаляються тонкою голкою, скріпкою і ватним тампоном. Очищення варто виробляти плавними рухами. Різкі рухи призведуть до поломки динаміків.

  Перевірку можна проводити через кілька хвилин. Що б не засмічувався динамік варто періодично здійснювати профілактику, а для збереження кращого контакту роз’єму рекомендується придбати захисний чохол.

  Xiaomi airdots работает только 1 наушник ( либо левый, либо правый)

  При неправильному розміщенні батарейки необхідно перевірити плюс і мінус елемента живлення. Плюс у батарейок розміром 11 міліметрів повинен бути розташований до верху. Для менших батарейок плюс розташовується знизу. Легкий шум після вставки батарейки свідчить про правильне ремонті.

  Неправильне підключення гарнітури може бути пов’язано з переповненням пам’яті телефону. Якщо Ви не можете зрозуміти, чому працює один навушник, то спробуйте перейменувати назву використовуваного пристрою в телефоні.

  Багато телефонів можуть передавати звук через динамік, а не через навушники. Для цього необхідно зайти в налаштування, і зробити правильний вибір. Якщо після всіх проведених ремонтних і профілактичних процедур як і раніше не працює один навушник, рекомендується звернутися в сервісний центр.

  Можливі проблеми.

  • Один навушник разряділся.Часто навушники розряджаються по різному, тому що у багатьох моделей. один навушник провідний, він і розряджається першим.
  • Засмічення динаміка. Особливо якщо потрапила вода. Звичайно повністю звук не зникне, але на низькій гучності можна нічого не почути.
  • Неправильне розташування елемента пітанія.Еслі в ваших навушниках змінний елемент живлення. не переплутайте полярність.
  • Неправильне розташування гарнітури.Некоторие моделі мають датчик присутності в вусі. При неправильному розташуванні він може не спрацювати і звуку не буде.
  • Проблеми з подключеніем.Іногда підключається тільки 1 навушник. Потрібно виконати їх сполучення.
  • Збої в налаштуваннях джерела звука.Іногда справа не в навушниках, а в джерелі звуку.

  Чи не працює один бездротової навушник.

  Іноді виникає ситуація, коли один з бездротових навушників не подає звук. Якщо ви включаєте програвач і не можете зрозуміти, чому не працює навушник, для початку необхідно перевірити сам пристрій. Якщо воно справно, то проблема криється в навушнику.

  Корисні поради.

  Що б нове обладнання прослужило як можна довше, спробуйте дотримуватися порад:

  • Тримайте в чистоті роз’єми пристроїв.
  • Гарнітура повинна зберігатися в акуратному стані. Це дозволить уникнути поломки кабелю.
  • Не рекомендується використовувати пристрій в мінусову погоду.
  • Місця, схильні до розриву можна зміцнити за допомогою кембрика або ізоляційної стрічки.

  Важливо пам’ятати, що якщо не працює один навушник, несправність може полягати в виробничий брак. Тому при покупці зберігайте чек і гарантійний талон. Дбайливе ставлення з гарнітурою дозволить використовувати її протягом тривалого періоду часу. Якщо Ви не впевнені в своїх силах, намагаючись відремонтувати несправність обладнання, варто звернутися до кваліфікованих фахівців.

  Не працюють навушники на ноутбуці або PC

  Як включити передню панель для навушників на Windows 7 і 10

  Чи не повністю приєднано або динамік засмічений вушної сірої

  Користувач міг не повністю під’єднати пристрій в роз’єм штекера. Звук або повністю відсутній, або далеко чутно незрозумілу мова.

  Той, хто слухає музику, зауважує згодом що відтворення стає нечітким і значно знижується. Можливо пропажа звуку або перестає працювати один навушник. Що робити в цьому випадку? Не варто панікувати і відразу бігти в ремонтну майстерню. Частою причиною стає забруднення навушника від дотику шкірних покривів вуха, з яких виділяється сірка. Остання забруднює навушник, і з цієї причини звук спотворюється або частково пропадає. Фахівці рекомендують поміняти навушники або зайнятися кропіткою роботою і постаратися очистити від сірки.

  Інші причини виникнення подібної проблеми

  Що робити якщо не працює один навушник? Нерідко виникає така поломка. розрив внутрішніх дротів. У більшості випадків це пов’язано з низькою якістю збірки навушників. Для вирішення цієї проблеми особливих навичок не потрібно.

  Багато користувачів задаються питанням: що робити якщо не працює один навушник? Тобто під час прослуховування явно виражений збій звуку з одного навушника. Або він чути через раз. В цьому випадку зайнятися цим питанням потрібно відразу, краще не затягувати. При своєчасному ремонті можливо буде уникнути повної поломки навушників. Ця причина одна з найпоширеніших. А виникає вона через неакуратне використання навушників: користувач часто перегинає провід. Якщо розрив виник біля підстави дроти, то вихід з цієї ситуації може бути тільки один. обрізати дроти.

  Потім провести перевірку і під’єднати до гаджету. Тепер варто уважно вивчити звук. Якщо є неполадки, в тому числі і переривчастий шум, то варто розібрати і все детально вивчити ще раз.

  Багато хто купує дорогі навушники, таким чином вони ризикують бути ошуканими. Вибираючи пристрій, варто враховувати його тип і технічні параметри. Великою популярністю сьогодні користуються бездротові навушники. Але попит на моделі з проводами навіть не думає падати. Бо у бездротових є величезний мінус: велику вагу і обмежений сигнал дії.

  Які ще є відповіді на питання: «Що робити якщо один навушник не працює?» Можливо, стався розрив в самому навушнику. Проблему можна вирішити за допомогою викрутки або невеликого ножа.

  Досліджуємо внутрішній вміст. У навушнику є спеціальна мембрана, вона-то і може бути вигнута або забруднена. Якщо є викривлення, то коштувати спробувати самостійно випрямити його. А при забрудненні причину викорінюють звичайним спиртовим розчином: досить плавними рухами протерти мембрану.

  досліджуємо навушники

  Якщо не працює навушник на телефоні, що робити? Необхідно ретельно дослідити весь провід. Можливо, там є невеликі тріщини або пошкодження внутрішньої жили. Тоді необхідно підготувати ніж, ізоляційну стрічку і навіть паяльник.

  Далі підключаємо пристрій до будь-якій системі, яка відтворює звук, і послідовно прощупуємо провід, під час роботи навушників. Як тільки почулися шуми або всілякі потріскування, можна вважати, що джерело проблеми знайдений.

  Тепер починається копітка робота. Відрізаємо провід нижче ділянки і зачищаємо його від обплетення. Включаємо паяльник (без нього ніяк, але працювати з ним бажано людині, який має в цьому досвід). Споює два оголених проводка. Обробляємо з’єднані, оголені дроти ізоляційною стрічкою і одночасно надаємо пристрою приємний зовнішній вигляд.

  Поради

  Якщо не працює навушник на телефоні, не варто відразу викидати пристрій або нести його в ремонт. Можна уважно оглянути навушники і спробувати полагодити в домашніх умовах. Під час ремонту варто приділити увагу всім нюансам розбору і складання виробу. Якщо пошкодився кабель, то його можна акуратно спаяти. Найпростішою причиною проблем з навушниками є, звичайно ж, неправильно приєднаний штекер. Необхідно повторити цю процедуру ще раз, і ефект буде без жодного ремонту. Часто виникає проблема через програмного забезпечення. Для її усунення потрібно просто зайти на офіційний сайт і слідувати всім необхідним інструкцій. Також навушники можуть засмітитися вушної сіркою. В цьому випадку їх варто просто акуратно прочистити.

  Щільно встромлений штекер

  Так, ця причина теж цілком доречна. Подібне може часто давати перебої в звучанні.

  У цій ситуації варто перепідключити пристрій. І далі перевірити справність в навушниках. Можливо, вони і почнуть бездоганно працювати.

  Що робити, якщо не працює один навушник? причини поломки

  Куплена нами техніка має певні терміни придатності. І може зламатися в самий невідповідний момент. Так, наприклад, аксесуар для прослуховування різної інформації може вийти з ладу.

  Спробуємо розібратися, що робити, якщо не працює один навушник?

  Будь-яке пошкодження гарнітури для гаджета, безсумнівно, викликає дискомфорт. Особливо якщо має бути тривала поїздка, прикро буде виявити поломку вже в дорозі. Тим більше що з ладу найчастіше виходить один навушник. У цій статті розповімо, що робити, якщо не працює один навушник. Причини, як виявилося, можуть бути різноманітні.

  xiaomi, навушники, бездротові, працює, один, навушник

  Програмне забезпечення

  Що робити, якщо один навушник не працює? Для усунення цієї проблеми необхідно зайти на офіційний сайт виробника. Завантажити файл з ліцензією драйвера для навушників. Далі все просто, потрібно дотримуватися інструкції і встановити його на свій телефон або інший гаджет. Після закінчення перезапустити програму. Найчастіше це одна з поширених проблем, пов’язана з навушниками.

  BETATECH.COM.UA 2021