Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Xiaomi redmi AirDots не працює лівий навушник

Table of Contents

Xiaomi Redmi AirDots 2 не работает один наушник. как это легко исправить.

Скидання до заводських налаштувань

Hard reset. жорстка перезавантаження, після якої пристрій повністю повертається до заводського стану. Скидання усуває системні неполадки і дозволяє з нуля налаштувати гаджет. Рекомендується вдаватися до цієї операції, якщо лівий навушник не вдається з’єднатися з правого, і звук йде тільки з одного амбушюри.

 • Дістаємо гарнітуру з футляра і затискаємо панель до появи червоного індикатора.
 • Повторно тиснемо на кнопку і не відпускаємо протягом 40-50 секунд. Лампочки повинні моргнути кілька разів червоним і білим кольором.
 • Розміщуємо вкладиші в кейсі і витягаємо через кілька хвилин для повторного сполучення з телефоном.

Чому навушники не реагують на включення

Для початку розберемо, чому Redmi і Mi AirDots взагалі не включаються. Найчастіше це вказує на серйозну поломку, при якій потрібно звернення до майстрів.

AirDots не включаються

Навушники від Xiaomi дуже комфортний у використанні, адже не потрібно використовувати дроти для підключення до телефону і подальшого прослуховування музики. Але з бездротовими гарнітурами часто виникають інші проблеми. Основна проблема. рассинхронизация, але також АірДотси можуть взагалі не включатися. Що робити в такому випадку і коли потрібно йти в сервісний центр. зараз розповімо.

Механічне пошкодження

Після того, як AirDots впали з великої висоти або потрапили в воду, вони можуть взагалі не працювати. Перевірте пристрій на наявність тріщин, сколів і подряпин. На жаль, з механічною поломкою, коли відбита / пошкоджена якась деталь, впоратися в домашніх умовах неможливо. Допоможе тільки досвідчений майстер.

Заводський брак

Також будьте уважні до підробок. Фальшивий гаджет погано функціонує, непрезентабельно виглядає і дуже легко ламається. Ознайомтеся з нашою статтею про перевірку оригінальності навушників.

xiaomi, redmi, airdots, працює, лівий, навушник

повний розряд

Цілком невинна причина. звичайний розряд акумулятора. Кейс потрібно підключити через USB до джерела живлення, а після розмістити амбушюри в «гніздах» для бездротової підживлення.

ДОТС повинні включатися автоматично після вилучення з футляра, але цього не станеться, якщо док-станція розряджена: знадобиться ручне включення за допомогою тривалого натискання на кнопки. З такої ж причини вкладиші можуть і самостійно не вимикатися в кейсі, тому завжди стежте за рівнем заряду.

Відключений один вкладиш

Коли звук не йде тільки з одного навушника, ситуація більш сприятлива. Зазвичай відбувається системний збій, який призводить до рассінхрон. Ми вже розповідали в окремому мануале, як повернути бінауральний режим. Сюди продублюємо основну інформацію.

правильна синхронізація

 • Від’єднуємо AirDots від девайса і видаляємо модель з переліку Bluetooth-пристроїв якщо раніше сполучення вже проводилося.
 • Утримуємо клавішу 5 секунд до появи червоного ліхтарика, відпускаємо і затискаємо ще на 10 секунд. Розміщуємо вкладиші в док-станції, через хвилину виймаємо і включаємо по черзі.
 • Як тільки правий навушник почне блимати білим, знаходимо в списку Bluetooth-пристроїв «AirDots BASIC_R» і підключаємося.
 • Тепер залишилося до правого вкладиша Законекть лівий, натиснувши на ньому кнопку.

Аналогічні процедури підійдуть і для більш дорогий гарнітури Xiaomi AirDots Pro, тільки там дії потрібно проводити з кейсом, на якому розташована спеціальна кнопка управління.

Ми з’ясували основні причини, через які Bluetooth-навушники можуть не включатися. Якщо жоден описаний метод не допомагає, як можна швидше зверніться в сервісний центр.

Як підключити навушники Redmi AirDots до смартфону?

Модель бездротових навушників Redmi AirDots, також відома як Mi True Wireless Earbuds Basic. Розглянемо підключення одночасно двох навушників до смартфону, а також і варіант підключення одного, як моно-гарнітури.

Перш ніж використовувати пристрій, необхідно зняти захисну плівку з контактних поверхонь навушників, помістити їх в кейс і зарядити. Під час зарядки індикатор світиться червоним. При повній зарядці його колір стає білим, а через 1-хвилину гасне.

READ  Xiaomi навушники бездротові не працює один навушник

Для підключення необхідний смартфон з включеним Bluetooth і навушники Redmi AirDots. Включення навушників відбувається автоматично при вилученні з кейса. Підключення двох навушників до смартфону:

 • дістаньте обидва навушника з зарядного чохла і почекайте 2 секунди поки вони не включаться.
 • після включення лівий навушник автоматично підключається до правого, індикатор якого починає блимати білим кольором.

Переходимо до смартфону: в меню Bluetooth виконайте пошук доступних пристроїв.

У списку доступних пристроїв знаходимо Redmi AirDots_L. Це лівий навушник. Натискаєте на дану назву і приймаєте запит на створення пари, в якому можна дозволити обмін контактами. Залежно від версії навушників: Redmi AirDots або Mi True Wireless Earbuds Basic, назва в списку доступних пристроїв може відрізнятися. Якщо у вас версія навушників Mi True Wireless Earbuds Basic, то в списку вони будуть називатися як Mi True Wireless EBs Basic_L. Різниця версій лише в тому, що одна зроблена для внутрішнього ринку Китаю, а друга для Глобального ринку. На функціонал і роботу це ніяк не впливає. Комплектація і характеристики ідентичні. А ось ціна може відрізнятися.

Після успішного з’єднання в меню пов’язаних пристроїв з’явиться інформація про статус пристрою і рівні його заряду. Навушники підключені і готові до роботи. Тепер після першого успішного сполучення Redmi AirDots будуть автоматично підключатися до парному раніше пристрою, якщо на ньому включена функція Bluetooth.

Якщо з яких-небудь причин вам не вдається створити пару з навушниками, вийміть навушники з зарядного чохла і переконайтеся, що вони відключені. Натисніть і утримуйте кнопки на обох навушниках протягом 15 секунд. Після того як індикатор поперемінно блимне червоним і білим три рази (потім знову блимне), відпустіть кнопки і поверніть навушники в зарядний чохол. Видаліть Redmi AirDots зі списку парних пристроїв на смартфоні, якщо вони там є. Потім знову створіть між.

Що робити коли навушники не сполучаються між собою?

З в’язь між навушниками можна налагодити шляхом скидання налаштувань Bluetooth-модулів.

 • від’єднайте обидва навушника. натисніть і утримуйте кнопки до включення червоних індикаторів;
 • тепер затисніть кнопки знову на 30-50 секунд, зачекайте, поки навушники включатися. повинен з’явитися білий індикатор, далі ще через 10-20 секунд ін індикатором загоряться і двічі засвітяться білим і червоним (натиснення не відпускайте) і потім засвітяться ще двічі і згаснуть;
 • вкладіть обидва навушника в кейс;
 • тепер витягніть їх з кейса, дочекайтеся завершення процедури синхронізації і повторно під’єднайте навушники до смартфону.

Якщо після скидання смартфон почав бачити лівий і правий навушники окремо, потрібно підключити до телефону тільки правий, а коли він почне відтворювати звук, потрібно натиснути кнопку включення на лівому. він повинен підключитися до правого.

Якщо з першого разу не вийшло, спробуйте виконати скидання ще раз. Також, в крайньому випадку, не завадить очищення даних додатка «Bluetooth» на вашому пристрої.

Насолоджуйтесь музикою без дротів разом з Midusa!

Як працюють бездротові навушники

Для забезпечення бездротової передачі даних між пристроями використовуються різні способи. Організація зв’язку гарнітури з джерелом звуку можлива за рахунок вбудованого приймача, що використовує радіочастоти, інфрачервоний порт або Bluetooth. Навушниками Xiaomi і Redmi AirDots використовується Bluetooth-з’єднання. Ця технологія для передачі сигналу з девайса на гарнітуру використовується найчастіше через відсутність перешкод, що обумовлено надходженням даних в цифровому вигляді. Недоліком такого способу вважається стиснення, яке виконує перед відправкою інформації на навушники, в результаті чого досягти високої якості звучання не вдається. Звук в Xiaomi і Redmi AirDots цілком гідний, враховуючи до того ж ціновий сегмент пристроїв, Bluetooth підтримуються аудіо кодеки SBC, SBC XQ, але про AptX або AAC мріяти не доводиться.

Для сполучення Bluetooth-гарнітури з джерелом звуку потрібно включити AirDots і синхронізувати її з девайсом. Процедура забирає всього кілька секунд і зазвичай виконується успішно. При цьому в деяких випадках у користувачів виникають проблеми із синхронізацією, наприклад, підключивши гарнітуру, можна виявити, що другий навушник бездіяльності. В чому справа і як виправити ситуацію розберемося далі.

Через що може грати тільки один навушник

Той факт, що Xiaomi або Redmi AirDots НЕ сполучаються між собою, не обов’язково вказує на несправність гарнітури. Явище може бути пов’язано з тим, що навушник працює в моно-режимі, незалежно від другого. Дану можливість можна використовувати навмисно, що дуже зручно в певних випадках, але найчастіше власники Xiaomi AirDots і Redmi AirDots стикаються з проблемою відсутності синхронізації між правим і лівим вкладишем, тобто вони не виявляють один одного, а відповідно і не синхронізуються між собою.

READ  Як на Samsung зробити 2 екрани одночасно

Якщо мова не йде про несправності гарнітури Xiaomi AirDots, засміченні динаміка, неправильному розташуванні елемента живлення, капсули Bluetooth і т. Д., А один з навушників не працює, він може бути просто розряджений або підключення до девайсу виконано неправильно. Некоректні настройки смартфона теж нерідко стають причиною рассинхронизации.

Як вирішити проблему відсутності синхронізації навушників AirDots

З повсюдним поширенням бездротових пристроїв, що відносяться до різних типів обладнання зв’язку, користувачі отримали масу переваг. Для передачі даних наявність дроти тепер не є обов’язковою умовою і одна з технологій, що забезпечують з’єднання без фізичного підключення, носить назву Bluetooth. Сьогодні вільні від проводів, в тому числі і навушники, головною проблемою яких завжди була постійно виникає необхідність розплутування утворилися хитросплетінь. Варто тільки вийняти вкладиші з вух і вже перед наступним використанням доводиться осягати науку розв’язання морських вузлів.

Бездротові навушники стрімко завойовують популярність, витісняючи з ринку звичайні моделі, тим часом відомі бренди, намагаючись відповідати трендам, підтримують популяризацію пристроїв, вільних від проводів. Так, на сьогоднішній день великим попитом користуються Xiaomi AirDots і Redmi AirDots, які можуть використовуватися в якості гарнітури. Бездротові навушники від компанії Xiaomi і нещодавно утвореного суббренда Redmi полюбили за найбільш вдале поєднання ціни та якості серед присутніх на ринку моделей. При цьому у користувачів часто виникають питання з приводу підключення пристроїв, а також проблеми з синхронізацією.

Як вирішити цю проблему

Незалежно від того, яка гарнітура використовується Xiaomi AirDots або Redmi AirDots, а також який саме навушник не вдалося підключитися, рішення є, і діяти доведеться аналогічно. Якщо Redmi AirDots не підключаються один до одного, навушники слід синхронізувати методом скидання бездротової гарнітури.

Для скидання Xiaomi AirDots виконуємо наступні дії:

 • Вимикаємо навушники. Затискаємо сенсорні панелі і утримуємо, поки індикатори не займуться червоним.
 • Знову затискаємо панелі і тримаємо близько 30-50 секунд, що дозволить AirDots включитися, про це повідомить миготливий білий індикатор.
 • Через 10-20 секунд лампочки загоряться червоно-білим кольором і засвітяться двічі. Утримуємо, поки індикатор не згаснуть, і після чого знову не засвітяться кілька разів. Це буде означати, що процедура скидання пройшла успішно.
 • Повертаємо навушники в зарядний кейс і через кілька секунд витягуємо їх разом. Розпочнеться процес синхронізації вкладишів AirDots між собою. Коли лівий навушник знайде правий і синхронізується з ним, можна буде підключатися до смартфону.

Метод актуальний, коли другий навушник не вдалося підключитися і у випадку з Xiaomi Mi AirDots, і з Redmi AirDots. При цьому з огляду на деяких конструктивних відмінностей пристроїв, що стосується Redmi, в процесі утримання кнопок потрібно почекати подвійного звукового сигналу, в іншому ж Вищенаведена інструкція буде аналогічна.

Після виконання повного скидання нерідкі випадки, коли девайс бачить кожен з навушників окремо, як різні пристрої. Щоб виправити ситуацію, потрібно підключити правий навушник і почекати, поки він почне працювати, потім натиснути кнопку на лівому, після чого буде виконана їхня синхронізація.

Ще один спосіб підключення навушників AirDots так само простий і передбачає виконання таких дій:

Redmi AirDots: не работает левый наушник. Как подключить оба наушники

 • Повертаємо обидва навушника в зарядний кейс, закриваємо і переконуємося, що пристрій повністю заряджено.
 • Витягуємо тільки один навушник.
 • Чекаємо включення навушника, а потім вимикаємо його тривалим натисканням.
 • Затискаємо панель і тримаємо до активації червоного індикатора.
 • Витягуємо другий навушник і виконуємо ті ж маніпуляції з ним.
 • Повертаємо в кейс гарнітуру з світяться червоними лампочками.

Після процедури навушники повинні синхронізуватися між собою і тепер працювати разом. Якщо з першої спроби виправити становище не вдалося, процес слід повторити, не порушуючи послідовності дій.

У деяких випадках справа в налаштуваннях смартфона, тоді проблему усувати доведеться в них, наприклад, часто за замовчуванням як пристрій відтворення звуку виставлений динамік. Іноді допомагає також очищення даних додатка Bluetooth.

Якщо мова про фізичну несправності гарнітури, її найчастіше можна відремонтувати. Пристрій краще віднести в сервіс, якщо, звичайно, ви не майстер і справді здатні впоратися з поломкою самостійно.

Що робити, якщо у Redmi AirDots не вдалося підключитися правий або лівий навушник?

Крок 1. Скиньте Bluetooth-з’єднання, щоб роз’єднати навушники і смартфон. Очистіть з мобільного телефону інформацію про підключення Xiaomi Redmi AirDots. Вимкніть самі «затички». Для цього натисніть на кожному з них фізичну кнопку і утримуйте її в натиснутому стані протягом 5 секунд (горітиме червоний світлодіод), щоб увійти в режим вимкнення.

крок 2. У режимі вимкнення на Аїр Дотс знову натисніть кнопки і потримайте, не забираючи з кнопок палець, 10 секунд. Почне черзі загорятися червоний і білий світловий сигнал, а потім індикатор згасне. За допомогою кнопок все 10 секунд, тому що потрібно, щоб червоний і білий сигнали по черзі загорілися кожен по три рази. Після цього стан підключення буде скинуто.

READ  Як наклеїти скло на Samsung а 30

крок 3. Покладіть ДОТС назад в зарядний кейс, а потім дістаньте їх з кейса. Зачекайте 3 секунди, поки «затички” не включаться автоматично, і не з’єднуватися. Коли на правому навушнику повільно блимати білий сигнал, включіть на телефоні Bluetooth і запустіть пошук “Redmi AirDots_R”.

Починати сполучення зі смартфоном потрібно окремо і неодмінно з правого Дотса. AirDots не може автоматично підключити до правого лівий. Схоже це зроблено спеціально, щоб можна було використовувати монорежим. Щоб підключити стереорежим, при якому одночасно функціонували б два навушника, необхідно виконати кроки, запропоновані вище.

Чому на Redmi AirDots може працювати тільки один навушник

Напевно власники бездротових навушників Xiaomi Redmi AirDots опинялися в ситуації, коли «вуха» не працюють? Або трапляється, що з пари працює тільки один? Не хвилюйтеся, цю проблему можна вирішити.

Як вирішити проблему з підключенням Redmi Аїр Дотс до смартфону

Що робити, якщо не виходить підключити другий навушник, навіть якщо ви підключали першим R-навушник? В основному така проблема виникає через те, що підключення було виконано неправильно. В цьому випадку виникає плутанина, і АірДотс доводиться заново сполучати зі смартфоном.

Що робити, якщо ви зіткнулися з проблемою при підключенні двох Redmi AirDots до смартфону.

 • Дістаньте обидва Дотса з кейса і вимкніть їх. Для цього на кожному з них натисніть кнопки, щоб світлодіод засвітився червоним світлом.
 • Довгим натисненням включите обидва навушника. При цьому ви повинні побачити, що червоний і білий сигнал мигнули по два рази. Щоб це сталося, фізичну кнопку треба затиснути на кілька секунд. Після того як індикатор (і на правому, і на лівому) двічі загорівся і згас, кнопку можна відпустити.
 • Тепер обидва покладіть назад в кейс.
 • На телефоні відкрийте настройки Bluetooth і в списку пристроїв, що підключаються знайдіть і видаліть записи Redmi AirDots R і L (якщо ви раніше вже підключали ці навушники).
 • Знову дістаньте з кейса обидва Дотса і знову підключіть їх до смартфону. Вірніше, підключіть тільки Redmi AirDots R, і він автоматично спариться з L.

Як користуватися Xiaomi Redmi AirDots в режимі моно

Іноді в силу деяких причин, або ж просто за власним бажанням, користувач бажає активувати монорежим. Цим мається на увазі, що до телефону буде підключений тільки один з навушників.

крок 2. Утворіть пару Redmi AirDots_L з вашим смартфоном.

крок 3. Тепер ваш лівий ДОТС підключений до пристрою, і ви можете використовувати його незалежно від правого.

Redmi AirDots работают по отдельности. Синхронизация наушников

Якщо ви активували монорежим, навушники будуть рассінхронізіровани. Для того щоб запрацював стереорежим, потрібно скинути підключення «моно», дістати спочатку правий навушник з кейса, і зробити так, щоб він підключився до смартфону першим, до того як буде підключений лівий. Якщо ви спочатку дістанете і підключіть лівий навушник, Xiaomi Аїр Дотс НЕ будуть синхронно працювати в парі, а тільки незалежно один від іншого.

Чому я не можу підключити обидва навушника до смартфону?

На жаль, буває так, що один з навушників постійно втрачає сигнал, відключається і смартфон його більше не бачить. Тоді доводиться виконувати підключення пари заново. Не завжди цей процес проходить гладко, тому не виходить підключити обидва Дотса (режим стерео). На це є 2 основні причини:

 • Користувач спочатку підключив до смартфону Redmi AirDots L.
 • Порядок дій при підключенні був неправильний, тому потрібно ручна перенастроювання, як описано в інструкції вище.
BETATECH.COM.UA 2022