Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

З Samsung на Samsung перенести дані додаток

Table of Contents

Як Smart Switch працює на практиці?

Найпростіший спосіб представити це. на простому прикладі. Припустимо, є два смартфона:

А). Новий смартфон Galaxy S 4. його купили кілька днів тому.

Б). Galaxy S III- смартфон, яким користувалися досі.

С). Обидва пристрої повинні мати активний компонент NFC і, звичайно ж, було встановлено та запущене застосування Smart Switch.

Д). Тепер все, що вам потрібно зробити, це утримати обидва смартфона разом, підтвердити з’єднання і вибрати потрібні дані в програмі. Нарешті, натисніть «Перенести» і підтвердіть перенесення.

Передача будь-яких потрібних даних на Samsung по Bluetooth

Перенести дані за допомогою Bluetooth. не найшвидший і ефективний метод передачі даних. Але якщо поруч немає стійкої підключення по Wi-Fi, перенесення по Bluetooth може стати тією панацеєю, яка вам так необхідна.

 • Увімкніть функцію Bluetooth на обох пристроях Samsung;
 • З’єднайте старий і новий гаджет за допомогою пароля з метою встановлення з’єднання;
 • На початковому пристрої Samsung виберіть цільової файл, наприклад контакт, зображення, відео, замітку і інші;
 • Натисніть на кнопку «Share» (Поділитися) і виберіть Bluetooth;
 • Виберіть передачу через Bluetooth
 • Виберіть новий телефон для відправки файлів;
 • На цільовому пристрої прийміть відправлені файли.

Це стане в нагоді: як передати зображення з телефону на ваш PC.

Програма Samsung Data Transfer для перенесення даних з телефону на телефон

Зручним інструментом, що дозволяє транспортувати файли з одного смартфона на інший є програма «Samsung Data Transfer». Вона дозволяє переносити дані, логи дзвінків, текстові повідомлення, фото, відео, музику, документи і додатки. Підтримується як обмін даними між пристроями на Android, так і між Android і iOS, і суто iOS-девайсами.

samsung, перенести, додаток

Давайте розберемося, яким чином можна перенести інформацію з Samsung на Samsung за допомогою цієї програми:

Встановити програму «Samsung Data Transfer» (Windows, Mac) на ваш PC;

Перенос данных с/на Samsung Galaxy A52 с помощью приложения Send Anywhere

Встановіть програму на ваш PC

Как на SAMSUNG перенести приложения на SD карту памяти/Установка программ на СД карту памяти Самсунг

Переконайтеся, що на старому і новому гаджеті активований режим «Налагодження по USB» (USB Debugging). Дану опцію можна знайти в налаштуваннях вашого телефону;

Переконайтеся, що на гаджетах активований режим налагодження по USB

Підключіть обидва телефони Samsung (і старий і новий) до PC за допомогою кабелю USB;

Переконайтеся, що програма правильно розпізнала старий девайс (зліва на екрані) і новий (праворуч). Якщо пристрої розпізнані неправильно, використовуйте вгорі кнопку «Flip» (Перевернути) для зміни місця;

При необхідності натисніть на «Flip»

4.Ви можете поставити справа галочку «Clear data before copyng» (Очистити дані перед копіюванням) на новому пристрої, якщо це необхідно;

5.Виберіте дані для копіювання зі старого гаджета на новий (в центрі екрану). Потім натисніть на кнопку «Start Copy» (Почати копіювання) для запуску процесу перенесення даних. Виберіть дані для копіювання

Після завершення процедури копіювання відмічені дані будуть перенесені на Samsung.

Як передавати дані між смартфонами з альтернативою для Samsung Smart Switch для PC

Крок 1, Встановіть альтернативу для Samsung Smart Switch для PC на комп’ютер.

Встановіть Apeaksoft Phone Transfer на свій комп’ютер. Підключіть старий телефон і новий пристрій до комп’ютера за допомогою USB-кабелю. Увімкніть налагодження по USB на своїх телефонах. Він розпізнає ваші пристрої, як тільки відкриє додаток.

Переконайтеся, що старий телефон знаходиться в полі «Початкове пристрій», а новий пристрій відображається в полі «Цільовий пристрій». Якщо немає, натисніть кнопку «Переключити», щоб виправити це. У головному інтерфейсі є кілька типів даних, таких як Фотографії, Контакти і Медіа. Ви можете вибрати бажані типи даних в залежності від ваших вимог. Щоб зберегти існуючі дані на цільовому пристрої, зніміть прапорець «Видалити вибрані дані на цільовому пристрої перед копіюванням».

Крок 3, Передача даних з альтернативою для Samsung Smart Switch для PC.

Нарешті, натисніть кнопку «Почати копіювання», щоб запустити процес передачі даних. Коли це буде зроблено, натисніть «ОК» у вікні результатів і відкрийте свій телефон, щоб перевірити успішність передачі даних.

режим передачі

Інструмент дозволяє користувачеві передавати дані в дротовому (USB-кабель) і бездротовому (WI-FI) режимах. Ми можемо перенести основні інгредієнти на новий смартфон або планшет Galaxy практично з будь-якого пристрою з Android, iOS (тільки дротове з’єднання), Blackberry (BlackBerry OS 7 або 10) і Windows Phonem (Windows 8.1 або 10; тільки дротове з’єднання).

Купівля нового смартфона. це захоплююче, особливо коли ми переходимо на Samsung Galaxy S8 або S8 Якщо ми з якої-небудь причини відкладаємо запланований перенос, це, швидше за все, побоювання труднощів з перенесенням даних зі старого пристрою. У пам’яті нашого смартфона зберігаються наші контакти, фотографії, повідомлення, музика та ін. В разі покупки Galaxy S8 ці побоювання перебільшені, бо Samsung подбав про те, щоб перехід на Galaxy S8 був швидким, комфортним процесом. Все завдяки додатку Smart Switch.

READ  Як видалити пошту з телефону

Першим кроком в цій простій процедурі є перша завантаження Galaxy S8 і підключення до Інтернету. Після нетривалого налаштування з’явиться головний робочий стіл, але без наших даних і додатків. Виберіть значок Налаштування, а в них пункт Хмара і облікові записи. Останньою опцією в списку буде Smart Switch. При першому запуску цієї програми в нижній частині екрана з’явиться опція поновлення.

Samsung Smart Switch Mobile на APKshki.com скачали 1005 разів. Samsung Smart Switch Mobile поширюється безкоштовно в розширенні APK.

опис

Samsung Smart Switch Mobile. програма для передачі особистих даних між телефонами

Це програма, яка передає особисті дані між смартфонами сімейства Galaxy. Samsung Smart Switch Mobile доступно безкоштовно і може бути завантажене з нашого сайту.

Воно підтримує як фотографії, шпалери (тільки в 4.2 Jelly Bean), музику, відео та документи, так і замітки, події календаря та, найголовніше, повідомлення та контакти. Додаток для передачі даних використовує з’єднання з використанням NFC і WI-FI Direct, що, на жаль, може бути значним обмеженням для старих пристроїв Galaxy, що не підтримують ці стандарти.

Тепер можемо робити все це, не підключаючи телефон до комп’ютера. просто безкоштовно скачайте і встановіть програму Samsung Smart Switch Mobile. В даний час програма працює з невеликою групою пристроїв з серії Galaxy:

 • Galaxy S II (тільки у версії NFC);
 • Galaxy S III і Galaxy S 4;
 • Galaxy Note і Galaxy Note II.

Ще одна вимога. Android, рівня 4.0.4 Ice Cream Sandwich і більш. Однак, якщо необхідно перенести дані з пристрою, який Samsung, можна використовувати програму Smart Switch для PC, але, як випливає з назви, для цього завдання нам знадобиться комп’ютер і підключений до нього телефон.

Що таке Samsung Smart Switch

Програма дає можливість перенести з одного мобільного пристрою на інший всю необхідну інформацію: будь-які типи файлів, контакти, медіа, паролі і настройки. Додаток володіє розширеним функціоналом, здатне швидко вирішити конфлікти операційних систем смартфонів різних брендів і перенести вбрання.

Smart Switch. Перенос данных со старого смартфона на Galaxy

Samsung Smart Свитч не вимагає переформатування і відновлення файлів, а процес перенесення займає мінімум часу. Передбачена російськомовна версія програми, інтерфейс зручний і зрозумілий на інтуїтивному рівні, не викликаючи утруднень навіть у новачка.

Методи перенесення даних на смартфонах Samsung

Існує кілька шляхів перенесення інформації з одного девайса Samsung на інший. це використання фірмової утиліти Smart Switch, синхронізація з аккаунтом Samsung або Google, застосування сторонніх програм. Розглянемо кожен з них.

Синхронізація з акаунтами Samsung і Google

Найпростіший з можливих способів перенесення даних з одного пристрою Samsung на інше. використання вбудованого в Android кошти синхронізації даних через облікові записи сервісів Google і Samsung. Робиться це так:

На старому пристрої зайдіть в «Налаштування». «Загальні» і виберіть «Архівація та скидання».

Усередині цього пункту меню відзначте опцію «Архивировать дані».

Поверніться до попереднього вікна і тапніте по «Облікові записи».

Виберіть «Samsung account».

Тапніте по «Синхронізувати все».

Зачекайте, поки інформація буде скопійована в хмарне сховище Samsung.

На новому смартфоні увійдіть в той же аккаунт, в який зберегли резервну копію даних. За замовчуванням на Android активна функція автоматичної синхронізації, тому через деякий час дані з’являться на вашому пристрої.

Для облікового запису Google дії майже ідентичні, тільки в кроці 4 потрібно вибрати «Google».

Даний метод, незважаючи на свою простоту, теж обмежений. не можна таким чином переносити музику і програми, встановлені НЕ через Play Market або Galaxy Apps.

Smart Switch

Корпорація Samsung розробила фірмовий додаток для перенесення даних з одного пристрою (не тільки Galaxy) на інші смартфони власного виробництва. Додаток називається Smart Switch і існує в форматі мобільного утиліти або програм для настільних комп’ютерів під управлінням Windows і Mac OS.

Smart Свитч дозволяє перенести дані по USB-кабелю або через Wi-Fi. Крім того, можна використовувати настільну версію програми і перенести інформацію між смартфонами за допомогою комп’ютера. Алгоритм для всіх методів схожий, так що розглянемо перенесення на прикладі бездротового підключення через додаток для телефонів.

Встановіть на обидва пристрої Smart Switch.

Відкрийте програму на старому пристрої. Виберіть спосіб передачі «Wi-Fi» ( «Wireless»).

Виберіть «Відправити» ( «Send»).

Переходьте до нового апарату. Відкривайте Smart Switch і вибирайте «Отримати» ( «Receive»).

У віконці вибору ОС старого пристрою відзначайте пункт «Android».

На старому пристрої натисніть на “Connect” ( «Connect»).

Вам запропонують вибрати категорії даних, які будуть перенесені на новий апарат. Разом з ними додаток відобразить і необхідну для перенесення час.

Відзначте потрібну інформацію і тисніть «Надіслати» ( «Send»).

На новому девайсі підтвердіть отримання файлів.

Після зазначеного часу Smart Свитч Мобайл повідомить про вдалий перенесення.

Натисніть «Закрити» ( «Close app»).

Даний спосіб надзвичайно простий, проте за допомогою Smart Switch можна перенести дані і настройки сторонніх додатків, а також кеш і збереження ігор.

dr. fone. Switch

Невелика утиліта від китайських розробників Wondershare, яка дозволяє всього в пару кліків перенести дані з одного Android-смартфона на інший. Само собою, програма сумісна і з девайсами Samsung.

Увімкніть на обох пристроях режим налагодження по USB. Детальніше: Як включити режим налагодження USB на Android

Потім підключайте ваші Samsung-пристрої до PC, але перед цим переконайтеся, що на ньому встановлені відповідні драйвера.

Клацніть по блоку «Switch».

Коли пристрої розпізнаються, ви побачите зображення, як на скріншоті нижче.

Зліва. пристрій-джерело, по центру. вибір категорій даних, які потрібно перенести, праворуч. пристрій-одержувач. Виберіть файли, які хочете передати з одного смартфона на інший, і натискайте «Start transfer».

Буде запущений процес перенесення. Коли він закінчиться, натискайте «ОК» і виходите з програми.

Як і у випадку зі Smart Switch, є обмеження по типу переносите файлів. Крім того, програма dr. fone. Switch англійською мовою, а її тріал-версія дозволяє переносити тільки по 10 позицій кожної категорії даних.

Як перенести дані з Samsung на Samsung

Купуючи новий смартфон, користувачі часто задаються питанням про те, як перенести на нього дані зі старого телефону. Сьогодні ми розповімо, як зробити цю процедуру на девайсах від Samsung.

READ  Як підключити 2 пари Airpods до iPhone

Як перенести дані з Samsung на Samsung

Як перенести дані з Samsung на Samsung

Google Photo

Якщо вам потрібно перенести тільки ваші фотографії, то з цим завданням чудово впорається сервіс Google Фото. Користуватися ним досить просто.

Встановіть додаток на обидва пристрої Samsung. Заходьте в нього спершу на старому.

Зробіть пальцем свайп вправо, щоб отримати доступ до головного меню.

В налаштуваннях тапніте за пунктом «Автозавантаження і синхронізація».

Увійшовши в цей пункт меню, активуйте синхронізацію, тапнув по перемикачу.

Якщо ви використовуєте кілька облікових записів Google, то виберіть потрібну.

На новому пристрої прихильника чи критика наразі, на якому включили синхронізацію, і повторіть кроки 1-4. Після деякого часу фотографії з попереднього смартфона Samsung стануть доступні на використовуваному зараз.

Методи перенесення даних на смартфонах Samsung

Існує кілька шляхів перенесення інформації з одного девайса Samsung на інший. це використання фірмової утиліти Smart Switch, синхронізація з аккаунтом Samsung або Google, застосування сторонніх програм. Розглянемо кожен з них.

Smart Switch. допоможе транспортувати файли з одного Samsung на інший

Додаток «Smart Switch». це безкоштовний додаток для передачі фото, аудіо та інших файлів зі старого Samsung на новий Samsung. Крім підтримки девайсів Samsung функціонал програми дозволяє передавати файли з інших телефонів на базі ОС, Android, iOS і Blackberry. Додаток підтримує перенесення контактів, логів дзвінків, повідомлень, програм, малюнків, відео, аудіо, документів, налаштувань телефону, домашнього екрану.

Для перенесення інформації за допомогою даного софта виконайте наступне:

 • Скачайте та встановіть програму Smart Switch на обох пристроях;
 • Відкрийте програму на старому телефоні, і виберіть спосіб передачі даних «Wireless» (за допомогою Wi-Fi);

Програма Samsung Data Transfer для перенесення даних з телефону на телефон

Зручним інструментом, що дозволяє транспортувати файли з одного смартфона на інший є програма «Samsung Data Transfer». Вона дозволяє переносити дані, логи дзвінків, текстові повідомлення, фото, відео, музику, документи і додатки. Підтримується як обмін даними між пристроями на Android, так і між Android і iOS, і суто iOS-девайсами.

Давайте розберемося, яким чином можна перенести інформацію з Samsung на Samsung за допомогою цієї програми:

  Встановіть програму «Samsung Data Transfer» (Windows, Mac) на ваш PC;

Після завершення процедури копіювання відмічені дані будуть перенесені на Samsung.

Smart Switch

Корпорація Samsung розробила фірмовий додаток для перенесення даних з одного пристрою (не тільки Galaxy) на інші смартфони власного виробництва. Додаток називається Smart Switch і існує в форматі мобільного утиліти або програм для настільних комп’ютерів під управлінням Windows і Mac OS.

Smart Свитч дозволяє перенести дані по USB-кабелю або через Wi-Fi. Крім того, можна використовувати настільну версію програми і перенести інформацію між смартфонами за допомогою комп’ютера. Алгоритм для всіх методів схожий, так що розглянемо перенесення на прикладі бездротового підключення через додаток для телефонів.

На пристроях Galaxy S8 / S8 і вище Smart Свитч інтегрований в систему і знаходиться за адресою «Налаштування». «Облік і акаунти». «Smart Switch».

У віконці вибору ОС старого пристрою відзначайте пункт «Android».

На старому пристрої натисніть на “Connect” ( «Connect»).

 • Вам запропонують вибрати категорії даних, які будуть перенесені на новий апарат. Разом з ними додаток відобразить і необхідну для перенесення час. Відзначте потрібну інформацію і тисніть «Надіслати» ( «Send»).
 • На новому девайсі підтвердіть отримання файлів.
 • Даний спосіб надзвичайно простий, проте за допомогою Smart Switch можна перенести дані і настройки сторонніх додатків, а також кеш і збереження ігор.

  Передача файлів на Samsung за допомогою кабелю USB

  Незважаючи на те, що в цілому метод перенесення даних з одного телефону Samsung на інший за допомогою кабелю USB не рекомендований до використання, ви можете задіяти його для копіювання ваших фото і відео зі старого телефону.

  • Підключіть ваш старий Samsung Galaxy до PC через USB-кабель;
  • Перейдіть в «Мій комп’ютер» і натисніть на назву вашого мобільного пристрою;
  • Відкрийте SD-карту або внутрішню пам’ять телефону, в якому знаходяться потрібні фотографії, відео або VCF;
  • Ви можете знайти фотографії і відео в папці «DCIM» або побачити VCF (контакти) в папці сховища;

  dr. fone. Switch

  Невелика утиліта від китайських розробників Wondershare, яка дозволяє всього в пару кліків перенести дані з одного Android-смартфона на інший. Само собою, програма сумісна і з девайсами Samsung.

  Увімкніть на обох пристроях режим налагодження по USB. Детальніше: Як включити режим налагодження USB на Android

  Потім підключайте ваші Samsung-пристрої до PC, але перед цим переконайтеся, що на ньому встановлені відповідні драйвера.

  Клацніть по блоку «Switch».

  Коли пристрої розпізнаються, ви побачите зображення, як на скріншоті нижче.

  Зліва. пристрій-джерело, по центру. вибір категорій даних, які потрібно перенести, праворуч. пристрій-одержувач. Виберіть файли, які хочете передати з одного смартфона на інший, і натискайте «Start transfer».

  Буде запущений процес перенесення. Коли він закінчиться, натискайте «ОК» і виходите з програми.

  Як і у випадку зі Smart Switch, є обмеження по типу переносите файлів. Крім того, програма dr. fone. Switch англійською мовою, а її тріал-версія дозволяє переносити тільки по 10 позицій кожної категорії даних.

  Перенесення даних з одного телефону Samsung на інший

  Купуючи новий телефон, ми в першу чергу замислюємося про те, як перекинути всі дані з одного телефону на інший. Виконати ці дії можна як за допомогою спеціальної програми, так і через Bluetooth або за допомогою комп’ютера. Зі статті читач дізнається, як перенести дані з Samsung на Samsung і які способи для цього підійдуть.

  Передача даних через комп’ютер

  Якщо стоїть завдання швидко перенести дані, то рекомендуємо виконати дії за допомогою комп’ютера:

  • підключіть передає смартфон до PC по кабелю USB;
  • в розділі «Комп’ютер» знайдіть свій мобільник;
  • з комп’ютера перейдіть у вбудоване сховище смартфона або на SD-карту (в залежності від того, де зберігається потрібна інформація);
  • скопіюйте дані з пристрою та вставте їх на робочому столі;
  • від’єднайте старий телефон від комп’ютера і підключіть до нього новий гаджет по USB;
  • перетягніть скопійовані файли з робочого столу у внутрішню пам’ять або на карту пам’яті нового телефону.
  READ  Як обійти Google аккаунт на Samsung

  Як бачите, спосіб досить простий. І якщо у вас більш-менш потужний комп’ютер, то всі дії займуть всього кілька хвилин.

  Smart Switch

  Виробник розробив фірмову програму для перенесення даних з Android на Android. Вона підійде як для бюджетних апаратів виробника (наприклад, А50 і А51), так і для флагманів в особі Galaxy S10 і S20.

  Ця утиліта дозволяє перекинути дані зі старого телефону на новий за USB або за допомогою Wi-Fi. Також ви можете скачати версію для PC і переносити дані вже через комп’ютер. Алгоритм дій для кожної версії Smart Switch приблизно однаковий.

  • Переконайтеся, що обидва гаджета включені і мають достатній заряд для здійснення дій.
  • Програма Smart Switch повинна бути встановленою на обох смартфонах (перегляньте список додатків). Якщо на якомусь телефоні її немає, то завантажте утиліту в Google Play.
  • Відкрийте програму на обох смартфонах і клацніть на пункт «Надіслати дані» або «Отримати дані» (на кожному пристрої вибрати своє).
  • Тепер на старому Samsung вам запропонують вибрати варіант перенесення інформації: за допомогою бездротового зв’язку або по USB. При виборі першого варіанту телефони знайдуть один одного і автоматично зв’яжуться. У другому випадку необхідно з’єднати пристрої між собою кабелем USB-C або USB-A на USB-C. Виберіть перенесення по Wi-Fi.
  • На передавальному гаджет виберіть всю інформацію, яку плануєте перенести: повідомлення, фото, телефонну книгу, замітки та інше.
  • Після цього пристрій повідомить вас про те, який обсяг займуть передані дані і скільки часу триватиме перенесення.

  Зверніть увагу! Якщо обсяг даних перевищує 5-6 ГБ, то рекомендуємо вибрати перенесення через кабель для прискорення процесу. Якщо інформація переноситься по Wi-Fi, будьте готові до 20-30 хвилинах очікування (в залежності від швидкості інтернету).

  • Виберіть «Відправити» і дозвольте перенесення інформації. Рекомендуємо на час передачі не чіпати обидва смартфона: це не тільки прискорить процес, але і дозволить уникнути втрати даних.

  Smart Switch. відмінний спосіб перенести на новий телефон ті дані, які були пропущені резервним копіюванням. Але через додаток можна передати настройки сторонніх додатків, а також кеша з додатків та ігор.

  Bluetooth

  Виконати перенесення контактів і будь-який інший інформації на новий телефон можна і через Bluetooth. Звичайно, це не найшвидший спосіб передати дані. Однак, якщо в будинку немає швидкісний Wi-Fi або USB-кабель, виконайте наступне:

  • включите Bluetooth на 2 гаджетах. Для цього зайдіть у налаштування і натисніть на Bluetooth. Якщо його немає в списку, тоді відкрийте розділ «Бездротові мережі»;
  • коли смартфони знайдуть один одного, створіть між, натиснувши на кнопку «Пара». Якщо який-небудь з смартфонів не знаходиться, переконайтеся, що він переведений в видимий режим;
  • на старому гаджеті знайдіть необхідний розділ, потім клацніть на кнопку Share і виберіть передачу по Bluetooth;
  • потім виберіть новий телефон і натисніть на кнопку відправити. На цільовому пристрої натисніть «Прийняти».

  Якщо загальна вага файлів становить кілька гігабайт, то рекомендуємо скористатися іншим способом, т. К. Передача по Bluetooth триватиме довго.

  Перенесення даних через облікові записи Google і Samsung

  Один з найбільш простих способів перенести інформацію. скористатися синхронізацією через акаунти Google і Samsung. Дії такі:

  • на передавальному пристрої зайдіть у налаштування і натисніть на «Загальні»;
  • далі натисніть на «архівації та скидання» і клацніть по пункту «Архивировать»;
  • поверніться на попередню сторінку і відкрийте «Облікові записи»;
  • в списку, виберіть «Samsung account» і клацніть «Синхрон. Усе”;
  • після успішного перенесення на новому телефоні повинні увійти під тією ж обліковим записом Samsung. На Android доступна автоматична синхронізація, тому через деякий час вся перенесена інформація виявиться на новий гаджет.

  Важливо! При перенесенні через Google-аккаунт дії майже ідентичні, проте в четвертому кроці вам необхідно натиснути на іконку Google.

  Перенесення за допомогою карти пам’яті

  Вам знадобиться файловий менеджер. Можете скористатися як вбудованою, так і сторонньою програмою (наприклад, ES-провідник). Алгоритм наступний:

  • відкрийте файловий менеджер і виберіть пункт «Локальна пам’ять», потім натисніть на Internal Storage;
  • знайдіть потрібну папку. Тапніте по ній і утримуйте, поки не висвітиться вікно з діями;
  • натисніть “Копіювати»;
  • в бічній панелі натисніть на пункт «SD Card»;
  • тепер виберіть папку, в яку збираєтеся перенести дані, і натисніть «Вставити».

  Таким способом ви зможете перекинути фото, музику, відео та інші файли. По завершенні процедури помістіть карту пам’яті в новий телефон.

  Для передачі контактів принцип дій відрізняється:

  • на передавальному смартфоні перейдіть в «Контакти»;
  • натисніть на три крапки і виберіть «Імпорт / експорт»;
  • потім виберіть «Експорт на накопичувач» і дочекайтеся, поки контакти будуть скопійовані на SD-карту. При цьому на самому накопичувачі з’явиться файл формату vcf;
  • помістіть карту пам’яті до приймаючої пристрої;
  • відкрийте розділ «Контакти»;
  • клацніть на три крапки і перейдіть в розділ «Імпорт з накопичувача».

  Після цього контакти будуть автоматично перенесені в пам’ять телефону.

  Dr. Fone. Switch

  Китайська програма, що дозволяє всього за пару кроків перенести інформацію з одного Android-пристрою на інший. Природно, додаток підтримується і смартфонами Samsung. Щоб перенести інформацію, скачайте програму і слідуйте алгоритму:

  • на 2 гаджетах включите режим налагодження по USB. Тепер з’єднайте обидва гаджета з комп’ютером. Але перед цим рекомендуємо перевірити, чи є на комп’ютері всі необхідні драйвери;
  • відкрийте завантажену утиліту і натисніть на Switch;
  • коли пристрої розпізнають один одного, на дисплеї висвітяться іконки обох смартфонів і меню, в якому можна вибрати стерпну інформацію;
  • скористуйтеся інформацією, які плануєте передати (наприклад, перенести контакти, фото та ін.). Але знайте, що утиліта не вміє копіювати інформацію з системних програм і захищених папок;
  • після вибору файлів для перенесення натисніть на «Ок» і вийдіть з програми.

  На жаль, є у додатку і свої недоліки. По-перше, воно йде повністю англійською мовою. А по-друге, в звичайній версії програми доступний перенесення не більше 10 файлів з кожної категорії (наприклад, не більше 10 фото або аудіо).

  BETATECH.COM.UA 2021