Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Забув графічний ключ як розблокувати Android

Table of Contents

Видалення файлу gesture.key вручну

Для даного способу необхідно що б на Android було встановлено спеціальне меню Recovery:

 • CWM
 • TWRP
 • Завантажити файл Aroma Файловий менеджер;
 • Перемістити на карту пам’яті Android;
 • Встановіть його з меню Recovery;
 • Перейдіть по шляху: / data / system / і видаліть файл:
 • gesture.key
 • locksettings.db
 • locksettings.db-wal
 • locksettings.db-shm

Перезавантажте смартфон, після чого введіть будь-який графічний жест розблокування і Android розблокується.

Скидання даних на Sony

[Spoiler title = ‘Як виконати скидання на Sony’ style = ‘default’ collapse_link = ‘true’]

 • Завантажити та встановити програму на PC Sony Ericsson PC Suite;
 • Підключіть Sony до PC;
 • Запустіть програму Sony Ericsson PC Suite:

Виберіть пункт: Інструменти. Відновлення даних

Слідкуйте за підказками в меню і виконуйте їх.

забув, граф, ключ, розблокувати, android

Як працюють методи в програмі Adb Run?

Метод. видаляється файл gesture.key з папки / data / system

Якщо у Вас щось не вийшло з програмою Adb Run можете спробувати вручну виконати ту ж саму операцію.

Натисніть на PC кнопки CTRL R і введіть дане поле команду cmd і Enter:

Введіть послідовно команди (програма ADB RUN повинна бути встановлена):

Після чого перезавантажте Android і введіть будь-який графічний ключ.

Метод. обнуляються дані в system.db з папки / data / system

Якщо у Вас розблокування не пройшла за допомогою програми Adb Run можете спробувати вручну виконати ту ж саму самою операцію

натисніть на PC кнопки CTRL R введіть дане поле команду cmd і Enter

adb shell cd /data/data/com.Android.providers.settings/databases sqlite3 settings.db update system set value = 0 where name = ‘lock_pattern_autolock’; update system set value = 0 where name = ‘lockscreen.lockedoutpermanently’; quit

Після чого перезавантажте Android і смартфон або планшет буде розблоковано!

Якщо хочете запобігти (ще не заблокований Androd):

 • Вам необхідні Root права! Що таке Root, яким чином отримати і навіщо, можна дізнатися в спеціальному розділі нашого сайту. як отримати root права;
 • Встановіть додаток SMS Bypass;
 • Дозволяє програмі використовувати Root прав даному додатку;

За замовчуванням в додаток спеціальний текст 1234! Якщо раптом Android заблокувався графічним ключем відправте з будь-якого телефону SMS на заблокований пристрій з текстом:

Після цього Android перезавантажитися, після завантаження введіть будь-який графічний пароль! Android розблоковано!

Розблокувати графічний ключ прошивкою на пристроях Sony

Список підтримуваних пристроїв:

Ні в якому разі не прошивати від інших пристроїв!

Як розблокувати графічний ключ на Samsung

Якщо Ваш телефон відсутній в списку. напишіть в коментарях модель, я постараюся оперативно доповнювати цю інструкцію.

Якщо Ваша модель телефону не вказана, Ви все одно можете спробувати. хто знає, можливо, це спрацює.

 • SamsungGalaxyS3. натисніть кнопку додавання звуку і центральну кнопку «Додому». Натисніть кнопку живлення і тримайте, поки телефон НЕ завібрує. Дочекайтесь появи логотипу Android і відпустіть всі кнопки. У меню скиньте телефон на заводські настройки, що дозволить розблокувати телефон.
 • SamsungGalaxyS2. натисніть і тримайте «звук менше», в цей час натисніть і відпустіть кнопку включення. З меню можна буде вибрати «Clear Storage» (очистити пам’ять). Вибравши цей пункт, натисніть кнопку живлення, підтвердіть скидання натисканням кнопки «Додати звук».
 • SamsungGalaxyMini. натисніть і утримуйте одночасно кнопку живлення і центральну кнопку, поки не з’явиться меню.
 • SamsungGalaxySPlus. одночасно натисніть «Додати звук» і кнопку включення. Також в режимі екстреного дзвінка можна набрати 27673855 #.
 • SamsungNexus. натисніть одночасно «Додати звук» і кнопку живлення.
 • SamsungGalaxyFit. одночасно натисніть «Меню» і кнопку живлення. Або кнопку «Додому» і кнопку живлення.
 • SamsungGalaxyAcePlusS7500. натисніть одночасно центральну кнопку, кнопку харчування, і обидві кнопки регулювання звуку.

Сподіваюся, в цьому списку Ви знайшли свій телефон Samsung і інструкція дозволила Вам успішно зняти графічний ключ з нього. Якщо ж ні. спробуйте всі ці варіанти, можливо меню і з’явиться. Також можна знайти спосіб скидання свого телефону на заводські настройки в інструкціях і на форумах.

Як зняти графічний ключ на HTC

Також, як і в попередньому випадку, необхідно заряджати батарею, після чого натиснути нижче вказані кнопки, а в меню вибрати скидання на заводські настройки. factory reset. При цьому, графічний ключ буде видалений, так само як і всі дані з телефону, тобто він прийде в стан нового (в частині програмного забезпечення). Телефон повинен бути вимкнений.

 • HTCWildfireS. натисніть одночасно звук вниз і кнопку живлення до появи меню, виберіть скидання на заводські настройки, це дозволить зняти графічний ключ і взагалі скине телефон.
 • HTCOneV, HTCOneX, HTCOneS. натисніть одночасно кнопку зменшення звуку і кнопку включення живлення. Після появи логотипу, відпустіть кнопки і використовуючи кнопки гучності виберіть пункт скидання телефону на заводські настройки. Factory Reset, підтвердження. за допомогою кнопки живлення. Після скидання Ви отримаєте розблокований телефон.

Розблокування графічного пароля на Android стандартним способом

Для того, щоб розблокувати графічний ключ на Android, виконайте наступні дії:

 • Введіть пароль неправильно п’ять разів. Пристрій заблокується і повідомить, що було багато спроб введення графічного ключа спробувати введення знову можна буде через 30 секунд.
 • На екрані блокування смартфона або планшета з’явиться кнопка «Забули графічний ключ?» (Може не з’явитися, знову повводіте неправильні графічні ключі, спробуйте натиснути кнопку «Додому»).
 • Якщо Ви натиснете цю кнопку, то Вам буде запропоновано ввести адресу електронної пошти та пароль від аккаунта Google. При цьому, пристрій на Android має бути підключено до Інтернету. Натисніть ОК і, якщо все було введено вірно, то після аутентифікації Вам буде запропоновано ввести новий графічний ключ.
READ  Заставка на екран блокування Android

Розблокувати графічний ключ за допомогою облікового запису Google

От і все. Проте, якщо телефон не підключений до мережі Інтернет або Ви не пам’ятаєте дані доступу до облікового запису Google (або якщо він взагалі не налаштований, тому що Ви тільки що купили телефон і поки розбиралися, поставили і забули графічний ключ), то цей метод не допоможе. Але чи допоможе скидання телефону або планшета на заводські настройки. про що і піде мова далі.

Для того, щоб скинути телефон або планшет, в загальному випадку потрібно натиснути певним чином певні кнопки. це дозволити зняти графічний ключ з Android, але при цьому видалить всі дані і програми. Єдине, Ви можете отримати карту пам’яті, якщо на ній є які-небудь важливі дані.

Примітка: при скиданні пристрої переконайтеся, що вона заряджена не менше, ніж на 60%, інакше є ризик того, що воно більше не включиться.

Будь ласка, перед тим, як поставити запитання в коментарях, додивитеся відео нижче до кінця і, швидше за все, Вам все відразу стане зрозуміло. Також ви можете прочитати як розблокувати графічний ключ для найбільш популярних моделей відразу після відео інструкції.

Також може бути корисною: відновлення даних Android телефону і планшета (відкриється в новій вкладці) з внутрішньої пам’яті і карт micro SD (в тому числі, після скидання Hard Reset).

Сподіваюся, після відео процес розблокування ключа Android став більш зрозумілий.

Як розблокувати графічний ключ на LG (Android OS)

Аналогічно попереднім телефонами, при розблокуванні графічного ключа на LG шляхом скидання на заводські настройки, телефон повинен бути вимкнений і заряджений. Скидання телефону зітре всі дані з нього.

 • LGNexus 4. натисніть і тримайте обидві кнопки регулювання гучності і кнопку живлення одночасно протягом 3-4 секунд. Ви побачите зображення андроїда, що лежить на спині. Використовуючи кнопки регулювання гучності знайдіть пункт Recovery Mode і натисніть кнопку включення-виключення для підтвердження вибору. Пристрій перезавантажиться і відобразить андроїда з червоним трикутником. Натисніть і утримуйте декілька секунд кнопку живлення і збільшення гучності, поки не з’явиться меню. Зайдіть в пункт меню Settings. Factory Data Reset, виберіть «Yes» за допомогою кнопок регулювання гучності і підтвердіть вибір кнопкою харчування.
 • LGL3. натисніть одночасно «Додому» «Звук вниз» «Харчування».
 • LGOptimusHub. одночасно натисніть кнопки зменшення гучності, додому і харчування.

Сподіваюся, з цією інструкцією Вам вдалося розблокувати графічний ключ на Вашому телефоні Android. Також сподіваюся, що ця інструкція була потрібна Вам саме тому, що забули пароль, а не з якоїсь іншої причини. Якщо до вашої моделі ця інструкція не підійшла, напишіть в коментарях, а я постараюся відповісти в найкоротші терміни.

Як розблокувати графічний ключ, який я забув на Android

Забув графічний ключ і не знаю, що робити. з огляду на кількість користувачів смартфонів і планшетів Android, з проблемою може зіткнутися кожен. У цій інструкції я зібрав всі способи розблокувати графічний ключ на телефоні або планшеті з Android. Застосовується до версіями Android 2.3, 4.4, 5.0 і 6.0.

Див. Також: всі корисні і цікаві матеріали по Android (відкриється в новій вкладці). віддалене управління комп’ютером, антивіруси для Android, як знайти втрачений телефон, підключити клавіатуру або геймпад і багато іншого.

Спочатку буде дана інструкція про те, як зняти пароль стандартними засобами Android. шляхом верифікації аккаунта Google. Якщо ж пароль від Google Ви теж забули, то далі поговоримо про те, як зняти графічний ключ навіть якщо Ви не пам’ятаєте взагалі ніяких даних.

Скидання графічного пароля на телефонах і планшетах Sony

Зняти графічний пароль з телефонів і планшетів Sony під управлінням ОС Android можна скинувши пристрій на заводські настройки. для цього натисніть і утримуйте одночасно кнопки включення / виключення і кнопку «Додому» протягом 5 секунд. Крім цього, скинути пристрої Sony Xperia з Android версії 2.3 і вище можна за допомогою програми PC Companion.

Як розблокувати Android без графічного ключа за допомогою скидання до заводських налаштувань

Видалити графічний ключ блокування можна шляхом скидання всіх налаштувань телефону до заводських. При цьому варто враховувати, що файли смартфона також будуть видалені. Однак якщо Ви створювали резервні копії вмісту, пізніше їх можна буде повністю відновити. У нових телефонах Android для скидання всіх налаштувань потрібно ввести ім’я користувача і пароль від облікового запису Google. Для пристроїв, випущених до 2016 року, дані заходи не знадобляться.

Здійсніть вхід в режим відновлення на Вашому смартфоні. Для різних Android-пристроїв способи перекладу в даний режим трохи відрізняються.

Після входу в режим відновлення виберіть опцію «Wipe data / factory reset» ( «Стерти дані / Скидання до заводських налаштувань»). У відповідь на запит на видалення даних пристрою, виберіть «Так».

Потім виберіть опцію «Reboot system now» ( «Перезавантажити систему зараз»).

Тепер Ви можете відновити всі необхідні дані з резервної копії і задати новий пароль / пін-код / ​​малюнок блокування екрану.

Що робити, якщо забув графічний ключ. професійна утиліта 4uKey for Android

Випадки забутого пароля / пін-коду / узору. не рідкість, тому саме для таких ситуацій була створена програма 4uKey for Android. Утиліта дозволяє всього за допомогою пари кліків миші видалити блокування Вашого пристрою Android без використання додаткових даних.

Встановіть на Вашому PC програму 4uKey for Android. За допомогою USB-кабелю підключіть смартфон до PC.

Запустіть утиліту. У вікні програми натисніть «Видалити».

Після перевірки даних почнеться видалення графічного ключа блокування.

Коли з’явиться запит на видалення даних пристрою, виберіть «ОК».

Потім переведіть телефон в режим відновлення. У вікні програми будуть відображені покрокові інструкції, як це зробити.

Виберіть «Далі». За допомогою підказок на екрані комп’ютера відновите заводські налаштування телефону, а потім перезавантажте його. Графічний ключ блокування буде видалений з пристрою.

Як розблокувати екран через введення в безпечний режим

Якщо для блокування екрану Ви використовуєте стороннє додаток, що пропонує додаткові функції (наприклад, знімок фронтальної камери при неправильному введенні пароля 3 рази або використання власного тексту в слайдері і т.д.), то відключити малюнок блокування екрану можна через введення пристрою в безпечний режим.

Активуйте меню вимикання на екрані смартфона. Натисніть на кнопку «Вимкнути живлення» і затисніть її на нетривалий час.

На екран буде виведено повідомлення про переведення телефону в безпечний режим. Виберіть «ОК».

READ  Як перенести ліцензію касперского на інший комп'ютер

Після завантаження пристрою в безпечному режимі перейдіть в Налаштування, потім виберіть програму, що забезпечує блокування Вашого телефону, і видаліть його або просто очистіть дані.

Після запуску смартфона в звичайному режимі графічний ключ буде відключений.

Як розблокувати забутий графічний ключ Android?

Одним із способів блокування екрану будь-якого смартфона є малюнок, або графічний ключ. Використання захисного малюнка запобігає випадкове натискання сенсорних кнопок, а також обмежує доступ сторонніх осіб до файлів пристрою. Важливо придумати не найпростіший малюнок блокування, щоб в разі втрати або крадіжки пристрою зловмисникам було неможливо його використовувати, але в той же час графічний ключ повинен добре запам’ятатися Вам самім.Потому що, нерідко трапляється, що власник забуває графічний ключ блокування свого Android-пристрої. Якщо це трапилося і з Вами. то саме для Вас ми представили в даній статті топ 5 способів розблокування смартфона без використання оригінального малюнка блокування.

Коли забув графічний ключ Android, що робити можна відновлено доступу через обліковий запис Google

Якщо Ваш пристрій підключено до мережі Wi-Fi і на ньому встановлена ​​версія Android 4.4 або нижче, то Ви можете скористатися відновленням доступу до телефону через Ваш аккаунт Google.

Введіть будь-які невірні комбінації графічного ключа не менше 5 разів.

Внизу екрана з’являться кілька опцій, з яких потрібно вибрати «Забули візерунок».

Ви перейдете в меню розблокування екрану. Тут введіть ім’я користувача та пароль від вашого облікового запису Google, який використовується на смартфоні. Якщо Ви заздалегідь вводили пін-код резервної копії, Ви також можете використовувати для розблокування екрану даний пін-код.

Натисніть «ОК», після чого телефон буде розблоковано, і Ви зможете встановити новий малюнок блокування екрану

Як розблокувати забутий графічний ключ на телефоні Android за допомогою сервісу Find My Device

Сервіс Find My Device дозволяє користувачам Android дистанційно керувати своїм пристроєм для розшуку зниклого телефону або для його блокування / розблокування. Щоб видалити графічний ключ на Вашому смартфоні перейдіть на будь-якому іншому пристрої на сторінку сервісу https://www.google.com/Android/devicemanager.

На сторінці сервісу увійдіть в обліковий запис Google, яка використовується на Вашому телефоні.

Якщо Ваш пристрій не буде виявлено автоматично, виберіть його зі списку наявних пристроїв вручну. Виберіть опцію «Блокувати».

Введіть двічі новий пароль для Вашого смартфона і знову натисніть «Блокувати».

Тепер введіть новий пароль на заблокованому телефоні. Після цього Ви можете налаштувати новий графічний ключ або будь-який інший тип блокування в налаштуваннях пристрою.

заключні зауваження

Отже, забутий графічний ключ блокування екрану смартфона все ж можна відновити. Відштовхуючись від власних потреб (важливо зберігати дані чи ні) і наявних даних (чи відомі логін і пароль свого облікового запису Google), вибирайте будь-який спосіб і діліться в коментарях, який спосіб підійшов саме Вам!

Як розблокувати телефон, якщо забув графічний ключ (Samsung, HTC, Sony)

Величезна кількість користувачів сучасних гаджетів на операційній системі Android стикаються з проблемою блокування пристрою через забутий графічного коду. Існує кілька способів розблокування смартфона:

 • Підтвердження облікового запису Google, який підключений до гаджету;
 • Виконання Hard Reset, повернення до заводських налаштувань.

Нижче ми докладно розглянемо кожен спосіб, як розблокувати графічний ключ. Всі описані методики успішно застосовуються на пристроях з будь-якою версією операційної системи Android.

 • Стандартний спосіб зняття граф. ключа
 • Інструкції з розблокування для:
 • Samsung
 • HTC
 • Sony

Скидання графічного пароля: стандартний метод

Спосіб спрацює тільки в тому випадку, якщо ви пам’ятаєте дані для входу в обліковий запис Google, а смартфон підключений до мережі (через Wi-Fi або по мобільній мережі).

Як розблокувати телефон, якщо забув графічний ключ:

 • Вводимо будь-який графічний код на смартфоні до того моменту, поки пристрій не видасть повідомлення про те, що було зроблено дуже багато спроб введення пароля.
 • З’явиться напис «Забули графічний ключ?» на екрані блокування. Якщо вона не з’явилася, продовжуйте вводити неправильний пароль.
 • Тапа по посиланню і переходимо у вікно верифікації аккаунта.
 • Від користувача потрібно ввести логін і пароль від аккаунта Google, який прив’язаний до смартфону.
 • Якщо всі дані введені правильно, система запропонує ввести новий код для розблокування пристрою.

Метод розблокування не спрацює у разі, якщо ви не пам’ятаєте дані від аккаунта або не налаштовували його на телефоні після покупки. Вихід із ситуації. виконати повне скидання смартфона (планшета) до заводських налаштувань.

Недолік методу. втрата особистої інформації і всіх додатків, які встановлені на гаджет. Втім, можна зробити резервну копію і перекинути файли на карту пам’яті (її hard reset не впливає).

Порада. Багато виробників телефонів випускають для PC програмне забезпечення для синхронізації смартфона з комп’ютером. Через дану програму можна виконати резервне копіювання інформації, яка зберігається в пам’яті пристрою (номера телефонів, текстові повідомлення, замітки, фотографії, музика, інші дані). Після скидання налаштувань, перезавантаження пристрою і підключення до PC всі дані можна буде знову завантажити на телефон.

Перед відключенням графічного ключа через скидання налаштувань, переконайтеся в наступному:

 • З гаджета витягнута карта пам’яті (існує мінімальний, але все ж ризик втрати інформації, що зберігається і на карті);
 • Смартфон заряджений мінімум до 60% (в іншому випадку, після скидання налаштувань існує ризик отримати “цегла”).

Скидання графічного ключа на Samsung

Якщо все виконано правильно, телефон скинеться до заводських налаштувань; віддалиться не тільки графічний ключ, але і всі налаштування, особисті дані.

 • Galaxy S3. Кнопки «Додому» «Гучність.» “Харчування”.
 • Galaxy S2. Кнопки «Живлення» «Гучність».
 • Galaxy Mini. Кнопки «Додому» «Харчування».
 • Galaxy Ace Plus S7500. Кнопки «Гучність і.» «Харчування» «Додому».

Якщо ваш пристрій не містить в списку, випробуйте всі комбінації, щоб зняти графічний ключ.

Послідовність дій для скидання графічного ключа не відрізняється від способу, описаного для телефонів Samsung, при цьому доведеться затискати інші комбінації клавіш:

Одночасне затискання кнопки «Гучність.» і кнопки включення.

Як вже було сказано вище, перед виконанням будь-яких маніпуляцій обов’язково зарядіть батарею для зниження ймовірності виходу гаджета з ладу.

Для входу в інженерне меню на Sony скористайтеся переліченими в двох попередніх способах комбінаціями клавіш. Якщо на смартфоні або планшеті від виробника встановлена ​​версія Android вище 2.3, виконати повне скидання можна за допомогою десктоп-програми Xperia Companion:

 • Скачайте програму на PC;
 • Підключіть телефон до PC через USB-кабель;
 • Дотримуйтесь інструкцій для виконання повного скидання.

Увага! Якщо на карті пам’яті зберігається важлива інформація, обов’язково дістаньте її з телефону перед виконанням hard reset.

ЗАБЫЛ ГРАФИЧЕСКИЙ КЛЮЧ ANDROID 2021/ЗАБЫЛ ГРАФИЧЕСКИЙ КЛЮЧ КАК РАЗБЛОКИРОВАТЬ АНДРОИД

Аналогічним способом знімається графічний ключа на інших Android-смартфонах. Складнощі можуть виникнути на китайських пристроях невідомого виробника. Найчастіше скидання налаштувань і встановленого графічного коду здійснюється за наступним принципом:

READ  WhatsApp на комп'ютер без скачування

Вводимо на телефоні неправильний графічний ключ до появи попередження про те, що залишилося 9 спроб;

Продовжуємо вводити код неправильно ще 9 раз;

Смартфон перезавантажиться автоматично, після чого буде виконано скидання налаштувань, повернення пристрою до заводського стану.

У разі, якщо описані вище способи не допомогли прибрати графічний ключ, зверніться за консультацією до сервісного центру.

Скидання графічного ключа Samsung за допомогою програми 4uKey для Android

Якщо Ви шукаєте спосіб, як зняти графічний ключ на Samsung максимально оперативно і легко, то Вам варто звернутися до спеціалізованим програмам, призначеним безпосередньо для проведення подібних операцій. Tenorshare 4uKey for Android. це професійна програма, здатна видалити будь-який тип блокування екрану практично на будь-якому пристрої Android буквально за один клік миші.

Відновлення заводських налаштувань телефону Samsung

Перейдіть в режим відновлення. Залежно від моделі Вашого телефону способи будуть дещо відрізнятися.

 • При наявності на Вашому телефоні Samsung кнопки «Додому»: одночасно натисніть і утримуйте кнопки живлення, збільшення гучності і «Додому».
 • При наявності на Вашому телефоні Samsung кнопки «Bixby»: одночасно натисніть і утримуйте кнопки живлення, збільшення гучності і «Bixby».
 • При відсутності на Вашому телефоні Samsung кнопок «Додому» і «Bixby»: одночасно натисніть і утримуйте кнопки живлення і збільшення гучності.

Після появи напису «Samsung Galaxy. »Відпустіть кнопку живлення, залишивши затиснутими інші кнопки. Через кілька секунд буде виконаний вхід в режим відновлення, після чого Ви можете відпустити все кнопки телефону.

Використовуючи для навігації кнопки збільшення і зменшення гучності, а для підтвердження. кнопку харчування, виберіть з переліку доступних варіантів опцію «wipe data / factory reset» ( «стерти дані / скидання до заводських налаштувань»).

У запиті, що з’явився на підтвердження видалення всіх даних з телефону виберіть відповідь «Yes» ( «Так») або «Yes. delete all user data» ( «Так. видалити всі призначені для користувача дані»).

Дочекайтеся завершення процесу, після чого на екрані з’явиться головне меню. Виберіть опцію «reboot system now» ( «перезавантажити систему зараз»).

Після перезавантаження телефону Ваш графічний ключ буде скинутий, і Ви зможете встановити новий малюнок блокування або використовувати телефон без пароля.

літерні ключі

Дослідження показало, що 10% графічних ключів є малюнками у вигляді букв. Деякі користувачі встановлюють в якості подібного ключа першу букву свого імені.

Можливо, в одній з даних моделей побудови графічних ключів Ви дізнаєтеся свої принципи створення пароля і завдяки цьому згадайте малюнок блокування екрану, встановлений на Вашому телефоні Samsung. Таким чином, Ви зможете легко розблокувати пристрій та зберегти всі наявні на ньому дані в недоторканності, без необхідності звернення до більш радикальних способів скидання ключа блокування Вашого смартфона.

Ключові характеристики програми:

 • Розблокування телефону Samsung всього одним кліком
 • Миттєве видалення будь-якого типу пароля: графічного ключа, пароля, пін-коду, відбитка пальця на будь-якому телефоні Android
 • Щоб видалити обліковий запис Google з телефону Samsung без пароля
 • Підтримка 99% моделей Samsung, включаючи Samsung Galaxy S10. S10
 • Дружній користувачеві інтерфейс
 • Оперативна робота, безпека використання і ефективний результат

Щоб дізнатися, як зняти графічний ключ з Samsung за допомогою даної програми, дотримуйтесь представленому далі керівництву.

Крок 1 Завантажте інсталяційний файл програми з офіційного сайту розробника на Ваш PC і встановіть її. Відкрийте програму, двічі клацнувши по її значку на Робочому столі комп’ютера, а потім підключіть Ваш телефон Samsung до PC за допомогою USB-кабелю.

Примітка: якщо програма не може виявити новий пристрій, натисніть на значок знаку у вікні програми, щоб отримати інструкцію щодо подальших дій

Як розблокувати графічний ключ #1 !!!

Крок 2 Після того, як програма визначить Ваш телефон, натисніть на кнопку «Видалити».

Крок 3 У попередженні про видалення всіх даних на телефоні натисніть «ОК». Далі виконайте дії згідно підказкам на екрані для того, щоб перейти в режим відновлення на телефоні Samsung.

Крок 4 Потім натисніть на кнопку «Далі» і також прочитайте інструкції у вікні програми і виконайте в них дії, щоб відновити заводські налаштування смартфона і перезавантажити пристрій. Після цього Ви зможете знову користуватися розблоковані пристроєм.

Підбір малюнка блокування відповідно до розповсюджених моделями

Багато користувачів смартфонів встановлюють на свої гаджети досить прості графічні ключі, наприклад, якщо блокування ставиться не з метою захисту даних, а для запобігання дій, викликаних випадковими дотиками екрану або кнопок. Крім того, нескладну графічну комбінацію легше відтворювати при кожній розблокуванні пристрою, тоді як складний малюнок вимагає більше часу і уваги і тому не завжди зручний. Даний факт дозволяє виділити найбільш поширені моделі створення графічних ключів. Якщо Ви також вважаєте за краще ставити на свій Samsung нехитрий графічний малюнок, то Ви можете спробувати підібрати для Вашого заблокованого пристрою пароль за допомогою одного з описаних нижче варіантів, і, можливо, Ви легко згадаєте свій ключ! Щоб дізнатися, як зняти графічний ключ Samsung без втрати даних, зверніться до описів популярних зразків ключів нижче.

Як зняти графічний ключ на Samsung, якщо забув його?

Графічний ключ. один з найпоширеніших способів блокування екрану телефонів Samsung, так як він допомагає не плутати пароль блокування пристрою з іншими паролями (наприклад, паролями облікових записів, додатків, сайтів і т.д.), які в основному представлені в буквено-цифровому варіанті. Проте, малюнок блокування також досить часто забувається, і тоді власники смартфонів метушаться в пошуках відповідей, як скинути графічний ключ на Samsung. У даній статті ми розглянемо кілька рішень, які можуть виявитися Вам корисними в разі, якщо Ви опинилися в подібній ситуації. Скористайтеся будь-яким з них або пробуйте кожен з варіантів по черзі для гарантованого досягнення ефективного результату. Кожен із способів забезпечить Вам гарантований результат. скидання графічного ключа на Вашому телефоні, відрізняються вони лише зручністю використання або умовами конкретної ситуації.

Тепер пропонуємо Вам ознайомитися з докладними описами кожного з перерахованих варіантів. Покрокова інструкція до кожного із способів допоможе Вам без зусиль виконати всі необхідні дії самостійно і за гранично короткий термін.

5 точок

Багато користувачів при створенні графічного пароля використовують всього 5 точок. А деякі і того менше. всього 4.

Ключ, що починається з лівого верхнього кута

Встановлено, що близько 44% власників смартфонів придумують графічний малюнок, який починається з верхнього лівого кута.

BETATECH.COM.UA 2022