Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Запис відео з екрану комп’ютера онлайн

Table of Contents

Безкоштовне засіб запису екрану для Windows 10. ігрова панель Xbox

Панель ігор Xbox це вбудований інструмент запису екрану в Windows 10. Він в основному призначений для захоплення відеоігри. Крім того, ви можете використовувати його для запису інших дій і створення знімків екрану на комп’ютері. Це безкоштовний засіб запису екрану для Windows 10 дозволяє записувати відео в повноекранному режимі. За замовчуванням записане відео буде збережено як відео MP4.

запис, екрану, комп, ютера

Безкоштовне засіб запису екрану. захоплення екрану ShareX

Захоплення екрану ShareX це безкоштовний інструмент для запису екрану з відкритим вихідним кодом, який допоможе вам записати екран вашого комп‘ютера в високій якості. Це дозволяє з легкістю захопити будь-яку частину екрану. Як безкоштовне засіб запису екрану, він додасть водяний знак у ваш файл запису. Це дозволяє вам експортувати запис в файл MP4 або GIF.

Крім запису екрану, ShareX має деякі корисні настройки для настройки ваших записів. Ви можете редагувати захоплене відео і додавати до нього ефекти або малюнки. Після запису ви можете зберегти його на локальному жорсткому диску або безпосередньо завантажити на YouTube або інші платформи.

кращих безкоштовних програм запису екрану для PC з Windows і Mac

Хочете безкоштовно зробити знімок екрана свого комп’ютера, але не знаєте, який засіб запису екрану вам слід використовувати? Яка найкраща безкоштовна програма для запису екрану?

Під час повсякденного використання комп’ютера вам часто може знадобитися фіксувати деякі дії або свої дії на екрані. Напевно ви хочете безкоштовно записати екран свого комп’ютера. Питання в тому, які безкоштовне програмне забезпечення для запису екрану ти повинен використовувати?

На щастя, в Інтернеті пропонується велика кількість безкоштовних програм запису екрану, які можуть допомогти вам записувати відео на комп’ютер, будь то PC з Windows або Mac. У цьому пості ми дамо вам детальний огляд 5 кращі безкоштовні програми запису екрану. Ви можете отримати базові функції кожного безкоштовного програмного забезпечення для запису екрану, а потім зробити свій вибір.

Безкоштовне програмне забезпечення для запису екрану. Безкоштовна онлайн-запис екрану

Безкоштовна програма запису екрану завжди буде вашим першим вибором, якщо ви захочете зробити запис екрану або аудіозаписи на комп‘ютері. У першій частині ми хотіли б познайомити вас з популярним онлайн-інструментом запису екрану, Безкоштовний онлайн рекордер екрану для запису будь-яких дій, що відбуваються на вашому PC з Windows 10/8/7 або Mac.

Цей безкоштовний екранний рекордер має можливість записувати ваш комп’ютер з усім екраном або настроюється областю відповідно до ваших потреб. Це дозволяє плавно знімати HD-відео. Ви можете записувати будь-який звук, відтворений на комп’ютері, з системної звукової карти або мікрофона.

Якщо ви хочете записати все, що відображається на вашому комп‘ютері, і зберегти файл запису в будь-якому часто використовуваному форматі, такому як MP4, MOV, AVI, FLV, AAC, MP3, FLAC і ін., Ви можете безкоштовно скачати кращий відеомагнітофон нижче і спробуйте.

Отримайте детальну інформацію тут, щоб дізнатися, як записати онлайн-зустріч за допомогою цього програмного забезпечення.

 • Записуйте будь-які дії на PC з Windows 10/8/7 і Mac в високій якості.
 • Знімайте відео 1080p HD і 4K UHD з дозволом до 3840 x 2160 без водяних знаків.
 • Захоплення екрану в повноекранному режимі, у вікні або в обраній області без обмежень за розміром файлу або часу.
 • Записуйте онлайн-відео в реальному часі, 2D / 3D-ігровий процес, веб-камеру, відео / аудіочати, музику і багато іншого.
 • Потужні функції запису і редагування і передова технологія апаратного прискорення.

Краще безкоштовне засіб запису екрану для Mac. QuickTime Player

Все буде набагато простіше, якщо ви захочете зняти відео з веб-камери на Mac. QuickTime Player. медіаплеєр і засіб запису екрану за замовчуванням для користувачів Mac. Цей безкоштовний рекордер з веб-камерою Mac дозволяє знімати будь-яку частину екрану в високій якості. У порівнянні з іншими відеомагнітофонами з веб-камерою, QuickTime Player може запропонувати вам більш стабільну запис з веб-камери на Mac.

Щоб записати відео з веб-камери за допомогою QuickTime, ви можете відкрити його і вибрати Нова екранна запис варіант. На екрані з’явиться вікно запису екрану. Ви можете включити веб-камеру і потім клацнути запис кнопку, щоб почати запис з веб-камери. Цей рекордер з веб-камерою для Mac володіє деякими основними функціями редагування, такими як обрізка, поділ і переворот, щоб ви могли редагувати записане відео з веб-камери.

Питання та відповіді про Screen Recorder Chrome

Питання 1. Як записувати відео за допомогою VLC?

VLC. один з найпопулярніших медіаплеєрів з функцією запису екрану. Ви можете покластися на нього під час захоплення екрану вашого комп’ютера. Просто відкрийте програвач VLC і перейдіть до перегляду, а потім до додаткових елементів управління. Виберіть «Медіа», а потім «Відкрити пристрій захоплення». Встановіть пристрій захоплення на робочий стіл, і тепер ви можете використовувати VLC для захоплення всього, що відображається на екрані.

Питання 2. Як безкоштовно зробити знімок екрана на iPhone?

В iOS є вбудований рекордер відео і аудіо. Якщо ви використовуєте iPhone або iPad, ви можете покластися на цю функцію запису екрану, щоб фіксувати будь-які дії або операції на екрані. Вловлює звук з мікрофона.

Питання 3. Як записати екран на телефоні Android?

У вас немає вбудованого засобу запису екрану в телефоні Android. Отже, коли ви хочете записати відео на Android, вам потрібно покладатися на деякі додатки для запису екрану, такі як AZ Screen Recorder.

Безкоштовна програма запису екрану для Windows і Mac. OBS Studio

OBS (Відкрите програмне забезпечення Broadcaster) є одним з найпопулярніших безкоштовних програм запису екрану, який дозволяє записувати екран комп’ютера без водяних знаків і обмежень за часом. Це засіб запису екрану з відкритим вихідним кодом. Windows 10/8/7, Mac і Linux. Він може допомогти вам знімати відео високої якості до 1080p і 60 кадрів в секунду на весь екран або обрану область.

Как Записывать Видео С Экрана Компьютера в 2020?!. EaseUS RecExperts

Цей безкоштовний екранний рекордер в основному призначений для потокової передачі в реальному часі і запису екрану. Ви можете записувати екран комп’ютера і створювати живе відео, зображення, тексти і вміст веб-камери. OBS може записувати звук з системного звуку і мікрофона. Він може експортувати вашу запис у вигляді відеофайлу в форматах FLV, MKV або MP4.

Онлайн запис відео з екрану

Тут я розгляну найлегший, самий незамороченний, найшвидший спосіб записати відео зі свого екрану монітора з голосом і без використання спеціальних програм.

READ  Як записати відео з екрану iPhone 7

Йтиметься про сервіс screencast-o-matic. Це онлайн-сервіс, дозволяє записувати і управляти настройками запису відео безпосередньо у вікні браузера. Встановити треба лише невеликий додаток для браузера (встановлюється автоматично сайту і в подальшому ви просто погоджуєтеся на його запуск, якщо починаєте запис відео з екрану монітора за допомогою даного сайту).

SHUMOCK.ru

Запис відео з екрану монітора. найпростіший спосіб для початківців

Отже, для запису відео з екрану онлайн перейдіть на сайт screencast-o-matic.com Сайт англійською, але інтуїтивно зрозумілий. Натисніть кнопочку праворуч від відео Start recording, після чого ви потрапляєте на сторінку де потрібно завантажити файл-додаток для браузера (велика кнопка у верхній частині екрану), потім оновити цю сторінку браузера, погодьтеся запустити файл-додаток у спливаючому вікні і у вас вже з’явиться напис на тій же кнопці “Launching Recorder” (запуск рекордера).

Після декількох секунд на кнопці оновиться напис “Recorder launched” (рекордер запущений) і з’являться налаштування для запису відео і рамка захоплення екрану (яку можна регулювати за розміром і пересувати), нижче під рамкою будуть основні кнопки: запис, настройки, закрити. Після зупинки запису з’явиться також кнопка Done (продовжити) для переходу на сторінку збереження відео.

На сторінці збереження обов’язково треба вказати папку для збереження на комп’ютері, і вибрати відомий для Windows формат (наприклад MP4, або AVI якщо є).

Захоплення відео з екрану або з веб-камери: Screencast-O-Matic

Для простих завдань цього цілком може бути досить для початківців!

У платній версії (15 в рік)

Драйвер до зовнішньої мережевої карти (USB Network controller)

Загалом знадобилася мені тут якось зовнішня мережева карта для мережевого кабелю, як джерела виходу в інтернет, на древній комп кінця 2002 року. Благо я її тут

Запис відео з екрану комп’ютера

Іноді користувачеві може знадобитися записати відео з екрану на комп’ютері. У більшості випадків для цього використовують спеціальне програмне забезпечення, оскільки інших варіантів захоплення просто не існує, крім випадку з операційною системою Windows 10, про який ми також розповімо далі. Тому юзер заходить в інтернет і знаходить вподобаний йому софт, встановлює його і стикається з питанням про правильність захоплення ролика. Сьогодні ми хочемо наочно показати виконання цього завдання, максимально детально розписавши кожен етап, щоб навіть у початківців користувачів все вийшло з першого разу.

Bandicam

Наступним в нашому матеріалі представлений софт під назвою Bandicam. На поточний момент часу він користується найбільшою популярністю серед геймерів, оскільки має вбудовану функцію захоплення ігри, відео з веб-камери і звуку з мікрофона. Все це дозволить створити максимально якісний контент не тільки по частині геймплея, але і різних навчальних матеріалів. Операція захоплення проводиться за принципом, аналогічним тому, що був розібраний в попередньому методі.

  Скачайте і встановіть Bandicam. Першочергово ви зіткнетеся з необхідністю налаштування основних параметрів, щоб картинка і супроводжуючий її звук вийшли якісними. Для цього ми з іншими нашими матеріалами, де зібрані основні інструкції з цих тем. Знаходяться вони за вказаними нижче посиланнями.

У головному вікні ви побачите всі доступні варіанти захоплення. прямокутна область (розмір вказується користувачем), повний екран, захоплення навколо курсора або запис гри. Запис гри має на увазі захоплення активного вікна з усім тим, що відбувається в ньому.

Давайте розглянемо приклад, взявши прямокутну область. Вгорі присутні основні параметри, що дозволяють вибрати оптимальний розмір.

Коли запис буде розпочато (натисканням на F12), рамка навколо області загориться червоним. Вгорі з’являться дві кнопки, що відповідають за припинення або завершення захоплення. Крім цього, присутній режим малювання, що дозволяє додавати на область текст або виділяти певні ділянки пензлем.

При необхідності зупинити зйомку просто натисніть на F12 або відповідну кнопку в меню.

Після цього ви можете переміститися в папку, де зберігаються всі готові матеріали, щоб переглянути їх.

Як бачите, нічого складного в здійсненні поставленої мети немає. Головне. правильна конфігурація і вибір режиму запису. При цьому врахуйте, що пробна версія програми має деякі обмеження, а також на самому відео вгорі буде присутній напис «Bandicam». Позбутися від цього можна тільки шляхом придбання ліцензії. Більш детальну інформацію по цій темі шукайте в інший нашій статті далі.

Movavi Screen Recorder Studio

Компанія Movavi активно займається розробкою програмного забезпечення. Зараз в списку їх продукції можна знайти і Screen Recorder Studio. рішення для запису відео з екрану. Його особливість полягає в наявності невеликого вбудованого редактора, який відкриється відразу ж після завершення запису. Це допоможе деяким користувачам відразу обробити ролик, надавши йому належний вигляд. Давайте детальніше розглянемо сам процес захоплення:

  Запустіть Movavi Screen Recorder Studio і перейдіть в розділ «Захоплення екрану» через головне вікно.

Внизу основного вікна знаходиться розділ «Область захоплення». Тут ви можете вибрати область певного розміру, яка буде потрапляти в кадр або відразу призначити захоплення всього екрану. Схожі дії здійснюються шляхом зміни розмірів прямокутника, що показує активну область.

Зверніть увагу на елементи праворуч. Тут настроюється веб-камера, системний звук і мікрофон. Зручність цієї панелі полягає в тому, що гучність під час запису регулюється досить швидко, для цього не потрібно переходити в додаткові меню.

Присутній і окреме меню з параметрами. Зараз ми не будемо розбирати його докладно, проте зазначимо, що тут здійснюється конфігурація ефектів, гарячих клавіш, формату виведення і редагується настройка веб-камери.

Коли ви будете готові почати запис, натисніть на відповідну клавішу швидкого або червону кнопку «Rec».

При використанні пробної версії на екрані з’явиться повідомлення про те, що будуть застосовані певні обмеження. Позбутися від них можна тільки придбанням ліцензійного ключа.

За замовчуванням захоплення починається через три секунди після натискання на кнопку, а внизу цифри відліку показують комбінації, що відповідають за управління записом.

При необхідності просто завершите запис, клацнувши на спеціально відведену кнопку або затиснувши F10.

Відразу ж відкриється вікно попереднього перегляду, звідси здійснюється збереження в інших форматах і перехід безпосередньо в редактор.

За замовчуванням всі відео зберігаються в розділі «Документи».

Сьогодні ми не будемо детально розглядати вбудований редактор, оскільки це не входить в тематику статті, а також в ньому просто немає нічого цікавого, лише цілком стандартні інструменти, знайомі багатьом користувачам. Однак можливість швидкого редагування все ж радує і вже говорить про те, що ознайомитися з Movavi Screen Recorder Studio все ж варто.

Записуємо відео з екрану комп’ютера

Як вже було сказано раніше, задіяти ми будемо певний софт. Практично кожен інструмент працює приблизно однаково, проте всюди спостерігаються свої особливості. Тому ми радимо спочатку ознайомитися з усіма доступними варіантами, а потім вже переходити до підбору інструменту. Так ви зможете оцінити всі рішення, щоб знайти оптимальне.

oCam Screen Recoder

oCam Screen Recoder. одна з найстаріших, проте все ще популярних програм для захоплення відео з екрану. Вона записує також і звук, тому можна сміливо підключати мікрофон. Що стосується всієї операції створення ролика, то це здійснити досить просто, а виглядає це так:

 • Скачайте oCam Screen Recorder і виконайте установку на комп‘ютер.
 • Запустіть програму. На екрані відобразиться саме вікно oCam Screen Recorder, а також рамка, яка дозволяє задавати потрібну область для запису.
 • Перемістіть рамку в необхідну область і задайте їй потрібний розмір. При необхідності вона може бути розширена на весь екран.
 • Перш ніж приступити до запису, необхідно подбати про кінцевий форматі відеофайлу. Для цього клацніть по розділу «Кодеки». За замовчуванням всі відео зберігаються в форматі MP4, але його можна змінити в один клік.
 • Коли все готово до захоплення екрану, натисніть на кнопку «Запис», щоб oCam Screen Recoder приступив до своєї роботи.

  У процесі зйомки відеокліпу ви можете ставити запис на паузу і робити скріншоти. Зверніть увагу, що тривалість ролика обмежена лише кількістю незайнятого місця на диску, тому в міру зйомки ви будете бачити зростаючий розмір файлу, а також загальне вільний простір на HDD.

  Щоб запевнити зйомку, натисніть «Зупинити».

  З’явиться вікно Провідника Windows з усіма файлами, які були відзняті.

  Apowersoft

  Для запису відео з екрану через онлайн-сервіс Apowersoft потрібно використовувати спеціальний модуль у вигляді невеликого додатки, яке завантажується на комп’ютер. Якщо вас влаштовує такий варіант захоплення, виконайте наступні дії:

  READ  Як зробити скрін на Samsung а 20

   Спочатку клікніть по посиланню вище, щоб опинитися на головній сторінці сайту. Там натисніть на кнопку «Start Recording».

  Ви будете повідомлені про необхідність в завантаженні програми. Скачайте його і запустіть, а після в браузері підтвердіть відкриття лаунчер.

  Використовуйте відобразити поверх всіх вікон панель, щоб управляти захопленням. Ви можете вибрати область, активувати веб камеру або відразу ж почати запис відео в повний екран, клацнувши «Rec».

  Почнеться зворотний відлік в три секунди, після цього захоплення відразу ж почнеться.

  Лучшие Бесплатные Программы Для Записи Видео с Экрана Ссылки На Скачивание

  Керуйте станом записи за допомогою окремої переміщуваної панелі. Ви можете використовувати інструмент для малювання, призупиняти захоплення або зовсім завершити його.

  Після закінчення запису відкривається невеликий фірмовий редактор. Зверніть увагу на таймлайн. Переміщайте знаходяться там повзунки, щоб обрізати непотрібні фрагменти, наприклад той, де ви зупиняєте запис.

  Залишається тільки натиснути «Зберегти», щоб перейти до завантаження відео на свій комп’ютер.

  Виберіть збереження в якості відеофайлу, але, якщо це потрібно, нічого не заважає вам вказати доступний формат GIF.

  Відкрийте папку з готовим об’єктом або відтворіть його прямо через додаток Apowersoft.

  Відео буде збережено в окремий каталог розділу «Документи».

  ScreenApp

  ScreenApp. єдиний онлайн-сервіс, який для запису відео з екрану не вимагає попереднього скачування ніяких додаткових модулів. Він виконаний повністю англійською мовою, але розібратися з принципом захоплення під силу навіть початківцю.

   Відкрийте головну сторінку сайту ScreenApp, де натисніть на кнопку «Get Started».

  З’явиться вбудоване попередження від браузера про те, що сайт запитує доступ до екрану. Виберіть вікно або конкретну вкладку, яку ви хочете демонструвати, а потім клацніть «Поділитися».

  Для початку запису натисніть “Start Recording».

  Після залишається тільки повернутися на вкладку онлайн-сервісу і клацнути «Stop Recording» для зупинки запису.

  Ви будете повідомлені про те, що відео готове до завантаження. Натисніть відповідну кнопку, щоб почати його скачування в локальне сховище.

  Відкрийте отриманий файл через будь-який зручний плеєр, щоб відтворити його.

  Ви точно помітите, що запис матеріалу починається прямо зі вкладки з ScreenApp, а також закінчується тільки після кліка по спеціально відведеній кнопці, через що в підсумкове відео потрапляють непотрібні фрагменти, які часто потрібно обрізати. Для цього теж можна застосувати відповідні онлайн-сервіси, про що більш детально читайте в окремому керівництві на нашому сайті за посиланням нижче.

  WeVideo

  На завершення поговоримо про просунутому редакторі відео, що працює в режимі онлайн. Тут нас цікавить лише одна функція, але, на жаль, надається вона платно.

   Відкрийте сайт WeVideo, де авторизуйтесь або пройдіть реєстрацію, якщо не зробили цього раніше.

  Створіть свій перший проект, натиснувши кнопку «Make a video».

  Перейдіть в розділ для роботи з одними файлами.

  Безкоштовно можна захопити тільки веб-камеру, а для відкриття зняття відео з екрану доведеться перейти до покупки преміум-версії онлайн-сервісу. Виберіть цей варіант і натисніть на «Next».

  Ознайомтеся з присутніми тарифними планами. Знайдіть там відповідний, оплатіть його і можете приступати до виконання стандартного захоплення, керуючи їм за допомогою вбудованих інструментів.

  Якщо вас не влаштовують описані вище веб-ресурси, пропонуємо ознайомитися з іншими тематичними матеріалами по посиланню нижче. Враховуйте, що в Windows 10 є вбудована опція, що дозволяє виконати захоплення. Для її використання не потрібно завантажувати додаткове програмне забезпечення або мати доступ до мережі.

  Завершіть запис

  Можливо, по ходу запису ви помітили спливаюче повідомлення про те, що «app.clipchamp.com веде запис вашого екрану». Поруч з повідомленням також знаходиться блакитна кнопка «Зупинити». Натисніть її, коли закінчите запис. Після натискання цієї кнопки ваша запис з’явиться в редакторі. Ви можете або додати її в проект, або записати заново, якщо залишилися незадоволені результатом.

  Створіть обліковий запис

  Якщо ви ще цього не зробили, зареєструйтесь в Clipchamp Create безкоштовно або увійдіть в систему.

  Додайте запис екрану в проект

  Якщо ви вибрали варіант «Додати в проект», запис з’явиться в медіатеці редактора. Щоб приступити до монтажу, вам буде потрібно помістити її на тимчасову шкалу. Для цього наведіть курсор миші на запис і натисніть зелену кнопку або просто перетягніть відео на тимчасову шкалу редактора.

  Як працює запис екрану?

  Рекордери екрана працюють за допомогою безпечного доступу до вашого комп’ютера і записують екран і звук за вашим вибором. сприймайте це як звичайне відео, за винятком того, що запис відбувається прямо всередині вашого комп’ютера (і зовні, якщо ви записуєте голос як озвучення).

  Деякі програми для запису з екрану потрібно завантажувати і встановлювати на комп’ютер. Найчастіше ці програми ще й платні. На щастя, нам вдалося створити безкоштовний онлайн-рекордер екрану, який працює прямо в браузері.

  Вчимось записувати відео з екрану комп’ютера

  Відредагуйте свій запис екрану

  Швидше за все, по ходу запису ви припустилися кількох помилок. Тут ми розповімо, як їх виправити за допомогою монтажу. До речі, якщо відео вийшло довгим, вам, ймовірно, доведеться кілька разів натиснути кнопку зменшення масштабу, щоб побачити кліп цілком. Обрізати початок і кінець відео дуже просто: достатньо виділити кліп і перетягнути зелені кордони по краях.

  Однак якщо вам потрібно більше скрупульозний монтаж, перетягніть білий повзунок на будь-яку точку на шкалі часу і виберіть опцію «Розділити». Розбивши таким чином свій кліп на частини, виділіть непотрібний відрізок і натисніть «Видалити».

  Поради, як доповнити відео спецефектами, включаючи фільтри і анімований текст, шукайте в нашому уроці по редагуванню відео

  Запис екрану зі звуком

  Якщо ви хочете записати екран зі звуком, вам потрібно вирішити, чи хочете ви зробити запис звуку з мікрофону вашого комп’ютера, з вкладки браузера або з двох цих джерел одночасно.

  Щоб записати аудіо на мікрофон вашого комп’ютера (відмінний спосіб запису закадрового голосу), просто дозвольте Clipchamp до нього доступ, коли на екрані з’явиться наступне спливаюче вікно. Все, що ви скажете під час запису екрану, буде сприйнято вашим мікрофоном і збережено як аудіо.

  Щоб записати звук вкладки браузера, вам потрібно вибрати конкретну вкладку Chrome для запису. Виберіть потрібну вкладку, а потім встановіть прапорець «Зберегти звук», розташований в лівому нижньому кутку вікна. Потім натисніть кнопку «Записати», щоб почати запис.

  Як записати екран онлайн за допомогою Clipchamp

  Сam Studio

  Англомовна програма для запису відео з монітора, одна з найпопулярніших серед користувачів. Відрізняється від аналогічних безкоштовних утиліт можливістю записувати відео різних розширень: MP4, AVI і SWF.

  Основні можливості програми:

  • підтримує запис звуку мікрофона і системних звуків;
  • дозволяє вибрати записувану область екрану;
  • записує відео тривалістю до 2 Гб.

  Важливо. Ваш антивірус може порахувати шкідливими відеозапису, створені в цій програмі!

  Платні програми для запису з екрану монітора

  Screencast-O-Matic

  Цей сервіс дозволяє записувати відео онлайн без додаткових завантажень за умови, що ваш комп’ютер працює на сучасній версії Windows і, відповідно, підтримує Java. При відсутності Java-клієнта сервіс запропонує його завантажити. Сервіс працює на англійській мові.

  Є безкоштовна і платна основи, які відрізняються функціоналом і тривалістю запису відео (15 хвилин у безкоштовній версії).

  Реєстрація та авторизація на сайті не обов’язкова.

  • Зйомка відео з екрану монітора і з веб-камери. Є можливість одночасної зйомки.
  • Пряма публікація на YouTube.
  • Можна додати додаткову інформацію: заголовок відео, опис, категорію і теги.
  • налаштування приватності.
  • Варіативної відображення курсора на записи.

  Після того як популярний сервіс онлайн-запису відео Screenr.com «пішов у відставку», вищеописаний сайт поки залишається єдиним онлайн-сервісом для запису відео з екрану.

  Тепер розглянемо самостійні безкоштовні програми. Їх досить багато, і деякі з них навряд чи поступаються за своїм функціоналом платним утилітам.

  В кінці статті або прямо зараз скачайте добірку матеріалів для швидкого виходу в онлайн

  Як записати відео з екрану комп’ютера безкоштовно

  Camtasia Studio

  Програму можна придбати на офіційному сайті розробника за 200, і, як пишуть на форумах користувачі, ціна себе повністю виправдовує.

  • редагувати вже записане змінювати розмір зображення і додавати різні спецефекти;
  • одночасно виконувати захоплення як всього екрану, так і окремої його частини;
  • працювати на будь-якій сучасній системі Windows;
  • стискати файли без втрати якості.

  Програма підтримується мобільними пристроями і має російськомовний інтерфейс.

  Ця утиліта найчастіше використовується в професійних цілях, проте підтримка російської мови і простий інтерфейс дозволяють використовувати Camtasia Studio при будь-якому рівні підготовки.

  O Cam Screen Recorder

  Ще одна, гідна уваги, програма, основна особливість якої не технічна, а естетична: включений набір рамок для прикраси відео.

  • повноцінне звуковий супровід: мікрофон, системні звуки, музика;
  • Встановити якість здійснюваної відеозапису;
  • накладення водяного знака на відеоролик;
  • підтримує російську мову.
  READ  Як прибрати з екрану телефону безпечний режим

  Важливо. Займає зовсім небагато місця на екрані в оперативній пам’яті комп’ютера.

  Перейдемо до огляду платних програм для запису відео з екрану, якими, як правило, користуються професійні кліпмейкерів або блогери.

  Як записати відео з екрану комп’ютера: програми і онлайн-сервіси

  Почнемо огляд з онлайн-сервісів. Робота з ними займає менше часу, тому що їх не потрібно завантажувати, це підійде тим, хто нечасто стикається з необхідністю запису відео. Мінус таких ресурсів в тому, що їх функціонал зазвичай поступається повноцінним програмами, які вимагають установки.

  Чи потрібно мені завантажувати iFun Screen Recorder для запису відео?

  Якщо вам потрібно отримати HD-відео і зберегти його в більш поширених відео форматах, навіть зберегти у форматі GIF, то iFun Screen Recorder буде кращим вибором для вас.

  iFun Screen Recorder

  Потужне і безкоштовне засіб запису екрану на PC допоможе записувати якісне відео з екрану робочого столу і навіть з вкладки браузера.

  Чи можу я зробити запис екрану і аудіо на Mac?

  Це онлайн інструмент для запису екрану. Ви можете використовувати цей інструмент для запису відео з екрану комп’ютера як на Windows, так і на Mac.

  Чи можу я отримати підтримку, якщо у мене виникли проблеми при використанні онлайн-запису екрану?

  Звичайно так, не соромтеся звертатися до нашої служби підтримки. Ми професійно і швидко опрацюємо всі ваші звернення.

  Підписатися на IObit

  Підпишіться, щоб дізнаватися останні новини про оновлення продуктів і спеціальних пропозиціях по електронній пошті. Ви можете відмовитися від розсилки в будь-який час.

  Запис онлайн посібників і уроків

  Онлайн викладання і навчання. це новітня і найпопулярніша форма дистанційної освіти на сьогоднішній день. Наш безкоштовний інструмент для запису екрану. ідеальний інструмент для вчителів і студентів на даний момент. Він дуже простий у використанні, всього одним клацанням миші ви можете відразу активувати запис екрану. Вам не потрібно завантажувати і встановлювати будь-які файли або плагіни, і не потрібно використовувати будь-які соціальні мережі або облікові записи електронної пошти для реєстрації, і це безпечно на 100%.

  Записуйте свій екран і редагуйте записаний матеріал прямо в браузері. Наш онлайн-рекордер екрану дозволяє вам поліпшити ваші відеопроекти.

  Запис з екрана. важливий інструмент для творців відео в усьому світі. Захоплення відео і аудіо прямо на вашому комп‘ютері робить проекти, такі як демонстрації продуктів та освітні відео, максимально привабливими для глядачів.

  За допомогою нашого онлайн-рекордера екрану ви зможете працювати на всіх ваших проектом в одному місці. Записуйте, редагуйте та експорту за кілька простих кроків. Ніякої більше завантаження або перемикання між програмами.

  Ми не обмежуємося тільки записом екрану і пропонуємо вам все професійні функції і інструменти, необхідні для розповіді ваших історій. Обрізуйте і Кадрування свої записи, додавайте забавні фільтри і накладайте анімований текст, щоб створити привабливий відеоролик.

  Додайте голос своїх записів екрану за допомогою запису звуку. Наш онлайн-рекордер екрану дозволяє вам захоплювати звук з вкладки браузера і з мікрофона вашого комп’ютера для зручної озвучення ваших дій.

  Перегляньте наш блог

  Відвідайте наш блог, щоб отримати корисні поради та рекомендації стосовно запису екрану. Ми крок за кроком покажемо вам процес роботи над проектом: від захоплення екрану до редагування записи, експорту та публікації ваших відео на YouTube і в соціальних мережах. Якщо ви створюєте контент для своїх студентів або робите демонстрації продуктів для бізнесу, ми тут, щоб допомогти вам.

  Як працює наш онлайн-рекордер екрану

  Виберіть екран, який ви хочете записати.

  Завершіть запис екрану, і вона з’явиться в редакторі.

  Коли ви закінчите, експортуйте і діліться результатом.

  Гнучкі вихідні дозволу і формати

  Оптимізуйте розмір запису екрану для Instagram, WhatsApp, YouTube та інших місць розміщення відео за допомогою наших опцій експорту. Виберіть дозвіл 480p, 720p або 1080p з можливістю стиснення відео для економії місця і часу.

  Чи можу я додати ефекти, фільтри і текст до запису екрану?

  Так. Після того, як ви завершили запис екрану, вона з’явиться у вашій медіатеці редактора відео.

  Ви можете редагувати запис екрану, як і будь-який інший відеофайл. Перетягніть його на тимчасову шкалу, обріжте, додайте фільтри, ефекти, анімовані заголовки або статичний текст.

  завантажте програму

  Для початку роботи завантажте безкоштовно з нашого сайту дистрибутив для установки. Дочекайтеся закінчення завантаження, знайдіть файл на комп’ютері і двічі клацніть по ньому. Дотримуйтесь підказок Майстри Установки. Щоб швидше отримувати доступ до програми, помістіть ярлик на робочий стіл.

  Як записати онлайн трансляцію

  Напевно ви не раз стикалися з проблемою, коли вам потрібно було зберегти з інтернету відеоролик, але він був захищений від скачування. Якщо улюблена передача або черговий епізод серіалу йде в форматі онлайн-трансляції, виручить спеціальний софт, за допомогою якого можна зробити запис онлайн відео. Але тоді виникає інша проблема. як серед різноманіття подібних програм знайти дійсно вартий варіант?

  На даний момент лідером в цьому напрямку є додаток «Екранна Камера». Ця програма для запису відео онлайн легко зробить захоплення захищеного потокового відео. З її допомогою ви чи зможете записати стрімінг практично з будь-якого сайту, а також відредагувати отриманий результат.

  відредагуйте відео

  Після того, як ви зупините запис, відкриється нове вікно з результатами роботи. Тепер ви можете переходити до обробки файлу. Натисніть кнопку «Редагувати», щоб відкрити редактор відео. Програма «Екранна Камера» дозволяє обрізати відео, вбудовувати заставку, накласти фонову музику. Кожна дія супроводжується докладними інструкціями, так що у вас не виникне жодних питань ні на одному кроці редагування.

  Налаштуйте режим запису

  Спочатку потрібно вибрати відповідний режим зйомки. Для цього запустіть софт і виберіть розділ «Запис екрану». Вам буде запропоновано кілька варіантів:

  • Повний екран. Цей вид запису захоплює відео з усього екрану монітора.
  • Фрагмент екрану. Ви можете вести запис з обраної ділянки. Цей варіант зручний, якщо вам потрібно самому налаштувати розмір відеофайлу, наприклад, записати на відео діалоги з чатів або з плеєра нестандартного розміру.
  • Обраний вікно. Розмір автоматично підлаштовується під формат браузера, папки або програми, відрізаючи все непотрібне (панель управління, вкладки та ін.).

  Виберіть потрібну функцію і запустіть зйомку кнопкою «Записати». При записи фрагмента екрана і вибраного вікна ви можете коригувати розмір і положення обраної області записи, переміщаючи її і розтягуючи кордону за допомогою мишки. Тут же настроюються інші параметри. Якщо ви хочете записати відео зі звуком, налаштуйте джерело аудіо в пункті «Запис звуку». Для захоплення аудіо з мікрофона поставте галочку навпроти «Записувати звук з мікрофона». Щоб зупинити запис, скористайтеся клавішею F10.

  збережіть файл

  Тепер, коли ви розібралися в тому, як записати і обробити онлайн трансляцію, залишився заключний крок: збереження. Готовий проект можна експортувати практично в будь-якому розповсюдженому форматі. Перейдіть у вкладку «Створення відео» і виберіть один із запропонованих варіантів:

  • Створити екранне відео. Перетворює файл в AVI, MP4, MOV і інші популярні формати.
  • Записати відео на DVD. Створює файл для запису на диск для подальшого перегляду на відеоплеєрі.
  • Опублікувати в інтернет. Готує відео для завантаження практично на всі популярні сайти: YouTube, ВКонтакте, і інші.

  Виберіть потрібний пункт і внесіть функції збереження. Програма дозволяє змінити формат відео, якість запису і розмір вихідного файлу. При необхідності ви також можете налаштувати аудіодоріжку. Для цього натисніть «Додатково» і вкажіть розмір, бітрейт і інші опції. Після того, як вас влаштують всі параметри, натисніть кнопку «Конвертувати».

  За допомогою програми «Екранна Камера» ви можете легко зробити запис потокового відео з екрану компютера або ноутбука в режимі онлайн. Простий, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і вбудовані підказки допоможуть швидко розібратися, навіть якщо ви раніше ніколи цим не займалися. Скачайте програму і записуйте улюблені передачі, вебінари і серіали, і питання про те, як завантажити потокове відео, буде для вас назавжди вирішене.

  BETATECH.COM.UA 2021