Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Запис відео з екрану комп’ютера зі звуком

Table of Contents

Порівняння двох методів запису екрану комп’ютера

Screen Recorder AnyMP4 Безкоштовна онлайн-запис екрану AnyMP4 Screen Recorder
Запис відео зі звуком доступно доступно
Запис за розкладом Не вказані доступно
Редагування в реальному часі Не вказані доступно
можливості редагування Не вказані доступно
апаратне прискорення Не вказані доступно
експортований формат WMV, MP4 WMV, MP4, MOV, F4V, AVI, TS, MP3, WMA, AAC, M4A, MOV, M4V, GIF, CAF

Як безкоштовно записувати екран комп’ютера і звук в Інтернеті

Якщо вам просто потрібно записати екран комп’ютера і звук для простого відео, онлайн-рекордер екрану завжди кращий вибір. AnyMP4 Безкоштовний онлайн рекордер екрану є бажаним пристроєм запису екрану без будь-яких обмежень. Він не тільки захоплює відео з екрану з аудіофайлами, але також дозволяє налаштовувати параметри відео, додавати анотації і легко управляти файлами.

Крок 1: Перейдіть в онлайн-програму запису екрану, ви можете клацнути Запустити безкоштовний рекордер для установки програми установки диктофона на ваш комп’ютер. Потім ви можете запустити безкоштовний засіб запису екрану онлайн.

Крок 2: Виберіть бажану область для запису, ви також можете включити Веб-камера варіант, а також Мікрофон можливість захоплення відео з веб-камери і голоси мікрофона.

Крок 3: Після цього ви можете натиснути REC кнопка для запису екрану комп’ютера і звуку в кращій якості. Натисніть піктограму Зупинити кнопку, і він автоматично збереже і завантажить файл запису на ваш комп’ютер.

запис, екрану, комп, ютера

Часті питання про те, як записувати екран комп’ютера і звук

У чому різниця між AnyMP4 і іншими онлайн-програмами запису екрану?

Чому ви повинні вибрати AnyMP4 Free Online Screen Recorder? Якщо вам потрібно записати екран комп’ютера і звук в Інтернеті, він може записувати екранне відео з налаштованим якістю, експортувати в інший формат відео. Більш того, ви можете захоплювати файли без обмежень за розміром або часу.

Як записати екран комп’ютера і звук без затримок?

Якщо вам потрібно записувати екран комп’ютера і відео без затримок, особливо для ігрового відео, ви повинні переконатися, що достатньо місця для зберігання. Просто виберіть «Налаштування» в списку «Інструменти». На вкладці «Введення і кодеки» ви можете розгорнути список, що розкривається і вибрати «Завжди виправляти». (Знайти екранний рекордер без лагів)

Чи можна записувати екран комп’ютера і звук зі швидкістю 120 кадрів в секунду?

Коли вам потрібно захопити екран і звук з комп’ютера для веб-сайтів соціальних мереж, таких як YouTube, вам не потрібно записувати файли зі швидкістю 120 кадрів в секунду. Замість цього ви можете вибрати частоту кадрів 60FPS, що є відповідним якістю відео для сайтів потокової передачі онлайн.

найбільш ефективні методи запису екрану комп’ютера і звуку з легкістю

Як записати екран комп’ютера і звук? Захопити відео з екрану зі звуком не складе труднощів. Існують десятки пристроїв запису екрану, доступних як для Windows, так і для Mac, включаючи безкоштовні інструменти для захоплення екрану. Як найкраще записувати екранне відео зі звуком для вашого комп’ютера? Просто дізнайтеся більше про двох найбільш ефективні методи записи екранних відео зі статті з докладним порівнянням.

Професійний метод запису екрану комп’ютера і звуку

Якщо ви хочете знімати ігрові відеоролики, онлайн-конференції та інше відео та аудіо на комп‘ютерах, AnyMP4 Screen Recorder це бажане засіб запису екрану для запису відео з екрану, записи голосу з мікрофону, а також знімків. Крім того, ви також можете налаштувати параметри відео і звуку, з легкістю редагувати і управляти записом.

 • 1. Зберігайте всі дії на екрані, включаючи екранне відео, аудіо та знімки.
 • 2. Налаштуйте частоту кадрів, відеокодек, якість відео і навіть налаштування звуку.
 • 3. Додайте анотацію, водяний знак, винесення, текст, виноски, косильною волосіні і інші елементи.
 • 4. Керуйте та редагуйте записуючий відео екрану комп‘ютера зі звуком в кліки.

Крок 1: Скачайте і встановіть програму для запису екрану комп’ютера, ви можете запустити програму на своєму комп’ютері. Вибрати Відеомагнітофон можливість запису екрану комп’ютера і звуку, який ви можете вибрати в настроюється області або фіксованою області відповідно до ваших вимог.

Крок 2: Коли вам потрібно захопити відео з аудіофайлом, ви можете включити Звукова система можливість додати потокове відео онлайн. Крім того, ви також можете включити Мікрофон варіант і Веб-камера можливість додати коментар до екранного відео перед тим, як клацнути REC кнопку.

Крок 3: В процесі запису екрану комп’ютера і звуку ви можете додавати анотації, аерограф, винесення, форми та інші елементи. Ви також можете зробити знімок, натиснувши кнопку камера ікона. Як тільки ви отримаєте бажане відео, ви можете натиснути на Зупинити значок для збереження файлів.

Крок 4: Потім ви можете обрізати записане відео, відрегулювати гучність звуку і навіть використовувати рекордер, перш ніж натиснути знижка кнопка. Ви також можете перейти до опції «Історія записи», щоб відтворити відео, перейменувати запис або навіть поділитися нею з веб-сайтами соціальних мереж.

Щоб захопити екран комп’ютера і звук в різних ситуаціях, ви можете дізнатися більше про 2 найбільш ефективні методи зі статті. Незалежно від того, чи потрібно вам знімати відео з екрану онлайн без будь-яких обмежень або записувати відео з екрану в якості професії, ви завжди можете легко знайти відповідний метод зі статті.

Де подивитися всі епізоди Наруто? Як я можу завантажити Епізоди Наруто Шіппудена з англійською назвою для автономного перегляду? Прочитайте цю статтю, щоб знайти відповіді.

Як записати екран і звук за допомогою QuickTime? Нижче наведено покроковий посібник з використання функції запису QuickTime для запису екрану і звуку на Mac і Windows.

Ось 3 простих способи запису екрану на ноутбуці HP. Ви можете записувати не тільки екран комп’ютера, але також внутрішній / зовнішній звук і веб-камеру. Просто читайте і стежте.

Які кращі безкоштовні рекордери екрана для захоплення відео без водяних знаків або навіть без обмеження часу? Просто дізнайтеся більше про 8 кращих програмах з цієї статті прямо зараз.

онлайн сервісу, щоб зробити запис відео зі звуком з екрану PC

Хочете зробити запис відео з екрану, але не хочете встановлювати ніякого софта? На допомогу як завжди прийдуть онлайн сервіси. Для цієї статті я проаналізував більше десятка різних сервісів і відібрав три кращих з них!

 • Можна використовувати безкоштовно і навіть без реєстрації (облікового запису).
 • Не потрібно встановлювати ніякого софта, плагінів або розширень для браузера.
 • Простий і зручний інтерфейс.

За допомогою перерахованих у статті сервісів ви можете робити запис екрану комп’ютера або ноутбука, що працюють на будь-якій операційній системі, будь то Windows, Mac або Ubuntu. Все що необхідно. це браузер. Запустили браузер. відкрили сайт. почали запис. Все дуже просто!

RecordScreen

В іншому працює точно так само, як і попередній герой статті: натискаємо кнопку «Record», визначаємо область записи. Отриману відеозапис можна завантажити на свій PC.

На сайті RecordScreen я не знайшов згадки про будь-які обмеження на тривалість запису. Однак є важлива позначка, яка напевно сподобається мережевим параноїкам: «все відео обробляються безпосередньо в браузері і не надсилаються на наші сервера». А це означає, що конфіденційність повністю збережена.

ShareIt

Перший сервіс, про який я хочу розповісти, називається ShareIt. Працює елементарно, запис запускається буквально одним кліком миші. Якщо спільно з відео ви хочете записувати і звук, перемістіть повзунок опції «Microphone audio» в крайнє праве положення, як показано на скріншоті:

Після того, як ви натиснете велику синю кнопку «Start screen recording», в віконці необхідно визначити що саме ви хочете записувати:

 • Весь екран цілком
 • Вікно будь-якої із запущених на вашому PC програм.
 • Вміст будь-якої вкладки браузера Хром.

Після закінчення запису може бути викликана в відеоплеєрі, розташованому по центру екрана. Тут же, трохи вище, будуть доступні три опції:

 • Завантажити відео на сервер і отримати на нього посилання. Таким чином ви можете поділитися записом свого екрану з іншою людиною.
 • Нова запис.
 • Завантажити запис на PC.
READ  Як розплачуватися айфоном

У правилах сервісу зазначено, що тривалість відеозапису обмежена 3 хвилинами, а сам файл буде видалений з сервера через 30 днів або після 50-ти його переглядів онлайн. Якщо вам необхідно розширити дані ліміти. просто зверніться в техпідтримку.

ScreenApp

Нарешті третій сервіс розташований за адресою https://screenapp.io/#/recorder. Третій, зовсім не означає, що він гірший за двох попередніх, бо це не рейтинг, а просте перерахування. Кому-то він напевно сподобається навіть більше, так як має хороший опис і туторіали на своєму сайті.

Для початку вам пропонують вибрати джерело для запису звуку:

 • мікрофон,
 • браузер,
 • без звуку.

В даний час над нею відображається інформація про те, що з-за COVID-19 сервіс користується високим попитом і відчуває навантаження через числа користувачів. З цієї причини розробники переконливо просять огранувати тривалість відеозапису 15-ю хвилинами. Саме число записів не обмежена.

Отримане відео можна переглянути, скачати на комп’ютер або ноутбук або відправити на нього посилання друзям (є кнопки поділитися., Linkedin).

Друзі, всі перелічені у статті онлайн сервіси відмінно справляються зі своєю роботою. Вибирайте той, який більше відповідає вашим завданням і візуальним перевагам. Ще раз нагадаю, що всі вони абсолютно безкоштовні, не вимагають реєстрації та працюють прямо в браузері на будь-якому PC або ноутбуці.

Запис відео з екрану

Програма запису відео з екрану комп‘ютера стане відмінним помічником в різних ситуаціях, наприклад ви дивитеся прямий ефір і бажаєте зберегти яскраві моменти футбольного матчу, фільму, передачі, можливо проходження гри або спілкування в соціальних мережах і багато іншого. Розглянуті утиліти допоможуть вам записувати відео з різноманітних ресурсів в реальному часі з належною якістю.

Загальні відомості

Movavi Video Suite. не звичайна програма для запису з екрану і веб камери. Пакет містить цілий комплекс програм для роботи з відеофайлами. З ним ви зможете записати відео з екрану зі звуком з мікрофона колонок, в т.ч. ігрове відео. Далі вирізати зайве, непотрібні фрагменти, вбудованим редактором, додати до проекту ефекти, фільтри, титри, встановлювати функцію картинка в картинці, щоб зробити летсплей або навчальний ролик. Після закінчення зберегти високоякісне відео в HD 720p в форматах mp4, avi, mkv, mov, wmv / asf і т.д., відразу завантажити його на Ютуб аккаунт. У ВідеоСьют безліч необхідних інструментів за смішні гроші.

Щодо співвідношення ціни і якості продукції, відшукати на ринку софта багатофункціональну утиліту, рівну Екранній Камері практично неможливо. Додаток відрізняється зручним інтерфейсом з підтримкою російської мови, може виконувати захоплення екрану онлайн у високій якості при будь-якій ситуації, робити скріншоти і додавати унікальні ефекти в режимі реального часу, а також фільтри в процесі отримання контенту. Розробники зуміли довести рівень оптимізації до ідеальної працездатності з будь-якою операційною системою, починаючи від версії Windows XP, закінчуючи платформами Windows 7, 8, 10. Додаток не тільки виконує відеозахват, а й включає в себе великі можливості редагування завдяки набору вбудованих інструментів.

Camtasia Studio володіє потужним інструментом масштабування, обробляє аудиодорожки і пише потокові кліпи. Розробники не забули про здібності додати слайди, зображень і заставок до ваших проектів. Дає власнику можливість вибору алгоритмів стиснення, що дозволяє попередньо підібрати розмір файлу для мобільних пристроїв і портативних гаджетів без втрати якості.

Fraps. проста і зручна програма для підрахунку кадрів в секунду, вміє тестувати відеокарту на наведені цифри щодо, як корисний доповнення творці софта наділили її здатністю відео захоплення з додатковою опцією нарізки скроневої в заданих ділянках. Підтримує частоту до 60 кадрів в секунду.

Snagit може зберігати скріни в різних поширених розширеннях: jpg, png, bmp, camv. Цей додаток вміє працювати в рамках обраної області монітора, відстежує і візуалізує переміщення курсора, коригує і формує штампи, повороти, написи, ярлики і унікальні рамки. Підтримує підключення плагінів для розширення закладених функцій. Наявність активного вікна Screen recorder помітно полегшує процес управління та фотографування відбувається на екрані PC. Доступний для ОС Windows, MacOS, Linux.

Bandicam відрізняється можливістю формування досить компактного контенту на тлі аналогів, що дозволить за допомогою відповідного конвертера скинути готовий проект, наприклад на смартфон або планшет. Утиліта популярна серед геймерів, вміє записувати те, що відбувається ігр та програм в FullHD вирішенні. Установчий файл має маленький розмір, не вимагає багато вільного місця на жорсткому диску комп’ютера. Є можливість задавати параметри початку запису і зупинки зйомки в автоматичному режимі. Що важливо, наприклад, в процесі запису ігрового процесу.

Movavi Screen Capture. перевірене часом і вельми популярний засіб захоплення зображень екрана, здатне зберігати кліпи в більш ніж 180 форматах. Може транслювати відео для соціальних мереж. YouTube та інших. Відрізняється можливістю додавання насичених переходів при з’єднанні декількох проектів в один. Однак, щоб повноцінно редагувати відео, вам краще вибрати Movavi Video Suite.

Debut Video Capture відрізняється компактними розмірами і портативністю. Ви можете миттєво запускати його як з робочого столу комп’ютера, так і з флешки. Додаток вміє налаштовувати дані кодування, додавати фільтри і титри. Безкоштовна програма здатна захоплювати відео без втрати якості з повного екрану. Але інший функціонал розвинений слабо.

WM Recorder в фоновому режимі знімає відео і аудіо потоки. Працює зі Скайпом, містить можливість запису з інших джерел, простий у використанні інтерфейс, для управління якими здійснюється клацання миші всього за трьома клавішах.

BB FlashBack Express надає зрозумілий інтерфейс і всі функціональні засоби для комфортного створення скрінкасти, записуючи транслюються дії зі звуком і голосовими коментарями. Програмне забезпечення пропонує режим швидкої обробки, покадрового перегляду і заливки медіа на Ютуб, Twitch і інші відеохостінги. Дозволяє вручну малювати, додавати теги, гифки, заставки, галочки, іконки, логотипи, примітки, слайд-шоу і різні види тексту. Легко підкреслює деталі, оптимізує і витягує звук. Конвертує відеороботу у всілякі формати, включаючи avi, flash, xvid, divx, asf і т.д. Просто натисніть червону кнопку, а коли закінчите відеозапис, клікніть «Стоп» (при необхідності можна ставити паузу). Тепер оберіть тип конвертації і папку для збереження. Що ж стосується якості, в демонстраційній утиліті можна зняти і обробити п’ятихвилинний ролик вище 1080p. Для вирішення проблеми скористайтеся платній версією.

Ezvid Video Maker. абсолютно безкоштовна програма для запису відео з екрану комп’ютера або ноутбука. Разом з новим рекордером Jing швидко набирають популярність в 2020 році. Функціонал софта з відкритим вихідним кодом спрямований на комплексну роботу з медійними файлами і подальшу редактуру захопленого матеріалу. Підтримують повноекранний режим і трансляцію виділеної квадратом області. Можуть проводити рендеринг, відеомонтаж сформованого кліпу, підраховувати частоту fps у відеоіграх (подібно Nvidia ShadowPlay, MadCap Software, MSI AfterBurner), витягувати картинки з веб-сторінок в будь-яких браузерах, застосовувати фільтри і накладати цікаві спецефекти на відеоролик. Незважаючи на англомовну локалізацію, розібратися з управлінням зможуть навіть починаючі користувачі.

Mirillis Action проводить захоплення різних аудіо- відеоматеріалів, прямих трансляцій, презентацій, інструкцій, вебінарів, відеоспілкування в Skype та ін. Працює з мережевими веб-камерами, фотоапаратами, сканерами, відеокамерами та іншими пристроями. Підтримує велику кількість зовнішніх кодеків, серед яких: lagarith h.264, mpeg-4 ffdshow, intel iyuv microsoft video, cinepak, mpeg-1, mjpeg, tga, quicktime player. Інтерактивний відеоредактор дозволяє проводити різні маніпуляції з мультимедіа. Вміє імпортувати знімки з снаги, Бандікам, Гіперкам, ЮВСкрінКамера, Камтазія, Дебют Відео Захоплення і так далі. Ви зможете відредагувати і конвертувати об’єкти для подальшого перегляду на телевізорах і гаджетах Android, iOS. Варто відзначити потужний інструментарій для створення матеріалу під DVD, Blu-ray з використанням готових шаблонів і пресетів.

PlayClaw дозволяє створювати відеоуроки і огляди. Працює зі звуковими доріжками, інтегрується з MS PowerPoint, підтримується різними додатками, що використовують технології OpenGL і DirectX. Доступна фіксація об’єктів, виділення ділянки на робочому столі, вставка рамок, графічних і текстових елеметов. Можна налаштувати конкретне джерело звуку (колонки, динаміки, навушники). До речі, під час прокрутки веб-сторінок в Google Chrome, можна витягати іконки img, exe, dll. Софт добре взаємодіє з принтерами і цифровими друкованими машинами при відправці скроневої на друк. У демо-режимі можна писати 5-хвилинні ролики. Загарбник допоможе з монтуванням і конвертацією перехопленого матеріалу для його подальшої вивантаження в інтернет.

Запис відео зі звуком з екрану комп’ютера: огляд програмних засобів

Добрий день. Краще один раз побачити, ніж сто разів почути

Саме так говорить популярний вислів, і, напевно, це правильно. Ви коли-небудь намагалися пояснити людині, як виконати певні дії за PC, без використання відео (або картинок)? Якщо просто пояснювати на «пальцях», що і куди натиснути. вас зрозуміє 1 людина з 100!

Зовсім інша справа, коли ви можете записати те, що відбувається у вас на екрані і показати це іншим. так можна і пояснити що і як натискати, а так само і похвалитися своїми навичками роботи або гри.

У цій статті, я хочу зупинитися на кращих (на мій погляд) програмах для запису відео з екрану зі звуком. Отже

CamStudio

Простий і безкоштовний (але в той же час ефективний) інструмент для запису того, що відбувається з екрану PC в файли: AVI, MP4 або SWF (флеш). Найчастіше, застосовується при створенні курсів і презентацій.

 • Підтримка кодеків: Radius Cinepak, Intel IYUV, Microsoft Video 1, Lagarith, H.264, Xvid, MPEG-4, FFDshow;
 • Захоплення не тільки всього екрану, але і окремої його частини;
 • Можливість анотацій;
 • Можливість запису звуку з мікрофону PC і колонок.
 • Деякі антивіруси знаходять файл підозрілим, якщо його записати в цій програмі;
 • Немає підтримки російської мови (принаймні, офіційної).
READ  Після поновлення ios 13 швидко розряджається

Ashampoo Snap

Ashampoo. компанія відома своїм софтом, головною особливістю якого є орієнтованість на користувача-початківця. Тобто розібратися з програмами від Ashampoo, досить просто і легко. Не виняток з цього правила і Ashampoo Snap.

 • можливість створення колажів з декількох скріншотів;
 • захоплення відео зі звуком і без нього;
 • миттєвий захоплення всіх видимих ​​вікон на робочому столі;
 • підтримка Windows 7, 8, 10, захоплення нового інтерфейсу;
 • можливість використання піпетки квітів для захоплення квітів з різних додатків;
 • повна підтримка 32-бітових зображень з прозорістю (RGBA);
 • можливість захоплення за таймером;
 • автоматичне додавання водяних знаків.

Загалом, в цій програмі (крім основного завдання, в рамках якої я додав її в цю статтю) є десятки дуже цікавих можливостей, які допоможуть зробити не просто запис, але і довести її до високоякісного відео, яке не соромно показати іншим користувачам.

Total Screen Recorder

Вельми не погана утиліта для запису зображення з екрану (або окремої його частини). Дозволяє зберігати файл у формати: AVI, WMV, SWF, FLV, підтримує запис аудіо (мікрофон колонки), руху курсора мишки.

Також можна використовувати для захоплення відео з вебкамери під час спілкування через програми: MSN Messenger, AIM, ICQ, Yahoo Messenger, TV-тюнерів або потокового відео, а також для створення скроневої, навчальних презентацій та ін.

З недоліків: часто спостерігається проблема з записом звуку на зовнішніх звукових картах.

Офіційний сайт розробника недоступний, проект Total Screen Recorder заморожений. Програма доступна для скачування на інших сайтах, але файлів потрібно ретельно перевіряти, щоб не зловити вірус.

iSpring Free Cam

Незважаючи на те, що ця програма з’явилася не так давно (порівняно), вона відразу ж здивувала (з хорошого боку :)) своїми кількома фішками. Головне, мабуть, що. один з найпростіших інструментів серед аналогів для запису відео всього, що відбувається на екрані комп’ютера (ну або окремої його частини). Що найбільше радує в цій утиліті. так це те, що вона безкоштовна і немає ніяких вставок в файл (тобто жодного ярлика про те, в якій програмі це відео зроблено і іншого «сміття». Іноді такі штуки займають пів екрану під час перегляду).

 • щоб почати запис, потрібно: вибрати область і натиснути одну червону кнопку (скріншот нижче). Щоб зупинити запис. 1 кнопку Esc;
 • можливість записувати звук з мікрофону і колонок (навушників, в загальному, системних звуків);
 • можливість фіксуватися переміщення курсора і його натискань;
 • можливість вибору області записи (від повно-екранного режиму, до невеликого вікна);
 • можливість вести запис з ігор (хоча в описі до ПО про це не говориться, але я сам включив повноекранний режим і запустив гру. фіксувалося все відмінно);
 • немає ніяких вставок на зображенні;
 • підтримка російської мови;
 • програма працює у всіх версіях Windows: 7, 8, 10 (32/64 bits).

На скріншоті нижче показано як виглядає вікно для запису.

Все лаконічно і просто: щоб почати запис. просто натисніть червону круглу кнопку. а коли вирішите, що запис пора завершити. кнопку Esc. Отримане відео буде збережено в редактор, з якого ви зможете відразу ж зберегти файл в формат WMV. Зручно і швидко, рекомендую до ознайомлення!

Як записати відео з екрану комп’ютера зі звуком

В даний час багато користувачів самостійно створюють відео. Велика кількість відеороликів завантажуються кожну хвилину мільйонами користувачів по всьому світу. Одним з найбільш поширених типів цього матеріалу, є різне навчальне відео. Але як записати відео з екрану комп‘ютера, та ще й зі звуком, запитують багато користувачів.

Хороший спосіб створити його. це зробити запис відео з екрану комп’ютера зі звуком. Багато людей зараз використовують цей метод, тому що поєднання візуального зображення разом з аудіо, безумовно, дає відмінний результат.

Хочу запропонувати два простих способи, щоб досягти мети.

За допомогою програми для створення презентацій Power Point

Якщо Ви не хочете завантажувати і встановлювати будь-яке додаткове програмне забезпечення, є спосіб запису екрану за допомогою програми, яка можливо, у Вас вже є.

Я маю на увазі Power Point, який входить до складу офісного пакету від Microsoft. Так-так, ця програма, яку ми всі використовуємо для створення слайдів, отримуючи в результаті презентацію, має функцію запису довільної ділянки екрану. Звук вона записує теж.

На жаль, власники старих версій Microsoft Office позбавлені цієї можливості. Але не турбуйтеся. переходите до другої частини статті.

Курсором миші виділіть довільну прямокутну область екрана. Тепер, все що буде відбуватися в межах пунктирною кордону прямокутника, буде записуватися в форматі відео.

Якщо Ви з першого разу неточно окреслили межі для запису, то натисніть на кнопку «Вибрати область» і виділіть прямокутну ділянку знову.

 • Натискаємо на кнопку «Записати». Розпочнеться запис. Якщо в запису звуковий супровід не потрібно, то натискаємо на кнопку «Звук». Запис звуку відключена. Повторне натискання на цю кнопку, щоб відновити запис звуку.
 • Для зупинки запису підводимо курсор до верхньої частини екрану, тому що панелька управління під час сеансу запису ховається за край екрана. У вікні натискаємо на синій квадрат.
 • Головне вікно Power Point тут же розгортається на весь екран, і ми бачимо нашу запис на слайді. Тут її можна відразу відтворити і при необхідності відредагувати. «Робота з відео» → «Відтворення» → «Монтаж відео».

Інструментів для редагування тут звичайно ж трохи. це ж не професійний відеоредактор. Але для простої обробки їх цілком вистачить.

 • Щоб зберегти відео окремим файлом, натискаємо на ньому правою кнопкою миші і в контекстному меню вибираємо «Зберегти мультимедіа як»

Якщо відео, яке Ви записали відтворюється в Power Point без звуку, значить в налаштуваннях Операційної системи відключено пристрій для запису звуку.

 • Перейдіть в Панель управління (Пуск → Панель управління → Звук).
 • У вікні перейдіть на вкладку «Запис», виберіть пристрій запису, наявне у Вашій системі (недоступні пристрої позначені червоною стрілкою). Натискаємо на ньому правою кнопкою миші і вибираємо «Включити».

За допомогою програми OBS Studio

Якщо Ви хочете отримати запис відмінної якості з програми, спеціально розробленого для більш професійного запису і обробки поста відеороликів, то найкраще скачати один з додатків, спеціально створених для цих цілей.

Одним з найбільш просунутих безкоштовних додатків є «OBS Studio», яке поширюється з повністю відкритим вихідним кодом і дозволяє вільне користування без обмежень. Ця програма має вбудовану функцію потокової передачі відео і аудіо сигналу для тих, хто хоче транслювати відео прямо під час запису для живої аудиторії.

Програма не вимоглива до ресурсів комп’ютера, тому запис, зі швидкістю 60 кадрів в секунду цілком можлива. Це програма більш повнофункціональна, ніж деякі безкоштовні програми. Вона по праву вважається кращою з безкоштовних рішень для запису екрану на сьогоднішній день.

 • Заходимо на офіційний сайт програми і натискаємо «Завантажити установник»

Інтерфейс сайту має англомовний інтерфейс, тому, якщо хочете щоб всі відмінні від російської мови сайти, які Ви відвідуєте, автоматично переводилися на російську мову. встановіть яндекс.браузер.

 • Запускаємо викачаний файл і встановлюємо програму звичайним чином. Вікна в процесі установки мають текст англійською мовою, але це не страшно, оскільки сама програма після запуску буде повністю переведена на російську мову.
 • Запускаємо програму, приймаємо погодитися з умовами ліцензійної угоди. При появі вікна Майстра автоматичної настройки натискаємо «Ні». Бачимо головне вікно програми:

Сподіваюся, тепер Ви знаєте, як записати відео з екрану комп’ютера зі звуком.

Якщо щось незрозуміло. задавайте питання в коментарях.

Запишіть екран в Windows 10 за допомогою безкоштовної програми для запису екрану

Щоб допомогти вам записувати екран і звук в Windows 10 з додатковими можливостями, ми рекомендуємо професійне безкоштовне засіб запису екрану для Windows 10 і інших операційних систем Windows. 100% безкоштовний екранний рекордер. iFun Screen Recorder. Розроблений для запису екрану в Windows, включаючи Vista, 7, 8, 8.1 і 10, він пропонує високоякісні послуги для запису відео з високою чіткістю зображення без затримок в кадрі. На відміну від вбудованого в Windows 10 інструменту захоплення екрану, він дозволяє записувати будь-яку область екрану відповідно до ваших вимог. Ви можете записувати HD-відео, без водяних знаків, без обмеження за часом.

Записати екран в Windows 10 за допомогою вбудованого інструменту захоплення екрану

Встановивши операційну систему Windows 10 багато користувачів довгий час навіть не підозрюють, що в ній є вбудований інструмент для захоплення екрану. Xbox Game Bar. Як випливає з назви, він в першу чергу призначений для геймерів, які записують ігровий процес. Проте, його зручно використовувати для запису екрану, і він добре працює з більшістю додатків. Давайте подивимося, як знайти вбудований інструмент для захоплення екрану і як з його допомогою записувати екран в Windows 10.

Як записати екран зі звуком в Windows 10 безкоштовно

Запис екрану в Windows 10. це корисний спосіб поділитися контентом або зробити навчальні відеоролики, особливо серед користувачів, які хотіли б ділитися контентом з іншими через різні платформи соціальних мереж. Для запису екрану вам знадобиться спеціальний програмний інструмент. Який з представлених на ринку інструментів для запису екрану в Windows 10 кращий? Як записати екран в Windows 10? В даній статті показано 2 простих способи безкоштовно записати зображення з екрану в Windows 10. Один з найбільш зручних способів. використовувати вбудований в Windows 10 інструмент для захоплення екрану. Інший спосіб. використовувати професійна програма запису відео з екрану в Windows 10 в різних форматах, співвідношеннях і якості.

READ  Чому не викачує Play маркет Samsung

Записуйте відео аудіо з екрану безкоштовно

 • Записуйте високоякісне відео з екрану вашого PC, а також звук з системи або пристрої введення синхронно з відео.
 • Спростіть кількість кроків і кліків миші, для більш комфортного використання. Керуйте всім процесом запису без зусиль.
 • Підтримка виведення в декілька форматів і перетворення з використанням новітніх технологій стиснення. Кращу якість і менший розмір.

5 Лучших Бесплатных Программ Для Записи Экрана (2020)

Знайдіть і включіть Xbox Game Bar

Натисніть кнопку «Пуск» внизу і значок шестерінки, щоб відкрити настройки.

Виберіть Ігри. Потім за замовчуванням завантажується розділ Xbox Game Bar. Справа є перемикач, який включає або вимикає панель. Якщо відображається значення “Вимк.”, Клацніть перемикач і включіть інструмент захоплення відео. Потім ви можете почати записувати свій екран в Windows 10.

Як записати екран в Windows 10 за допомогою вбудованого інструменту для захоплення відео? Докладні кроки показані нижче.

Кроки по запису екрану зі звуком в Windows 10

Інструмент запису екрану може працювати в звичайних додатках, але все ж має деякі недоліки. Не всі дії в Windows 10 можуть бути записані даним інструментом. Робочий стіл, провідник не може бути записаний. Тому, перш ніж почати, натисніть клавіші, щоб відкрити панель Xbox Game, не забудьте спочатку відкрити програму, яку хочете записати. В іншому випадку ПО повідомить, що ігрові функції недоступні для робочого столу Windows або провідника. Потім ви можете виконати кроки, щоб миттєво записати екран Windows 10.

Натисніть клавіші Windows G, щоб відкрити засіб запису екрану, вбудоване в Window 10.

Натисніть кнопку «Почати запис» (або натисніть клавіші Windows Alt R), щоб почати запис екрану в Windows 10. Ви можете натиснути кнопку «Налаштування» і змінити настройки за замовчуванням, наприклад, вибрати запис звуку чи ні.

У правому верхньому куті екрану комп’ютера ви можете побачити статус захоплення, який показує час запису. Щоб завершити запис, просто натисніть зелену кнопку.

Щоб переглянути записане відео, натисніть клавіші Windows G і відкрийте панель Xbox Game. Відкрийте меню віджетів, виберіть “Галерея”, і ви зможете дивитися всі записані відео. Ці відео зберігаються як файли MP4. Ще один спосіб знайти записані відео в Windows 10. перейти у вкладену папку Capture / Записи в папці Videos / Відео.

Неможливо записати повноекранний режим або вказати дозвіл для захоплення.

Неможливо поставити на паузу під час запису.

Обмежені можливості редагування відео.

Основні характеристики iFun Screen Recorder:

Запис екрану зі звуком. Відкрийте програму, і ви зможете вибрати запис системних звуків, мікрофона і клацань миші. Всі звуки можна повністю записати.

Гнучкий захоплення екрану для запису відео. Програма запису екрану пропонує 4 варіанти вибору області екрану для запису: повний екран, конкретна область, фіксоване співвідношення (4: 3 і 16: 9).

Підтримка різних форматів виводу і конвертації. Після запису ви можете зберегти відео в більш ніж 12 форматах, сумісних з основними цифровими пристроями. Аудіо можна зберігати в MP3, AAC і інші формати. Більш того, він допомагає вам конвертувати відео в будь-який формат за вашим бажанням.

Редагуйте відео після запису. У iFun Screen Recorder більше функцій, ніж просто запис. Після завершення запису ви можете натиснути кнопку «Редагувати», щоб відредагувати відео за допомогою основних функцій редагування і миттєво зберегти його. Кожен кадр. це те, що ви хочете.

Негайно завантажуйте відео в соціальні мережі. Клацніть відео правою кнопкою миші і виберіть параметр «Завантажити». Ви можете завантажити відео з програми запису екрану на популярні соціальні мережі: YouTube, Instagram. Google Drive і Dropbox.

Далі ми покажемо вам, як записати ваш екран в Windows 10 за допомогою iFun Screen Record, крок за кроком.

Завантажуйте безкоштовні iFun Screen Recorder для Windows 10 або інших версій Windows, і встановіть його прямо зараз.

Відкрийте рекордер і налаштуйте переваги. Для отримання додаткових налаштувань натисніть «Налаштування запису», щоб вибрати розмір, формат, частоту кадрів і якість відео. Ви також можете встановити аудіоформат і частоту кадрів.

Почніть запис екрану в Windows 10, натиснувши червону кнопку запису (Або натисніть гарячу клавішу F9, щоб почати запис.). Запис почнеться моментально. Натисніть F10, щоб призупинити запис, і F9, щоб закінчити її.

Коли ви закінчуєте запис, відео зберігається автоматично. У списку відео ви можете переглянути всі записані відео і відредагувати відео, клацнувши значок редагування.

Поради. Що робити, якщо ви не використовуєте операційну систему Windows? Прочитайте іншу статтю, щоб дізнатися, як записати свій екран на комп‘ютері.

Використовуйте записи екрану для створення фільмів

Хочете робити кліпи та відеоролики із записів екрану? У нас є ідея! Спробуйте пакет Screen Recorder Video Editor PLus.

 • Запишіть екран за допомогою Screen Recorder.
 • Відкрийте файл в програмі Video Editor Plus.
 • Відредагуйте відео, видаліть непотрібні фрагменти, додайте титри і переходи, застосуєте фільтри, додайте музику і власну озвучку.
 • Збережіть результат у форматі Full HD або 4K.

Щоб допомогти вам розкрити творчий потенціал, ми даруємо знижку на пакет Screen Recorder Video Editor Plus!

Відредагуйте відео та збережіть його в зручному форматі

Прості інструменти редагування допоможуть зробити запис ідеальною. Збережіть файл в будь-якому зручному форматі.

Налаштуйте Movavi Screen Recorder

Виберіть область для відеозахвату і задайте параметри запису.

Почніть запис екрану

Натисніть кнопку REC, і програма почне знімати екран через 3 секунди.

Що ще ви можете робити з Movavi Screen Recorder?

Використовуйте нашу програму для запису відео з екрану. Підключивши мікрофон, можна записати голосові коментарі. Функція «Системний звук» допоможе захопити аудіо, програє на комп’ютері.

Записуйте звуки з комп’ютера або мікрофона окремо від запису екрану.

Захоплює зображення з веб-камери окремо від запису екрану. Робіть фотографії з веб-камери.

Використовуйте планувальник відкладеного запису: виберіть дату і час початку захоплення, обмежте тривалість запису.

Візьміть кілька відеопотоків одночасно. Запишіть екран зі звуком або без нього.

Малюйте на відео прямо під час запису екрану. Додавайте малюнки до своїх відеоуроку і створюйте ще більш захоплюючий контент.

Завантажуйте файли на Google Диск або YouTube. Поділіться посиланням з колегами і друзями.

Налаштуйте відображення курсора в відео. Додайте ефекти: виділіть кольором весь курсор або тільки кліки, налаштуйте звук кліка. Покажіть, які комбінації клавіш ви використовуєте.

Використовуйте режим надшвидкого збереження. Експортуйте відео без втрати якості.

Вам потрібно почати захоплення екрану через хвилину, а програма для зйомки ще не встановлена? Movavi Screen Recorder вирішить проблему.

Movavi Screen Recorder дозволить вам зняти екран зі звуком, редагувати відео, зберігати результати і ділитися ними.

Скачайте пробну версію програми безкоштовно і почніть запис прямо зараз. Безкоштовна програма для запису екрану. більше не мрія, а реальність!

Мультимедіа програми: Програми для запису з екрану

Безкоштовна програма для запису відео з екрану зі звуками системи і з мікрофона з конвертацією отриманого відеофайлу в AVI або Flash.

Невелика безкоштовна програма для запису відео та аудіо з екрану комп’ютера.

Маленька програма для скріншотів з великими можливостями, є функція малювання прямо на екрані, редагування, піпетка, годинник, календар, будильник і інші функції.

Ще одна безкоштовна програма для запису відео екрану з можливістю озвучення через мікрофон.

Програма для запису відео з екрану комп’ютера в формат AVI зі звуком через мікрофон, а також створення скріншотів.

Безкоштовна утиліта відео записи розмов по Skype.

Невелика безкоштовна програма для створення скріншотів екрану з можливістю подальшого швидкого редагування.

Запис 3D Ігор в відео формати AVI, WMV, MOV, RM, а також створення скріншотів зображень.

Безкоштовна програма захоплює відео з екрану і зберігає його в файл AVI.

Відмінна програма для запису відео екрану зі звуком. відрізняється простотою використання і можливістю малювання на моніторі під час запису.

Невелика утиліта, що дозволяє створювати скріншоти екрану, обробляти зображення. Можливість пакетної обробки зображень, відправка скріншотів в інтернет, отримання короткої посилання на зображення.

Безкоштовна утиліта для створення скріншотів від однойменного інтернет-сервісу зберігання та обміну зображеннями.

Безкоштовна програма, що дозволяє зберігати скріншоти екрану, редагувати їх онлайн редактором, а також в один клік відправляти скріншоти в інтернет і отримувати короткі посилання на них.

Як знімати відео з екрану комп”ютера із звуком

Інструмент для розгону відеокарт з можливістю запису з екрану комп’ютера засобами відеокарти.

Как записать видео с экрана компьютера со звуком

Безкоштовна програма запису відео екрану, з режимом запису ігор зі звуком і гарною якістю в формати MP4, FLV, MOV, AVI і інші, можна налаштувати якість вибором кодеків стиснення.

Популярна програма для створення скріншотів з можливістю редагування зображень, відправки їх в інтернет або збереження на диск.

Проста безкоштовна програма для створення скріншотів, редагування і збереження їх від творців месенджера QIP. Можливість відправки зображення в інтернет на фотохостинг qip.

Безкоштовна зручна програма для створення скріншотів і інтернет-обміну отриманими зображеннями.

Портабельная програма для скріншотів, дуже проста з можливістю швидкісної автосьемкі.

Безкоштовна програма для запису дій на екрані в відеофайл зі звуком, включаючи руху миші з показом клацань миші, натискання клавіш на клавіатурі і текстових пояснень.

BETATECH.COM.UA 2021