Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Записати відео з екрану комп’ютера онлайн

онлайн сервісу, щоб зробити запис відео зі звуком з екрану PC

Хочете зробити запис відео з екрану, але не хочете встановлювати ніякого софта? На допомогу як завжди прийдуть онлайн сервіси. Для цієї статті я проаналізував більше десятка різних сервісів і відібрав три кращих з них!

 • Можна використовувати безкоштовно і навіть без реєстрації (облікового запису).
 • Не потрібно встановлювати ніякого софта, плагінів або розширень для браузера.
 • Простий і зручний інтерфейс.

За допомогою перерахованих у статті сервісів ви можете робити запис екрану компютера або ноутбука, що працюють на будь-якій операційній системі, будь то Windows, Mac або Ubuntu. Все що необхідно. це браузер. Запустили браузер. відкрили сайт. почали запис. Все дуже просто!

RecordScreen

В іншому працює точно так само, як і попередній герой статті: натискаємо кнопку «Record», визначаємо область записи. Отриману відеозапис можна завантажити на свій PC.

На сайті RecordScreen я не знайшов згадки про будь-які обмеження на тривалість запису. Однак є важлива позначка, яка напевно сподобається мережевим параноїкам: «все відео обробляються безпосередньо в браузері і не надсилаються на наші сервера». А це означає, що конфіденційність повністю збережена.

ShareIt

Перший сервіс, про який я хочу розповісти, називається ShareIt. Працює елементарно, запис запускається буквально одним кліком миші. Якщо спільно з відео ви хочете записувати і звук, перемістіть повзунок опції «Microphone audio» в крайнє праве положення, як показано на скріншоті:

Після того, як ви натиснете велику синю кнопку «Start screen recording», в віконці необхідно визначити що саме ви хочете записувати:

 • Весь екран цілком
 • Вікно будь-якої із запущених на вашому PC програм.
 • Вміст будь-якої вкладки браузера Хром.

Після закінчення запису може бути викликана в відеоплеєрі, розташованому по центру екрана. Тут же, трохи вище, будуть доступні три опції:

 • Завантажити відео на сервер і отримати на нього посилання. Таким чином ви можете поділитися записом свого екрану з іншою людиною.
 • Нова запис.
 • Завантажити запис на PC.

У правилах сервісу зазначено, що тривалість відеозапису обмежена 3 хвилинами, а сам файл буде видалений з сервера через 30 днів або після 50-ти його переглядів онлайн. Якщо вам необхідно розширити дані ліміти. просто зверніться в техпідтримку.

ScreenApp

Нарешті третій сервіс розташований за адресою https://screenapp.io/#/recorder. Третій, зовсім не означає, що він гірший за двох попередніх, бо це не рейтинг, а просте перерахування. Кому-то він напевно сподобається навіть більше, так як має хороший опис і туторіали на своєму сайті.

Для початку вам пропонують вибрати джерело для запису звуку:

 • мікрофон,
 • браузер,
 • без звуку.

В даний час над нею відображається інформація про те, що з-за COVID-19 сервіс користується високим попитом і відчуває навантаження через числа користувачів. З цієї причини розробники переконливо просять огранувати тривалість відеозапису 15-ю хвилинами. Саме число записів не обмежена.

READ  На якій висоті потрібно вішати телевізор

Отримане відео можна переглянути, скачати на комп‘ютер або ноутбук або відправити на нього посилання друзям (є кнопки поділитися., Linkedin).

Друзі, всі перелічені у статті онлайн сервіси відмінно справляються зі своєю роботою. Вибирайте той, який більше відповідає вашим завданням і візуальним перевагам. Ще раз нагадаю, що всі вони абсолютно безкоштовні, не вимагають реєстрації та працюють прямо в браузері на будь-якому PC або ноутбуці.

Створюйте матеріали для загального доступу з метою підтримки і навчання за допомогою програми для програма для запису екрану.

Ми поступово переносимо робочі місця і навчальні класи з фізичного простору у віртуальний. Робота онлайн дає багато переваг, включаючи можливість реєструвати і записувати багато їх дії. TeamViewer програма для запису екрану (Screen Recorder) і загального доступу до екрану (Screen Share) надають унікальну можливість розширеного колективного використання відеоматеріалів для самих різних цілей, включаючи демонстрацію презентацій, створення вебінарів, підготовку навчальних матеріалів і перегляд стандартів віддаленого обслуговування. Завдяки вбудованому TeamViewer програма для запису відео з екрану потрібні матеріали завжди будуть під рукою, наприклад, у ІТ-менеджера, якщо буде потрібно вивчити досьє обслуговування клієнта в спірній ситуації, у фахівця технічної підтримки для ефективного спілкування з колегами, або у ІТ-адміністратора, який захоче подивитися відеоролики про усунення проблем.

Як записати відео з екрану компютера за допомогою TeamViewer?

Запис екрану за допомогою функцій TeamViewer багато в чому нагадує знімок екрана, однак в даному випадку програма фіксує всі екранні дії в заданому проміжку часу, а не окремі зображення. Ви також можете додати аудіозапис, задати конкретну область робочого столу і редагувати екранне зображення. Це дуже зручно при створенні вебінарів і навчальних відеороликів. програма для запису відео з екрану забезпечує взаємодію всіх членів команди, при цьому їм не потрібно залишати свої робочі місця, і їх кількість не обмежується місткістю конференц-залу.

Функції TeamViewer Безкоштовна програма для запису екрану повністю інтегрована в програмне забезпечення. Ви можете активувати запис вручну або автоматично записувати кожен запущений віддалений сеанс. Відразу після завершення запису матеріали стають доступні для клієнта. Не потрібно використовувати сторонні медіаплеєри. Фіксується все інформаційну взаємодію, яке відбувалося під час сеансу, включаючи звук, VoIP, відеозапису і зображення з веб-камер.

Приклади використання програми для запису екрану

У корпоративному середовищі програма запису екрану може виявитися дуже потрібною і корисною. Зацікавлені особи і менеджери можуть спостерігати за важливими діловими зустрічами, на яких не можуть бути присутніми особисто, залишаючись в курсі роботи над проектами або вирішенням технічних проблем. запис екрану зі звуком також дає ІТ-адміністраторам можливість документувати проблеми, що виникли на віддалених пристроях, і дії по усуненню таких проблем, щоб скористатися цією інформацією, якщо аналогічні збої виникнуть знову.

Служби підтримки зможуть використовувати програму TeamViewer для запису екрану в цілях аналізу і поліпшення якості послуг, що надаються. Розгляд як позитивних, так і негативних прикладів взаємодії допомагає при навчанні нових співробітників. Це також дозволяє виявити і вивчити часто виникають проблеми. Прозорість цього інструменту сприяє ефективній оцінці і консолідації досвіду роботи з клієнтами, підвищує їх задоволеність і знижує кількість повторних звернень.

READ  Як підключити телевізор до інтернету через роутер

Для менеджерів, викладачів і співробітників відділу кадрів запис екрану зі звуком означає можливість ділитися накопиченими знаннями з більш широким колом осіб, економлячи час і ресурси. Замість того, щоб виступати перед новими співробітниками з однаковими лекціями, можна записати свій виступ один раз і включити його у вступні матеріали. Завдяки цьому всі співробітники незалежно від місцезнаходження отримуватимуть однаковий обсяг інформації у зручний для них час.

Онлайн запис відео з екрану

Тут я розгляну найлегший, самий незамороченний, найшвидший спосіб записати відео зі свого екрану монітора з голосом і без використання спеціальних програм.

Йтиметься про сервіс screencast-o-matic. Це онлайн-сервіс, дозволяє записувати і управляти настройками запису відео безпосередньо у вікні браузера. Встановити треба лише невеликий додаток для браузера (встановлюється автоматично сайту і в подальшому ви просто погоджуєтеся на його запуск, якщо починаєте запис відео з екрану монітора за допомогою даного сайту).

Запис відео з екрану монітора. найпростіший спосіб для початківців

Отже, для запису відео з екрану онлайн перейдіть на сайт screencast-o-matic.com Сайт англійською, але інтуїтивно зрозумілий. Натисніть кнопочку праворуч від відео Start recording, після чого ви потрапляєте на сторінку де потрібно завантажити файл-додаток для браузера (велика кнопка у верхній частині екрану), потім оновити цю сторінку браузера, погодьтеся запустити файл-додаток у спливаючому вікні і у вас вже з’явиться напис на тій же кнопці “Launching Recorder” (запуск рекордера).

Після декількох секунд на кнопці оновиться напис “Recorder launched” (рекордер запущений) і з’являться налаштування для запису відео і рамка захоплення екрану (яку можна регулювати за розміром і пересувати), нижче під рамкою будуть основні кнопки: запис, настройки, закрити. Після зупинки запису з’явиться також кнопка Done (продовжити) для переходу на сторінку збереження відео.

На сторінці збереження обов’язково треба вказати папку для збереження на комп‘ютері, і вибрати відомий для Windows формат (наприклад MP4, або AVI якщо є).

Захоплення відео з екрану або з веб-камери: Screencast-O-Matic

Для простих завдань цього цілком може бути досить для початківців!

У платній версії (15 в рік)

записати, екрану, комп, ютера

SHUMOCK.ru

Драйвер до зовнішньої мережевої карти (USB Network controller)

Загалом знадобилася мені тут якось зовнішня мережева карта для мережевого кабелю, як джерела виходу в інтернет, на древній комп кінця 2002 року. Благо я її тут

записати, екрану, комп, ютера

O Cam Screen Recorder

Ще одна, гідна уваги, програма, основна особливість якої не технічна, а естетична: включений набір рамок для прикраси відео.

 • повноцінне звуковий супровід: мікрофон, системні звуки, музика;
 • Встановити якість здійснюваної відеозапису;
 • накладення водяного знака на відеоролик;
 • підтримує російську мову.

Важливо. Займає зовсім небагато місця на екрані в оперативній пам’яті компютера.

Перейдемо до огляду платних програм для запису відео з екрану, якими, як правило, користуються професійні кліпмейкерів або блогери.

iSpring Free Cam

Ця програма з’явилася в доступі відносно недавно, вона повністю безкоштовна і не має рекламних вставок на готовому відео. Ролики зберігаються в єдиному форматі WMV.

 • записувати звуки: музику з колонок, звук з мікрофона, системні звуки;
 • записувати пересування курсора і його натискання;
 • вибирати область екрану для запису;
 • вирізати непотрібні частини в уже готовому відео;
 • безпосередньо завантажувати відео на YouTube.

Хочете звикнути ПИСАТИ ТЕКСТИ ЛЕГКО І ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ? Я придумала формат, який дозволить одночасно отримати знання про основні помилки і правилах написання текстів, потренувати творче начало і прокачати “письменницький мускул”. А заодно і провести час весело. хуліганити і сміятися.

READ  Як налаштувати телевізор без приставки

8 липня в 12.00 по Москві вебінар “Як подолати страх чистого аркуша і публічності”. Вхід вільний! ОТРИМАЙТЕ. порцію інформації та матеріалів, які дозволять відразу поліпшити ваші тексти розпишіться. потренуйтеся писати тексти і робити творчі завдання

Програма русифікована і працює на всіх сучасних версіях Windows.

Camtasia Studio

Програму можна придбати на офіційному сайті розробника за 200, і, як пишуть на форумах користувачі, ціна себе повністю виправдовує.

 • редагувати вже записане змінювати розмір зображення і додавати різні спецефекти;
 • одночасно виконувати захоплення як всього екрану, так і окремої його частини;
 • працювати на будь-якій сучасній системі Windows;
 • стискати файли без втрати якості.

Програма підтримується мобільними пристроями і має російськомовний інтерфейс.

Ця утиліта найчастіше використовується в професійних цілях, проте підтримка російської мови і простий інтерфейс дозволяють використовувати Camtasia Studio при будь-якому рівні підготовки.

Screencast-O-Matic

Цей сервіс дозволяє записувати відео онлайн без додаткових завантажень за умови, що ваш комп’ютер працює на сучасній версії Windows і, відповідно, підтримує Java. При відсутності Java-клієнта сервіс запропонує його завантажити. Сервіс працює на англійській мові.

Є безкоштовна і платна основи, які відрізняються функціоналом і тривалістю запису відео (15 хвилин у безкоштовній версії).

Реєстрація та авторизація на сайті не обов’язкова.

 • Зйомка відео з екрану монітора і з веб-камери. Є можливість одночасної зйомки.
 • Пряма публікація на YouTube.
 • Можна додати додаткову інформацію: заголовок відео, опис, категорію і теги.
 • налаштування приватності.
 • Варіативної відображення курсора на записи.

Після того як популярний сервіс онлайн-запису відео Screenr.com «пішов у відставку», вищеописаний сайт поки залишається єдиним онлайн-сервісом для запису відео з екрану.

Тепер розглянемо самостійні безкоштовні програми. Їх досить багато, і деякі з них навряд чи поступаються за своїм функціоналом платним утилітам.

В кінці статті або прямо зараз скачайте добірку матеріалів для швидкого виходу в онлайн

Платні програми для запису з екрану монітора

Сam Studio

Англомовна програма для запису відео з монітора, одна з найпопулярніших серед користувачів. Відрізняється від аналогічних безкоштовних утиліт можливістю записувати відео різних розширень: MP4, AVI і SWF.

Основні можливості програми:

 • підтримує запис звуку мікрофона і системних звуків;
 • дозволяє вибрати записувану область екрану;
 • записує відео тривалістю до 2 Гб.

Важливо. Ваш антивірус може порахувати шкідливими відеозапису, створені в цій програмі!

Як записати відео з екрану компютера безкоштовно

Bandicam

Вважається найпопулярнішим ПО для запису відео з екрану. На офіційному сайті безкоштовно пропонують завантажити пробну версію, повна версія обійдеться в 39.

Основна перевага програми. стабільна робота навіть на самому слабкому комп‘ютері, т. К. Вимоги оперативної пам’яті складають всього 512 МБ.

 • дозволяє зняти певну область на екрані;
 • стискає відеозапису без втрати якості;
 • підтримує формати: MJPEG, XviD, AVI, MPEG-1;
 • працює не тільки на сучасних Windows, але і на версіях 2000, 2003 і XP;
 • є версія, що підтримує російську мову.

Важливо. Програма може продовжувати працювати безупинно протягом доби, контролюючи процес запису, і самостійно вимкнути комп‘ютер по завершенні своєї роботи, якщо виставити це в настройках.

BETATECH.COM.UA 2021